Jądro Zdrowie Płodność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-19, 12:14   #1
Mariusz198438
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 9

Jądro Zdrowie Płodność


Witam mam 38 lat i dość nietypowy problem związany z jądrem czy jest to niebezpieczna sytuacja która może spowodować bezpłodność ?

Moje prawe jądro samo przesuwa się dość wysoko w górę brzucha gdzie pozostaje ponieważ samo nie wraca , za każdym razem poprawiam jądro na miejsce . Jeśli dzieje się to w czasie gdy penis jest w spoczynku to nie jest to aż tak bolesne i uciążliwe mimo że muszę je poprawić.
Ale całkiem inna sytuacja następuje podczas pełnego wzwodu ponieważ mam bardzo silna erekcję mój penis jest wtedy uniesiony wręcz pionowo równolegle do brzucha. Jądro przemieszcza się i blokuje dość wysoko , jeśli chodzi o masturbacjie dzieję się to przy każdym ruchu dłoni , podczas stosunku niezależnie od pozycji każde pchnięcie powoduje przesunięcie się jądra co jest bardzo niekomfortowe uciążliwe ponieważ jedną dłoń zawsze muszę mieć na dole i cały czas poprawiać je na miejsce. Dodatkowo jest to też bardzo bolesne z tego względu z jądro jest wtedy uderzane ściskane (zgniatanie) . Boje się że może to doprowadzić do bezpłodności
Mariusz198438 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:14:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.