zbedne owlosienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-13, 17:41   #1
szyszynka90
Przyczajenie
 
Avatar szyszynka90
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 13

zbedne owlosienie


Ostatnio borykałam się z nadmiernym owłosienie nad górną wargą ,ale juz sobie poradziła ,ale następnym moim problem stało sie nadmierne owłosienie na twarzy ,moze nie jest jakos specjalnie widoczne i grube,ale lekko ciemne to one są w niektórych miejscach np. nad linia żuchwy,na zakończeniu brody i na policzkach , mam 16 lat Oo i i nie wiem co zrobic... pewnie mam za duzo meskiego hormonu... pieniedzy na laser nie mam ,plastrów sie boje ,chociaz raz zrobiłam sobie zabieg ,ale potem wyszły mi pryszcze tam gdzie zastosowałam wosk i mam uraz ... do endokrynologa wstydze sie isc i jestem w sytuacji bez wyjscia ... czytałam cos o tym rozjaśniaczu do włosków na twarzy Sally Hansen ,ale nie bardzo wiem gdzie to kupic ...
szyszynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 21:46   #2
neliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 41
Dot.: zbedne owlosienie

a moze wybierz sie do ginekologa na badania hormonalne i jesli rzeczywiscie by sie okazalo ze masz za duzo meskich hormonow to ci przepisze leki hormonalne
neliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 22:21   #3
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: zbedne owlosienie

po pierwsze: nie ruszaj tych włosków, bo odrosną ciemniejsze i mocniejsze!
po drugie: mam podobny problem i uważam, że rozjaśniacze świetnie się sprawdzają ( ja mam Veet)
po trzecie: czemu wstydzisz się iśc do endokrynologa?? On tylko pobierze krew żeby zbadac poziom hormonów, może zrobi USG tarczycy. Jak coś nie będzie w porządku to przepisze leki. NIE ma czego się bac!
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.