Wesele 2022 :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-16, 16:19   #1
Darli
Raczkowanie
 
Avatar Darli
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 168

Wesele 2022 :)


Cześć,
Nie widziałam wątku z dotyczącego wesela w tym roku a chciałam się Was podpytać bo samej już mi pomysłów brakuje.
Mianowicie, ślubi wesele biorę za kilka miesiący, okazało się, że na sali weselnej niedaleko drzwi będzie stał stolik - pusty przykrty obrusem i właśnie zastanawiam się co na nim postawić żeby głupio nie wyglądał właściciel nie chce aby ten stolik był wynoszony z sali byłby idealnym miejscem na księgę gości, ale ona ma już swoje inne miejsce ( przy fotobudce i kanapie)
i tak się zastanawiam co tam postawić żeby nie stał tak głupio pusty
Darli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 20:38   #2
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Wesele 2022 :)

W dziale 'jeszcze przed ślubem' jest grupka na ten rok.
Co do stolika może ramki z waszymi zdjęciami? Albo dodatkowe gadżety do zdjęć (przy stole goście też lubią sobie robić fotki z papierowymi gadżetami). Ja np. zrobiłam dymki z kartonu na patyczkach i w środku jakieś teksty w stylu "ten pan już nie pije", "co złego to nie ja" itp.
Ewentualnie można kupić żelki i zrobić mały candy bar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 20:41   #3
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Wesele 2022 :)

Alkohol inny niż wódka na przykład, o ile jego lokalizacja nie będzie ryzykowna (ciąg komunikacyjny).
Lub aranżacja w stylu sali (w stodole mieliśmy taki aranżowany stolik z lampionami, ozdóbkami w stylu sali, u nas dodatkowo wylądował też inny alkohol niż wódka).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 18:14   #4
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Wesele 2022 :)

U mnie też stał taki "pusty" stół. Obsługa postawiła na nim jakieś latarenki, możesz też zamówić dodatkowy bukiet, żeby go tam umieścić. Ja na późny wieczór domawiałam pierogi i tam też je zaniesiono, więc ostatecznie się przydał .
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 11:06   #5
mariakrasucka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele 2022 :)

Trudno nie zgodzić się z waszymi komentarzami. Wybór sali weselnej to nie zawsze łatwa decyzja do podjęcia. Najważniejsze jest by wiedzieć czego się oczekuje. Jeśli właściciel sali robi jakieś problemy z błachych przyczyn, to nic nie stoi na przeszkodzie by się z nim pożegnać. Na takiej współpracy nie wyjdzie z tego nic dobrego. A przecież na brak sal nie możemy narzekać ponieważ ten rynek bardzo się rozwinął na przestrzeni ostatnich lat. Ważne jest by wiedzieć czym kierować się przy wyborze. Pomocne w tej kwestii są poradniki, przykład - https://www.se.pl/krakow/co-powinna-...Vdwo-6XJc.html Dopiero gdy będziemy mieć rozpisane na papierze wszystkie najważniejsze aspekty, wtedy możemy zacząć poszukiwania.

Edytowane przez mariakrasucka
Czas edycji: 2022-06-28 o 21:43
mariakrasucka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-20 12:06:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.