Szukam lekarza / proszę o polecenie lekarza - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie Porady i dyskusje na tematy związane z profilaktyką, rozpoznawaniem, przebiegiem i leczeniem chorób człowieka. Pamiętaj: porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza i ma jedynie funkcję informacyjną!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-11-11, 17:44   #61
pchlyna
Przyczajenie

Dot.: Dobry okulista-WROCŁAW-PILNE!!!

Witam też szukam okulisty we Wrocławiu, lub okolicach, wiem że na nfz to kolejki długie, a mi zależy na wizycie od ręki, lub z krótkim terminem oczekiwania, także prywatny wchodzi w grę, ale nie taki który tylko kase bierze prawie za nic :P zależy mi na dokładnym badaniu wzroku i dobrym doborze soczewek, teraz noszę okulary, no i jakby nie brał dużo kasy za usługi to też by było super Polecicie kogoś drogie Wizażanki...?
pchlyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 10:19   #62
asienka_wisienka
Raczkowanie

Dot.: Dobry dentysta - Warszawa

Ja polecam dr Wojciecha Roszkowskiego, który przyjmuje w Ursusie, ul. Szomańskiego 10a. Fantastyczny lekarz, u niego chyba nikt nie czuje się jak w gabinecie stomatologicznym, bo swoim sposobem bycia tak rozładowuje atmosferę, że nie sposób się stresować. Do swojej asystentki mówi "Pysiu" co już na wstępie rozładowuje atmosferę. Nie byłam u dentysty ładnych parę lat, bo tak się bałam. Jak przyjechałam do niego to ze strachu szczękałam zębami (dosłownie). Nie bolało kompletnie nic, a ja już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty. W życiu nie spotkałam takiego dentysty. Wyszłam od niego w świetnym humorze ze zdrowym ząbkiem.
asienka_wisienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 23:25   #63
cubu
Przyczajenie

Dot.: Dobry proktolog w Warszawie

Dobrym proktologiem specjalistą jest dr Bielecki z Ober Clinic w centrum Warszawy. Jest to prywatna klinika, ale można liczyć na fachową pomoc.
cubu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 18:38   #64
vellez
Przyczajenie

Miałam już sporo nieciekawych przygód z dentystami...zdarzało im się już popsuć mi bardziej zęba, zamiast wyleczyć, heh. A niedługo czeka mnie chyba rwanie ósemki, no i już jest myślenie, gdzie :/
vellez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 18:26   #65
miiilka91
Raczkowanie

Swego czasu w Warszawie chodziłam do Magdaleny Stec, przyjmuje na Bielanach, mogę polecić, robi bezboleśnie, ceny atrakcyjne.
miiilka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 08:57   #66
MarlenaSana
BAN stały

Hmmm, a czy byłaś może w Klinice Odent? Ja jestem ich pacjentką od dobrego roku, a nawet ponad i bardzo sobie cenię ich usługi, a niestety długo cierpiałam z powodu niemiłych przeżyć z dzieciństwa. Na szczęście po fobii ani śladu Spójrz sobie na ich ofertę: http://odent.pl/ Myślę, że jeśli rzeczywiście szukasz kogoś naprawdę konkretnego to ta klinika przypadnie Ci do gustu
MarlenaSana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 09:36   #67
Saberity
Raczkowanie

Sanusdent na Ochocie. Ceny są atrakcyjne, zabiegi nie bolą i walczą tam o każdy ząb.

Edytowane przez Saberity
Czas edycji: 2015-04-15 o 09:38
Saberity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 00:14   #68
Anusia90
Raczkowanie

Polecam dra Michała Leszczyka. Bardzo pedantycznie podchodzi do swojej pracy. Nikt tak dokladnie nie ogląda zębów pod kątem najdrobniejszej próchnicy! I to przy niemal każdej wizycie, nawet tej zaplanowanej np. Robimy jeden ząb, bo wiadomo, że trzeba, ale patrzymy czy na innych nic nowego nie ma.

Czyszczenie zębów to już mistrzostwo - skaling, dokładne piaskowanie, z poprawką paskami ścierającymi osad między zębami, pasta polerujaca i fluor.

Zęby robi bardzo dokładnie, a potem po wypełnieniu rzeźbi kształt, tak aby był jak najbardziej naturalny. Leczylam się u niego przed założeniem aparatu i przy żadnym z 6 zębów nie zawiódł.
Przyjmuje w Centrum Stomatologii dr Pańczyka na Włochach.
Anusia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 10:59   #69
natalka1012
Przyczajenie

ja chodzę do stomatologa w klinice http://cordentis.pl/ Jest naprawdę dobry i ma świetne podejście do dzieci, moja córka po pierwszej wizycie zwykle nie chce wracać już do dentysty, tutaj było inaczej. Najpierw została zapoznana z gabinetem, w trakcie leczenia oglądała swoją ulubioną bajkę. Polecam, super gabinet i świetne podejście do pacjenta.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

ja chodzę do stomatologa w klinice http://cordentis.pl/ Jest naprawdę dobry i ma świetne podejście do dzieci, moja córka po pierwszej wizycie zwykle nie chce wracać już do dentysty, tutaj było inaczej. Najpierw została zapoznana z gabinetem, w trakcie leczenia oglądała swoją ulubioną bajkę. Polecam, super gabinet i świetne podejście do pacjenta.
natalka1012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 11:54   #70
PatiB88
Przyczajenie

Ja byłam ostatnio u doktora Przemysława Sundmana w medens i byłam bardzo zadowolona.Pan doktor jest specjalistą z dużym doświadczeniem, bardzo mi pomógł i lęk związany z dentystą powoli oswajam Zdecydowanie go polecam, wszystkie informacje - adres i tel znajdziesz tu medens.pl
PatiB88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 18:39   #71
kkkkarolajn
Raczkowanie

GG do kkkkarolajn
Fizjoterapeuta Wrocław

Cześć! Czy któraś z wrocławianek była może u Łukasza Garbienia?
Zachwycona opiniami na znanylekarz.pl miałam nadzieję, że w końcu ktoś mi pomoże z bólem pleców, a przed chwilą dowiedziałam się, że za pozytywną opinię dostaje się u tego pana zniżkę...
Czy może ktoś to potwierdzić?
Lub polecić innego specjalistę?
kkkkarolajn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 11:21   #72
DionizekRabel
Raczkowanie

Dot.: Fizjoterapeuta Wrocław

idź na pierwszą wizytę i ocenisz sama czy jest dobry po tym jak podejdzie do pacjenta i jego problemu
DionizekRabel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 11:48   #73
papciekapcie
Rozeznanie

Alergolog- Poznań

Hej! Chciałabym zapytać, czy któraś z Was orientuje się, gdzie w Poznaniu są w miarę krótkie terminy do alergologa? Chodzi mi o NFZ.
papciekapcie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 13:16   #74
naboo
Przyczajenie

Endokrynolog Śląsk

Witam,
Poszukuję dobrego endokrynologa na Śląsku. Możecie kogoś polecić? Pozdrawiam
naboo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 13:21   #75
emmazebro
Przyczajenie

Dot.: Endokrynolog Śląsk

Polecam dr Barbarę Jeleń. świetny specjalista. Dzięki niej mogę żyć normalnie. Cudowny człowiek. Przyjmuje w Katowicach w przychodni Duo Medica. Polecam gorąco www.duomedica.pl
emmazebro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 15:36   #76
tabbat
Raczkowanie

Exclamation immunolog - potrzebny najlepszy, gdzie?

Polećcie mi proszę gdzie mogę znaleźć dobrego immunologa.
Miałam wiele przeziębień w ciągu roku, infekcje które złapałam a nie powinnam.
Martwię się. Jest to dla mnie ważne.
tabbat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 23:03   #77
tabbat
Raczkowanie

Dot.: immunolog - potrzebny najlepszy, gdzie?

Ponawiam.
Stary 2015-10-02, 09:53   #78
tabbat
Raczkowanie

Dot.: immunolog - potrzebny najlepszy, gdzie?

?
Stary 2015-10-23, 12:10   #79
miloska23
Przyczajenie

Widzę, że temat trochę przycichł, a uważam, że powinniśmy tutaj na bieżąco dopisywać kolejnych stomatologów. W porównaniu z tym, co kiedyś było pootwierało się teraz mnóstwo placówek, a raczej nikt nie poleci kogoś nieznanego.
Ja chodzę do Artodonto (tu macie numer 601673702 i stronę internetową http://artodonto.eu/ - znajdziecie tu wszystkie informacje o ofercie i cenach), od siebie dodam tylko że chodzę tam od roku, miałam zrobione naprawdę różne zabiegi, zaczęłam od kanałowego, którym byłam początkowo przerażona, ale okazuje się że nic nie bolało, jedyną rzeczą nieprzyjemną w zabiegu był fakt, że długo musiałam trzymać usta otwarte, ale to akurat niestraszne. Bardzo chwalę i polecam wszystkim znajomym, którzy później dziękują mi za polecenie świetnego stomatologa, może komuś z Was się przyda taka informacja

Edytowane przez miloska23
Czas edycji: 2015-12-15 o 16:08
miloska23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 20:25   #80
Disnejova
Wtajemniczenie

lekarz [gastrolog] Gdańsk

Witajcie szukam dobrego lekarza w Gdańsku choruje dosyć poważnie na zoładek i nie mam siły na NFZ słyszałam o opinii doktór Maria Janiak. Czy ktoś mógłby polecić fachowego lekarza, który nie wymyśla chorób i nie naciąga na pieniążki . Pozdrawiam
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 16:32   #81
Disnejova
Wtajemniczenie

Dot.: lekarz [gastrolog] Gdańsk

ktoś wie ? cos
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 15:02   #82
Czcz
Przyczajenie

Smile Dot.: Fizjoterapeuta Wrocław

hej, ja tego Pana nie znam. Nie słyszałam też nic o opiniach. Swoją drogą wiesz, takie praktyki się stosuje, to nic złego. Jeśli jesteś jego pacjentem i jesteś zadowolona to dla takiego lekarza to jest promocja/reklama. Prosi Cię o komentarz, a Ty dostajesz zniżkę. Gorzej, jeśli opinie są nieprawdziwe. Ja sama chodzę Do Małgorzaty Augustyn, ona też się specjalizuje w bólach. U mnie to akurat migreny, mało kto wie, ale to też można leczyć u fizjoterapeuty. Pani Gosia to taki ktoś z powołaniem, pokazuje jak Ćwiczyć w domu, o wszystko wypytuje, szuka przyczyny. Dla nie super! więc jeśli masz wątpliwości co do swojego lekarza to spróbuj u niej.
Czcz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 19:51   #83
Nikii89
Zakorzenienie

Poradnia genetyczna dla dzieci śląsk

Szukam poradni genetycznej dla dzieci na Śląsku. Może ktoś coś zaproponować ?
GCZD Katowice odpada bo tam terminy dopiero na sierpień przyszłego roku.
Stary 2015-11-04, 10:07   #84
201605300922
Konto usunięte

Dot.: Poradnia genetyczna dla dzieci śląsk

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Szukam poradni genetycznej dla dzieci na Śląsku. Może ktoś coś zaproponować ?
GCZD Katowice odpada bo tam terminy dopiero na sierpień przyszłego roku.
Spróbuj w Zabrzu w Szpitalu Klinicznym nr 1, jest poradnia genetyczna, co prawda nie wiem, czy stricte dla dzieci (dorosłych chyba też przyjmują) ale biorąc pod uwagę, że w budynku obok jest klinika pediatrii, to dzieci pewnie też badają.
201605300922 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 12:56   #85
magdaka13
Wtajemniczenie

Idz do tego:
http://www.znanylekarz.pl/andrzej-dr...strolog/gdansk

chodzilam do niego z innych powodow, ale naprawde pomogl - oprocz tego jest w miare delikatny i dyskretny.
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 12:58   #86
miska924
Przyczajenie

Dot.: Rak piersi, szukam dobrego onkologa Warszawa

Prawda jest taka, że zachorować może każdy - niezależnie od wieku, statusu społecznego itp. Sama nie zmagam się na szczęście z tą chorobą jednak chciałam napisać, że wszystkie jesteśmy z Tobą i siostrą! Trzymamy kciuki i zawsze możemy wspierać w trudniejszych chwilach Ja staram się badać regularnie, choć to również nie jest 100% pewności, lepiej wykryć coś takiego we wczesnym stadium niż za późno. Wszystkim kobietkom ze Śródmieścia polecam wizytę na <link> i tutaj możecie znaleźć świetnych specjalistów, ja chodzę do ich ginekologa już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.

Edytowane przez zxcvbnmasd
Czas edycji: 2015-11-19 o 02:15 Powód: usunięty link
miska924 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 11:32   #87
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte

Dobry neurolog

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 15:15   #88
lusianna
Queen Of Darkness

Dot.: Dobry neurolog

No ja znam dr Wilską,ale to Legnica dolnośląskie. Raczej odpada Poszukaj może na tych białych listach na wizazu?

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 01:09   #89
201708160922
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość
Idz do tego:
http://www.znanylekarz.pl/andrzej-dr...strolog/gdansk

chodzilam do niego z innych powodow, ale naprawde pomogl - oprocz tego jest w miare delikatny i dyskretny.
Ale ja tu widzę tylko Pruszcz i Starogard, a chodziło o Gdańsk. Ile płaciłaś za wizytę?
201708160922 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 11:59   #90
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie

Może poszukaj kogoś z oddziału chirurgii przewodu pokarmowego profesora Dobosza.

Tagi
dentysta, dermatolog, endokrynolog, ewelina2106, hemoroidy, lekarz, niedoczynność, niedoczynność tarczycy, poznań, problem, proktolog, seks, seksuolog, stulejka, tarczyca, trądzik, urolog, warszawa, wrocław

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości