Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 15:45   #901
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez zielonooka69 Pokaż wiadomość

Czytałam na forum o cosmelanie, czy jest sens zacząć kuracje tylko cos2?
Używałam tylko cos2, wcześniej miałam IPL, w sumie wzięłam 3 zabiegi, ale to na przebarwienia nie pomaga. Lekarz powiedział mi, że maska cosmelanowa na moje plamy nie podziała.. Ale krem pomógł, nie idealnie, ale z ciemnymi na policzkach dał sobie radę, cienie takie zostały
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 19:56   #902
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

hej dziewczyny mam pytanie moze ktoras z was sie bardziej zna. Wiem ze to o przebarwieniach watek i o zluszczeniach miedzy innymi tez. Ostatnie po kremie na noc Eucerin z kwasem hialuronowy po jakis 4 dniach wystapila u mnie taka kaszka na twarzy. zaczelam to polingowac i nawilzac i nic. Pozniej zaczela mi skora schodzic ale lekko.Myslicie ze to ten kwas moze miec takie wlasciowosci? Uzywalam LRP Effeckalr Duo dosc dlugo, Avene Cleance i zadnego zluszczania nie bylo to po tym by bylo?
Sory ale Nie wiem gdzie z tym pytaniem, jak cos to mnie odeslijcie na inny watek.Z gory dzieki.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 08:23   #903
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez muszka_90 Pokaż wiadomość
No właśnie ja sama sie nad tym zastanawiałam, ale teraz w sumie dużo sie mówi o peelingach i tym ze jednak dobrze działają na takie problemy. Czy myślicie ze peeling poradzi sobie ostatecznie z przebarwieniami ?
Czy to nie jest tak, że te pilingi są pomocne w leczeniu przebarwień, ale i tak musisz coś stosować dodatkowo? Bo piling ładnie rozjaśni całą twarz, więc plamy, chyba że są bardzo głębokie, też...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:33   #904
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

No własnie,też słyszałam ze doskonale radza sobie z przebarwieniami, tylko teraz kwestia jeszcze tego aby dobrać dla siebie odpowiedni zabieg peelingujacy.Mnie najgorzej doskwierają przebarwienia wokół ust.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:05   #905
Monkad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 29
GG do Monkad
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Właśnie zaczęły mi się przyciemniać przebarwienia bo słońce wylazło. Który bloker uważacie za najbardziej skuteczny ?
Monkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 09:32   #906
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Monkad Pokaż wiadomość
Właśnie zaczęły mi się przyciemniać przebarwienia bo słońce wylazło. Który bloker uważacie za najbardziej skuteczny ?
Zajrzyj na filtrowy, na pewno coś wybierzesz, różne filtry dziewczyny sobie chwalą

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=cosmelan
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:21   #907
cyprysik
Raczkowanie
 
Avatar cyprysik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Witam.
Po przeczytaniu watku dołączam sie z pytaniem,...
Wczoraj odwiedzilam Panią dermatolog i poleciła mi na przebarwienia Fraxel. Dodam ze stosowalam juz duzo kremow, tych aptecznych i tych nie, nic nie daja, ostatnio Neostrata i tez nic, zaczelam zastanawiac sie na cosmelanem i dlatego do niej poszlam skonsultowac to. odradzila mi twierdzac ze nie wszyscy sa zadowoleni i polecila Fraxel wlasnie, troche poczytalam i nie wiem sama czy cos pomoze czy nie. Wityte mam na poniedzialek wiec moze ktos mi cos poradzi kto juz moze mial fraxel na przebarwienia...
cyprysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 19:01   #908
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Tu sa opisane zabieg i efekty - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263129
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:03   #909
zielonooka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez cyprysik Pokaż wiadomość
Witam.
Po przeczytaniu watku dołączam sie z pytaniem,...
Wczoraj odwiedzilam Panią dermatolog i poleciła mi na przebarwienia Fraxel. Dodam ze stosowalam juz duzo kremow, tych aptecznych i tych nie, nic nie daja, ostatnio Neostrata i tez nic, zaczelam zastanawiac sie na cosmelanem i dlatego do niej poszlam skonsultowac to. odradzila mi twierdzac ze nie wszyscy sa zadowoleni i polecila Fraxel wlasnie, troche poczytalam i nie wiem sama czy cos pomoze czy nie. Wityte mam na poniedzialek wiec moze ktos mi cos poradzi kto juz moze mial fraxel na przebarwienia...
cyprysikpo serii zabiegow laserem IPL zrobilam probe na "plamie" Fraxel'em niestety mnie nie dał porzadanego efektu uczucie mało przyjemne(swąd spalonej skoryto dodatkowa atrakcja) oczywiscie ile buzinek tyle reakcji wiec zycze cyprysiku zadowolenia z efektow
zielonooka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 10:34   #910
cyprysik
Raczkowanie
 
Avatar cyprysik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez zielonooka69 Pokaż wiadomość
cyprysikpo serii zabiegow laserem IPL zrobilam probe na "plamie" Fraxel'em niestety mnie nie dał porzadanego efektu uczucie mało przyjemne(swąd spalonej skoryto dodatkowa atrakcja) oczywiscie ile buzinek tyle reakcji wiec zycze cyprysiku zadowolenia z efektow
Tez wlasnie mysle o probie samej, na czole, jakos tam to przebarwienie jest najbardziej widoczne no i nad gorna warga. Zobaczymy jutro wieczorem, gdyz wtedy mam wizyte. Dziekuje i pozdrawiam
cyprysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 08:19   #911
cyprysik
Raczkowanie
 
Avatar cyprysik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Witam ponownie...
Jestem bardzo zawiedziona. pojechalam tyle km zeby doktor mi powiedzial ze to ja mam zdecydowac co chce czy cosmelan czy serie laserow i byc co 2 mies i gdzie on zaczalby od IPLa. Nie wiem moze cos ze mna jest nie tak ale jak ja ide do lekarza jakiegokolwiek to chce zeby on mi powiedzial co robic a nie pytal jaka droge chce wybrac gdzie wczesniej mu powiedzialam ze przyjechalam stricte na laser. Lekarz w ogole wielki cwaniak i wiecej mnie tam nie zobaczy... jestem w punkcie wyjscia
cyprysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 22:05   #912
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

a ja na slone sprawialam sobie taki kremik.miala go z was moze ktoras.on ma filtr 30 tak wiec moze byc.jedynie co to chyba powoduje u mnie mega swiecenia ale jeszcze szukam czy to moze nie nowy tonik albo zel do twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Eucerin_antiPigment_detail.jpg (14,6 KB, 8 załadowań)
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:36   #913
Safak93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Problem - Blizny i przebarwienia potrądzikowe

Witam. Mam problemy z trądzikiem już nie takie jak kiedyś ale czasami coś wychodzi. Największym problemem są blizny i przebarwienia. Tym bardziej że mam jasną cerę. Latem jak się opale to tego aż tak nie widać ale kiedy lato się skończy i opalenizna zejdzie to to wygląda okropnie. Jeszcze rok temu jak było strasznie to używałem fluid ( trochę śmieszne ale prawdziwe :p ). Teraz jestem starszy więc raczej nie wypada już go używać Tym bardziej że to dla dziewczyn, a nie chłopaków :p Jeśli jest ktoś trochę ogarnięty w tym temacie to prosił bym o pomoc Dam tu 2 zdjęcia ale się nie wystraszcie

http://img709.imageshack.us/i/bleeel.jpg/

http://img809.imageshack.us/i/blesa.jpg/
Safak93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:45   #914
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Problem - Blizny i przebarwienia potrądzikowe

A stosowałeś Acne Derm?
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 14:57   #915
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Problem - Blizny i przebarwienia potrądzikowe

Może najpierw zacznij stosować kwasy? np glyco a, Uriage hyseac, bandi albo z biochemii urody coś- troche sie wyrowna warstwa skory.
Acne derm, o ktorym wspomniala kolezanka też może pomoc.
Sa jeszcze specjalne kremy na bazie masy perlowej np noscar (drogi) i tanszy odpowiednik evolet (wieksza objetosc i tanszy) ale moim zdaniem lepiej zaczac od kwasow. Widze, że masz kilka naczynek przy nosie. Powinienes omijac te miejsca stosujac kwasy.
Poza tym peelingi też wyrównaja owierzchnie skóry.
Tak naprawde mnóstwo możliwości
Oczywiście wszystko zależy od stanu finansow, lekarz medycyny estetycznej albo dobry (dobry!!!) dermatolog by sie z tym rozprawil.
A poki bedziesz stosowal kuracje możesz używać kremu tonującego (z tańszych to ziaja ma taki w ofercie)
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 15:31   #916
dry007
Przyczajenie
 
Avatar dry007
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wygnajewo
Wiadomości: 18
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Mam przebarwienia na łydkach, wszedzie ciemne kropki :/ po depilacjii i wrastających włosach. Znacie na to jakies silne specyfiki? Co myślicie o Salidermie? Jak go stosować?
__________________
Ludzie pijący alkohol są dla mnie niczym...
niczym bracia
dry007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:55   #917
Safak93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Problem - Blizny i przebarwienia potrądzikowe

Assathra: Nie stosowałem Acne Derm.

dawidoskasia: Niedługo będzie lato, a słyszałem że latem lepiej się wstrzymać z kwasami :p
Safak93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 17:49   #918
dry007
Przyczajenie
 
Avatar dry007
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wygnajewo
Wiadomości: 18
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dermatolog przepisała mi na przebarwienia Dovercin, Cerkoderm 15 i Cerkobalm (ale z tego co czytałam to tylko nawilża), a potem dodała że i tak mi to nie zejdzie :/. Co sądzicie o tych specyfikach? Czy mocznik rozjaśnia przebarwienia?
__________________
Ludzie pijący alkohol są dla mnie niczym...
niczym bracia
dry007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:10   #919
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Problem - Blizny i przebarwienia potrądzikowe

O nie moj drogi, niedlugo zaczyna sie wiosna a to najlepszy czas na kwasy. Oczywiscie filtr konieczny ale tak samo przy acne derm. Poza tym acne derm to tez kwas tylko azelainowy.

Napisz co dokladnie stosujesz obecnie?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 20:06   #920
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Problem - Blizny i przebarwienia potrądzikowe

To spróbuj AC, + porządny filtr 50 I powinno być dobrze! Jest kwiecień, do wakacji powinieneś się tego pozbyć. Stosując regularnie na dzień i noc. Polecam na całą twarz, masz jasną karnację więc nie będzie problemów z przebarwieniami , na pewno je rozjaśni.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:51   #921
Safak93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Problem - Blizny i przebarwienia potrądzikowe

A jaki ten filtr polecacie :p Może ktoś podać nazwe czegoś
Safak93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:39   #922
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

I tu sie pojawia problem bo jeszcze nikt nie znalazl filtra doskonalego. Przestrzegam przed pharmaceris sensilium!!! Najlepiej jakis apteczny (nie wiem jaka jakosciowo jest seria ziaji ale iwostin, avene , bioderma, la roche posay, uriage sa naprawde dobre (stabilne)
Ja sie czaje na ava sun 50 bo kosztuje niecale 10 zl ale nie wiem jak ze stabilnoscia filtra
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:04   #923
zielonooka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Problem - Blizny i przebarwienia potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez Safak93 Pokaż wiadomość
A jaki ten filtr polecacie :p Może ktoś podać nazwe czegoś
używam Iwostin SOLECRIN SPF50+ skora dobrze go toleruje...(tak naprawde filtruje sie kilku miesiecy wiec pewnie ekspertem nie jestem:P)

pozdrawiam
zielonooka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 22:35   #924
cyprysik
Raczkowanie
 
Avatar cyprysik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Wracam na forum...
Dziewczyny dzis trafilam na dosc konkretna pania. Zobaczyla moja twarz i powiedziala - coz polece Ci tylko fraxel REPAIR... wreszcie ktos mi wytlumaczyl ze w ogole sa dwa i jak dzialaja itd i ze w przypadku repair na przebarwienia ma mi pomoc jeden zabieg. Powiedziala tez ze moge probowac peelingi chemiczne, cosmelany itd ale na koniec wydam te same pieniadze. A ja jej sie pytam jaka mam gwarancje ze to nie wroci a ona twardo ze nie wroci bo zaden z klientow/klientek nie wrocil z plamami jeszcze. jedynym warunkiem po nim zeby nie wrocily plamy jest zazywanie wit C praktycznie do konca zycia i filtr codziennie zarwono na UVB jak i UVA! A ja ciagle przy swoim no a co jak wroci zaraz po zabiegu, czyli ze zabieg nie zadziala, a ona ze nie ma takiej opcji no ale jak sie zdarzy oni robia jeszcze jeden zabieg na swoj koszt bo sa pewni ze nic nie pojawi sie po zabiegu.
No coz... przyznaje ze dawno takich pozytywow nie slyszalam. Dodam jeszcze ze maja w kraju 3 kliniki i w tej ktorej bylam nie ma tego fraxela, musze jechac do innej wiec nie byl to chwyt reklamowy zaden mysle. Co myslicie?
cyprysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 10:41   #925
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

A jakie są koszty tego?
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 11:19   #926
cyprysik
Raczkowanie
 
Avatar cyprysik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

1500 euro za jeden zabieg, no bo niby jeden jest wymagany. Przed chwila umowilam sie na kolejne konsultacje na koniec kwietnia z pielegniarka... wczoraj mi powiedzieli ze czasem potrzebna jest kuracja antybiotykowa przed zabiegiem zeby nie wystapila zadna infekcja w trakcie gojenia. 1500 euro tu w Irlandii, wiem ze we Wrocławiu jest klinika w ktorej tez to robia za niecale 5 tys zl wiec cena podobna
cyprysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:43   #927
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez cyprysik Pokaż wiadomość
1500 euro za jeden zabieg, no bo niby jeden jest wymagany. Przed chwila umowilam sie na kolejne konsultacje na koniec kwietnia z pielegniarka... wczoraj mi powiedzieli ze czasem potrzebna jest kuracja antybiotykowa przed zabiegiem zeby nie wystapila zadna infekcja w trakcie gojenia. 1500 euro tu w Irlandii, wiem ze we Wrocławiu jest klinika w ktorej tez to robia za niecale 5 tys zl wiec cena podobna
5 tys... no rzeczywiście super oferta...
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:22   #928
cyprysik
Raczkowanie
 
Avatar cyprysik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Nie wiem czy super bo to kupe kasy ale nie slyszalam o tanszym, zreszta wszedzie jest fraxel restore a rapair tylko gdzieniegdzie... znasz tanszy gdzies?
cyprysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:58   #929
madziuniaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar madziuniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 123
GG do madziuniaaaaa
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Hej mam pytanie ... takze mecze sie z przebarwieniami ... slyszalam ze zabieg z kwasem kojowym moze pomoc ,,, moze ktoras z was probowala ;p
uzywam juz dluzszy czas acne - dermu i niby przebarwienia zbladly ale jeszcze sa niestety
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno






madziuniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 13:15   #930
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Problem - Blizny i przebarwienia potrądzikowe

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Może najpierw zacznij stosować kwasy? np glyco a, Uriage hyseac, bandi albo z biochemii urody coś- troche sie wyrowna warstwa skory.
Acne derm, o ktorym wspomniala kolezanka też może pomoc.
Sa jeszcze specjalne kremy na bazie masy perlowej np noscar (drogi) i tanszy odpowiednik evolet (wieksza objetosc i tanszy) ale moim zdaniem lepiej zaczac od kwasow. Widze, że masz kilka naczynek przy nosie. Powinienes omijac te miejsca stosujac kwasy.
Poza tym peelingi też wyrównaja owierzchnie skóry.
Tak naprawde mnóstwo możliwości
Oczywiście wszystko zależy od stanu finansow, lekarz medycyny estetycznej albo dobry (dobry!!!) dermatolog by sie z tym rozprawil.
A poki bedziesz stosowal kuracje możesz używać kremu tonującego (z tańszych to ziaja ma taki w ofercie)

W sumie musze sie z Toba zgodzić,tak samo jak z dziewczynami,które polecaja peeling fotodynamiczny,poniewaz to sa moim zdaniem własnei te zabiegi,które w tym przypadku i przy takich dolegliwosciach skórych dadza sobie z nimi rade.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.