Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-23, 12:58   #811
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
No ja nie jestem pewna,że nie śmierdzą. Tak samo inne rzeczy u człowieka. Więc też mnie dziwi takie zachowanie.
Nie doprecyzowałam, chodziło mi o te osoby, które zdejmują buty. One są przekonane zapewne, że ich stopy pachną fiołkami, tylko że swoje własne zapachy odbieramy zupełnie inaczej niż otoczenie, a stopy i skarpety potrafią śmierdzieć naprawdę intensywnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 12:59   #812
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;86924673]Zdziwiły mnie te buty i jeszcze ich cena

Załącznik 7680194
[/QUOTE]
Mnie w ogóle dziwi po co wydawać 250 zł na trampki jak TAKIE SAME (tyle że nie markowe) można kupić za 30 zł
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 13:57   #813
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Trampki za 30-50 zł zwykle szybko się rozpadają. Ja tak nie niszczę, ale mąż niestety owszem. 2 miesiące i po butach. A to podeszwa pęknie, a to materiał się popruje. Myślimy nad kupieniem mu conversow (chcieliśmy dorwać taniej w TKMaxx, ale nie było nam po drodze), bo kiedyś miał i rzeczywiście wolniej się psuły.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 14:55   #814
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Conversy mają bardzo zgrabne noski, są super wygodne i nie rozklejają się na bokach. Niestety rozkleja się podeszwa, od spodu, zrobiło mi się tak już w trzech parach. Ale zanim się rozkleiły, zdążyłam przechodzić w nich dobrych kilka miesięcy w czasie, gdy trampki nosiłam praktycznie dzień w dzień.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 15:41   #815
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Conversy mają bardzo zgrabne noski, są super wygodne i nie rozklejają się na bokach. Niestety rozkleja się podeszwa, od spodu, zrobiło mi się tak już w trzech parach. Ale zanim się rozkleiły, zdążyłam przechodzić w nich dobrych kilka miesięcy w czasie, gdy trampki nosiłam praktycznie dzień w dzień.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
To ja mam inne doświadczenia.

Może nie niszczę tak, ale w trampkach do 50zł śmigam i rok i nic się nie dzieje.

Musiałabym upaść na głowę, żeby kupić jakieś markowe.

Ale wiadomo, no ja wydaje pieniądze na inne zbędne głupoty. Każdy ma swoje wymysły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 15:45   #816
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o sam fakt, że siedzisz bez butów, ale o zapach. Oczywiście każdy jest pewien, że jego stopy nie śmierdzą, ale niestety stopy po całym dniu w obuwiu niestety fiołkami nie pachną i miło byłoby innym tych doznań oszczędzić. Dla mnie to zwyczajnie element kultury. Bez butów można sobie siedzieć w domu, ale w pociągu nic chyba się nikomu nie stanie jak tych butów nie zdejmie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie doprecyzowałam, chodziło mi o te osoby, które zdejmują buty. One są przekonane zapewne, że ich stopy pachną fiołkami, tylko że swoje własne zapachy odbieramy zupełnie inaczej niż otoczenie, a stopy i skarpety potrafią śmierdzieć naprawdę intensywnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A powiedzcie z ręką na sercu- ile znacie osób u siebie w pracy, które przebierają buty? Jeszcze latem to spoko, o ile ktoś nie cierpi na nadpotliwość, ale siedzieć cały dzień w botkach/kozakach/traperach zimowych, to mi się słabo robi...


Ale koleżanka zapytana przeze mnie czy by nie było jej wygodniej przynieść jakieś pantofle i zostawić w biurku (czy tam innej szafce pracowniczej) zamiast kisić się w ocieplanych oficerkach w biurze, stwierdziła że jej się stopy nigdy nie pocą i wszystko jest super


Uważam że przy długiej podróży zimą, jednak zdjęcie butów jest wygodniejsze- przynajmniej dla mnie było (mimo że do każdych butów wkładam i często zmieniam wkładki, używam dezodorantów do butów, żeby mi buty jak najdłużej służyły i ładnie pachniały, więc nie że smród się unosi), bo mi bardzo nogi puchną i zdjęcie ciepłych butów to jedyny sposób, by nie spuchnąć...
Więc może niektórzy ściągają buty żeby uniknąć takich atrakcji?


Nie mówię o tych, co nogi w butach lub w ogóle nogi, kładą na fotelach naprzeciwko bezpośrednio na tapicerce czy wręcz sąsiadowi na kolanach, bo tak.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 15:45   #817
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To ja mam inne doświadczenia.

Może nie niszczę tak, ale w trampkach do 50zł śmigam i rok i nic się nie dzieje.

Musiałabym upaść na głowę, żeby kupić jakieś markowe.

Ale wiadomo, no ja wydaje pieniądze na inne zbędne głupoty. Każdy ma swoje wymysły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja w zwykłych trampkach zawsze szybko scieralam podeszwy. Przerobiłam też inne drogie trampki i Conversy były najlepsze. Ale teraz już nie kupuje, bo trampki nosze rzadziej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 15:48   #818
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A powiedzcie z ręką na sercu- ile znacie osób u siebie w pracy, które przebierają buty? Jeszcze latem to spoko, o ile ktoś nie cierpi na nadpotliwość, ale siedzieć cały dzień w botkach/kozakach/traperach zimowych, to mi się słabo robi...


Ale koleżanka zapytana przeze mnie czy by nie było jej wygodniej przynieść jakieś pantofle i zostawić w biurku (czy tam innej szafce pracowniczej) zamiast kisić się w ocieplanych oficerkach w biurze, stwierdziła że jej się stopy nigdy nie pocą i wszystko jest super


Uważam że przy długiej podróży zimą, jednak zdjęcie butów jest wygodniejsze- przynajmniej dla mnie było (mimo że do każdych butów wkładam i często zmieniam wkładki, używam dezodorantów do butów, żeby mi buty jak najdłużej służyły i ładnie pachniały, więc nie że smród się unosi), bo mi bardzo nogi puchną i zdjęcie ciepłych butów to jedyny sposób, by nie spuchnąć...
Więc może niektórzy ściągają buty żeby uniknąć takich atrakcji?


Nie mówię o tych, co nogi w butach lub w ogóle nogi, kładą na fotelach naprzeciwko bezpośrednio na tapicerce czy wręcz sąsiadowi na kolanach, bo tak.
U mnie zimą w każdej dotychczasowej pracy absolutnie wszystkie moje koleżanki z działu (i z tego co widziałam inne dziewczyny też) zmieniają obuwie zimą i jesienią, żadna nie siedzi w kozakach. Wiosną i latem siedzimy w balerinkach albo zmieniamy na jakieś buty na obcasie, ale to nadal nie jest siedzenie bez butów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 15:52   #819
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Ja nie zmieniam. Zim prawie nie ma, więc chodzę w jakiś nieocieplanych botkach lub trampkach za kostkę.
A jak jakiś cudem zima przyjdzie to mam uggi, a w nich mi nie jest gorąco w pomieszczeniach.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 16:05   #820
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Conversy mają bardzo zgrabne noski, są super wygodne i nie rozklejają się na bokach. Niestety rozkleja się podeszwa, od spodu, zrobiło mi się tak już w trzech parach. Ale zanim się rozkleiły, zdążyłam przechodzić w nich dobrych kilka miesięcy w czasie, gdy trampki nosiłam praktycznie dzień w dzień.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Mam takie pytanko w trampkach mam trochę rozklejone boki w miejscach, gdzie stopa się zgina (na zewnętrznych brzegach). Da się to jakoś naprawić lub skleić? Czy nic nie robiłaś?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 16:08   #821
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko w trampkach mam trochę rozklejone boki w miejscach, gdzie stopa się zgina (na zewnętrznych brzegach). Da się to jakoś naprawić lub skleić? Czy nic nie robiłaś?


Ja sklejałam to normalnie klejem z pistoletu. Trzymało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 16:17   #822
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
U mnie zimą w każdej dotychczasowej pracy absolutnie wszystkie moje koleżanki z działu (i z tego co widziałam inne dziewczyny też) zmieniają obuwie zimą i jesienią, żadna nie siedzi w kozakach. Wiosną i latem siedzimy w balerinkach albo zmieniamy na jakieś buty na obcasie, ale to nadal nie jest siedzenie bez butów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też albo zmieniamy, albo... Chodzimy w skarpetkach. Tak, cały nasz dział biega w skarpetkach
Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko w trampkach mam trochę rozklejone boki w miejscach, gdzie stopa się zgina (na zewnętrznych brzegach). Da się to jakoś naprawić lub skleić? Czy nic nie robiłaś?
Niestety z tym nic nie robiłam, bo w conversach problemu nie było, a w innych trampkach często najpier wycierała się podeszwa więc i tak były do wyrzucenia

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 19:28   #823
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

zmienianie butów, dla mnie koszmar z LO, wiadomo to czas poznawania chłopaków, czas flirtow, fajnie się wygladac chciało, czasem godzinę myślałam które kozaki do której spódnicy żeby to fajnie wyglądało, a mi kazali zmieniać na jakieś tenisówki czy trampki, ( wtedy to tylko eleganckie buty na obcasie nosiłam, wygodę trampek odkryłam po 30-tce), w LO największym problemem były dla mnie te wieczne kłótnie o zmianę obuwia, strasznie mnie tym umeczyli. Obiecałam sobie nigdy więcej!!!!. Jak mam jakąś stylizację to wszystko musi pasować razem z butami, pasują te, a nie inne ( a mam 200 par), więc albo siedzę w biurze w kozakach ( nieocieplane mam tylko więc mi jakoś szczególnie nie gorąco), albo idę w botkach, nawet za cenę zmarziecia po drodze
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 19:41   #824
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
zmienianie butów, dla mnie koszmar z LO, wiadomo to czas poznawania chłopaków, czas flirtow, fajnie się wygladac chciało, czasem godzinę myślałam które kozaki do której spódnicy żeby to fajnie wyglądało, a mi kazali zmieniać na jakieś tenisówki czy trampki, ( wtedy to tylko eleganckie buty na obcasie nosiłam, wygodę trampek odkryłam po 30-tce), w LO największym problemem były dla mnie te wieczne kłótnie o zmianę obuwia, strasznie mnie tym umeczyli. Obiecałam sobie nigdy więcej!!!!. Jak mam jakąś stylizację to wszystko musi pasować razem z butami, pasują te, a nie inne ( a mam 200 par), więc albo siedzę w biurze w kozakach ( nieocieplane mam tylko więc mi jakoś szczególnie nie gorąco), albo idę w botkach, nawet za cenę zmarziecia po drodze
Narzekasz na trampki - w mojej szkole kazali nosić kapcie.
To było straszne, bo chcesz się ładnie ubrać, zakładasz sukienkę a na nogi - kapcie
W zimę było najgorzej, bo musieliśmy w tych kapciach przechodzić z jednej sali w szkole do innej sali na warsztatach - po śniegu, w czasie roztopów. Było 5 min przerwy, a szatnia była na numerek. Szatniarka nie nadążała wydawać tylu butów i kurtek, a do tego jeszcze je założyć, zawiązać, a pod warsztatami zdjąć, schować do reklamówki. Więc lataliśmy w kapciach. A potem chodziliśmy z mokrymi skarpetami.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 20:04   #825
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Zdziwiło mnie dziś zachowanie mam przy trampolinach . Jedno dziecko weszlo i mowi,że drugie nie może, bo tylko jedno moze. To mama zaczela czytac regulamin i faktycznie, jedno na trampolinie. To wysmialy we 3 mamy ten nakaz i głośno pozwoliły całej trójce wejść tam.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 20:07   #826
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Zdziwiło mnie dziś zachowanie mam przy trampolinach . Jedno dziecko weszlo i mowi,że drugie nie może, bo tylko jedno moze. To mama zaczela czytac regulamin i faktycznie, jedno na trampolinie. To wysmialy we 3 mamy ten nakaz i głośno pozwoliły całej trójce wejść tam.
To ci sami debile, którzy śmieją się z tych idiotów w kaskach na rowerze albo rolkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 20:23   #827
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Zastanówmy się. To jest wątek, w którym opisujemy zachowania/sytuacje, które nas zdziwiły. Czy cokolwiek, co tu napiszemy wpłynie na zmianę tych sytuacji? Odpowiedź: nie. Zatem po co czemukolwiek dziwić się na wizażu? Czy to coś zmieni? Czy narzekanie na kierowców/matki/właścicieli psów cokolwiek zmieni? No właśnie. Ale oczywiście musiałaś się przyczepić do mojego posta, bo można dziwić się wszystkiemu tylko nie temu, że ludzie lubią upały. Komedia.
można się dziwić. każdy się tutaj czemuś dziwi. i nie chodzi o to co Cię dziwi, a jak się dziwisz. ale widzę, że najwidoczniej masz taki styl pisania - trochę agresywny.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2019-06-23 o 20:25
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 21:03   #828
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Zdziwiło mnie dziś zachowanie mam przy trampolinach . Jedno dziecko weszlo i mowi,że drugie nie może, bo tylko jedno moze. To mama zaczela czytac regulamin i faktycznie, jedno na trampolinie. To wysmialy we 3 mamy ten nakaz i głośno pozwoliły całej trójce wejść tam.
A najlepsze są mamuśki najmniejszych dzieci, które wciskają je wszędzie, gdzie się da i każą starszym uważać na te młodsze. To samo jest na placu zabaw. Szczyt był ostatnio - dzieci biegają po domku, gonią się, bawią, a tu na domek włazi jakaś mamuśka, na dole tatusiek i puszczają swoje dziecko ze zjeżdżalni, z wielkimi pretensjami do 5-6-latków, że nie uważają na ich bombelka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 21:34   #829
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Mnie w ogóle sporo zachowań ludzi dziwi. Dziwi mnie zaglądanie do wózka, żeby zobaczyć obce dziecko obcych ludzi - po co i dlaczego? A już komentowanie przy tym stroju dziecka mnie zupełnie zadziwia. Czemu ktokolwiek sądzi, że obcy ludzie przejmą się opinią obcego randoma z ulicy i wezmą sobie do serca jego opinie, a co więcej zmienią coś w swoich metodach wychowawczych?,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 21:44   #830
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
No i, w związku z tym? Szkoda że mu rąk nie połamali przy zatrzymaniu i nie pokazali filmiku z wyrywania paznokci?
Przeczytaj post na który odpowiedziałam .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 22:00   #831
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie doprecyzowałam, chodziło mi o te osoby, które zdejmują buty. One są przekonane zapewne, że ich stopy pachną fiołkami, tylko że swoje własne zapachy odbieramy zupełnie inaczej niż otoczenie, a stopy i skarpety potrafią śmierdzieć naprawdę intensywnie.
Mam wrażenie, że przesadzasz. Moi goście z reguły ściągają buty, będąc niekiedy po całym dniu w pracy, i nie pamiętam, abym kiedyś czuła jakiś brzydki zapach. A węch mam całkiem dobry.

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A powiedzcie z ręką na sercu- ile znacie osób u siebie w pracy, które przebierają buty? Jeszcze latem to spoko, o ile ktoś nie cierpi na nadpotliwość, ale siedzieć cały dzień w botkach/kozakach/traperach zimowych, to mi się słabo robi...
Ja mam w szafkach koło biurka chyba z 6 par butów, ale nie zawsze zmieniam. Bikery czy kozaki traktuję często jako część mojego outfitu (krótszą sukienkę czy spódnicę zakładam na przykład tylko do kozaków), z tym zgrzewaniem się stóp też nie ma co przesadzać, bo można założyć kozaki bez ocieplenia.
A latem to po co zmieniać buty, Twoim zdaniem? (Nie licząc sytuacji, gdy na dworze jest 30 stopni, a w klimatyzowanym pomieszczeniu 20 stopni, albo zmienia się cichobiegi na coś bardziej adekwatnego na przykład do biura).

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Przeczytaj post na który odpowiedziałam .
Przeczytałam przed chwilą i odpowiedziałabym Ci tak samo jak patiasym.
Komenda też się przyznał, tak na marginesie. I kolega Ewy Tylman również.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 22:03   #832
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

dziwi mnie to ogłoszenie...

https://gratka.pl/nieruchomosci/nowa...kI7jIy117IJKa8

1500 zł za mieszkanie 17m2.
mieszkanie bez pralki (chyba ze ukryta w zabudowie kuchennej), lodówka to jakiś żart, brak piekarnika, mimo deklaracji właściciela daleko od centrum... i to podobno jest wysoki standard.

ludzi powaliło z tymi cenami

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2019-06-23 o 22:15
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 22:10   #833
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziwi mnie to ogłoszenie...

https://gratka.pl/nieruchomosci/nowa...kI7jIy117IJKa8

1500 zł za mieszkanie 17m2.
mieszkanie bez pralki (chyba ze ukryta w zabudowie kuchennej), lodówka to jakiś żart, brak piekarnika mimo deklaracji właściciela daleko od centrum... i to podobno jest wysoki standard.

ludzi powaliło z tymi cenami
Coś w tym stylu już tu kiedyś było zamieszczane. Też mnie to rozwala.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 22:28   #834
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziwi mnie to ogłoszenie...

https://gratka.pl/nieruchomosci/nowa...kI7jIy117IJKa8

1500 zł za mieszkanie 17m2.
mieszkanie bez pralki (chyba ze ukryta w zabudowie kuchennej), lodówka to jakiś żart, brak piekarnika, mimo deklaracji właściciela daleko od centrum... i to podobno jest wysoki standard.

ludzi powaliło z tymi cenami
Aż oczy bolą od czytania - chyba syn z podstawówki o imieniu Brajan pisał ogłoszenie na zlecenie dziadka Janusza, pod bacznym okiem taty Sebastiana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 22:45   #835
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziwi mnie to ogłoszenie...

https://gratka.pl/nieruchomosci/nowa...kI7jIy117IJKa8

1500 zł za mieszkanie 17m2.
mieszkanie bez pralki (chyba ze ukryta w zabudowie kuchennej), lodówka to jakiś żart, brak piekarnika, mimo deklaracji właściciela daleko od centrum... i to podobno jest wysoki standard.

ludzi powaliło z tymi cenami
Chciałabym, żeby mnie to chociaż troche zdziwiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 22:53   #836
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziwi mnie to ogłoszenie...

https://gratka.pl/nieruchomosci/nowa...kI7jIy117IJKa8

1500 zł za mieszkanie 17m2.
mieszkanie bez pralki (chyba ze ukryta w zabudowie kuchennej), lodówka to jakiś żart, brak piekarnika, mimo deklaracji właściciela daleko od centrum... i to podobno jest wysoki standard.

ludzi powaliło z tymi cenami
Pewnie za to najczystsze powietrze taka cena
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 23:10   #837
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
1500 zł za mieszkanie 17m2.
Mnie bardziej od ceny, dziwi metraż Tak się da?! Czy to "przeróbka" jakaś?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 23:25   #838
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mnie bardziej od ceny, dziwi metraż Tak się da?! Czy to "przeróbka" jakaś?
Da się moje pierwsze samodzielne mieszkanie miało 16m2 + zabudowany balkon, ale byłam szczęśliwa ale byłam sama, pierwsza praca i tuż po studiach
Właściciela + jej mąż mieszkali przez 10 lat... serio nie wiem jak oni się miescili
To było w pełni samodzielne mieszkanie, bloki z lat 50tych, ale wtedy wszystko było możliwe


Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2019-06-23 o 23:37
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-23, 23:35   #839
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;86930869]Da się moje pierwsze samodzielne mieszkanie miało 16m2 [/QUOTE]
Oookeeej

W ogóle to jakieś nowe przepisy miały u nas wejść w życie, że nie wolno będzie budować mieszkań mniejszych, niż 25 metrów, gdzieś czytałem w zeszłym roku
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 00:10   #840
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mnie bardziej od ceny, dziwi metraż Tak się da?! Czy to "przeróbka" jakaś?
Tu masz mniejszy metraż.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-01 13:05:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.