Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-23, 18:56   #1081
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kiedys ogladalam profil trychologa i tam raczej nie polecala w ogole tego szamponu.
Ja uzywam sylveco i wlosy sa ok nawet do tygodnia a corka ma tez 7 lat I nienawidzi myc glowy wiec robimy to najrzadziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Onlybio / Anwen seria dla dzieci







Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Eloderm, szampon apteczny. Wlosy sa sypkie, dobrze umyte, choc slabo się pieni. Chyba od 1 dnia dziecka. Myjemy nim z mezem, ktory ciagle mial lupiez. A teraz miodzio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Ooo nie, to zbyt agresywny szampon jak dla dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Szampon szamponem, ale mnie na problemy ze skórą głowy, które trwały kilka lat i na które nie mogło mi pomóc 4+ dermatologów i masa kosmetyków (szampony, peelingi), pomogła suplementacja.

Suplementuję cynk i witaminę d, nie wiem, która pomogła, sądzę, że ta pierwsza.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Będziemy testować, bo teraz patrzeć na nią nie mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 19:00   #1082
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Retinol i usta - może któraś z Was miała podobny problem i coś poradzi.
Zwiększyłam ostatnio stężenie retinolu (nic wielkiego 0,5%, wcześniej używałam 0,35%) i mimo że omijam okolice ust to na następny dzień i kilka kolejnych mam bardzo wysuszone usta. Do takiego poziomu że cały dzień mocno mnie pieką, nawet jak smaruję kremami czy pomadkami. Macie pomysł co robię nie tak? Albo jak temu zapobiec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smaruj usta i okolice wazeliną/ innym tlusciochem przed aplikacja retinolu, powinno pomóc


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 20:17   #1083
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Tak samo uważam - to moje najlepsze ścierki*. Mam też parę z Ikei i są ok, ale bez większego szału. Z Jyska nie mam.

* właśnie sobie uświadomiłam, że jestem tak stara, że mam ulubione ścierki :C

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Haha, dobre. Ja mam jeszcze Lidlowe, gdzie w składzie prawie połowa to len, ale jeszcze ich nie zaczęłam używać, liczę, że te będą nie do zdarcia.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 20:20   #1084
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tetra ma to do siebie, że z każdym praniem jest bardziej miękka
O, nie wiedziałam tego, dzięki.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 20:26   #1085
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Nigdy tak nie robiłam, przy mniejszym stężeniu po prostu omijałam usta i było ok. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam że trzeba tak robić, czytałam różne instrukcje dotyczące stosowania retinolu i nigdzie nie wspominali o niczym poza omijaniem ust. Dziękuję, spróbuję w takim razie zabezpieczać usta. Wystarczy że to będzie coś tłustego, np. wazelina?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, może być wazelina, lanolina czy nawet pomadka/balsam gruba warstwa. Spróbuj tak i zobacz, czy coś się poprawi.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 20:34   #1086
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Mam najtańsze z Ikei i są świetne - zbierają wodę jak mało które

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Które dokładnie masz na myśli? Ja kupiłam kiedyś kilka tych białych z czerwonym paskiem i te moje zbierają wodę tak sobie a do tego zostawiają sporo kłaczków mimo wielokrotnego prania. [1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89563637]Smaruj usta i okolice wazeliną/ innym tlusciochem przed aplikacja retinolu, powinno pomóc


Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Tak, może być wazelina, lanolina czy nawet pomadka/balsam gruba warstwa. Spróbuj tak i zobacz, czy coś się poprawi.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Dziękuję ️ spróbuję przy następnej aplikacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 21:23   #1087
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Nie tak przy użyciu sodastream?
Jak bardzo off, generalnie spoko ale delikatnie nie takie czy nie warto?
Zastanawiam się czy warto nabyć do samych napojów gazowanych, za drogie są ostatnio. A wody gazowanej nie pijam.
Szczerze? Dla samych napojów bym nie kupowała.

To jest coś takiego, że nawet jak mi się chce strasznie to wolę polecieć do Żabki i kupić albo nie wypić wcale zamiast rozcieńczać syrop, który stoi na półce.

Mówię o Pepsi.

EDIT. Ale ja jestem na wiecznej diecie (już się nie odchudzam, no ale sobie nie pozwalam za mocno), więc rzadko mogę. Jak już piję, to ma być naprawdę smaczne. Więc to może mieć wpływ.

Po prostu nie marnuję kalorii i cukru w diecie na rzeczy, które nie są super smaczne i na które nie mam ochoty. Jeśli chce mi się czekoladę z orzechami Milkę, to nie kupię takiej z Wedla, tylko chodzę aż znajdę tę konkretną. Może ktoś, kto sobie może pozolić częściej uznaje je za spoko alternatywę.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2023-04-23 o 21:28
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-23, 21:43   #1088
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 470
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

EDIT. Ale ja jestem na wiecznej diecie (już się nie odchudzam, no ale sobie nie pozwalam za mocno), więc rzadko mogę. Jak już piję, to ma być naprawdę smaczne. Więc to może mieć wpływ.

Po prostu nie marnuję kalorii i cukru w diecie na rzeczy, które nie są super smaczne i na które nie mam ochoty. Jeśli chce mi się czekoladę z orzechami Milkę, to nie kupię takiej z Wedla, tylko chodzę aż znajdę tę konkretną. Może ktoś, kto sobie może pozolić częściej uznaje je za spoko alternatywę.
Mam to samo, więc totalnie Cię rozumiem. Na co dzień w ogóle nie dotykam słodyczy i piję właściwie tylko wodę mineralną, więc jak już raz na parę tygodni/miesięcy mnie najdzie na ptysia z różowym nadzieniem, to musi być ptyś z różowym nadzieniem, a jak potrzebuję Coli Cherry, to musi być Cola Cherry
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_64582d7210082 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-23, 22:00   #1089
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

mam pytanie do lubimy czytać, jak mnie zainteresuje książka to dodaję na półkę chcę przeczytać i jeśli dodam na półkę jedną konkretną książkę to wszędzie to widzę, ale jeśli wejdę w cały cykl i kliknę żeby mi zbiorczo dodało książki na półkę to widzę je jedynie w swojej biblioteczce i na dodatek jedynie są tam na liście książek, nie mam przy nich tego dopisku że są na półce chcę przeczytać i jak wejdę czy to w którąś z tych ksiązek czy np na listę ksiązek ich autora to tam też nie widzę tego że mam je już zapisane na półce. macie tak samo?
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 08:00   #1090
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Praktycznie tak, tj jeden urlop, dwa tygodnie w domu i drugi urlop. Myslalam żeby wykupic jedno ubezpieczenie na cały rok, bo zwykle tak się bardziej opłaca niż osobno za każdym razem. A pewnie jakieś wyjazdy jeszcze w ciągu roku wpadną.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W sumie nie wiem ile kosztuje na cały rok, a ile osobno. Ja zawsze kupuję przed wyjazdem. Nie wiem czy cena nie jest uzależniona od tego do jakiego kraju się jedzie i jak działa tam służba zdrowia itd.


Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Meliandra, różnice między lety, a goodie to czasem kilka %, do tego lety ma te swoje gorące promocje, gdzie mnoży cashback 2x lub 3x przez 24h. Raz wyhaczylam w croppie 50%. Sprawdzenie zajmuje mi jakieś 2 monitu, więc jeszcze mi się chce to robić

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Też zacznę tak robić


Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Szukam szamponu dla córki 7 letniej. Ma proste włosy, ostatnio następnego dnia po umyciu włosów wygląda jakby ich nie myła ze 2 tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może używała za mocnego przez skóra głowy była podrażniona i przesuszona, a w konsekwencji zaczęła reagować zwiększoną produkcją łojotoku. Przed myciem nałóż jej na chwilę glutka z siemienia lnianego. Do tego mycie łagodnym szamponem, a mocniejszym raz na jakiś czas. Żaden HS.


Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Czym usunąć z ubrania plamę z podkładu? Niestety kapnęło mi na spodnie i odplamiacz nie dał sobie z tą plamą rady.

Spróbuj płynem micelarnym/płynem do naczyń/odżywką do włosów.


Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o kolagen do picia - czy polecacie jakiś konkretny? Tylko nie kolagen wieprzowy.

Żaden. To jest jedna wielka ściema. Teraz jest na to szał i każda influencerka to reklamuje, ale to nie działa na zmarszczki ani na cellulit. A sprzedają to za kupę kasę. Wgoogluj sobie ile kosztuje sam czysty kolagen jakiś noname, a ile te magiczne proszki np. Deynn. Jak coś tam działa, to inne składniki, bo to nie jest czysty kolagen.


Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Gdzie najlepiej kupować ścierki do kuchni, ikea czy jysk?
Zależy mi, żeby dobrze piły wodę i były takich samych rozmiarów, więc nie chciałabym miksować sklepów.


Takie samo pytanie w kwestii ścierek do rąk




O, i jakiego mopa polecacie, żeby był bardzo dobrze wykręcony, bo moja podłoga (wreszcie położona!) nie lubi podobno mokrego. Jakieś viledy czy za czym się rozglądać?

Pytasz o ścierki do ścierania wody z blat? To najbardziej lubię z Viledy, co do wycierania garów i rąk polecam Zwoltex. Takie komplety można czasem dorwać w Biedronce, jak są na promce drugie za 50% albo 30%, to w ogóle wychodzą bardzo tanio i masz w zestawie 2 ścierki i mały ręcznik. Może je też dostać czasem w Rossmannie.


https://zwoltex.pl/komplety-kuchenne...SABEgLS7PD_BwE



Co mopa, to wg mnie żadnego tak całkiem dokładnie nie wykręcisz dopóki nie użyjesz rąk Jak mam obrotowego z Viledy i do paneli i płytek jest ok, ale tam gdzie mam drewno dociskam właśnie rękami.



Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Retinol i usta - może któraś z Was miała podobny problem i coś poradzi.
Zwiększyłam ostatnio stężenie retinolu (nic wielkiego 0,5%, wcześniej używałam 0,35%) i mimo że omijam okolice ust to na następny dzień i kilka kolejnych mam bardzo wysuszone usta. Do takiego poziomu że cały dzień mocno mnie pieką, nawet jak smaruję kremami czy pomadkami. Macie pomysł co robię nie tak? Albo jak temu zapobiec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Smaruj na noc jakąś mocno natłuszczającą pomadką.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 08:24   #1091
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
W sumie nie wiem ile kosztuje na cały rok, a ile osobno. Ja zawsze kupuję przed wyjazdem. Nie wiem czy cena nie jest uzależniona od tego do jakiego kraju się jedzie i jak działa tam służba zdrowia itd.





Też zacznę tak robić





Może używała za mocnego przez skóra głowy była podrażniona i przesuszona, a w konsekwencji zaczęła reagować zwiększoną produkcją łojotoku. Przed myciem nałóż jej na chwilę glutka z siemienia lnianego. Do tego mycie łagodnym szamponem, a mocniejszym raz na jakiś czas. Żaden HS.





Spróbuj płynem micelarnym/płynem do naczyń/odżywką do włosów.





Żaden. To jest jedna wielka ściema. Teraz jest na to szał i każda influencerka to reklamuje, ale to nie działa na zmarszczki ani na cellulit. A sprzedają to za kupę kasę. Wgoogluj sobie ile kosztuje sam czysty kolagen jakiś noname, a ile te magiczne proszki np. Deynn. Jak coś tam działa, to inne składniki, bo to nie jest czysty kolagen.





Pytasz o ścierki do ścierania wody z blat? To najbardziej lubię z Viledy, co do wycierania garów i rąk polecam Zwoltex. Takie komplety można czasem dorwać w Biedronce, jak są na promce drugie za 50% albo 30%, to w ogóle wychodzą bardzo tanio i masz w zestawie 2 ścierki i mały ręcznik. Może je też dostać czasem w Rossmannie.


https://zwoltex.pl/komplety-kuchenne...SABEgLS7PD_BwE



Co mopa, to wg mnie żadnego tak całkiem dokładnie nie wykręcisz dopóki nie użyjesz rąk Jak mam obrotowego z Viledy i do paneli i płytek jest ok, ale tam gdzie mam drewno dociskam właśnie rękami.






Smaruj na noc jakąś mocno natłuszczającą pomadką.
Dzięki.

Tak, szukam właśnie takich ścierek, głównie do starcia blatu czy podłogi, jak się coś rozleje.

Będę szukać tych zwoltexowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-24, 09:08   #1092
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Pytanie powracajace jak boomerang polećcie proszę cieniutkie rajstopy, wyglądające naturalnie, bez tego blysku okropnego i jeszcze nie uciskające w pasie
Dziś ze względu na ochlodzenie mam rajty, z blyskiem, kolor jakis żoltawy i jeszcze guma tak mocna, ze musialam ponacinac je w 4 miejscach tragedia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 09:11   #1093
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Jaki catering dietetyczny w pudełkach polecacie? Wiadomo jest tego na rynku zatrzęsienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 09:22   #1094
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Ja lubię ściereczki gąbczaste. Wycierają na mokro do sucha. Tylko trzeba zmieniać dość często bo śmierdną.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 09:33   #1095
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy istnieją może takie stopki z materiału jak cienkie rajstopy, ale głęboko wycięte, żeby nadawały się do czółenek i nie było ich widać?
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 09:50   #1096
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ja lubię ściereczki gąbczaste. Wycierają na mokro do sucha. Tylko trzeba zmieniać dość często bo śmierdną.
To ja bym chciała jakieś takie jednak długofalowe rozwiązanie. A te gąbczaste to masz na myśli te jak Pianka?
Da się to wgl prać jakoś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 09:51   #1097
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Czy istnieją może takie stopki z materiału jak cienkie rajstopy, ale głęboko wycięte, żeby nadawały się do czółenek i nie było ich widać?
Np. tu:
https://www.gabriella.pl/produkt/sto...BoC02QQAvD_BwE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 10:02   #1098
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Pytanie powracajace jak boomerang polećcie proszę cieniutkie rajstopy, wyglądające naturalnie, bez tego blysku okropnego i jeszcze nie uciskające w pasie
Dziś ze względu na ochlodzenie mam rajty, z blyskiem, kolor jakis żoltawy i jeszcze guma tak mocna, ze musialam ponacinac je w 4 miejscach tragedia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam ostatnio Gatta 15 den w kolorze Natural

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 10:18   #1099
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Dzięki.

Tak, szukam właśnie takich ścierek, głównie do starcia blatu czy podłogi, jak się coś rozleje.

Będę szukać tych zwoltexowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do tego używam pieluch tetrowych. Najpierw korzystałam przy noworodku, niemowlaku, a teraz mi służą jako ścierki. Żadna ścierka nie chłonie tak wody, jak tetra.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-24, 10:51   #1100
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89563967]Np. tu:
https://www.gabriella.pl/produkt/sto...BoC02QQAvD_BwE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 11:05   #1101
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy kojarzycie (o ile w ogóle takie są) jakie sklepy przyjmują stare zużyte ciuchy w ramach recyklingu i dają za to bony na nowe zakupy? Wiem, że takie coś jest w HM, ale nie podobają mi się tam za bardzo zasady realizacji tych bonów I czy to faktycznie jest ekologiczne rozwiązanie? Bo czytałam różne opinie.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 11:17   #1102
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio Gatta 15 den w kolorze Natural

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
A jaki model, bo nie chce blyszczacych. Bo i natural chyba dla, mnie za jasny bo mam ciemną karnacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 11:21   #1103
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
To ja bym chciała jakieś takie jednak długofalowe rozwiązanie. A te gąbczaste to masz na myśli te jak Pianka?
Da się to wgl prać jakoś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

https://www.ceneo.pl/87546305
Tego typu. Można prać w pralce ale jak zaśmierdnie to już do wyrzucenia.
Ja kupuję zwykle jakieś tanie marki własnej sklepu lub na promocji i często zmieniam. To jedyne które umiem wycisnąć tak, że wycierana powierzchnia jest sucha.
Lubię jeszcze taką ale kupiłam w promocji za pół ceny.
https://www.rossmann.pl/Produkt/Scie...zt,240166,8342
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 11:35   #1104
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja do tego używam pieluch tetrowych. Najpierw korzystałam przy noworodku, niemowlaku, a teraz mi służą jako ścierki. Żadna ścierka nie chłonie tak wody, jak tetra.
Prawda, i wytrzymałe to jest, ale nie wiem, gdzie kupic.

Tetry na moje pieluchy sprzed 28 lat jeszcze kilka lat temu sprzątały podłogę u mojej mamy. Nie do zdarcia
Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
https://www.ceneo.pl/87546305
Tego typu. Można prać w pralce ale jak zaśmierdnie to już do wyrzucenia.
Ja kupuję zwykle jakieś tanie marki własnej sklepu lub na promocji i często zmieniam. To jedyne które umiem wycisnąć tak, że wycierana powierzchnia jest sucha.
Lubię jeszcze taką ale kupiłam w promocji za pół ceny.
https://www.rossmann.pl/Produkt/Scie...zt,240166,8342
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 11:37   #1105
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Prawda, i wytrzymałe to jest, ale nie wiem, gdzie kupic.

Tetry na moje pieluchy sprzed 28 lat jeszcze kilka lat temu sprzątały podłogę u mojej mamy. Nie do zdarcia Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W Biedrze są co jakiś czas w takiej siateczce w 3 paku chyba za 2 dychy. Kupowałam jakiś czas temu właśnie do wycierania, sprzątania itp.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 12:17   #1106
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Hm. Nie próbowałam jakoś nie wiem, nie wpadłam na to.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Ja lubię te gąbeczki z ax ale takie same są w rossmann

Bardzo miły materiał




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 13:08   #1107
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Prawda, i wytrzymałe to jest, ale nie wiem, gdzie kupic.

Tetry na moje pieluchy sprzed 28 lat jeszcze kilka lat temu sprzątały podłogę u mojej mamy. Nie do zdarcia Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Allegro Kilka zł to kosztuje za sztukę, te eko trochę drożej.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 13:33   #1108
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Prawda, i wytrzymałe to jest, ale nie wiem, gdzie kupic.

Tetry na moje pieluchy sprzed 28 lat jeszcze kilka lat temu sprzątały podłogę u mojej mamy. Nie do zdarcia Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Pepco są i sklepach z artykulami dla dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 13:40   #1109
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Pytanie powracajace jak boomerang polećcie proszę cieniutkie rajstopy, wyglądające naturalnie, bez tego blysku okropnego i jeszcze nie uciskające w pasie
Dziś ze względu na ochlodzenie mam rajty, z blyskiem, kolor jakis żoltawy i jeszcze guma tak mocna, ze musialam ponacinac je w 4 miejscach tragedia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuję w Kauflandzie, za 5 zł 🤣 te produkowane dla Kauflandu.
Właśnie mnie przekonuje że to są jedyne, matowe rajstopy, do tego jestem gruba i są mi dobre w pasie i mi nie zjeżdżają w kroku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-24, 13:44   #1110
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja kupuję w Kauflandzie, za 5 zł te produkowane dla Kauflandu.
Właśnie mnie przekonuje że to są jedyne, matowe rajstopy, do tego jestem gruba i są mi dobre w pasie i mi nie zjeżdżają w kroku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.