Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-06-18, 16:52   #2521
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Henna khadi ¿adna mi nie lapala. Ale jak przesz³a na Lass Naturals to jest idealnie. U¿ywam czarnej a wychodzi ciemny br±z
Ja tez Lass uzywalam
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-18, 18:47   #2522
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ nie
Na w±tek zagl±dam, ale nie ma mowy o kombinowaniu
Trzymam siê mojego blondu. Jedyna zmiana u mnie, to rezygnacja z pasemek, bo masakrycznie zniszczy³y moje w³osy, które z natury i tak s± bardzo cienkie i delikatne.
Przej¶cie na farbê nie by³o ³atwe... psychicznie bo jednak uwielbia³am pasemka. Gdyby stan moich w³osów siê poprawi³ nie zastanawia³abym siê ani sekundy i znowu zrobi³abym pasemka. Teraz mogê pomarzyæ. Pozostaje mi farba i walka z ¿ó³tkiem
Nie kusi Ciê czasami ¿eby wróciæ do br±zu?
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Przewa¿nie jak w±tek odzywa³ to koñczy³o siê to metamorfozami
Ja nie kombinuje. Chcia³abym ale dziki hennie w koñcu mi w³osy nie wypadaj± tak mocno. Zrobi³am próbê z farb± jaki¶ czas temu i skoñczy³o siê mega wypadaniem. I henna mi lepiej chwyta odrosty.
Oooo a jednak znowu hennujesz Fajna sprawa, widzia³am nawet ¿e s± takie jasne henny ciemny blond, ale póki mnie nie uczulaj± farby to na hennê sie nie odwa¿ê.
A jak± masz d³ugo¶æ teraz?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-18, 19:18   #2523
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie kusi Ciê czasami ¿eby wróciæ do br±zu?

Oooo a jednak znowu hennujesz Fajna sprawa, widzia³am nawet ¿e s± takie jasne henny ciemny blond, ale póki mnie nie uczulaj± farby to na hennê sie nie odwa¿ê.
A jak± masz d³ugo¶æ teraz?
Juz rok ponad jadê na samej hennie
Teraz mam do ramion. Jeszcze 1.5 Mc temu mia³am za stanik ale scielam to ¶cierwo u teraz zapuszczam juz zdrowe w³osy które nie by³y nigdy (póki co) niczym spalone.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-18, 20:27   #2524
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ale scielam to ¶cierwo .
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-18, 21:55   #2525
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Juz rok ponad jadê na samej hennie
Teraz mam do ramion. Jeszcze 1.5 Mc temu mia³am za stanik ale scielam to ¶cierwo u teraz zapuszczam juz zdrowe w³osy które nie by³y nigdy (póki co) niczym spalone.
hehe
witaj w klubie ja wczoraj te¿ mniej wiêcej tyle ¶ciê³am ale te koñce ju¿ siê rozci±ga³y na mokro tak¿e by³y nie do odratowania. Zreszt± mi siê ostatnio wogóle przesta³y podobaæ d³ugie w³osy wyj±tkiem s± oczywi¶cie mega grube i gêste, ale takie to rzadko¶æ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-18, 23:26   #2526
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
hehe
witaj w klubie ja wczoraj te¿ mniej wiêcej tyle ¶ciê³am ale te koñce ju¿ siê rozci±ga³y na mokro tak¿e by³y nie do odratowania. Zreszt± mi siê ostatnio wogóle przesta³y podobaæ d³ugie w³osy wyj±tkiem s± oczywi¶cie mega grube i gêste, ale takie to rzadko¶æ
Takie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20160531_182349~2.jpg (78,1 KB, 26 za³adowañ)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-19, 08:07   #2527
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez karolca Poka¿ wiadomo¶æ
Takie?
Boskie

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
hehe
witaj w klubie ja wczoraj te¿ mniej wiêcej tyle ¶ciê³am ale te koñce ju¿ siê rozci±ga³y na mokro tak¿e by³y nie do odratowania. Zreszt± mi siê ostatnio wogóle przesta³y podobaæ d³ugie w³osy wyj±tkiem s± oczywi¶cie mega grube i gêste, ale takie to rzadko¶æ
Moje ze ci±gnê³y siê jak guma. Ale to by³y te które pamietaly jeszcze wszystkie rozjasniania itp. Teraz sama nie wiem czego chce je¿eli chodzi o fryzurê. ..
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 09:10   #2528
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie kusi Ciê czasami ¿eby wróciæ do br±zu?
Nie. Za du¿o mnie to kosztowa³o nerwów, ¿eby uzyskaæ blond. Za bardzo w³osy ucierpia³y. I teraz znowu wróciæ. ... nieeee.
Poza tym jak sobie przypomnê te wieczne odrosty.... brrrrr....
Mój naturalny kolor jest za jasny, ¿eby mieæ ³adny ciemny br±z. Wieczna walka z rudzic±! O nie, dziêkujê
Teraz wreszcie nie muszê siê przejmowaæ odrostami, bo ich prawie nie widaæ.
Odrosty przy br±zie by³y widoczne ju¿ po tygodniu, a teraz po 4 tygodniach nadal nie muszê nic robiæ.
Jest szansa, ¿e w³osy wreszcie od¿yj±


Morgan skoro ci lepiej w ciep³ym blondzie, to jak przyjdzie twoja farba, to spróbuj na jednym pasemku gdzie¶ pod spodem. Mo¿e akurat taki ci wyjdzie. Mi 9.22 wysz³o bardzo ciep³o - czyli odwrotnie ni¿ powinno

Wczoraj robi³am w³osy 9.21+ odrobinka 9.1 na 6% i wysz³o mi meeeega ch³odno, wrêcz szaro w kierunku gloniasto! Wiem, ¿e po paru myciach szaro¶æ siê wyp³ucze. Mam nadziejê, ¿e pozostanie wtedy ³adny ch³odny blond bez z³ota.
Pierwszy raz farbowa³am w³osy omijaj±c odrosty
Ale kolor wyszed³ równy
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-19, 10:16   #2529
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez karolca Poka¿ wiadomo¶æ
Takie?
Piêkne Moje s± niestety do¶c cienkie z natury, a im d³u¿sze tym wiêkszy "przyklap" na górze
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Moje ze ci±gnê³y siê jak guma. Ale to by³y te które pamietaly jeszcze wszystkie rozjasniania itp. Teraz sama nie wiem czego chce je¿eli chodzi o fryzurê. ..
To u mnie dok³adnie to samo. Te koñce jednak by³y wielokrotnie rozja¶niane, tak¿e nie do odratowania, nawet olaplex im nie pomóg³
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie. Za du¿o mnie to kosztowa³o nerwów, ¿eby uzyskaæ blond. Za bardzo w³osy ucierpia³y. I teraz znowu wróciæ. ... nieeee.
Poza tym jak sobie przypomnê te wieczne odrosty.... brrrrr....
Mój naturalny kolor jest za jasny, ¿eby mieæ ³adny ciemny br±z. Wieczna walka z rudzic±! O nie, dziêkujê
Teraz wreszcie nie muszê siê przejmowaæ odrostami, bo ich prawie nie widaæ.
Odrosty przy br±zie by³y widoczne ju¿ po tygodniu, a teraz po 4 tygodniach nadal nie muszê nic robiæ.
Jest szansa, ¿e w³osy wreszcie od¿yj±

Morgan skoro ci lepiej w ciep³ym blondzie, to jak przyjdzie twoja farba, to spróbuj na jednym pasemku gdzie¶ pod spodem. Mo¿e akurat taki ci wyjdzie. Mi 9.22 wysz³o bardzo ciep³o - czyli odwrotnie ni¿ powinno

Wczoraj robi³am w³osy 9.21+ odrobinka 9.1 na 6% i wysz³o mi meeeega ch³odno, wrêcz szaro w kierunku gloniasto! Wiem, ¿e po paru myciach szaro¶æ siê wyp³ucze. Mam nadziejê, ¿e pozostanie wtedy ³adny ch³odny blond bez z³ota.
Pierwszy raz farbowa³am w³osy omijaj±c odrosty
Ale kolor wyszed³ równy
Wrzucisz zdjêcie? jestem bardzo ciekawa. Robi³a¶ alfaparf? Na ca³e w³osy? Ja ju¿ zapomnia³am ale jak przegl±da³am ostatnio moje w³osowe zdjêcia na kompie to znalaz³am folder pod has³em alfaparf 11.21 przypomnia³o mi siê ¿e nie by³am z niego zadowolona i wróci³am do kolestonów 12.
Faktycznie takie czêste farbowanie jest mêcz±ce, i w³osy bardziej cierpi±. A poza tym ³adnie Ci w blondzie.
A ¿e mi jest lepiej w ciep³ym to fryzjer stwierdzi³ hehe ale ja siê bêdê trzymaæ ch³odnych odcieni bo tak siê jednak lepiej czujê.
Zrobi³am rano pasemko 9.22 i tak mi siê spodoba³ efekt ¿e pofarbowa³am ca³e
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-19, 10:29   #2530
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

O! No widzisz. Do odwa¿nych ¶wiat nale¿y To wrzuæ zdjêcie.
Ja te¿ wrzucê o ile uda mi siê zrobiæ dobre zdjêcie, co w obecnych warunkach pogodowych jest do¶æ trudne
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-19, 10:30   #2531
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
O! No widzisz. Do odwa¿nych ¶wiat nale¿y To wrzuæ zdjêcie.
Ja te¿ wrzucê o ile uda mi siê zrobiæ dobre zdjêcie, co w obecnych warunkach pogodowych jest do¶æ trudne
W³a¶nie nie wiem co jest z t± pogod± dzisiaj ale wszystkie zdjêcia jakie¶ przek³amane wychodz±
Wrzucê jedno ale ja ten kolor inaczej widzê ni¿ mój obiektyw Na pewno mniej szary jest w rzeczywistosci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,5 KB, 36 za³adowañ)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2016-06-19 o 10:34
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 10:37   #2532
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ten jest trochê bardziej realny.
Na drugim zdjêciu jest bardziej realny odcieñ, taki bardziej fioletowy, tylko znów za ciemno wysz³o

Nie wiem czemu zdj. jest bokiem, u mnie na kompie jest normalnie ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1030839.jpg (101,9 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (59,9 KB, 35 za³adowañ)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2016-06-19 o 10:55
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-19, 12:24   #2533
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ nie
Na w±tek zagl±dam, ale nie ma mowy o kombinowaniu
Trzymam siê mojego blondu. Jedyna zmiana u mnie, to rezygnacja z pasemek, bo masakrycznie zniszczy³y moje w³osy, które z natury i tak s± bardzo cienkie i delikatne.
Przej¶cie na farbê nie by³o ³atwe... psychicznie bo jednak uwielbia³am pasemka. Gdyby stan moich w³osów siê poprawi³ nie zastanawia³abym siê ani sekundy i znowu zrobi³abym pasemka. Teraz mogê pomarzyæ. Pozostaje mi farba i walka z ¿ó³tkiem
Jak tam Twój blond? Dawno nic nie pisa³a¶. Poka¿ fotkê.
Ja te¿ nic nie kombinuje, bêdê tylko od¶wie¿ac kolor nied³ugo, mam ombre na dole jasny z³oty blond, na górze taki br±z na poziomie 6 ni to w rudy ni to w z³oty wpada. Dziêki temu mam i swój ukochany blond i br±z i nie muszê farbowac czêsto w³osów, bo odrost nie rzuca siê w oczy. Teraz po jakich¶ trzech miesi±cach bêdê od¶wie¿ac górê na poziom 4.0 (ostatnio te¿ tak mia³am tylko ju¿ siê wyp³ukal, nic dziwnego) a dó³ zrobiê jeszcze ja¶niejszy i trochê ch³odniejszy. Uwielbiam ostatnio kontrasty. Mo¿e w koñcu dziêki rzadkiemu farbowaniu i intensywnej pielêgnacji uzyskam wymarzon± d³ugo¶æ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2016-06-19 o 12:26
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-19, 16:46   #2534
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Jak tam Twój blond? Dawno nic nie pisa³a¶. Poka¿ fotkê.
Mowilam ci, ¿e bêdê farbowaæ tydzieñ temu, ale jednak zrobi³am to dopiero wczoraj. Dzi¶ wysz³o s³oñce, wiêc zrobi³am fotki, ale szczerze mówi±c nie wiem czy taki jest na prawdê mój kolor. Ka¿da fotka wychodzi inaczej. Mo¿e to wina telefonu, ale nie chce mi siê wyci±gaæ aparatu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1466351065173.jpg (122,5 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1466351080297.jpg (117,4 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1466351117026.jpg (117,4 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1466351132666.jpg (76,4 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1466351154182.jpg (73,8 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1466351185214.jpg (117,4 KB, 10 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-19, 20:25   #2535
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mowilam ci, ¿e bêdê farbowaæ tydzieñ temu, ale jednak zrobi³am to dopiero wczoraj. Dzi¶ wysz³o s³oñce, wiêc zrobi³am fotki, ale szczerze mówi±c nie wiem czy taki jest na prawdê mój kolor. Ka¿da fotka wychodzi inaczej. Mo¿e to wina telefonu, ale nie chce mi siê wyci±gaæ aparatu.
Faktycznie, ka¿e inne, ale ka¿e wygl±da naturalnie. Nie widaæ niczego gloniastego
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 00:11   #2536
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Zgadzam siê z przedmowczyni±. Fajnie!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 11:10   #2537
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêki dziewczyny
Moja córka twierdzi, ¿e widzi zieleñ, ale ja nie widzê nic zielonego, jedynie ch³ód/szaro¶æ Poziom równie¿ mi odpowiada, wiêc raczej pozostanê przy tym kolorze.

SceneQueene mia³a¶ racjê z tym 9.1 ¿eby go nie dodawaæ. Podejrzewam, ¿e gdybym u¿y³a samego 9.21 to wysz³oby wystarczaj±co ch³odno.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 13:13   #2538
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Fajnie, ¿e jeste¶ zadowolona.
A widzisz, moja wrodzona niechêæ do popieli niestety zazwyczaj siê sprawdza. :-P

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 13:18   #2539
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisia, za to wiem, ¿e popiele Alfaparf s± godne polecenia i jest du¿a szansa na uzyskanie odpowiedniego odcienia Ja swoje w s³oncu widzê jako ¿ó³to-z³ote na poziomie 7
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 14:21   #2540
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez karolca Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia, za to wiem, ¿e popiele Alfaparf s± godne polecenia i jest du¿a szansa na uzyskanie odpowiedniego odcienia Ja swoje w s³oncu widzê jako ¿ó³to-z³ote na poziomie 7
Tak, zdecydowanie wychodz± popielato. Mojej córce te¿ takie same odcienie na³o¿y³am tylko poziom ciemniej i ma te¿ moooocno ch³odno, wrêcz zielonkawo/szaro.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-20, 21:37   #2541
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 822
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

O, to mo¿e ja siê do³±czê z pytaniem Mam w³osy w odcieniu... Jakim¶ miêdzy jasnym br±zem a ciemnym blondem (raczej w kierunku br±zu). Nigdy nie farbowa³am ca³ych w³osów (kiedy¶ tylko czê¶ciowo, uprzednio je rozja¶niaj±c - by³y w strasznym stanie po rozja¶nieniu ) i chcia³abym tego unikn±æ z trzech powodów:
- zniszczenie w³osów
- odrosty
- chcê tylko chwilowej zmiany.

Chcia³abym zobaczyæ, jak wygl±da³abym w blondzie - nie jakim¶ "tlenionym", ale jednak do¶æ jasnym.

Zastanawia³am siê, czy jest jaka¶ mo¿liwo¶æ unikniêcia rozja¶niania lub farby, by osi±gn±æ taki efekt? Chodzi mi o to, by by³ jak najbardziej krótkotrwa³y. Najlepiej ¿eby siê zmywa³, poniewa¿ lubiê swój naturalny kolor i chcia³abym do niego wróciæ w miarê szybko. Blond to ot taka sobie chwilowa zachcianka
Sayven jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-21, 10:29   #2542
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sayven Poka¿ wiadomo¶æ
O, to mo¿e ja siê do³±czê z pytaniem Mam w³osy w odcieniu... Jakim¶ miêdzy jasnym br±zem a ciemnym blondem (raczej w kierunku br±zu). Nigdy nie farbowa³am ca³ych w³osów (kiedy¶ tylko czê¶ciowo, uprzednio je rozja¶niaj±c - by³y w strasznym stanie po rozja¶nieniu ) i chcia³abym tego unikn±æ z trzech powodów:
- zniszczenie w³osów
- odrosty
- chcê tylko chwilowej zmiany.

Chcia³abym zobaczyæ, jak wygl±da³abym w blondzie - nie jakim¶ "tlenionym", ale jednak do¶æ jasnym.

Zastanawia³am siê, czy jest jaka¶ mo¿liwo¶æ unikniêcia rozja¶niania lub farby, by osi±gn±æ taki efekt? Chodzi mi o to, by by³ jak najbardziej krótkotrwa³y. Najlepiej ¿eby siê zmywa³, poniewa¿ lubiê swój naturalny kolor i chcia³abym do niego wróciæ w miarê szybko. Blond to ot taka sobie chwilowa zachcianka
Nie da siê zje¶æ ciastko i mieæ ciastko.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-21, 10:38   #2543
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Sayven zrób sobie "metamorfozê" w jakim¶ programie online np. na Taaz mo¿esz sobie podejrzeæ jak bêdziesz wygl±daæ w ró¿nych kolorach w³osów.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-21, 10:39   #2544
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sayven Poka¿ wiadomo¶æ
O, to mo¿e ja siê do³±czê z pytaniem Mam w³osy w odcieniu... Jakim¶ miêdzy jasnym br±zem a ciemnym blondem (raczej w kierunku br±zu). Nigdy nie farbowa³am ca³ych w³osów (kiedy¶ tylko czê¶ciowo, uprzednio je rozja¶niaj±c - by³y w strasznym stanie po rozja¶nieniu ) i chcia³abym tego unikn±æ z trzech powodów:
- zniszczenie w³osów
- odrosty
- chcê tylko chwilowej zmiany.

Chcia³abym zobaczyæ, jak wygl±da³abym w blondzie - nie jakim¶ "tlenionym", ale jednak do¶æ jasnym.

Zastanawia³am siê, czy jest jaka¶ mo¿liwo¶æ unikniêcia rozja¶niania lub farby, by osi±gn±æ taki efekt? Chodzi mi o to, by by³ jak najbardziej krótkotrwa³y. Najlepiej ¿eby siê zmywa³, poniewa¿ lubiê swój naturalny kolor i chcia³abym do niego wróciæ w miarê szybko. Blond to ot taka sobie chwilowa zachcianka
Nic nie zrobisz kochana. Nic Ci nie pokryje tak, by kolor zmieni³ siê w blond, ale by¶ mog³a za chwilê do niego wróciæ. Nawet farba rozja¶niajaca na sta³e zmieni Twój kolor- no i nie zejdzie do takiego odcienia jak chcesz.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-21, 11:27   #2545
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 822
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Sayven zrób sobie "metamorfozê" w jakim¶ programie online np. na Taaz mo¿esz sobie podejrzeæ jak bêdziesz wygl±daæ w ró¿nych kolorach w³osów.
Nie interesuj± mnie takie metamorfozy w programie, bo i chêæ krótkotrwa³ej zmiany nie wynika z obawy o to, jak wygl±da³abym w nowym kolorze. Po prostu mam ochotê co¶ zmieniæ, ale wróciæ w szybkim czasie do swojego naturalnego koloru, bo tak w³a¶ciwie to go bardzo lubiê

Tak podejrzewa³am, ¿e mo¿e byæ z tym problem... W takim razie chyba nie bêdê kombinowaæ i zostanê przy swoim naturalnym kolorze Dziêki dziewczyny
Sayven jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 06:16   #2546
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Morgan przepiêkny blond masz!
Kuzwa... taki to mog³abym mieæ

Wiedzia³am ¿e jak w±tek odzyje to w³±czy mi siê chêæ kombinowania

Zrobiê chyba podej¶cie do CT. Bo henna nie rozjasnie a ze scielam w³osy to mam okazjê zej¶æ z henny
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 08:48   #2547
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan przepiêkny blond masz!
Kuzwa... taki to mog³abym mieæ

Wiedzia³am ¿e jak w±tek odzyje to w³±czy mi siê chêæ kombinowania

Zrobiê chyba podej¶cie do CT. Bo henna nie rozjasnie a ze scielam w³osy to mam okazjê zej¶æ z henny
Dziêki te¿ mi siê podoba
Fajny jest ten kolor bo jest ch³odny,ale nie ma w sobie popielu tzn zieleni wiêc ¿adne gloniaste niespodzianki nie wychodz±.
Z color touch te¿ my¶la³am ¿eby wypróbowaæ kiedy¶ odcieñ 9.16
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-22, 12:27   #2548
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki te¿ mi siê podoba
Fajny jest ten kolor bo jest ch³odny,ale nie ma w sobie popielu tzn zieleni wiêc ¿adne gloniaste niespodzianki nie wychodz±.
Z color touch te¿ my¶la³am ¿eby wypróbowaæ kiedy¶ odcieñ 9.16
Ja robi³am CT 9.16 ju¿ dwa razy i jest bardzo ³adny. Chwyta rzeczywi¶cie ch³odno. Tylko wiadomo, ¿e szybko siê splukuje.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 09:15   #2549
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Min±³ ju¿ tydzieñ od mojego farbowania, a wiêc ju¿ kilka razy my³am w³osy i dopiero teraz mój kolor jest taki jak powinien byæ. Nie ma ¿adnej zielonkawej czy burej po¶wiaty. Okre¶li³abym ten kolor jako ch³odny be¿owy.
Wklejam dzisiejsz± fotkê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1467015299218.jpg (45,0 KB, 17 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 10:25   #2550
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 822
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Min±³ ju¿ tydzieñ od mojego farbowania, a wiêc ju¿ kilka razy my³am w³osy i dopiero teraz mój kolor jest taki jak powinien byæ. Nie ma ¿adnej zielonkawej czy burej po¶wiaty. Okre¶li³abym ten kolor jako ch³odny be¿owy.
Wklejam dzisiejsz± fotkê.
Piêkny jest ten kolor!
__________________
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip.
Sayven jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.