Jak ukryć parę kilogramów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 22:43   #1
Chomik_Susu
Przyczajenie
 
Avatar Chomik_Susu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 8

Jak ukryć parę kilogramów?


Hej dziewczyny, chciałam prosić o radę w pewnej kwestii. Jestem dość niskim (163cm) jabłkiem. Normalnie ważę w okolicy 54/56 kg i najlepiej czuję się w zestawie jeansy + bluzka z długim rękawem, w zasadzie nigdy specjalnie nie eksperymentowałam z modą bo w takim zestawie dobrze się czuję i wyglądam. Spodnie mam głównie rurki, bluzki gładkie, ciemne. I w zasadzie w zależności od pogody dobierałam tylko cieplejsze/lżejsze kurtki ;-) czy marynarki, a "mundurek" przez 90% roku pozostawał taki sam: rurki + gładka bluzka.

Niestety, przytyłam ostatnio do 62kg, co przy typie jabłka i przy dopasowych bluzkach nie wygląda zbyt korzystnie. Jest to przytycie tymczasowe (wiem, że wrócę do swojej wagi).

Obecnie mieszczę się w dwie pary jeansów (dzwonów - akurat takie znalazłam w lumpeksie, a nie chcę inwestować w nową garderobę bo jak już mówiłam, planuję powrót do poprzedniej wagi). Niestety, w bluzkach takich jakie mam i jakie mi się podobają wyglądam bardzo źle (brzuch, fałdy ).

Pracuję z ludźmi. Co doradziłybyście kupić (chodzi mi o góry, i raczej będę szukać w lumpeksach) żeby jakoś wyglądać w okresie "przejściowym" ?? Koszule męskie?? (ukryją fałdki, pasują do jeansów) A może coś zupełnie innego? Nie chcę chudnąć gwałtownie, daję sobie ze 2 miesiące, a problem mam codziennie rano...
Chomik_Susu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 08:34   #2
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Jak ukryć parę kilogramów?

tunika odcinana pod biustem - luzny materiał poniżej biustu ukryje brzuch i da Ci swobode
miałam dokładnie ten sam problem, najpierw w ogóle nie chciałam nic kupować, co miało działać na mnie jak motywacja
ale nie dało się tak funkcjonować pracując - kupowałam tuniki w kappahlu, tam mają dość dobrą rozmiarówkę i fasony, ktore pomagają przy nadwadze
a jak nie chcesz inwestować w sklep, bo one ok.120-130 zl kosztuja to szukaj po prostu tunik w ciucholandzie, powinny chyba być
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 20:08   #3
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Jak ukryć parę kilogramów?

W ciucholandzie można też znaleźć masę innych spodni... a tych w dużych rozmiarach jest bardzo dużo. To samo z marynarkami można je dostać.
Tuniki, rozpinane sweterki, marynarki. Najlepiej maskujące warstwy.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 22:53   #4
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Jak ukryć parę kilogramów?

Sylwetka jabłka ma większe okolice brzucha, ale za to nogi raczej ok. W takim razie najlepsze są rurki/legginsy i oversize'owa góra np. obszerniejsze, cienkie sweterki, luźniejsze bluzki. Dzwonów powinnaś unikać, bo Twoja sylwetka w nich będzie się wydawać jeszcze cięższa, masywniejsza.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:46   #5
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Jak ukryć parę kilogramów?

ale dziewczzyna waży obecnie 62 kg przy wzroście 163cm, nie róbcie z niej jakiegoś grubasa, który ma kupować ubrania w kappahalu i szukać spodni w duzych rozmiarach. Myślę, że jakaś koszula damska, lekko luźniejsza, bluzka rozmiar większa i powinno być dobrze.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.