Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 20:11   #2551
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Zaraz zerkne...


Moje dziecko jest najlepsze
Tz z nią siedział. U niej w pokoju. Przyleciala Majka i pyta gdzie masazer do glowy. Dalam. Teraz skrada się na paluszkaxh do mnie przeszczesliwa i mowi,, mamusiu uspilam Przemka zgasilam mu swiatelko i bede spala z Tobą,,


Brawo Majka!
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:12   #2552
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

U mnie Jasiek krótko spał na spacerze wiec poszedł spac na cos przed 17

Gadałam z koleżanka przez telefon ponad 2h jejku jestem załamana tym powrotem do szkoły wprowadzili nam usosa, i trzeba sie rejestrować na zajęcia, masakra, podobno system sie wiesza, cyrki sa.
W tym semestrze bede miała do zrobienia jedne cwiczenia(na ktore nie bede chodzić tylko na koncu kolos) i 3egzaminy, wiec mam nadzieje ze jakos dam radę... A kolejny semestr, to Jas bedzie juz starszy ale wtedy mam hardcore bo chyba 11przedmiotow
Jakaś załamka mnie dopadła

Zrobiłam zamowienie na gemini, to emolium na ciemieniuche o 10zl tańsze niz w aptece obok mnie wzielam jeszcźe kaszki holle, krem Linomag Baby dla siebie krem do twarzy... I jakies pierdoły, lubie ta aptekę bo wszystko tam jest
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:13   #2553
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Trochę późno.
Troche pozno chodzi spac? Wiem, wiem ale nie umiem go przestawic...
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:17   #2554
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Troche pozno chodzi spac? Wiem, wiem ale nie umiem go przestawic...
Byc może za późno kladziesz na trzecią drzemkę.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:18   #2555
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Jasiek w ciagu dnia spi dwa razy po 40min
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:22   #2556
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Adam trzy razy. Dwie krotkie po 40-60min i jedna dluzsza ok 2godz. W sumie najlepiej jak śpi 3godz czasem przeciagnie do 3,20. Jesli jest dłużej to wybudzam. Bo potem taki dziwny jest, jakby nie wiem... Niedospany?
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:22   #2557
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Fajna i bardzo prosta w wykonaniu.
Nasza karuzela okazała sie zbednym zakupem. Mamy najnowszą z FP baterie zrzera jak smok, szumis Adama nie kręci, te melodyjki czasem poslucha, ogolnie minimalne zainteresowanie. Dodatkowo mnie wkurza bo ciężko go wyciągnąć.
no właśnie muszę się nauczyć wyszywać takie buźki jak te chmurki mają. jak to zrobić hmm
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 20:22   #2558
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Byc może za późno kladziesz na trzecią drzemkę.
Nie wiem trzecią drzemkę ma zazwyczaj koło 16-17 i śpi ok godziny.. dziś ostatnią drzemkę miał od 14 do 15 .. pozniej chciałam go położyć jak zawsze i nie chciał spać więc nie próbowałam na siłę bo skończyłoby się płaczem, wykąpałam go o 19 i o 20 spał już bez żadnego stękania, jęczenia czy płaczu..
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:26   #2559
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
no właśnie muszę się nauczyć wyszywać takie buźki jak te chmurki mają. jak to zrobić hmm
To jest bardzo proste. Podstawowy śnieg, najlepiej muliną robić, kupisz w pasmanterii. Każda mulina sklada sie z 5-6nitek. Ja zawsze dzielę na pół bo z calej dosyc grube jest. Jutro ci zrobie fotke Adama maskotek ktore robilam. Moze zalapiesz scieg po zdjęciu, albo w necie znajdziesz... Nie wiem natomiast jak zrobic chmurką wypieki na policzkach?

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Nie wiem trzecią drzemkę ma zazwyczaj koło 16-17 i śpi ok godziny.. dziś ostatnią drzemkę miał od 14 do 15 .. pozniej chciałam go położyć jak zawsze i nie chciał spać więc nie próbowałam na siłę bo skończyłoby się płaczem, wykąpałam go o 19 i o 20 spał już bez żadnego stękania, jęczenia czy płaczu..
A opisz dokładnie wasz dzień, może coś uda mi się podpowiedziec? O ktorej wstaje, o której ma drzemki itd. Np dziś...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:27   #2560
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Nie wiem trzecią drzemkę ma zazwyczaj koło 16-17 i śpi ok godziny.. dziś ostatnią drzemkę miał od 14 do 15 .. pozniej chciałam go położyć jak zawsze i nie chciał spać więc nie próbowałam na siłę bo skończyłoby się płaczem, wykąpałam go o 19 i o 20 spał już bez żadnego stękania, jęczenia czy płaczu..
No to może przez to. Jak Michała kładłam na drzemkę po 16,30 to tak samo chodził spać, w sensie po 21, a częściej po 22. Odkąd nie śpi od 17 bez problemu zasypia zaraz po 19 czasem wcześniej (ale jak wcześniej niż 19 to koło 20 sie wybudza i nie zawsze uda mi sie go z powrotem ululać)
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:30   #2561
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
To jest bardzo proste. Podstawowy śnieg, najlepiej muliną robić, kupisz w pasmanterii. Każda mulina sklada sie z 5-6nitek. Ja zawsze dzielę na pół bo z calej dosyc grube jest. Jutro ci zrobie fotke Adama maskotek ktore robilam. Moze zalapiesz scieg po zdjęciu, albo w necie znajdziesz... Nie wiem natomiast jak zrobic chmurką wypieki na policzkach?

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



A opisz dokładnie wasz dzień, może coś uda mi się podpowiedziec? O ktorej wstaje, o której ma drzemki itd. Np dziś...
Wstajemy o 6 , o 8 pierwsza drzemka, trwa różnie godzinę lub dwie.. jeśli godzinę to o 11 idzie spac i śpi do 14,, jeśli dwie to idzie spać o 12 i śpi do 13... Następna drzemka jeśli wstanie o 14 jest koło 16-17... i trwa około 40 minut , czasami do godziny, o 19.30 się kąpiemy i tak jak pisałam zaczynam go usypiać ok 21 , wcześniej nie da rady

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
No to może przez to. Jak Michała kładłam na drzemkę po 16,30 to tak samo chodził spać, w sensie po 21, a częściej po 22. Odkąd nie śpi od 17 bez problemu zasypia zaraz po 19 czasem wcześniej (ale jak wcześniej niż 19 to koło 20 sie wybudza i nie zawsze uda mi sie go z powrotem ululać)
Dzisiak akurat sam nie chciał spać po południu więc ok.. ale zazwyczaj jest tak ,że nie mogę go przetrzymać bo trze oczka, płacze i usypia w sekundę...
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 20:36   #2562
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Wstajemy o 6 , o 8 pierwsza drzemka, trwa różnie godzinę lub dwie.. jeśli godzinę to o 11 idzie spac i śpi do 14,, jeśli dwie to idzie spać o 12 i śpi do 13... Następna drzemka jeśli wstanie o 14 jest koło 16-17... i trwa około 40 minut , czasami do godziny, o 19.30 się kąpiemy i tak jak pisałam zaczynam go usypiać ok 21 , wcześniej nie da rady

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------



Dzisiak akurat sam nie chciał spać po południu więc ok.. ale zazwyczaj jest tak ,że nie mogę go przetrzymać bo trze oczka, płacze i usypia w sekundę...
Zobacz robisz wszystko idealnie, chrzanisz jedynie sen nocny.
Wstaje 6 po 2 godz śpi, miedzy każda z drzemek ma 2godz aktywności to czemu spac nie idzie tez po 2 godz?
Jak długo zajmuje zasypianie na drzemkę? Ile minut?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

A i trzecia drzemka tez nie do końca...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:38   #2563
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Zobacz robisz wszystko idealnie, chrzanisz jedynie sen nocny.
Wstaje 6 po 2 godz śpi, miedzy każda z drzemek ma 2godz aktywności to czemu spac nie idzie tez po 2 godz?
Jak długo zajmuje zasypianie na drzemkę? Ile minut?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

A i trzecia drzemka tez nie do końca...
Wiesz różnie, czasem 5 min , czasem 10, nie dłużej

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Zobacz robisz wszystko idealnie, chrzanisz jedynie sen nocny.
Wstaje 6 po 2 godz śpi, miedzy każda z drzemek ma 2godz aktywności to czemu spac nie idzie tez po 2 godz?
Jak długo zajmuje zasypianie na drzemkę? Ile minut?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

A i trzecia drzemka tez nie do końca...
A co zrobić jak on się domaga tej trzeciej drzemki?
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:50   #2564
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Wiesz różnie, czasem 5 min , czasem 10, nie dłużej
Sprobuj tak.
Wstaje 6:00
8:00 ma spac czyli połóż go te 10min wcześniej bo tyle zajmuje zasypianie
Obudzi się, odliczasz 1godz50min i kładziemy na 2 drzemkę
Obudzi się, odliczasz 1godz50min i kładziemy na 3 drzemkę
Obudzi się, znów odliczasz 1godz50min i do spania na noc.

Tym sposobem będziesz miała 8godzin aktywności +pobudki nocne o ile są.
Drzemki już zaobserwować musisz kiedy lepiej się czuje, gdy śpi 3 czy gdy śpi 4 godziny. Kiedy lepiej zasypia na noc, przy 3 czy przy 4 godz snu w dzień.
Widzę że u Ciebie bardzo łatwo wprowadzić właśnie plan dnia. I tak jak piszesz marudzi, trze oczka... To już za późno na sen, tzn wiadomo kładziesz ale lepiej zaśnie i lepiej będzie się spało gdy nie dopuscisz do marudzenia takiego.

Ja dziś tak Adamowi zrobilam. Tak mi dzień lecial że nie spostrzeglam się że juz czas na drzemkę. Leżał na macie i nagle słyszę że sobie śpiewa,, aaaaaa aaaa aaaa,, bo ja mu tak nuce gdy go kładę lub robie,, ciiiii ciiii ciiii,, i kręci głową na lewo i prawo. Nagle patrzy na mnie i krzyknął normalnie,, eeee!,, i znowu,, aaaa aaaa aaa,, wolał zebym go kładła. Juz tak nauczyl sie do drzemek ze nie marudzi tylko woła spać. Juz tak naprawdę nie pamiętam kiedy tarł oczka, był marudny i placzliwy do snu.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość

A co zrobić jak on się domaga tej trzeciej drzemki?
Normalnie kladziesz na 3 drzemkę ale nie po 3 godzinach a po 1;50 tak by po 2godz już spał.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Spróbuj Kasia. Łatwo ci pójdzie, daję góra tydzień byś rozpoznala potrzeby ile snu mu lepiej wychodzi itd i daję głowę że 18-19 dziecko będzie ci smacznie spało na noc. Zwłaszcza że już teraz bardzo ładnie idzie na dwie pierwsze drzemki.
Tak uważam. I propozycja to jest jedynie. Sama zdecydujesz.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:04   #2565
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Fajna i bardzo prosta w wykonaniu.
Nasza karuzela okazała sie zbednym zakupem. Mamy najnowszą z FP baterie zrzera jak smok, szumis Adama nie kręci, te melodyjki czasem poslucha, ogolnie minimalne zainteresowanie. Dodatkowo mnie wkurza bo ciężko go wyciągnąć.

A u nas sie mega sprawdziła. Julka uwielbia swoją karuzele

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
U mnie Jasiek krótko spał na spacerze wiec poszedł spac na cos przed 17



Gadałam z koleżanka przez telefon ponad 2h jejku jestem załamana tym powrotem do szkoły wprowadzili nam usosa, i trzeba sie rejestrować na zajęcia, masakra, podobno system sie wiesza, cyrki sa.

W tym semestrze bede miała do zrobienia jedne cwiczenia(na ktore nie bede chodzić tylko na koncu kolos) i 3egzaminy, wiec mam nadzieje ze jakos dam radę... A kolejny semestr, to Jas bedzie juz starszy ale wtedy mam hardcore bo chyba 11przedmiotow

Jakaś załamka mnie dopadła



Zrobiłam zamowienie na gemini, to emolium na ciemieniuche o 10zl tańsze niz w aptece obok mnie wzielam jeszcźe kaszki holle, krem Linomag Baby dla siebie krem do twarzy... I jakies pierdoły, lubie ta aptekę bo wszystko tam jest

U nas tez był usos, pamietam jak dzis jak była informacja kiedy i o ktorej rozpoczynają sie zapisy na jakis przedmiot - wszyscy juz pol godziny przed siedzieli z nosami w komputerach i do siebie wzajemnie wydzwanialismy i obmyslalismy strategie co zrobic, zeby sie cała ekipa dostać na dany przedmiot :P fajnie było, chyba bym z chęcią wyszła na kilka godzin w ciagu tygodnia i postudiowala z tymi osobami, ktore teraz miałam

---
Julia dzis zasnela dopiero po 20.00 a do nas wpadł sąsiad po paczke od kuriera i taki roztrzęsiony zaczął opowiadać, ze wlasnie zonę z maleństwem do domu ze szpitala przywiozł. Jej... Jak tak opowiadał to az mi sie żal zrobiło, ze to tak szybko minęło... Juz Julka ma pol roczku, za chwile rok, dwa... Szkoła... Jak junior był malutki to wiedziałam, ze jeszvze kiedys sie na drugie zdecydujemy a teraz no juz sama nie wiem czy bym podołała z trzecim
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:10   #2566
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej jednak nie zrobiłam paznokci.

Kasperka biedny Maximilianek Mam nadzieję, że po antybiotyku mu szybko przejdzie. My też prawdopodobnie zarazilismy się wirusem w centrum medycznym

Ambi ja tez chce zobaczyc twe lico
Kasperka Ciebie tez nie widziałam

A może wrzucicie do klubu? Jeżeli temat byl juz na tapecie, to przepraszam, ale nie sposób Was nadrobić nawet po jednym dniu gadułki

Wszystkie dziewczyny, które napisały że wyglądają jak kocmołuchy zapraszam do mnie na kawkę. Warunki w mieszkaniu wprost stworzone dla kocmołuchów czyli dla mnie

U mnie choroba ewoluuje. Katar zalega mi w zatokach i oprócz tego mam napady suchego kaszlu. Aż Małego wybudziłam dziś z drzemki...
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:12   #2567
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A u nas sie mega sprawdziła. Julka uwielbia swoją karuzele




U nas tez był usos, pamietam jak dzis jak była informacja kiedy i o ktorej rozpoczynają sie zapisy na jakis przedmiot - wszyscy juz pol godziny przed siedzieli z nosami w komputerach i do siebie wzajemnie wydzwanialismy i obmyslalismy strategie co zrobic, zeby sie cała ekipa dostać na dany przedmiot :P fajnie było, chyba bym z chęcią wyszła na kilka godzin w ciagu tygodnia i postudiowala z tymi osobami, ktore teraz miałam

---
Julia dzis zasnela dopiero po 20.00 a do nas wpadł sąsiad po paczke od kuriera i taki roztrzęsiony zaczął opowiadać, ze wlasnie zonę z maleństwem do domu ze szpitala przywiozł. Jej... Jak tak opowiadał to az mi sie żal zrobiło, ze to tak szybko minęło... Juz Julka ma pol roczku, za chwile rok, dwa... Szkoła... Jak junior był malutki to wiedziałam, ze jeszvze kiedys sie na drugie zdecydujemy a teraz no juz sama nie wiem czy bym podołała z trzecim
Ja bym bardzo bardzo baaaarrrdzzzzoooo chciała trzecie. No kuźde bardzo!
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:12   #2568
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Jeszcze link http://dom.siostraania.pl/jak-usunac...rzyw-i-owocow/

Niektóre z Was robią same jedzonko dla dzieci, to przyda się
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:13   #2569
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Hej jednak nie zrobiłam paznokci.

Kasperka biedny Maximilianek Mam nadzieję, że po antybiotyku mu szybko przejdzie. My też prawdopodobnie zarazilismy się wirusem w centrum medycznym

Ambi ja tez chce zobaczyc twe lico
Kasperka Ciebie tez nie widziałam

A może wrzucicie do klubu? Jeżeli temat byl juz na tapecie, to przepraszam, ale nie sposób Was nadrobić nawet po jednym dniu gadułki

Wszystkie dziewczyny, które napisały że wyglądają jak kocmołuchy zapraszam do mnie na kawkę. Warunki w mieszkaniu wprost stworzone dla kocmołuchów czyli dla mnie

U mnie choroba ewoluuje. Katar zalega mi w zatokach i oprócz tego mam napady suchego kaszlu. Aż Małego wybudziłam dziś z drzemki...
Hahaha a tak ci zazdroscilam ze nic nie będziesz robila prócz paznokci ;-)
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 21:13   #2570
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Chyba jestem dziwna bo nie tęsknie za tym jak Jas był malutki, zero komunikacji, ciagle darcie, dla mnie to był najgorszy czas w życiu. Serio. Miałam ochotę skakać z balkonu. I nie wiem czy zdecyduje sie na kolejne wlasnie z tego względu. Dopiero teraz zaczyna być lepiej, tak to prawie codziennie były jazdy.dopiero teraz moge odetchnąć.

Roxana moi znajomi pokończyli w większości studia magisterka u mnie jest 3sem( my robiliśmy w dwa semestry bo 1 i 3 jednocześnie) ja sporo rzeczy nie dałam rady zrobić, a to do jednych laborek mnie facet nie dopuścił, bo w ciazy a tam odczynniki chemiczne, i dlatego teraz sie stresuje bo kompletnie nie znam ludzi!
No cóż, poznam i moze jakos to bedzie
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:14   #2571
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Hahaha a tak ci zazdroscilam ze nic nie będziesz robila prócz paznokci ;-)
Ale w sumie to dziś nie zrobiłam nic nawet paznokci
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:16   #2572
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Ale w sumie to dziś nie zrobiłam nic nawet paznokci
Weeeeź
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:16   #2573
suonko2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 914
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Julia dzis zasnela dopiero po 20.00 a do nas wpadł sąsiad po paczke od kuriera i taki roztrzęsiony zaczął opowiadać, ze wlasnie zonę z maleństwem do domu ze szpitala przywiozł. Jej... Jak tak opowiadał to az mi sie żal zrobiło, ze to tak szybko minęło... Juz Julka ma pol roczku, za chwile rok, dwa... Szkoła... Jak junior był malutki to wiedziałam, ze jeszvze kiedys sie na drugie zdecydujemy a teraz no juz sama nie wiem czy bym podołała z trzecim
Witam w klubie

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość

Wszystkie dziewczyny, które napisały że wyglądają jak kocmołuchy zapraszam do mnie na kawkę. Warunki w mieszkaniu wprost stworzone dla kocmołuchów czyli dla mnie

U mnie choroba ewoluuje. Katar zalega mi w zatokach i oprócz tego mam napady suchego kaszlu. Aż Małego wybudziłam dziś z drzemki...
Spróbuj syrop prawoślazowy, mega tani i mega dobry...

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo bardzo baaaarrrdzzzzoooo chciała trzecie. No kuźde bardzo!
Ja raz tak a raz nie i zgadnij człowieku Boje się tego, że finansowo pewnie byłoby nie tak jakbym chciała
__________________
suonko2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:16   #2574
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo bardzo baaaarrrdzzzzoooo chciała trzecie. No kuźde bardzo!
A co stoi na przeszkodzie?
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:17   #2575
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Weeeeź
No dobra, zęby umylam

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
Witam w klubie



Spróbuj syrop prawoślazowy, mega tani i mega dobry...



Ja raz tak a raz nie i zgadnij człowieku Boje się tego, że finansowo pewnie byłoby nie tak jakbym chciała
O dzięki z rana kupię
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:20   #2576
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
Witam w klubie



Spróbuj syrop prawoślazowy, mega tani i mega dobry...



Ja raz tak a raz nie i zgadnij człowieku Boje się tego, że finansowo pewnie byłoby nie tak jakbym chciała
Potwierdzam, syrop prawoślazowy jest bardzo dobry.





Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
A co stoi na przeszkodzie?
Muszę zapewnić przyszłość najpierw tej dwójce którą mam. Musimy kupic mieszkanie/dom, trochę odłożyć... Ogólnie finanse. Nie ciachne sobie trzeciego dziecka bo mam takie widzimisie. Ogarniemy to co konieczne i wtedy jak najbardziej.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:21   #2577
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Chyba jestem dziwna bo nie tęsknie za tym jak Jas był malutki, zero komunikacji, ciagle darcie, dla mnie to był najgorszy czas w życiu. Serio. Miałam ochotę skakać z balkonu. I nie wiem czy zdecyduje sie na kolejne wlasnie z tego względu. Dopiero teraz zaczyna być lepiej, tak to prawie codziennie były jazdy.dopiero teraz moge odetchnąć.

Roxana moi znajomi pokończyli w większości studia magisterka u mnie jest 3sem( my robiliśmy w dwa semestry bo 1 i 3 jednocześnie) ja sporo rzeczy nie dałam rady zrobić, a to do jednych laborek mnie facet nie dopuścił, bo w ciazy a tam odczynniki chemiczne, i dlatego teraz sie stresuje bo kompletnie nie znam ludzi!
No cóż, poznam i moze jakos to bedzie
Też początku nie wspominam zbyt kolorowo czy to z Filipem czy Polą, ale chciałabym być jeszcze w ciąży. Poczuć to jak rośnie we mnie życie, rusza się urodzić tez bym chciała. Tylko nie wiem czy mam chęci po raz trzeci nie spać przez kilka lat. Młodemu leci piąty rok a całych przespanych nocy zbyt wiele nie miałam.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:23   #2578
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, syrop prawoślazowy jest bardzo dobry.







Muszę zapewnić przyszłość najpierw tej dwójce którą mam. Musimy kupic mieszkanie/dom, trochę odłożyć... Ogólnie finanse. Nie ciachne sobie trzeciego dziecka bo mam takie widzimisie. Ogarniemy to co konieczne i wtedy jak najbardziej.
Ja w życiu się na trzecie nie zdecyduje a pierwsze co robię po skończeniu kp to antykoncepcja
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:23   #2579
ewesad252
Przyczajenie
 
Avatar ewesad252
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Wybaczcie ze tak z doskoku ale czy ktoras z was ma badz rozwaza zakup takieto nosidla?
http://m.scandinavianbaby.pl/product...ne-czarny.html

Jaz takie posiadam. Kupiłam przy Julianie i poki roczku nie skonczył to pare razy się przydało. Ale nie uważam że jest warte kupienia ale pare zł kosztuje. Po pewnym czasie jednak bolą plecy dziecku jest niewygodnie. Gdybym miała kupować jeszcze raz to napewno bym nie kupiła. Natomiast Janek wogole nie chce w tym "siedziec".
Witam się wieczorową porą. Dopiero teraz udało mi się zasiąść do kompa.Mężuś w końcu wrócił z rejsu a miała wrócić w środę ale najpierw spóźnił mu się helikopter względem czego nie zdążył na samolot i musiał nocować w hotelu, po czym odwołali mu lot z Frankfurtu do Warszawy i musiał czekać na kolejny.... Po czym jak wrócił to poinformował mnie że w niedziele wylatuje na szkolenie i wróci we wtorek. Kolejna niespodzianka to taka ze zamiast pracowac 3 tyg na 3tyg to będzie pracował 3 miesiące na 3 miesiące i jak ja sobie dam radę...?? zwariuje
Z pozytywnych akcentów to Janek chyba uznał ze skoro tata wrocil to moze juz przesypiac noce i zrobil tylko 1 pobodke o 1 w nocy na jedzonko i spał do 7. Dziś zasnął juz o 20 ..... Mam nadzieje to juz na stale
ewesad252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:25   #2580
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
No dobra, zęby umylam
Weeeeź!!!! No!

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ewesad252 Pokaż wiadomość
Wybaczcie ze tak z doskoku ale czy ktoras z was ma badz rozwaza zakup takieto nosidla?
http://m.scandinavianbaby.pl/product...ne-czarny.html

Jaz takie posiadam. Kupiłam przy Julianie i poki roczku nie skonczył to pare razy się przydało. Ale nie uważam że jest warte kupienia ale pare zł kosztuje. Po pewnym czasie jednak bolą plecy dziecku jest niewygodnie. Gdybym miała kupować jeszcze raz to napewno bym nie kupiła. Natomiast Janek wogole nie chce w tym "siedziec".
Witam się wieczorową porą. Dopiero teraz udało mi się zasiąść do kompa.Mężuś w końcu wrócił z rejsu a miała wrócić w środę ale najpierw spóźnił mu się helikopter względem czego nie zdążył na samolot i musiał nocować w hotelu, po czym odwołali mu lot z Frankfurtu do Warszawy i musiał czekać na kolejny.... Po czym jak wrócił to poinformował mnie że w niedziele wylatuje na szkolenie i wróci we wtorek. Kolejna niespodzianka to taka ze zamiast pracowac 3 tyg na 3tyg to będzie pracował 3 miesiące na 3 miesiące i jak ja sobie dam radę...?? zwariuje
Z pozytywnych akcentów to Janek chyba uznał ze skoro tata wrocil to moze juz przesypiac noce i zrobil tylko 1 pobodke o 1 w nocy na jedzonko i spał do 7. Dziś zasnął juz o 20 ..... Mam nadzieje to juz na stale
Masz pw
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 13:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.