HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 21:36   #91
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

ja zamawiałam od Hairshop tak jak radziłyście używam jej od środy ale widzę tylko niewielką poprawę. Kupiłam ją specjalnie na moje zniszczone po żelach pazurki i jak przeczytałam na ulotce że nie zaleca się własnie używać jej po tipsach to się wystraszyłam. Płytkę mam tak spolerowaną że aż czerwona...
Ale może mi nie zaszkodzi
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:41   #92
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ja zamawiałam od Hairshop tak jak radziłyście używam jej od środy ale widzę tylko niewielką poprawę. Kupiłam ją specjalnie na moje zniszczone po żelach pazurki i jak przeczytałam na ulotce że nie zaleca się własnie używać jej po tipsach to się wystraszyłam. Płytkę mam tak spolerowaną że aż czerwona...
Ale może mi nie zaszkodzi
zaszkodzić nie zaszkodzi ale możesz mieć bardzo przykry ból paznokci.....
Ja bym na Twoim miejscu była ostrożna....
A którą masz tą czerwoną czy niebieską ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:26   #93
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
zaszkodzić nie zaszkodzi ale możesz mieć bardzo przykry ból paznokci.....
Ja bym na Twoim miejscu była ostrożna....
A którą masz tą czerwoną czy niebieską ?
Mam niebieską. Jak narazie mnie nie bolą, ale mimo to nie mauje na tych mocno przepiłowanych
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 09:40   #94
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Mam niebieską. Jak narazie mnie nie bolą, ale mimo to nie mauje na tych mocno przepiłowanych
czyli lepiej.... niebieska jest słabsza od czerwonej, którą ja mam....
Może spróbuj pomalować i jak bedziesz czuła ból to od razu zmywaj.... oczywiście zmywczem bez acetonu
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 20:43   #95
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

aanneett nie martw sie na zapas bo ja również widziala efekty dopiero po conajmniej tygodniu jak nie lepiej...fakt że ja miałam czerwoną czyli wersję strong tą najsilniejszą. Teraz miną miesiąc od kiedy skończyłam tą kurację. odżywki używam raz moze dwa razy w tygodniu i muszę przyznać że paznokcie są w znakomitej formie (nie do poznania)!! Już niebawem również będę musiała zamówić kolejną(już chyba nie jestem w stanie się z nią rozstać)
Naprawde jestem z niej zadowolona!!!
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 23:10   #96
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez loona211 Pokaż wiadomość
aanneett nie martw sie na zapas bo ja również widziala efekty dopiero po conajmniej tygodniu jak nie lepiej...fakt że ja miałam czerwoną czyli wersję strong tą najsilniejszą. Teraz miną miesiąc od kiedy skończyłam tą kurację. odżywki używam raz moze dwa razy w tygodniu i muszę przyznać że paznokcie są w znakomitej formie (nie do poznania)!! Już niebawem również będę musiała zamówić kolejną(już chyba nie jestem w stanie się z nią rozstać)
Naprawde jestem z niej zadowolona!!!
szkoda tylko, że nie można stosować jej na okrągło
ja dopiero dziś zobaczyłam, że odrost (połowa 'zdrowego' nie przepiłowanego paznokcia) jest znacznie grubszy od reszty płytki i wogóle jakiś taki inny. Do końca kurcji został jeszcze tydzień. Nie mogę się doczekać
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 14:49   #97
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Jeśli masz aż tak zniszczone paznokcie to efekty mogą być słabsze ale napewno jakieś będą!! Musisz uzbroić się w cierpliwość, myśle że po nastepnej kuracji którą przeprowadzisz efekty będą zdecydowanie lepsze teraz nie ma za bardzo co wymagać twoja płytka u paznokci obecnie jest cieniutka dlatego a jak sama zauważyłaś przy "zdrowej" części płytki dopiero coś można zauważyć że są jakieś plusy tej odżywki.
Wiem jak paznokcie wyglądaja po tipsach, ja ściągnęłam w wakacje ale na kuracje zdecydowalam się dopiero na początku listopada. Ostatnie nierówności jakie miałam po tipsach ściełam właśnie na początku listopada ale mimo to jak nigdy były bardzo słabe, miękkie, rozdwajały się no i na szczęście trafiłam na to forum i tu dowiedziałam sie o HEROME!!!
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 21:12   #98
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
szkoda tylko, że nie można stosować jej na okrągło
ja dopiero dziś zobaczyłam, że odrost (połowa 'zdrowego' nie przepiłowanego paznokcia) jest znacznie grubszy od reszty płytki i wogóle jakiś taki inny. Do końca kurcji został jeszcze tydzień. Nie mogę się doczekać
hmmm.... ja chyba stosują ją na okrągło, bo stosują ją 1-2 w tygodniu , zawsze przed pomalowaniem paznokcie....
ale na ulotce jest napisane, że tak można - i ja tego będe się trzymać.
Zaraz po świetach zamawiam następną
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 11:36   #99
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

kochane powiedzcie mi czy mozna ją zamówić w jakimś zwykłym sklepie czy tylko przez neta? w seforze jest nie dostępna ?
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:26   #100
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Niestety jest ona ciężko dostępna w sklepach w Douglasie również nie ma
Zależy też gdzie mieszkasz obie firmy przez które mozna zamawiać (z Allegro)są z okolic Szczecina ponieważ oni sprowadzają je ze Szwecji. I na Północy są szanse że w jakiejś perfumerii dostaniesz ewentualnie hutrowniach.
Myślę że pozostaje Ci zamówić przez neta.
pzdr
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 08:23   #101
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

dziękuję za odpowiedź. już zamówiłam przez neta. mam nadzieje że mi pomoże bo 50 zł za tak małą odżywke to ja bym w życiu nie dała gdyby nie tak przyjazne recenzje
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 20:52   #102
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Po skończonej kuracji koniecznie napisz czy i Ty jesteś z niej zadowolona.
pozdrawiam i powodzenia
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 15:55   #103
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez Misiata Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź. już zamówiłam przez neta. mam nadzieje że mi pomoże bo 50 zł za tak małą odżywke to ja bym w życiu nie dała gdyby nie tak przyjazne recenzje
na pewno pomoże
Jeżeli moje koszmarnie rozdwajające się paznokcie wyleczył to i z Twoimi sobie da radę
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:49   #104
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Pomoze, pomoze -u mnie tez bylo Kongo z paznokciami. Rozwarstwione, cienkie, okropne. Po Herome problem zniknal Teraz tylko drze, zeby nie wrocil, ale kuracje skonczylam miesiac temu i jak dotad (tfu, tfu) jest OK
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:08   #105
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

A ja jestem rozczarowana
Parę dni temu zakończyłam dwutygodniową kurację i żadnej poprawy nie widzę...
Przed pierwszą aplikacją obcięłam paznokcie "na zero", a zdecydowałam się na Herome bo niestety miałam z nimi problem - były zbyt miękkie, trochę się rozwarstwiały, łatwo łamały, ale z drugiej strony to też nie był jakiś Sajgon; nigdy nie kładłam tipsów, regularnie używałam kremów, innych odżywek, łykałam suplementy m.in. na paznokcie, więc po nałożeniu odżywki wyglądały i zachowywały się znośnie.
No ale z tą odżywką wiązałam wielkie nadzieje- chyba zbyt wielkie;/
Kupiłam wersję niebieską, głównie dlatego, że uznałam, że czerwona będzie za mocna, a poza tym czytałam o Waszych reakcjach na nią i bałam się, że siostra-alergiczka, która przechodziła kurację razem ze mną, źle na tą czerwoną zareaguje.
Właśnie, siostrze paznokcie ciągle się łamały, ale że jest dzieckiem i żadną chemią nie zdążyła ich zniszczyć, uznałam, że po niebieskiej będzie miała po prostu zdrowe, twarde i błyszsczące - guzik, u niej w ogóle nie można mówić o jakimkolwiek działaniu odżywki.
U mnie paznokcie urosły normalnie, tak jak powinny po 2 tygodniach, twarde są tylko na kciukach, ale tam były i przed zastosowaniem odżywki, natomiast reszta po zmyciu Herome, którą teraz stosuje raz w tygodniu jako bazę pod lakier są takie jak były..dość miękkie, rozdwajające się, ta biała częśc jest taka jakby porysowana i biała tylko z nazwy;/
Poczekam kilka m-cy i kupię czerwoną...może ta była za słaba;/
Ale jakiekolwiek efekty powinny się pojawić,a tu guzik;/
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:58   #106
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
A ja jestem rozczarowana
Parę dni temu zakończyłam dwutygodniową kurację i żadnej poprawy nie widzę...
Przed pierwszą aplikacją obcięłam paznokcie "na zero", a zdecydowałam się na Herome bo niestety miałam z nimi problem - były zbyt miękkie, trochę się rozwarstwiały, łatwo łamały, ale z drugiej strony to też nie był jakiś Sajgon; nigdy nie kładłam tipsów, regularnie używałam kremów, innych odżywek, łykałam suplementy m.in. na paznokcie, więc po nałożeniu odżywki wyglądały i zachowywały się znośnie.
No ale z tą odżywką wiązałam wielkie nadzieje- chyba zbyt wielkie;/
Kupiłam wersję niebieską, głównie dlatego, że uznałam, że czerwona będzie za mocna, a poza tym czytałam o Waszych reakcjach na nią i bałam się, że siostra-alergiczka, która przechodziła kurację razem ze mną, źle na tą czerwoną zareaguje.
Właśnie, siostrze paznokcie ciągle się łamały, ale że jest dzieckiem i żadną chemią nie zdążyła ich zniszczyć, uznałam, że po niebieskiej będzie miała po prostu zdrowe, twarde i błyszsczące - guzik, u niej w ogóle nie można mówić o jakimkolwiek działaniu odżywki.
U mnie paznokcie urosły normalnie, tak jak powinny po 2 tygodniach, twarde są tylko na kciukach, ale tam były i przed zastosowaniem odżywki, natomiast reszta po zmyciu Herome, którą teraz stosuje raz w tygodniu jako bazę pod lakier są takie jak były..dość miękkie, rozdwajające się, ta biała częśc jest taka jakby porysowana i biała tylko z nazwy;/
Poczekam kilka m-cy i kupię czerwoną...może ta była za słaba;/
Ale jakiekolwiek efekty powinny się pojawić,a tu guzik;/
ja uzywałam od razu czerwonej i jestem naprawdę bardzo zadowolona tym bardziej, że ja włąsnie miałam koszmarny sajgon z moimi paznokciami.... miałam bardzo zniszzcone, rozdwajające się do połowy płytki, miękkie.
Uzywałam różnych odzywek, nawet mój ulubiony nail tek mi nie pomógł... a Herome wręcz zaczarował moje paznokcie.... pięknie rosną, są twarde, z jasnymi końcówkami.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 10:08   #107
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Ja jestem bardzo zadowolona wcześniej stosowałam SH złotą i przez 7 miesięcy miałam długie paznokcie ,obciełam na krótko bo się niektóre połamały
i przez 3 miesiące mi się rozdrwajały nie wiem dlaczego może dlatego że obcinałam nożyczkami przeczytałam o Herome dobre opinie i kupiłam w połowie listopada efekty było widać po miesiącu stosowania odżywka jest wydajna i starczy na 3 miesiące dobrze sie trzyma za miesiąc zamawiam jeszcze jedną

a to moje paznokcie po kuracji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg urlop w górach 308.jpg (39,3 KB, 286 załadowań)
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:07   #108
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

eva19 super!
uwielbiam ta odzywke gdy chce sie cieszyc dlugimi pazurkami po tipsach
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 23:11   #109
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
eva19 super!
uwielbiam ta odzywke gdy chce sie cieszyc dlugimi pazurkami po tipsach
dziękuję
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 16:46   #110
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez eva19 Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona wcześniej stosowałam SH złotą i przez 7 miesięcy miałam długie paznokcie ,obciełam na krótko bo się niektóre połamały
i przez 3 miesiące mi się rozdrwajały nie wiem dlaczego może dlatego że obcinałam nożyczkami przeczytałam o Herome dobre opinie i kupiłam w połowie listopada efekty było widać po miesiącu stosowania odżywka jest wydajna i starczy na 3 miesiące dobrze sie trzyma za miesiąc zamawiam jeszcze jedną

a to moje paznokcie po kuracji

dałabym się pokroić, że to akryle.... ale skoro naturalne, to gratuluję....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:46   #111
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Gonia nie ma się co dziwić. Moja mama też mnie dzisiaj zapytała czy znowu założyłam tipsy. Nie mogła się nadziwić że to moje naturalne paznokcie!!!
Tym razem i dla niej zamówiłam bo jest pod ogromnym wrażeniem tej odżywki!!
Od listopada tzn.od kiedy skończyłam kurację jeszcze ani jeden mi się nie złamał! W moim przypadku to wielki sukces!!
pozdrawiam
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:07   #112
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

witajcie
właśnie jestem świeżo po pomalowaniu paznokci Herome Extra Strong. Dzisiaj przyszła mi z Hairstore. O moich paznokciach mogę ze wstydem powiedzieć tyle - obgryzałam je całe życie, zawsze były w strasznym stanie. Ostatnio jednak jakimś cudem przestałam i ani się spostrzegłam i wyhodowałam długie paznokcie, dość mocne (dzięki skrzypowi i pokrzywie). Ogólnie nie ma tragedii oprócz tego, że są niesamowicie nierówne ( bo gdy pozostałych nie ruszałam, to zdarzyło mi się 'dobrać' do wskazujących i kciuków (a feeee ! ). W konsekwencji czego robię wszystko aby te najkrótsze urosły jak najszybciej. Zakupiłam Nailgrowth z Sally Hansen, ale używałam tylko 3 dni, bo dzisiaj dostałam Herome. Ale efekty po Nailgrowth jak najbardziej pozytywne. Chciałam zamówić Herome Strong, bo bałam się tego mega silnego działania extra strong, a poza tym moje paznokcie sa dość mocne, jednak po tych latach masakry przyda im się gruntowna odbudowa... jednak w wyniku zagapienia się (pomyliły mi się kolorki ) zamówiłam extra strong. Z niepokojem nałożyłam pierwszą wartwę na pierwszego paznokcia, czekając na ból, ale nic takiego się nie stało. Mhm...może ten ból jest tylko przy naprawdę słabych paznokciach... ?
Napiszę jak zobaczę jakieś efekty.
Pozdrawiam was gorąco !


Eva19 - mam nadzieję, że moje paznokcie tez kiedyś będą wyglądały podobnie ! Twoje są świetne !
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 00:10   #113
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

czytam i czytam i chyba tez kupie... kurcze ale jak zawsze wątpliwosci.. ten ból?! od kiedy po odzywce cos boli? cos musi byc nie tak w niej... skład? działanie? nie jest szkodliwa? Mam małe dziecko, i wiadomo ze nie bede przy nim malowac ale czy ogolny kontakt nie moze czegos złego wywołac?
Wogole soft, strong, czy extra...same pytania!
Najlepiej strong..ale jakby pomyslec ze nie zadziala to lepiej moze extra..ale jak bedzie za mocna... Kurcze tak to jest człowiek by chcial szybkich i najlepszych efektów ale czy dla zdrowia bedzie to ok...

Eh te wątpliwosci......
szkoda ze nie ma jednej odpowiedzi..
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 08:44   #114
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dałabym się pokroić, że to akryle.... ale skoro naturalne, to gratuluję....
zapewniam cię że naturalne i dziękuję

do bojestemtegowarta twoje paznokcie też będą tak wyglądać a nawet lepiej
tylko stosuj ją systematycznie powodzenia
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 08:51   #115
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

dziewczyny ja sie zastanwiam nad kupnem tej odzywki ale dopiero teraz sie dowiaduje ze sa dwie rodzaje biala i czerwona ,ktora jest lepsza? ,ja chcialam zamowic z allegro ,czy tam sprzedaja oryginaly?

http://www.allegro.pl/item534974383_...p_gratisy.html
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 09:08   #116
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja sie zastanwiam nad kupnem tej odzywki ale dopiero teraz sie dowiaduje ze sa dwie rodzaje biala i czerwona ,ktora jest lepsza? ,ja chcialam zamowic z allegro ,czy tam sprzedaja oryginaly?

http://www.allegro.pl/item534974383_...p_gratisy.html
polecam odżywkę i sprzedawce ja kupiłam od tego kup extra chyba że masz paznokcie po tipsach to strong
ja też będę zamawiać następna buteleczke przesyłka expresik instrukcja jak stosować POLECAM
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:44   #117
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Idealnecialo w składzie jest FORMALDEHYD nie wiem co to jest ale jest dopuszczalna jego ilość i to podobno to jest przyczyną dyskomfortu. Przy wrażliwych paznokciach lub uczuleniu na ten składnik mogą występować w/w objawy. odżywki nie można stosować zaraz po ściągnięciu tipsów (płytka jest cieńsza i co za tym idzie wrażliwsza)
Ja też obawiałam się że coś mi będzie dolegać ale nic takiego nie wystąpiło i teaz jestem z niej MEGA ZADOWOLONA. Również mam małe dziecko i stosuję ja zawsze późnym wieczorem jak dzieciaki już śpią
Zamówiłam już drugie opakowanie. Odżywki zaczęła ożywać też moja mama i również jest z niej bardzo zadowolona.
Decyzja jaką wybrać i tak należy do Ciebie wiem że nie jest to łatwe bo jakiś czas temu miałam ten sam problem ale postawiłam na EXTRA STRONG.
Ale decyzja należy oczywiście do Ciebie!!
pozdrawiam



do ultraviolet21
ja również polecam tego sprzedawce 100% profesjonalizm!!!!!!!!
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 16:41   #118
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

ultraviolet ja tez polecam tego sprzedawce zakupy bezproblemowe
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 21:11   #119
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

właśnie doszła do mnie druga buteleczka tego cudu
Tak się uzależniłam od tej odżywki, że uzywam ją 1-2 razy w tygodniu.
Paznokcie są cudowne . Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek takie miała. Twarde, równe, nie rozdwajają się, maja jasne ładne końcówki....
Co takiego jest w tej odżywce ? że ma takie działanie ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 09:01   #120
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

ja czekam na następną buteleczke , i też się uzależniłam

Gonia wklej zdjęcie twoich paznokci
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 16:04:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.