Grubsze i gęstsze włosy - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-29, 11:30   #2491
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

ja stosowałam olejek rycynowy+jajko+cytryna, pomaga, ale nie miałam cierpliwośći do tego mazidła.
Przy wzmożonym wypadaniu stosowałam naftę kosmetyczną. czasem z żółtkiem i jakimś dodatkiem, czasem samą.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 10:09   #2492
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja zastosowałam tą mieszankę w czwartek (żółtko + nafta kosmetyczna + 1/4 kostki drożdży + szklanka wody + sok z 1 cytryny + łyżeczka oliwy z oliwek) na noc, wmasowałam we włosy i skórę głowy, założyłam czepek i poszłam spać, rano umyłam włosy szamponem pokrzywowym i nałożyłam ciut odżywki żeby zmiękczyć włosy bo po tym specyfiku były jak kołki, ale takie "solidniejsze" w dotyku niż zwykle, więc będę stosować raz w tygodniu i obserwować rezultaty. Póki co trochę swędzi mnie skóra głowy ale nie jak od uczulenia więc może mieszki włosowe się pobudziły bo miałam też tak po jakiejś ampułce.

Dużym minusem tej mieszanki jest to, że drożdże bardzo mocno "pachną" i nawet przy kolejnych myciach jak włosy są mokre to czuję drożdże... na szczęście po wysuszeniu nic nie czuć (pytałam otoczenie). Następnym razem do mieszanki dodam jeszcze miód bo też ma dobre działanie na włosy.
Mam w planach też zakupić tą bio siarkę i dołączyć suplementację mam nadzieję że niebawem pochwalę się spektakularnymi efektami hehehe
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 23:37   #2493
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Nelsari Pokaż wiadomość
Ja zastosowałam tą mieszankę w czwartek (żółtko + nafta kosmetyczna + 1/4 kostki drożdży + szklanka wody + sok z 1 cytryny + łyżeczka oliwy z oliwek) na noc, wmasowałam we włosy i skórę głowy, założyłam czepek i poszłam spać, rano umyłam włosy szamponem pokrzywowym i nałożyłam ciut odżywki żeby zmiękczyć włosy bo po tym specyfiku były jak kołki, ale takie "solidniejsze" w dotyku niż zwykle, więc będę stosować raz w tygodniu i obserwować rezultaty. Póki co trochę swędzi mnie skóra głowy ale nie jak od uczulenia więc może mieszki włosowe się pobudziły bo miałam też tak po jakiejś ampułce.

Dużym minusem tej mieszanki jest to, że drożdże bardzo mocno "pachną" i nawet przy kolejnych myciach jak włosy są mokre to czuję drożdże... na szczęście po wysuszeniu nic nie czuć (pytałam otoczenie). Następnym razem do mieszanki dodam jeszcze miód bo też ma dobre działanie na włosy.
Mam w planach też zakupić tą bio siarkę i dołączyć suplementację mam nadzieję że niebawem pochwalę się spektakularnymi efektami hehehe
Wg mnie nie powinnaś trzymać takiej maski całą noc. Swędziała Cię głowa, bo ją podrażniłaś takim długim czasem trzymania.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 10:21   #2494
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Nie za dużo specyfików jak na jedną mieszankę oO?
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:18   #2495
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Przepis na tą maskę znalazłam w necie, przed zastosowaniem poczytałam, ogólnie ilość składników nie ma znaczenia jeśli nie wchodzą ze sobą w interreakcję - przecież każdy kosmetyk kupowany w sklepie ma przynajmniej kilka składników, a najczęściej pół tablicy mendelejewa ...


jeśli chodzi o swędzenie to nie było ono intensywne, nie było żadnej reakcji alergicznej ani nic w tym stylu, mogło pojawić się od ciepła, jak stosowałam ampułki które poprawiały ukrwienie też odczuwałam tego typu mrowienie skóry głowy.
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 10:13   #2496
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Nafta trzymana całą noc może podrażniać. Niektórym robi wiele szkód, innym mniej lub wcale. Kiedyś przez pomyłkę poszłam spać z naftą, na szczęście nic się nie stało
Jeśli chodzi o resztę składników, to nie widzę problemu. Wcale nie jest ich aż tak dużo.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:50   #2497
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Nelsari Pokaż wiadomość
Przepis na tą maskę znalazłam w necie, przed zastosowaniem poczytałam, ogólnie ilość składników nie ma znaczenia jeśli nie wchodzą ze sobą w interreakcję - przecież każdy kosmetyk kupowany w sklepie ma przynajmniej kilka składników, a najczęściej pół tablicy mendelejewa ...


jeśli chodzi o swędzenie to nie było ono intensywne, nie było żadnej reakcji alergicznej ani nic w tym stylu, mogło pojawić się od ciepła, jak stosowałam ampułki które poprawiały ukrwienie też odczuwałam tego typu mrowienie skóry głowy.
Jak dla mnie ilość składników jest ok, ale nie do trzymania na całą noc. Wydaje mi się, że ogólnie nafty i żółtka nie powinno się tak długo trzymać na głowie.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 07:09   #2498
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Moim zdaniem optymalny czas dla kosmetyków trzymanych na skalpie to około godzina.

Jeśli coś ma zadziałać to w ciągu 60 min zadziała, a jeśli nie, to po co się męczyć lub fundować sobie podrażnienie skóry i odwrotny efekt w postaci migracji włosów z podduszonych mieszków.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 15:40   #2499
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Daj znać jak się sprawdzi, ja miałam próbke szamponu i odżywki. szampon strasznie obciążał mi włosy, zdecydowanie przetłuszczały się szybciej niż zwykle. Nowych włosków nie zauważyłam, a np. po stosowaniu szamponu insight do wypadających włosów po pierwszym użyciu miałam mase baby hair ale z czasem już ich nie wyrasta tak dużo...Ale może Pharmaceris trzeba używać regularnie, jestem ciekawa jak się sprawdzi.
gdzie ten szampon mogę kupić? i jaki to jest dokładnie? bo na allegro widziałam że są różne

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

dziewczyny a stosowała któraś olejek łopianowy z papryką na porost włosów z green pharmacy? koleżanka chwaliła, kupię jak tylko skończy mi się przeciw wypadaniu z tej firmy.
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2016-02-06 o 15:43
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 20:08   #2500
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
gdzie ten szampon mogę kupić? i jaki to jest dokładnie? bo na allegro widziałam że są różne

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

dziewczyny a stosowała któraś olejek łopianowy z papryką na porost włosów z green pharmacy? koleżanka chwaliła, kupię jak tylko skończy mi się przeciw wypadaniu z tej firmy.
o ten http://www.emza.pl/index.php/2015/11...gnacji-wlosow/

Kupiłam go online, akurat trafiłam na promocję i za zestaw z maską zapłaciłam chyba coś koło 40-50 zł. Teraz więcej sklepów ma go w ofercie więc trzeba szukać najtańszej opcji Dodam, że jest baardzo wydajny.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 22:27   #2501
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
gdzie ten szampon mogę kupić? i jaki to jest dokładnie? bo na allegro widziałam że są różne

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

dziewczyny a stosowała któraś olejek łopianowy z papryką na porost włosów z green pharmacy? koleżanka chwaliła, kupię jak tylko skończy mi się przeciw wypadaniu z tej firmy.
Ja się przymierzam do kupna tego olejku ;-) opinie ma w sumie całkiem całkiem - albo hit albo kit, zależy od osoby, ale większość dziewczyn jest zadowolona

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 07:00   #2502
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
gdzie ten szampon mogę kupić? i jaki to jest dokładnie? bo na allegro widziałam że są różne

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

dziewczyny a stosowała któraś olejek łopianowy z papryką na porost włosów z green pharmacy? koleżanka chwaliła, kupię jak tylko skończy mi się przeciw wypadaniu z tej firmy.
Miałam, ale chyba używałam tylko na długość. Dla mnie wiele nie robił, ale cena jest tak niziutka, że warto spróbować.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 07:05   #2503
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny, przede wszystkim skupcie sie na zdrowym odzywianiu i odkwaszeniu organizmu.
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 08:42   #2504
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

No tak zakwaszenie organizmu zmorą naszych czasów i przyczyną wszystkiego! Za dużo reklam
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 08:48   #2505
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
o ten http://www.emza.pl/index.php/2015/11...gnacji-wlosow/

Kupiłam go online, akurat trafiłam na promocję i za zestaw z maską zapłaciłam chyba coś koło 40-50 zł. Teraz więcej sklepów ma go w ofercie więc trzeba szukać najtańszej opcji Dodam, że jest baardzo wydajny.
też mam te serum z Artego Rain Dance, które opisujesz na blogu. Kupiłam od mojej fryzjerki, ale poza pięknym zapachem nie zauważyłam żeby coś dawało.. ani mi włosów nie nawilża i się jakby jeszcze bardziej puszą po nim :/
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2016-02-10 o 08:50
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 08:55   #2506
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przede wszystkim skupcie sie na zdrowym odzywianiu i odkwaszeniu organizmu.

Hehe... Właśnie przed jakąś godziną w trójce lekarz mówił, że nie ma czegoś takiego jak zakwaszenie organizmu, ale producentom suplementów diety bardzo podpadło to sformułowanie bo ludzie czują się odpowiednio nastraszeni i kupują więcej

Ps. Przepraszam, za OT i że tak wlazłam do wątku, ale Was czasami podczytuję i korzystam z Waszych rad 🤓 Pozdrawiam serdecznie
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 08:56   #2507
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
No tak zakwaszenie organizmu zmorą naszych czasów i przyczyną wszystkiego! Za dużo reklam
Reklam? Nie sadze. Trzeba odstawic alkohol, fajeczki, kawe i mocne herbaty... jesc duzo witamin i mineralow w posilkach i to jest fundamentem pieknych wlosow.
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 10:04   #2508
kasiulk86
Raczkowanie
 
Avatar kasiulk86
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Odstawiłam w ostatnim czasie kawę (bo już ciągle czułam kwas w przełyku i źle się czułam). Jednocześnie zaczęłam stosować wcierkę w ampułkach Marion i brać tabletki Silica (początkowo 2 tabletki/dzień, potem 1) widzę zmniejszone wypadanie. Mam nadzieję, że za pewien czas zobaczę u siebie mnóstwo baby hair Chociaż z tym nigdy nie miałam problemu Teraz bardziej zależy mi na zahamowaniu wypadania
__________________
Serialoholiczka
Butoholiczka

kasiulk86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 10:34   #2509
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Reklam? Nie sadze. Trzeba odstawic alkohol, fajeczki, kawe i mocne herbaty... jesc duzo witamin i mineralow w posilkach i to jest fundamentem pieknych wlosow.
Chodzi mi o to, ze użyłaś zwrotu z reklam popularnych środków trącających nieco szarlatanerią. Zwrot "zakwaszenie organizmu" działa na mnie jak płachta na byka ze względu na w/w kombinatorów reklamujących cudowne środki, które są niepotrzebnymi substancjami mającymi tylko nabijać kasę na naiwnych, przerażonych konsekwencjami ludziach.

O zdrowym odżywianiu nie ma co wspominać ponieważ jest to oczywista oczywistość. Dodam od siebie, że nie lubię radykalizacji w stylu zero alkoholu czy papierosów. Nie palę, alkohol piję podczas spotkań towarzyskich i pić zamierzam, herbaty czasami mocne też mi ie zdarzają. Wszystko jest dla ludzi.

Warto po prostu pisać coś skrupulatniej , a nie rzucać hasłami.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-02-10 o 10:36
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 10:57   #2510
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, ze użyłaś zwrotu z reklam popularnych środków trącających nieco szarlatanerią. Zwrot "zakwaszenie organizmu" działa na mnie jak płachta na byka ze względu na w/w kombinatorów reklamujących cudowne środki, które są niepotrzebnymi substancjami mającymi tylko nabijać kasę na naiwnych, przerażonych konsekwencjami ludziach.

O zdrowym odżywianiu nie ma co wspominać ponieważ jest to oczywista oczywistość. Dodam od siebie, że nie lubię radykalizacji w stylu zero alkoholu czy papierosów. Nie palę, alkohol piję podczas spotkań towarzyskich i pić zamierzam, herbaty czasami mocne też mi ie zdarzają. Wszystko jest dla ludzi.

Warto po prostu pisać coś skrupulatniej , a nie rzucać hasłami.
Nie korzystam z zadnych suplementow ;] Nie wiem co sie komu kojrzy, bo nie siedze w glowie kazdego czlowieka i nie potrafie czytac w myslach. Nie mieszkam w PL juz kupe lat i nei wiem co Wam tam zapuszczaja w TV wiec odpusc sobie naskakiwanie na mnie .
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 12:02   #2511
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, ze użyłaś zwrotu z reklam popularnych środków trącających nieco szarlatanerią. Zwrot "zakwaszenie organizmu" działa na mnie jak płachta na byka ze względu na w/w kombinatorów reklamujących cudowne środki, które są niepotrzebnymi substancjami mającymi tylko nabijać kasę na naiwnych, przerażonych konsekwencjami ludziach.

O zdrowym odżywianiu nie ma co wspominać ponieważ jest to oczywista oczywistość. Dodam od siebie, że nie lubię radykalizacji w stylu zero alkoholu czy papierosów. Nie palę, alkohol piję podczas spotkań towarzyskich i pić zamierzam, herbaty czasami mocne też mi ie zdarzają. Wszystko jest dla ludzi.

Warto po prostu pisać coś skrupulatniej , a nie rzucać hasłami.
Nigdy jeszcze nie widziałam zestawienia "zakwaszenia organizmu" z suplementami. Cóż za szczęście. Zawsze o tym słyszę przy okazji nawyków żywieniowych. I o to w sumie chodzi.

Teraz stosuję żel aloesowy przed myciem na noc na skórę głowy, ale wczoraj już mi się nie chciało go nakładać, a dziś przed nałożeniem olejów zapomniałam, a mam wolne i mogłam zrobić full wypas pielęgnacje. Trudno
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 16:45   #2512
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Nie korzystam z zadnych suplementow ;] Nie wiem co sie komu kojrzy, bo nie siedze w glowie kazdego czlowieka i nie potrafie czytac w myslach. Nie mieszkam w PL juz kupe lat i nei wiem co Wam tam zapuszczaja w TV wiec odpusc sobie naskakiwanie na mnie .
Nie naskakuję, tylko uważam, że odopwiednie jest pisanie konkretnych przykladów, udzielanie racjonalnej popartej arugmentami odpwiedzi, jak można w danej sytuacji pomóc, a nie rzucanie ogólnikowych haseł. To tak jak, na wnikliwy opis konkretnego problemu z włosami odpwiedzieć: kup dobrą odżywkę.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Nigdy jeszcze nie widziałam zestawienia "zakwaszenia organizmu" z suplementami. Cóż za szczęście. Zawsze o tym słyszę przy okazji nawyków żywieniowych. I o to w sumie chodzi.

Teraz stosuję żel aloesowy przed myciem na noc na skórę głowy, ale wczoraj już mi się nie chciało go nakładać, a dziś przed nałożeniem olejów zapomniałam, a mam wolne i mogłam zrobić full wypas pielęgnacje. Trudno
Mnie chodzi o to, że teraz sporo różnych dolegliwości i efektów wizualnych (np. kiepski stan włosów) podciąga się pod słynne zakwaszenie organizmu. Wśród objawów zakwaszenie wymieniane są praktycznie wszystkie popularne lekkie lub cięższe dolegliwości, takie na jakie cierpi każdy człowiek. Wniosek: 100% populacji ma zakwaszony organizm. A jak już to straszne zakwaszenie jest to koniecznie trzeba kupić odpowiedni środek (np. taki jeden nazywający się E....), który już sam producent nazywa suplementem. Szkoda tylko, że zakwaszenie organizmu (jeśli już w ogóle wystepuje) można sobie zniwelować kosztującym kilka zł ostropestem plamistym, posypując nim np. zwykłą kanapkę i faktycznie niewielką modyfikacją nawyków żywieniowych.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:46   #2513
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przede wszystkim skupcie sie na zdrowym odzywianiu i odkwaszeniu organizmu.
W życiu byśmy na to nie wpadły.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:41   #2514
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
też mam te serum z Artego Rain Dance, które opisujesz na blogu. Kupiłam od mojej fryzjerki, ale poza pięknym zapachem nie zauważyłam żeby coś dawało.. ani mi włosów nie nawilża i się jakby jeszcze bardziej puszą po nim :/
Ja też nie zauważyłam efektów:/ Ale gorsze dla moich włosów było serum a + e z biovaxa, które niesamowicie przesuszało mi włosy
Zapach ma przepiękny, nie musi nawilżać żeby chociaż chroniło ale i tu raczej wypada kiepsko:rolleye s:

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Teraz stosuję żel aloesowy przed myciem na noc na skórę głowy, ale wczoraj już mi się nie chciało go nakładać, a dziś przed nałożeniem olejów zapomniałam, a mam wolne i mogłam zrobić full wypas pielęgnacje. Trudno
Ja też stosuję, na skórę głowy tylko jak czuję, że coś niedobrego się dzieje. A na długość stosuję przed olejowaniem i sprawdza się super taka prosta i tania rzecz, a efekt bdb
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:55   #2515
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Ja też stosuję, na skórę głowy tylko jak czuję, że coś niedobrego się dzieje. A na długość stosuję przed olejowaniem i sprawdza się super taka prosta i tania rzecz, a efekt bdb
Na długość nigdy nie stosowałam, jaki efekt daje? I jaki efekt w połączeniu z olejami na żelu?
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 19:32   #2516
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Wydaje mi się, że po oleju z żelem włosy są grubsze...takie mięsite. Zdarzało mi się, że po samym oleju włosy były troszke spuszone/suche, a po żelu zawsze jest super

Teraz mam jeszcze na końcówkach ślady rozjaśniania i nie stosuję żelu aloesowego samodzielnie. Ale kiedy stosowałam hennę nakładałam go na wilgotne włosy i dodawał blasku.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 22:07   #2517
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że po oleju z żelem włosy są grubsze...takie mięsite. Zdarzało mi się, że po samym oleju włosy były troszke spuszone/suche, a po żelu zawsze jest super

Teraz mam jeszcze na końcówkach ślady rozjaśniania i nie stosuję żelu aloesowego samodzielnie. Ale kiedy stosowałam hennę nakładałam go na wilgotne włosy i dodawał blasku.
Bez spłukiwania?
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 17:12   #2518
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Bez spłukiwania?
Kiedyś stosowałam żel po umyciu bez
Ale teraz nakładam żel+ olej na ponad 30 minut, myje szamponem i nakładam odżywkę czy maskę i ten sposób jest genialny na obecny stan moich włosów
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 10:40   #2519
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny mi włosy całkowicie przestały wypadać. Tamtą mieszankę zastosowałam jeszcze 2 razy a w międzyczasie natrafiłam na info w necie dotyczące czarnuszki - zakupiłam szampon i olej tłoczony na zimno. Włosy myję szamponem nie używam już żadnych odżywek, a olej piję codziennie 1 łyżeczkę mimo że smak jest po prostu tragiczny, włosy można też olejować. Czarnuszka ma bardzo szerokie działanie a m.in. wzmacnia włosy, pogrubia, zapobiega wypadaniu, przyspiesza wzrost, zamyka łuski włosowe i pobudza cebulki że rosną nowe włoski. Minusem jest cena olej 100 ml kosztuje ponad 30 zł szampon 200 ml też ponad 30 zł, ale myślę że warto. Mój tż używa jedynie szamponu, napiszę za jakiś czas o dalszych efektach, choć już to że przestały wypadać jest dla mnie zadowalające
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 17:56   #2520
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Nelsari Pokaż wiadomość
Dziewczyny mi włosy całkowicie przestały wypadać. Tamtą mieszankę zastosowałam jeszcze 2 razy a w międzyczasie natrafiłam na info w necie dotyczące czarnuszki - zakupiłam szampon i olej tłoczony na zimno. Włosy myję szamponem nie używam już żadnych odżywek, a olej piję codziennie 1 łyżeczkę mimo że smak jest po prostu tragiczny, włosy można też olejować. Czarnuszka ma bardzo szerokie działanie a m.in. wzmacnia włosy, pogrubia, zapobiega wypadaniu, przyspiesza wzrost, zamyka łuski włosowe i pobudza cebulki że rosną nowe włoski. Minusem jest cena olej 100 ml kosztuje ponad 30 zł szampon 200 ml też ponad 30 zł, ale myślę że warto. Mój tż używa jedynie szamponu, napiszę za jakiś czas o dalszych efektach, choć już to że przestały wypadać jest dla mnie zadowalające
To bardzo szybko widzisz efekty Gratuluje
Ja też piję olej z czarnuszki ale dlatego, że podobno zapobiega alergii stosuję też wcierkę z Orientany i szampon z Insight i w sumie nie wiem czemu zawdzięczam dużą ilość nowych włosków
A co to za szampon z czarnuszką?
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.