Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy! - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-30, 11:45   #2941
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Gosiaczek, zrob mu kanapki z pasztetem
Gosiaczek, ale obowiązkowo nie zapomnij tez podać coca coli do popicia
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 11:48   #2942
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Anika kciuki dziś potrzebne o 14.30

Roses widzę ze małzonek ładnie przeskrobał.

Co do tesciowej to ja wczoraj chcialam swoja ucalowac wysciskac i wszystko inne takie. Nawinal sie temat naszego wyjazdu -
- moja mama - jak to jedziecie takie male dziecko w tym roku to za wczesnie na wakacje w przyszlym pojedziecie i tu spojrzenie na tesciowa w celu poparcia( moja mame kazdy popiera bo sie jej boja, albo dla swietego spokoju)
- tesciowa - oni sa przeciez juz dorośli ?
- moja mama- no ale maja małe dziecko
- tesciowa - ale to jest przeciez ich dziecko 😂

Mama zaniemowila - co jej sie nie zdarza i zmienila temat haha. Normalnie Tesciowa moja mi zaimponowala a wszystko to powiedziala miło z usmiechem na twarzy co tylko moja mame nerwusa zbilo z tropu😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mialavi
Czas edycji: 2016-08-30 o 11:50
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 11:52   #2943
majena_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 299
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość

Ogólnie nie robiłabym takiej krucjaty z tego. Jeśli dziecko siedziało chwilę do zdjęcia, to jeszcze nic strasznego. U nas Mały czasem w czasie spotkań rodzinnych też denerwował się siedząc w bujaczku i braliśmy go z mężem na ręce siedząc przy stole w ten sposób że plecami opiera się o nasz brzuch i mógł obserwować wszystko.
Pewnie, że nie będę z tego afery żadnej robić. My też Weronike na kolanach czasami tak sadzamy. Ale tam raczej to nie jest tylko do zdjecia... oni przed pierwszymi szczepieniami juz jeździli po rodzinie, po imprezach głośnych na dworze itp. Ja ogólnie nie jestem za tym żeby izolować dziecko, ale ten pierwszy miesiąc to dziecko raczej spokoju potrzebuje. U mnie jak mała się urodziła to mieszkaliśmy w 8 osób w tym Dwójka dzieci (od 16 lipca Mniej ) to widziałam, że nadmiar wrażeń tylko pogarszal zachowanie Weroniki.
A komentarz, że "wasza juz siedzi" wiąże się z tym, że z mężem się śmiejemy, że przez to, że mamy dzieci z tego samego rocznika, to potem będzie "a nasza juz chodzi, a Wasza" a nasza juz sika na nocnik, a Wasza jeszcze nie?" itp. Hehe
majena_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 11:57   #2944
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
To Manufaktura odpisała ja szczerze mówiąc jeszcze się w tematach nosideł nie orientowałem nawet, tylko czasem poczytam co dziewczyny piszą na grupie chustowej
Dzięki tobie chyba chciałam napisać coś innego...skleroza

Manu, przepraszam!

Roses, wiesz co dobre dla dziecka, jeśli mąż przejmie karmienie może decydować

Pisałam wam że raz pani w sklepie nie chciała mi sprzedać czekolady bo się w nerkach dzidziusia odkłada?

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Anika kciuki dziś potrzebne o 14.30

Roses widzę ze małzonek ładnie przeskrobał.

Co do tesciowej to ja wczoraj chcialam swoja ucalowac wysciskac i wszystko inne takie. Nawinal sie temat naszego wyjazdu -
- moja mama - jak to jedziecie takie male dziecko w tym roku to za wczesnie na wakacje w przyszlym pojedziecie i tu spojrzenie na tesciowa w celu poparcia( moja mame kazdy popiera bo sie jej boja, albo dla swietego spokoju)
- tesciowa - oni sa przeciez juz dorośli ?
- moja mama- no ale maja małe dziecko
- tesciowa - ale to jest przeciez ich dziecko 😂

Mama zaniemowila - co jej sie nie zdarza i zmienila temat haha. Normalnie Tesciowa moja mi zaimponowala a wszystko to powiedziala miło z usmiechem na twarzy co tylko moja mame nerwusa zbilo z tropu😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mistrzyni riposty
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 11:58   #2945
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Mia taka tesciowa trza ozlocic

Manu ale ze co?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 12:06   #2946
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Mia, pięknie teściowa wybrnęła a tak a propos wakacji to nas wczoraj skusiła promocja lotnicza i w marcu też wybywamy i muszę się przyznać rodzicom, a z tym zawsze miałam problem
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 12:10   #2947
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Małej dzisiaj się załączyła jakieś marudzenie. Najpierw nie pozwoliła mi pospać rano, a teraz marudzi co chwila. Chyba za mało wrażeń:P Nad morzem ciągle coś, spacery, siedzenie na rączkach w kawiarni itp, a tutaj siedzenie w domu.
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 12:15   #2948
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Aaaaaa i szanowna t. ostatnio przezywala, ze Emi ma smierdzace baki....no jakby kurde jej wlasne rozsiewaly won konwalii
No tak, dziecka bąki przecież powinny pachnieć

Ostatnio byłyśmy u naszej no i nosiła Alę i tak gada do niej: mama sobie gdzieś pojedzie to Ty zostaniesz z babcią, będziemy się razem bawić (nic się nie odzywam, zaciskam zęby, jestem kwiatem lotosu - niech dobie gada a i tak Ali nie zamierzam jej zostawiać jeszcze przez długi czas) I dalej: babcia da jeść, jajka sobie ugotujemy. Ja: A ona, że przecież już niedługo mogę jej podać jajko. A ja na to, że jeszcze długo nie mam zamiaru. To ona mi opowiada, że swojemu synowi a naszemu tacie dawała jajko na miękko już jak miał niecałe 5 miesięcy
Ciągle też podgaduje mnie czy już przepajam i jak to, że JESZCZE nie A najbardziej mnie wpienia kiedy przy karmieniu Ala ledwo co zajęknie to ta zaraz, że może jej nie leci. Albo jakieś sugestie że może się nie najada. Ależ owszem, leci jej i owszem, najada się. A jak kolejny raz zakwestionuje jakość czy ilość mojego pokarmu to mnie szlag trafi

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Mia teściowa do pozazdroszczenia!
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 12:19   #2949
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Tak zrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sam niech sobie zrobi! Ręce ma!
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 12:22   #2950
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Fab, no ale jak to??? Scisnij cyca, strzel z cyca i argumenty sie wyczerpia
Przepajanie tez mnie drazni. Szczegolnie ze walczylam o kp i nadal musze power pumpingowac co jakis czas. Emi prawie podwoila mase urodzeniowa w wieku 3.5m Jeszcze tylko 200g

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-08-30 o 12:26
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 12:22   #2951
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Małej dzisiaj się załączyła jakieś marudzenie. Najpierw nie pozwoliła mi pospać rano, a teraz marudzi co chwila. Chyba za mało wrażeń:P Nad morzem ciągle coś, spacery, siedzenie na rączkach w kawiarni itp, a tutaj siedzenie w domu.
Nina też wystawia mnie dziś na próbę. ..zaraz wyjdę z siebie
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 12:28   #2952
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Sam niech sobie zrobi! Ręce ma!
I to dwie!!!

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Od 47min wisze w kolejce telefonicznej rejestracji do przychodni neurologicznej. Bylam 5, jestem 3...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 12:38   #2953
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Anika kciuki dziś potrzebne o 14.30
Robi się

Cytat:
Napisane przez majena_88 Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie będę z tego afery żadnej robić. My też Weronike na kolanach czasami tak sadzamy. Ale tam raczej to nie jest tylko do zdjecia... oni przed pierwszymi szczepieniami juz jeździli po rodzinie, po imprezach głośnych na dworze itp. Ja ogólnie nie jestem za tym żeby izolować dziecko, ale ten pierwszy miesiąc to dziecko raczej spokoju potrzebuje. U mnie jak mała się urodziła to mieszkaliśmy w 8 osób w tym Dwójka dzieci (od 16 lipca Mniej ) to widziałam, że nadmiar wrażeń tylko pogarszal zachowanie Weroniki.
A komentarz, że "wasza juz siedzi" wiąże się z tym, że z mężem się śmiejemy, że przez to, że mamy dzieci z tego samego rocznika, to potem będzie "a nasza juz chodzi, a Wasza" a nasza juz sika na nocnik, a Wasza jeszcze nie?" itp. Hehe
My na szczęście nie mamy z kim porównywać. Aczkolwiek teściowa neonatolog czasami też nie jest super rozwiązaniem. Na przykładzie bratanków męża widzę, że co rusz jest jakiś komentarz w stylu, że młodszy już dawno powinien być odpieluchowany, czy jak to fatalnie że nie mówi jeszcze. Bratanek za trzy tygodnie skończy dwa latka, mało tego starszy też zaczął dość późno mówić, bo prawie jak miał trzy lata, a teraz buzia mu się nie zamyka i nie ma z tym większych problemów.
Pamiętam też, że jak młodszy miał gdzieś 3 miesiące, to było straszne parcie ze strony teściowej na kładzenie go na brzuchu , czego ten bratanek wprost nienawidził. Odwracany od razu wpadał w szał. Na szczęście nasz bardzo lubi brzuch, więc nie protestuje Ogólnie każde dziecko ma swoje tempo rozwoju i czasami trzeba dać mu więcej czasu na pewne sprawy.

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Mia, pięknie teściowa wybrnęła a tak a propos wakacji to nas wczoraj skusiła promocja lotnicza i w marcu też wybywamy i muszę się przyznać rodzicom, a z tym zawsze miałam problem
Gdzie się wybieracie?

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
I to dwie!!!

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Od 47min wisze w kolejce telefonicznej rejestracji do przychodni neurologicznej. Bylam 5, jestem 3...
Do naszej w ogóle nie da się dodzwonić - albo zajęte albo nikt nie odbiera. Na szczęście mają też rejestrację mailową, która dość sprawnie działa
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 13:04   #2954
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Anika kciuki dziś potrzebne o 14.30

Roses widzę ze małzonek ładnie przeskrobał.

Co do tesciowej to ja wczoraj chcialam swoja ucalowac wysciskac i wszystko inne takie. Nawinal sie temat naszego wyjazdu -
- moja mama - jak to jedziecie takie male dziecko w tym roku to za wczesnie na wakacje w przyszlym pojedziecie i tu spojrzenie na tesciowa w celu poparcia( moja mame kazdy popiera bo sie jej boja, albo dla swietego spokoju)
- tesciowa - oni sa przeciez juz dorośli ?
- moja mama- no ale maja małe dziecko
- tesciowa - ale to jest przeciez ich dziecko

Mama zaniemowila - co jej sie nie zdarza i zmienila temat haha. Normalnie Tesciowa moja mi zaimponowala a wszystko to powiedziala miło z usmiechem na twarzy co tylko moja mame nerwusa zbilo z tropu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pieknie!! Pozdrow tesciowa

Fab, zainsipirowalas mnie. Wlasnie jestem u fryzjera :p
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 13:18   #2955
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

I my juz po wizycie u pani neonatolog.
Igoras dopiero od jakiegos tygodnia wytrzymuje bez placzu na brzuszku z dwie minuty ale slabo podnosi glowe. Praktycznie lezy tak plackiem. Neonatolog powiedziala ze "mama zaniedbala dziecko"
Spoko. Niech mops zawiadomi.
Pozatym wszystko inne i morfologia sa ok.
To za uszkami to tez wg niej poczatki skazy bialkowej. Mam odstawic nabial na jakies dwa tyg potem delikatnie zaczac znowu i te zmiany natluszczac.
I tez zalecila nosic przodem do swiata (niedawno pediatra nie zalecała) i badz madry kogo sluchac zeby znowu NIE ZANIEDBAC DZIECKA

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Aaaaa i torbielek w glowce juz nie ma juuuupiiii
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 13:29   #2956
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Brak terminow na ten rok Pitole trn nfz. Ide do luxmedu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 13:59   #2957
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Idę pooglądać galerię uśmiechów bo już stoję obok....
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 14:06   #2958
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Brak terminow na ten rok Pitole trn nfz. Ide do luxmedu
Dzwoń i mów, że to pierwsza wizyta niemowlęcia - dla takich dzieciaków sa osobne miejsca zarezerwowane - przynajmniej w mojej przychodni specjalistycznej. My tak dostaliśmy miejsce, następną wizytę umawialiśmy normalnie i termin na za rok...

A jeszcze miałam Cię pytać. Używasz tego olejku do pazurków w czystej postaci, czy dodajesz do innej oliwki do paznokci?


Mia dla teściowej!! zazdro!!
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 14:22   #2959
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Jak byłam na osatnim szczepieniu to pediatra spojrzała na jakaś plansze z żywieniem niemowląt chyba z 2005 i mowi: no to za niedługo niech pani da jakies warzywa i soczki
Wiedząc ze karmie tylko piersią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Mój mąż ostatnio kupił nosidło z womaru ... Nadaje sie ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 14:24   #2960
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

W czystej postaci on bardzo wysusza. Mieszam mnostwo roznych cudow ze soba, albo kremuje rece i mieszam na dloniach krem z olejkami. Czego dusza zapragnie

Caly dzien na telefonie. Ehhhh. No nic. Poprobuje jeszcze, a jak nie to zrobie to prywatnie i bedzie na wczoraj
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 14:39   #2961
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
W czystej postaci on bardzo wysusza. Mieszam mnostwo roznych cudow ze soba, albo kremuje rece i mieszam na dloniach krem z olejkami. Czego dusza zapragnie

Caly dzien na telefonie. Ehhhh. No nic. Poprobuje jeszcze, a jak nie to zrobie to prywatnie i bedzie na wczoraj
Jasne, ze tak. Ja na jutro umowilam mlodemu podwojne usg. Jedno, o ktore lekarka prosila, bo w szpitalu nie mieli terminow i drugie, na ktore termin mielismy w szpitalu 28.09.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 14:44   #2962
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Mialam przygotowana liste 8 nr tel do roznych placowek. Wszedzie to samo. Albo nikt nie odbiera albo zajete. Jak juz ktos odebral (2 z 8 numerow odebraly!!!!) to terminow na ten rok brak i prosze sobie szukac gdzie indziej. Taki final wiszenia na tel od rana. W doopie z takim nfzetem.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:04   #2963
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Tak wiem temat byl juz milion pińćset razy.
Jak Igoras skonczyl 18go 3 mce to mam jeszcze dawac wit k czy juz nie? Zapomnialam ze ona tylko do pewnego czasu i ładuje mu jeszcze
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:06   #2964
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Iwonia teraz tylko wit D.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:08   #2965
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Gdzie się wybieracie?
Na Filipiny

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Mój mąż ostatnio kupił nosidło z womaru ... Nadaje sie ?
Podobno n22-25, eco i eco 2 się nadają
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:12   #2966
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Iwonia teraz tylko wit D.

To sie rozpedzilam...
Dzieki.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:21   #2967
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mialam przygotowana liste 8 nr tel do roznych placowek. Wszedzie to samo. Albo nikt nie odbiera albo zajete. Jak juz ktos odebral (2 z 8 numerow odebraly!!!!) to terminow na ten rok brak i prosze sobie szukac gdzie indziej. Taki final wiszenia na tel od rana. W doopie z takim nfzetem.
Ja nieraz czekalam i kilkanascie minut, ale przynajmniej bylo info w słuchawce, ktora jestem w kolejce. I mi w rejestracji bardzo pomogli, zwlaszcza z endo, ale terminy to masakra, fakt.
Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Na Filipiny



Podobno n22-25, eco i eco 2 się nadają
O wow! Lecicie wszyscy razem?
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:30   #2968
fruzjape
Zadomowienie
 
Avatar fruzjape
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Kupimy dzisiaj Zyrafke Sophie (we Francji wisi normalnie w hipermarkecie koło smoczków i jest polowe tańsza niz w PL ) i jest szał. Ula chyba ma nowa przyjaciółkę
fruzjape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:32   #2969
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
O wow! Lecicie wszyscy razem?
Taki jest plan
Maryśki nie zostawię samej Akurat nasi znajomi lecą w bardzo podobnym terminie, więc tak sobie myślę, że w razie wu, jakby coś było nie tak (odpukać) mąż poleci z nimi, a my zostaniemy (bilety kosztowały ok 1500), ale mam nadzieję, że nic się do tego czasu nie wydarzy

A teraz w październiku sprawdzimy jak w ogóle wyglądają wakacje z dzieckiem i czy się nadajemy

Fruzja, super! Kup na handel
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 16:37   #2970
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część pierwsza jako mamy!

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Taki jest plan
Maryśki nie zostawię samej Akurat nasi znajomi lecą w bardzo podobnym terminie, więc tak sobie myślę, że w razie wu, jakby coś było nie tak (odpukać) mąż poleci z nimi, a my zostaniemy (bilety kosztowały ok 1500), ale mam nadzieję, że nic się do tego czasu nie wydarzy

A teraz w październiku sprawdzimy jak w ogóle wyglądają wakacje z dzieckiem i czy się nadajemy

Fruzja, super! Kup na handel
Filipiny - wow! Pozazdrościć

My chcemy polecieć gdzieś za rok, może w maju-czerwcu, przed moim powrotem do pracy. Ale zobaczymy czy damy radę finansowo bo przed jesienią chcemy wykończyć dom i się przeprowadzić
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-21 22:54:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.