brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-05, 23:21   #1
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741

brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?


Od dłuzszego czasu chodzi mi po głowie ,zeby doprowadzić do spotkania dwóch samotnych ludzi,będe okrutna i nazwę rzecz po imieniu brzydkich ludzi

I naprawdę bardzo proszę ale to bardzo proszę nie piszcie mi o pięknie duszy(niezaprzeczalnie) i ze w kazdym mozna znaleźć coś pięknego ,bo niestety patrząc na tą pokrzywdzoną przez naturę dziewczynę i chłopaka można dojść do innych wniosków,i uwierzcie nie jest to tylko moja opinia
Oczywiście,ze mam dylemat moralny ,ze niby co??brzydki zasługuje tylko na brzydkiego?? Oczywiście,ze nie!!! Ale z drugiej strony mam powazne przesłanki nie na 100 % lecz na 10000 %,ze oboje do końca życia zostaną samotni to dlaczego nie spróbować? nie pytajcie mnie proszę o to dokładnie bo musiałabym się rozpisywać na temat życia osobistego tych osób a to jest chyba zrozumiałe,ze zrobić tego nie mogę i nie chcę
miotam się, czekam na Waszą opinię,a domyślam się,że może być miażdżąca,byle mnie do czegoś przekonała
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 23:26   #2
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Może wyświadczysz im obojgu ogromną przysługę?
Życzę odwagi i powodzenia!
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 23:27   #3
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Rozumiem, że chcesz zeswatać dwie osoby ze sobą? Moim zdaniem nie ma w tym nic złego, choć ja sama nie znoszę być swatana. Myślę też, że gdyby doszło do spotkania tych dwóch osób, zaaranżowanego przez Ciebie, to mogłyby się one poczuć mocno niekomfortowo, pomyśleć, że - właśnie - brzydki "zasługuje" tylko na brzydkiego i stąd ta swatka.
Ale rozumiem Cię - sama miałam na roku brzydkiego, na prawdę brzydkiego faceta. Nie przeszkadzało mu to mieć wielu znajomych, wielu wśród dziewczyn, ale sama się niejednokrotnie zastanawiałam czy on sobie kogoś znajdzie z takim wyglądem.
To nie jest płytkie, tak na prawdę jest...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 23:27   #4
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Spróbować nigdy nie zaszkodzi Mam nadzieję, że mają ze sobą coś wspólnego poza urodą
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 23:34   #5
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Mozesz spróbowac ale nie masz gwarancji czy utrafisz w ich gusta.W koncu "nawet"brzydcy maja jakies preferencjeI niekoniecznie strach przed samotnoscia sprawi ,że rzuca sie ze szlochem w swoje objecia.

ps boisz sie ze od razu wyczuja Twoje intencje???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 23:39   #6
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Tak dlugo, jak bedziesz dyskretna i nie wyjawisz tym osobom okolicznosci ich "wyswatania"/poznania- a tym samym nie sprawisz im przykrosci- sadze, ze to nic zlego.
Jak napisala xyoko: moze wyswiadczysz im ogromna przysluge.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 23:53   #7
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Cytat:
Napisane przez Kattarina
Tak dlugo, jak bedziesz dyskretna i nie wyjawisz tym osobom okolicznosci ich "wyswatania"/poznania- a tym samym nie sprawisz im przykrosci- sadze, ze to nic zlego.


myślisz ,ze mogłoby być inaczej?
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-06, 00:05   #8
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
myślisz ,ze mogłoby być inaczej?
Jeśli sobie pomyślą, że swatasz ich tylko dlatego, że są "brzydcy" to zapewne tak będzie
Ja życzę Ci jednak powodzenia, z nadzieją, że zrobisz to po mistrzowsku
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 00:15   #9
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
myślisz ,ze mogłoby być inaczej?
Mam nadzieje, ze nie! Jednak zawsze istnieje mozliwosc, ze oni moga tak pomyslec Nie chodzi mi o to, ze Ty mozesz byc niedyskretna, ale o to, ze Twoi znajomi moga byc na punkcie swojego wygladu wyczuleni. Sadze ,ze zdaja sobie sprawe ze "stanu rzeczy"....
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 00:30   #10
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

To jest nauralne, ze ludzie sie poznaja przez innych ludzi. Ilez z nas poznalo swojego TZ przez znajomych, rodzine, przyjaciol. Na jakiejs imprezie, ognisku czy czyims weselu...
Moze zorganizuj to tak, zeby poznali sie w wiekszej grupie ludzi, a nie tak "sam na sam", bo wtedy faktycznie moga pomyslec, ze chcesz zeswatac "brzydule z brzydalem". A jak bedzie wiecej osob, to moze wyjdzie to bardziej naturalnie.

I tylko tyle mozesz zrobic, poznac ich ze soba. Co zrobia dalej z ta znajomoscia to juz zalezy od nich.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 01:45   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Luba dobrze pisze
Niech się najlepiej w jakiejś grupie spotkają, żeby nie wyglądało to podejrzanie
Bo naprawdę przykro by im było, gdyby doszli do tego, dlazego ich ze sobą poznajesz.

Swoją drogą, to się takie płytkie może wydawać - ktoś jest brzydki, więc zastanawiamy się czy kiedykolwiek znajdzie sobie kogoś. Ale tak naprawdę to jest problem. Bo, cóż - na początku każdy chyba patrzy na "opakowanie". I czasem nie zdąży poznać zawartości.

Miałam w szkole brzydką koleżankę. Mam brzydkiego kolegę. Też zdarzało mi się zastanawiać czy oni się kiedyś z kimś zwiążą. Szczególnie, że dziewczyna bardzo sympatyczna i niegłupia była, kolega wnętrze ma fantastyczne i "zasługuje" na kogoś. I podejrzewam, że dziewczyna z nim związana byłaby bardzo szczęśliwa.
A nie ma nikogo, chociaż by chciał. Smutne.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-06, 07:25   #12
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Piękno to pojęcie względne!!!!
Może ty dla kogos jesteś brzydka.
Wogóle nie rozumiem jak wykrztałcona, inteligentna dziewczyna może swoich znajomych obsmarować na forum , że są brzydcy.
Fuj popsułaś mi humor na cały dzień
Dziękuję za takią koleżankę
zastanów się lepiej jak np. pomóc dziewczynie zmienic styl, fryzure makijaż, podpowiedz jej parę rzeczy skoro Ty jesteś "piękna"
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 07:36   #13
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Każda zmora znajdzie swojego amatora, więc pozwól im samym decydowac. Jeśli ta koleżanka poprosi Cię o radę lub przysługę, to wtedy działaj.
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 08:13   #14
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Delikatna sprawa z tym swataniem...Wiesz, wydaje mi się, że jeśli nie wyjdzie to naturalnie (np. poznanie na imprezie, na jakimś grupowym spotkaniu, po prostu wsród innych ludzi), to raczej zorientują się według jakiego kryterium są swatani i nie będzie im miło.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 09:02   #15
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Cytat:
Napisane przez Sielska Pokaż wiadomość
podpowiedz jej parę rzeczy skoro Ty jesteś "piękna"
Łajka niczego takiego nie napisała. Poza tym oczywiście, ze piękno to pojęcie wzgledne, ale nawet ono ma jakieś ramy.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 09:22   #16
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Ja bym w ogóle pominęła kwestię urody lub jej braku u tych dwojga. Łajka, zastanów się tylko i wyłącznie nad tym, czy oni by do siebie pasowali pod względem osobowości, charakteru, wartości jakie cenią, poczucia humoru itp. itd.. Jeśli tak, to podzielam zdanie Luby i Lexie- dobrze byłoby, by się poznali... Jeżeli nie, a rzeczywiście są samotni nie z wyboru (na pewno to wiesz?) i chciałabyś im jakoś pomóc, to wyłącznie na zasadzie wprowadzenia ich do wspólnego grona znajomych. Bywają osoby, które same siebie ograniczają i pozbawiają szansy na przyjaźnie i uczucie. Być może Twoi znajomi właśnie siebie nawzajem wyłuskają, a może po prostu bardziej się otworzą, zainteresują się kimś całkiem innym z wzajemnością Może też nie będą już w Twoich oczach tacy brzydcy

Edit: Aha, zaznaczam, że jestem zdecydowaną przeciwniczką "typowego swatania" czyli jeśli np. jest sobie ona / on, bez partnera, normalnie sobie żyją, nie szukają nikogo, są zadowoleni, nie spieszy im się, by już-teraz-natychmiast "kogoś znaleźć"... a rodzina i znajomi z uporem maniaka wkręcają biedaczkę / biedaka w różne 'sytuacje towarzyskie'
__________________
nie jestem

Edytowane przez Lazy_Morning
Czas edycji: 2006-12-06 o 09:27 Powód: przyczyna edycji przyczyna edycji przyczyna edycji ;P
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 09:56   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

no ja sama nie wiem co napisac, ja osobiscie w takie rzeczy sie nie bawie, choc mimowolnie i zupelnie bez premedytacji udalo mi sie skojarzyc w zyciu ze 3 parki ... nie znam sytuacji o jakiej tu sygnalizujesz, nie znam szczegolow i nie wiem nawet czy oni rzeczywiscie maja jakis problem i na jakim jest podlozu. Bo moze po prostu akurat chca byc sami? bo moze to nie ich wyglad odstrasza ale cos zupelnie innego??
Jezeli faktycznie koniecznie chcesz cos dzialac, a oni sie nigdy wczesniej nie poznali, to mozesz postapic tak jak Luba pisze - wez ich na ta sama impreze, wyjscie do kina w wiekszym gronie. Jak sie sobie spodobaja i im zaiskrzy, to sami sie dograja, a jak nie zainteresuja sie soba nawzajem, to nic ich nie skloni do nawiazania znajomosci. To wszytsko co mozesz zrobic w tej sytuacji. Musisz tez sie liczyc z tym, ze nic z tego nie bedzie.
Jezeli jedna z tych osob jest Ci z jakis wzgledow bardziej bliska, to sprobuj tez porozmawiac.
Juz sama nie wiem, ja w kazdym razie na Twoim miejscu nic bym nie robila, ale kazdy jest inny, co Ci szkodzi sprobowac
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 10:16   #18
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

mi sie za bardzo nie podoba takie stawianie sprawy zdecydowanie fajniej byłoby swatać ludzi o podobnych zainteresowaniach niż podobnym wyglądzie :0

ładną koleżanką też swatałabyś z ładnym facetem? myślisz, że w życiu to jest najważniejsze kryterium "doboru"?

myślę że o wiele bardziej fair byłoby zaprosić czasem oboje na jakąś większą impreże, czy wyjście gdzie będą mieli okazję poznać wieelu ludzi (najlepiej oczywiście samotnych) - a wtedy może poznają kogoś interesującego dla siebie, kogoś dla kogo wygląd nie będzie miał takiego znaczenia jak temperament, czy intelekt
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 10:28   #19
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

A poznawała ta koleżanka chłopcow z innych kręgów,tych ładniejszych,nazwijmy to.Czy oni zdecydowanie ją odrzucili, jeśli ma inne zalety to wierz mi uroda nie jest najwazniejsza.Mialam taką kolezankę.Ma teraz swienego męża i nie najbrzydszy tylko niższy od niej ale są szczęsliwi.Dziewczyny mają rację żebyś poznała ich w grupie,to bezpieczne dla wsztstkich.
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-06, 12:03   #20
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Cytat:
Napisane przez Sielska Pokaż wiadomość
Piękno to pojęcie względne!!!!
Może ty dla kogos jesteś brzydka.
Wogóle nie rozumiem jak wykrztałcona, inteligentna dziewczyna może swoich znajomych obsmarować na forum , że są brzydcy.
Fuj popsułaś mi humor na cały dzień
Dziękuję za takią koleżankę
zastanów się lepiej jak np. pomóc dziewczynie zmienic styl, fryzure makijaż, podpowiedz jej parę rzeczy skoro Ty jesteś "piękna"
Zgadzam się Wkurza mnie taki podział na "ładne" i "brzydkie"....Kim ty Łajka jesteś żeby ich tak oceniać
Nie podoba mi się to wogóle
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:07   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Cytat:
Napisane przez Sielska Pokaż wiadomość
Piękno to pojęcie względne!!!!
Może ty dla kogos jesteś brzydka.
Wogóle nie rozumiem jak wykrztałcona, inteligentna dziewczyna może swoich znajomych obsmarować na forum , że są brzydcy.
Fuj popsułaś mi humor na cały dzień
Dziękuję za takią koleżankę
zastanów się lepiej jak np. pomóc dziewczynie zmienic styl, fryzure makijaż, podpowiedz jej parę rzeczy skoro Ty jesteś "piękna"
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Łajka niczego takiego nie napisała. Poza tym oczywiście, ze piękno to pojęcie wzgledne, ale nawet ono ma jakieś ramy.
Tu zgadzam się ze Spray - tak, piękno ma jakieś ramy. Na przykład, choćby nasz krąg kulturowy takie ramy daje.
Bardzo możliwe, że dziewczyna, która u nas będzie uchodzić za brzydką, w innym kręgu kulturowym będzie pięknością. Tak. Tyle tylko, że żyjemy w tym konkretnym, naszym otoczeniu i w naszej kulturze...


Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning Pokaż wiadomość
J

Edit: Aha, zaznaczam, że jestem zdecydowaną przeciwniczką "typowego swatania" czyli jeśli np. jest sobie ona / on, bez partnera, normalnie sobie żyją, nie szukają nikogo, są zadowoleni, nie spieszy im się, by już-teraz-natychmiast "kogoś znaleźć"... a rodzina i znajomi z uporem maniaka wkręcają biedaczkę / biedaka w różne 'sytuacje towarzyskie'
O tak, nie znoszę tego
Nawet, jeśli akurat kogoś sobie szukam - nie lubię, kiedy osoby postronne się w to w sposób oczywisty wtrącają.

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość

ładną koleżanką też swatałabyś z ładnym facetem? myślisz, że w życiu to jest najważniejsze kryterium "doboru"?
Cóż... To ponoć udowodnione, że najczęściej szukamy sobie partnera o podobnej atrakcyjności do naszej własnej.
Oczywiście są jakieś wyjątki, ale ogólnie tak się zazwyczaj dzieje.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:37   #22
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

najczesciej tak własnie bywa.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:38   #23
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Wkurza mnie taki podział na "ładne" i "brzydkie"....Kim ty Łajka jesteś żeby ich tak oceniać
Nie podoba mi się to wogóle
Zgadzam się z Sielską i atką...Czemu Łajka nie chcesz wyswatać tej koleżanki(wg ciebie brzydkiej) z obojętnie jakim facetem tylko akurat z brzydkim ?Ładni ze sobą a brzydcy ze sobą?Nie zgadzam się z tym.I tak jak już ktoś tu pisał-może lepiej pomożesz dziewczynie zadbać o siebie(nie mów tylko,ze jest tak brzydka,że nic jej nie pomoże bo to już byłoby przegięcie),zmiana fryzury,zadbanie o figure i makijaż potrafią zdziałać cuda.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:40   #24
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Jeśli wyczuwasz, że obydwoje czują się samotnie,może nawet bardzo źle, że chcieliby mieć swoje drugie połówki, to dlaczego nie spróbować? Oczywiście z wielką delikatnością i wyczuciem. Z twojego postu wynika, że znasz ich i wiesz co robisz. Stąd pomysł. A kto wie
elisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:52   #25
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

dzięki za odzew
po pierwsze i najważniejsze,gdybym wiedziała co mam zrobić to bym to zrobiła i kropka, nikogo o rade nie pytając,ale nie wiem..i widze ,ze tu też są głosy podzielone,ha
najpierw może się odniosę do złośliwego komentarza,bajanie o wzglednym pięknie i powiedzonko,ze o gustach sie nie dyskutuje to ja doskonale znam,ale ..mam oczy i nie będe udawać,ze jak coś lub ktoś jest wyjatkowo nieatrakcyjnej postury to ze jest inaczej,hipokrytką nie jestem.
Nikt nikomu nie obiecywał ,ze bedzie sprawiedliwie .
Żyjemy w takich czasach gdzie jest kult ciała ,młodości i urody,kiedyś to chociaż posag wystarczył sorki za żarty bo tak naprawde to mi do śmiechu nie jest

Dziekuję dziewczynom za rady ,ale niestety sytuacja jest o tyle skomplikowana,ze nie da się ich wcielić w życie ,pomysł z imprezą odpada,daltego,ze z dziewczyną straciłam kontakt hohoh z 10 -13 lat temu,więc przyznacie ,ze conajmniej dziwny byłby mój wyskok z zaproszeniem
widuję ja czasami i raczej przez kolezankę wiem co u niej się dzieje(wielkie nic)takze w gre wchodzi tylko i wyłacznie wproszenie się na kawe i zagadanie o znajomym,dziewczyna jest sporo po 30 tce i wlasciwie zycie toczy sie tylko koło jej babci a chłopak szuka cały czas szuka,lecz z w/w wzgledów (nie cech charakteru)jeszcze nie znalazł,okrutne?? moze ,lecz podkreślam! to nie jest moja wina!!

więc co?? próbować czy nie??
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:54   #26
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

nie podoba mi się ze ktos bawi się w swatanie -bo ta to brzydka więć trzeba jej znalesc brzydkiego niech się razem bawią,głupie to!
ale piszecie tu ze moze lepiej jej pomóc niech zadba o siebie, jesli oczywiscie to jest tylko kwestia fryzury makijazu.. ale chyba zadna z was nie zaprzeczy ze chociaż raz w zyciu nie widziała kogos tak brzydkiego ze raczej te zzabeiegi nie pomaga, mam taka znajoma poprostu ma brzydkie rysy twarzy i wogole inne czynniki sie na to składają nawet makijaz nie pomaga... i czasem szkoda mi takich osób ze faktycznie nie znajda sobie nikogo bo chyba oni tez maja jakis gust nie beda z byle kim zeby tylko nie byc samotnym...

łjka napisałas ze jej zycie toczy sie głownie wokół babci moze jak chcesz jej pomóc powinnas gdzies ja zabrac moze jak zacznie wychodzic do ludzi pozna kogos ciekawego niekoniecznie przez swatanie,
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:57   #27
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony mam powazne przesłanki nie na 100 % lecz na 10000 %,ze oboje do końca życia zostaną samotni to dlaczego nie spróbować?
Czy ja dobrze widzę? Chcesz "zeswatać" dwoje ludzi dlatego, że są brzydcy więc pewnie do końca życia będą samotni? A skoro już się takie dwa potwory znalazły, to może spróbować je upchnąć w parkę? Nie wierzę, że osoba jest samotna tylko dlatego, że jej natura urody poskąpiła. Nie możesz być pewna na 10000%, że ktoś zawsze będzie sam. Gratuluję postawy
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 14:01   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość

Dziekuję dziewczynom za rady ,ale niestety sytuacja jest o tyle skomplikowana,ze nie da się ich wcielić w życie ,pomysł z imprezą odpada,daltego,ze z dziewczyną straciłam kontakt hohoh z 10 -13 lat temu,więc przyznacie ,ze conajmniej dziwny byłby mój wyskok z zaproszeniem
widuję ja czasami i raczej przez kolezankę wiem co u niej się dzieje(wielkie nic)takze w gre wchodzi tylko i wyłacznie wproszenie się na kawe i zagadanie o znajomym,dziewczyna jest sporo po 30 tce i wlasciwie zycie toczy sie tylko koło jej babci a chłopak szuka cały czas szuka,lecz z w/w wzgledów (nie cech charakteru)jeszcze nie znalazł,okrutne?? moze ,lecz podkreślam! to nie jest moja wina!!

więc co?? próbować czy nie??
Hmmm. Skoro straciłaś z dziewczyną kontakt tak dawno, to troszkę utrudnia sytuację...
To może inaczej.
Macie wspólną koleżankę.
Może gdyby ta wspólna koleżanka coś zorganizowała... Jakąś kameralną imprezę, coś w tym stylu? I zaprosiła tamtą dziewczynę, zaprosiła Ciebie. A Ty mogłabyś przyjść z kimś, może z rzeczonym kolegą

Cóż za intryga, no ja nie mogę . Sama nie wiem skąd mam takie pomysły
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 14:01   #29
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

Hmm co do tej dziewczyny.To jak jej sie ulozylo nikoniecznie zalezy od urody--->patrz moj przypadek.
Moze nie chce znikim byc?A moze jest innej orientacji?Mozema spore wymagania i nikt jej dotąd nie oczarowal?Moze kocha sie w kims bez wzajemnosci?
Czy ten chlopak jest faktycznie az taki brzydki ,ze gdby sie spotkali ona moze zwątpic i pomyslec ze chcialas zeby "swoj trafil na swego"?Czy moze on ma jakies niesamowite cechy charakteru,wtedy moznaby od razy powiedziec ze nie jest zbyt piekny ale za to co za charakter i warto go poznać
Dlaczego Cie tak naszlo na robienie tego dobrego uczynku??

ps.Wiele moich znajomych ,ktore/rzy moga uchodzic za nieciekawe/ych ma mężow/żony wiec nie sądze,zeby skeret powodzenia tkwił w urodzie

ps2. gdyby mieli net to by ulatwilo sprawe
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 14:03   #30
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: brzydka ona brzydki on a taka piękna miłość?

po rozstaniu z moim poprzednim chlopakiem, bylam sama chyba z 5 lat. sama w znaczeniu, ze nikt z facetow, z ktorymi wtedy randkowalam nie nadawal sie na mojego potencjalnego TZ.

w zwiazku z tym oczywiscie moi znajomi podejmowali liczne proby swatania. wkurzalo mnie to niemilosiernie za kazdym razem. ale...ja naleze do ludzi, ktorzy swietnie daja sbie rade w tej sprawie sami. jesli twoi znajomi do nich nie naleza...swataj. co ci szkodzi

tylko dyskretnie, zeby nie poczuli do jakiego zenujacego postepowania sie posuwasz)) najlepiej doprowadz do kilku neutralnych spotkan i zorientuj sie pozniej jak sie sprawy maja
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.