W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnego wątku
Są tu mamusie, są i staraczki bo wszystkie jesteśmy ze zgranej paczki cz. II 1 4,17%
W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz. II 13 54,17%
wchodzisz = zachodzisz - Staraczki i Mamusie 2015 cz. II 3 12,50%
Wiosna za pasem, słonko już parzy a nam się bobasek różowy marzy Staraczki i Mamusie 2015 cz. II 1 4,17%
Idzie wiosna, za nią lato - będę Mama, co Wy na to?! Staraczki i Mamusie 2015 cz. II 6 25,00%
Mamusie juz maja, a staraczki niecierpliwie na II kreseczki czekaja cz. II 0 0%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-15, 19:39   #481
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

hej

witaj sza10

zielinka gdzie jestes!!!???

małego inhaluje nebbudem lub pulmicortem

ja cos czuje ze lada dzien to zostane ale bez pracy... ech ciekawe czy kiedys bedzie czas na to 2 dziecko
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 19:41   #482
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Witaj
Mam identyko sytuacje
i tez od wakacji chcesz się starać ? czy już ruszasz do boju ?

ja bym chciała już bo się boję, że tak od razu nie zajdę - a z drugiej strony boję się że jak zacznę teraz to zajdę od razu i trochę się sprawa pokomplikuje i weź tu bądź mądra
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 21:16   #483
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość

ja cos czuje ze lada dzien to zostane ale bez pracy... ech ciekawe czy kiedys bedzie czas na to 2 dziecko
Też mam takie rozterki
Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Co tam u Was? Czuć już magię świąt?
Nie
Cytat:
Napisane przez croppka23 Pokaż wiadomość

Hej laski co tak słabo się udzielacie?? Czyżby wszystkie już zaciążyły??
Jakoś nie mogłam się wbić w te wszystkie tarczyce, owulacje i inne
Jak człowiek bardzo chce a nie może to dziwnie się zachowuje

I jak Agatka?

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
Hey
Czy mogę się przyłączyć do wątku?? Dawno nie buszowałam po wizażu... z różnych przyczyn. Powracam z nowym nickiem i nowymi planami, m.in. chcę zacząć starania od wakacji ! Mam podobną sytuację do niektórych z Was, dopiero co zaczęłam nową pracę umowę na czas określony dostanę od nowego roku (miała być na zastępstwo ale na szczęście szef zmienił zdanie ) żeby być wobec Niego fair zacznę starania od wakacji....chociaż chciałabym już no ale nie chce go zostawić bez pracownika, a dziewczyna która zastępuje wraca w styczniu 2016.
Cześć
Ech ja miałam mieć umowę na czas określony... no i mam ale na zastępstwo więc w przeciwieństwie do Ciebie muszę odłożyć plany
Na jakiś bardziej sprzyjający pracowy czas
Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Witam się i ja dzięki dziewczyny mam nadzieję że się uda rozkręcić i będę mogła zająć się ciąża a ja wam powiem że nie umiem gotować;D i dobrze mi z tym tzn narazie się aż tak nie rwe do tego coś tam ugotuje ale to raz na tydzień;P obok w bloku mieszkają moi dziadkowie i moja babcia co drugi dzien przynosi nam jeść a jak nie chce to się obraża;D
Ha ha ha Fajnie macie z Babcią
I gratuluje otwarcia zakładu Możemy liczyć na zniżki dla znajomych?::P
Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość

a jak przygotowania do świąt? pisałyście o gotowaniu... ja w tym roku zoribłam swoje pierwsze w życiu pierniczki planuje pierwszy w życiu bigos i tym bardziej pierwsze w życiu uszka ale co z tych planów wyjdzie tak czy siak z głodu nie umrzemy, bo jak co roku wpraszamy się do jednych i drugich rodziców
Moje pierwsze pierniczki właśnie pachną na stole
Ale z wersji dla leniwych, takie co są gotowe na już i nie muszą leżakować niewiadomo ile
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 21:19   #484
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
i tez od wakacji chcesz się starać ? czy już ruszasz do boju ?

ja bym chciała już bo się boję, że tak od razu nie zajdę - a z drugiej strony boję się że jak zacznę teraz to zajdę od razu i trochę się sprawa pokomplikuje i weź tu bądź mądra
Tak od czerwca mniej więcej pewnie że już bym chciała ale w styczniu mi przedłużą umowę to odczekam trochę i w międzyczasie mój maluch podrośnie jeszcze i akurat będzidze ale z góry zakładam że do jesieni może zejść zanim zajdę bo z pierwszym udało się w 3 cyklu dopiero ogólnie rodzić bym chciała w ciepłych miesiącach w kwietniu najwcześniej mam listopadowe dziecko i pogoda nie sprzyjała wtedy do spacerów
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 23:49   #485
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Ło matko ale naskrobalyscie!
Widzę że nie tylko ja zaprzyjaznilam się z kolegą leniem;D też miałam zacząć ćwiczyć a od tamtego poniedziałku biegać... Ale oczywiście nici z tych planów. Kolega ma większe przekonanie ze zimno i przecież idą święta więc lepiej zacząć po świętach ;D
Jasne że macie zniżki wpadajcie kiedy chcecie ;D
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 05:03   #486
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Witam witam Milka śpisz??
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 07:41   #487
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

hej dziewuchy,
bylam wczoraj u gina
wszystko w porzadku ciazy na razie brak i test negatywny i gin nic nie zobaczyl.. nic staramy sie dalej
ale zdrowa jestem, badanie na tą tarczycę zrobię w inny dzień. bo wczoraj nie mieli juz czasu, mieli pełną poczekalnię pacjentek..

ps wlasnie ale duzo piszecie..
pierniczki ? mniammm za mna juz chodza dlugo musze wkoncu zrobic

PS2: wlasnie jak speedzacie swieta?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2014-12-16 o 07:42
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 08:11   #488
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Dzień dobry !!
Kto sie dzisiaj ze mną ponudzi w pracy ?


Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Ło matko ale naskrobalyscie!
Widzę że nie tylko ja zaprzyjaznilam się z kolegą leniem;D też miałam zacząć ćwiczyć a od tamtego poniedziałku biegać... Ale oczywiście nici z tych planów. Kolega ma większe przekonanie ze zimno i przecież idą święta więc lepiej zacząć po świętach ;D
Jasne że macie zniżki wpadajcie kiedy chcecie ;D
Ta argumentacja jest niezykle skuteczna i szybko przekonywująca

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Tak od czerwca mniej więcej pewnie że już bym chciała ale w styczniu mi przedłużą umowę to odczekam trochę i w międzyczasie mój maluch podrośnie jeszcze i akurat będzidze ale z góry zakładam że do jesieni może zejść zanim zajdę bo z pierwszym udało się w 3 cyklu dopiero ogólnie rodzić bym chciała w ciepłych miesiącach w kwietniu najwcześniej mam listopadowe dziecko i pogoda nie sprzyjała wtedy do spacerów
Mam takie same nazwijmy to "plany", też mi się marzy poród w ciepłych miesiącach
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
T

Moje pierwsze pierniczki właśnie pachną na stole
Ale z wersji dla leniwych, takie co są gotowe na już i nie muszą leżakować niewiadomo ile
No ja tez takie expresowe zrobiłam nie dałabym rady żyć w niepewności czy aby na pewno zmiękną do świąt czy nie aczkolwiek moje lekko twardawe wyszły i dochodzą w puszcze z jabłkiem w środku

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
hej

witaj sza10

zielinka gdzie jestes!!!???

małego inhaluje nebbudem lub pulmicortem

ja cos czuje ze lada dzien to zostane ale bez pracy... ech ciekawe czy kiedys bedzie czas na to 2 dziecko

ojoj a skąd takie przeczucia?? coś się dzieje?
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 08:29   #489
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
O matko współczuję Ci... A sąsiadka....prawdziwa tragedia...;(
A ja dZisiaj ostatni dzień w pracy jestem...zwolnilam się bo dostałam dotacje i otwieram swój salon
Gratulacje Zobaczysz, wszystko dobrze pójdzie i wkrótce bedziesz kierownica pełną gębą

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
Hey
Czy mogę się przyłączyć do wątku?? Dawno nie buszowałam po wizażu... z różnych przyczyn. Powracam z nowym nickiem i nowymi planami, m.in. chcę zacząć starania od wakacji ! Mam podobną sytuację do niektórych z Was, dopiero co zaczęłam nową pracę umowę na czas określony dostanę od nowego roku (miała być na zastępstwo ale na szczęście szef zmienił zdanie ) żeby być wobec Niego fair zacznę starania od wakacji....chociaż chciałabym już no ale nie chce go zostawić bez pracownika, a dziewczyna która zastępuje wraca w styczniu 2016.
Oooo kogo moje oczęta widzą Cześć My to się znamy z tamtego staraczkowego, na który kiedyś wpadłaś. No i ja nadal kisnę na staraczkach jak widać

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
hej

witaj sza10

zielinka gdzie jestes!!!???

małego inhaluje nebbudem lub pulmicortem

ja cos czuje ze lada dzien to zostane ale bez pracy... ech ciekawe czy kiedys bedzie czas na to 2 dziecko
Jestem, ale mam okropny czas. W piątek mam obronę i teraz czas mnie już bardzo goni a mam jeszcze trochę do ogarnięcia.

Latam narazie na monitoring, pęcherzyk i endometrium ładne, ale okazało się, że nie pękł i znów będę mieć pewnie ten LUF , więc starania na marne, a cały weekend było
W środę jeszcze jedno USG które już potwierdzi pęknięcie pęcherzyka albo potwierdzi jednak LUF . Oczywiście znów trafiło na mnie i ja muszę mieć ten gratis do endometriozy. No nie mogło mnie ominąć
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 14:52   #490
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość


Oooo kogo moje oczęta widzą Cześć My to się znamy z tamtego staraczkowego, na który kiedyś wpadłaś. No i ja nadal kisnę na staraczkach jak widać



Jestem, ale mam okropny czas. W piątek mam obronę i teraz czas mnie już bardzo goni a mam jeszcze trochę do ogarnięcia.

Latam narazie na monitoring, pęcherzyk i endometrium ładne, ale okazało się, że nie pękł i znów będę mieć pewnie ten LUF , więc starania na marne, a cały weekend było
W środę jeszcze jedno USG które już potwierdzi pęknięcie pęcherzyka albo potwierdzi jednak LUF . Oczywiście znów trafiło na mnie i ja muszę mieć ten gratis do endometriozy. No nie mogło mnie ominąć
Hey no byłam na chwilę, ale w życiu mi się trochę pokomplikowało i starania musiały odejść na bok.

3mam kciuki w piątek!! a jak piszesz o tych monitroingach itp to na razie dla mnie czarna magia !!



Wiecie co mnie dziś spotkało ? (może Was też?) o 10.30 chciałam się zalogować na wizaż....no i zalogowało mnie jako Złośliwca!!! no takiego policzka wymierzonego w moją stronę się nie spodziewałam tym bardziej, że w 2008 r albo i wcześniej na jednym wątku miałyśmy z nim niezła wojnę i prawie wszystkie nas zbanował (mi się upiekł0) przez co założyłyśmy sobie osobiste prywatne forum które działa do dziś ))
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 16:35   #491
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Hej Wam!

Madzik tak, spalam o tych Twoich dziwnych godzinach to ja moge zapomniec spalam jak susel

a caly dzien jakis armagedon, mam tyle zamowien ze nie moge sie ogarnac

i wlasnie zjadlam pozny obiadek (TZ sie zachwycal a i ja jestem dzis wyjatkowo z siebie dumna) i zaraz robie kawke i nadrobie Wasze pisaniny
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 17:21   #492
croppka23
Raczkowanie
 
Avatar croppka23
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 173
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
Hey
Czy mogę się przyłączyć do wątku?? Dawno nie buszowałam po wizażu... z różnych przyczyn. Powracam z nowym nickiem i nowymi planami, m.in. chcę zacząć starania od wakacji ! Mam podobną sytuację do niektórych z Was, dopiero co zaczęłam nową pracę umowę na czas określony dostanę od nowego roku (miała być na zastępstwo ale na szczęście szef zmienił zdanie ) żeby być wobec Niego fair zacznę starania od wakacji....chociaż chciałabym już no ale nie chce go zostawić bez pracownika, a dziewczyna która zastępuje wraca w styczniu 2016.
Witaj
ja też staranka zacznę od wakacji, co do przygotowywania się do ciąży to od czterech miesięcy chodzę na zumbę i na latino solo. Przy wzroście 164cm ważę 57 kg, właściwie nie chcę już chudnąć bo to moja normalna waga, ale chodzi o płaski brzuszek i podniesienie tego i owego puki co dobrze mi to wychodzi

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Margosia właśnie wróciłyśmy od pediatry, osłuchowo jest pięknie więc obyło się bez antybiotyku za pomocą pulmicortu
croppka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 17:23   #493
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

czesc dziewczyny!
no ja wlasnie sie odchudzam... siedze jem ciastka i ogladam pierwsza milosc a waga mi spada
a co tam u Was?
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 17:26   #494
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Patryska swietny sposob

ja cos opadlam z sil i mam ochote na drzemke
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 17:27   #495
croppka23
Raczkowanie
 
Avatar croppka23
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 173
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hej dziewuchy,
bylam wczoraj u gina
wszystko w porzadku ciazy na razie brak i test negatywny i gin nic nie zobaczyl.. nic staramy sie dalej
ale zdrowa jestem, badanie na tą tarczycę zrobię w inny dzień. bo wczoraj nie mieli juz czasu, mieli pełną poczekalnię pacjentek..

ps wlasnie ale duzo piszecie..
pierniczki ? mniammm za mna juz chodza dlugo musze wkoncu zrobic

PS2: wlasnie jak speedzacie swieta?
Och szkoda, że nie wyszło.. ale przynajmniej nie będziesz aż tak bardzo odstawała od nas my na wigilię idziemy do moich rodziców, a później u teściów i drugi dzień u wujka w domku na jeziorze
croppka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 18:50   #496
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez croppka23 Pokaż wiadomość
Och szkoda, że nie wyszło.. ale przynajmniej nie będziesz aż tak bardzo odstawała od nas my na wigilię idziemy do moich rodziców, a później u teściów i drugi dzień u wujka w domku na jeziorze
no szkoda ale nie poddaje sie mamy czas ale @ nie dostalam nadal ciekawe kiedy sie zjawi
fajnie nad jeziorem to tak nastrojowo
my u szwagra i szwagierki bedziemy na swieta kazdy cos przyniesie i bedzie uczta
co gotujecie w ogole?
ja miezkam w niemczech ale trzymamy sie polskiej kuchni na swieta
niemcy kartofel salat robia i parówki na swieta
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 20:56   #497
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
Gratulacje Zobaczysz, wszystko dobrze pójdzie i wkrótce bedziesz kierownica pełną gębą



Oooo kogo moje oczęta widzą Cześć My to się znamy z tamtego staraczkowego, na który kiedyś wpadłaś. No i ja nadal kisnę na staraczkach jak widać



Jestem, ale mam okropny czas. W piątek mam obronę i teraz czas mnie już bardzo goni a mam jeszcze trochę do ogarnięcia.

Latam narazie na monitoring, pęcherzyk i endometrium ładne, ale okazało się, że nie pękł i znów będę mieć pewnie ten LUF , więc starania na marne, a cały weekend było
W środę jeszcze jedno USG które już potwierdzi pęknięcie pęcherzyka albo potwierdzi jednak LUF . Oczywiście znów trafiło na mnie i ja muszę mieć ten gratis do endometriozy. No nie mogło mnie ominąć
Trzymam kciuki za obronę daj znać jak poszło. Może jedna staranka nie poszły na marne ?

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez MilkaJestem Pokaż wiadomość
Hej Wam!

Madzik tak, spalam o tych Twoich dziwnych godzinach to ja moge zapomniec spalam jak susel

a caly dzien jakis armagedon, mam tyle zamowien ze nie moge sie ogarnac

i wlasnie zjadlam pozny obiadek (TZ sie zachwycal a i ja jestem dzis wyjatkowo z siebie dumna) i zaraz robie kawke i nadrobie Wasze pisaniny
Marzę żeby sobie pospać tak jak Ty ale jeszcze trochę i urwie Ci się będziesz spała jak maluch Ci pozwoli mój tak od 3 do 6 miesiąca spał całą noc do 10-11 rano a później pobudka o 7-8. Teraz to ja go muszę budzić o 6 żeby do babci zawieźć

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
no ja wlasnie sie odchudzam... siedze jem ciastka i ogladam pierwsza milosc a waga mi spada
a co tam u Was?
Dziewczyny ja mam super pomysł jak szybko zrzucić wagę!!
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:30   #498
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za obronę daj znać jak poszło. Może jedna staranka nie poszły na marne ?
No niestety poszły, jak pęcherzyk nie pęka to nie uwalnia komórki więc chyba, że jakimś cudem jutro potwierdzi się pęknięcie, ale to i tak za długo by było od <3. Znając moje szczęście jutro na USG zobaczę piękną torbielkę
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 21:54   #499
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

hej ho

moje dziecko sobie radzi wiec wierze ze uda nam sie bez antybiotyku , bo wpadlismy w jego spirale . nie wiem nawet jak to mozliwe z moimi przekonaniami do antyboli!!!!!:m ur:

zielinka jaki masz temat?
i jak to jest, ze niby przez endo nie peka pecherzyk? mozna cos dac na pekniecie w razie czego? bo u mnie dziwnie , w tym cyklu nawet na owulke sie nie czulam...
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 22:13   #500
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Madzik jeszcze co najmniej rok spania przede mna wiec sie tym upajam

Zielinka jaka obrona? co ja przegapilam?

Diatoma zdrowka dla malego
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 22:22   #501
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

a robilyscie jakies badania typu toxo czy cytomegalia? mi na szczescie negatywne miesiac temu wyszlo. moze w piatek mi sie uda tarcyzce powtorzyc. akurat na 7 ide to mi pasuje
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 22:31   #502
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
hej ho

moje dziecko sobie radzi wiec wierze ze uda nam sie bez antybiotyku , bo wpadlismy w jego spirale . nie wiem nawet jak to mozliwe z moimi przekonaniami do antyboli!!!!!:m ur:

zielinka jaki masz temat?
i jak to jest, ze niby przez endo nie peka pecherzyk? mozna cos dac na pekniecie w razie czego? bo u mnie dziwnie , w tym cyklu nawet na owulke sie nie czulam...
Z tym pęknięciem to tak niezabardzo wesoło. Kiedyś dawali pregnyl lub ovitrell i jabyś u zwykłego gina była to by Ci to zlecił bo oni jeszcze nie wiedzą o najnowszych badaniach w tej dziedzinie. Jak ma pęcherzyk nie pęknąć to nawet po 10 tys jednostek pregnylu nie pęknie i już. Do niedawna sądzono inaczej, a teraz już wiadomo, że one nie wywołują indukcji owulacji a jedynie przyspieszają dojrzewanie pęcherzyka. Jak tak jest non stop to tak jakby się owulek nie miało i na to jedyną opcją jest IVF chyba, że można czekać i liczyć, że w którymś miesiącu wreszcie pęknie. I LUF to takie cholerstwo, że jako jedyny daje wykres temperatur dwufazowy stąd bez monitoringu cyklu nie do wykrycia.

Jutro mam ostatni monit o 18 i zobaczymy. Ten mój zwykły gin chce mi dać na nowy cykl ovitrell właśnie, ale ja miałam dzwonić do kliniki na szybszą wizytę jak na monitoringach będzie coś nie tak więc udało mi się wcisnąć jeszcze do Gamety w wigilię. Może zlecą zastrzyk razem ze stymulacją. Wolę, żeby oni mieli nad tym kontrolę i nie chce mieć kolejnego cyklu w dupę.

A co do badań to robiłam toxo,tarczycowe też a cmv nie ale cmv powoduje bardziej poronienia niz trudności z zajściem, a ja póki co to nie mogę zajść.

Cytat:
Napisane przez MilkaJestem Pokaż wiadomość

Zielinka jaka obrona? co ja przegapilam?
A no magisterkę bronię
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244




Edytowane przez zielinka_87
Czas edycji: 2014-12-16 o 22:35
zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 22:42   #503
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Diatoma ja nie robilam

Zielinka ja obronilam mgr w czerwcu i do tej pory nie odebralam dyplomu z uczelni
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 23:51   #504
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Madzik 89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam super pomysł jak szybko zrzucić wagę!!
mow co masz ciekawego!!

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
Z tym pęknięciem to tak niezabardzo wesoło. Kiedyś dawali pregnyl lub ovitrell i jabyś u zwykłego gina była to by Ci to zlecił bo oni jeszcze nie wiedzą o najnowszych badaniach w tej dziedzinie. Jak ma pęcherzyk nie pęknąć to nawet po 10 tys jednostek pregnylu nie pęknie i już. Do niedawna sądzono inaczej, a teraz już wiadomo, że one nie wywołują indukcji owulacji a jedynie przyspieszają dojrzewanie pęcherzyka. Jak tak jest non stop to tak jakby się owulek nie miało i na to jedyną opcją jest IVF chyba, że można czekać i liczyć, że w którymś miesiącu wreszcie pęknie. I LUF to takie cholerstwo, że jako jedyny daje wykres temperatur dwufazowy stąd bez monitoringu cyklu nie do wykrycia.

Jutro mam ostatni monit o 18 i zobaczymy. Ten mój zwykły gin chce mi dać na nowy cykl ovitrell właśnie, ale ja miałam dzwonić do kliniki na szybszą wizytę jak na monitoringach będzie coś nie tak więc udało mi się wcisnąć jeszcze do Gamety w wigilię. Może zlecą zastrzyk razem ze stymulacją. Wolę, żeby oni mieli nad tym kontrolę i nie chce mieć kolejnego cyklu w dupę.

A co do badań to robiłam toxo,tarczycowe też a cmv nie ale cmv powoduje bardziej poronienia niz trudności z zajściem, a ja póki co to nie mogę zajść.



A no magisterkę bronię
matko ja nie mam pojecia o czym wy mowicie... i mam nadzieje ze nie bede miec.
a wy jakos czujecie sie inaczej na owulke? pytam bo nie wiem... ja nigdy sie nie czulam bo te tabsy bralam...
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 07:23   #505
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
mow co masz ciekawego!!


matko ja nie mam pojecia o czym wy mowicie... i mam nadzieje ze nie bede miec.
a wy jakos czujecie sie inaczej na owulke? pytam bo nie wiem... ja nigdy sie nie czulam bo te tabsy bralam...
witaj w klubie, ja też nie mam pojęcia! i brzmi to jak kosmos . Ja biore tabsy więc .... będe brała do maja , ponoć po odstawieniu tabsów jest się bardziej płodną i szybko się zachodzi (mam nadzieję że się u mnie sprawdzi) ...ale jak to będzie to życie pokaże.


Wczoraj pierwszy raz w życiu zrobiłam bigos ;D i nawet to bigos w smaku przypomina

a dzisiaj znów obijam się w pracy - z jednej strony fajnie z drugiej czas się taaaaaak dłuży.....
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 08:31   #506
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
witaj w klubie, ja też nie mam pojęcia! i brzmi to jak kosmos . Ja biore tabsy więc .... będe brała do maja , ponoć po odstawieniu tabsów jest się bardziej płodną i szybko się zachodzi (mam nadzieję że się u mnie sprawdzi) ...ale jak to będzie to życie pokaże.


Wczoraj pierwszy raz w życiu zrobiłam bigos ;D i nawet to bigos w smaku przypomina

a dzisiaj znów obijam się w pracy - z jednej strony fajnie z drugiej czas się taaaaaak dłuży.....
to jest dobre pytanie wlasnie, ja tez od lat bralam tabsy i nie wiem jak sie czuje na owu w sumie.. @ też nie dostałam nie wiem czy owu było już czy będzie haha serio zielona jestem
bigos mniamm ja gotowałam raz a tak to mój TZ gotuje a z czym robilas? tzn jakie mieso dałas i jaKIE DODATKI ? my robimy z mieszanego gulaszowego i z kiełbaską.. a do tego grzyby lub pieczarki czasem śliwki
w tym roku na sylwestra bedzie i do tego tez kanapeczki a moze galet zrobie z kurczakiem warzywami i jajkiem bo za mna chodzi juz jakis czas smak na to
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:25   #507
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Znalazłam jakieś przepisy na necie, ale żaden mi nie odpowiadał więc zmixowałam 2 ze sobą bigos na golonce z dodatkiem wieprzowiny, wołowiny , kiełbasy i boczku i duzo grzybów cały czas myślałam że bigos to jakaś wielka filozofia i bałam się nawet zajrzeć do przepisu a to nie takie trudne tylko jeszcze muszę go przegotować ze dwa razy, ponoć to wyciąga smak )

Mogę za to pochwalić się pierwszymi pierniczkami, nawet zjdaliwe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10846245_811614758877843_5102366170804634184_n.jpg (109,3 KB, 13 załadowań)
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 11:10   #508
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
Znalazłam jakieś przepisy na necie, ale żaden mi nie odpowiadał więc zmixowałam 2 ze sobą bigos na golonce z dodatkiem wieprzowiny, wołowiny , kiełbasy i boczku i duzo grzybów cały czas myślałam że bigos to jakaś wielka filozofia i bałam się nawet zajrzeć do przepisu a to nie takie trudne tylko jeszcze muszę go przegotować ze dwa razy, ponoć to wyciąga smak )

Mogę za to pochwalić się pierwszymi pierniczkami, nawet zjdaliwe
tak tak bigos to najelpiej smakuje po 1-2 niach oo a jakie kolorowe ciacha mniam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 12:25   #509
MilkaJestem
Zakorzenienie
 
Avatar MilkaJestem
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 241
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez SzA10 Pokaż wiadomość
Znalazłam jakieś przepisy na necie, ale żaden mi nie odpowiadał więc zmixowałam 2 ze sobą bigos na golonce z dodatkiem wieprzowiny, wołowiny , kiełbasy i boczku i duzo grzybów cały czas myślałam że bigos to jakaś wielka filozofia i bałam się nawet zajrzeć do przepisu a to nie takie trudne tylko jeszcze muszę go przegotować ze dwa razy, ponoć to wyciąga smak )

Mogę za to pochwalić się pierwszymi pierniczkami, nawet zjdaliwe
uaaaa podziel sie
__________________
TSH - 26.05. - 1,210
--- break ---

BBG: R1 Week 2

MilkaJestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 13:19   #510
SzA10
Zadomowienie
 
Avatar SzA10
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: W nowym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MilkaJestem Pokaż wiadomość
uaaaa podziel sie

oczywiście że się podzielę , w ramach wspólnego skutecznego odchudzania
SzA10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-24 10:06:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.