Problemy pierwszego świata (+offtopy) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-26, 15:16   #3241
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Kocham plaskie buty, obcasy 5-6 cm jedynie na jakies wyjscia mam, na co dzien tylko plaskie buty.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 17:17   #3242
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Boziu, 2 koparki zasypują wykopy na końcu bloku, facet ubija to maszyną, pod moim balkonem kolejny uszczelnia łącza jakimś ustrojstwem zionącym ogniem (tylko mu współczuć).
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 17:39   #3243
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
O boziuniu, jak moje dziecko, gada i gada. Nieraz sie smieje i mowie : obraź sie

Serio skupic sie nie mozna czesto

Ale moze i sie wygada i potem jej minie

moja siostrzenica tez tak ma-nie wiem czy to dlatego,ze dzieci ogolnie tak maja czy to dlatego,ze to moja mama sie nia zajmowala jak byla mala, wiec przejela do niej gadulstwo


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kocham plaskie buty, obcasy 5-6 cm jedynie na jakies wyjscia mam, na co dzien tylko plaskie buty.

mnie ciaza bardzo przekonala do plaskich butow
Ale kiedys mialam takie cudne szpilki-sandalki z zegarkiem i tak mi zal,ze je glupio zniszczylam bo bylo sliczne i mega oryginalne (a ten zegarek naprawde chodzil)
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 18:03   #3244
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez AuroraCoriolis Pokaż wiadomość
moja siostrzenica tez tak ma-nie wiem czy to dlatego,ze dzieci ogolnie tak maja czy to dlatego,ze to moja mama sie nia zajmowala jak byla mala, wiec przejela do niej gadulstwo





mnie ciaza bardzo przekonala do plaskich butow
Ale kiedys mialam takie cudne szpilki-sandalki z zegarkiem i tak mi zal,ze je glupio zniszczylam bo bylo sliczne i mega oryginalne (a ten zegarek naprawde chodzil)
Ja taka gadula nie byłam, może teraz nadrabiam

O jacie, a w którym miejscu był ten zegarek, nie masz foty?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 18:20   #3245
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Ja taka gadula nie byłam, może teraz nadrabiam

O jacie, a w którym miejscu był ten zegarek, nie masz foty?

nie mam foty, chociaz butow nie wyrzucilam, leza u rodzicow w domu, moze keidys zamowie sobie pdoobne u szewca


szukam wlasnie na necie, ale znalazlam inne niz moje-moje byly skorzane i tylko tarcza od zegarka byla wpieta i nie tu gdzie nizej tylko nad palcami a wyzej byla normalna zapinka, ale w sumie te ponizej tez mi sie podobaja


pamietam jak weszlam do sklepu i najpierw stwierdzilam, ze buty z zegarkiem sa dziwne. Potem ,ze oryginalne. Za chwile ,ze naprawde ciekawe. A 5 min pozniej,ze cudne i musze je miec



AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 19:03   #3246
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez AuroraCoriolis Pokaż wiadomość
nie mam foty, chociaz butow nie wyrzucilam, leza u rodzicow w domu, moze keidys zamowie sobie pdoobne u szewca


szukam wlasnie na necie, ale znalazlam inne niz moje-moje byly skorzane i tylko tarcza od zegarka byla wpieta i nie tu gdzie nizej tylko nad palcami a wyzej byla normalna zapinka, ale w sumie te ponizej tez mi sie podobaja


pamietam jak weszlam do sklepu i najpierw stwierdzilam, ze buty z zegarkiem sa dziwne. Potem ,ze oryginalne. Za chwile ,ze naprawde ciekawe. A 5 min pozniej,ze cudne i musze je miec



Nie mój styl, ale faktycznie bardzo oryginalne są.
Ja właściwie w ogóle nie używam zegarka/zegara. Godzinę sprawdzam na telefonie, ewentualnie na wyświetlaczu od piekarnika. Przed przeprowadzką miałam zegar w pokoju. Ale jak potem go wypakowałam i słyszałam to tykanie, wydało mi się upiornie głośne. No i już nie ma go. Nie będzie mi tykał.
Ale sprawdzanie godziny na nodze to chyba dobra forma gimnastyki jest.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 22:07   #3247
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Debile (zwłaszcza pod wpływem) drący ryja na skwerku pod moim blokiem. Jest godzina 23, ja wstaję o 5 i powinnam już spać, no ale jak? Wzywanie straży miejskiej nic nie daje.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 03:16   #3248
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Szpilki z zegarkiem
To chyba nie dla mnie, bo jestem bardzo przywiazana do pomyslu noszenia zegarka na nadgarstku
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 06:48   #3249
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Mi szeptanie raczej nie przeszkadza ale przypomniałyście mi, że NIENAWIDZĘ gdy ktoś nuci lub co gorsza śpiewa... Sory ale muzyka to u mnie tylko elegancko z odtwarzacza lub koncert, każde inne zawodzenie to katastrofa...albo karaoke, nie chodzę bo moje uszy płaczą. No jak można, przecież mało kto ładnie śpiewa a tak z biegu to już w ogóle dramat..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 07:00   #3250
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Ja też nienawidzę gwizdania. Irytuje mnie okropnie ten dźwięk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 07:16   #3251
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kocham plaskie buty, obcasy 5-6 cm jedynie na jakies wyjscia mam, na co dzien tylko plaskie buty.
Dla mnie każde buty to uciążliwa konieczość w miejskim świecie. Szpilki miałam raz w życiu, kupiłam w lumpeksie jeszcze jako młoda dziewczyna bo chciałam spróbować. Porażka, po kilku krokach myślałam że skręcę kostkę. To samo koturny. Nawet wszystkie podpiętki i lekko podwyższane obcasy są dla mnie superniewygodne.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja też nienawidzę gwizdania. Irytuje mnie okropnie ten dźwięk.
Nie lubię gwizdów w tłumie, ale lubię gwizdane melodie (jak w "Always look on the bright side of life" z Żywotu Briana).
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 08:51   #3252
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Nie, no, wiem, ze sama jestem sobie winna z tymi oparzeniami, ale przez ten miesiac to odpokutowalam chyba za wszystkie moje grzechy (a jezeliby patrzec pod katem katolicyzmu to faktycznie bylo za co pokutowac ).

Buty z zegarkiem - fajne, totalnie zalozylabym do obcislej czarnej sukienki, ale w innej stylowce tego nie widze. Ale pomysl swietny
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 08:56   #3253
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Mi szeptanie raczej nie przeszkadza ale przypomniałyście mi, że NIENAWIDZĘ gdy ktoś nuci lub co gorsza śpiewa... Sory ale muzyka to u mnie tylko elegancko z odtwarzacza lub koncert, każde inne zawodzenie to katastrofa...albo karaoke, nie chodzę bo moje uszy płaczą. No jak można, przecież mało kto ładnie śpiewa a tak z biegu to już w ogóle dramat..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo tu nie chodzi o to, czy to ładne, tylko o zabawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:08   #3254
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Dla mnie każde buty to uciążliwa konieczość w miejskim świecie. Szpilki miałam raz w życiu, kupiłam w lumpeksie jeszcze jako młoda dziewczyna bo chciałam spróbować. Porażka, po kilku krokach myślałam że skręcę kostkę. To samo koturny. Nawet wszystkie podpiętki i lekko podwyższane obcasy są dla mnie superniewygodne.Nie lubię gwizdów w tłumie, ale lubię gwizdane melodie (jak w "Always look on the bright side of life" z Żywotu Briana).
Kazdy zakup wysokich szpilek konczyl sie dla mnie tak, ze ani razu ich nie zalozylam.
Niskie obcasy (6 cm i mniej) sa dla mnie ok, ale tez nie na co dzien.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:24   #3255
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kazdy zakup wysokich szpilek konczyl sie dla mnie tak, ze ani razu ich nie zalozylam.
Niskie obcasy (6 cm i mniej) sa dla mnie ok, ale tez nie na co dzien.
dla mnie idealne buty to byłyby takie jak na zdjęciu poniżej

patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:40   #3256
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nie znoszę miejskiego brudu, plam oleju spod aut, śmierdzących śmieci, rozbitego szkła, itede, itepe. Ale uwielbiam np. chodzić boso po trawie czy lesie, właściwie poza miastem i tzw. "cywilizacją" gdziekolwiek się da mogę nie nosić butów. I nie przeszkadzają mi owady ani brud typu błoto na stopach czy ciele. Mogłabym chyba przeprowdzić się do Amazonii i żyć cały czas nago z miejscowymi plemionami w dżunglii - świetnie bym się czuła
No ja tez nie bardzo ekscytuje sie na mysl zaciagania sie krakowskim smogiem czy wielkomiastowymi spalinami. Najlepiej sie czuje u rodzicow, mieszkaja pod miastem, fajnie jest u nich sobie usiasc na tarasie, jest ogrom zieleni, ale wlasnie ona jest w poblizu, nie musisz sie przeciskac miedzy krzakami w lesie czy chodzic pod drzewami albo bezposrednio dotykac ziemi. Podoba mi sie taki vibe typu latanie boso, robienie sobie wiankow z trawy a'la Midsommar (Boze, ten film wyglada tak pieknie), ale mam paranoje i zwariowalabym
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:44   #3257
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

W zimie mogę założyć podkoszulek, gruby sweter, gruby płaszcz, grube rajstopy pod spodnie, czapkę, szal a i tak trzęse się z zimna, szczególnie rano idąc do pracy. No to nie wiem co jeszcze moglabym na siebie założyć . I jeszcze to wchodzenie potem do ocieplanych pomieszczeń, nagłe gorąco i rozbieranie się z tego wszystkiego. Sto razy bardziej wolę upały, przynajmniej nie muszę się co chwile rozbierać i ubierać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:45   #3258
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
dla mnie idealne buty to byłyby takie jak na zdjęciu poniżej



Czadowe! Wreszcie coś dla mnie. Wiem, że w szpilkach noga wygląda ładnie i zgrabnie, ale bez zębów (bo wiadomo jak się skończy chodzenie na szpilakch) będę wyglądać troche gorzej niż bez szpilek.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:54   #3259
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86941508]W zimie mogę założyć podkoszulek, gruby sweter, gruby płaszcz, grube rajstopy pod spodnie, czapkę, szal a i tak trzęse się z zimna, szczególnie rano idąc do pracy. No to nie wiem co jeszcze moglabym na siebie założyć . I jeszcze to wchodzenie potem do ocieplanych pomieszczeń, nagłe gorąco i rozbieranie się z tego wszystkiego. Sto razy bardziej wolę upały, przynajmniej nie muszę się co chwile rozbierać i ubierać.[/QUOTE]Mam tak samo (tzn. lubię ciepło latem, nie upały jako zmianę klimatu!). Denerwuje mnie zbytnie ogrzewanie zimą i nadmierna klima latem. Nie mówiąc o tym ile na to energii idzie..
Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Podoba mi sie taki vibe typu latanie boso, robienie sobie wiankow z trawy a'la Midsommar (Boze, ten film wyglada tak pieknie), ale mam paranoje i zwariowalabym
Filmu nie widziałam, chociaż wiem co to jest Midsommar w Skandynawii
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-27, 10:50   #3260
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez AuroraCoriolis Pokaż wiadomość
A mnie drazni jak ktos 'gada do siebie' (przy czym zawsze mam wrazenie,ze to takie pol do siebie pol do innych). Moja mama tak ma. No nie potrafi przezyc bez gadania i milczec np przez godzine. I nie rozumie,ze to innym przeszkadza, bo nawet jak jestemw innym pokoju to ja slysze i sila rzeczy sie skupiam na tym co mowi. Jakies filmy tez sie ciezko z nia oglada bo musi komentowac non stop i zaglusza ciekawe dialogi
tez nie cierpię takiego gadania do siebie, na szczęście na codzień prawie nie mam z tym do czynienie (poza dzieckiem-ale to insza inszość)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
O boziuniu, jak moje dziecko, gada i gada. Nieraz sie smieje i mowie : obraź sie

Serio skupic sie nie mozna czesto

Ale moze i sie wygada i potem jej minie
myślisz, ze to może minąć?
mojej od ok3 lat jakos nie chce minąć, tylko coraz więcej. w sumie to nawet od 4-ch (bo ma 4lata) tylko wcześniej wydawała sporo innych odgłosów). Do tego sporo śpiewa.

Ja z tych, co lubią i ciepło latem (też nie takie upały, bo- wiadomo) i "prawdziwą" zimę tzn. więcej śniegu niz ostatnio zimą.
Denerwuję mnie nadmierna klimatyzacja latem, ale jestem (jeszcze) wytrzymała na ciepło (wczoraj 28 w pomieszczeniu już troche w kość dawało i mi). a niestety widzę, jak innym ciężej.

Moim problemem pierwszego świata jest obecnie takie ogólne zmartwienie tym "wysychaniem" naszego kraju, kontynentu, świata... co te nasze biedne dzieci będa mieć za klimat Jestem w trakcie oglądania "Czarnobyla" i tak mi smutno jakoś z okazji głupoty ogólnoludzkiej, braku myślenia perspektywicznego.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 10:59   #3261
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;86941763]Moim problemem pierwszego świata jest obecnie takie ogólne zmartwienie tym "wysychaniem" naszego kraju, kontynentu, świata... co te nasze biedne dzieci będa mieć za klimat Jestem w trakcie oglądania "Czarnobyla" i tak mi smutno jakoś z okazji głupoty ogólnoludzkiej, braku myślenia perspektywicznego.[/QUOTE]To też jest mój problem, i to nie tylko pierwszego świata. Mam za to może nie problem, ale zwyczajny wku*w z tym, że polskim politykom z praktycznie wszystkich opcji to zwyczajnie loto i jeszcze sobie idiotyczne żarty stroją. Tu dobry artykuł w temacie:
https://oko.press/kaczynski-balcerow...klimatycznego/
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 11:39   #3262
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No ja tez nie bardzo ekscytuje sie na mysl zaciagania sie krakowskim smogiem czy wielkomiastowymi spalinami. Najlepiej sie czuje u rodzicow, mieszkaja pod miastem, fajnie jest u nich sobie usiasc na tarasie, jest ogrom zieleni, ale wlasnie ona jest w poblizu, nie musisz sie przeciskac miedzy krzakami w lesie czy chodzic pod drzewami albo bezposrednio dotykac ziemi. Podoba mi sie taki vibe typu latanie boso, robienie sobie wiankow z trawy a'la Midsommar (Boze, ten film wyglada tak pieknie), ale mam paranoje i zwariowalabym

Ale przez robale predzej czy pozniej dostalabym zawalu, takie miejsca zdecydowanie lepiej oglada mi sie w filmach czy na zdjeciach, niz na zywo

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86941508]W zimie mogę założyć podkoszulek, gruby sweter, gruby płaszcz, grube rajstopy pod spodnie, czapkę, szal a i tak trzęse się z zimna, szczególnie rano idąc do pracy. No to nie wiem co jeszcze moglabym na siebie założyć . I jeszcze to wchodzenie potem do ocieplanych pomieszczeń, nagłe gorąco i rozbieranie się z tego wszystkiego. Sto razy bardziej wolę upały, przynajmniej nie muszę się co chwile rozbierać i ubierać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Kocham w lecie to, ze tylko narzuce lekkie sandalki do tego, co juz mam na sobie i tyle, nie trzeba nic wiecej zakladac, zadnych ciezkich butow, plaszczy, szalikow, rekawiczek.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 11:43   #3263
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Ale przez robale predzej czy pozniej dostalabym zawalu, takie miejsca zdecydowanie lepiej oglada mi sie w filmach czy na zdjeciach, niz na zywo
Kasztanka, wszystko jest w głowie wiesz dobrze, że Aborygeni do pojawienia się białego człowieka chodzili nago i boso w kraju pełnym robali, węży i innej fauny, a jakoś z tego powodu nie wymarli
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 11:47   #3264
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Kasztanka, wszystko jest w głowie wiesz dobrze, że Aborygeni do pojawienia się białego człowieka chodzili nago i boso w kraju pełnym robali, węży i innej fauny, a jakoś z tego powodu nie wymarli
Jednak od dziecka (odkad tylko pamietam) mam problem z dosc mocno nasilona entomofobia, probowalam z tym walczyc, bezskutecznie, potrafie przez glupia mala biedronke dostac ataku paniki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 11:48   #3265
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
nie trzeba nic wiecej zakladac, zadnych ciezkich butow, plaszczy, szalikow, rekawiczek.
Otóż to, strasznie to niewygodne i mnie wkurza niemiłosiernie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 11:48   #3266
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Ale przez robale predzej czy pozniej dostalabym zawalu, takie miejsca zdecydowanie lepiej oglada mi sie w filmach czy na zdjeciach, niz na zywo



Kocham w lecie to, ze tylko narzuce lekkie sandalki do tego, co juz mam na sobie i tyle, nie trzeba nic wiecej zakladac, zadnych ciezkich butow, plaszczy, szalikow, rekawiczek.
Nawet nie wiecie, jak się letnie ałtfity docenia mając dziecko..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 12:03   #3267
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86941954]Otóż to, strasznie to niewygodne i mnie wkurza niemiłosiernie.[/QUOTE]



[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86941957]Nawet nie wiecie, jak się letnie ałtfity docenia mając dziecko..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jestem w stanie sobie wyobrazic.

Jeden z glownych powodow, dla ktorych nie rozwazam przeprowadzki na tropikalna polnoc kraju jest to, ze tam karaluchow jest o wiele wiecej i ich rozmiar to +/- 10 cm
No i nie ma tam w ogole zadnego sporego miasta, wiec pewnie z praca byloby ciezko.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 13:07   #3268
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86941954]Otóż to, strasznie to niewygodne i mnie wkurza niemiłosiernie.[/QUOTE]

Dlatego dopoki moge to ograniczam sie jesienią i zimą tylko do jakiegoś leżejszego płaszcza i adidasów. Co ułatwiają dosc mocno typowe łagodne zimy :P
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 13:19   #3269
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Sariah Pokaż wiadomość
Dlatego dopoki moge to ograniczam sie jesienią i zimą tylko do jakiegoś leżejszego płaszcza i adidasów. Co ułatwiają dosc mocno typowe łagodne zimy :P
Ja niestety nie mogę, straszny ze mnie zmarzluch. Tu gdzie mieszkam zimy i tak są stosunkowo łagodniejsze niż w Polsce, mimo to nadal dla mnie są nieznośne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 14:59   #3270
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy)

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;86941763]
Moim problemem pierwszego świata jest obecnie takie ogólne zmartwienie tym "wysychaniem" naszego kraju, kontynentu, świata... co te nasze biedne dzieci będa mieć za klimat Jestem w trakcie oglądania "Czarnobyla" i tak mi smutno jakoś z okazji głupoty ogólnoludzkiej, braku myślenia perspektywicznego.[/QUOTE]


Tez mnie to martwi, z tym,ze nie nazwalabym tego probleme pierwszego swiata-to jest naprawde problem calego swiata. Klimat sie zmienia i chociaz w PL jest to srednio odczuwalne to jednak jest (np wysyp kleszczy z borelioza-porzadna zima by to wymroziła).
Najgorsze, ze zeby naprawic sytuacje to serio caly swiat musialby sie ogarnac i wziac do roboty i tu potrzebne sa rozwiazania systemowe a politycy/oligarchowie jakos sie nie martwia tym problemem.


Czarnobyl tez mnie tak zdolowal - tyle okazji,zeby uniknac tej katastrofy np nie ignorujac testow bezpieczenstwa. I tak kosmiczne skazenie, ja sie jednak troche boje elektrowni atomowych, bo owszem moze i sa wydajne i tanie , ale problemem jest jak zawsze czynnik ludzki
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-17 00:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.