saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 13:50   #1531
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Foxxxy z natury jestem bladziochem, trudno dobrać mi odpowiedni odcień podkładu bo większość jest za ciemna . Odcień skóry na zdjęciu to wynik przyciemnionych zdjęć i jestem świeżo po 2 tyg pobycie w Afryce, więc trochę słońca złapałam . Na solarium nie chodzę a z samoopalaczami nie chce mi się bawić, chyba że na jakieś wyjście.

Lureksowa bluzka nic a nic nie drapie, jest bardzo miękka i przyjemna , mnie urzekł jej kolor, ja ją widzę z białymi spodniami .
Naprawdę jesteś bladziochem?! Witaj w klubie

Białe spodnie to dobra wersja na teraz. Ja w związku z tym, że żyje już jesienią widziałam ją jako element rozświetlający czarne zestawy niczym spodnie u A.Wanga. Przy okazji wklejam też buty tego samego projektanta, które za każdym razem zwracają moją uwagę w sklepie Musze je w końcu przymierzyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AW1.jpg (21,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aw2.jpg (21,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aw3.jpg (11,2 KB, 45 załadowań)
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 13:55   #1532
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Naprawdę jesteś bladziochem?! Witaj w klubie

Białe spodnie to dobra wersja na teraz. Ja w związku z tym, że żyje już jesienią widziałam ją jako element rozświetlający czarne zestawy niczym spodnie u A.Wanga. Przy okazji wklejam też buty tego samego projektanta, które za każdym razem zwracają moją uwagę w sklepie Musze je w końcu przymierzyć
Tak, białe spodnie to na teraz . Jesienią rzeczywiście fajnie rozświetli czarny zestaw. Buty fajne, ale nie dla mnie, w większości poruszam się samochodem a w obcasach nie umiem prowadzić
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 13:55   #1533
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
No beżowa też jest ładna, zastanawiałam się nad nią. Ale wszystkie trzy kolory to kolory jesienne: fiolet, musztarda i beż.

Ja kupiłam tą fioletowo-gratanową. Teraz noszę ją do topów: białego, pomarańczowego... . Macie dziewczyny może jakieś zdjęcia stylizacji z tą spódniczką? Najchętniej tych jesiennych
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 13:56   #1534
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez kitten92 Pokaż wiadomość
Ostatnio zaszalałam w Zarze

Kupiłam:
1)Marynarka ze złotą nitką, 249.00 zł - zdjęcie na stronie Zary jest przekłamane. Tak naprawdę jest ona jaśniejsza i ta nitka mocno się wybija Ale wygląda tak Macie jakieś pomysły, z czym można by ją nosić?

2)Ot, zwykła bluzeczka, 49.90 zł

3)Spódniczka z zipami, 149.90 zł, niby ładnie leży, ale będę poszukiwała XXS (32), gdyż w pasie jest jednak troszkę za luźna. Wiecie może, czy dostanę ją w Gdańsku ?

4)Sweterek z futerkiem - nie kupiłam, ale jestem w nim totalnie zakochana
To jest rozmiar XXS w zarze? wiesz to na pewno?Ja nigdy się nie spotkałam z takim, a rzeczywiście mam fioletowa wersję tej spódnicy i 34 jest troszkę za luźne.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 14:07   #1535
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
To jest rozmiar XXS w zarze? wiesz to na pewno?Ja nigdy się nie spotkałam z takim, a rzeczywiście mam fioletowa wersję tej spódnicy i 34 jest troszkę za luźne.
niektóre rzeczy są od XXS, np rurki woskowe z zipami są chyba od XXS?

Edytowane przez mon9
Czas edycji: 2011-08-23 o 14:09
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 14:11   #1536
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez kitten92 Pokaż wiadomość
Ostatnio zaszalałam w Zarze

Kupiłam:
1)Marynarka ze złotą nitką, 249.00 zł - zdjęcie na stronie Zary jest przekłamane. Tak naprawdę jest ona jaśniejsza i ta nitka mocno się wybija Ale wygląda tak Macie jakieś pomysły, z czym można by ją nosić?

2)Ot, zwykła bluzeczka, 49.90 zł

3)Spódniczka z zipami, 149.90 zł, niby ładnie leży, ale będę poszukiwała XXS (32), gdyż w pasie jest jednak troszkę za luźna. Wiecie może, czy dostanę ją w Gdańsku ?

4)Sweterek z futerkiem - nie kupiłam, ale jestem w nim totalnie zakochana

Dzisiaj trzymałam ją w ręce i zastanawiałam się czy zmierzyć, dzięki bogu odłożyłam z powrotem bo byłby dylemat.
Na sweterek z futerkiem też patrzyłam,ale że już jeden sobie kupiłam to wystarczy narazie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 14:14   #1537
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Informuję, że będąc przelotem w G.Krakowskiej zauważyłam, że pojawił się niebieski płaszcz z TRF. Przyznaję bez bicia, że nie wiem, czy to jakaś świeża informacja, bo nie byłam w Zarze od prawie miesiąca
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BCLOTH%2BCOAT
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 14:21   #1538
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Talking Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Fajne zakupy , sama zastanawiałam się nad tą marynarką .

Pojechałam dziś oddać nieszczęsny wyprzedażowy żakiet i przy okazji obejrzałam sobie kilka rzeczy
1. płaszczyk - bardzo fajnie się prezentuje, myślę że na wyższej osobie będzie świetnie wyglądał
2. ramoneska- kolejne podejście, wróciła ze mną wersja beżowa
3. bardzo fajna jesienna marynarka 289
4. granatowa marynarka - fajnie leży, dobrze skrojona, gdybym nie miała to bym rozważała jej zakup
5. granatowa, lureksowa (?) bluzka- bardzo ładny odcień granatu, zastanawiam się nad jej kupnem
6. jedwabna granatowa bluzeczka - baardzo ładna, cena 199, doczytałam że prać tylko chemicznie i to mnie powstrzymało przed jej zakupem
Esterr, w płaszczyku bardzo fajnie wyglądasz.
U mnie w szafie zawisła z kolej srebrna marynarka....
Nr 3 przypomina mi marynarkę, która strasznie mi się spodobała. Nie wiem czy to ta sama czy podobna.Moja chyba kosztowała 249zł. Z resztą nie wiem....
Nr 4 też mi się na tobie podoba, ładnie leży.
Nie podoba mi się ostatnia bluzka.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ekscelencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny wstawiam obiecane zdjęcia jeansów za 149 zł (mam na sobie rozmiar 36) oraz spodni moro kupionych na % w Chorwacji (mam rozm. 34)
Dżinsy idealnie nma tobie leżą, i z przpodu i z tyłu.
Morro nie mój styl, chociaż wisi mi w szafie i krótka kurtka morro i spódnica mini.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Szkoda, że dziewczyny się niemal wyniosły z tego wątku, lubiłam Was czytać, mimo że dopiero od niedawna zaczęłam się udzielać. Szkoda, że Was nie ma...może jeszcze wrócicie
Mam nadzieję, że szybko dobijemy do 500 i dziewczyny do nas wrócą )))


Dobra lecę objadek robić, też parę fot nastrzelałam,ale wrzucę wieczorkiem.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 14:39   #1539
GlamRockLady
Raczkowanie
 
Avatar GlamRockLady
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 248
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez VeroniqueFashion Pokaż wiadomość
no szkoda, bo właśnie wróciłam



miała te z suwakami na dole??
GlamRockLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 15:10   #1540
VeroniqueFashion
Raczkowanie
 
Avatar VeroniqueFashion
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez Ekscelencja Pokaż wiadomość
W Poznaniu widzialam moro tylko w Browarze, ale i tak nie byłoby mojego rozmiaru (a kupiłam już wcześniej) te woskowe kosztują 199 ? Na stronie są dwa rodzaje, które wy kupujecie dziewczyny ? Przez Was zaczęłam intensywnie o nich myśleć Veronique wstaw zdjęcia na sobie, bo chyba mamy ten sam rozmiar

Te woskowe kosztują 199zł Wklejam zdjęcie katalogowe i na mnie (mam rozmiar 34)
Widziałam dzisiaj menagerke w zarze miała je do białego topu, granatowej marynarki z czarnymi klapami z zary i bikerami też z zary, wyglądała tak


Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
niektóre rzeczy są od XXS, np rurki woskowe z zipami są chyba od XXS?
tak są od XXS te rurki, ale ten rozmiar podobno bardzo rzadko im przychodzi i jak już to po 1 sztuce (pytałam się dziś Pani w zarze)

Cytat:
Napisane przez GlamRockLady Pokaż wiadomość
oo, a jaki sweterek do tego?
musiała wyglądać pięknie
a nie wiesz czy można to obejrzeć gdzieś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6840245800_1_1_3.jpg (16,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zipowe1.jpg (40,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg woskowanezipowe.jpg (47,0 KB, 107 załadowań)
__________________

VeroniqueFashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 15:24   #1541
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Esterr, w płaszczyku bardzo fajnie wyglądasz.
U mnie w szafie zawisła z kolej srebrna marynarka....
Nr 3 przypomina mi marynarkę, która strasznie mi się spodobała. Nie wiem czy to ta sama czy podobna.Moja chyba kosztowała 249zł. Z resztą nie wiem....
Nr 4 też mi się na tobie podoba, ładnie leży.
Nie podoba mi się ostatnia bluzka

Mam nadzieję, że szybko dobijemy do 500 i dziewczyny do nas wrócą )))
Cosma, z marynarek podobały mi się wszystkie, które mierzyłam . Być może ta nr 3 kosztowała 249, nie pamiętam .
Ostatnia bluzka rzeczywiście najsłabsza. Do płaszcza nie jestem przekonana, zawsze unikałam takich fasonów gdyż uważam że niekorzystnie w nich wyglądam, ale na kimś baardzo mi się podobają .

Gratuluję marynarki

O co chodzi z tym dobiciem do 500 żeby dziewczyny wróciły i dlaczego w ogóle sobie poszły? Nie było mnie 3 tyg i nie jestem w temacie
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 15:24   #1542
Bezalia
Raczkowanie
 
Avatar Bezalia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 51
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
który kolor proponujecie ? jak zobaczyłam u miss żółty to stwierdziłam że wyglada tylko kolor szybko wychodzi z mody a znów kobalt jest oklepany ale chyba uniwerslany a brąz też jest ok którą byście wybrały?
Ja też bym wybrała żółty, sama mam je na oku od jakiegoś czasu. Kobaltowy to mój ukochany kolor, ale żółty super będzie ożywiał zimowe stylizacje
Bezalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 15:46   #1543
GlamRockLady
Raczkowanie
 
Avatar GlamRockLady
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 248
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez VeroniqueFashion Pokaż wiadomość


oo, a jaki sweterek do tego?
musiała wyglądać pięknie
a nie wiesz czy można to obejrzeć gdzieś?
mozna np tu http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...sukces/5148369 niewiem czy bedzie cokolwiek widac ale rano ogladalam i jak stala to bylo widac ze to te z suwakami
GlamRockLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 15:48   #1544
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez VeroniqueFashion Pokaż wiadomość
Te woskowe kosztują 199zł Wklejam zdjęcie katalogowe i na mnie (mam rozmiar 34)
Widziałam dzisiaj menagerke w zarze miała je do białego topu, granatowej marynarki z czarnymi klapami z zary i bikerami też z zary, wyglądała tak
Świetne a ile masz wzrostu ? czym one się różnią od tych z zipami za 199 ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7354244500_1_1_3.jpg (16,2 KB, 32 załadowań)
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 15:54   #1545
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Esterr, w płaszczyku bardzo fajnie wyglądasz.
U mnie w szafie zawisła z kolej srebrna marynarka....
Nr 3 przypomina mi marynarkę, która strasznie mi się spodobała. Nie wiem czy to ta sama czy podobna.Moja chyba kosztowała 249zł. Z resztą nie wiem....
Nr 4 też mi się na tobie podoba, ładnie leży.
Nie podoba mi się ostatnia bluzka.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------



Dżinsy idealnie nma tobie leżą, i z przpodu i z tyłu.
Morro nie mój styl, chociaż wisi mi w szafie i krótka kurtka morro i spódnica mini.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------



Mam nadzieję, że szybko dobijemy do 500 i dziewczyny do nas wrócą )))


Dobra lecę objadek robić, też parę fot nastrzelałam,ale wrzucę wieczorkiem.
nikt sie nie wyniosl...tylko przeszkadzalo co niektorym nasze "offtopowanie"
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 15:57   #1546
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
nikt sie nie wyniosl...tylko przeszkadzalo co niektorym nasze "offtopowanie"
no właśnie a teraz nie ma offtopowania

Edytowane przez zarina_
Czas edycji: 2011-08-23 o 15:59
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 16:02   #1547
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
mogłabyś podać namiary na ten sklep w chorzowie?
PHU Silver
ul. Wolności 34
41-500 Chorzów adres wzielam z allegro

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
ja bym brala niebieski bo jest uniwersalny
tez tak sadze, mam wersje niebieska i na kazda pore roku bedzie dobra


u mnie w zarze nadal nie ma woskowanych rurek w wersji czarnej

za to jako ciekawostke powiem, ze w Pull&Bear sa identyczne spodnie z zamkami w wersji granatowej za 179zl
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 16:04   #1548
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez VeroniqueFashion Pokaż wiadomość
Te woskowe kosztują 199zł Wklejam zdjęcie katalogowe i na mnie (mam rozmiar 34)
Widziałam dzisiaj menagerke w zarze miała je do białego topu, granatowej marynarki z czarnymi klapami z zary i bikerami też z zary, wyglądała tak




tak są od XXS te rurki, ale ten rozmiar podobno bardzo rzadko im przychodzi i jak już to po 1 sztuce (pytałam się dziś Pani w zarze)



oo, a jaki sweterek do tego?
musiała wyglądać pięknie
a nie wiesz czy można to obejrzeć gdzieś?
A ta spódniczka tez jest w rozm XXS?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0196.jpg (54,0 KB, 30 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 16:07   #1549
angeel_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 151
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

czy moglaby mi Któraś z Was zakupić spodnie moro rozmiar 36 bez kieszeni za 39 zł?? pieniadze moge od razu przelac

proooosze

podobno w arkadii jest ich duzo

Ekscelencjo, ile masz wzrostu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moro.jpg (10,6 KB, 7 załadowań)
angeel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 16:07   #1550
Imbruglia
Raczkowanie
 
Avatar Imbruglia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: u siebie :)
Wiadomości: 188
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cześć Dziewczyny, to ja podczytywaczka Chciałam zapytać co sądzicie o tych butach i czy macie może jakieś stylizacje z nimi w roli głównej? Przeszperałam blogi i nic nie znalazłam. Trochę się nie dziwię, bo są całkiem nowe ale może Wy w swoich przepastnych zbiorach macie jakieś zdjęcia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2011-08-20 (godz. 18.56.53).jpg (11,6 KB, 17 załadowań)
__________________
"Sceptycyzm to elegancja strachu" - Emil Cioran
Imbruglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 16:27   #1551
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez angeel_ Pokaż wiadomość
czy moglaby mi Któraś z Was zakupić spodnie moro rozmiar 36 bez kieszeni za 39 zł?? pieniadze moge od razu przelac

proooosze

podobno w arkadii jest ich duzo

Ekscelencjo, ile masz wzrostu?
Ja mam 160 cm
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 16:33   #1552
VeroniqueFashion
Raczkowanie
 
Avatar VeroniqueFashion
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez GlamRockLady Pokaż wiadomość
mozna np tu http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...sukces/5148369 niewiem czy bedzie cokolwiek widac ale rano ogladalam i jak stala to bylo widac ze to te z suwakami
dziękuje

Cytat:
Napisane przez Ekscelencja Pokaż wiadomość
Świetne a ile masz wzrostu ? czym one się różnią od tych z zipami za 199 ?
Ja mam 173 cm
Te, które wkleiłaś są zwykłe matowe, a tamte są takie woskowane z połyskiem a'la skórzane

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
A ta spódniczka tez jest w rozm XXS?
nie mam pojęcia, ale jeśli jest na którymś online shopie to możesz sobie tam sprawdzić

Cytat:
Napisane przez angeel_ Pokaż wiadomość
czy moglaby mi Któraś z Was zakupić spodnie moro rozmiar 36 bez kieszeni za 39 zł?? pieniadze moge od razu przelac

proooosze

podobno w arkadii jest ich duzo

Ekscelencjo, ile masz wzrostu?
ja będę w czwartek rano w Arkadii, jak będą mogę Ci kupić
__________________

VeroniqueFashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 16:43   #1553
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez VeroniqueFashion Pokaż wiadomość
no szkoda, bo właśnie wróciłam



miała te z suwakami na dole??
ja to mam refleks
trudno, może innym razem

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Świetnie w niej wyglądasz, oblookam ją dokładnie za następnym razem


Szkoda, że dziewczyny się niemal wyniosły z tego wątku, lubiłam Was czytać, mimo że dopiero od niedawna zaczęłam się udzielać. Szkoda, że Was nie ma...może jeszcze wrócicie
a ja myślałam, że wszyscy na urlopach czy gdzieś na wyjazdach - i tak tu spokojnie, łatwo nadrabiać itp, a tu takie buty
a gdzie się wyniosły?
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 16:58   #1554
angeel_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 151
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez VeroniqueFashion Pokaż wiadomość
dziękuje



Ja mam 173 cm
Te, które wkleiłaś są zwykłe matowe, a tamte są takie woskowane z połyskiem a'la skórzane



nie mam pojęcia, ale jeśli jest na którymś online shopie to możesz sobie tam sprawdzić



ja będę w czwartek rano w Arkadii, jak będą mogę Ci kupić
byłabym Ci bardzo wdzieczna
angeel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 17:02   #1555
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
no właśnie a teraz nie ma offtopowania
zdecydowanie
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 17:11   #1556
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
nikt sie nie wyniosl...tylko przeszkadzalo co niektorym nasze "offtopowanie"
Nie wiem komu, ale wiadomo, że czasami mały offtopik się zdarzy. Normalne, chyba na każdym forum.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez VeroniqueFashion Pokaż wiadomość
dziękuje



Ja mam 173 cm
Te, które wkleiłaś są zwykłe matowe, a tamte są takie woskowane z połyskiem a'la skórzane
No właśnie już drugi dzień szukam w GM tych spodni za 199 zł i nie mogę znaleść. Są tylko te za 169zł.

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2011-08-23 o 17:18
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 17:24   #1557
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

a widziała któraś z was może jeszcze te spodnie - w rozmiarze s, obojętnie jaki kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0934021710_1_1_2.jpg (35,2 KB, 17 załadowań)
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 17:24   #1558
Naia2
Zadomowienie
 
Avatar Naia2
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 382
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Nie wiem komu, ale wiadomo, że czasami mały offtopik się zdarzy. Normalne, chyba na każdym forum.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------



No właśnie już drugi dzień szukam w GM tych spodni za 199 zł i nie mogę znaleść. Są tylko te za 169zł.
Tych woskowanych z zipami nie w GM?

Dziewczyny gdzie w W-wie widziałyście ostatnio woskowane spodnie z zipami?
Naia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 17:25   #1559
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
No właśnie już drugi dzień szukam w GM tych spodni za 199 zł i nie mogę znaleść. Są tylko te za 169zł.
Cosma ale ja swoje spodnie za 199 kupiłam wczoraj właśnie w GM, leżały na stole po lewej zaraz przy wejściu, były jeszcze takie białe. Chyba że Tobie o inne spodnie chodzi
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 17:26   #1560
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: saga o miłośniczkach zary, część dwunasta, czyli ciuchów z zary nigdy basta!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Fajne zakupy , sama zastanawiałam się nad tą marynarką .

Pojechałam dziś oddać nieszczęsny wyprzedażowy żakiet i przy okazji obejrzałam sobie kilka rzeczy
1. płaszczyk - bardzo fajnie się prezentuje, myślę że na wyższej osobie będzie świetnie wyglądał
2. ramoneska- kolejne podejście, wróciła ze mną wersja beżowa
3. bardzo fajna jesienna marynarka 289
4. granatowa marynarka - fajnie leży, dobrze skrojona, gdybym nie miała to bym rozważała jej zakup
5. granatowa, lureksowa (?) bluzka- bardzo ładny odcień granatu, zastanawiam się nad jej kupnem
6. jedwabna granatowa bluzeczka - baardzo ładna, cena 199, doczytałam że prać tylko chemicznie i to mnie powstrzymało przed jej zakupem
Super fotorelacja Dajcie już spokój z tą ramoneską, ja już ją pragnę
Granatowa marynara fajna, ale mam podobną z H&M.
Opalenizna boska
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.