GANG spod topiku dla starajacych sie - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 10:05   #2851
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Ale u mnie dzisiaj brzydka a wręcz paskudna pogoda!!Ciągle od rana pada, wogóle jakoś szaro i ponuro Także co z tego, że wolne (chociaż ja przecież i tak na L4 ) skoro taka brzydka ta pogoda....siedzę zresztą sama w domu bo TŻ pojechał po brata a później do babci żeby wziąć od niej taborety i jakieś garnki, bo my przecież w niedziele "impreze" mamy a szczerze mówiąc to tak mi się nie chce, że lepiej nie mówić...idę tam tylko dlatego, że tak wypada.Zresztą już powiedziałam TŻtowi, że jak się wkurzę to posiedzę troszkę a później powiem, że się źle czuję i już Przecież mi chyba wolno nie?? A jeszcze jutro będę robiła właśnie 2 ciasta na tą "imprezę" czyli standardowo KRóWKę i RAFAELLO ach....co jak co ale uwielbiam robić ciasta
Mniam ale pychote narobilas )) ja uwielbiam krowke i rafaello ale robie raz do roku czasem dwa - np na swieta bo to dla mnie zabojstwo tyle kalorii nie dosc ze gruba to jeszcze to nie nie nie ale pychotka jest to prawda.

U mnie pogoda super ale zawsze ta kjest jak w PL cieplo to u mnie leje i na odwrot wiec dzis super dzien

Cos Gabi nie widac A Olivka i Zuza pewnie swietnie sie bawia.
Tola na wesele, Domi do ziemniaczkow a Fruzia i Asia to pewno znow czasu nie maja nuuuudzi mi sie ))
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:16   #2852
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Nie no to ja poprosze o przepisy
U mnie beznadziejnie parno zbiera sie na deszcz ale go nie widac
Upieklam biszkopt wczoraj dzis pokroilam i okazalo sie ze na ciuchcie potrzebuje jeszcze jeden wiec jutro upieke bo dzis materialu brak a sklepy pozamykane w tej pieprzonej Austri we wszystkie niedziele i swieta a narod wcale nie taki katolicki

Teraz sie zastanawiam co robic bo jutro mi mama malego na caly dzien zabiera wiec bede miala czys na porzadki i pichcenie a wcale pichcenia za duzo nie mam bo bedzie raptem 9 osob z dziecmi wlacznie znajac zycie i mnie znow wszystkiego zrobie za duzo

MIschoko no to jak spadla tak to pewnie @ przyjdzie a jakie masz pierwsze tempki w wykresie wlasnie takie ??? bo wiesz ......
Ja bym chciala zeby mi przed @ tempi spadala ona franca zawsze 36,8 i ja mam jeszcze nadzieje a dopiero w drugim dniu @ spada do 36,6 franca jedna

Imburgilia a jak Twoje staranka ?? kiedy testujesz??
No u nas w sumie też wszystko pozamykane...tzn. są jakieś tam małe sklepiki które się zdarzają otwarte...oto przepis

KRóWKA

- 3 paczki herbatników petit bery,
- 2 szklanki mleka,
- 1 cukier waniliowy,
- 4 żółtka,
- 1 szklanka mąki,
- 0,5 szklanki cukru + 2 łyżki cukru,
- 3/4 kostki margaryny,
- 1,5 paczki krakersów,
- 1 puszka mleka słodzonego (gotowane około 2,5-3 godz.),
- 2 śmietany 30%(400ml),
- 2 łyżeczki żelatyny,
- 0,5 tabliczki gorzkiej czekolady startej na dużych oczkach lub kakao, (lepsze z czekoladą)

Formę wykładamy grubą folią aluminiową (żeby ciasto nie przywierało)Wykładamy warstwę herbatników.Robimy masę budyniową z dwóch części:
1 część :
- 0,5 szklanki mleka,
- 1 cukier waniliowy,
- 4 żółtka,
- 1 szklanka mąki,

Połączyć składniki i rozprowadzić gródki.

2 część : - 1,5 szklanki mleka,
- 3/4 kostki margaryny,
- 0,5 szklanki cukru,

Zagotować mleko z tłuszczem i cukrem (część 2) a następnie cały czas trzymając na małym ogniu dodajemy masę powstałą z 1 części i mieszamy
aż zgęstnieje.Miksujemy na jednolitą masę.Powstałą masę jeszcze ciepłą, rozprowadzamy na herbatnikach.Na masę budyniową rozkładamy warstwę krakersów. Na krakersach rozprowadzamy karmel powstały z mleka. Rozkładamy ponownie warstwę krakersów.Ubijamy 2 śmietany z 2 łyzkami cukru.Jak śmietana będzie ubita dodajemy do niej żelatynę rozprowadzoną w niewielkiej ilości gorącej wody.Krótką chwilę miksujemy aby wszystko dobrze się wumieszało i rozprowadzamy na krakersach.Posypujemy wszystko czekoladą lub kakao.Ciasto włożyć do lodówki.Najlepiej smakuje następnego dnia i później jeśli
jeszcze nie zniknęło

CHCIAłAM WAM POWIEDZIEć, żE TO CIASTO JEST NAPRAWDę SUPER !!!


RAFAELLO

- składniki na biszkopt(według własnego sprawdzonego przepisu)
- 1 l śmietany kremówki (36%)
- 1 duża paczka wiórków kokosowych (200g)
- 2 białe czekolady
- 4-6 łyżek cukru pudru

pieczemy biszkopt ( w prostokątnej blaszce), dzielimy go na dwie (górna część powinna być cieńsza) części. Masa : rozpuszczamy w garnku 2 czekolady (wcześniej nalewamy na dno niewielką ilość wody, trzeba często mieszać i uważać żeby się nie przypaliło) dodajemy 0,5 l śmietany i 0,5 paczki kokosu. Ściągamy z ognia i do rozpuszczonej masy dodajemy pokruszoną, górną część biszkoptu. Całość wykładamy na pozostały biszkopt, przykrywamy pozostałą śmietaną ubitą z cukrem pudrem i posypujemy wiórkami kokosowymi

__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:21   #2853
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
MIschoko no to jak spadla tak to pewnie @ przyjdzie a jakie masz pierwsze tempki w wykresie wlasnie takie ??? bo wiesz ......
Ja bym chciala zeby mi przed @ tempi spadala ona franca zawsze 36,8 i ja mam jeszcze nadzieje a dopiero w drugim dniu @ spada do 36,6 franca jedna

Imburgilia a jak Twoje staranka ?? kiedy testujesz??
Mnie tez sie utrzymuje zawsze troche wyzsza dopiero na drugi czasem trzeci dzien spada do 36,5 ja zawsze mam taka normalna dlatego ta 37 mnie zaskoczyla ale to raczej wina podziebienia niz ciazy. Nie wazne przyjme france @ z godnoscia i podniesionym czolem no coz nie pokaze jedzy ze mnie to rusza to jej sie znudzi i se pojdzie szybko i moze nie wroci predko )))

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
No u nas w sumie też wszystko pozamykane...tzn. są jakieś tam małe sklepiki które się zdarzają otwarte...oto przepis
mam takie podobne przepisiki tylko ja czasem ide na latwizne i zeby nie robic masy budyniowej to robie krem karpatkowy taki gotowy
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:26   #2854
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość

mam takie podobne przepisiki tylko ja czasem ide na latwizne i zeby nie robic masy budyniowej to robie krem karpatkowy taki gotowy
ale ja uwielbiam się we wszystkich czynnościach które są związane z robieniem ciasta babrać no oprócz jednego....niecierpię smarować tłuszczem blachy!!zawsze zostawiam tą robotę mojemu TŻtowi
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:27   #2855
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

W Poznaniu też leje, ale ja nawet lubię taką pogodę dziś zjedliśmy z mężem śniadanie w łóżku, a potem "deser" także dzień zaczął się bardzo fajnie
Podpinam się do wątku ciastowo-słodyczowego dostałam od cioci mrożone maliny i się zastanawiam, co z nich mogę zrobić. Chciałabym jakieś ciasto upiec, ale nie wiem, jak to zrobić z mrożonymi owocami (zawsze piekłam ze świeżymi owocami). Nie wiem, czy rozmrażać maliny, bo boję się, że papka z nich wyjdzie. Ale nie wiem też, czy takie mrożone maliny mam piec, bo obawiam się, że mają tyle wody w sobie, że ciasto nie wyjdzie.

Kathi, koniecznie wklej fotkę tortu, jak go upieczesz!!
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:31   #2856
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
Mnie tez sie utrzymuje zawsze troche wyzsza dopiero na drugi czasem trzeci dzien spada do 36,5 ja zawsze mam taka normalna dlatego ta 37 mnie zaskoczyla ale to raczej wina podziebienia niz ciazy. Nie wazne przyjme france @ z godnoscia i podniesionym czolem no coz nie pokaze jedzy ze mnie to rusza to jej sie znudzi i se pojdzie szybko i moze nie wroci predko )))



mam takie podobne przepisiki tylko ja czasem ide na latwizne i zeby nie robic masy budyniowej to robie krem karpatkowy taki gotowy
Brawo za podejscie napewno sie franca znudzi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
ale ja uwielbiam się we wszystkich czynnościach które są związane z robieniem ciasta babrać no oprócz jednego....niecierpię smarować tłuszczem blachy!!zawsze zostawiam tą robotę mojemu TŻtowi
Ja to uwielbiam hihi moge smarowac ci blaszki tluszczem a Moj Maxiu to mistrzuniu w tym jest

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
W Poznaniu też leje, ale ja nawet lubię taką pogodę dziś zjedliśmy z mężem śniadanie w łóżku, a potem "deser" także dzień zaczął się bardzo fajnie
Podpinam się do wątku ciastowo-słodyczowego dostałam od cioci mrożone maliny i się zastanawiam, co z nich mogę zrobić. Chciałabym jakieś ciasto upiec, ale nie wiem, jak to zrobić z mrożonymi owocami (zawsze piekłam ze świeżymi owocami). Nie wiem, czy rozmrażać maliny, bo boję się, że papka z nich wyjdzie. Ale nie wiem też, czy takie mrożone maliny mam piec, bo obawiam się, że mają tyle wody w sobie, że ciasto nie wyjdzie.

Kathi, koniecznie wklej fotkę tortu, jak go upieczesz!!
Maliny napewno rozmrozic i odsaczyc i kazde ciasto z owocami mozna upiec ja mrozone zawsze w glaretka wwalam wtedy mam pewnosc ze mi nie puszcza soku i nie zrobi sie zakalec
Fotke wkleje na razieprzestuj do jutra
Sniadania zazdroszcze ja dzis z mezem robilam maz na kanapie z gazeta a ja w kuchni
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:35   #2857
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Sniadania zazdroszcze ja dzis z mezem robilam maz na kanapie z gazeta a ja w kuchni
to tak jak u mnie...tylko mój był przed kompem....ale szkoda moich nerwów strasznie mi się chce spać od tej pogody

a w załączniku pokażę jak mniej więcej krówka wygląda po zrobieniu (tylko nie wiem dlaczego ta na wierzchu jest taka żółta??)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.php.jpg (80,3 KB, 10 załadowań)
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 10:39   #2858
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

hihi moj nawet powiedzial ze zaraz mi pomoze hehehe i dalej czytal gazete wiec w nagrode nie dostal nic do picia Takie szczeniackie zagranie hihi
Krowka mniam mniam
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:46   #2859
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

No u nas na ogół jest tak, że wieczorem to mąż ścieli łóżko a rano ja....ale sądziłam, że skoro ja zrobię śniadanie to on się jednak ruszy i pościeli ale nic z tego....ach te chłopy...
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 11:03   #2860
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

alkamor, ciasto wygląda MNIAM już sobie wydrukowałam Twój przepis i w najbliższym czasie wypróbuję

Kathi, dzięki za rady, chyba zdecyduję się na ciasto z galaretka z malinami

mój mąż też jest taki "skory" do pomocy w domu. Na przykład mówi 'zostaw to, ja to pozmywam". No i brudne naczynia stały by na stole przez kilka godzin, bo on przecież "ma czas", po co się spieszyć, naczynia nie uciekną. A mnie irytuję takie odkładanie na później. Rozumiem, że nie trzeba biec zaraz z każdym naczyniem by je pozmywać, ale bez przesady
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 11:06   #2861
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
ale ja uwielbiam się we wszystkich czynnościach które są związane z robieniem ciasta babrać no oprócz jednego....niecierpię smarować tłuszczem blachy!!zawsze zostawiam tą robotę mojemu TŻtowi
Ja czesto nie mam czasu stad ta gotowa masa karpatkowa, ale smarowanie tluszczem jest niezle zawsze kawalek margaryny biore w recznik papierowy i nawet specjalnie nie pobrudze raczek hahaha))

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
W Poznaniu też leje, ale ja nawet lubię taką pogodę dziś zjedliśmy z mężem śniadanie w łóżku, a potem "deser" także dzień zaczął się bardzo fajnie
Podpinam się do wątku ciastowo-słodyczowego dostałam od cioci mrożone maliny i się zastanawiam, co z nich mogę zrobić. Chciałabym jakieś ciasto upiec, ale nie wiem, jak to zrobić z mrożonymi owocami (zawsze piekłam ze świeżymi owocami). Nie wiem, czy rozmrażać maliny, bo boję się, że papka z nich wyjdzie. Ale nie wiem też, czy takie mrożone maliny mam piec, bo obawiam się, że mają tyle wody w sobie, że ciasto nie wyjdzie.

Kathi, koniecznie wklej fotkę tortu, jak go upieczesz!!
Chcialam Ci poradzic ale widze ze Kasia juz to zrobila. Ja tez jesli mam cod mrozonego to rozmrazam i najczesciej do galaretki bo nie chce zakalca.

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Brawo za podejscie napewno sie franca znudzi
Dziekuje a coz mi pozostalo nie bede ryczec w koncu jeszcze nie przylazla ale brzuch mnie boli wiec to kwestia czasu

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a w załączniku pokażę jak mniej więcej krówka wygląda po zrobieniu (tylko nie wiem dlaczego ta na wierzchu jest taka żółta??)
ja daje mniej czekolady bo nie przepadam a jesli juz to taka czarno-biala np kawowa i ona daje fajny posmak

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
No u nas na ogół jest tak, że wieczorem to mąż ścieli łóżko a rano ja....ale sądziłam, że skoro ja zrobię śniadanie to on się jednak ruszy i pościeli ale nic z tego....ach te chłopy...
Zapomnij moj jak nie ma awantury to nic nie zrobi nie poscieli. Ale jak tak raz na dwa-trzy tygodnie pogderam to potem scieli przez tydzien )) Normalnie jakby mial amnezje w ogole o tym nie pamieta dziwne co ??)
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 12:08   #2862
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

eee sorki ze post pod postem ale nikt nic nie pisze a ja mam pytanie
Bo tak sobie mysle jak patrze na te zdjecia tego torciku ze moze ja dla mojego tz bym taki upiekla? co myslicie? no fakt facet dorosly ale nie spodziewlby sie to moze bylaby to mila niespodzianka czy raczej obciachowe co??
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:28   #2863
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
eee sorki ze post pod postem ale nikt nic nie pisze a ja mam pytanie
Bo tak sobie mysle jak patrze na te zdjecia tego torciku ze moze ja dla mojego tz bym taki upiekla? co myslicie? no fakt facet dorosly ale nie spodziewlby sie to moze bylaby to mila niespodzianka czy raczej obciachowe co??

Przyznam, że miałam podobny pomysł i swojemu mężowi na jego urodziny upiekę coś takiego, na pewno się ucieszy poza tym faceci są jak dzieci
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:34   #2864
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Przyznam, że miałam podobny pomysł i swojemu mężowi na jego urodziny upiekę coś takiego, na pewno się ucieszy poza tym faceci są jak dzieci
No wlasnie sa no to co sie bede jak mowicie ze to ni obciach hihi to i ja upieke ile to bedzie zabawy z tym no i tego na pewno sie nie spodziewaDzieki Aliszcze
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:12   #2865
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Fruzia, zawsze tak masz z tą suchością? Może to psychika nie pozwala Ci się odprężyć? Jeśli często brak śluzu pojawia się u Ciebie, czy próbowałaś olej z wiesiołka? Ok 3 tabletek dziennie (podobno oeparol ma najwięcej oleju w oleju i jest tłoczony na zimno) do skoku temperatury. Później trzeba odstawić, bo może powodować skurcze macicy, a to nie jest dobre dla zagnieżdżającego się zarodka. W drugim cyklu widać efekty. Dużo więcej śluzu, a śluz jest niezbędny aby zajść w ciążę.
Tu masz link do wpływu oleju z wiesiołka na cykl: http://www.wellness-natur.info/tians...products_id=97
Może być też siemię lniane, też pomaga, ale jak się je zagotuje, pojawiają się gluty, które ciężko wypić. Poza tym smak kiepski. Siemię - nasionka gotuje się w garnuszku np 1/2 l. Wsyp ok 3 łyzek sienienia nalej wodę i gotuj az bedzie taki klej - kisiel i jak wystygnie pij np 2 lub 3 x dziennie po 1/2 szklanki . na pewno nie zaszkodzi a może pomoże.
Przepraszam że o śluzie przy tortach.
Imbruglia dzieki za rady wszelkie tylko jakos w tym miesiacu tak mam, poczekam na teoretycznie plodne dni i zobacze, czy cos sie poprawi, mam nadzieje, ze bedzie dobrze, a jak nie to bede sie stosowac do twoich rad

W ogole to chcialabym oficjalnie prosic Cie, zebys na stale dolaczyla do watku i pisala co slychac u Ciebie i udzielala sie znacznie czesciej niz teraz

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Ale u mnie dzisiaj brzydka a wręcz paskudna pogoda!!Ciągle od rana pada, wogóle jakoś szaro i ponuro Także co z tego, że wolne (chociaż ja przecież i tak na L4 ) skoro taka brzydka ta pogoda....siedzę zresztą sama w domu bo TŻ pojechał po brata a później do babci żeby wziąć od niej taborety i jakieś garnki, bo my przecież w niedziele "impreze" mamy a szczerze mówiąc to tak mi się nie chce, że lepiej nie mówić...idę tam tylko dlatego, że tak wypada.Zresztą już powiedziałam TŻtowi, że jak się wkurzę to posiedzę troszkę a później powiem, że się źle czuję i już Przecież mi chyba wolno nie?? A jeszcze jutro będę robiła właśnie 2 ciasta na tą "imprezę" czyli standardowo KRóWKę i RAFAELLO ach....co jak co ale uwielbiam robić ciasta
Krowka, mniam ja chyba tez zrobie, nie mialam przepisu, ale skoro juz sie pojawil to wykorzystam

Mischoko tez o tym pomyslalam i upieke taki tort TZtowi Poki co nie ma okazji, ale w sumie on jest tortowy chlopak, wiec wciagie w siebie na pewno


Alez dzisiaj duszno, umrzec z goraca mozna!! TRagicznie, slonce swieci ale tak zza chmurek, mogloby popadac i troche by ulzylo, a tak wszystko wisi w powietrzu, ble

Ja stoje nad dylematem, czy na magisterke isc dziennie czy zaocznie Moze cos pomozecie? Docelowo marzy mi sie bycie neurologopeda. Na zaoczynch bede miala dalej specjalnosc nauczycielska i do tego dodatkowo musialabym wziac logopedie, pod warunkiem, ze zbierze sie odpowiednia ilosc chetnych. I pozniej podyplomowka z neorologopedii.
Na dziennych bede miala juz tylko jedna specjalnosc, logopedyczna. Nie wiem co robic Gdyby udalo sie miec dziecko, to na kilka godzin dziennie znajdzie sie ktos do popilnowania. I na prawde jestem w dolku przez to, nawet mi sie sni po nocach Boje sie, ze bede zdawac na dzienne i sie nei dostane (jest 60 miejsc, na dyplomie mam 4,5, srednia ocen z licencjatu 3.89) i wyjde na debila, co nawet na stuia sie dostac nie moze Doradzcie cos....
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:14   #2866
tatlinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 174
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Witam dziewczynki
ja chora w lozku leze , dwa dni temu moj zachorowal , dzisiaj kiedy sie obudzil stwierdzil ze nic go juz nie boli i jest zdrowy, za to cala jego choroba na mnie przeszla
Troszecze przelecialam to co pisalyscie i widze ze wasi nie lubia sprzatac ...
U mnie natomiast nie ma z tym problemu , moj to mi nawet pranie zrobi podczas mojej nie obecnosci kiedy ide do sklepu . Pod wzgledem sprzatania nie mam z nim zadynch problemow pozdrawiam
tatlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:26   #2867
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
Mischoko tez o tym pomyslalam i upieke taki tort TZtowi Poki co nie ma okazji, ale w sumie on jest tortowy chlopak, wiec wciagie w siebie na pewno


Alez dzisiaj duszno, umrzec z goraca mozna!! TRagicznie, slonce swieci ale tak zza chmurek, mogloby popadac i troche by ulzylo, a tak wszystko wisi w powietrzu, ble

Ja stoje nad dylematem, czy na magisterke isc dziennie czy zaocznie Moze cos pomozecie? Docelowo marzy mi sie bycie neurologopeda. Na zaoczynch bede miala dalej specjalnosc nauczycielska i do tego dodatkowo musialabym wziac logopedie, pod warunkiem, ze zbierze sie odpowiednia ilosc chetnych. I pozniej podyplomowka z neorologopedii.
Na dziennych bede miala juz tylko jedna specjalnosc, logopedyczna. Nie wiem co robic Gdyby udalo sie miec dziecko, to na kilka godzin dziennie znajdzie sie ktos do popilnowania. I na prawde jestem w dolku przez to, nawet mi sie sni po nocach Boje sie, ze bede zdawac na dzienne i sie nei dostane (jest 60 miejsc, na dyplomie mam 4,5, srednia ocen z licencjatu 3.89) i wyjde na debila, co nawet na stuia sie dostac nie moze Doradzcie cos....
No wlasnie co do tortu to jz juz postanowilam jeszcze zostalo 4 miesiace ale co moge juz planowac
a co do studiow: ja skonczylam licencjata i poszlam na magisterke zaocznie i to dopieor po pol roku od skonczenia bo poszlam do pracy. Magisterka kosztowala a mnie nie bylo stac wiec poszlam do pracy. Bylo bardzo ciezko bo w miesiacu mialam dwa tygodnie wolne od pracy to znaczy te w ktore jechalam na zajecia i dwa ktore pracowalam wiec bylo tak ze przez jakis czas w ogole nie mialam weekendow. Ale jakos poszlo i jestem zadowolona bo dzieki tej pracy wtedy mam dzis dobra
Cytat:
Napisane przez tatlinka Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
ja chora w lozku leze , dwa dni temu moj zachorowal , dzisiaj kiedy sie obudzil stwierdzil ze nic go juz nie boli i jest zdrowy, za to cala jego choroba na mnie przeszla
Troszecze przelecialam to co pisalyscie i widze ze wasi nie lubia sprzatac ...
U mnie natomiast nie ma z tym problemu , moj to mi nawet pranie zrobi podczas mojej nie obecnosci kiedy ide do sklepu . Pod wzgledem sprzatania nie mam z nim zadynch problemow pozdrawiam
To szanuj sobie to co masz )) Moj misiek jak chce albo jak widzi ze cos mi jest to tez sam porobi to i owo ale akurat scielenie lozka czy pranie to nie on za to gotuje albo robi takie meskie porzadki w domu tzn montuje szafki uklada cos w schowku to mi dywanik przytnie ze starej wykladziny i takie tam i jeszcze bardzo lubi odkurzac nie mam pojecia czemu ))
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:50   #2868
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez tatlinka Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
ja chora w lozku leze , dwa dni temu moj zachorowal , dzisiaj kiedy sie obudzil stwierdzil ze nic go juz nie boli i jest zdrowy, za to cala jego choroba na mnie przeszla
Troszecze przelecialam to co pisalyscie i widze ze wasi nie lubia sprzatac ...
U mnie natomiast nie ma z tym problemu , moj to mi nawet pranie zrobi podczas mojej nie obecnosci kiedy ide do sklepu . Pod wzgledem sprzatania nie mam z nim zadynch problemow pozdrawiam
oj dochodz do zdrowia slonko trzym sie cieplutko
Fruzienka fajnie ze sie odezwalas rzeczywiscie masz dylemat
Mischoko ciacho dla TZ najlepszy pomysl pod sloncem w koncu PRZEZ ZOLADEK DO SERCA
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 16:43   #2869
tatlinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 174
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
To szanuj sobie to co masz )) Moj misiek jak chce albo jak widzi ze cos mi jest to tez sam porobi to i owo ale akurat scielenie lozka czy pranie to nie on za to gotuje albo robi takie meskie porzadki w domu tzn montuje szafki uklada cos w schowku to mi dywanik przytnie ze starej wykladziny i takie tam i jeszcze bardzo lubi odkurzac nie mam pojecia czemu ))
szanuje szanuje no to tez masz fajnie ... pozdrowionka


Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
oj dochodz do zdrowia slonko trzym sie cieplutko
kuruje sie w lozeczku
tatlinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 16:47   #2870
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Oj dziewczyny, ale sie rozbujalyscie z tymi tortami, ciastami itp. Ja z reguly nie pieke bo moj tz nie przepada, zje jak mu wcisne do ust. Znalazlam sobie sposob na ciasto w pol godzinki. Kupuje gotowego biszkopta (3 warstwowego), smietanke 30% i owoce w zaleznosci od tego na jakie jest aktualnie sezon. A i czekolade, nutelle. Szybkie ale pysznosci. A jak czysto w kuchni, w tak krotkim czasie nie zdaze nawet nabrodzic.
Wygodna to ja jestem, nie ma co.

Na taka krowke mialabym jednak ochote, poczekam moze mnie ktoras z was kiedys zaprosi na takie ciacho.

Narobilyscie mi smaku tymi pysznosciami wiec siedze sobie i obzeram sie drazami kokosowymi. Juz czuje jak moja siedmio kilowa nadwaga rosnie do osmiu

Edytowane przez syla39
Czas edycji: 2008-08-15 o 17:12
syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 18:49   #2871
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Dziewczyny, czy ktoras moglaby mi powiedziec co zrobic zeby nie przychodzily mi na poczte powiadomienia o nowych wiadomosciach w watku......... Wiem ze mozna zrobic to w panelu sterowania, ale za nic nie moge dojsc co dalej.
Wlasnie weszlam na poczte a tam 68 wiadomosci z wizazu. SZOK!!!
syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:32   #2872
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

od wczoraj mam rodzinkę w domu na wczasy przyjechali wiec nie mam czasu
Ale pytanie mma wazne! Może do kasi chyba że jeszcze któraś cos wie
" czy mozna tanczyć? chcemy isc jutro na dancing i nie wiem czy mogę wywijać czy sa jakies przeciwwskazania?" Buziaki
PS Alkamor dzieki za przypomnienie i przepis na blok jest przepyszny juz mam dzis zrobiłam
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:21   #2873
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

10 godzina a nikt nie pisze pouciekalyscie wszystkie czy co ??

Madzi mozna tanczyc mozna tylko nie skakaj cala noc rob przerwy

Mo rowniez przychodza wiadomosci i nie umiem tego zmiecic moze wskoczy do nas jakas specjalistka i nam wyjasni

Ja biegam jak ze sraczka torta zaczelam tzn masa ( budyn stygnie ) reszta pokrojona na blacie marcepan w lodowce i stop musze czekac
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:32   #2874
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
bardzo dobrze zrobiłaś też nie cierpię jak mi któś mówi za bardzo się przejmujesz nie myśl o tym, na pewno zajdziesz w końcu w ciążę - w końcu kiedy się pytam...

Nigdy nie zromumieją co się czuje jak po raz kolejny przychodzi@, ja mam wtedy ochotę usnąć i obudzić się jak zajdę w ciążę, albo zniknąć z powierzchni ziemi, i lepiej żeby nie nawinął się nikt z pytaniem a kiedy będziecie mieć dzieci bo robię się agresywna
JA ROZUMIEM
MAM W PRACY KOLEŻANKĘ MONIĘ CO TEŻ SIE STARA I @ 5 DNI SIĘ SPÓŹNIAŁA I JUŻ JEJ GRATULOWAŁAM ALE PRZYSZŁA 6 DNIA
SMUCIŁAM SIĘ RAZEM Z NIĄ
wszystko to powinna natura łatwiej dla kobiet urządzić

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Nie no to ja poprosze o przepisy
U mnie beznadziejnie parno zbiera sie na deszcz ale go nie widac
Upieklam biszkopt wczoraj dzis pokroilam i okazalo sie ze na ciuchcie potrzebuje jeszcze jeden wiec jutro upieke bo dzis materialu brak a sklepy pozamykane w tej pieprzonej Austri we wszystkie niedziele i swieta a narod wcale nie taki katolicki
??
A JA BYM CHCIAŁA ABY POLSKA BYŁA TAKIM PIEPRZONYM KRAJEM ABY WSZYSTKIE NIE TYLKO SWIĘTA ALE I NIEDZIELE SKLEPY BYŁY POZAMYKANE
bo dlaczego np. "pieprzone urzędniczki" pracują tylko do piątku a handlowcy czy firmy prywatne i soboty i niedziele?

CO DO PRAWA JAZDY
wczoraj wracałam z A. z imprezy, on pijany jak bela to ja prowadzę, leje jak jasna cholera, wieżdżamy na wielkie rondo w Głogowie i co? Zaczyna nam tyłek ściągać i auto nam się ślizga ku*wa fa po całej drodze (dobrze że ronda jednokierunkowe bo byśmy czołóweczke jak nic zaliczyli) i co mój A. robi jak nas tak rzuca jak jasna cholera? Złapał kierownice i ciągnie do siebie!!! Dziewczyny zobaczyłam wszystkich świętych normalnie. Jeszcze mi się łezki kręcą.
Obróciło nas o 360 stopni i tylko hamulce zostały.
Wiecie ze nawet na niego nie krzyczałam! Nawet się nie odezwałam, właczyłam jedyneczke i po prostu pojechałam do domu, a jakiego on miał focha!!!
Pod domem prawie nie wytrzymałam zatrzymałam auto i wysadziłam go na środku drogi! On wrócił pieszo, a ja dojechałam i prosto do łózeczka spać poszłam.
Rzecz jasna ja wszystko zrobiłam źle a on mi tylko pomagał! I gdyby nie on zaliczylibyśmy... sama nie wiem co!
Faceci.
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:39   #2875
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

dzień dobry dziewczyny!!

Chciałam wyskoczyć niedługo do centrum handlowego na jakieś większe zakupy ale tak leje, że nie mam ochoty wychodzić z domu

Kathi nie mogę doczekać się zdjęcia Twojego tortu ja muszę się przemóc i wyjść do sklepu po składniki, by coś upiec.

Mierzę sobie dzielnie tempke co rano, dziś mój mąż obudził mnie, żebym zmierzyła sobie tempke, a potem wziął termometr, by zobaczyć ile i stwierdził, że na termometrze jest napisane: "wskakuj na męża" nie mogłam z niego
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:06   #2876
Imbruglia
Raczkowanie
 
Avatar Imbruglia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: u siebie :)
Wiadomości: 188
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Syla, Kasia, żeby nie przychodziły powiadomienia, albo żeby zmienić ustawienia przychodzących powiadomień wejdźcie na "Ustawienia", następnie po lewej stronie "Lista subskrypcji". Zaznaczcie ptaszkiem wątek w którym chcecie zmienić ustawienia.
Pod listą wątków subskrybowanych macie "Wybrane wątki" i tu rozwijana lista. A na niej "Aktualizuj rodzaj subskrypcji". Do wyboru cotygodniowa, codzienna, ciągła notyfikacja, lub bez powiadomienia. I już.

Fruzia, dzięki
__________________
"Sceptycyzm to elegancja strachu" - Emil Cioran
Imbruglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:15   #2877
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

A ja siedzę i się wku*wiam na mojego chłopa!!pojechał z matką zawieść jej zakupy bo tak się z nią wczoraj umówiliśmy....ja rozumiem Ok....ale nie ma go już godzinę!! ale on nie raczy się odezwać i pomyśleć, że dzisiaj sobota a ja też potrzebuję do sklepu iść!!!!!!!!!!!!!co za idiota!!!
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:16   #2878
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Mam pytanie do kobitek w Anglii . Jesli okres sie spóznia a test wyszed negatywny to mozna sie udac do ''jakiegos'' lekarza po leki wywolujace okres ?? To nie moje pytanie ale kolezanki meza (Hmm) okres sie jej spoznia 12 dni. A jest w Anglii dopiero drugi miesiác i nie wie co robic.

P.S u mnie tez krwi brak ale niestety wszelkie inne obiawy okresu sá.
Ide dzis podpisac umowe o internet trzymajta kciujasy

pozdrawiam i zycze milego weekendu
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:17   #2879
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

lASKI DOPIERO SKONCZYLAM TORTA I CHWALE SIE OCZYWISCIE HIHI
po raz kolejny obiecuje sobie ze za rok kupie ttorta hihi ale fajnie bylo sie pobabrac w marcepanie a wczesniej go samemu zrobic
Przeklasany jest masa smietanowa z banab´nami i truskawkami i konfitura z brzoskein i tofi mniam
Zdjecia szybko robione wiec nie za bardzo ostre ale co tam jutro beda lepsze ciekawe czy syn pozwoli torta pokroic ``

Imburgilia dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0817.jpg (67,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0818.jpg (71,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0819.jpg (68,0 KB, 14 załadowań)
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:31   #2880
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Kathi, tort jest cudowny!!! żal go kroić
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.