Co myslicie o firmie BUTIK?? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 15:16   #181
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Co myslicie o firmie BUTIK??

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
miałam kilka bluzek z tego sklepu, niestety porażka, do pierwszego prania wszystko było ok, a po praniu masakra, wszystko rozciągnięte, kolory puściły i zrobiły się plamy jak od wybielacza i tak za każdym razem

a teraz już tam nie chodzę odkąd zobaczyłam serię z Hannah Montanah, sklep jak dla mnie dla 12-15 latek
Takie zwykłe bluzki? Bez nadruków? Mam kilka (4-5) gładkich bluzek z Butiku i nic się z nimi nie dzieje, bardzo je lubię
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 10:47   #182
olcias79
Raczkowanie
 
Avatar olcias79
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 113
Dot.: Co myslicie o firmie BUTIK??

Ja lubię tę firmę, mam parę rzeczy i uważam, że cenowo i gatunkowo są dobre ciuchy. Często mają promocję i naprawdę fajnie ciuchy można kupić za niewielkie pieniądze Zadowolona jestem również ze sklepu internetowego, szybka dostawa, jeszcze nigdy nie miałam z tą firmą problemów.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aga3304 Pokaż wiadomość
Markę znam (mam nawet 1 bluzeczkę z tamtąd) ale nie przepadam. Niestety jaka cena, taka jakość
Ja uważam, że jakościowo rzeczy mają dobre, mam bluzy, dresy i zwykłe bluzki i do tej pory są całe. Pieniędzy nie wołają dużych za swoje produkty tak jak np w bershce (bardzo lubię ten sklep, większość mojej garderoby to bershka i stradivarius) i w tych sieciówkach są dość drogie ciuchy a ich jakoś pozostawia naprawdę wiele do życzenia.
olcias79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 20:58   #183
korawroclaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 34
Dot.: Co myslicie o firmie BUTIK??

UP!

Pytanie do dziewczyn z Wrocławia-orientujecie się może, czy jest gdzieś butik? Jeśli tak to gdzie?
korawroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.