Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-31, 08:27   #331
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba nie ma sensu testowac z 37.2 spadlo na 37.0 :/

Zycze wam kochane milego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki spadek to chyba nie spadek, ciągle jest podwyższona
Testowałaś ?
Jak w ogóle dziś się czujesz w związku z tą przykrą sytuacją z mieszkaniem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 08:38   #332
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzień dobry

🌸spokojnej niedzieli ❤️



Ja bym pewnie nie wytrzymała i testowała.
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 08:42   #333
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

U mnie dziś 20dc, czuję się dobrze bo w końcu się wyspałam
Wczoraj na urodzinkach się człowiek ostresił i jest tak fajnie dziś, piję kawkę, rosołek chodzi, nawet głowa mnie dziś nie boli po winku

Miłej niedzieli kobietki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
No właśnie nie potrafię dokładnie stwierdzić, kiedy powinnam mieć @. Wcześniej przez 4 miesiące moje cykle to było 27 dni, a ostatni to 31 dni. Więc biorąc pod uwagę 27 dc to @ powinnam mieć w poniedziałek, ale może się okazać że będę mieć w każdy inny dzień tygodnia, myślę że max do piątku. No ale ja nie przewiduję ciąży, po pierwsze przez wysokie TSH a po drugie bo się nie staraliśmy za bardzo od momentu kiedy zrobiłam te wyniki.
Moja endo jak miałam tsh koło 3, mówiła mi że..to nie znaczy że nie zajdę w ciąże, ale będziemy je zbijać, a pozostałe hormony jak ? Uśmiechnij się będzie dobrze, nje stresuj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

spokojnej niedzieli



Ja bym pewnie nie wytrzymała i testowała.
Ja też
Skręcało by mnie aż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 08:57   #334
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba nie ma sensu testowac z 37.2 spadlo na 37.0 :/

Zycze wam kochane milego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To nadal nie jest spadek!

Trzymam kciuki, zeby Wam sie ulozylo

Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo kciukam mocno


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 08:59   #335
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Taki spadek to chyba nie spadek, ciągle jest podwyższona
Testowałaś ?
Jak w ogóle dziś się czujesz w związku z tą przykrą sytuacją z mieszkaniem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedziemy dzisiaj mieszkanko ogladac . Szczerze? Chyba zaczynam sie cieszyc ze bedziemy mieli swoje cztery sciany ,ze za sciana nie bedzie Marcina rodzicow .. jakos tak inaczej dzis . Szkoda mi tylko jego bo widze ,ze go gryzie ta sytuacja co mama mu napisala ..
Mowisz ,ze to nie spadek? Oki to jutro zatestuje
Az sama sobie sie dziwie, ze jestem tak cierpliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 09:09   #336
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Jedziemy dzisiaj mieszkanko ogladac . Szczerze? Chyba zaczynam sie cieszyc ze bedziemy mieli swoje cztery sciany ,ze za sciana nie bedzie Marcina rodzicow .. jakos tak inaczej dzis . Szkoda mi tylko jego bo widze ,ze go gryzie ta sytuacja co mama mu napisala ..
Mowisz ,ze to nie spadek? Oki to jutro zatestuje
Az sama sobie sie dziwie, ze jestem tak cierpliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Huh no napewno go gryzie, i też nie ma co się dziwić, ale może ta zmiana wyjdzie Wam na dobrze, co na swoim to na swoim.
My mieszkaliśmy ponad dwa lata z moimi rodzicami, i bardzo ich kocham ale końcówka już była ciężka bo wiadomo każdy chce po swojemu wszystko robić etc.
Teraz obok nich mamy dom, i jest super, niby osobno ale blisko
3 mam kciuku, czasem pierwszy wybór trafi idealnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 09:44   #337
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzień dobry dopiero wstałam! Tz wziął młoda a ja mogłam wkoncu pospac

Beata a w pierwszej fazie jakie miałaś temp? Masz jakiś wykres? Ja też myślę że to niejest jakiś duży spadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 09:56   #338
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Beata wszyscy trzymamy kciuki! Na pewno ciężko twojemu tż-towi, ale to na razie wszystko świeże. Jak dadzą sobie trochę czasu, jego mama też przemysli sytuację i na pewno jeszcze się pogodzą. Jestem dobrej myśli my tez mieszkamy z rodzicami mojego męża i mamy naprawdę super kontakt ale czasami mam dość.. dlatego chce jak najszybciej zacząć budowę domku a pewnie nie stanie się to szybciej niż za 2 lata... Ale pocieszam się tym że mi teściówka pomoże jak będzie dziecko (lub kilka dzieci bo ja chce mieć dużą, zdrowa rodzinę) a potem pójdziemy na swoje Ale życie pokaże czy dalej będzie tak różowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 09:57   #339
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzień dobry!

Ktoś pytał jak inne moje hormony. Szczerze to badałam tylko te tarczycowe, one są w porządku. Mam nadzieję że w czerwcu uda mi się dostać do ginekologa, więc poproszę o skierowanie na badanie innych hormonów.



Dziewczyny, z kolei ja nie wytrzymałam i chciałam się upewnić, że nie jestem w ciąży i zrobiłam test (ale miałam tylko o czułości 20). Oczywiście wyszedł negatywny. Ale w mojej sytuacji nie czuję dużego smutku czy rozczarowania.

Beata, daj znać jak tam po obejrzeniu mieszkania
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 10:40   #340
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ktoś pytał jak inne moje hormony. Szczerze to badałam tylko te tarczycowe, one są w porządku. Mam nadzieję że w czerwcu uda mi się dostać do ginekologa, więc poproszę o skierowanie na badanie innych hormonów.



Dziewczyny, z kolei ja nie wytrzymałam i chciałam się upewnić, że nie jestem w ciąży i zrobiłam test (ale miałam tylko o czułości 20). Oczywiście wyszedł negatywny. Ale w mojej sytuacji nie czuję dużego smutku czy rozczarowania.

Beata, daj znać jak tam po obejrzeniu mieszkania
Ja pytałam, ft3 i ft4, przelicz sobie są kalkulatory na necie, mogą być w widełkach ale nie znaczy że są ok, ja tak miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 11:41   #341
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Malamii, ale mi Endo mówił że te pozostałe tarczycowe mam w normie, i ze mam taką dziwną sytuację z tymi hormonami bo ciężko jej stwierdzić czy mam tylko niedoczynność czy to już Hashimoto. Nawet nie wiedziałam, że są takie kalkulatory na necie, ale wolę jednak zaufać lekarzowi
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 11:54   #342
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Malamii, ale mi Endo mówił że te pozostałe tarczycowe mam w normie, i ze mam taką dziwną sytuację z tymi hormonami bo ciężko jej stwierdzić czy mam tylko niedoczynność czy to już Hashimoto. Nawet nie wiedziałam, że są takie kalkulatory na necie, ale wolę jednak zaufać lekarzowi
Rozumiem
A hashimoto na jakiej podstawie ?
Przeciwciał czy usg ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 12:19   #343
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Jedziemy dzisiaj mieszkanko ogladac . Szczerze? Chyba zaczynam sie cieszyc ze bedziemy mieli swoje cztery sciany ,ze za sciana nie bedzie Marcina rodzicow .. jakos tak inaczej dzis . Szkoda mi tylko jego bo widze ,ze go gryzie ta sytuacja co mama mu napisala ..
Mowisz ,ze to nie spadek? Oki to jutro zatestuje
Az sama sobie sie dziwie, ze jestem tak cierpliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, że to może dziwnie zabrzmi ale może to lepiej dla Was wyjdzie jak będziecie na "swoim"? Jednak planujecie dziecko (a może to już nie tylko plany czego Ci życzę i trzymam kciuki &#129310 i powinno się ono wychowywać w zdrowej atmosferze pełnej szacunku i miłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 12:24   #344
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Malamii, głównie na podstawie USG. Ale na szczęście nie mam guzków.
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 12:40   #345
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Malamii, głównie na podstawie USG. Ale na szczęście nie mam guzków.
Uf to dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 13:08   #346
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Wiecie co Wam jeszcze powiem? Że jak wczoraj u lekarza byłam i czekałam w kolejce (kolejka na dworze, pod gabinetem) to stały niedaleko mnie jakieś dwie kobiety, ale rozmawiały na tyle głośno, że ciężko było nie słyszeć. W każdym razie jedna z nich opowiadała, że ona bardzo chce mieć dziecko, a jej mąż nie i woli poczekać z tym, więc szuka najlepszych sposobów by męża w to dziecko, krótko mówiąc, wrobic. Mówiła m.in. Że próbuje przebijać prezerwatywy, kłamać że nie ma dni płodnych. Ale najgorsze o czym mówiła to że w internecie przeczytała "super sposób" że można zaaplikować sobie nasienie strzykawką. 😯 Jestem daleka od oceniania innych ludzi, nie znając ani ich ani sytuacji w jakiej się znajdują, ale może chciałabyście wyrazić swoje zdanie w tej kwestii? Ja jednak uważam, że nie jest to uczciwe wobec partnera.
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 13:17   #347
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Malamii, głównie na podstawie USG. Ale na szczęście nie mam guzków.
Uf to dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Wiecie co Wam jeszcze powiem? Że jak wczoraj u lekarza byłam i czekałam w kolejce (kolejka na dworze, pod gabinetem) to stały niedaleko mnie jakieś dwie kobiety, ale rozmawiały na tyle głośno, że ciężko było nie słyszeć. W każdym razie jedna z nich opowiadała, że ona bardzo chce mieć dziecko, a jej mąż nie i woli poczekać z tym, więc szuka najlepszych sposobów by męża w to dziecko, krótko mówiąc, wrobic. Mówiła m.in. Że próbuje przebijać prezerwatywy, kłamać że nie ma dni płodnych. Ale najgorsze o czym mówiła to że w internecie przeczytała "super sposób" że można zaaplikować sobie nasienie strzykawką. Jestem daleka od oceniania innych ludzi, nie znając ani ich ani sytuacji w jakiej się znajdują, ale może chciałabyście wyrazić swoje zdanie w tej kwestii? Ja jednak uważam, że nie jest to uczciwe wobec partnera.

Dla mnie typowy pustak, inaczej tego nie potrafię nazwać, w związku trzeba rozmawiać i akceptować zdanie swojego partnera, zawsze trzeba znaleźć kompromis.
Dziwi mnie to że w dzisiejszych czasach takie pustaki jeszcze istnieją -_- z drugiej strony, w takich czasach żyjemy że sporo ludzi poprostu zamiast mózgu ma orzeszka chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 13:23   #348
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Wiecie co Wam jeszcze powiem? Że jak wczoraj u lekarza byłam i czekałam w kolejce (kolejka na dworze, pod gabinetem) to stały niedaleko mnie jakieś dwie kobiety, ale rozmawiały na tyle głośno, że ciężko było nie słyszeć. W każdym razie jedna z nich opowiadała, że ona bardzo chce mieć dziecko, a jej mąż nie i woli poczekać z tym, więc szuka najlepszych sposobów by męża w to dziecko, krótko mówiąc, wrobic. Mówiła m.in. Że próbuje przebijać prezerwatywy, kłamać że nie ma dni płodnych. Ale najgorsze o czym mówiła to że w internecie przeczytała "super sposób" że można zaaplikować sobie nasienie strzykawką. 😯 Jestem daleka od oceniania innych ludzi, nie znając ani ich ani sytuacji w jakiej się znajdują, ale może chciałabyście wyrazić swoje zdanie w tej kwestii? Ja jednak uważam, że nie jest to uczciwe wobec partnera.
Uważam takie zachowanie za wybitne świństwo i jedną z najgorszych rzeczy, jakie można drugiej osobie zrobić. Czysto teoretycznie u nas każde mogłoby drugą stronę "wrobić" - opieramy się na obserwacjach cyklu i przerywanym (wychodząc z założenia, że gdyby się ta ciąża wcześniej trafiła, niż celowo będziemy się starać, dramatu nie będzie). Mogłabym "przypadkiem" źle zinterpretować cykl. On mógłby "przypadkiem" nie zdążyć. Żadne z nas by tego nie zrobiło
Współczuję facetowi, pewnie nie wie, w co się wpakował.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 13:26   #349
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Wiecie co Wam jeszcze powiem? Że jak wczoraj u lekarza byłam i czekałam w kolejce (kolejka na dworze, pod gabinetem) to stały niedaleko mnie jakieś dwie kobiety, ale rozmawiały na tyle głośno, że ciężko było nie słyszeć. W każdym razie jedna z nich opowiadała, że ona bardzo chce mieć dziecko, a jej mąż nie i woli poczekać z tym, więc szuka najlepszych sposobów by męża w to dziecko, krótko mówiąc, wrobic. Mówiła m.in. Że próbuje przebijać prezerwatywy, kłamać że nie ma dni płodnych. Ale najgorsze o czym mówiła to że w internecie przeczytała "super sposób" że można zaaplikować sobie nasienie strzykawką. Jestem daleka od oceniania innych ludzi, nie znając ani ich ani sytuacji w jakiej się znajdują, ale może chciałabyście wyrazić swoje zdanie w tej kwestii? Ja jednak uważam, że nie jest to uczciwe wobec partnera.
Nie chce wierzyć, że takie baby istnieją 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 13:28   #350
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Uważam takie zachowanie za wybitne świństwo i jedną z najgorszych rzeczy, jakie można drugiej osobie zrobić. Czysto teoretycznie u nas każde mogłoby drugą stronę "wrobić" - opieramy się na obserwacjach cyklu i przerywanym (wychodząc z założenia, że gdyby się ta ciąża wcześniej trafiła, niż celowo będziemy się starać, dramatu nie będzie). Mogłabym "przypadkiem" źle zinterpretować cykl. On mógłby "przypadkiem" nie zdążyć. Żadne z nas by tego nie zrobiło
Współczuję facetowi, pewnie nie wie, w co się wpakował.
Najgorsza jest jego nieświadomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 14:09   #351
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Zgadzam się z Wami w 100%. Nie wiem do czego jest jeszcze w stanie posunąć się taka kobieta jej koleżanka też była w szoku, ale ona tłumaczyła że jak dziecko się pojawi to mąż i tak będzie szczęśliwy, tylko teraz o tym nie wie że tak naprawdę chce tego dziecka 🤦 i z ciekawości poszukałam trochę w Googlach i szok! Jest mnóstwo rad na forach jak bez wiedzy mężczyzny "się zapłodnić". Smutne to jest...
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 14:18   #352
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Wiecie co Wam jeszcze powiem? Że jak wczoraj u lekarza byłam i czekałam w kolejce (kolejka na dworze, pod gabinetem) to stały niedaleko mnie jakieś dwie kobiety, ale rozmawiały na tyle głośno, że ciężko było nie słyszeć. W każdym razie jedna z nich opowiadała, że ona bardzo chce mieć dziecko, a jej mąż nie i woli poczekać z tym, więc szuka najlepszych sposobów by męża w to dziecko, krótko mówiąc, wrobic. Mówiła m.in. Że próbuje przebijać prezerwatywy, kłamać że nie ma dni płodnych. Ale najgorsze o czym mówiła to że w internecie przeczytała "super sposób" że można zaaplikować sobie nasienie strzykawką. Jestem daleka od oceniania innych ludzi, nie znając ani ich ani sytuacji w jakiej się znajdują, ale może chciałabyście wyrazić swoje zdanie w tej kwestii? Ja jednak uważam, że nie jest to uczciwe wobec partnera.
O matko ale sposoby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 15:03   #353
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Uważam to za chore !!

Jak będzie normalna i będą rozmawiać w końcu tez facet by poczuł ze pragnie dziecka ! Jeszcze się zdziwi jak facet jednak nie będzie szczęśliwy , gorzej powie ze ma usunąć bo go nie chciał a i może ze to nie jego ! Wtedy kopara jej opadnie . Głupie te baby niektóre... ja bym w oczy nie mogła spojrzeć facetowi ... masakra jakaś , szok 🤯🤯🤯🤯🤯
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 16:45   #354
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Hej, u mnie wczoraj było pracowicie a dzisiaj już tylko relaks

Beata myślę, że wyprowadzka dobrze wam zrobi. Uważam, że mieszkanie na stałe z rodzicami nigdy nie jest dobre, nieważne jak dobre są relacje. W pobliżu ok, ale nie w tym samym domu czy tuż obok.
Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Wiecie co Wam jeszcze powiem? Że jak wczoraj u lekarza byłam i czekałam w kolejce (kolejka na dworze, pod gabinetem) to stały niedaleko mnie jakieś dwie kobiety, ale rozmawiały na tyle głośno, że ciężko było nie słyszeć. W każdym razie jedna z nich opowiadała, że ona bardzo chce mieć dziecko, a jej mąż nie i woli poczekać z tym, więc szuka najlepszych sposobów by męża w to dziecko, krótko mówiąc, wrobic. Mówiła m.in. Że próbuje przebijać prezerwatywy, kłamać że nie ma dni płodnych. Ale najgorsze o czym mówiła to że w internecie przeczytała "super sposób" że można zaaplikować sobie nasienie strzykawką. Jestem daleka od oceniania innych ludzi, nie znając ani ich ani sytuacji w jakiej się znajdują, ale może chciałabyście wyrazić swoje zdanie w tej kwestii? Ja jednak uważam, że nie jest to uczciwe wobec partnera.
Jak dla mnie to niedopuszczalne. Przyznam, że skoro ta kobieta ma taki poziom, to nie spodziewam się, że partner jest lepszy, co nie zmienia faktu, że tak się nie robi. Nie zdziwiło by mnie, gdyby po info, że jest w ciąży by ją zostawił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Hej, u mnie wczoraj było pracowicie a dzisiaj już tylko relaks

Beata myślę, że wyprowadzka dobrze wam zrobi. Uważam, że mieszkanie na stałe z rodzicami nigdy nie jest dobre, nieważne jak dobre są relacje. W pobliżu ok, ale nie w tym samym domu czy tuż obok.
Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Wiecie co Wam jeszcze powiem? Że jak wczoraj u lekarza byłam i czekałam w kolejce (kolejka na dworze, pod gabinetem) to stały niedaleko mnie jakieś dwie kobiety, ale rozmawiały na tyle głośno, że ciężko było nie słyszeć. W każdym razie jedna z nich opowiadała, że ona bardzo chce mieć dziecko, a jej mąż nie i woli poczekać z tym, więc szuka najlepszych sposobów by męża w to dziecko, krótko mówiąc, wrobic. Mówiła m.in. Że próbuje przebijać prezerwatywy, kłamać że nie ma dni płodnych. Ale najgorsze o czym mówiła to że w internecie przeczytała "super sposób" że można zaaplikować sobie nasienie strzykawką. Jestem daleka od oceniania innych ludzi, nie znając ani ich ani sytuacji w jakiej się znajdują, ale może chciałabyście wyrazić swoje zdanie w tej kwestii? Ja jednak uważam, że nie jest to uczciwe wobec partnera.
Jak dla mnie to niedopuszczalne. Przyznam, że skoro ta kobieta ma taki poziom, to nie spodziewam się, że partner jest lepszy, co nie zmienia faktu, że tak się nie robi. Nie zdziwiło by mnie, gdyby po info, że jest w ciąży by ją zostawił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 17:18   #355
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Macie rację. Zresztą jakby ten facet się o tym dowiedział, to już pewnie nigdy by jej nie zaufał. Ale przecież pewnie mu powie że antykoncepcja zawiodła i tyle 🤷😟 swoją drogą wygląda na zupełnie normalną kobietę, pozory mylą...



Beata, jak u Ciebie? Emocje trochę opadły? Jak to mieszkanie, które mieliście oglądać?
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 18:17   #356
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Beata haloo żyjecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 18:32   #357
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Uważam to za chore !!

Jak będzie normalna i będą rozmawiać w końcu tez facet by poczuł ze pragnie dziecka ! Jeszcze się zdziwi jak facet jednak nie będzie szczęśliwy , gorzej powie ze ma usunąć bo go nie chciał a i może ze to nie jego ! Wtedy kopara jej opadnie . Głupie te baby niektóre... ja bym w oczy nie mogła spojrzeć facetowi ... masakra jakaś , szok 🤯🤯🤯🤯🤯
Tego poczucia, że pragnie dziecka bym nie była taka pewna. Co nie zmienia faktu, że wrobienie w dziecko uważam za jedno z najgorszych rzeczy, które można zrobić. Cierpią wtedy i ojciec i dziecko

No właśnie Beata jak tam mieszkanie? wyprowadzka to chyba najlepsza rzecz jaką możecie zrobić, a wtedy na spokojnie TŻ z mamą powinni się dogadać.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 19:34   #358
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Co tan laseczki ? ☺️☺️Jak mija wieczór ?
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 20:03   #359
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Co tan laseczki ? Jak mija wieczór ?
Leniwie tv, żarło i nic nie robienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 20:13   #360
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Huh no napewno go gryzie, i też nie ma co się dziwić, ale może ta zmiana wyjdzie Wam na dobrze, co na swoim to na swoim.
My mieszkaliśmy ponad dwa lata z moimi rodzicami, i bardzo ich kocham ale końcówka już była ciężka bo wiadomo każdy chce po swojemu wszystko robić etc.
Teraz obok nich mamy dom, i jest super, niby osobno ale blisko
3 mam kciuku, czasem pierwszy wybór trafi idealnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jade mieszkanie ogladac jednak w wtorek ale jak beda warunki okej to napewno je wezmiemy tz nagram filmik i mu wysle . Ale na obecna chwile jestesmy na tak bo to mieszkanie ma siostra mojej dobrej kolezanki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dopiero wstałam! Tz wziął młoda a ja mogłam wkoncu pospac

Beata a w pierwszej fazie jakie miałaś temp? Masz jakiś wykres? Ja też myślę że to niejest jakiś duży spadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialam takie 36.7 lub 36.6 ;p zobaczymy @ na razie brak brzuch nie boli ani nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Beata wszyscy trzymamy kciuki! Na pewno ciężko twojemu tż-towi, ale to na razie wszystko świeże. Jak dadzą sobie trochę czasu, jego mama też przemysli sytuację i na pewno jeszcze się pogodzą. Jestem dobrej myśli my tez mieszkamy z rodzicami mojego męża i mamy naprawdę super kontakt ale czasami mam dość.. dlatego chce jak najszybciej zacząć budowę domku a pewnie nie stanie się to szybciej niż za 2 lata... Ale pocieszam się tym że mi teściówka pomoże jak będzie dziecko (lub kilka dzieci bo ja chce mieć dużą, zdrowa rodzinę) a potem pójdziemy na swoje Ale życie pokaże czy dalej będzie tak różowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzis tesciowa nam powiedziala ,ze na weselu u nas jej nie bedzie . Widzimy ,ze zaczyna duzo mieszac bo chce nas sklocic z siostra tz .. ale jej sie to nie uda przyszla krzyczala jedno a jak tz zadzwonil do siostry czy to prawda ,ze tak powiedziala to wziela zadzwonila do mamy zapytala sie co za ferment sieje to sie wszystkiego wyparla .. kobieta ktora ma ponad 50 lat takie zachowanie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ktoś pytał jak inne moje hormony. Szczerze to badałam tylko te tarczycowe, one są w porządku. Mam nadzieję że w czerwcu uda mi się dostać do ginekologa, więc poproszę o skierowanie na badanie innych hormonów.



Dziewczyny, z kolei ja nie wytrzymałam i chciałam się upewnić, że nie jestem w ciąży i zrobiłam test (ale miałam tylko o czułości 20). Oczywiście wyszedł negatywny. Ale w mojej sytuacji nie czuję dużego smutku czy rozczarowania.

Beata, daj znać jak tam po obejrzeniu mieszkania
W wtorek jade ogladac bo dzisiaj nie pasowala tej osobie ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Dzień dobry Wiem, że to może dziwnie zabrzmi ale może to lepiej dla Was wyjdzie jak będziecie na "swoim"? Jednak planujecie dziecko (a może to już nie tylko plany czego Ci życzę i trzymam kciuki &#129310 i powinno się ono wychowywać w zdrowej atmosferze pełnej szacunku i miłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mi sie wydaje, ze na swoim to na swoim.. idziesz spac kiedy chcesz wstajesz kiedy chcesz . Pranie robisz kiedy chcesz taka jest prawda nikt sie nie miesza w to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Hej, u mnie wczoraj było pracowicie a dzisiaj już tylko relaks

Beata myślę, że wyprowadzka dobrze wam zrobi. Uważam, że mieszkanie na stałe z rodzicami nigdy nie jest dobre, nieważne jak dobre są relacje. W pobliżu ok, ale nie w tym samym domu czy tuż obok.Jak dla mnie to niedopuszczalne. Przyznam, że skoro ta kobieta ma taki poziom, to nie spodziewam się, że partner jest lepszy, co nie zmienia faktu, że tak się nie robi. Nie zdziwiło by mnie, gdyby po info, że jest w ciąży by ją zostawił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Hej, u mnie wczoraj było pracowicie a dzisiaj już tylko relaks

Beata myślę, że wyprowadzka dobrze wam zrobi. Uważam, że mieszkanie na stałe z rodzicami nigdy nie jest dobre, nieważne jak dobre są relacje. W pobliżu ok, ale nie w tym samym domu czy tuż obok.Jak dla mnie to niedopuszczalne. Przyznam, że skoro ta kobieta ma taki poziom, to nie spodziewam się, że partner jest lepszy, co nie zmienia faktu, że tak się nie robi. Nie zdziwiło by mnie, gdyby po info, że jest w ciąży by ją zostawił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomalu tez zaczynamy tak myslec ,ze ta wyprowadzka chyba dobrze nam zrobi .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Beata haloo żyjecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zyjemy wyjechalismy troche z znajomymi nad jezioro . Chcieli nas odciagnac od problemow zrobilismy sobie grilla nad jeziorkiem .. i spedzilismy fajnie czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-20 08:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.