Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-17, 22:07   #31
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 4 190
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na nie zauwa¿yæ znaku. Ostatnio jak jecha³am samochodem (prawko ju¿ mam) znak by³ tak schowany za ga³êziami i li¶æmi, ¿e widaæ go by³o dopiero jak siê ko³o niego przeje¿d¿a³o. A naprawdê patrzy³am siê na wszystkie znaki, bo jecha³am t± drog± pierwszy raz.

I w³a¶nie. S± b³êdy i b³êdy. ¯adna z dziewczyn nie czepia³a siê, jak egzaminator obla³ za powa¿ne b³êdy, jak wymuszenie pierwszeñstwa. A Ty mówisz tak, jakby¶ nigdy w ¿yciu nie zrobi³a ¿adnego b³êdu i je¼dzi³a po prostu idealnie. A egzaminator naprawdê mo¿e siê czepiaæ. Mnie mój chcia³ oblaæ jak zatrzyma³am siê kawa³ek za stopem, ¿eby lepiej widzieæ praw± stronê. A ¿adnej linii zatrzymania nie by³o ani nie wjecha³am na skrzy¿owanie. Ale jako¶ mi siê uda³o go przekonaæ na szczê¶cie
poczytaj jeszcze raz, padly glosy ze examinator glupi bo ona dobrze jechala i wymusila pierwszenstwo.
__________________
srubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-17, 22:26   #32
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wroc³aw :)
Wiadomo¶ci: 2 375
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Przeczyta³am i naprawdê nic takiego nie widzê. Jedynie LadyAnne narzeka³a, ale ona mia³a prawo akurat, skoro j± kto¶ przepu¶ci³.
Duszaniola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-17, 22:27   #33
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomo¶ci: 3 867
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez srubka Poka¿ wiadomo¶æ
wiem, ze czasem znak moze byc lekko przysloniety, ale zapewne tez instruktorzy mowili zeby miec oczy dookola glowy

jak jedziesz obowiazkiem jest obserwacja i ocena drogi, nie tylko na kilka cm przed maska samochodu ale na dobre pare metrow na wprost, wiec to ze go nie zauwazylas, nie przechodzi. Jak chce wjechac w dana uliczke to patrze czy moge czy ktos nie idzie etc.
Kochana, miejsca tego o którym mówiê zapewne na oczy nie widzia³a¶, wiêc prosze Cie nie rób ze mnie ¶lepej idiotki, która nie wie ¿e ma siê rozgl±daæ.


nie twierdze ¿e obla³am nies³usznie, BO jednak znaku nie zobaczy³am.

Edytowane przez bemolka
Czas edycji: 2009-04-17 o 22:29
bemolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-17, 22:49   #34
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 783
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Poka¿ wiadomo¶æ
gdyby bylo tak jak piszesz to wszyscy kierowcy jezdzili by poprawnie. to ze na egzaminie nie popelni sie ani jednego bledu ma sie nijak do rzeczywistych warunkow jazdy na drogach.
Uwa¿am, ¿e kierowcy w naszym kraju je¿d¿± dosyæ poprawnie. Najczê¶ciej powa¿ne wypadki to nadmierna prêdko¶æ czy te¿ niestosowanie prêdko¶ci do warunków atmosferycznych panuj±cych na drodze, ale je¶li chodzi o jazdê w mie¶cie to my¶lê, ¿e du¿o st³uczek jest poprzez takie "pierdo³y", a egzamin jest po to, ¿eby stwierdziæ i¿ dany osobnik jest gotów samodzielnie wyruszyæ w drogê, nie zda - nie jedzie czyli wiadomo...nie by³o dobrze.

Srubka, oczywi¶cie zgadzam siê, ¿e egzaminatorzy czêsto maj± racjê, a nawet baaardzo czêsto.
foremka001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-18, 04:53   #35
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 4 190
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczyta³am i naprawdê nic takiego nie widzê. Jedynie LadyAnne narzeka³a, ale ona mia³a prawo akurat, skoro j± kto¶ przepu¶ci³.
- pretensje, ze scielam zakret, a przeciez bylo ok,
- pretensje, ze przejechalam za blisko,
- pret. ze nie zatrzymalam sie na stopie, no ale przeciez NIKT nie jechal


Cytat:
Napisane przez bemolka Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana, miejsca tego o którym mówiê zapewne na oczy nie widzia³a¶, wiêc prosze Cie nie rób ze mnie ¶lepej idiotki, która nie wie ¿e ma siê rozgl±daæ.


nie twierdze ¿e obla³am nies³usznie, BO jednak znaku nie zobaczy³am.
a czy robie?
mam inne zdanie i mam prawo je napisac, nie bede slepo przytakiwala odnosnie czegos z czym sie nie zgadzam.
__________________

Edytowane przez srubka
Czas edycji: 2009-04-18 o 04:56
srubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-18, 09:57   #36
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomo¶ci: 2 996
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez srubka Poka¿ wiadomo¶æ


oj i tu sie mylisz! jak mozna powiedziec, ze sie kazdemu zdarza zacmienie w postaci wymuszenia pierwszenstwa?? to jezdzij dalej a jak bedziesz spowodujesz wypadek i powiesz policjantowi, ze sorry kazdemu sie moze zdarzyc, to zobaczysz jak zareaguje.
Nie do pomyslenia! sorry ale z takim mysleniem to nie powinni ludzi dopuszczac do jazdy samochodem. Nie moze sie zdarzyc cos na zasadzie nieustapienie pierwszenstwa. Jak uwazasz ze moze to sprobuj wymusic pierwszentwo na autostradzie na nadjezdzajacym tirze, zobaczymy co wtedy powiesz, o ile bedziesz w stanie jeszcze.
A widzisz jako¶ dopu¶cili, zda³am za pierszym razem.
Skoro uwa¿asz siê za idealnego kierowcê, który nie popelnia b³êdów to tylko pogratulowaæ, ciekawa tyko jestem czy zawsze je¼dzisz perfekcyjnie i nie zdarzy³o Ci siê wymuszenie w ca³ej Twojej karierze kierowcy. Nie musisz odpowiadaæ, zostawiam to Twojemu sumieniu.
--------
Owszem ludzie je¼d¿± ró¿nie, ale nie mówie w swoim po¶cie o jakich¶ drastycznych przypadkach.
__________________
Mów mi : Asia


"...i jeste¶ ju¿ mym ¶wiadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mam±



Edytowane przez asia665
Czas edycji: 2009-04-18 o 10:00
asia665 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-18, 14:33   #37
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 4 190
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez asia665 Poka¿ wiadomo¶æ
A widzisz jako¶ dopu¶cili, zda³am za pierszym razem.
Skoro uwa¿asz siê za idealnego kierowcê, który nie popelnia b³êdów to tylko pogratulowaæ, ciekawa tyko jestem czy zawsze je¼dzisz perfekcyjnie i nie zdarzy³o Ci siê wymuszenie w ca³ej Twojej karierze kierowcy. Nie musisz odpowiadaæ, zostawiam to Twojemu sumieniu.
--------
Owszem ludzie je¼d¿± ró¿nie, ale nie mówie w swoim po¶cie o jakich¶ drastycznych przypadkach.
NIGDY mi sie nie zdarzylo wymuszenie, odpowiadam szczerze. Jezdze od ponad 6 lat, zawsze wole pare sekund zaczekac i nie wymuszczac pierwszenstwa.
__________________
srubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 14:55   #38
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomo¶ci: 2 996
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

A wiêc podziwiam i ¿yczê dalszej dobrej jazdy
__________________
Mów mi : Asia


"...i jeste¶ ju¿ mym ¶wiadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mam±


asia665 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-18, 15:53   #39
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 20 264
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez srubka Poka¿ wiadomo¶æ
NIGDY mi sie nie zdarzylo wymuszenie, odpowiadam szczerze. Jezdze od ponad 6 lat, zawsze wole pare sekund zaczekac i nie wymuszczac pierwszenstwa.
Ale te¿ nie mo¿esz mieæ pewno¶ci, ¿e nigdy Ci siê nie zdarzy ¿aden b³±d na drodze Czego oczywi¶cie Ci nie ¿yczê, oby¶ jak najd³u¿ej je¼dzi³a bezb³êdnie
sydunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-18, 17:28   #40
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 4 190
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez sydunia Poka¿ wiadomo¶æ
Ale te¿ nie mo¿esz mieæ pewno¶ci, ¿e nigdy Ci siê nie zdarzy ¿aden b³±d na drodze Czego oczywi¶cie Ci nie ¿yczê, oby¶ jak najd³u¿ej je¼dzi³a bezb³êdnie
w kazdej dziedzinie zycia zdarzaja sie bledy, czy to w jezdzie samochodem czy w gotowaniu etc. tylko trzeba jeszcze sie zastanowic, co one za soba niosa. Bo jesli ktos twierdzi, ze ok zdarzaja sie wypadki raz smiertelny a raz "tylko" kogos potrace i to jest ok, ze sobie wymuszam pierwszenstwo, no to o czym tu mowa.
Mam wrazenie, ze osoby ktore ida na examin na prawo jazdy pozwalaja sobie na pewien margines bledow, o ze to przeciez tylko examin to ja na pewno jezdze ok, a to examinator sie czepia. Owszem sa i tacy ktorzy tylko patrza zeby jak najwiecej osob nie zdalo, ale w wiekszosci przypadkow, maja racje.
__________________
srubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-19, 09:58   #41
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomo¶ci: 2 368
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Mo¿e rekordzistk± nie jestem bo zda³am za 3 razem Pierwszy raz obla³am na ³uku, poniewa¿ w kopercie najecha³am na linie (czasami siê zastanawiam czy nie mog³am mieæ 2 próbyale by³o i mine³o). Drugi egzamin ju¿ wraca³am do WORDu, egzaminatora wzie³a mnie na droge jednokierukow±, niestety skoñczy³a siê i chyba w ty czasie mój mózg przesta³ funkcjonowaæ bo wjecha³am pod pr±d. Trzeci egzamin zdany uczucie nie samowite
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zarêczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 21:24   #42
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 1 318
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Je tez rekordzistka nie jestem - udalo sie za 3 razem.
Powiem szczerze ze uwazam ze zrobilam wiecej bledow niz za pierwszym i drugim!

Za pierwszym razem nie ustapilam pierwszenstwa pieszej. Spokojnie bym zdazyla, ale ona ponoc 'zasygnalizowala chec wejscia na pasy' i egzamin oblany

Za drugim razem masakra: zgasl mi na placu 2 razy przy ruszaniu z recznego Wyjechalam na miasto, tam super ale niestety jezdzilam ze swiadomoscia ze egzamin i tak niezaliczony.

3 raz - egzaminator nacisna³ hamulec 3 razy!! Próbowalam wymusic pierwszenstwo, zle zmianialam pas, zapomnialam o kierunku podczas zawracania Oprocz tego nie zastosowalam sie do polecen i na rondzie pojechalam prosto zamiast w lewo! Cos mi sie pasy pochrzanily. Bylam w 100% przekonana ze nie zdam.

I przysiegam, myslalam ze padne jak po przyjezdzie do osrodka egzaminator powiedzial mi ze zdalam Zrobilam taaaakie oczy. Zdawalam w Krakowie, tu zdawalnosc wynosi ok 30 procent. Moj egzaminator musial miec jakis dobry dzien chyba...

Teraz juz nie musze sie t³uc wozkiem z dzieckiem autobusami, wsiadam do auta TZ-a i jezdzemy na wycieczki
Mam prawko dopiero 2 tygodnie, ale codziennie jezdze, a w weekendy to robie po 150 km


Mam kolezanke ktora zdala za 14 razem.
Masakra normalnie. Zajelo jej to ze 3 lata...

Edytowane przez shiava
Czas edycji: 2009-04-19 o 21:27
shiava jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-19, 22:47   #43
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 4 190
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez shiava Poka¿ wiadomo¶æ
Je tez rekordzistka nie jestem - udalo sie za 3 razem.
Powiem szczerze ze uwazam ze zrobilam wiecej bledow niz za pierwszym i drugim!

Za pierwszym razem nie ustapilam pierwszenstwa pieszej. Spokojnie bym zdazyla, ale ona ponoc 'zasygnalizowala chec wejscia na pasy' i egzamin oblany

Za drugim razem masakra: zgasl mi na placu 2 razy przy ruszaniu z recznego Wyjechalam na miasto, tam super ale niestety jezdzilam ze swiadomoscia ze egzamin i tak niezaliczony.

3 raz - egzaminator nacisna³ hamulec 3 razy!! Próbowalam wymusic pierwszenstwo, zle zmianialam pas, zapomnialam o kierunku podczas zawracania Oprocz tego nie zastosowalam sie do polecen i na rondzie pojechalam prosto zamiast w lewo! Cos mi sie pasy pochrzanily. Bylam w 100% przekonana ze nie zdam.

I przysiegam, myslalam ze padne jak po przyjezdzie do osrodka egzaminator powiedzial mi ze zdalam Zrobilam taaaakie oczy. Zdawalam w Krakowie, tu zdawalnosc wynosi ok 30 procent. Moj egzaminator musial miec jakis dobry dzien chyba...

Teraz juz nie musze sie t³uc wozkiem z dzieckiem autobusami, wsiadam do auta TZ-a i jezdzemy na wycieczki
Mam prawko dopiero 2 tygodnie, ale codziennie jezdze, a w weekendy to robie po 150 km


Mam kolezanke ktora zdala za 14 razem.
Masakra normalnie. Zajelo jej to ze 3 lata...
no to egzaminator byl chyba "nacpany", ze za takie cos cie puscil

a ze robisz po 150 km, to nic, bo zalezy wszystko, JAK je robisz.
__________________
srubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 08:45   #44
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze s³oñca :)
Wiadomo¶ci: 338
GG do Beatka212
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez shiava Poka¿ wiadomo¶æ

Za drugim razem masakra: zgasl mi na placu 2 razy przy ruszaniu z recznego Wyjechalam na miasto, tam super ale niestety jezdzilam ze swiadomoscia ze egzamin i tak niezaliczony.

3 raz - egzaminator nacisna³ hamulec 3 razy!! Próbowalam wymusic pierwszenstwo, zle zmianialam pas, zapomnialam o kierunku podczas zawracania Oprocz tego nie zastosowalam sie do polecen i na rondzie pojechalam prosto zamiast w lewo! Cos mi sie pasy pochrzanily. Bylam w 100% przekonana ze nie zdam.

I przysiegam, myslalam ze padne jak po przyjezdzie do osrodka egzaminator powiedzial mi ze zdalam Zrobilam taaaakie oczy. Zdawalam w Krakowie, tu zdawalnosc wynosi ok 30 procent. Moj egzaminator musial miec jakis dobry dzien chyba...

Teraz juz nie musze sie t³uc wozkiem z dzieckiem autobusami, wsiadam do auta TZ-a i jezdzemy na wycieczki
Mam prawko dopiero 2 tygodnie, ale codziennie jezdze, a w weekendy to robie po 150 km :jupi:
Przepraszam, ale to chyba nie jest powód do dumy,
nie chce siê Ciebie czepiaæ ale jestem w szoku,¿e tacy ludzie je¿dz± po ulicy
__________________
¯adna wielka mi³o¶æ nie umiera do koñca. Mo¿emy strzelaæ do niej z pistoletu lub zamykaæ w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak prze¿yæ.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 09:53   #45
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 1 318
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Czy ja powiedzialam ze to powod do dumy????

Mowie tylko, ze nie ma co mowic ze egzaminatorzy sa BE bo mnie uwalili raz czy dwa. Niektorzy naprawde ida czlowiekowi na reke, jak widza ze ze stresu robi glupie bledy. Dlatego nie znosze jak ktos mowi: Egzaminator sie uwzial na mnie, dlatego zdaje n-ty raz.
shiava jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 14:33   #46
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 4 190
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Beatka212 Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam, ale to chyba nie jest powód do dumy,
nie chce siê Ciebie czepiaæ ale jestem w szoku,¿e tacy ludzie je¿dz± po ulicy
no ja tez sie dziwie, ze examinator nie widzial co sie dzieje

Cytat:
Napisane przez shiava Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja powiedzialam ze to powod do dumy????

Mowie tylko, ze nie ma co mowic ze egzaminatorzy sa BE bo mnie uwalili raz czy dwa. Niektorzy naprawde ida czlowiekowi na reke, jak widza ze ze stresu robi glupie bledy. Dlatego nie znosze jak ktos mowi: Egzaminator sie uwzial na mnie, dlatego zdaje n-ty raz.
ja bym nikomu nawet nie mowila, ze popelnilam takie bledy a i tak examin zdalam

mowisz ze ze stresu czasem na miescie tez sa stresy i co wtedy? ponowne takie bledy?

mowisz tak "Dlatego nie znosze jak ktos mowi: Egzaminator sie uwzial na mnie, dlatego zdaje n-ty raz", bo zdalas mimo, ze powiedzmy prawde nie powinnas.
__________________
srubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 16:59   #47
papiusia1203
Raczkowanie
 
Avatar papiusia1203
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z daleka ...
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

tabletki pomogly zero stresu ale za to mialam beznadziejnego egzaminatora w ogole porabana sytyacja chcialam blizej podjecach do skrzyzowania ale tylko odrobinke a on zachamowal przede mna nie dal mi szansy zachamowac klucialam sie ale nic to nie dalo nie odwolalam sie i bardzo teraz tego zaluje kurde facet odrazu byl nastawiony zle moze nie lubi blondynek ale to juz byl moj 5 raz
papiusia1203 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 19:06   #48
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 4 190
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez papiusia1203 Poka¿ wiadomo¶æ
tabletki pomogly zero stresu ale za to mialam beznadziejnego egzaminatora w ogole porabana sytyacja chcialam blizej podjecach do skrzyzowania ale tylko odrobinke a on zachamowal przede mna nie dal mi szansy zachamowac klucialam sie ale nic to nie dalo nie odwolalam sie i bardzo teraz tego zaluje kurde facet odrazu byl nastawiony zle moze nie lubi blondynek ale to juz byl moj 5 raz
nie jestem pewna ale ponoc nie mozna podjezdzac. Stoisz i masz czekac.
__________________
srubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 12:25   #49
Kasiakita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Jak mo¿na zdaæ prawko za 5 czy 6 razem? KRETYNKA!!!
Kasiakita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 12:29   #50
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomo¶ci: 2 368
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiakita Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mo¿na zdaæ prawko za 5 czy 6 razem? KRETYNKA!!!
Najwyra¼niej mo¿na, ka¿dy pope³nia b³êdy które niestety nie mog± byæ na egzaminie. Nie wiem dlaczego napisa³a¶ "KRETYNKA"? moze poprostu ta osoba jeszcze nie radzi sobie dobrze za kierownic±??
Jestem ciekawa za którym ty zda³a¶?
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zarêczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 12:38   #51
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 742
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiakita Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mo¿na zdaæ prawko za 5 czy 6 razem? KRETYNKA!!!

Opanuj siê dziewczyno, trochê kultury.


A co do rekordów to pamiêtam, ¿e jak chodzi³am na teoriê z prawka to babka opowiada³a o kobiecie, która zdawa³a ponad 40 razy i by³a legend± we wroc³awskim WORDZIE
arrabbiata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 12:38   #52
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 399
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Moim zdaniem lepiej zdaæ za 5-6 razem i dobrze opanowaæ jazdê i przepisy ruchu drogowego ni¿ zdaæ za pierwszym a fuksem (bo tak te¿ siê zdarza, a mo¿e to Ciebie te¿ dotyczy? ). Ja zda³am za szóstym razem i za kretynkê siê nie uwa¿am, a wrêcz bardzo du¿o mnie ka¿de kolejne podej¶cie nauczy³o. Gratulujê inteligencji Kasiakita! Ciesz siê, ze nie jeste¶ kretynk±!
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
Wac³aw Bury³a

Edytowane przez adzipersik
Czas edycji: 2009-04-21 o 12:40
adzipersik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 13:20   #53
Kasiakita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Nie t³umacz siê, ¿e przez swoj± nieudolno¶æ (nie, no oczywi¶cie to egzaminator siê uwzi±³) lepiej opanowa³a¶ jazdê, przecie¿ to jest ¶mieszne! Ka¿de kolejne podej¶cie pozbawi³o ciebie tylko kasy, bo niestety kierowc± jeste¶ ¿adnym! Oszukuj siê dalej
Kasiakita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 14:11   #54
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomo¶ci: 2 996
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Kasiakita- to nie jest w±tek w którym siê wzajemnie obra¿amy, a ja na miejscu u¿ytkowniczki pod któr± kierujesz swoje posty poczu³abym siê ura¿ona.
__________________
Mów mi : Asia


"...i jeste¶ ju¿ mym ¶wiadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mam±


asia665 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 14:23   #55
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 399
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiakita Poka¿ wiadomo¶æ
Nie t³umacz siê, ¿e przez swoj± nieudolno¶æ (nie, no oczywi¶cie to egzaminator siê uwzi±³) lepiej opanowa³a¶ jazdê, przecie¿ to jest ¶mieszne! Ka¿de kolejne podej¶cie pozbawi³o ciebie tylko kasy, bo niestety kierowc± jeste¶ ¿adnym! Oszukuj siê dalej
A wcale nie pisa³am, ¿e to egzaminator siê uwzi±³, wiêc nie do¶æ, ¿e brakuje Ci kultury i obra¿asz ludzi to masz bujn± wyobra¼niê. Daruj sobie!

Cytat:
Napisane przez asia665 Poka¿ wiadomo¶æ
Kasiakita- to nie jest w±tek w którym siê wzajemnie obra¿amy, a ja na miejscu u¿ytkowniczki pod któr± kierujesz swoje posty poczu³abym siê ura¿ona.
Nie czujê siê ura¿ona, bo je¶li kto¶ wyci±ga takie wnioski na podstawie swojego dziwnego wyobra¿enia to jego sprawa. Ja wiem swoje i to jest dla mnie najwa¿niejsze!
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
Wac³aw Bury³a
adzipersik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 14:39   #56
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomo¶ci: 2 996
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

adzipersik- masz racje,wa¿ne ¿e Ty czujesz ¿e je¼dzisz lepiej
__________________
Mów mi : Asia


"...i jeste¶ ju¿ mym ¶wiadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mam±


asia665 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 14:50   #57
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 4 256
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiakita Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mo¿na zdaæ prawko za 5 czy 6 razem? KRETYNKA!!!

Przesadzi³a¶!!!
Tutaj jest forum do wymiany my¶li/uwag/spostrze¿eñ, a nie obra¿ania innych.

Dla mnie nie ma znaczenia za którym razem kto¶ zda³ egzamin, liczy siê to jak dana osoba je¼dzi.
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 15:10   #58
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomo¶ci: 1 376
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiakita Poka¿ wiadomo¶æ
Nie t³umacz siê, ¿e przez swoj± nieudolno¶æ (nie, no oczywi¶cie to egzaminator siê uwzi±³) lepiej opanowa³a¶ jazdê, przecie¿ to jest ¶mieszne! Ka¿de kolejne podej¶cie pozbawi³o ciebie tylko kasy, bo niestety kierowc± jeste¶ ¿adnym! Oszukuj siê dalej
Jeste¶ takim rewelacyjnym kierowc±, wiêc co robisz na tym w±tku? Przeczytaj raz jeszcze jego temat, a potem id¼ gdzie indziej leczyæ swoje kompleksy!
_divinity_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 16:54   #59
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: S³oneczna strona miasta
Wiadomo¶ci: 4 113
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

srubka mam pytanie: zdawa³a¶ egz w PL czy w USA??
nati360 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 17:50   #60
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 4 190
Dot.: Rekordowa ilo¶æ podej¶æ do egzaminu na prawko? ;)

Cytat:
Napisane przez nati360 Poka¿ wiadomo¶æ
srubka mam pytanie: zdawa³a¶ egz w PL czy w USA??
i w PL i w USA (bo tutaj polskie prawo jazdy nie jest wazne), wiec mam 2

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiakita Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mo¿na zdaæ prawko za 5 czy 6 razem? KRETYNKA!!!
a dlaczego od razu kretynka?
probujesz wyladowac swoje frustracje?
__________________
srubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.