Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-26, 18:26   #3061
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Licze na to że będzie zaraz lepiej.
Poszłam wziąć kąpiel, umylam włosy, wysuszylam i wyprostowalam choć nie robię tego w ogóle!! I pomalowalam paznokcie u stóp. Pomogło ale za chwilę zaczęłam znów mieć zjazd.. A jeszcze jak w piosence był jakiś smętny fragment a ja sobie przypomniałam że dziś mija 4msc jak Dziadek nie żyje to w ryk.. 😭😭
Straszne są takie huśtawki.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Kochana jesteś, ogromne dzięki! Tak bym się stresowala i szukala w Googlach

U mnie ogólnie problemów ciąg dalszy, mąż wciąż w stanie średnim a córka w nocy wymiotowała... Szczerze tęsknię do ostatniego tygodnia, kiedy wszystko jeszcze jakoś normalnie wyglądało. Ech, oby szybko wróciło do normy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze nie fajnie.. Oby zaraz to przyszlo, spokój się przyda..
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 19:08   #3062
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Witam 😘
Ja dziś mam hustawke nastrojów. Właśnie się popłakałam jadąc samochodem 😲
Teraz siedzę bez sensu w domu i czuję niemoc. Taka jakaś bezcelu i bez potrzeby
W pracy dzisiaj byłam tylko po to żeby pójść tam. Żeby ludzie mnie chyba widzieli bo nie robiłam nic.. Faktury drukowalam 😩
A wczoraj odwróciła się z fochem w stronę ściany i na siłę szłam spać żeby nawet nie gadać o co jestem obrażona.. Bo sama nie wiedziałam.
Dobijcie mnie proszę
Masz prawo byc zmeczona, dodatkowo mamy chore ilosci roznych hormonow i ciaza, nawet ta zdrowa i wyczekana zawsze jest rewolucja w zyciu i czekaja nas ogromne zmiany, wiec ogolnie jest co przezywac.
Ja normalnie potrafie naprawde sporo rzeczy ogarnac czy nadzorowac chociazby zawodowo a dzisiaj sie prawie poplakalam bo nie moglam budynku znalezc i zle mnie pokierowali. W ogole od momentu zapalnego do lez w oczach jest u mnie droga kilku minut.

Jakis czas po porodzie wroci do normy

Ja jestem bardzo zadowolona, ze poszlam na ta szkole rodzenia, duzo ciekawych rzeczy sie dowiedzialam
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 19:16   #3063
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Masz prawo byc zmeczona, dodatkowo mamy chore ilosci roznych hormonow i ciaza, nawet ta zdrowa i wyczekana zawsze jest rewolucja w zyciu i czekaja nas ogromne zmiany, wiec ogolnie jest co przezywac.
Ja normalnie potrafie naprawde sporo rzeczy ogarnac czy nadzorowac chociazby zawodowo a dzisiaj sie prawie poplakalam bo nie moglam budynku znalezc i zle mnie pokierowali. W ogole od momentu zapalnego do lez w oczach jest u mnie droga kilku minut.

Jakis czas po porodzie wroci do normy

Ja jestem bardzo zadowolona, ze poszlam na ta szkole rodzenia, duzo ciekawych rzeczy sie dowiedzialam
Ja dzwoniłam się zapisywać, koło 25-26tc powinna położna z terminem zajęć zadzwonić. Będę chodzić. Zawsze to ktoś kto rozumie 😁 i kobietki z tą samą "dolegliwością" 🤣
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 19:51   #3064
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Ja mam tak, że od początku ciąży denerwują mnie określone osoby. I kurna nawet jak tylko oddychają to mnie denerwują. Oby przetrwać ciąże poród i połóg to powinno być dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 20:00   #3065
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja mam tak, że od początku ciąży denerwują mnie określone osoby. I kurna nawet jak tylko oddychają to mnie denerwują. Oby przetrwać ciąże poród i połóg to powinno być dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja współczuję mężowi memu bo strasznie mnie w tej ciąży wszystko u Niegow denerwuje ale na tyle się trzymam że się nie kłócimy jeszcze

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 20:34   #3066
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Też jestem nerwowa w ciąży Najpierw miałam etap, że wszystko mnie wkurzało, potem mi przeszło na dość długo, a za to teraz zrobiłam się płaczliwa :/ Eh te hormony...

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 20:35   #3067
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Uff czyli jestem normalna 🤣🤣👍
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 20:42   #3068
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Uff czyli jestem normalna 🤣🤣
No pewnie, że tak

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 20:56   #3069
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Jest za goraco by zyc

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:00   #3070
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Ja miałam okresy strasznej płaczliwosci, a od miesiąca jakoś w miarę się uspokoiłam Cieszę się, że w końcu jest lepiej. Życzę cierpliwości i poprawy nastroju Dzisiaj położna w szkole rodzenia powiedziała, że podczas karmienia piersią traci się około 700 kalorii dziennie, to całkiem przyjemna wiadomość
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:02   #3071
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Ja miałam okresy strasznej płaczliwosci, a od miesiąca jakoś w miarę się uspokoiłam Cieszę się, że w końcu jest lepiej. Życzę cierpliwości i poprawy nastroju Dzisiaj położna w szkole rodzenia powiedziała, że podczas karmienia piersią traci się około 700 kalorii dziennie, to całkiem przyjemna wiadomość
Ja słyszałam, że 500 ale i tak nic nie schudłam karmiąc piersią. Na mnie niestety to nie działa, a tak na to liczyłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 21:10   #3072
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Ja miałam okresy strasznej płaczliwosci, a od miesiąca jakoś w miarę się uspokoiłam Cieszę się, że w końcu jest lepiej. Życzę cierpliwości i poprawy nastroju Dzisiaj położna w szkole rodzenia powiedziała, że podczas karmienia piersią traci się około 700 kalorii dziennie, to całkiem przyjemna wiadomość
Niestety apetyt tez dopisuje

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:18   #3073
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jest za goraco by zyc

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Też tak sądzę. Po 9jak wyszłam z domu to szlag mnie trafił. Ruchu powietrza żadnego, sucho i tak gorąco że nie ma czym oddychać. Szkoda gadać 😩
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:23   #3074
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Masz prawo byc zmeczona, dodatkowo mamy chore ilosci roznych hormonow i ciaza, nawet ta zdrowa i wyczekana zawsze jest rewolucja w zyciu i czekaja nas ogromne zmiany, wiec ogolnie jest co przezywac.
Ja normalnie potrafie naprawde sporo rzeczy ogarnac czy nadzorowac chociazby zawodowo a dzisiaj sie prawie poplakalam bo nie moglam budynku znalezc i zle mnie pokierowali. W ogole od momentu zapalnego do lez w oczach jest u mnie droga kilku minut.

Jakis czas po porodzie wroci do normy

Ja jestem bardzo zadowolona, ze poszlam na ta szkole rodzenia, duzo ciekawych rzeczy sie dowiedzialam
Opowiadaj co się dowiedziałaś. Co Cię może zaskoczyło? Albo co uważasz że ci się przyda a nie wiedziałaś... dawaj!
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Ja miałam okresy strasznej płaczliwosci, a od miesiąca jakoś w miarę się uspokoiłam Cieszę się, że w końcu jest lepiej. Życzę cierpliwości i poprawy nastroju Dzisiaj położna w szkole rodzenia powiedziała, że podczas karmienia piersią traci się około 700 kalorii dziennie, to całkiem przyjemna wiadomość
Tak to prawda kp "zużywa" dużo kcal, ale przez to apetyt jeszcze większy.. a ochota na słodkie jest taka, że o mamo!! Nie przepadam za słodyczami ale podczas karmienia tak wsuwałam jak uzależniona i co najgorsze - przytyłam przez to. A mówi się że przy kp chudniesz... no chyba tylko wtedy jak masz czas zjeść coś NORMALNEGO, albo 20km do najbliższego sklepu ze słodyczami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jest za goraco by zyc

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ej ja się trzymam jeszcze ale pije jak szalona bo boję się odwodnienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:36   #3075
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Ogolnie dowiedzialam sie jak wyglada opieka okoloporodowa w szpitalu gdzie zamierzam rodzic, sporo bylo tez o naszym wlasnie "roznym" samopoczuciu w ciazy i o objawach, ktore powinny nas sklonic do wizyty na IP.
Np oddzialowa powiedziala, ze zmniejszenie ruchow plodu jest definitywnie powodem pojechania na IP i nie nalezy czekac zbyt dlugo. Ale nie wiedzialam ze nadmierne gwaltowne ruchy tez nie sa dobre. No i jak pojawia sie krwotok nawet w okresie okoloporodowym to nie zalecaja jechac samemu tylko wzywac karetke.

Potem bylo z fizjoterapeutka, pokazywala jak wstawac z lozka, schylac sie, kucac zeby unikac rozejscia miesni i chronic miesnie dna macicy - o nich tez bylo sporo. Ze brzuszka nie pchamy do przodu nawet jak ciagnie, tylko trzymamy prosta pozycje i unikamy lordozy. Bylo o cwiczeniach tych miesni i np kompletnie nie wiedzialam ze nalezy cwiczyc osobno miesnie przy cewce a osobno przy pochwie i faza aktywna ma byc przy wydechu. Troche probowalismy oddychac przeponowo ale ciezko mi szlo no i bylo info o rozejsciu spojenia, o pozycjac przyjmowanych w pologu itd. Tak ogolnie duzo zajawek, ale ja lubie takie zajecia bo potem przynajmniej wiadomo co mozna zglebiac a no i kazala cwiczyc ruchy okrezne miednicy.
Fajnie ze ktos cos tlumaczy i mozna od razu zadac pytanie zywej osobie a nie szukac po tym necie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:48   #3076
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

No dziewczyny, nie wiem jak to z tym karmieniem z autopsji jeszcze :P okaże się jak to będzie u mnie. Moja mama też mówiła, że schudła dużo przy KP właśnie
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:52   #3077
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Witam 😘
Ja dziś mam hustawke nastrojów. Właśnie się popłakałam jadąc samochodem 😲
Teraz siedzę bez sensu w domu i czuję niemoc. Taka jakaś bezcelu i bez potrzeby
W pracy dzisiaj byłam tylko po to żeby pójść tam. Żeby ludzie mnie chyba widzieli bo nie robiłam nic.. Faktury drukowalam 😩
A wczoraj odwróciła się z fochem w stronę ściany i na siłę szłam spać żeby nawet nie gadać o co jestem obrażona.. Bo sama nie wiedziałam.
Dobijcie mnie proszę
nie martw się wszystko będzie dobrze ja takie zjazdy nastroju miałam w pierwszym trymestrze później jakoś samo przeszlo a teraz nawet byle glupota mnie wzrusza
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Ja miałam okresy strasznej płaczliwosci, a od miesiąca jakoś w miarę się uspokoiłam Cieszę się, że w końcu jest lepiej. Życzę cierpliwości i poprawy nastroju Dzisiaj położna w szkole rodzenia powiedziała, że podczas karmienia piersią traci się około 700 kalorii dziennie, to całkiem przyjemna wiadomość
O kurczę a ja nawet nie wiem czy będę mogła karmić piersia
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jest za goraco by zyc

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
na co nam wakacje w zagranicznych tropikach skoro to wszystko mamy na.miejscu
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 21:55   #3078
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ogolnie dowiedzialam sie jak wyglada opieka okoloporodowa w szpitalu gdzie zamierzam rodzic, sporo bylo tez o naszym wlasnie "roznym" samopoczuciu w ciazy i o objawach, ktore powinny nas sklonic do wizyty na IP.
Np oddzialowa powiedziala, ze zmniejszenie ruchow plodu jest definitywnie powodem pojechania na IP i nie nalezy czekac zbyt dlugo. Ale nie wiedzialam ze nadmierne gwaltowne ruchy tez nie sa dobre. No i jak pojawia sie krwotok nawet w okresie okoloporodowym to nie zalecaja jechac samemu tylko wzywac karetke.

Potem bylo z fizjoterapeutka, pokazywala jak wstawac z lozka, schylac sie, kucac zeby unikac rozejscia miesni i chronic miesnie dna macicy - o nich tez bylo sporo. Ze brzuszka nie pchamy do przodu nawet jak ciagnie, tylko trzymamy prosta pozycje i unikamy lordozy. Bylo o cwiczeniach tych miesni i np kompletnie nie wiedzialam ze nalezy cwiczyc osobno miesnie przy cewce a osobno przy pochwie i faza aktywna ma byc przy wydechu. Troche probowalismy oddychac przeponowo ale ciezko mi szlo no i bylo info o rozejsciu spojenia, o pozycjac przyjmowanych w pologu itd. Tak ogolnie duzo zajawek, ale ja lubie takie zajecia bo potem przynajmniej wiadomo co mozna zglebiac a no i kazala cwiczyc ruchy okrezne miednicy.
Fajnie ze ktos cos tlumaczy i mozna od razu zadac pytanie zywej osobie a nie szukac po tym necie
No faktycznie ciekawe rzeczy..
A ja od siebie polecam ćwiczyć oddech, bo mi bardzo tego brakowało, przy bolesnych skurczach zwyczajnie wstrzymywalalm powietrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 22:05   #3079
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Uff czyli jestem normalna 🤣🤣👍
A ja nie
Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że 500 ale i tak nic nie schudłam karmiąc piersią. Na mnie niestety to nie działa, a tak na to liczyłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też o 500
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Niestety apetyt tez dopisuje

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ale podobno nie ma czasu nawet siknąć Kiedy więc jeść?
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ogolnie dowiedzialam sie jak wyglada opieka okoloporodowa w szpitalu gdzie zamierzam rodzic, sporo bylo tez o naszym wlasnie "roznym" samopoczuciu w ciazy i o objawach, ktore powinny nas sklonic do wizyty na IP.
Np oddzialowa powiedziala, ze zmniejszenie ruchow plodu jest definitywnie powodem pojechania na IP i nie nalezy czekac zbyt dlugo. Ale nie wiedzialam ze nadmierne gwaltowne ruchy tez nie sa dobre. No i jak pojawia sie krwotok nawet w okresie okoloporodowym to nie zalecaja jechac samemu tylko wzywac karetke.

Potem bylo z fizjoterapeutka, pokazywala jak wstawac z lozka, schylac sie, kucac zeby unikac rozejscia miesni i chronic miesnie dna macicy - o nich tez bylo sporo. Ze brzuszka nie pchamy do przodu nawet jak ciagnie, tylko trzymamy prosta pozycje i unikamy lordozy. Bylo o cwiczeniach tych miesni i np kompletnie nie wiedzialam ze nalezy cwiczyc osobno miesnie przy cewce a osobno przy pochwie i faza aktywna ma byc przy wydechu. Troche probowalismy oddychac przeponowo ale ciezko mi szlo no i bylo info o rozejsciu spojenia, o pozycjac przyjmowanych w pologu itd. Tak ogolnie duzo zajawek, ale ja lubie takie zajecia bo potem przynajmniej wiadomo co mozna zglebiac a no i kazala cwiczyc ruchy okrezne miednicy.
Fajnie ze ktos cos tlumaczy i mozna od razu zadac pytanie zywej osobie a nie szukac po tym necie
Jak się definiuje zmniejszenie i nadmierne gwałtowne ruchy?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 22:17   #3080
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Mnie sie wydawalo ze umiem oddychac z brzucha bo cwiczylam kiedys sporo na silowni i to jest potrzebne do ciezarow, ale jak sprobowalam teraz ze swoja kulka to... Error

A no i dowiedzialam sie ze takie sliczne brzuszki typu Sara Boruc, ze wszystko umiesnione i zgrabna talia i tylko pileczka z przodu nie sa super dobre dla kobiety, bo jest jeszcze wieksza szansa ze kresa biala sie rozejdzie. No ja stety niestety mam nadal talie takze zamierzam teraz bardziej uwazac na ten bebzonik

Ultra obawiam sie ze cala teorie moze szlag trafic jak juz sie rozpocznie akcja porodowa

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
A ja nie

Ja też o 500

Ale podobno nie ma czasu nawet siknąć Kiedy więc jeść?

Jak się definiuje zmniejszenie i nadmierne gwałtowne ruchy?
Niestety indywidualnie, tak jak mi gin mowil, powinnysmy powoli sie uczyc rytmu dnia naszych dzieci i jak sa jakies odchylenia, ze np zawsze po sniadaniu sie wierci a danego dnia od rana nie bylo ruchow, to zalecaja sie polozyc na slawnym lewym boku i liczyc i jak sie naliczy te 10 w 1-2h to spoko a jak nie to lepiej sie przejechac.
Ja niestety nadal nie kumam rytmu u malej
A zbyt gwaltowne to po prostu jakas nerwowa szamotanina ktorej wczesniej sie nie spotykalo.
Mowila ze nalezy unikac takiej sytuacji, ze wpadaja babki na IP mowiac ze od wczoraj nie czuja dziecka np i dopiero przyszly sprawdzic. Przy czym te zajecia sa od 25 tc, wiec nie wiem czy to sie tez tyczy mlodszych ciaz bo zapewne w 21tc to ciezko o taka regularnosc w 1 ciazy.
Ogolnie dla mnie te ruchy to trudne sprawy, moze tija cos powie wiecej
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 22:18   #3081
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mnie sie wydawalo ze umiem oddychac z brzucha bo cwiczylam kiedys sporo na silowni i to jest potrzebne do ciezarow, ale jak sprobowalam teraz ze swoja kulka to... Error

A no i dowiedzialam sie ze takie sliczne brzuszki typu Sara Boruc, ze wszystko umiesnione i zgrabna talia i tylko pileczka z przodu nie sa super dobre dla kobiety, bo jest jeszcze wieksza szansa ze kresa biala sie rozejdzie. No ja stety niestety mam nadal talie takze zamierzam teraz bardziej uwazac na ten bebzonik

Ultra obawiam sie ze cala teorie moze szlag trafic jak juz sie rozpocznie akcja porodowa
No ja miałam brzuch dość dobrze umięśniony i rozlazły mi się te mięśnie Więc przed ciążą lepiej nie pakować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 22:41   #3082
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Mi lekarz mówił o regularnych ruchach od 28 tc
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 22:50   #3083
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No ja miałam brzuch dość dobrze umięśniony i rozlazły mi się te mięśnie Więc przed ciążą lepiej nie pakować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak właśnie mówili, ja też miałam trochę tego mięśnia prostego i ponoć to nie najlepiej jak jest "twardy".
A zeszły Ci się po porodzie?

czubasek to ja jeszcze mam 3 tygodnie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 22:56   #3084
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tak właśnie mówili, ja też miałam trochę tego mięśnia prostego i ponoć to nie najlepiej jak jest "twardy".
A zeszły Ci się po porodzie?

czubasek to ja jeszcze mam 3 tygodnie
No właśnie nie i została taka szpara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 23:08   #3085
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No właśnie nie i została taka szpara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A robiłaś jakieś cwiczenia?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 23:20   #3086
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mnie sie wydawalo ze umiem oddychac z brzucha bo cwiczylam kiedys sporo na silowni i to jest potrzebne do ciezarow, ale jak sprobowalam teraz ze swoja kulka to... Error

A no i dowiedzialam sie ze takie sliczne brzuszki typu Sara Boruc, ze wszystko umiesnione i zgrabna talia i tylko pileczka z przodu nie sa super dobre dla kobiety, bo jest jeszcze wieksza szansa ze kresa biala sie rozejdzie. No ja stety niestety mam nadal talie takze zamierzam teraz bardziej uwazac na ten bebzonik

Ultra obawiam sie ze cala teorie moze szlag trafic jak juz sie rozpocznie akcja porodowa

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



Niestety indywidualnie, tak jak mi gin mowil, powinnysmy powoli sie uczyc rytmu dnia naszych dzieci i jak sa jakies odchylenia, ze np zawsze po sniadaniu sie wierci a danego dnia od rana nie bylo ruchow, to zalecaja sie polozyc na slawnym lewym boku i liczyc i jak sie naliczy te 10 w 1-2h to spoko a jak nie to lepiej sie przejechac.
Ja niestety nadal nie kumam rytmu u malej
A zbyt gwaltowne to po prostu jakas nerwowa szamotanina ktorej wczesniej sie nie spotykalo.
Mowila ze nalezy unikac takiej sytuacji, ze wpadaja babki na IP mowiac ze od wczoraj nie czuja dziecka np i dopiero przyszly sprawdzic. Przy czym te zajecia sa od 25 tc, wiec nie wiem czy to sie tez tyczy mlodszych ciaz bo zapewne w 21tc to ciezko o taka regularnosc w 1 ciazy.
Ogolnie dla mnie te ruchy to trudne sprawy, moze tija cos powie wiecej
Aż ją wygooglowałam. Jestę pustakiem, ale nie wiem, co w tym dziwnego, że 6-7 miesięcy przed porodem wyglądała normalnie

Tutaj sugerują kontrolowanie ruchów po 24 tc. To moje stworzenie często się tak rzuca intensywnie przez jakiś czas. Zresztą odkąd w ogóle zaczęłam go czuć, reaguje na dotyk za każdym razem, ale żadnego schematu nie ma
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No właśnie nie i została taka szpara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłaś z tym u fizjo?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 23:24   #3087
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Kurcze ja moja małą czuję z reguły wieczorem jak leżę. Czasami mocniej, czasami słabiej. Nie ma w jej ruchach żadnej regularnosci. Czasami jak sie położę w dzień to czuję delikatne ruchy, a czasami cały dzień zupełnie nic. U mnie 25+1. Jak już się denerwuje, że zupełnie jej nie czuję to kładę się na prawy bok, brzuch dociskajac w dole lekko kołdrą i wtedy czuję jak się rusza dopiero
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 23:29   #3088
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Aż ją wygooglowałam. Jestę pustakiem, ale nie wiem, co w tym dziwnego, że 6-7 miesięcy przed porodem wyglądała normalnie
Chyba nie zrozumiałam
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Kurcze ja moja małą czuję z reguły wieczorem jak leżę. Czasami mocniej, czasami słabiej. Nie ma w jej ruchach żadnej regularnosci. Czasami jak sie położę w dzień to czuję delikatne ruchy, a czasami cały dzień zupełnie nic. U mnie 25+1. Jak już się denerwuje, że zupełnie jej nie czuję to kładę się na prawy bok, brzuch dociskajac w dole lekko kołdrą i wtedy czuję jak się rusza dopiero
No u mnie podobnie, czasami zresztą rusza się delikatnie a czasami kopie aż boli w pęcherz. Czasami mam wrażenie jakby po szyjce macicy mnie kopała i też boli chociaż nie wiem czy to możliwe w ogóle.
Na dotyk też reaguje i czasami na głos ale męża, do mojego jest przyzwyczajona, wiadomo.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-26, 23:51   #3089
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Fubizka o właśnie się porusza, ale od paru dni jakoś tak delikatnie najbardziej dziwnie mi było, jak kopnela mnie centralnie w pepek. Ona nie lubi dotyku, z reguły jak ktoś położy dłoń i nawet się ruszała to zamiera i jest cisza. Raz tylko mąż czuł ruchy, jak położył dłoń i raz jak głowę do brzucha przyłożył to już go skopała Mam nadzieje, że nie będzie niedotykalska, bo ja uwielbiam się tulic. A różnie to z dziećmi bywa, niektóre istne przytulanki, a inne nawet utulic się porządnie nie dadzą
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-27, 05:37   #3090
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Fubizka, chodziło mi o tę Sarę Boruc Jakieś pudelki mi wyskoczyły

Moje za to chyba pragnie interakcji, bo bardzo reaguje. Chociaż od paru dni to jakieś apogeum i wierzga praktycznie ciągle
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 11:22:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.