Lubelskie Panny Młode cz. VI - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 17:16   #1801
meusia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 18
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

witam Was gorąco dziewczyny przyznam się że Was często podczytuję i korzystam z rad które tu umieszczacie za co Wam bardzo dziękuję!! jak czytam Wasze przepiękne relacje ze ślubów, to już nie mogę się doczekać swojego! jeszcze 3 mce mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona?
__________________
10.10.2009 mój ślub
meusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:20   #1802
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez meusia25 Pokaż wiadomość
witam Was gorąco dziewczyny przyznam się że Was często podczytuję i korzystam z rad które tu umieszczacie za co Wam bardzo dziękuję!! jak czytam Wasze przepiękne relacje ze ślubów, to już nie mogę się doczekać swojego! jeszcze 3 mce mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona?
Hej witaj
Możesz nam tu zdradzić gdzie macie wesele, jak wam idą przygotowania itp bo my tu ciut ciekawskie po prostu fajnie wiedzieć
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:24   #1803
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Foroggie zazdroszcze tego końca studiów
Gratulacje Pani magister choć jeszcze nie Pani a paniennka


PS.Nie zdałam ostatniego ogzaminu , kuźwa , nie wiem czy mnie do obony dopuszczą za tydzień, rycze smarkam rycze jestem załamana, jak to możliwe
Nie martw sie Małgosiu, na pewno wszystko będzie dobrze. Pomyśl, niedługo wychodzisz za mąż, nie warto się tym stresować dodatkowo - a tak czy inaczej magazynierem zostaniesz

Cytat:
Napisane przez meusia25 Pokaż wiadomość
witam Was gorąco dziewczyny przyznam się że Was często podczytuję i korzystam z rad które tu umieszczacie za co Wam bardzo dziękuję!! jak czytam Wasze przepiękne relacje ze ślubów, to już nie mogę się doczekać swojego! jeszcze 3 mce mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona?
witamy
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:26   #1804
meusia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 18
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Witam Was dziewczyny!! przyznaję się, że często Was poczytuję i korzystam z rad, które tu umieszczacie, za co jestem Wam bardzo wdzięczna piękne są wasze relacje ze ślubów naprawdę to jest niesamowita chwila mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona lubelskich panien młodych??
__________________
10.10.2009 mój ślub
meusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:29   #1805
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Nie martw sie Małgosiu, na pewno wszystko będzie dobrze. Pomyśl, niedługo wychodzisz za mąż, nie warto się tym stresować dodatkowo - a tak czy inaczej magazynierem zostaniesz

witamy
Martwie sie bo mam teraz w lipcu obrone a potem we wrześniu a to mi się nie uśmiecha , bo ślub mam we wrześniu . Jestem zła jak nie wiem co na dodatek sie kuźwa uczyłam i sama rozwiązałam zadania dwa a trzecie już kolega mi pomógł. A tu nie fart.
Trafiłaś Diya trafiłaś ksiegową jestem a magazynierem jestem czasami jak potrzeba także o pracę sie nie boję
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:32   #1806
meusia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 18
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

a przygotowania idą nam powoli ale zawsze coś!! w poniedziałek mam obronę pracy mgr i już tak sobie mówię, że po obronie się zajmę sprawami weselnymi
my na wesele wynajmujemy sam lokal a jedzenie mamy oddzielnie zamówioną kucharkę z obsługą, to jest tak ok 70 km od Lublina,
__________________
10.10.2009 mój ślub

Edytowane przez meusia25
Czas edycji: 2009-06-24 o 17:33
meusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:47   #1807
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

ponadrabiałam waszą produkcję. Nawet obronić i upić się nie można bo potem tyyyle zaległości hehe
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Foroggie zazdroszcze tego końca studiów
Gratulacje Pani magister choć jeszcze nie Pani a paniennka


PS.Nie zdałam ostatniego ogzaminu , kuźwa , nie wiem czy mnie do obony dopuszczą za tydzień, rycze smarkam rycze jestem załamana, jak to możliwe
no jeszcze panienka, ale nie zdązę się obejrzeć i będzie obrączka na palcu.
Ledwo się człowiek obronił, kaca wyleczył i kolejny dzień się kończy

oj oj może uda się zdobyć pozwolenie albo wcześniejszy termin na egzamin.

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
nie idzie mu przetłumaczyć, twierdzi że nam (czyt. wizażankom) totalnie odwala i wymyślamy ciagle coś co jest zupełnie niepotzrebne i że wszystko na pokaz bla bla bla
I tutaj Joasiu przyznam Twojemu TŻ rację


Mira fajna relacja
Guziczki w trenie wytrzymały?


Diya ale ten twój powtorek w AV fajnie rusza gębą jak się przeglądarka przycina, w takim zwolnionym tempie


Dalej nie mam stanika do sukni
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 17:52   #1808
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

cześć dziewczyny!

Miira, przyjmij spóźnione (ale za to najlepsze; ) życzenia z okazji ślubu!! Wszytskiego najlepszego na nowej drodze życia!!
Dołączam się do opinii dziewczyn - wyglądałaś przepięknie!! i Twoją relację też czyta się z rozmarzeniem - czekamy na więcej!

Froggie, gratuluję magistra!!

MalgosiaM8, nie mogłabyś dogadać się z wykładowcą tak, by egzamin poprawkowy zdać jeszcze przed planowaną obroną? Pogadaj z nim i powiedz, że bardzo Ci zależy, że masz ślub we wrześniu, może się zgodzi... ja na jego miejscu poszłabym Ci na rękę...
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:57   #1809
ruda83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 125
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Ech laski...nie zrozumiałyśmy się z tą "wioską", ale zostawmy to, bo nieważne. Tylko się na mnie nie obraźcie

Widzę, że mamy tu prawie same świeże magazynierki. Gratuluję serdecznie tym, co już po i trzymam kciuki za te, co są przed.

Miira dziękujemy za relację i prosimy o więcej
ruda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:59   #1810
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość
MalgosiaM8, nie mogłabyś dogadać się z wykładowcą tak, by egzamin poprawkowy zdać jeszcze przed planowaną obroną? Pogadaj z nim i powiedz, że bardzo Ci zależy, że masz ślub we wrześniu, może się zgodzi... ja na jego miejscu poszłabym Ci na rękę...
Jutro z rana pojade , kurcze to dziekan oblał dosłownie z 7 osób w tym ja nie fart po całości a kurcze wiem że dobrze miałam poprosze chyba jutro swoją prace i niech mi mówi co mam źle.
Wogóle co to za ocena 2+ (tak mam wpisane w rejestrze) dziekan wie że obony to jeszcze takie numery strzela.
Ma być poprawka ustna z teori nie tylko zadań w sobote . No nic zobacze co jutro powie.
Wogóle w tamtym roku na końcu też z dziekanem miałam przeboje , z 200 napisanych prac akurat zgubił moja i musiałam powtarzać... Mówie poważnie.
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami

Edytowane przez MalgosiaM8
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:00
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:00   #1811
czerwonafasolka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonafasolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 203
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Twój Tż dogadałby się świetnie z moim w takim razie



A mnie niektóre, zwłascza czarno-białe się podobają
Hehe z moim też, oni jacyś wszyscy tacy uparci jak osły Najlepiej najprościej, bez zbędnego załatwienia i problemów. W sumie może to i lepiej, ktoś musi te nasze wymyślanie czasem zastopować, bo byśmy zespół Rubika sobie na ślub zaprosiły (chodzi mi tu o wielkość, nie o prestiż zespołu)

Cytat:
Napisane przez ruda83 Pokaż wiadomość
Z tymi butami bez palców też miałam dylemat, bo jak tu do ślubnej sukni nie założyć rajstop???I kupiłam buty z zakrytymi palcami - piękne, ale kolejny kompromis. Czy wy też macie takie dylematy?? Czy macie buty bez paluchów??
Ja będę mieć butki z odkrytymi palcami i zakupilam do tego pończoszki bez szwów na palcach.
Cytat:
Napisane przez ShelbyK Pokaż wiadomość
Witam wszystkie PM! Dziewczyny gdzie się czeszecie lub czesałyście i kogo ewentualnie polecacie? Ja mam największy problem właśnie ze znalezieniem dobrego fryzjera Czy któraś miała może przyjemnośc czesac sie u Karola Brzyskiego i mogłaby sie podzielic opinią? Podobno robi fajne upięcia ślubne... Dzęki z góry za odpowiedzi.
Słyszalam już od kilku osób, że jest naparwdę dobry, tylko płaci się sporo: 300zł za próbę i na ślub.
Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość

CDN
Mirra odkrywam talent pisarski, mogłabyś pisać książki, nad którymi niejednemu łezka by się ze wzruszenia zakręciła. Tak myślę, że i mnie może z tego sresu głos odjąć. Póki co do takich sytuacji dochodzi tylko w moich snach

Pytanie: ile butelek wina i ile ciasta na 150os.+gościńce????
czerwonafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 18:06   #1812
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Martwie sie bo mam teraz w lipcu obrone a potem we wrześniu a to mi się nie uśmiecha , bo ślub mam we wrześniu . Jestem zła jak nie wiem co na dodatek sie kuźwa uczyłam i sama rozwiązałam zadania dwa a trzecie już kolega mi pomógł. A tu nie fart.
Trafiłaś Diya trafiłaś ksiegową jestem a magazynierem jestem czasami jak potrzeba także o pracę sie nie boję
no to rzeczywiscie mi sie chlapnęło Gosiu, może tak jak Froggie mówi popytaj czy jest możliwość wcześniejszej obrony, albo całkiem końcem września jak już po weselu odpoczniesz... Niestety czasem tak bywa z tymi egzaminami

Cytat:
Napisane przez meusia25 Pokaż wiadomość
a przygotowania idą nam powoli ale zawsze coś!! w poniedziałek mam obronę pracy mgr i już tak sobie mówię, że po obronie się zajmę sprawami weselnymi
my na wesele wynajmujemy sam lokal a jedzenie mamy oddzielnie zamówioną kucharkę z obsługą, to jest tak ok 70 km od Lublina,
70km? kawałek... a w którą stronę? to pewnie jakiś Biłgoraj albo Kraśnik


Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
ponadrabiałam waszą produkcję. Nawet obronić i upić się nie można bo potem tyyyle zaległości hehe

no jeszcze panienka, ale nie zdązę się obejrzeć i będzie obrączka na palcu.
Ledwo się człowiek obronił, kaca wyleczył i kolejny dzień się kończy

oj oj może uda się zdobyć pozwolenie albo wcześniejszy termin na egzamin.


I tutaj Joasiu przyznam Twojemu TŻ rację


Mira fajna relacja
Guziczki w trenie wytrzymały?


Diya ale ten twój powtorek w AV fajnie rusza gębą jak się przeglądarka przycina, w takim zwolnionym tempie


Dalej nie mam stanika do sukni

wiem, mnie się kojarzy z biegiem Sida po melona z Ice Age w scenie z mewami

kongradżulejszyn co do MGR i mam nadzieję, że dobrze zapiłaś zielonym drinkiem ja sączę sobie właśnie winko mniam
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:22   #1813
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Gosieńko, może jutro wszystko się wyjaśni. trzymam kciuki. niestety czasami tuż przed takie nieprzewidywalne sytuacje wynikają - złośliwość ludzi i tyle
a ja mam jakiś nastrój do i wszystko mnie dziś niesamowicie wku**** i nic, tylko bym się czepiała i ech... chyba PMS i ta pogoda i to bolące gardło
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam

Edytowane przez maggie123
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:23
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:43   #1814
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Gosiu żebyś Ty wiedziała jakie my mieliśmy przeboje by przystapić do obrony!

(to pewnie przez to tyle schudłam ze staników na mnie nie ma )


Diya a dziekowac dziękować i zapite zapite, ale nie zielonym, bo było ślicznie różowe

ja tez mam dzisiaj nerwa
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:55   #1815
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Maciejko dziękuję Też mam nadzieję, że nam się poukłada wszystko. Całe szczęście mamy siebie i się kochamy, a ślub prędzej czy później nastąpi. Choć wolałabym wcześniej... TŻ patrzy optymistycznie na to wszystko więc jego nastawienie mnie podtrzymuje na duchu. Ach ci faceci, co my biedne i słabe kobitki byśmy bez nich zrobiły?...
Miira świetna relacja! Przeczytałam ją z zapartym tchem a opis przysięgi... wzruszający...
Froggie witaj w gronie magistrów Gratuluję

Tia Maria powiadacie?... jeju toż ona była na topie jakieś 15 lat temu...
pamiętam jak był wtedy szał na disco polo... i jednej piosenki tej WOKALISTKI nigdy chyba nie zapomnę... swoją drogą ładna jest
http://www.youtube.com/watch?v=vdO32...eature=related
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:03   #1816
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Gosieńko, może jutro wszystko się wyjaśni. trzymam kciuki. niestety czasami tuż przed takie nieprzewidywalne sytuacje wynikają - złośliwość ludzi i tyle
a ja mam jakiś nastrój do i wszystko mnie dziś niesamowicie wku**** i nic, tylko bym się czepiała i ech... chyba PMS i ta pogoda i to bolące gardło
witaj w klubie, mam to samo dlatego piję
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:10   #1817
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Gosieńko, może jutro wszystko się wyjaśni. trzymam kciuki. niestety czasami tuż przed takie nieprzewidywalne sytuacje wynikają - złośliwość ludzi i tyle
a ja mam jakiś nastrój do i wszystko mnie dziś niesamowicie wku**** i nic, tylko bym się czepiała i ech... chyba PMS i ta pogoda i to bolące gardło
Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
Gosiu żebyś Ty wiedziała jakie my mieliśmy przeboje by przystapić do obrony!

(to pewnie przez to tyle schudłam ze staników na mnie nie ma )


Diya a dziekowac dziękować i zapite zapite, ale nie zielonym, bo było ślicznie różowe

ja tez mam dzisiaj nerwa
Dziękuje troche mi humor poprawiłyście
Maggie na gardło dobry tantum werde (nie wiem jak sie pisze)
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:17   #1818
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
witaj w klubie, mam to samo dlatego piję
do lustra pić nie będę, bo jakoś tak głupio
a na dodatek łykać nie mogę alkoholu również, więc dodatkowo mnie to denerwuje, bo mam ochote to zapić, ale nie mogę bo antybiotyk i tantum verde też nie pomaga chyba zaraz pójdę spać to przynajmniej nic nie będę czuć i przestanę się denerwować
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:31   #1819
kamab22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 465
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
do lustra pić nie będę, bo jakoś tak głupio
a na dodatek łykać nie mogę alkoholu również, więc dodatkowo mnie to denerwuje, bo mam ochote to zapić, ale nie mogę bo antybiotyk i tantum verde też nie pomaga chyba zaraz pójdę spać to przynajmniej nic nie będę czuć i przestanę się denerwować
Spróbuj może woda ciepłą z sola wypłukać gardło. A z aptecznych rzeczy polecam Strepsils Intensiv. Mi zawsze pomaga.Teraz mnie cos gardełko zaczyna bolec, chyba Maggie przechodzi na mnie Twoja choroba.

Małgosiu nie martw się, na pewno wszystko się ułoży i będzie ok, trzymam za to kciuki bardzo mocno.

Ja nie dawno wróciłam ze spacerku ze swoim synkiem, cały się w kałuży i błotku wytaplał, a jaki był przy tym szczęśliwy. Inne mamusie się na mnie dziwnie patrzyły na placu zabaw, ale co tam, ważne ze dziecko miało dobra zabawę. Teraz go Tz-cik usypia a ja mam chwilke.
Dziewczyny ksiadz zgodził sie zebym druhna była, tak jak mowilyscie, tylko dowod mam wziasc i tyle. Dzieki serdeczne.
Dobrze ze sobie elegantsza kiecke kupiłam
kamab22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 19:32   #1820
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

No w końcu wzięłam się za zmniejszanie zdjęc i mogę wkleic kilka fotek z przymiarki.

Dopiero po wszystkim uświadomiłam sobie że założyłam bolerko zanim zaczęły byc robione zdjęcia i dlatego praktycznie nie mam zdjęc "gołej" góry - w związku z tym załączam fotkę mojego modelu sukni na manekinie.

A na zdjęciu nr 3 właśnie zostałam ukłuta szpilką (podobno na szczęście) stąd ta niezbyt szczęśliwa mina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6100535.jpg (138,7 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6100548.jpg (133,3 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6100560.jpg (129,9 KB, 155 załadowań)
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami

Edytowane przez egwene6
Czas edycji: 2009-06-24 o 20:01
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:48   #1821
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

ja na stany tragiczne gardła pożeram i psikam Orofar.

Tenaya dzięki

Egwene śliczna suknia , bardzo pasuje do figury


ze spraw ślubnych.

czy wogóle możliwe jest kupienie tanio poduszeczek na obrączki i jeśli tak to gdzie?

bo jak nie ma to sobie uszyję, tyle ze leń mnie ogarnął
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:53   #1822
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

egwene bosko !!! a cycuszki w dechę

maggie zdrowiej !!! a co do picia do lustra czemu nie? - wiesz, ja wychodzę z założenia, że raz na jakiś czas trzeba się z kimś inteligentnym napić
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-06-24 o 19:55
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:54   #1823
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
No w końcu wzięłam się za zmniejszanie zdjęc i mogę wkleic kilka fotek z przymiarki.

Dopieo po wszystkim uświadomiłam sobie że założyłam bolerko zanim zaczęły byc robione zdjęcia i w związku z tym praktycznie nie mam zdjęc "gołej" góry - w związku z tym załączam fotkę mojego modelu sukni na manekinie.

A na zdjęciu nr 3 właśnie zostałam ukłuta szpilką (podobno na szczęście) stąd ta niezbyt szczęśliwa mina
egwene piękna suknia i Ty cudownie wyglądasz
Froggie, gdzieś ostatnio widziałam, ale nie wiem czy tanio, tylko muszę chwilkę pomyśleć, gdzie to było, bo pamięć dobra, aczkolwiek krótka... albo w olimpie albo tam na wodopojnej na dole jest taki sklep z różnościami (balony,pudełka plastikowe, dekoracje,kotyliony) i chyba tam. i u krawcowej mojej również
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam

Edytowane przez maggie123
Czas edycji: 2009-06-24 o 19:57
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:55   #1824
kamab22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 465
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
No w końcu wzięłam się za zmniejszanie zdjęc i mogę wkleic kilka fotek z przymiarki.

Dopieo po wszystkim uświadomiłam sobie że założyłam bolerko zanim zaczęły byc robione zdjęcia i w związku z tym praktycznie nie mam zdjęc "gołej" góry - w związku z tym załączam fotkę mojego modelu sukni na manekinie.

A na zdjęciu nr 3 właśnie zostałam ukłuta szpilką (podobno na szczęście) stąd ta niezbyt szczęśliwa mina
Śliczna, piękna, cudna. Bardzo mi się podoba, pisz koniecznie jaka to firma i model.

Frogus na allegro jest mnóstwo http://allegro.pl/search.php?string=...=566&country=1

Edytowane przez kamab22
Czas edycji: 2009-06-24 o 19:59
kamab22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:57   #1825
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

egwene6 suknia przepiękna, ja to mam hopla na punkcie koronki
i jak nie będzie bardzo zimno to nie zakładaj bolerka, jakoś coś mi w nim nie gra ... na pewno lepiej suknia wygląda bez.

hehe mam poduszkę na obrączki na free, w kościele w szpargałach różnych różnistych znaleźliśmy z TŻtem
i poduszki na klęczniki, i kosz duży na kwiaty, normalnie jakby tak dobrze pogrzebać to cała dekorację by się uzbierało.
__________________



Edytowane przez edytka27101982
Czas edycji: 2009-06-24 o 20:01
edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:59   #1826
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
No w końcu wzięłam się za zmniejszanie zdjęc i mogę wkleic kilka fotek z przymiarki.

Dopiero po wszystkim uświadomiłam sobie że założyłam bolerko zanim zaczęły byc robione zdjęcia i w związku z tym praktycznie nie mam zdjęc "gołej" góry - w związku z tym załączam fotkę mojego modelu sukni na manekinie.

A na zdjęciu nr 3 właśnie zostałam ukłuta szpilką (podobno na szczęście) stąd ta niezbyt szczęśliwa mina
Suknia jest przepiękna, cudnie się mieni i bardzo ładnie w niej wyglądasz, podkreśla figurę. Ale ja mam zastrzeżenia co do bolerka... jakoś mi ono nie pasuje. Wydaje mi się, że ładniej będzie bez niego.
Nie wiem czy ono jest w komplecie z suknią, bo widzę że ogólnie jest dobrze dobrane (ze względu na material i świecidełka), ale mam wrażenie że przyćmiewa suknię.
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama



Edytowane przez Tenaya24
Czas edycji: 2009-06-24 o 20:02
Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:03   #1827
kamab22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 465
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Egwene co do bolerka zgadzam się z Edytka i Tenaya. Mimo iż śliczne, suknia przy nim traci.

Frogus te poduszeczki są cudne http://allegro.pl/item668235664_podu...aty_slubu.html
z tym ze cena mnie powala.
kamab22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:07   #1828
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Wiem ze na all są, tyle ze nie do końca mnie ono urządza, bo mogą nie dojśc na czas (realizacja ok 2tyg ;/).

Maggie to jak sobie przypomnisz to pisz
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:08   #1829
pszczolaola
Raczkowanie
 
Avatar pszczolaola
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 142
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

egwene6 cuuuuuuuuuuuuuuuuudownie! !!! gratuluje wyboru

jeju ja tak się nie mogę doczekać efektu swojej.... Wy wszystkie tak pięknie wyglądacie!!!!
__________________

...gdybym mogła... schowałabym Twoje oczy w mojej kieszeni...



pszczolaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:10   #1830
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
egwene bosko !!! a cycuszki w dechę
Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
egwene piękna suknia i Ty cudownie wyglądasz
Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość

Egwene śliczna suknia , bardzo pasuje do figury


Dzięki wielkie za wszelkie komentarze To dopiero wersja "robocza" więc mam nadzieję że efekt końcowy będzie jeszcze lepszy (po wyprasowaniu, dopasowaniu i -5kg)

Cytat:
Napisane przez kamab22 Pokaż wiadomość
Śliczna, piękna, cudna. Bardzo mi się podoba, pisz koniecznie jaka to firma i model.
Dzięki Suknia jest od Maggie Sottero - model Winnie

Cytat:
Napisane przez edytka27101982 Pokaż wiadomość
egwene6 suknia przepiękna, ja to mam hopla na punkcie koronki
i jak nie będzie bardzo zimno to nie zakładaj bolerka, jakoś coś mi w nim nie gra ... na pewno lepiej suknia wygląda bez.
Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Suknia jest przepiękna, cudnie się mieni i bardzo ładnie w niej wyglądasz, podkreśla figurę. Ale ja mam zastrzeżenia co do bolerka... jakoś mi ono nie pasuje. Wydaje mi się, że ładniej będzie bez niego.
Nie wiem czy ono jest w komplecie z suknią, bo widzę że ogólnie jest dobrze dobrane (ze względu na material i świecidełka), ale mam wrażenie że przyćmiewa suknię.
Ja też początkowo nie chciałam bolerka i będę je miała na sobie tylko do kościoła bo jednak suknia jest mocno wydekoltowana i nie czułabym się komfortowo bez żadnego "przykrycia" w trakcie ślubu.
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.