Lubicie siebie bez makijażu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-06, 16:57   #1
201703221005
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8

Lubicie siebie bez makijażu?


Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika

Użytkowniczka zadała pytanie kosmetyczne

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:53
201703221005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 17:46   #2
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Czy lubię, kiedy jestem wypoczeta to lubię, z pewnością w każdym razie akceptuje.
Co do faceta... Zawsze tak gadają.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2013-05-06 o 18:47
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 18:39   #3
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Ja siebie wolę w makijażu, zwyczajnie lepiej się z tym czuję, po co mam sobie odmawiać
Aczkolwiek gdybym miała idealną cerę to pewnie poprzestałabym na tuszu do rzęs i cieniach
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 19:09   #4
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Czy lubię, kiedy jestem wypoczeta to lubię, z pewnością w każdym razie akceptuje.
Co do faceta... Zawsze tak gadają.

Mój też niestety tak mówi, ale coś mu nie wierzę.

Nie lubię, bo - mimo stosowania kremów z filtrem - moja twarz zawsze jest przynajmniej o ton bardziej różowa niż reszta skóry co mnie strasznie irytuje, nie potrafię tego zwalczyć. Ale lubię make up w którym mam tylko ujednolicony kolor skóry i lekko wytuszowane rzęsy.
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:06   #5
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez 201703221005 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zakochuja się w nas umalowanych, potem nie chcą zeby zrobili to inni... Taka moja teoria.
Całkiem serio to trochę zazdrość ,trochę kurtuazja, a trochę to ze kochają nas takimi jakie jesteśmy.
Ale takich z awersja aż to nie znam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:53
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:11   #6
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Czesto slysze jak faceci krytykuja,smieja sie z kobiet ze robia makijaz... uzywajac bardziej niemilych wrecz chamskich okreslen i mowiac ,ze bez makijazau to pewnie koszmarnie wyglada...z czym niekoniecznie,ale same jestemy sobie temu winne ,bo rowniez mowimy o sobie innych ze bez majiajzu to tragedia ,a faceci to wykorzystuja pozniej ,zeby krytykowac nasmiewac sie z kobiet..i jak chca nam dogrysc to czesto uderzja w ten punkt..
Dla mnie PROZNOSCIA jest glupota jak kobieta prawie nie ma problemow ze skora ,a uzywa podkladow ..rozumiem jak kobietka ma prolem ze skora ,ale jak widze ze robia makijaze na skorach prawie idelanych...

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-06 o 20:13
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:22   #7
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

nie cierpię wręcz siebie bez makijażu, nie toleruję i koniec
makijaż dodaje mi pewności siebie
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 20:25   #8
lovically
Zadomowienie
 
Avatar lovically
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Okolice niczego.
Wiadomości: 1 278
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Ja siebie lubię. Dopiero ostatnio zaczęłam używać podkładu. Mam czarną oprawę oczu i bardzo długie naturalne rzęsy. Gdyby nie trądzik i aktualnie piegi i rumieńce nie używałabym niczego. Ja zbytnio nie lubię się malować, jedynie od wielkiego dzwona uwielbiam podkreślić sobie mocno oczy linerem i cieniem.
__________________
I was a heavy heart to carry
But he never let me down
When he had me in his arms
My feet never touched the ground

I'm so heavy, heavy in your arms.
lovically jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:27   #9
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

MotylemJestem Takich argumentów to używają bubki spod budki z piwem ws do kobiet których nigdy nie bedą mieć ... Każdy robi to co lubi. Każdy powinien dbać o siebie. Nie trzeba nosicpelnego makijazu ale argumenty o próżności i obgadujacych nas mężczyznach nie powinny nas obchodzić bo kobieta powinna chodzić po ziemi tak by czuła się piękna dla siebie i czasami atrakcyjna dla kogoś drugiego.

Nie jest to przytyk, po prostu się z ta opinia nie zgadzam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2013-05-06 o 20:29
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:32   #10
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Szczerze to bardzo nie lubię siebie bez makijażu, mam okropną cerę, niewyraźne oczy, ogólnie wyglądam jakbym nie spała od tygodni... Dlatego maluję się codziennie, dzięki temu zdecydowanie lepiej się czuję
A co do facetów, to jasne że nie lubią dziewczyn z kilogramem tapety na twarzy, ale nie mają nic przeciwko dyskretnemu, naturalnemu makijażowi
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:55   #11
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Dla mnie PROZNOSCIA jest glupota jak kobieta prawie nie ma problemow ze skora ,a uzywa podkladow ..rozumiem jak kobietka ma prolem ze skora ,ale jak widze ze robia makijaze na skorach prawie idelanych...
A przestań. To tylko pryszczate kobiety z wulkanami po trądziku mają używać podkładów, nakładać tynk na twarz? Jak już ktoś wcześniej napisał podkład wyrównuje koloryt. Można mieć ładną cerę, ale np. tendencję do czerwonych policzków, rozszerzone naczynka - wtedy pomaga podkład. To nie jest żadna próżność. ANI GŁUPOTA.
Jak kobiety zamiast leczyć to zapaćkają mankamenty podkładem to ja się nie dziwię, że facet jak zobaczy taką bez makijażu to chce uciekać. Jest taki lekarz jak dermatolog.

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Szczerze to bardzo nie lubię siebie bez makijażu, mam okropną cerę, niewyraźne oczy, ogólnie wyglądam jakbym nie spała od tygodni... Dlatego maluję się codziennie, dzięki temu zdecydowanie lepiej się czuję
A co do facetów, to jasne że nie lubią dziewczyn z kilogramem tapety na twarzy, ale nie mają nic przeciwko dyskretnemu, naturalnemu makijażowi
Równie dobrze kilogram tapety może mieć kobieta, która wygląda jakby nie miała makijażu, taki nude look. To jest sztuka.
A poza tym faceci lubią kobiety z "kilogramem makijażu" w sensie mega mocną tapetą. Lubią się przecież takimi popisywać. Najlepiej jeszcze sztuczny cyc i kuszące wdzianko.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 21:22   #12
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika
Znam takie, ale to już lekka przesada bo dbanie o siebie to jedno a zakrywanie siebie drugie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:54
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 21:50   #13
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Lubię być bez makijażu, wręcz nie przepadam za podkładem na twarzy, bo niemal każdy czuję na skórze jak jakąś powłokę..

Najlepiej jak buzia jest opalona, lato słońce te sprawy
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 22:00   #14
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika
Czyli sprawy "łóżkowe" przy zgaszonym świetle? Chyba, że w ogóle nie zmywają makijażu na noc...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:54
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 22:03   #15
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

hmmm... jak stoje w lazience przed lustrem po demakijazu wieczorem i swiatlo wyrownuje koloryt skory, a przy tym mam zwiazane wysoko wlosy to wrecz siebie uwielbiam bo jestem wtedy podobna do kobiet z XVIII w. a mnie to kreci, ale czar pryska jak wstane rano z lozka i zobacze sie w swietle slonecznym
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 22:16   #16
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Lubię siebie bez makijażu. Tak skromnie, to czuję się ładna
Jednak przed każdym wyjściem maziam rzęsy duuużą ilością tuszu, teatralny efekt musi być! Dużo osób mówi mi, że po co mi to, ale co tam. A i przed szkołą w okresie jesienno-zimowo-wczesnowiosennym smaruję się podkładem, bo jak robi się cieplej, to tylko ukochany nad życie tusz. Poza tym nie uważam innych kosmetyków za potrzebne, krem nawilżający+tuszyk styknie całkowicie.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 22:19   #17
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Poza tym nie uważam innych kosmetyków za potrzebne, krem nawilżający+tuszyk styknie całkowicie.
ciesz sie, ze tak mozesz, chcialabym tak
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 23:21   #18
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
MotylemJestem Takich argumentów to używają bubki spod budki z piwem ws do kobiet których nigdy nie bedą mieć ... Każdy robi to co lubi. Każdy powinien dbać o siebie.
.
Zgadzam sie jak najbardziej

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A przestań. To tylko pryszczate kobiety z wulkanami po trądziku mają używać podkładów, nakładać tynk na twarz? Jak już ktoś wcześniej napisał podkład wyrównuje koloryt. Można mieć ładną cerę, ale np. tendencję do czerwonych policzków, rozszerzone naczynka - wtedy pomaga podkład. To nie jest żadna próżność. ANI GŁUPOTA.
Jak kobiety zamiast leczyć to zapaćkają mankamenty podkładem to ja się nie dziwię, że facet jak zobaczy taką bez makijażu to chce uciekać. Jest taki lekarz jak dermatolog.


.
TO Ty sobie nie zdajesz spprawy nie masz pojecia ,ze niektore problemy skory nie sa takie latwe do wyleczenia jakby moglo sie wydawac.. Ja kiedys mialam bezproblemowa ,przyszedl czas ze zaczelam miec problemy ze skora z ktorymi walcze od wielu lat...dbam walcze ,ale to nie takie latwe niestety..

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Czyli sprawy "łóżkowe" przy zgaszonym świetle? Chyba, że w ogóle nie zmywają makijażu na noc...
A TY TAKA piekna taka idealna ???.... Ty tez zbrzydniesz uroda trwa bardzo krotko tak naprawde KAZDY ZBRZYDNIE zestarzeje sie wiec nie wysmiewaj innych kobiet..

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A przestań. To tylko pryszczate kobiety z wulkanami po trądziku mają używać podkładów,.
A TY taka piekna idealna?

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Równie dobrze kilogram tapety może mieć kobieta, która wygląda jakby nie miała makijażu, taki nude look. To jest sztuka.
Lubią się przecież takimi popisywać. Najlepiej jeszcze sztuczny cyc i kuszące wdzianko.
a niekore musza uzywac korektor podklad bo maja problemytczna skore!! i dermatolog nie jest im w stanie pomoc !! zrozum!! no nie facet lubi popisywac sie baba OTYLA sam chory tluszcz..ZEPSUTE CIELSKO... z celulitisem.. dupa jak szafa...

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-06 o 23:23
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 23:26   #19
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

wole siebie bez makijazu.

denerwuje mnie przekonanie ze kobieta do pracy powinna miec przynajmniej podklad/puder.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 23:57   #20
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Moim wielu kolezankom makijaz sprawia relax uwielbiaja to robic ,tak jakby malowaly kredkami

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Lubię być bez makijażu, wręcz nie przepadam za podkładem na twarzy, bo niemal każdy czuję na skórze jak jakąś powłokę..

Najlepiej jak buzia jest opalona, lato słońce te sprawy
DOBRY podklad chroni skore przed uva ,zeby tak szybko sie nie zestarzala+ zmarszczki
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 00:52   #21
hania263
Przyczajenie
 
Avatar hania263
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Czy lubię, kiedy jestem wypoczeta to lubię, z pewnością w każdym razie akceptuje.
Co do faceta... Zawsze tak gadają.
zgadzam się z 100 %
hania263 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 08:16   #22
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Ja siebie lubię bez makijażu.
Jasne, że bardziej w, lubię być umalowana, ale jeżeli wyjdę z domu bez, to nie odbiera mi to pewności siebie.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:58   #23
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Czy lubię, to nie wiem, ale akceptuję.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:38   #24
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

toleruję siebie bez makijażu, nie mam problemu żeby np. wyjść do sklepu czy do TŻ bez makijażu
Jednak uważam, że z makijażem wyglądam 100% lepiej- więc robię go codziennie
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:58   #25
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
A TY TAKA piekna taka idealna ???.... Ty tez zbrzydniesz uroda trwa bardzo krotko tak naprawde KAZDY ZBRZYDNIE zestarzeje sie wiec nie wysmiewaj innych kobiet..
Chyba nie za bardzo zrozumiałaś co napisałam. Śmiałam się z poniższego cytatu. Z tego, że wstają wcześniej, żeby ich własny facet bez makijażu nie widział. A Ty zaczynasz po mnie jechać i wyciągać daleko idące wnioski - bez sensu. Co ma do tego "bycie idealnym" czy to, że "każdy zbrzydnie"? Bo nie wiem. Widać Cię ubodło, bo sama tak robisz.

A to ten "poniższy cytat":
Cytat:
Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika

A poza tym motylemJestemm to Ty mnie obrażasz, a nie ja inne kobiety. Napisałaś, że osoby, które nie mają problemów z cerą używając podkładu są głupie i próżne.
Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
a niekore musza uzywac korektor podklad bo maja problemytczna skore!! i dermatolog nie jest im w stanie pomoc !! zrozum!!
Ale korektor jest też dobry pod oczy, kiedy skóra jest cienka i "prześwituje" fiolet. A podkład jest także po to, żeby wyrównać koloryt. Niekoniecznie zakryć pryszcze.
Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
no nie facet lubi popisywac sie baba OTYLA sam chory tluszcz..ZEPSUTE CIELSKO... z celulitisem.. dupa jak szafa...
Cellulit mają nawet szczupłe kobiety, także najpierw się doedukuj zanim zaczniesz obrażać. Gwarantuję Ci, że normalny mężczyzna będzie wolał tą "dupę jak szafa", za którą może złapać i kobietę z charakterem, a nie lebiodę z kości, o które się poobija. A na cellulit mężczyźni nie zwracają uwagi. Chyba masz niewiele lat, że tego nie wiesz (zresztą też dlatego, że rzucasz się na mnie, że niby kogoś obrażam, a spójrz co sama piszesz).

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:55 Powód: słówko zjadłam
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:28   #26
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Chyba nie za bardzo zrozumiałaś co napisałam. Śmiałam się z poniższego cytatu. Z tego, że wstają wcześniej, żeby ich własny facet bez makijażu nie widział. A Ty zaczynasz po mnie jechać i wyciągać daleko idące wnioski - bez sensu. Co ma do tego "bycie idealnym" czy to, że "każdy zbrzydnie"? Bo nie wiem. Widać Cię ubodło, bo sama tak robisz.

Akurat mylisz sie..



Gwarantuję Ci, że normalny mężczyzna będzie wolał tą "dupę jak szafa", za którą może złapać i kobietę z charakterem, a lebiodę z kości, o które się poobija. A na cellulit mężczyźni nie zwracają uwagi. Chyba masz niewiele lat, że tego nie wiesz (zresztą też dlatego, że rzucasz się na mnie, że niby kogoś obrażam, a spójrz co sama piszesz).
Ale sa takze kobietki zgrabne !! normalne nie tylko anorektyczki czy OTYLE!!! NIE ZAPOMINAJ oprocz OTYLYCH Z NADWAGA kobiet czy Anorektyczek sa TEZ NORMALNE KOBIETY!!!! Zgrabne !! i gwarantuje ci ze faceci wola ZGRABNA kobietke niz jakas Otyla z nadwaga ZEPSUTYM CIALEM ...To dlaczego kobiety tak walcza z nadwaga?? rynek przepelniony jest preparatami na odchudzanie Faceci kazda odchudzac sie swoim Kaszalatom grubym ?

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-07 o 18:35
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:45   #27
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Ale sa takze kobietki zgrabne !! normalne nie tylko anorektyczki czy OTYLE!!! NIE ZAPOMINAJ oprocz OTYLYCH Z NADWAGA kobiet czy Anorektyczek sa TEZ NORMALNE KOBIETY!!!! Zgrabne !! i gwarantuje ci ze faceci wola ZGRABNA kobietke niz jakas Otyla z nadwaga ZEPSUTYM CIALEM ...To dlaczego kobiety tak walcza z nadwaga?? rynek przepelniony jest preparatami na odchudzanie Faceci kazda odchudzac sie swoim Kaszalatom grubym ?
Nie bardzo rozumiem ostatnie zdanie
A co do reszty - Ty napisałaś o skrajności, więc ja też.

Jezusmaria Te wielkie litery przy słowach "nadwaga", "otyłe", "zepsute ciało" - aż strach się bać

Edit:
Każdy chyba dąży do tej "zgrabności" Tylko dla każdego co innego kryje się pod tym pojęciem.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2013-05-07 o 18:51
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:35   #28
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Na pewno wolą z zepsutym ciałem niż z zepsutym tokiem myślenia

A co do pytania tytułowego - to zalęzy od mojego stanu skóry Mam takie dni, kiedy czuję się świetnie bez makijażu, mam takie, gdy wolę wyrównać koloryt skóry delikatnym podkładem. Nie wstydzę się też chodzić bez makijażu i robienie tapety celem niewystraszenia bułek w sklepie czy klatki schodowej mnie nie przekonuje
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:28   #29
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Jezusmaria Te wielkie litery przy słowach "nadwaga", "otyłe", "zepsute ciało" - aż strach się bać

Edit:
Każdy chyba dąży do tej "zgrabności" .
Ja rowniez daze do zgrabnego ciala ,ale to nie takie latwe nie kazdy ma takie dobre geny dobra przemiane nie kazdy mial takie szczescie ..

A FACECI WOLA TAK NAPRAWDE ogladaja sie za ZGRABNYMI TYLECZKAMI Jedrnymi wystjacymi ,a nie za jaks gruba dupa JAK SZAFA.. nie oszukujmy sie

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-05-07 o 21:39
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:58   #30
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
A FACECI WOLA TAK NAPRAWDE ogladaja sie za ZGRABNYMI TYLECZKAMI Jedrnymi wystjacymi ,a nie za jaks gruba dupa JAK SZAFA.. nie oszukujmy sie
"Dupę jak szafa" wzięłam specjalnie w cudzysłów. Także domyśl się o co mi chodziło
Teraz nie wiadomo kto ma tyłek jędrny, a kto po prostu gacie push up
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.