Retusz zdjęć - pokaż swoje prace! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 15:07   #151
Lellka
Raczkowanie
 
Avatar Lellka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Retusz

Skoro ma być manekin to b. ładnie .
Tło wydawało mi się nie ciekawe więc chciałam je zmienić, dopiero potem zauważyłam, że wyciąć ją będzie bardzo trudno.
Myślę, że ust nie trzeba zamykać.
A jak zmieniacie kolor skóry? Krzywymi, balansem kolorów? Jestem ciekawa czy stosujemy te same triki xD.
Lellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:37   #152
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez Lellka Pokaż wiadomość
Skoro ma być manekin to b. ładnie .
Tło wydawało mi się nie ciekawe więc chciałam je zmienić, dopiero potem zauważyłam, że wyciąć ją będzie bardzo trudno.
Myślę, że ust nie trzeba zamykać.
A jak zmieniacie kolor skóry? Krzywymi, balansem kolorów? Jestem ciekawa czy stosujemy te same triki xD.
ja nie zmieniam koloru skory przy wyostrzaniu sam mi sie zmienia kopiuje sobie warstwe ze zdjeciem wchodze w filtry other high pass i ustawiam promien na okolo 5 zalezy jakie masz zdjecie tak zeby byly widoczne wszystkie kontury ale bez kolorow zmieniam krycie tej warstwy na color i zmniejszam do ok 30 tez zalezy od tego jakie masz zdjecie i lacze ta warswe z poprzednia i juz wychodzi lekko zgaszony kolor

a co do mojego makina to rzesy mi sie nie podobaja mialy byc takie teatralne ale sa za bardzo zlane
__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA

Edytowane przez eweliwoj
Czas edycji: 2010-01-09 o 15:39
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:45   #153
Lellka
Raczkowanie
 
Avatar Lellka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Retusz

Dzięki, na pewno spróbuje . Ja w sumie nigdy nie bawiłam się filtrami, ale chyba spróbuje.
A uczyłaś się tego na jakimś kursie albo z książki, czy tak jak ja samouk ?
Lellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:46   #154
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez eweliwoj Pokaż wiadomość
ja nie zmieniam koloru skory przy wyostrzaniu sam mi sie zmienia kopiuje sobie warstwe ze zdjeciem wchodze w filtry other high pass i ustawiam promien na okolo 5 zalezy jakie masz zdjecie tak zeby byly widoczne wszystkie kontury ale bez kolorow zmieniam krycie tej warstwy na color i zmniejszam do ok 30 tez zalezy od tego jakie masz zdjecie i lacze ta warswe z poprzednia i juz wychodzi lekko zgaszony kolor
A ja high pass używam do wyostrzania, po nałożeniu filtra z górnego menu wybieram Adjustments --> saturation i zdejmuję tam z niego cały kolor. Zostaje samo wyostrzenie konturów, bez kolorów. Bo bez tego działania high pass jest bardzo "kolorowy"

Ale nie zmieniam krycia na "kolor" (kolorystykę skóry dobieram innymi sposobami ) Ustawiam soft light albo overlay.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-01-09 o 17:28
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:50   #155
Lellka
Raczkowanie
 
Avatar Lellka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Retusz

Moim zadaniem, rzęsy pasują do całości. Są takie "manekinowe". W innej sytuacji nie wyglądałyby dobrze, tutaj tworzą całość.
Lellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:07   #156
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A ja high pass używam do wyostrzania, po nałożeniu filtra z górnego menu wybieram Adjustments --> saturation i zdejmuję tam z niego cały kolor. Zostaje samo wyostrzenie konturów, bez kolorów. Bo bez tego działania high pass jest bardzo "kolorowy"

Ale nie zmieniam krycia na "kolor", kolorystykę skóry dobieram innymi sposobami Ustawiam soft light albo overlay.
ja robie dokladnie tak ze wiadomo kopiuje zdjecie i high pass zmieniam na vivid light a pozniej high pass i zmieniam na color i krycie tak jak mowilam i te koory robia sie zgaszone
a kolooru zdjec raczej nie zmianiam chyba ze ktos chce wiadomo jak jest np twarz za czerwona odejmuje czerwonosci tam w adjuments a tak to raczej sie balansem nie bawie chyba ze ktos chce

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lellka Pokaż wiadomość
Dzięki, na pewno spróbuje . Ja w sumie nigdy nie bawiłam się filtrami, ale chyba spróbuje.
A uczyłaś się tego na jakimś kursie albo z książki, czy tak jak ja samouk ?
lelka nie mam ksiazek czytam w necie korzystam z tutoriali najlepsze sa w jezyku ang jest wiele technik wyostrzania ogolnie bardzo duzo przydatnych wiadomosci mozna znalezc na www.phtoshop.pl
tam siedza tegie PS owe glowy i naprawde cuda potrafia
__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:48   #157
djanas19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 162
Dot.: Retusz

Hej Zrobiłem coś nowego,może usuwania trądzika nie było ale powiedzcie jak się podoba taki efekt??
http://yfrog.com/jk79756fashion4720122783lj
http://yfrog.com/2o79756fashion4720122783lj

"Eweliwoj" i jak Ci się podoba?

Edytowane przez djanas19
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:51
djanas19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 19:31   #158
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez djanas19 Pokaż wiadomość
Hej Zrobiłem coś nowego,może usuwania trądzika nie było ale powiedzcie jak się podoba taki efekt??
http://yfrog.com/jk79756fashion4720122783lj
http://yfrog.com/2o79756fashion4720122783lj

"Eweliwoj" i jak Ci się podoba?
cera sliczna na gorze przy wlosach troche za bardzo rozmazana i widac przez to ze wygladzana usta po prostu mniamusne hehe sliczne tylko rzesy za szare za malo ostre i z lewego oka na nos jej wchodza ogolnie rzesy zle ale caloksztalt nie jest zle chyba na szybko robiles jakbys przysiedzial to pewnie by idealnie bylo ale w sumie facet jestes to z rzesami nie musialo ci isc gladko

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:43   #159
Lellka
Raczkowanie
 
Avatar Lellka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Retusz

A mi się bardziej podoba wersja eweliwoj . Jest taka bardziej rzeczywista i bardziej podobają mi się tu kolory.
Wszyscy narzekają, że nie mają czasu na retusze, a ja się przyznam, że z czystego lenistwa ich nie robię
Lellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:58   #160
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez Lellka Pokaż wiadomość
A mi się bardziej podoba wersja eweliwoj . Jest taka bardziej rzeczywista i bardziej podobają mi się tu kolory.
Wszyscy narzekają, że nie mają czasu na retusze, a ja się przyznam, że z czystego lenistwa ich nie robię
to sie nie len a propos dzieki

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lellka Pokaż wiadomość
A mi się bardziej podoba wersja eweliwoj . Jest taka bardziej rzeczywista i bardziej podobają mi się tu kolory.
Wszyscy narzekają, że nie mają czasu na retusze, a ja się przyznam, że z czystego lenistwa ich nie robię
to sie nie len a propos dzieki

__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:25   #161
AnkiFunki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Cieszyn <3
Wiadomości: 331
GG do AnkiFunki Send a message via Skype™ to AnkiFunki
Dot.: Retusz

retusz do oceny zapomniałam o wyregulowaniu brwi
tak naturalnie bardziej






z brwiami i jeszcze trochę podrasowane..
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.



Maniaczka retuszowania zdjęć


Wykonuję retusze zdjęć i fotomontaże na zamówienie!!


Więcej informacji na temat usług w kontakcie mailowym.
AnnCinek@gmail.com

Edytowane przez AnkiFunki
Czas edycji: 2010-01-09 o 21:14
AnkiFunki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:49   #162
Lellka
Raczkowanie
 
Avatar Lellka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Retusz

Zrobiłam!
Wiem, że oczy są trochę za bardzo bajkowe, ale są śliczne .
http://img509.imageshack.us/i/oczyska1.jpg/

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Mi bardziej podoba się pierwsza wersja, jest mniej sztuczna. Ale w jednej i w drugiej pracy nie wybaczalne są te zielone czy żółte cienie. A fuj!
Lellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:51   #163
djanas19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 162
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez eweliwoj Pokaż wiadomość
cera sliczna na gorze przy wlosach troche za bardzo rozmazana i widac przez to ze wygladzana usta po prostu mniamusne hehe sliczne tylko rzesy za szare za malo ostre i z lewego oka na nos jej wchodza ogolnie rzesy zle ale caloksztalt nie jest zle chyba na szybko robiles jakbys przysiedzial to pewnie by idealnie bylo ale w sumie facet jestes to z rzesami nie musialo ci isc gladko

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Dzięki,faktycznie do rzęs się nie przyłożyłem bo już mi się nie chciało tak na szybkiego wstawiłem....A twoja wersja jest bardzo wyrazista i piękne rzęsy wyszły ale za to trochę za blada twarz i za dużo nienaturalnego połysku na włosach,ale światło na twarzy bardzo ładnie jest rozłożone No i mam wrażenie ,że też jest cera rozmazana na górze włosów ale to może tak samo wychodzi .Nienaturalnie jeśli chodzi o to światło a reszta cool ;-)
djanas19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:03   #164
AnkiFunki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Cieszyn <3
Wiadomości: 331
GG do AnkiFunki Send a message via Skype™ to AnkiFunki
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez Lellka Pokaż wiadomość
Zrobiłam!
Wiem, że oczy są trochę za bardzo bajkowe, ale są śliczne .
http://img509.imageshack.us/i/oczyska1.jpg/

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Mi bardziej podoba się pierwsza wersja, jest mniej sztuczna. Ale w jednej i w drugiej pracy nie wybaczalne są te zielone czy żółte cienie. A fuj!

a co Ci się nie podoba w cieniach o takim kolorze i czemu niewybaczalne..przecież nie gryzą się z niebieskimi oczami...o ile wiem typy lata powinny malować się w takich kolorach




proszę o dalsze opinie
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.



Maniaczka retuszowania zdjęć


Wykonuję retusze zdjęć i fotomontaże na zamówienie!!


Więcej informacji na temat usług w kontakcie mailowym.
AnnCinek@gmail.com

Edytowane przez AnkiFunki
Czas edycji: 2010-01-09 o 21:08
AnkiFunki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:12   #165
djanas19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 162
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez eweliwoj Pokaż wiadomość
to sie nie len a propos dzieki

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------



to sie nie len a propos dzieki


Przy tej modelce nie miałaś dużo roboty ale pięknie ją upiększyłaś.Ta praca mi się podoba mmm....a te ustaa. piękne Pięknie wydobyłaś oczy.Same komplementy ode mnie dzisiaj zbierasz

A tutaj jeszcze tam moja poprawiona z tą wystającą rzęsą,bo chciałbym aby moje prace były jak to możliwe idealne ,Dzięki eweliwoj
http://img132.imageshack.us/img132/4...hebestwork.jpg

Edytowane przez djanas19
Czas edycji: 2010-01-09 o 21:23
djanas19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:17   #166
Lellka
Raczkowanie
 
Avatar Lellka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Retusz

Nie chodzi mi o kolor, ale o to, że wyglądają jakbyś po prostu maznęła tam pędzlem. Wygląda to strasznie niestarannie i niechlujnie.
Na typach urody się nie znam, zazwyczaj dobieram wszystkie kolory na oko i zazwyczaj jest dobrze .
Lellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:31   #167
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

dj janas dzieki wielkie bo dla mnie Twoje retusze sa boskie wiec to wielki komplement dla mnie a co do cieni ankifunki to oczywiscie ze zielen pasuje tylko nie kazdemu sie musi podobac mnie sie podoba tylko bardziej presyzyjnie bym je polozyla od kacika ciemniej do miejsca gdzie zbieraja sie lzy coraz jasniej a ogolnie podoba mi sie do do lelki rzeczywiscie bajkowe oczy jak zamalowywalas lewe to zachaczylas lekko o powieke ladny kasztanowy kolor wlosow na twarzy zostaly blond moglas je usunac ale podoba mi sie taki inny z charakterkiem

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez djanas19 Pokaż wiadomość
Przy tej modelce nie miałaś dużo roboty ale pięknie ją upiększyłaś.Ta praca mi się podoba mmm....a te ustaa. piękne Pięknie wydobyłaś oczy.Same komplementy ode mnie dzisiaj zbierasz

A tutaj jeszcze tam moja poprawiona z tą wystającą rzęsą,bo chciałbym aby moje prace były jak to możliwe idealne ,Dzięki eweliwoj
http://img132.imageshack.us/img132/4...hebestwork.jpg
no powiem ci ze z tymi wlosami to rzeczywiscie cos musi byc nie tak bo ja w ogole cery nie ruszalam a jest rozmyte a co do twoich rzes to nadal za szare musza byc w kolorze jej naturalnych ewentualnie jak wychodza mi za ciemne to ide na krzywe wypelniam warstwe czarnym kolorem 100 % i maluje bailym pedzlem o kryciu jakim ci mam pasuje szczeliny jasniejsze pozniej ustawiam pedzel na 1 piksel i wyciagam lekko rzesy bo wiadomo ze koncoweczki sa cieniutkie a gotowe pedzle nie sa idealne a te twoje usta to az zjesc mozna

masz wiecej tych modelek to wklej bo juz sie pokonczyly
__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA

Edytowane przez eweliwoj
Czas edycji: 2010-01-09 o 21:33
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 22:06   #169
AnkiFunki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Cieszyn <3
Wiadomości: 331
GG do AnkiFunki Send a message via Skype™ to AnkiFunki
Dot.: Retusz

Poprawiłam te cienie serio to zapomniałam sobie o nasyceniu i intensywności cieni w danym fragmencie powieki

dziękuję za oświecenie

oto poprawka




cholera troszeczkę przesadziłamm..wyostrzeni e... kurcze;/

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------






Dzięki...boskie foty..genialne dp przerabiania
klask i:
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.



Maniaczka retuszowania zdjęć


Wykonuję retusze zdjęć i fotomontaże na zamówienie!!


Więcej informacji na temat usług w kontakcie mailowym.
AnnCinek@gmail.com

Edytowane przez AnkiFunki
Czas edycji: 2010-01-09 o 22:01
AnkiFunki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 22:32   #170
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

dj janas super ze podrzuciles nowe

anki funki dla mnie nic nie przesadzilas a cienie pieknie bardzo mi sie podoba



a swoja droga ankifunki ta modelka jest do Ciebie troche podobna

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

ta ostatnia modelka ktora udaje ze nie ma brwii to bedzie niezle wyzwanie napewno cuda wianki nam tu wyjda bedzie ciekawie ja sie dzis z wami zegnam bo obiecalam w domu ze tamta byla ostatnia na dzis wiec do jutra moze mi sie pare uda zrobic jutro u nas lzy wiec trzeba sie wybrac by troche Polski poczuc na WOSP
__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:56   #171
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

dobra oto moje pierwsze starcie z modelka bez brwii tak sobie poszlo miedzy oczmi nie dostrzeglam nierownosci i nie zblurowalam a tak poza tym co myslicie w 2 odslonach

http://img127.imagevenue.com/img.php...122_650lo.jpg#



__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA

Edytowane przez eweliwoj
Czas edycji: 2010-01-10 o 10:58
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:55   #172
Lellka
Raczkowanie
 
Avatar Lellka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Retusz

Dużo bardziej podoba mi się pierwsza wersja . Naprawdę ładna jest ta brew. A skórę rozmywasz, a potem dajesz szum czy jak? Bo ja używam rozmycia soczewkowego.
Ja zrobiłam coś na szybko, bo dopiero wstałam xD.
http://img696.imageshack.us/img696/8158/modelka1po.jpg
W tym tygodniu mam trzy dni testów próbnych i nie mam lekcji, więc wezmę się do roboty i zrobię kilka ładnych prac
Lellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:05   #173
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez Lellka Pokaż wiadomość
Dużo bardziej podoba mi się pierwsza wersja . Naprawdę ładna jest ta brew. A skórę rozmywasz, a potem dajesz szum czy jak? Bo ja używam rozmycia soczewkowego.
Ja zrobiłam coś na szybko, bo dopiero wstałam xD.
http://img696.imageshack.us/img696/8158/modelka1po.jpg
W tym tygodniu mam trzy dni testów próbnych i nie mam lekcji, więc wezmę się do roboty i zrobię kilka ładnych prac
nie nie rozmywam skory jako tako tylko ja juz wyostrze to kopiuje sobie warstwe rozmywam gussowskim na ok 5,5 dodaje troszke szumu i dorzucam do tego maske ukryj wszystko wtedy odzyskuje twarz przed rozmyciem biore bialy miekki pedzel z kryciem jak potrzebuje ok 30 % i rozmywam punktowo tam gdzie trzeba akceptuje i wyostrzam smartem


a jakie masz egzaminy konczysz?
__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:05   #174
djanas19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 162
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez eweliwoj Pokaż wiadomość
dobra oto moje pierwsze starcie z modelka bez brwii tak sobie poszlo miedzy oczmi nie dostrzeglam nierownosci i nie zblurowalam a tak poza tym co myslicie w 2 odslonach

http://img127.imagevenue.com/img.php...122_650lo.jpg#



Mnie zdecydowanie podoba się druga wersja;-),w pierwszej te rzęsy są za wielkie i wyglądają zdecydowanie za sztucznie,jak wklejone.A w drugiej wersji z brwiami trochę rozmazane wokół brwi i pod prawym okiem.I te brwi ci troszkę źle wyszły ale ogólnie nie jest tak źle ,wczoraj było lepiej
djanas19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:14   #175
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez djanas19 Pokaż wiadomość
Mnie zdecydowanie podoba się druga wersja;-),w pierwszej te rzęsy są za wielkie i wyglądają zdecydowanie za sztucznie,jak wklejone.A w drugiej wersji z brwiami trochę rozmazane wokół brwi i pod prawym okiem.I te brwi ci troszkę źle wyszły ale ogólnie nie jest tak źle ,wczoraj było lepiej
no zgadza sie trudno bylo z tym prawym okiem siedzialam od rana i siedzialam i tylko tyle wysiedzialam

a po tym okiem celowo tak rozmazalam wiesz co ona po wyostrzeniu tam miala masakra cm pudru a tak mysle ze mozna by to bylo zrobic gusowskim na druch warstwach meiszanym na ciemniej i jasnie i pozniej ukrywaniu lekkim i bylo by dobrze ale juz mi sie nie chcialo i to blad
__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA

Edytowane przez eweliwoj
Czas edycji: 2010-01-10 o 12:15
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:22   #176
djanas19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 162
Dot.: Retusz

A teraz coś ode mnie .Wczoraj robiłem chyba przez cztery godziny więc naprawdę się starałem
Mówcie co zepsułem albo co mogę poprawić bo już sam nie wiem .....

http://img684.imageshack.us/i/79352f...1122763lg.jpg/
http://img684.imageshack.us/i/79352f...91122763l.jpg/

To jak będziesz miała czas to poprawisz i będzie git

Edytowane przez djanas19
Czas edycji: 2010-01-10 o 12:25
djanas19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:31   #177
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez djanas19 Pokaż wiadomość
A teraz coś ode mnie .Wczoraj robiłem chyba przez cztery godziny więc naprawdę się starałem
Mówcie co zepsułem albo co mogę poprawić bo już sam nie wiem .....

http://img684.imageshack.us/i/79352f...1122763lg.jpg/
http://img684.imageshack.us/i/79352f...91122763l.jpg/

To jak będziesz miała czas to poprawisz i będzie git
oj przedobrzyles tak naprawde podoba mi sie tylko faktura ust piekna ale cala dziewczyna ma rozowa poswiate wkolo nawet zeby na lekko rozwe skora tez a we wlosach juz cala biala po co tlo zmieniales jak miedzy szczelinami nadal jest niebieskawe na szyji pomaranczowy kontur w nocy zle sie pracuje ja ta z rzesami tez wczoraj w nocy robilam i zobacz jaka kiszka wyszla zrob jeszcze raz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------



z tego to nie jestem zadowolona jakas taka blada bez wyrazu
__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:37   #178
djanas19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 162
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez eweliwoj Pokaż wiadomość
oj przedobrzyles tak naprawde podoba mi sie tylko faktura ust piekna ale cala dziewczyna ma rozowa poswiate wkolo nawet zeby na lekko rozwe skora tez a we wlosach juz cala biala po co tlo zmieniales jak miedzy szczelinami nadal jest niebieskawe na szyji pomaranczowy kontur w nocy zle sie pracuje ja ta z rzesami tez wczoraj w nocy robilam i zobacz jaka kiszka wyszla zrob jeszcze raz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------



z tego to nie jestem zadowolona jakas taka blada bez wyrazu
Właśnie o taką poświatę chodziło,chciałem zrobić inną prace niż tutaj są robione ,bardziej profesjonalną,chciałem zmienić tą modelkę z brzydkiej w piękność A ta różowa poświata to celowa była na wielu okładkach magazynów "Elle" ,"Fame" Angelina Jolie i Scarlett Johanson były właśnie tak podobnie wyretuszowane ,dlatego próbuję trochę teraz robić pracę tego typu. Jeśli nie macie nic przeciwko Musimy robić coś więcej a nie robić takie same prace .

Edytowane przez djanas19
Czas edycji: 2010-01-10 o 12:39
djanas19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:05   #179
eweliwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 049
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez djanas19 Pokaż wiadomość
Właśnie o taką poświatę chodziło,chciałem zrobić inną prace niż tutaj są robione ,bardziej profesjonalną,chciałem zmienić tą modelkę z brzydkiej w piękność A ta różowa poświata to celowa była na wielu okładkach magazynów "Elle" ,"Fame" Angelina Jolie i Scarlett Johanson były właśnie tak podobnie wyretuszowane ,dlatego próbuję trochę teraz robić pracę tego typu. Jeśli nie macie nic przeciwko
no dobrze ale to zrob to rownomiernie rozlozone a ona jest bardziej rozwa przy brwiach usta wygladaja jak odciete to i ten przedzialek na wlosach jest bialy wlosy ma jak peruke mogles jej tam pare wloskow na gorze zostawic zobacz jakie ma krawedzie zebow rozwe nos najbardziej rozwy mam gdzie swiatlo pada proponuje najpierw polozyc roz o pozniej dopiero zaczac zabawe swiatlem i wszystko inne to bedziesz ten roz sam zagospodarowac a jak polozysz na koniec to juz kiszka ja tez sprobuje w tym rozu tylko poloze go na poczatek i zobaczymy co wyjdzie

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

__________________
NIE PODPSUJ SIE POD MOJA PRACA
eweliwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:03   #180
djanas19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 162
Dot.: Retusz

Cytat:
Napisane przez eweliwoj Pokaż wiadomość
no dobrze ale to zrob to rownomiernie rozlozone a ona jest bardziej rozwa przy brwiach usta wygladaja jak odciete to i ten przedzialek na wlosach jest bialy wlosy ma jak peruke mogles jej tam pare wloskow na gorze zostawic zobacz jakie ma krawedzie zebow rozwe nos najbardziej rozwy mam gdzie swiatlo pada proponuje najpierw polozyc roz o pozniej dopiero zaczac zabawe swiatlem i wszystko inne to bedziesz ten roz sam zagospodarowac a jak polozysz na koniec to juz kiszka ja tez sprobuje w tym rozu tylko poloze go na poczatek i zobaczymy co wyjdzie

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Twoja wersja jest strasznie blado różowa(za dużo tego różowego i dlaczego ten różowy w każdym miejscu??)powinnaś to jakoś rozparcelować inaczej, i niepotrzebnie rozjaśniałaś tak usta.A co do tych włosków do mogłem zostawić faktycznie trochę bo zasztucznie to wygląda Ale ty postawiłaś na bardziej naturalny retusz a ja na bardziej taki jak retuszują retuszerzy ,którzy zwykle przedobrzają prace ;-)Ale to jest kwestia upodobań xD
djanas19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 13:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.