Problemy pierwszego świata + ot, część 7. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-20, 08:29   #4891
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Podjęłabym takie wyzwanie
Rozchodzi się właściwie tylko o jedzenie, więc gruntowne przetrzepanie wszystkich szafek i zamrażarki i można coś pokombinować.
Powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



20 dni 4 osoby na samych zapasach z półek?
Trzymam w sumie sporo jedzenia bo mam miejsce, ale raczej bym nie wykarmiła 4 osób przez 20 dni.

Prędzej trzeba wdrożyć liczne kontakty towarzyskie i rodzinne: tu śniadanko, tam obiadek, wprosić się niechcący na kolacyjkę, ewentualne dzieci(?) babci wepchnąc w porze posiłkowej i pouczyć, zeby mówiły ze mama tak nie gotuje dobrze jak babcia i czy babcia da rosołku i kotlecika do domu, niech se matka popatrzy jak to się robi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 08:44   #4892
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
20 dni 4 osoby na samych zapasach z półek?
Trzymam w sumie sporo jedzenia bo mam miejsce, ale raczej bym nie wykarmiła 4 osób przez 20 dni.

Prędzej trzeba wdrożyć liczne kontakty towarzyskie i rodzinne: tu śniadanko, tam obiadek, wprosić się niechcący na kolacyjkę, ewentualne dzieci(?) babci wepchnąc w porze posiłkowej i pouczyć, zeby mówiły ze mama tak nie gotuje dobrze jak babcia i czy babcia da rosołku i kotlecika do domu, niech se matka popatrzy jak to się robi.
2 osoby, jeden kot, jeden pies.

Idę w czwartek na obiad to nieteściów
Może dadzą jakiś słoik czegoś.
W weekend może się wproszę do moich rodziców.

Ogólnie jest to chyba wykonalne, teoretycznie. Mam worek ziemniaków, półtora worka cebuli, 2 kilo mąki, herbaty w opór, słoiki z ogórkami (na ogórkową), 2 paczki mięsa i 2 pierogów, ze 2 paczki zupy, jakiś sos w słoikach, które robiłam w zeszłym roku, wiaderko sera i dżemy, które też w zeszłym roku robiłam. I kilka przypadkowych puszek. I chyba jakieś grzyby. To tak z pamięci.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 08:44   #4893
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
20 dni 4 osoby na samych zapasach z półek?
Trzymam w sumie sporo jedzenia bo mam miejsce, ale raczej bym nie wykarmiła 4 osób przez 20 dni.

Prędzej trzeba wdrożyć liczne kontakty towarzyskie i rodzinne: tu śniadanko, tam obiadek, wprosić się niechcący na kolacyjkę, ewentualne dzieci(?) babci wepchnąc w porze posiłkowej i pouczyć, zeby mówiły ze mama tak nie gotuje dobrze jak babcia i czy babcia da rosołku i kotlecika do domu, niech se matka popatrzy jak to się robi.
Hahaha dobre pomysły
Ja bym chciała coś takiego wypróbować (niekoniecznie z sukcesem, ale spróbować można) u siebie, ale partner by marudził, że coś niedobre czy nie lubi, więc szybko skończyłoby się na wizycie w sklepie. Ja bym mogła cały dzień jeść makaron z dżemem czy naleśniki, ale chyba mało osób tak ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 08:53   #4894
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Hahaha dobre pomysły
Ja bym chciała coś takiego wypróbować (niekoniecznie z sukcesem, ale spróbować można) u siebie, ale partner by marudził, że coś niedobre czy nie lubi, więc szybko skończyłoby się na wizycie w sklepie. Ja bym mogła cały dzień jeść makaron z dżemem czy naleśniki, ale chyba mało osób tak ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tak mam. Mi nie przeszkadza jedzenie czegoś kilka dni pod rząd.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 18:08   #4895
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Mam 62,90 zł na koncie i chcę się spiąć, żeby przeżyć za to w czwórkę do dziesiątego bez dalszego ruszania oszczędności
Super pomysł.
Ja tak mialam w kwarantannie, wyjedlismy co mieliśmy w domu. Do światła w lodówce.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Hahaha dobre pomysły
Ja bym chciała coś takiego wypróbować (niekoniecznie z sukcesem, ale spróbować można) u siebie, ale partner by marudził, że coś niedobre czy nie lubi, więc szybko skończyłoby się na wizycie w sklepie. Ja bym mogła cały dzień jeść makaron z dżemem czy naleśniki, ale chyba mało osób tak ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie najem się słodkim.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
2 osoby, jeden kot, jeden pies.

Idę w czwartek na obiad to nieteściów
Może dadzą jakiś słoik czegoś.
W weekend może się wproszę do moich rodziców.

Ogólnie jest to chyba wykonalne, teoretycznie. Mam worek ziemniaków, półtora worka cebuli, 2 kilo mąki, herbaty w opór, słoiki z ogórkami (na ogórkową), 2 paczki mięsa i 2 pierogów, ze 2 paczki zupy, jakiś sos w słoikach, które robiłam w zeszłym roku, wiaderko sera i dżemy, które też w zeszłym roku robiłam. I kilka przypadkowych puszek. I chyba jakieś grzyby. To tak z pamięci.
Mam też fasolę, ciecierzycę, kilka gatunków ryżu, soczewice, kilka gatunkow kasz, mąk, sos pomidorowy samorobny ....
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 18:31   #4896
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
2 osoby, jeden kot, jeden pies.

Idę w czwartek na obiad to nieteściów
Może dadzą jakiś słoik czegoś.
W weekend może się wproszę do moich rodziców.

Ogólnie jest to chyba wykonalne, teoretycznie. Mam worek ziemniaków, półtora worka cebuli, 2 kilo mąki, herbaty w opór, słoiki z ogórkami (na ogórkową), 2 paczki mięsa i 2 pierogów, ze 2 paczki zupy, jakiś sos w słoikach, które robiłam w zeszłym roku, wiaderko sera i dżemy, które też w zeszłym roku robiłam. I kilka przypadkowych puszek. I chyba jakieś grzyby. To tak z pamięci.
Zobacz sobie na Ciut Wiecej wyzwania tydzien za 100 zl (wczesniej nawet 50 zl).
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 07:40   #4897
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

ech, nie mam kiedy wziąć urlopu. Każdy termin w miesiącu jakimkolwiek kiepski, bo zaległości będzie tyle, że nie będę miała kiedy nadrobić. gdyby nie te wczasy pod gruszą, to bym nie brała urlopu

Edytowane przez olabambola
Czas edycji: 2023-06-23 o 07:42
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-23, 08:14   #4898
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ech, nie mam kiedy wziąć urlopu. Każdy termin w miesiącu jakimkolwiek kiepski, bo zaległości będzie tyle, że nie będę miała kiedy nadrobić. gdyby nie te wczasy pod gruszą, to bym nie brała urlopu
Też nie mam kiedy, tylko z innych powodów, pierwszy w miarę realny termin to od 11 września dopiero. Całe lato będę się kisić w mieście :-/

Mam jeszcze jeden ppś. Szukałam w maju krótkiego żakietu do sukienki bez zbędnych dupereli. Chciałam bordowy. Przeszukałam chyba całe polskie internety i nie było. Potrzebowałam, więc z braku laku kupiłam różowy. A teraz widzę, że na allegro się bordowe pojawiły :-/
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 08:36   #4899
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Ja w tamtym roku nie miałam w ogóle urlopu latem, w tym roku dopiero pod koniec sierpnia,ale to jest urlop na ślub i przygotowania, takze 2 lata będę bez żadnych wyjazdów letnich, jak tu żyć
Miałam co prawda urlop zimą, ale to nie to samo. Tak bardzo chciałabym pojechać nad morze, uwielbiam. Może po ślubie uda się skoczyć na mini podróż poślubna na 2-3 dni do mojego ukochanego Gdańska

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 08:39   #4900
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja w tamtym roku nie miałam w ogóle urlopu latem, w tym roku dopiero pod koniec sierpnia,ale to jest urlop na ślub i przygotowania, takze 2 lata będę bez żadnych wyjazdów letnich, jak tu żyć
Miałam co prawda urlop zimą, ale to nie to samo. Tak bardzo chciałabym pojechać nad morze, uwielbiam. Może po ślubie uda się skoczyć na mini podróż poślubna na 2-4 dni do mojego ukochanego Gdańska

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
ja i tak nie wyjeżdzam, więc brak wyjazdów nie jest dla mnie problemem. problemem jest natłok pracy po urlopie, bo musze pilnować terminów, a po urlopie doszłoby jeszcze sprawdzanie po zastępcach
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 08:41   #4901
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ja i tak nie wyjeżdzam, więc brak wyjazdów nie jest dla mnie problemem. problemem jest natłok pracy po urlopie, bo musze pilnować terminów, a po urlopie doszłoby jeszcze sprawdzanie po zastępcach
A to u mnie tego nie ma. Praca jest wykonywana na bieżąco. Po prostu wracam po urlopie i muszę na nowo wejść w rytm, a to też czasem jest ciężkie
Ale w sumie ja często tak mam, teraz mam np 4 dni wolne i jak przyjdę to znów będę musiała się wbić w ten rytm

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-23, 15:21   #4902
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

PPŚ plus zagadka co się mogło stać: Otóż odebrałam wczoraj ramoneskę z paczkomatu. Używka z Vinted, podobno raz, dwa razy noszona. Miała być bez żadnych wad. Przymierzyłam, wow, w końcu idealnie leżąca kurtka na mnie. Patrzę pęknięcie ekoskóry na jednym ramieniu, na drugim, na kołnierzu... Hmm. Czyżby sprzedająca nie zauważyła przed wysłaniem? Po kilku godzinach ekoskóra zaczęła się również tak jakby rozklejać i łuszczyć na plecach, na kołnierzu jeszcze bardziej.

Kurtka była zapakowana w taką jakby spożywczą folię stretch do żywności, kilka warstw (taki kokon szczelny). Zachodzę w głowę, czy jest możliwe, że gdzieś w transporcie się tak przegrzała, że ekoskóra dostała uszkodzeń i gdy została wyciągnięta na powietrze, to zaczął się proces rozklejania i pękania? Na szczęście to tylko kilka dych, ale... no zła jestem. Nie na sprzedającą, bo serio jej wierzę, że wysyłała to w dobrym stanie. Z drugiej strony pierwszy raz widziałam, żeby rzecz była zapakowana w ten sposób i nie wiem, czy to nie wina tego opakowania.

Nic tylko nagrać podcast "tajemnica niszczącej się z godziny na godzinę kurtki".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 17:12   #4903
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
PPŚ plus zagadka co się mogło stać: Otóż odebrałam wczoraj ramoneskę z paczkomatu. Używka z Vinted, podobno raz, dwa razy noszona. Miała być bez żadnych wad. Przymierzyłam, wow, w końcu idealnie leżąca kurtka na mnie. Patrzę pęknięcie ekoskóry na jednym ramieniu, na drugim, na kołnierzu... Hmm. Czyżby sprzedająca nie zauważyła przed wysłaniem? Po kilku godzinach ekoskóra zaczęła się również tak jakby rozklejać i łuszczyć na plecach, na kołnierzu jeszcze bardziej.

Kurtka była zapakowana w taką jakby spożywczą folię stretch do żywności, kilka warstw (taki kokon szczelny). Zachodzę w głowę, czy jest możliwe, że gdzieś w transporcie się tak przegrzała, że ekoskóra dostała uszkodzeń i gdy została wyciągnięta na powietrze, to zaczął się proces rozklejania i pękania? Na szczęście to tylko kilka dych, ale... no zła jestem. Nie na sprzedającą, bo serio jej wierzę, że wysyłała to w dobrym stanie. Z drugiej strony pierwszy raz widziałam, żeby rzecz była zapakowana w ten sposób i nie wiem, czy to nie wina tego opakowania.

Nic tylko nagrać podcast "tajemnica niszczącej się z godziny na godzinę kurtki".
Możliwe że kurtka była rzadko noszona ale jednak miała swoje lata i jak była zawinięta to popękała. Albo może folia się przykleiła i jak ją odwijałaś to jakoś uszkodziła kurtkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 17:15   #4904
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Bardziej obstawiam, że ta kurtka była po prostu stara i dziewczyna tego w najlepszym wypadku nie sprawdziła. Nie wierzę w to, że w ciągu kilkunastu godzin się zniszczyła, a nawet jeśli tak, to jest to wina dziewczyny, że źle ją zapakowała i powinna Ci zwrócić pieniądze. Nieważne czy to tylko kilka dych czy kilka złotych. Tak się po prostu nie robi i jeśli dziewczyna ma zasady, to powinna sama zaproponować zwrot pieniędzy.

Miałam kiedyś śliczną ramoneskę z eko skóry. Też ją dosłownie z pięć razy nałożyłam. Wisiała w szafie ze trzy lata w dobrych warunkach i kiedy chciałam ją szósty raz ubrać, to myślałam, że mi serce pęknie, bo dokładnie to samo się stało co z Twoją. To mnie raz na zawsze oduczyło kupowania kurtek z ekoskóry.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 17:58   #4905
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Bardziej obstawiam, że ta kurtka była po prostu stara i dziewczyna tego w najlepszym wypadku nie sprawdziła. Nie wierzę w to, że w ciągu kilkunastu godzin się zniszczyła, a nawet jeśli tak, to jest to wina dziewczyny, że źle ją zapakowała i powinna Ci zwrócić pieniądze. Nieważne czy to tylko kilka dych czy kilka złotych. Tak się po prostu nie robi i jeśli dziewczyna ma zasady, to powinna sama zaproponować zwrot pieniędzy.

Miałam kiedyś śliczną ramoneskę z eko skóry. Też ją dosłownie z pięć razy nałożyłam. Wisiała w szafie ze trzy lata w dobrych warunkach i kiedy chciałam ją szósty raz ubrać, to myślałam, że mi serce pęknie, bo dokładnie to samo się stało co z Twoją. To mnie raz na zawsze oduczyło kupowania kurtek z ekoskóry.
Nie ma raczej jakiejś jedynie słusznej metody pakowania sztucznej skóry. Już sam transport mógł sprawić, że niewidoczne wcześniej gołym okiem mikro uszkodzenia mogły się zacząć w szybkim tempie powiększać.

Co do ostatniego w pełni się zgadzam
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 23:38   #4906
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
(...)
Miałam kiedyś śliczną ramoneskę z eko skóry. Też ją dosłownie z pięć razy nałożyłam. Wisiała w szafie ze trzy lata w dobrych warunkach i kiedy chciałam ją szósty raz ubrać, to myślałam, że mi serce pęknie, bo dokładnie to samo się stało co z Twoją. To mnie raz na zawsze oduczyło kupowania kurtek z ekoskóry.
Mnie również. Mam nauczkę. Dzięki.

Nie jest to wina sprzedającej, żeby nie było. Jak pogadałyśmy od serca, to chyba się dogadamy na obniżenie ceny na symboliczną i obydwie strony nie będą aż tak poszkodowane. Tylko kurtki mega mi szkoda, bo jak szyta na mnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-06-23 o 23:50
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 09:59   #4907
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mnie również. Mam nauczkę. Dzięki.

Nie jest to wina sprzedającej, żeby nie było. Jak pogadałyśmy od serca, to chyba się dogadamy na obniżenie ceny na symboliczną i obydwie strony nie będą aż tak poszkodowane. Tylko kurtki mega mi szkoda, bo jak szyta na mnie.
Ostatnio eko ramoneska mi sie kruszy, mało noszona, głównie wisząca w szafie, mam wrażenie że ekoskora ma swoj czas przydatności.. I wtedy się kruszy.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 10:07   #4908
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Ellen, jedną wyrzuciłam bo też zaczęła się sypać. Nie wiem na co liczyłam kupując skajkę pękajkę, kurtka użytkowana kilkanaście razy, po zimie w szafie pięknie wykruszyła się na kołnierzu, karku i rękawach.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 10:31   #4909
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Eko skóra która długo leży w szafie zaczyna się łuszczyć. Dwa lata temu wyjęłam z szafy rzadko noszoną kurtkę, żeby spakować do walizki na wesele - po dniu w walizce wyciągam ją, a ona popękana na karku i sypie się z niej - zwinięcie pewnie uruchamia cały proces.
Miałam też spódnicę - trochę za krótka, ale ładna i żal mi było ją puścić dalej - w końcu zaczęła obłazić.

Na vinted raz dostałam spodnie z eko skóry które schodziły płatami dosłownie, ale ze zwrotem kasy nie było problemu.

Teraz mam problem pierwszego świata z sukienkami, bo powywalałam sporo sztucznych ciuchów letnich i zamawiam z Vinted lniane/bawełniane/wiskozowe sukienki i część S jest lekko za ciasna w biuście, to zaczęłam zamawiać rozmiar większe, ale z kolei M są za luźne. Jak kuźwa żyć. I najlepsze, że dziewczyny na zdjęciach wydają na szczuplejsze ode mnie i na nich te Mki są dopasowane - to chyba kwestia wzrostu najprędzej? Ja mam 163 cm, pewnie są wyższe.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-24, 11:07   #4910
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Też mnie raz ekoskora zaskoczyła. Odwalilam się pięknie dla Tż, czekam na komplementy, a on na to, że coś mi się na tyłku łuszczy

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 21:05   #4911
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Ja jedyne co miałam z ekoskóry to torby, buty i lamówki w płaszczu. Lamówki sie szybko zniszczyly, musialam kombinowac czym je zastąpic. Torby też tragicznie sie zużywaly. Jedynie buty jakos sie trzymaly, ale i tak obecnie już nie mam żadnych z ekoskóry. Skóra naturalna zachowuje sie zupełnie inaczej
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 21:33   #4912
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Ja mam już kilka lat kurtkę z ekoskóry z Reserved i nic się z nią nie dzieje, nic się nie łuszczy. Drugą mam chyba 3 lata z Sinsay i też wszystko jest ok. Torebki też mam z ekoskóry i prędzej pasek mi się urwie niż coś innego się zniszczy.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 22:11   #4913
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam już kilka lat kurtkę z ekoskóry z Reserved i nic się z nią nie dzieje, nic się nie łuszczy. Drugą mam chyba 3 lata z Sinsay i też wszystko jest ok. Torebki też mam z ekoskóry i prędzej pasek mi się urwie niż coś innego się zniszczy.
Widać ekoskóra ekoskórze nierówna. Miałam kurtkę z River Island i również się trzymała kilka ładnych lat.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-24, 23:44   #4914
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Moja Sinsayowa kurtka wytrzymała spokojnie ze 4 lata intensywnego używania zanim zaczęła się łuszczyć

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 01:59   #4915
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam już kilka lat kurtkę z ekoskóry z Reserved i nic się z nią nie dzieje, nic się nie łuszczy. Drugą mam chyba 3 lata z Sinsay i też wszystko jest ok. Torebki też mam z ekoskóry i prędzej pasek mi się urwie niż coś innego się zniszczy.
Mam tak samo. Poprzednia ramoneske miałam dobre 5 lat i oprócz tego,że się zniszczyła przy rękawach od intensywnego noszenia to nic jej nie było.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 11:01   #4916
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Bo ekoskóra właśnie zaczyna się sypać po kilku latach. A ponoć plastik się nie rozkłada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 11:06   #4917
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Bo ekoskóra właśnie zaczyna się sypać po kilku latach. A ponoć plastik się nie rozkłada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W końcu eko

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 13:38   #4918
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Bo ekoskóra właśnie zaczyna się sypać po kilku latach. A ponoć plastik się nie rozkłada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie rozklada się robi tylko mikro i nanoplastik
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 14:44   #4919
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
W końcu eko

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Eko to w tym przypadku skrót od "ekonomiczna", czyli tania, a nie "ekologiczna"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-25, 15:37   #4920
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Eko to w tym przypadku skrót od "ekonomiczna", czyli tania, a nie "ekologiczna"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem taki zarcik

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-13 16:06:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.