Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 10:16   #1
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Arrow

Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!


Cześć. Wiem, że na tym forum było już mnóstwo wątków dotyczących pierwszego razu, ale brakuje mi indywidualnego podejścia do sprawy. Dlatego zakładam nowy wątek.
Mam już swoje lata (22) i długo czekałam na to, aż psychicznie dojrzeję do seksu. Jestem z człowiekiem, którego bardzo kocham i wiem, że to właśnie z nim chcę się kochać po raz pierwszy.
Ustaliliśmy, że stanie się to na dniach. Zadbamy o nastrój, warunki i komfort w każdym tego słowa znaczeniu.
Wiem, że jestem gotowa by to zrobić, ale... mam wielkie obawy gdzieś tam w psychice, związane z bólem, przerwaniem błony i krwią. Już sama myśl mnie paraliżuje.
Jak mam się przemóc i zapomnieć o tym? Po prostu wiem, że ledwo tampon tam wtykam, a mój facet został naprawdę hojnie obdarzony przez naturę i miałby "nim" we mnie wejść?!
Macie jakieś rady, jak sobie z tym poradzić?
Chętnie poczytam również inne sugestie, które pomogłyby nam jak najlepiej przeżyć ten momt.

I druga sprawa. Mój chłopak jest ode mnie młodszy, ale swój pierwszy raz ma już za sobą. Z jednej strony to dobrze, że jest bardziej doświadczony, ale z drugiej (i wiem, że popełniam błąd tak myśląc)... boli myśl, że ta chwila może nie być dla niego tak wyjątkowa, jak dla mnie (właśnie przez to, że już ten krok ma za sobą). Włącza się tzw. "zazdrość wsteczna" o jego byłe/ą. Byliście w podobnej sytuacji? Jak Wy to postrzegaliście/postrzegacie?



No i jestem po. Tzn...po próbie. Niestety do seksu nie doszło, bo gdy przyszło co do czego, spięłam mięśnie i nie pozwoliłam mu wejść. Trzy razy do tego podchodziliśmy, ale za każdym razem kończyło się tak samo. Gra wstępna była taka, jak być powinna, nawilżenie również...jedynie jakiś opór psychiczny się pojawił, z powodu którego zacisnęłam mięśnie i nie mógł nawet wejść. Domyślam się przynajmniej, że taki właśnie był tego powód. To była pierwsza próba... no cóż. Wierzę jednak, że w końcu nam się uda.

Edytowane przez No_To_Co
Czas edycji: 2012-07-01 o 18:21
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 10:36   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Cześć. Wiem, że na tym forum było już mnóstwo wątków dotyczących pierwszego razu, ale brakuje mi indywidualnego podejścia do sprawy. Dlatego zakładam nowy wątek.
Mam już swoje lata (22) i długo czekałam na to, aż psychicznie dojrzeję do seksu. Jestem z człowiekiem, którego bardzo kocham i wiem, że to właśnie z nim chcę się kochać po raz pierwszy.
Ustaliliśmy, że stanie się to na dniach. Zadbamy o nastrój, warunki i komfort w każdym tego słowa znaczeniu.
Wiem, że jestem gotowa by to zrobić, ale... mam wielkie obawy gdzieś tam w psychice, związane z bólem, przerwaniem błony i krwią. Już sama myśl mnie paraliżuje.
Jak mam się przemóc i zapomnieć o tym? Po prostu wiem, że ledwo tampon tam wtykam, a mój facet został naprawdę hojnie obdarzony przez naturę i miałby "nim" we mnie wejść?!
Macie jakieś rady, jak sobie z tym poradzić?
Chętnie poczytam również inne sugestie, które pomogłyby nam jak najlepiej przeżyć ten moment.
Musisz się po prostu rozluźnić. Zarówno fizycznie (tutaj podniecenie jest bardzo ważne), jak i psychicznie.
Ważne jest, byś czuła się komfortowo. Żebyś nie rozmyślała w trakcie na temat tego, czy ktoś nie wejdzie Wam do pokoju, czy zabezpieczenie jest odpowiednie itd. O wszystko lepiej zadbać wcześniej.

Przy okazji, trochę dziwi mnie takie ustalanie, że „seks będzie w najbliższych dniach”. Wiadomo, warto porozmawiać o wszystkim wcześniej, warto zadbać o okoliczności, ale też nie ma chyba co ustalać, że „seks będzie w ciągu najbliższych dni”. To może co najwyżej stresować. Przynajmniej takie mam odczucie.

Cytat:
I druga sprawa. Mój chłopak jest ode mnie młodszy, ale swój pierwszy raz ma już za sobą. Z jednej strony to dobrze, że jest bardziej doświadczony, ale z drugiej (i wiem, że popełniam błąd tak myśląc)... boli myśl, że ta chwila może nie być dla niego tak wyjątkowa, jak dla mnie (właśnie przez to, że już ten krok ma za sobą). Włącza się tzw. "zazdrość wsteczna" o jego byłe/ą. Byliście w podobnej sytuacji? Jak Wy to postrzegaliście/postrzegacie?
Rozmawiałaś z nim o tym?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 10:42   #3
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Ja jednak wolałam z nim ustalić ten termin. Chciałam się przygotować psychicznie. Dzień zapowiada się wyjątkowo, bo będą jego urodziny - tu już plus za to, że będzie świetna atmosfera i świadomość tego, co ma się wydarzyć.

Co do drugiego pytania - póki co, wymieniliśmy się smsami. On chciał o tym jutro porozmawiać. I tak też się stanie. Dał mi już do zrozumienia, że najchętniej cofnąłby czas i to właśnie ze mną przeżył ten pierwszy raz. Dał do zrozumienia, że nie jestem "kolejną", ale "jedyną". I cieszę się, że to zrobił. Troszkę zdjął mi ten balast, który tak na mnie ciążył...
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:01   #4
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

.
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 19:43
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:02   #5
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

jeżeli obawiasz się że będzie za ciasno możecie użyć żelu intymnego który nawilży pochwę i będzie łatwiej wejść do środka
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:15   #6
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Ja jednak wolałam z nim ustalić ten termin. Chciałam się przygotować psychicznie. Dzień zapowiada się wyjątkowo, bo będą jego urodziny - tu już plus za to, że będzie świetna atmosfera i świadomość tego, co ma się wydarzyć.
Jeśli tak wolicie, to w porządku, chociaż moim zdaniem może to powodować niepotrzebne napięcie i zdenerwowanie.

Cytat:
Co do drugiego pytania - póki co, wymieniliśmy się smsami. On chciał o tym jutro porozmawiać. I tak też się stanie. Dał mi już do zrozumienia, że najchętniej cofnąłby czas i to właśnie ze mną przeżył ten pierwszy raz. Dał do zrozumienia, że nie jestem "kolejną", ale "jedyną". I cieszę się, że to zrobił. Troszkę zdjął mi ten balast, który tak na mnie ciążył...
Koniecznie o tym porozmawiajcie i koniecznie na żywo. Widać, że dla Ciebie seks to coś bardzo ważnego i że chcesz przeżyć pierwszy raz z odpowiednią osobą i w odpowiednim czasie. Upewnij się, że wszystko, co najważniejsze macie ustalone, tak żebyś w trakcie nie musiała się niczym martwić. Kwestię poprzedniej partnerki Twojego faceta też trzeba obgadać, bo nie byłoby dobrze, gdyby ta kwestia zaprzątała Ci głowę. Takie rzeczy lepiej obgadać i przedyskutować, żeby potem nigdy nie musieć już do nich wracać.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:39   #7
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez ha psi Pokaż wiadomość
jeżeli obawiasz się że będzie za ciasno możecie użyć żelu intymnego który nawilży pochwę i będzie łatwiej wejść do środka
Potwierdzam
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 19:43
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 12:13   #8
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:46
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:34   #9
Gumisiowa8391
Raczkowanie
 
Avatar Gumisiowa8391
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 443
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Planowanie trochę wydaje mi się, że jest nie tak bardzo potrzebne, bo zaczynasz się stresować za wcześnie, ale jeśli tak postanowiliście to ok. Kochana a Ty jak już do tego dojdzie, to skup się maksymalnie na Waszej bliskości, skup się na przyjemności i na tym co TŻ robi, wiem, to może być trudne, ale próbuj tak, bo gdy skupisz się tylko na tym, jak to będzie, czy będzie boleć itd, wtedy może Wam nie "wyjść" ten pierwszy raz. Grunt to skupienie na przyjemności Powodzenia. Napisz potem jak przeżyłaś
__________________
Wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani

Gumisiowa8391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 14:44   #10
miss_salt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 60
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Dokładnie jak kolega wyżej napisał- nie warto planować dnia ani godziny
Nam udało się za 3 razem dopiero mimo iż była ta atmosfera to pojawilo się kilka problemów.
Próbujcie powoli, krótkimi ruchami a w trakcie będziesz mogła się stopniowo rozluźniać. Warto też pomóc sobie jakimś żelem.
miss_salt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:01   #11
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

A co Waszym zdaniem byłoby lepszym rozwiazaniem - jedno zdecydowane pchnięcie do oporu czy właśnie krótkie ruchy?
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 15:08   #12
nuanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez O moj borze Pokaż wiadomość
Dwie dziewczyny przeżyły ze mną swój pierwszy raz. Z pierwszą próbowałem bardzo wiele razy i a to bolało ją a to traciła nawilżenie (a ja nadzieję że się w końcu przebiję). Próbowaliśmy w 2 pozycjach: klasycznej, ona na leży na plecach a ja na górze plus poduszki pod pupę lub bez poduszek lub na łyżeczkę. Gdy po wielu próbach wreszcie się udało jedyne co nas cieszyło, to tylko fakt że "szlak już przetarty". Byliśmy znudzeni ciągłymi niepowodzeniami do tego stopnia, że fakt sukcesu nas...zaskoczył. Z drugą dziewczyną "poszło sprawnie" i tu ciekawostka. Ja miałem kilka partnerek seksualnych...w rozmowach o seksie czasem mówiłem, że ulubioną pozycją dziewczyn jest "od tyłu" na co ona robiła wielkie oczy mówiąc, że ona to by chyba nawet nie chciała w ogóle się w tej pozycji kochać. O ironio (ale dzięki wszelkim bóstwom) ów dziewczyna straciła ze mną dziewictwo w pozycji od tyłu . Wiele słyszałem lub czytałem o pozycjach lub innych metodach (poduszki pod pupę) mających na celu zmniejszenie ewentualnego bólu podczas przerywania błony dziewiczej i od siebie powiem: poduszki pod pupę nie działają, za to polecam pozycję od tyłu. Z relacji partnerki powiem: zero bólu, brak krwi, pełen sukces. Co do rozmiaru penisa Twojego partnera...czy jego rozmiar faktycznie jest dla Ciebie problemem dowiesz się później, choć wątpię by był problemem przy pierwszym razie. I na koniec od siebie. Nie nastawiaj się na klimat i całą otoczkę. Nastaw się na bycie blisko faceta którego kochasz i trzymany 22 lata wianuszek chcesz ofiarować właśnie jemu. Odpręż się, zrelaksuj. Nie czekaj na moment penetracji bo to chyba największa obawa dziewczyn jeśli chodzi o obawy przed pierwszym razem. Jeśli Twój partner ma już jakieś doświadczenie w sprawach seksu to pewnie zadba o to żebyś była rozluźniona i odpowiednio "rozgrzana". Życzyłbym powodzenia ale nie...życzę rozluźnienia
To, że jednej partnerki nie bolało, nie znaczy że drugiej też nie będzie. Kobiety róznią się budową narządów i błony. Więc po prostu Twoja pierwsza miała grubszą błonę i dlatego było trudniej. Nie można uogólniać typu: poduszka nie działa, klasycznie nie działa... Każda kobieta jest inna.

Dla autorki dodam - też miałam 22 lata gdy przeżyłam ten pierwszy raz Było ciężko - próbowaliśmy w każdej pozycji, ja się później stresowałam, on też. Za każdym razem miałam plamienia, co pogłębiało frustrację: no bo błona ciągle jest. W końcu się udało spontanicznie (choć nie na tyle, żeby bez zabezpieczenia), bez planowania, po prostu, i po pewnej dawce alkoholu. Po prostu za bardzo się stresowałam tym wszystkim: tworzeniem atmosfery, poduszką, żelami, tym tamtym.

Boleć bolało, ale tragedii nie ma. Krew jak Ci przeszkadza połóż ręcznik na łóżko. I już. I nie myśl o tym za dużo, bo będzie trudniej
nuanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:24   #13
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
A co Waszym zdaniem byłoby lepszym rozwiazaniem - jedno zdecydowane pchnięcie do oporu czy właśnie krótkie ruchy?
'jedno zdecydowanie pchnięcie do oporu' brzmi co najmniej strasznie

moim zdaniem lepiej powoli, z uczuciem, bo inaczej możesz się zrazić. no ale, jak już ustaliłyśmy, każda kobieta jest inna, może w trakcie sama poczujesz
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:29   #14
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:46
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:50   #15
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

1. Porządna gra wstępna. Niech Cię rozgrzeje facet a nie 2 buziaki na krzyż, 2 machnięcia językiem i wchodzi....

2. Dobre prezerwatywy + żel intymny = bardzo dobry poślizg

3. pozycja klasyczna z poduszką pod tyłek, po to aby był odpowiedni kąt nachylenia.


4. Nic nie planuj bo im bliżej TEJ chwili tym większy stres = będziesz spięta = ból.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 17:25   #16
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Nawet porządna gra wstępna może niewiele dać. Czasem po prostu boli i nie ma ch.. we wsi, trzeba przetrwać. U mnie to był koszmar, darłam się jak opętana, płakałam, w końcu przerwaliśmy, bo ileż można cierpieć

Z tym jest jak z porodem - jedna ci powie, że koszmar, najgorszy ból w życiu, a druga że w sumie wcale nie było tak źle. A jak będzie u ciebie to tak naprawdę nikt nie przewidzi.


Co do przeszłości partnera - najlepiej o tym nie myśleć, bo na dobrą sprawę jakie to ma znaczenie? Żadne. Mi tam przeszłość seksualna partnera wisiała, ważne to co tu i teraz.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 17:27   #17
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:47
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 18:39   #18
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez O moj borze Pokaż wiadomość
Podbudowałaś autorkę
Tak, bo dokładnie taki miałam zamiar - podbudować autorkę. Wcale nie miałam zamiaru napisać jej szczerze, jak to może wyglądać, żeby się mogła przygotować i żeby zdała sobie sprawę, ze nie zawsze będzie za☠☠☠iscie i trzeba to przyjać na klatę. W końcu po co ludziom pisać prawdę, lepiej głaskać po głowie i powtarzać, że na pewno będzie dobrze.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 18:59   #19
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:47
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 19:30   #20
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Cześć. Wiem, że na tym forum było już mnóstwo wątków dotyczących pierwszego razu, ale brakuje mi indywidualnego podejścia do sprawy. Dlatego zakładam nowy wątek.
Mam już swoje lata (22) i długo czekałam na to, aż psychicznie dojrzeję do seksu. Jestem z człowiekiem, którego bardzo kocham i wiem, że to właśnie z nim chcę się kochać po raz pierwszy.
Ustaliliśmy, że stanie się to na dniach. Zadbamy o nastrój, warunki i komfort w każdym tego słowa znaczeniu.
Wiem, że jestem gotowa by to zrobić, ale... mam wielkie obawy gdzieś tam w psychice, związane z bólem, przerwaniem błony i krwią. Już sama myśl mnie paraliżuje.
Jak mam się przemóc i zapomnieć o tym? Po prostu wiem, że ledwo tampon tam wtykam, a mój facet został naprawdę hojnie obdarzony przez naturę i miałby "nim" we mnie wejść?!
Macie jakieś rady, jak sobie z tym poradzić?
Chętnie poczytam również inne sugestie, które pomogłyby nam jak najlepiej przeżyć ten moment.


I druga sprawa. Mój chłopak jest ode mnie młodszy, ale swój pierwszy raz ma już za sobą. Z jednej strony to dobrze, że jest bardziej doświadczony, ale z drugiej (i wiem, że popełniam błąd tak myśląc)... boli myśl, że ta chwila może nie być dla niego tak wyjątkowa, jak dla mnie (właśnie przez to, że już ten krok ma za sobą). Włącza się tzw. "zazdrość wsteczna" o jego byłe/ą. Byliście w podobnej sytuacji? Jak Wy to postrzegaliście/postrzegacie?
może zostanę zjedzona za tą radę,ale uważam,że malutki drink ,lub lampka wina pomoże ci się rozluźnić.jest to ważne,abyś nie napinała zbyt mocno mięsni.

ważna jest tez pozycja i delikatność mężczyzny.
z pozycji polecam od tyłu-głowa niżej niż pupa.
męzczyzna musi być delikatny,a stanowczy.po przebiciu błony powinien przystopować,żeby minął pierwszy ból.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:33   #21
PaleNisko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczawno Zdrój
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

pykanie dziewic zawsze jest wyjątkowe, cheer up i napisz jak było
Rada ode mnie: zabezpiecz się i nigdy o tym nie zapominaj

Edytowane przez PaleNisko
Czas edycji: 2012-06-25 o 19:35
PaleNisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:59   #22
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:48
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:12   #23
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Drink niestety odpada bo chlopak prowadzi samochod a sama pic nie bede
A co do mojego ostatniego pytania byscie mi doradzili? Krotkie ruchy czy jeden zdecydowany?
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:26   #24
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Drink niestety odpada bo chlopak prowadzi samochod a sama pic nie bede
A co do mojego ostatniego pytania byscie mi doradzili? Krotkie ruchy czy jeden zdecydowany?
warto poslizgać się kilka razy przy wejściu od pochwy i zjezdżając na łechtaczkę,tak,abys nie wiedziała kiedy bedzie ten czas.jedno stanowcze pchnięcie i stop,to jak zrywanie plastra
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:33   #25
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:49
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:37   #26
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Cześć. Wiem, że na tym forum było już mnóstwo wątków dotyczących pierwszego razu, ale brakuje mi indywidualnego podejścia do sprawy. Dlatego zakładam nowy wątek.
Mam już swoje lata (22) i długo czekałam na to, aż psychicznie dojrzeję do seksu. Jestem z człowiekiem, którego bardzo kocham i wiem, że to właśnie z nim chcę się kochać po raz pierwszy.
Ustaliliśmy, że stanie się to na dniach. Zadbamy o nastrój, warunki i komfort w każdym tego słowa znaczeniu.
Wiem, że jestem gotowa by to zrobić, ale... mam wielkie obawy gdzieś tam w psychice, związane z bólem, przerwaniem błony i krwią. Już sama myśl mnie paraliżuje.
Jak mam się przemóc i zapomnieć o tym? Po prostu wiem, że ledwo tampon tam wtykam, a mój facet został naprawdę hojnie obdarzony przez naturę i miałby "nim" we mnie wejść?!
Macie jakieś rady, jak sobie z tym poradzić?
Chętnie poczytam również inne sugestie, które pomogłyby nam jak najlepiej przeżyć ten moment.


I druga sprawa. Mój chłopak jest ode mnie młodszy, ale swój pierwszy raz ma już za sobą. Z jednej strony to dobrze, że jest bardziej doświadczony, ale z drugiej (i wiem, że popełniam błąd tak myśląc)... boli myśl, że ta chwila może nie być dla niego tak wyjątkowa, jak dla mnie (właśnie przez to, że już ten krok ma za sobą). Włącza się tzw. "zazdrość wsteczna" o jego byłe/ą. Byliście w podobnej sytuacji? Jak Wy to postrzegaliście/postrzegacie?

Na sam początek, dla mnie troszkę dziwne jest ustalanie konkretnego dnia na seks. Ja bym się chyba jeszcze bardziej denerwowała jak wyjdzie i takie tam. Jeżeli jesteście razem, obydwoje chcecie tego, to to powinno być raczej spontaniczne i uwierz nie będziesz wtedy myśleć o takich rzeczach. A tak tylko nie potrzebnie się denerwujesz.

Co do drugiej sprawy, ja też byłam/jestem w takiej sytuacji. Mój obecny Tż miał partnerki przede mną, on był dla mnie pierwszy. Z tym że on jest ode mnie 7 lat starszy, wiec to może też z tego wynikać, że jednak mimo wszystko ktoś był przede mną. Na początku mnie to trochę bolało, myślałam o tym ale później już nie zwracałam uwagi. I jeszcze jak powiedział mi że z nikim nie było mu tak dobrze jak ze mną to już w ogóle dałam sobie spokój.
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:37   #27
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:49
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:54   #28
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Dzięki wielkie! Dzięki wieeeeeeeeeeeeelkie za pomoc!
Ja jednak cieszę się, że wcześniej uzgodniliśmy ten dzień. Nie chciałabym, żeby wyszło to tak spontanicznie, bo przynajmniej mamy czas, by się do tego odpowiednio przygotować. Mam również czas na to, żeby pogodzić się z tą myślą. I dobrze.
Każdy wpis był mi bardzo potrzebny. Bardzo mi pomogliście wbrew pozorom.
Dziękuję.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 21:45   #29
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:50
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 21:48   #30
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pierwszy seks - dwa problemy - LICZĘ NA WAS!

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie! Dzięki wieeeeeeeeeeeeelkie za pomoc!
Ja jednak cieszę się, że wcześniej uzgodniliśmy ten dzień. Nie chciałabym, żeby wyszło to tak spontanicznie, bo przynajmniej mamy czas, by się do tego odpowiednio przygotować. Mam również czas na to, żeby pogodzić się z tą myślą. I dobrze.
Każdy wpis był mi bardzo potrzebny. Bardzo mi pomogliście wbrew pozorom.
Dziękuję.
trzymam kciuki i nie pękaj
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.