Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-15, 15:07   #31
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez mojito18 Pokaż wiadomość
OMG! to u kogo bylas? powiedz mi,do kogo lepiej sie nie wybierac?
ja dokończyłam leczenie w salonie JOMADENT w Dąbrowie G. i gorąco polecam . moje ząbki są idealne, ceny niestety wyższe niż wszędzie ale warto


a nie polecam jak już pisałam salonu Help w Katowicach
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 01:29   #32
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

ROYALDENT-WROCŁAW-ORTODONTA (DR BARTKOWIAK)
Witam serdecznie, jeszcze nigdy nie zaglądałam na ten wątek,podzielę się swoimi odczuciami. Aparat noszę już od ponad 3 lat .... no własnie .... i końca nie widać ... zdecydowałam się na aparat kosmetyczny (czego nie polecam bo gumki robią się szybko żółte i o zgrozo ceramiczne zamki po takim czasie też ... o czym nie zostałam poinformowana).
Dziewczyny .... nie chcę wylewać wam tutaj żali, wiem ze leczenie takie wymaga czasu ... ale po tylu latach nie widze efektów i wpadam juz w lekka deprechę. Chciałabym przestarzec Was przed ROYALDENTEM we Wrocławiu (leczę się u dr bartkowiak) - moje leczenie jest raczej przypadkowe, z miesiąca na miesiąc moją zeby przesuwane są raz w jedna az w druga stronę - po tylu latach nie mam ich nawet prostych (!) nie mówić juz o zgryzie. Pacjenci sa przyjmowani hurtowo na szybkiego, czasme sama musze zwraac uwage że nie załozono mi gumek, pytac w biegu o noszenie wyciągów, z miesiąca na miesiąc zmienia się taktyke leczenia tzn. Pani doktor sama zapomina co mi mówi miesiąc wczesniej, generalnie mnie kojarzy z widzenia ale co mam w duzi kompletnie (niestety chyba dopiero od niedawna zauwazyłam że coś jest wklepywane w komputer, jakas historia leczenia choć i tak nie jestem tego pewna).

Nie jestem histeryczka, nie marudze na ból, jestem cierpliwa - ale to co tam się wyparwia jest poprostu porażką. Mysle o tym zeby zmienic ortodonte ale boje się ze nowy lekarz nowa wizja :/ zresztą powierzyłam swoje zdrowie i kupe kasy w tej klinice ...i powiem Wam ze nie wiem co robić :/ mówiłam im ze jestem niezadowlona, ze trace do nich zaufanie .... skutkuje to jednorazowo :/
aha...aparat miałam mieć ściagniety w czerwcu 2008 - jest gruzień a zeby wyglądają dokładnie tak samo :/ już mi to spac nie daje :/ czuje się oszukana i naciagana a niby taka renomowana klinika w centrum Wrocławia ehhhhh
martaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 14:32   #33
kingamelinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zły Ortodonta, NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JOANNA SZCZUROWSKA SZYPER Z KRAKOWA

STANOWCZO ODRADZAM !!!!!!!!!!!

Nie zna się na niczym. Maksymalnie wydłuża leczenie i tylko zbija kasę na naiwnych pacjentach. Ja już na szczęście mam to za sobą.

Edytowane przez kingamelinda
Czas edycji: 2009-02-23 o 14:33
kingamelinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:39   #34
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Zły Ortodonta, NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ORTODONTA, WARSZAWA

Dental-Med na ulicy Hożej 27 m. 2 w Warszawie.

Zdecydowanie nie polecam!! Skandaliczne ceny i wciskanie wszystkiego na siłę.

O ile dobrze się orientuję to miałam konsultację u Joanny Tomaszewskiej-Michalskiej.

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2009-02-26 o 21:40 Powód: skleroza
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:42   #35
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Zły Ortodonta, NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Warszawa, Gabinet stomatologiczny na Walecznych 57/31
Przyjmuje tam młody stomatolog (sam mówił ze ukonczyl studia w 2007 r) , kiedy przyszlam tam z opuchlizną dziąsła i policzka od osemki, ale na nfz , odmowil udzielenia mi jakiejkolwiek pomocy, wypisania skierowania do chirurga szczekowego, powiedzial abym prywatnie poszla zrobic ekstrakcje tego zeba bo on takich rzeczy nie robi, a przede mna od pacjenki bral pieniadze za wizyte i umawial sie z nia na usuniecie osemki. To jak to jest ze jednym robi a innym nie. Zapytany co mam zrobic na opuchlizne powiedzial ze usunac zab, a kiedy powiedzialam ze chirurg szczekowy skierowal mnie do stomatologa po antybiotyk aby zeszla opuchlizna aby mozna bylo zrobic ekstrakcje, szanowny pan z gabinetu na walecznych stwierdzil ze on mi nic nie bedzie wypisywal, ani lekow ani skierowania i wyprosil mnie z gabinetu. W miedzy czasie jeszcze przyjmowal jakas pania przedstawicielke Elmexu i w sumie po godzinie czekania spedzilam na fotelu niecala minute. Jestem wsciekla i rozczarowana, bo wybralam sie do innego stomatologa i od reki zalatwil wszystko i opuchlizna juz zchodzi i mam umowiona juz ekstrakcje zeba
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 20:24   #36
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Zły Ortodonta, NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdańsk - prywatna przychodnia stomatologiczna 24 na dobę

:O 200 zł za włożenie wacika przy zapaleniu zębodołu. 200 zł. :|. za wacik. najdroższy wacik jaki w życiu miałam.

Gdynia - doktor która ma swój gabinet między redłowem a karwinami

młoda blondynka. przychodze z jasną prośbą - prosze przykleić mi zamek, gdyż mój lekarz jest nieosiągalny a musi to być prędko zrobione.
a ona go po prostu zdjęła całego, zapakowała i skasowała za to 80 zł. nie chciała słuchać o niczym innym. jakaś zakręcona z własnym dziwnym bezsensownym pomysłem na życie
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 08:49   #37
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Czechowice.
Max dent dentystka taka puszysta babka. Nic nie mówi co robi, jak się ktoś o coś pyta to z ironią odpowiada, miota się, ściemnia byle by więcej kasy wyciągnąć. Podsumowanie...Wizyty drogie a ona bardzo nie przyjemna....
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 18:54   #38
aparatkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

nie polecam

dr Emila Kalinowskiego
z Centrum Atrium w Warszawie.

Fuszerka!! Uważajcie!!!
aparatkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:53   #39
Sarumanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Ja jestem BARDZO zadowolona z dr Emila Kalinowskiego!!
Moim zdaniem jest SUPER!!!
Sarumanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 16:58   #40
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

nie polecam ortodontki dr Wyszomirskiej z Warszawy (gabinet na pradze, przy rondzie Starzyńskiego) - leczyłam się u niej długo, nikt w międzyczasie rzecz jasna nie chciał mnie "przejąć"

nie polecam..
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:29   #41
maddi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

w Bytowie przyjmuje na dworcu pkS.
Baba jest nie odpowiedzilna - kazała mi wyrwać 4 zęby a teraz nie usuwa się żebów ortodontycznie . A ja miałam taki przypadek że mi się szczęka nie rozsuwała i miałam migdałki . jednak zanim się dowiedziałam żę się nie wyrywa zębów już usunęłam jednego ;/ żałuję tego że nie poszłam do innego ortodonty spytać się o opinię przed wyrwaniem ;/ mogłabym ją pozwać do sądu ale to co bym otrzymała po procesie nie było by w stanie pokryć kosztów procesu... ;|


NIE WYRYWAJCIE ZĘBÓW ORTODOTYCZNIE TO JUŻ NIE TE CZASY
maddi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 15:07   #42
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez maddi007 Pokaż wiadomość
NIE WYRYWAJCIE ZĘBÓW ORTODOTYCZNIE TO JUŻ NIE TE CZASY
wybacz, ale to bzdura.
U niektórych osób, tak jak w moim przypadku, usunięcie zębów (u mnie wszystkie czwórki) jest po prostu KONIECZNE, gdyż jest za mało miejsca w buzi i stąd krzywe uzębienie. Może w niektórych przypadkach, tak jak w Twoim, nie trzeba tego robić i dobrze, że to sprawdziłaś u innego doktora, jednak w baaardzo wielu jest to KONIECZNE nie tylko do samego leczenia (chodzenia w aparacie), ale do utrzymania prostych zębów po jego zdjęciu.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:18   #43
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
wybacz, ale to bzdura.
U niektórych osób, tak jak w moim przypadku, usunięcie zębów (u mnie wszystkie czwórki) jest po prostu KONIECZNE, gdyż jest za mało miejsca w buzi i stąd krzywe uzębienie. Może w niektórych przypadkach, tak jak w Twoim, nie trzeba tego robić i dobrze, że to sprawdziłaś u innego doktora, jednak w baaardzo wielu jest to KONIECZNE nie tylko do samego leczenia (chodzenia w aparacie), ale do utrzymania prostych zębów po jego zdjęciu.
Zgadzam się, ja też usunełam wszystkie 4 bo moje zęby się po prostu nie mieściły.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:34   #44
nina_2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez martaaaaaa Pokaż wiadomość
ROYALDENT-WROCŁAW-ORTODONTA (DR BARTKOWIAK)
Witam serdecznie, jeszcze nigdy nie zaglądałam na ten wątek,podzielę się swoimi odczuciami. Aparat noszę już od ponad 3 lat .... no własnie .... i końca nie widać ... zdecydowałam się na aparat kosmetyczny (czego nie polecam bo gumki robią się szybko żółte i o zgrozo ceramiczne zamki po takim czasie też ... o czym nie zostałam poinformowana).
Dziewczyny .... nie chcę wylewać wam tutaj żali, wiem ze leczenie takie wymaga czasu ... ale po tylu latach nie widze efektów i wpadam juz w lekka deprechę. Chciałabym przestarzec Was przed ROYALDENTEM we Wrocławiu (leczę się u dr bartkowiak) - moje leczenie jest raczej przypadkowe, z miesiąca na miesiąc moją zeby przesuwane są raz w jedna az w druga stronę - po tylu latach nie mam ich nawet prostych (!) nie mówić juz o zgryzie. Pacjenci sa przyjmowani hurtowo na szybkiego, czasme sama musze zwraac uwage że nie załozono mi gumek, pytac w biegu o noszenie wyciągów, z miesiąca na miesiąc zmienia się taktyke leczenia tzn. Pani doktor sama zapomina co mi mówi miesiąc wczesniej, generalnie mnie kojarzy z widzenia ale co mam w duzi kompletnie (niestety chyba dopiero od niedawna zauwazyłam że coś jest wklepywane w komputer, jakas historia leczenia choć i tak nie jestem tego pewna).

Nie jestem histeryczka, nie marudze na ból, jestem cierpliwa - ale to co tam się wyparwia jest poprostu porażką. Mysle o tym zeby zmienic ortodonte ale boje się ze nowy lekarz nowa wizja :/ zresztą powierzyłam swoje zdrowie i kupe kasy w tej klinice ...i powiem Wam ze nie wiem co robić :/ mówiłam im ze jestem niezadowlona, ze trace do nich zaufanie .... skutkuje to jednorazowo :/
aha...aparat miałam mieć ściagniety w czerwcu 2008 - jest gruzień a zeby wyglądają dokładnie tak samo :/ już mi to spac nie daje :/ czuje się oszukana i naciagana a niby taka renomowana klinika w centrum Wrocławia ehhhhh



Zupełnie się zgadzam, tez się u niej leczę, jest nieetyczna, nie uczciwa manipuluje swoimi klientami, niesłowna, niedokładna, zadufana w swojej klinice, która z tygodnia na tydzień traci wiarygodność i dobra opinie swoich pacjentów, bo jak długo można jechać na takim blichcie. Tam jakość nie idzie z ceną. Ja, mogę napisać książkę, po leczeniu u pani Bartkowiak, z gatunku horror "Za własne pieniądze".

Magda
poszkodowana2@o2.pl Jesli ktoś ma pytania.
nina_2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 12:08   #45
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Bielsko Biała
Kategorycznie odradzam dentystkę (o ile wogóle można ją tak nazwać) A. Święcicka-Trzos. Przy zwykłym wyrywaniu zęba ta kobieta naraziła mnie na poważne zapalenie i chorobę. wyrywała tylko zęba i jeden korzen a dwa korzenie zostawiła i po wyrwaniu zaczeła wysyłac mnie po innych lekarzach bo ona nie umiala doknczyc roboty a pieniadze wziela. kobieta ta naraziła mnie na leczenie w łacznej kwocie kolo 700 zł. Jest bardzo nie miła, wogole nie wiem jak może pracowac w tym zawodze, zero podejscia do klienta, zostawiła mnie z krwawiacym dziasłem i kazała szukac inego specjalisty. PO prostu masakra. naprawde kategorycznie odradzam ten gabinet. Miesci sie on w bielsku na ulicy cechowej. gabnet ma nazwe AGADENT
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:18   #46
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Korczyk Lidia, lek. stomatolog. Spec. ortodonta / Inne

Trzebnica, ul. Kościuszki 10

Nie waż się pukać do jej drzwi :Tasaczek:
Kategorycznie odradzam !!!
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 15:13   #47
Merry1984
Przyczajenie
 
Avatar Merry1984
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Gdynia, Dr n. med. Bohdan Mackiewicz, Stomatolog, Specjalizacja Ortodoncja i Protetyka

Archaiczne metody leczenia; zapewnienia, że dolna szczęka dopasuje się do górnej; twierdził, że wada spowodowana jest złym ułożeniem języka podczas mówienia oraz złe oddychanie. Przez 5 lat leczenia, wstawił jeden ząb w łuk. Wieczne noszenie aparatu (ruchomego - w dzień i w nocy) przez ponad 5 lat nie dało prawie żadnego efektu. Prosiłam również o wyleczenie zęba, bo zauważyłam lekkie zczerienie - powiedział, że to znamię. Przy wizycie u innego dentysty okazało się, że ledwo uniknęłam kanałowego leczenia! Zdecydowanie nie polecam!
Merry1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 09:56   #48
erta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 70
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Marta Rudomino- Kłodzko.
Brak profesjonalizmu, poza tym osoby po jej leczeniu ortodontycznym nie mogą się pochwalić idealnym zgryzem
__________________
aparatka
góra: 24.03.2010
dół: 12.04.2010
+wyciągi międzyszczękowe
+łuk podniebienny (już zdjęty )
+headgear

koszt: 3310 zł

erta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 18:18   #49
mauve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zły Ortodonta, NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdańsk i Gdynia ----dr. Czajkowska---ortodonta
NACIĄGACZKA, A JEJ MOTTO BRZMI "CHCESZ BYĆ PIĘKNA? CIERP! I PŁAĆ!!"
Przestrzegam Wszystkich! Starsza Pani z olbrzymią ilośćią personelu, który musi utrzymać - KOSZT WIZYTY HORRENDALNY! traktuje pacjentów taśmowo, w gabinecie w jednej chwili przyjmuje po kilku pacjentów JEDNOCZESNIE, personel NIEPROFESJONALNY! Ciągle coś poprawy!
Ona osobiście wypytuje o pensje rodziców, co robią ile zarabiają, czy dorabiają. W zależności od tego jak się wygląda i w jakiej dzielnicy mieszka - tyle wzrasta cena za usługi!
Każda wizyta kończy się coraz wyższymi opłatami. Nigdy nie wiesz czy tym razem ZA WIZYTĘ zapłacisz 100 czy UWAGA 400 zl!!!
Do tego ceny jedne z najwyższych w Polsce. Pieniądze chowa do kieszeni, nie dostaniesz paragonu.
Jakość usług. Po każdej wizycie pojawiały się kolejne rany owrzodzenia, pani oszczedzała materiał a nie moje ciało. Tłumaczyła mi że nie może obciąć drucika który wbijał mi się w policzek na głębokość 2 mm dopóki nie zrobił mi się ropiejący wrzód. Wykorzystuje materiał wielokrotnie - u innych pacjentów!!!!! Kiedy trafiłam do innej ortodontki powiedziala że absolutnie pacjent nie ma prawa cierpieć i o dziwo każda kolejna wizyta była przyjemnością. Żadnych ran i owrzodzeń, stała opłata za wizytę żadnych niespodzianek. a efekt? Piorunujący
mauve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 14:02   #50
jeanette212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Cytat:
Napisane przez maddi007 Pokaż wiadomość
w Bytowie przyjmuje na dworcu pkS.
Baba jest nie odpowiedzilna - kazała mi wyrwać 4 zęby a teraz nie usuwa się żebów ortodontycznie . A ja miałam taki przypadek że mi się szczęka nie rozsuwała i miałam migdałki . jednak zanim się dowiedziałam żę się nie wyrywa zębów już usunęłam jednego ;/ żałuję tego że nie poszłam do innego ortodonty spytać się o opinię przed wyrwaniem ;/ mogłabym ją pozwać do sądu ale to co bym otrzymała po procesie nie było by w stanie pokryć kosztów procesu... ;|


NIE WYRYWAJCIE ZĘBÓW ORTODOTYCZNIE TO JUŻ NIE TE CZASY
Co za brednie wypisujesz. Studiuję stomatologię i mogę Ci powiedzieć, że w leczeniu ortodontycznym wykonuje się ekstrakcje zębów (usuwa zęby), choć nie zawsze. Są przypadki kiedy nie trzeba. Są również wady zgryzu, w których w konkretnym łuku zębowym wręcz nie można usunąć zęba, bo wada się pogłębi. Jeśli zęby się nie mieszczą w łuku, to wylicza się ile miejsca brakuje, żeby zęby ustawić prawidłowo i jeśli trzeba to usuwa się zęby, aby uzyskać to miejsce.
jeanette212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 12:08   #51
wysysaczkatlenu
Zadomowienie
 
Avatar wysysaczkatlenu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Nowy Sącz, Dentra, ul. Broniewskiego 3. "Ortodonta" Monika Jurczuk. Panienka dwudziestokilkuletnia, świeżo po studiach... W OGÓLE SIĘ NIE ZNA!! Terminy wolne na kiedybyście nie chciały. Zero pacjentów.(może nie dosłownie). Byłam u niej - stwierdziła, że mam jednego krzywego zeba, ale trzeba wyrwać czwórki. Tyle. Kazała zrobić panoramę i przyjść. Przyszłam, wydarła się, że jestem bez zdjęcia cefalometrycznego i upierała się, że kazała zrobić a NIE BYŁO TAK bo ja byłam z mamą a ona zawsze mwszystko zapamiętuje. Jedna znajoma zapisała się już do niej, wizyty były po... 70zł bodajże? Teraz gdy ma już ząłożony aparat - więc nic nie zrobi, żaden inny orto jej nie przyjmie z "czyimś" aparatem- podniosła sobie cenę wizyty na 150. I co zrobić? No nic. Jeszcze oburzona była, że ta ją poprosiła o szczoteczkę do czyszczenia; kazała sobie kupić w Rosmanie.... Ja poszłam do innego ortodonty - dobrego, ma dobre, nawet najlepsze opinie, czas oczekiwania na wizytę ponad rok... Ale udało się. I stwierdził, że mam tyłozgryz, zalecił CAŁKIEM INNE LECZENIE niż ona! Aparat góra i doł 2,5 roku. Ona chciała dać tylko górę na rok, o żadnym tyłozgryzie nie mówiła. Teraz patrząc bo internecie co to jest(bo wcześniej nie wiedziałam) - faktycznie to mam. Masakra.

Naprawdę nie polecam.

Edytowane przez wysysaczkatlenu
Czas edycji: 2010-06-26 o 12:10
wysysaczkatlenu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:26   #52
wybrednamaruda
Przyczajenie
 
Avatar wybrednamaruda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Wodzisław Śląski - dr. Elżbieta Ratajczak-Kubiak

Jeśli lubicie być "obsługiwani" naraz z innym pacjentem...
( i pytając o coś, wtajemniczać rodziców dzieciaka obok w swoje sprawy- o ile w ogóle będzie to możliwe, bo pani doktor bardzo mało czasu spędza przy pacjencie, maksymalnie zlecając wszystko pomocom po wstępnym rzuceniu okiem)
Jeśli lubicie przyklejać zamki (3)na nowo trzy dni po przyklejeniu aparatu... ( i jeszcze za to płacić)
Jeśli lubicie ( gdzie indziej) dowiadywać się, że nadal macie wadę zgryzu ( na miesiąc przed planowanym zdjęciem aparatu)
O wyczekiwaniu godzinami w poczekalni nie wspominając...
To polecam
__________________
wybrednamaruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 00:12   #53
belona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Gdynia, Gdansk Nie polecam Jozefa Czajkowska (zle prowadzila plan leczenia)
Daniel Kurban (zle kanalowe leczenie)
Ziemblewski (po wyrwaniu, brak antybiotyku, po tygodniu na recepcji mi wypisali z pencylina a jestem uczulona)



Polecam Miladent Los po kilku miesiacach jestem zadowolona, profesjonalnie implant

Po doswiadczeniach z lekarzmi stomatologami zaczelam interesowac sie stomatologia zaczynam zajmowac sie medycyna moze zmienie zawod.
belona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 10:57   #54
hermiona131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Chyba rzeczywiście jestes WYBREDNĄ MARUDĄ ponieważ,leczę się tam i jest bardzo sympatycznie. Babka wyleczyła juz dwie moje koleżanki ,a jednej nikt nie chciał sie podjąć leczenia. Rozmawiałam też ze znajomymi z Bielska Białej ,gdzie jest duża klinika i z Wrocławia bo tam się leczą. W jednej praktyce jest osiem foteli w drugiej 5 . Orto przygotowują plan leczenie i sorry "tylko "zlecają co ma wykwalifikowany personel robić .To jest dobra logistyka gabinetu .Jeżeli czekasz w poczekalni to minus chociaż mnie sie nie zarzyło ale gdyby było źle to by się ludzie z całego Śląska nie pchali.Zmiana zgryzu nie pomoże .....zmień login na POGODNA ENTUZJASTKA albo MIŁA MUCHA bo problem leży chyba w Tobie.
hermiona131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 23:53   #55
belona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zły Ortodonta, NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda nie znalazlas mojej opini na tym forum tez bylam ofiara Czajkowskiej. Wspolczuje i jak najszybciej zmien lekarza. Bo ona jest ksiegowa swojego portfela brak podejscia do pacjenta. Bylam przed i po wizycie w stresie.
Omijajcie ja z daleka tutaj liczysie ilosc a nie jakosc.


---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:50 ----------

Nie daj sie od starej. Tez przezywalam horor i do dzis zaluje ze do niej poszlam z polecenia innego lekarza.
Czajkowska to nie lekarz, za gumki kilka lat temu wziela dodatkowo 200zl.
belona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 23:11   #56
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Gdańsk, Marzena Mokwa-Krupowis ul. Tetmajera

Potwierdzam. POTWORNA BABA! Naciąga na wizyty, nie zauważa gdy coś się dzieje w jamie ustnej mimo że zaglądała mi do buzi co miesiąc. Ciągle mówiła - zdejmiemy, zdejmiemy. No i zdjęła mi chyba rok po tym jak obiecała. Nie jestem zadowolona
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:37   #57
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Warszawa, stomatolog ortodonta


Anna Grosicka. Nie polecam. Wyrwała mi zęby, aby zrobić miejsce na te, które były stłoczone. Później nie była w stanie zamknąć tej przerwy. Chciała mi zdjąć aparat, mimo, że miałam milimetrowe dziury. Zaczęłam się leczyć u innej ortodontki, sprawdzonej, z dobrymi opiniami. Okazało się, że przy mojej wadzie - dr zrobiła zdjęcia oraz na ich podstawie wykresy - nie powinno się wyrywać zębów, ponieważ napór w drugą stronę sprawia, iż nie zejdą się. Musiałam mieć wstawiane implanty i leczę się ortodontycznie już ponad 5 lat!
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:20   #58
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Pogotowie Stomatologiczne, ul. Bohaterów Monte Cassino 13a, Białystok

Nazwiska doktora nie znam, ale jest to pan koło 40stki, brodaty i posiadający czarno-siwe wlosy.

Dolna lewa 7mka skruszyła się strasznie podczas jedzenia orzeszków ziemnych. Jak sie okazało, był w niej ubytek który drążył ząb do środka, a że był niewielki i nie dawał dolegliwości nie miałam o nim pojęcia. Zaczął się straszny ból, od którego niemal chodziłam po ścianach, więc co, jazda na pogotowie. Zestresowałam się bardzo gdyż boję się panicznie lekarzy tej profesji. Czekałam godzinę bo w poczekalni był tłok. Co chwilę ze swojego gabinetu wychodził 'dr' do pokoju socjalnego i wypisywał recepty. Zapaliła mi się lampka, że coś jest nie tak ale tak mnie bolało, że zostałam. Przyszła moja kolej, lekarz mnie przyjął, zajrzał do buzi, pooglądał i stwierdził, że nic nie zrobi. Zrobiłam wielkie oczy i mówię jak to, a on że się boi (pogotowie !! )
Zaczął coś na temat, że on nie wie jak go wyrwać, czy może czymś wypełnić ale tak właściwie to on nie wie Stwierdził, że jeśli bardzo się uprę to on mi go wyrwie ale na MOJĄ WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ i on umywa ręce !! Myślałam, że wyjdę z siebie. Oczywiście dostałam receptę na antybiotyk bo stwierdził, że mam stan zapalny. Zmieniłam lekarza, na konsultacji zobaczył, że stanu zapalnego NIE MA i nie widzi żadnych jego znamion a boli bo uszkodzenie doszło do nerwu a nie z powodu ropienia itd. Wyrwał mi zęba, w 20 min było po wszystkim.

Białostoczanki, omijajcie POGOTOWIE!
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 10:22   #59
gaga007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Łódż
Art Dental
dr Agnieszka Prociów-Kozuń
OMIJAJCIE!!!
DENTYSTKA DRASTYCZNIE OSZLIFOWAŁA ZĘBY POD MOSTEK CO MOŻE SKUTKOWAĆ SPADANIEM PRACY. W LECZONYCH ZĘBACH PRZEDNICH /jedynka , dwójka , oraz trójka zastosowała bez uzgodnienia ciemniejsze plomby /dodatek c3/. Rezultat okropny!!! Dużo ciemniejszy uśmiech ! Specjalistka od estetyki uśmiechu / dyplomy na ścianie!!!/ naraziła mnie
na dodatkowe koszty związane z ratowaniem u innego dentysty tego co zostało zepsute. NIE POLECAM . Lekarka potrafi być niegrzeczna, zarozumiała , nie liczy się z pacjentem . Niestety ceny usług również nie zachęcają.






Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
A w tym wątku wpisujemy, ortodontów/stomatologów z których usług nie jesteśmy lub nie byłyśmy zadowolone. Jako przestroga dla innych wizazanek.

Żeby wątek był czytelny proszę najpierw wpisać miasto a obok czy jest to lekarz stomatolog czy ortodonta np:.


Warszawa, stomatolog

<treść ...............>


dobrze jest też napisać komentarz uzasadniający dlaczego nie jesteśmy zadowolone.
gaga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 14:50   #60
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Białystok, stomatolog z gabinetu Agmed (nazwisko na literę C., ale dokładnie nie pamiętam)

Byłam u wielu dentystów i nigdy nie widziałam tak niedelikatnej kobiety... Po każdej wizycie (kanałówka) w kącikach ust miałam czerwone rany Nie raz i nie dwa upadło jej jakieś narzędzie na mnie... Ponadto, na samym początku zapewniła mnie, że zapłacę mniej niż 300 zł, a wzięła prawie 400 zł. To chyba nie jest w porządku, bo mogłam przy sobie po prostu nie mieć tyle pieniędzy. I jeszcze na koniec powiedziała mi, że w sumie na każdego zęba leczonego kanałowo powinna być nałożona koronka, a więc koszt ok. 700 zł. Oczywiście już nie skorzystałam z jej cennej rady, gdyż ząb jest z tyłu i go wcale nie widać.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-24 10:13:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.