jakie buty i dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 10:12   #1
patka92920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 45
Exclamation

jakie buty i dodatki


Witam wszystkich
Niedługo wybieram się na studniówkę. Chcę wyglądać wyjątkowo ponieważ to ważny dla mnie dzień. Kupiłam długą czerwoną sukienkę na grubych ramiączkach. Sukienka sięga do kostek wiec buty będą widoczne. Niestety mam problem z kolorem butów a co za tym idzie dodatków. Dodam, że jestem dosyć masywną osobą- szerokie ramiona, biodra i duże piersi. Mam krótkie czerwone włosy. Proszę was o rade jaki kolor i fason butów dobrać by nie wyglądać jak czołg i żeby pasowały do sukienki Najlepszym wyjściem byłoby jeszcze żeby buty założyć nie tylko do sukienki ale też np do jeansów w przyszłości Dodam, ze wszelakie sandałki i buty z odkrytymi palcami odpadają.
Z góry bardzo dziękuję za rade
Pozdrawiam nieznająca się na modzie Patrycja
__________________
...::SoLo QvEdAtE eN SiLeNcIo::...
patka92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:01   #2
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: jakie buty i dodatki

Hej, jak dla mnie założyłabym klasyczne czarne czółenka, a co za tym idzie czarne dodatki, ale nie za dużo - może same kolczyki lub sam naszyjnik - nie ma co się tak obwieszać
Próbuję sobie wyobrazić tę Twoją sukienkę, a przynajmniej jej dekolt, aby pomóc Ci dobraniem właśnie dodatków, ale mam problem Może uda Ci się zamieścić zdj? lub fason innej sukienki z internetu

Tylko co do grubości obcasa, jak sama mówisz, jesteś masywniejszą kobitką, więc nie skłaniałabym się na pewno ku cieniutkim, prawie że łamiących się obcasom

Edytowane przez siostraelwa
Czas edycji: 2012-01-06 o 11:03
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:43   #3
patka92920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 45
Dot.: jakie buty i dodatki

cieniutkie szpilki odpadają Po pierwsze nie wytańczę w nich całej nocy po drugie jakoś tak nie w moim guście co do sukienki prosta na grubych ramiączkach dekolt w kwadrat na ramiączkach ma po obu stronach delikatne kwiatki z cekinów dekolt delikatnie zmarszczony to samo na plecach. Myślałam nad czarnymi butami i torebce natomiast dodatki z cekinów

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

sukienka coś w tym stylu http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles...c1/2974791.jpg tyle ze błyszcząca-nie mam pojęcia jaki materiał nie znam się kompletnie, dekolt większy i lekko falowany jak już wspomniałam
http://i.pinger.pl/pgr200/b167d70000...70077ffmed.jpg
http://s.moda.pl/gfx/toobeeshoes/skl.../182078412.jpg
myślałam o butach coś na ten wzór jednak zastanawiam się czy "zamszowe' czy "lakierki" oraz czy czysto gładkie czy z jakimś kwiatem czy cekinem ....
__________________
...::SoLo QvEdAtE eN SiLeNcIo::...
patka92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:17   #4
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: jakie buty i dodatki

w takim razie same kolczyki, ew bransoleta zeby komponowało się z tymi cekinami - może jakieś cyrkonie?

a co do tych szpileczek to przecież mówię, że się NIE skłaniam )
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:18   #5
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: jakie buty i dodatki

myślę, ze czarne zamszowe butki, bez koturny będą dorym pomysłem - takie jak na tym zdjęciu z zameczkiem tylko bez zameczka , ew. matowa skóra - na pewno nie lakierki. Pozostałe dodatki albo czarne, albo w takim multikolorze jak tam na zdjęciu, czyli miks biało-bladoczerwono/rózowo-czarny. moze jakis fantazyjny czarny kwiat we włosach? o, taki ?http://www.restyle.pl/data/gfx/pictu.../2/0/802_1.jpg
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:23   #6
patka92920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 45
Dot.: jakie buty i dodatki

młosy mam czerwone krótkie bedą postawione na żel więc myślę, że daruje sobie wszelkie dodatki do włosów
__________________
...::SoLo QvEdAtE eN SiLeNcIo::...
patka92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:46   #7
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: jakie buty i dodatki

Czarne dodatki. Dobrze jest wziąć ze sobą parę balerinek na wszelki wypadek. Jeśli nie masz pary czarnych szpilek, to polecam kupić sobie na niższym obcasie - ok.5-6 cm, bo są najbardziej uniwersalne. Później, gdy już przyzwyczaisz się do chodzenia w takich butach, spokojnie możesz brać takie ponad 1o cm.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 12:50   #8
patka92920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 45
Dot.: jakie buty i dodatki

a co z towarzyszącym mi mężczyzną? Ma szary garnitur myślałam o czarnej koszuli i czerwonym krawacie
__________________
...::SoLo QvEdAtE eN SiLeNcIo::...
patka92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:23   #9
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: jakie buty i dodatki

Cytat:
Napisane przez patka92920 Pokaż wiadomość
młosy mam czerwone krótkie bedą postawione na żel więc myślę, że daruje sobie wszelkie dodatki do włosów
ok, jasne, po prostu "krótkie włosy" mogą oznaczac 3cm, a mogą też i "do linii żuchwy". nie dałaś zdjęcia, wiec nie mogłam wiedziec.


czerwony krawat i czarna koszula dla faceta, to świetny pomysł
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.