Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 14:36   #301
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cytat:
Napisane przez Alex922 Pokaż wiadomość

Na święta kupiłam mu koszulkę, trochę za dużą (To skejt) z taką kulą dyskotekową czarną i z tyłu napisałam 'I never dance alone because I lova Ola'
Rozbroiłaś mnie tą koszulką
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:52   #302
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

hej,
potrzebuję porady jak większość z Was otóż znam kolesia z 2 imprez, w sobotę byliśmy razem na weselu..i on bardzo mi się podoba biorąc pod uwagę jego teksty w stosunku do mnie mogę podejrzewać,że ja jemu też; ostatnio pisał,że w połowie marca wyprawia urodziny i chciałby żebym na nich byłą..i tu zaczynają się schody,bo nie mam pojęcia co mogłabym kupić..chciałabym żeby to bylo coś co będzie mu się ze mną kojarzyło,ale żeby nie było zbyt osobiste..w końcu nie jesteśmy parą itd. więc proszę o radę
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:04   #303
dadusia7896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!!Prezent na rocznice dla ukochanego :)

hmm mam tu kilka pomysłów i oczywiscie z kazdego skorzystałam :
-poduszka z naszym zdjeciem(moim i chlopaka)
-kubek z moim zdjeciem
-perfumy puma create ( sliczny zapach )
-bokserki męskie z narysowanym ptaszkiem w klatce
- zegarek
-kalendarz z moimi zdjeciami
... chyba cos wybierzecie

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
hej,
potrzebuję porady jak większość z Was otóż znam kolesia z 2 imprez, w sobotę byliśmy razem na weselu..i on bardzo mi się podoba biorąc pod uwagę jego teksty w stosunku do mnie mogę podejrzewać,że ja jemu też; ostatnio pisał,że w połowie marca wyprawia urodziny i chciałby żebym na nich byłą..i tu zaczynają się schody,bo nie mam pojęcia co mogłabym kupić..chciałabym żeby to bylo coś co będzie mu się ze mną kojarzyło,ale żeby nie było zbyt osobiste..w końcu nie jesteśmy parą itd. więc proszę o radę
wybierz cos
dadusia7896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 16:19   #304
kapeluszka17
Raczkowanie
 
Avatar kapeluszka17
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Węgliniec
Wiadomości: 156
Send a message via Skype™ to kapeluszka17
Talking Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

witam...Jestem Agnieszka..mam 18 latek:P to moj pierwszy post na tym forum...prosze o wyrozumialośc...
mam problem..mój facet ma urodziny 21 i nie mam pojecia co mu moge kupic jesteśmy ze soba prawie 9 miesiecy
dostal juz odemnie perfum, antyrame,album,bokserki,l ancuszek,podkoszulke,posc iel w serducha(jest sliczna)...
odpadaja jakies tam *******y typu kubki ze zdjeciem,poduszki,itd.

inetresuje sie sportem...chodzi na siłownie... muzyki slucha różnej tak wiec plyty odpadaja... no nie wiem co moge jeszcze o nim napisac...ogólnie jest spokojny..chociaż nie zawsze... jest to dusza romantyka...

proszę o prpoozycje...aha prezent tak w granicach 50-100zl..
kapeluszka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:09   #305
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cytat:
Napisane przez kapeluszka17 Pokaż wiadomość
witam...Jestem Agnieszka..mam 18 latek:P to moj pierwszy post na tym forum...prosze o wyrozumialośc...
mam problem..mój facet ma urodziny 21 i nie mam pojecia co mu moge kupic jesteśmy ze soba prawie 9 miesiecy
dostal juz odemnie perfum, antyrame,album,bokserki,l ancuszek,podkoszulke,posc iel w serducha(jest sliczna)...
odpadaja jakies tam *******y typu kubki ze zdjeciem,poduszki,itd.

inetresuje sie sportem...chodzi na siłownie... muzyki slucha różnej tak wiec plyty odpadaja... no nie wiem co moge jeszcze o nim napisac...ogólnie jest spokojny..chociaż nie zawsze... jest to dusza romantyka...

proszę o prpoozycje...aha prezent tak w granicach 50-100zl..
Cos sportowego - specjalna, oddychajaca bielizne, jakis przyrzad sportowy (w stylu hantle, gumy, "motylki" do cwiczenia dloni) itp.
Fajne sluchawki, skorzany portfel, etui na komorke/mp3, breloczek do kluczy, torbe/plecak do noszenia ciuchow na silownie.
Ksiazke.
Paczke gumek+duza czerwona kokarde przyklejona na wlasnym tylku
Alkohol.
Zestaw "barmanski" + ksiazke z przepisami na fajne drinki.
Jakis gadget np. powerball, kufel/kieliszki lodowe.

Styknie?
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 22:44   #306
skorpion_anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Witam kobitki!
Przeczytałam cały temat, bo sama chciałam coś z prezentować swojemu chłopakowi. Myślałam już na przyszłość, z ciekawością czytałam wszystkie propozycję i muszę przyznać, że sporo rzeczy mogę z nich wybrać.
Dziś się okazało, że prawdopodobnie mój luby wyjeżdża za granicę na 3 m-ce i chciałabym aby zabrał coś co mogłoby mu o mnie przypominać, boję się podarować coś szklanego, porcelanowego, co mogłoby się przypadkiem stłuc, a miśka czy coś w tym stylu też nie pasuję. Chłopak jest spontaniczny, lubi czytać, zaskakiwać i nie może usiedzieć na miejscu. Po dzisiejszym dniu i długich przemyśleniach uznałam, że może wywołam jedno z naszych wspólnych zdjęć, jego ulubione, napisze na nim to co kiedyś sam napisał na jednym z portali podpisując nasze zdjęcie "blisko nieba, skoro Anioł jest przy mnie". Jeszcze myślałam, żeby pomalowanymi na mocno czerwony kolor ustami zostawić ślad całusa na zdjęciu, dać w ładną ramkę albo nawet antyramę i mu podarować przed wyjazdem. Tylko nie jestem pewna czy szminka się nie rozmarzę albo czy się w ogóle odbiję na zdjęciu
Daję propozycję prezentu a także pytam jakie jest wasze zdanie, czy może to jest za bardzo "słodkie" jak na faceta?
skorpion_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 01:09   #307
clo
Przyczajenie
 
Avatar clo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków:)
Wiadomości: 14
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cytat:
Napisane przez skorpion_anka Pokaż wiadomość
Witam kobitki!
Przeczytałam cały temat, bo sama chciałam coś z prezentować swojemu chłopakowi. Myślałam już na przyszłość, z ciekawością czytałam wszystkie propozycję i muszę przyznać, że sporo rzeczy mogę z nich wybrać.
Dziś się okazało, że prawdopodobnie mój luby wyjeżdża za granicę na 3 m-ce i chciałabym aby zabrał coś co mogłoby mu o mnie przypominać, boję się podarować coś szklanego, porcelanowego, co mogłoby się przypadkiem stłuc, a miśka czy coś w tym stylu też nie pasuję. Chłopak jest spontaniczny, lubi czytać, zaskakiwać i nie może usiedzieć na miejscu. Po dzisiejszym dniu i długich przemyśleniach uznałam, że może wywołam jedno z naszych wspólnych zdjęć, jego ulubione, napisze na nim to co kiedyś sam napisał na jednym z portali podpisując nasze zdjęcie "blisko nieba, skoro Anioł jest przy mnie". Jeszcze myślałam, żeby pomalowanymi na mocno czerwony kolor ustami zostawić ślad całusa na zdjęciu, dać w ładną ramkę albo nawet antyramę i mu podarować przed wyjazdem. Tylko nie jestem pewna czy szminka się nie rozmarzę albo czy się w ogóle odbiję na zdjęciu
Daję propozycję prezentu a także pytam jakie jest wasze zdanie, czy może to jest za bardzo "słodkie" jak na faceta?
mnie tam osobiście Twój pomysł się bardzo podoba tylko do tej szminki nie jestem przekonana...tzn. jeśli chodzi o wykonanie, bo wydaje mi się, że nie odbije się zbyt ładnie albo się szybko zmyje.

Ja też myśle nad prezentem dla swojego lubego z okazji urodzin chciałabym, aby jedna z rzeczy, które mu dam była wykonana przeze mnie własnorecznie. Pomysłów mam sporo, ale przyznam ze z talentem u mnie ciężko:P w każdym razie wymyśliłam sobie, że przygotuje jakiś przedmiot (kubek, poduszkę.. jeszcze nie wiem) i narusuje na nich tygryska(czyt. jego) i kotka (czyli mnie). Czuje, że w tym celu muszę wykonać kilka serii próbnych:P Nie mam jednak jeszcze pomysłu na podpis...chciałabym żeby było to coś co wywoła uśmiech, "coś z jajem" może macie jakieś pomysły? Aha i czy ktoś mogłby mi poradzić, gdzie kupić i jakie farby nadają się do malowania np na kubkach, tak aby było to trwałe i jakie są ich koszty? Bo ja w tych sprawach jestem zupełnie zielona:/ ale mam zapał do pracy:P
clo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 19:12   #308
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Hej
Ja sobie wymyśliłam, że zaśpiewam coś na 18 TŻ. Macie może pomysły jakie piosenki mogłabym? Byle nie pop
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 11:17   #309
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Dziewczynki,

Mój TŻ ma za 2 tyg urodzinki 26 I planuję zrobić mu tort (no dobra sernik na zimno ze świczuszkami) kupić szampana, zrobić obiadek, ozdobić jego pokoj balonami (mieszkamy razem, ale nie sami) , swieczkami i kupić do tego portfel i płytkę i moze cos jeszcze w zależności od ceny portfela. Prezenty zapakowac osobno i dawac w roznym czasie
A na koniec zawiązać mu oczka i zrobic striptiz z kokardką na szyji. Co o tym sądzicie?
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:35   #310
LittleSuiCide
Przyczajenie
 
Avatar LittleSuiCide
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Mój pierwszy post tutaj

Więc tak... mam pewien problem. Za jakiś miesiąc mój chłopak ma 18 urodziny i nie wiem co mu kupić/zrobić. On nie chce, żebym mu cokolwiek kupowała, więc nieco komplikuje to sprawę..
Wiem, że uwielbia grać na gitarze, no ale nie kupię mu wymarzonej gitary, ponieważ fundusze nie pozwalają
Wpadłam na pomysł, żeby spróbować zrobić mu namiastkę gitary tzn. breloczek wyglądający jak w/w gitara (bo powiedział mi, że prezent ode mnie chciałby mieć zawsze przy sobie). Tylko nie wiem, co byłoby potrzebne do wykonania takiego breloczka.
Chciałam mu jeszcze coś narysować lub napisać (lubi moje rysunki i wiersze) tylko nie mam pomysłu, co mogłabym narysować
Więc, drogie wizażystki, co byście proponowały i czy mój pomysł jest na tyle dobry, by go zrealizować?
Za każdą pomoc dziękuję
Pozdrawiam

Edytowane przez LittleSuiCide
Czas edycji: 2009-07-20 o 21:36
LittleSuiCide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:21   #311
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Mozesz ulepic gitare z fimo, jako breloczek
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 23:47   #312
LittleSuiCide
Przyczajenie
 
Avatar LittleSuiCide
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Uuu, z lepieniem będzie trochę słabo, w takich rzeczach jestem słaba
myślałam, że wydrukuję zdjęcie takiej gitary, wytnę, przykleję ładnie do dwóch warstw kartonu, ale to będzie słabo wyglądało, więc muszę coś innego wymyślić ;/

poza tym, jeśli macie jeszczze jakieś pomysły, to pomóżcie, nie chciałabym mu dać tylko breloczka

Edytowane przez LittleSuiCide
Czas edycji: 2009-07-20 o 23:56
LittleSuiCide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 17:33   #313
Olluchaa
Raczkowanie
 
Avatar Olluchaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 73
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

za kilka dni mam urodziny kolegi... czasu jest juz na prawde berdzo malo.

kupilam mu bokserki. takie fajne, rozowe, sieszne ;p ale wydaje mi sie ze to tak jakos malo... chchialabym dokupic do tego cos jeszcze ale tu juz pomyslow nie mam, tymbardziej ze nie moze to duzo kosztowac ;/

chcialam kupic telegram czekoladowy ale to tez nie jest zbyt tanie, a poza tym trzeba czekac zamin go wysla xD a mozna kupic je w sklepie?
co wy na to?

dziewczyny pomozcie!!
Olluchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:16   #314
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Pomysły:
- foto: kubek (zwykly lub ten czarny magiczny), kalendarz ze zdjeciami (na kazda pore roku inna fotka siebie w scenerii pasujacej tzn. wiosna (np. z wyjazdu w gory), lato (plazowe), jesien (ze spaceru), zima (z nart), koszulka itd
- zestaw do wina (pelno na allegro tego jest w takich fajnych skrzyneczkach)
- breloczek do kluczy (kiedys zrobilam mojemu takiego ludzika smiesznego z koralikow na zylce)
- polecam w mydlarni mozna spotkac takie fajne zapachy do auta w formie np. serca, ktore jest lakierowane a u dolu ma z 1,5 cm taki spiek ceramiczny przez ktory czuc zapach olejku, ktory sie wlewa od gory i przytyka koreczkiem takim jak od wina tyle ze malusim
- antyrama (np. u kumpla widzialam kiedys na scianie taka duuuuza antyrame (dostal na 18-stke od swojej dziewczyny), a za nia byly bokserki smieszne, krawat, jakies wiersze i cytaty, wszystko tak ulozone ladnie, kolorowo)
- oczywiscie na dopelnieniem prezentu zawsze jest wlasnorecznie wykonana kartka z zyczeniami
i najlepiej wierszem badz czym ladnym napisanym na niej (wlasnego autorstwa)
- ramka ze zdjeciem (niby oklepane ale ja np. ozdobilam ja i wlozylam do fajnego pudelka wylozonego siankiem kolorowym i wyslalam poczta -> element zaskoczenia)
- ciekawym pomyslem moze byc zamiast kartki z zyczeniami (dostalam takie cos) zrobiona łódka/tratwa z patyczkow z zaglem w postaci takiego trojkata papierowego (z zyczeniami w formie wierszyka na nim), bardzo oryginalne. Zagiel podpalany z kazdej strony ale tak leciutko.
- oczywiscie dla kazdego faceta zrobienie kolacji, ugotowanie/upieczenie czegos dobrego co lubi to takze mily sposob na uczczenie rocznicy/urodzin...
- bilety do teatru/kina/spa/aquaparku/na sciane wspinaczkowa/lot balonem/gokardy itp...
- zrobienie na drutach szalika/czapki/skarpet (jesli ktos potrafi)
- mozna zrobic gre erotyczna (i np dokupic albo zrobic/uszyc satynowa opaske na oczy, piórko, kostki. pionki...)

-
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 10:58   #315
freeq0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Witajcie. Ja też mam mały problem co do prezentu dla mojego chłopaka na drugą rocznice poznania. Jakiś czas temu przez przypadek dowiedziałam się że mojemu kochanemu podobają się nieśmiertelniki i chciałby takie coś mieć. A więc problem jest w tym że nie wiem do końca co mam napisać na tej drugiej blaszce. Na pierwszej wiadomo jego imię, nazwisko, ... A na drugiej??? Znalazłam juz nawet ładne pudełeczko na allegro do tego nieśmiertelnika: http://www.allegro.pl/item701445319_..._4_strony.html . Czekam na wasze propozycje. Pozdrawiam
freeq0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 14:04   #316
lelen
Przyczajenie
 
Avatar lelen
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cytat:
Napisane przez rzeszutti Pokaż wiadomość
A ja sam osobiście chyba najbardziej ucieszył bym się z czekolady do malowania ciała : http://rudegifts.pl/index.php?p91,cz...alowania-ciala
bądź ewentualnie ze smakowych flamastrów : http://rudegifts.pl/index.php?p99,jadalne-flamastry

Tanio, smacznie i praktycznie Ale to tylko moje zdanie
- antyrama (np. u kumpla widzialam kiedys na scianie taka duuuuza antyrame (dostal na 18-stke od swojej dziewczyny), a za nia byly bokserki smieszne, krawat, jakies wiersze i cytaty, wszystko tak ulozone ladnie, kolorowo).

Mogłabyś coś więcej powiedzieć o tej antyramie? Tak dokładniej jak to wyglądało?
Pomysł jest super, ale zostało mi dwa dni :/
__________________
LeLen
lelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:18   #317
Emzylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Jeśli chodzi o antyrame to ja mojemu chłopakowi na 18 urodziny zrobiłam kolaż, załatwiłam od jego siostry jego wszystkie zdjęcia z dzieciństwa, wybrałam najlepsze, zrobiłam odbitki i do tego miedzy zdjęcia kilka zdjęc moich, naszych, z przyjaciółmi itd. i to ułożyłam w kolaż aby w te 18 urodziny pamiętał o całym swoim dziecinnym życiu ;]



ale teraz zbliżają się 19 urodziny, już w sobote, chciała bym coś oryginalnego, np zaprosi go na torta gdzieś w jakimś odosobnionym miejscu abyśmy byli sami, ale niestety nie mam gdzie, a u mnie odpada, więc nie mam pomysłu. mam spokojnego chłopaka, raczej nie lubi imprez chyba że jakieś takie zabawy typu biesiadnych abyśmy mogli razem potańczy, lubi motory, ma starego simsona ;P samochód ma ale to taty więc bryloczek czy coś to tak trochę nie bardzo, co do zdjęc to hmm dostał antyrame i poduszke ze zdjęciem, nie chce tak ciągle dawa mu zdjęcia, co jeszcze?
Emzylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:01   #318
koczi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: prezencik dla kolegi

Witam was
Ja proponuje na urodziny swojego faceta by zabrać go do jakiegoś pięknego hotelu z pyszną kolacją przy świecach Raczej dla faceta liczy się bardziej co zrobicie dla niego niż jakąś rzecz dacie owszem to też jest bardzo miłe...
Co jeszcze moge doradzić może jakis tort dla niego
Jeszcze przychodzi mi na myśl o Albumie dla niego z waszymi zdjęciami wspólnymi..Ja własnie taki zrobiłam ,jestesmy ze sobą już ponad rok więc troche pzresliśmy ze sobą i mamy co wspominać na tych zdjęciach
koczi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:23   #319
Emzylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: prezencik dla kolegi

z tym hotelem czemu nie, ale to wypada aby dziewczyna kolacje mu stawiała? totrt ok, ale od razu kolacje, ale musze się zastanowi, co do zdjęc no hmm nie chce mu zbyt często zdjęc dawac, nie ma własnego pokoju więc co będzie go zdjęciami zawalac.
Emzylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 07:27   #320
AndziaSM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Witam Was ;-) Pisze bodajże po raz pierwszy;-) nie jestem pewna bo bardzo dużo przebywałam na tej stronce ;-) i nie pamiętam ale wróce do tematu głównego;-) Ja z propozycji dziewczyn wzięłam kilka pomysłów, ale najbardziej spodobały mi się 2 które z resztą wykonałam ;-) Kupiłam 100 cukierków i do każdego z osobna zrobiłam paseczek z... "dlaczego Cię Kocham" także 100 powodów i przywiązałam każdą karteczkę do cukierka robiąc z wstążki kokardkę;-) (bawiłam się z tym chyba z 7 godzin ;D ) do tego 5 karteczek w kopertach (takich bilecików jak do kwiatków się dodaje) i napisałam 5 rzeczy które zrobie ;-P i nie będę przy pyt za dużo gadać ;-) Mina mojego TŻ była taka że warto było się troche pomęczyć;-) Powiedział że to najwspanialszy prezent bo włożyłam w niego całe serce;-) hehe A tak po zaty inne prezenty które Mu dałam to (było ich dużo bo ponad 3 lata jesteśmy Razem):
- zdjęcia, kolaże ze zdjęć, zeszyt ze zdjęciami i opisami ważniejszych wydarzeń w Naszym życiu (plus bilety, kwiatki zasuszone)
- misia
- poduszkę w kształcie serca
- alkohol
- Złotą literke z A (bo ma złoty łańcuszek)
- bokserki
- koszulki
- bilety do kina
- kolacje przy świcach
- ciasta
- słodycze
- siebie ( ha ha ha )
............

o obrączkach nie pisałam bo to ja je dostałam ;-)

jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze;-) o ile ktoś jest jeszcze zainteresowany ;-)

Ale się rozpisalam więc to tyle;-) Przepraszam za moją polszczyznę;-) ale młoda godzina jak na mnie ;-D Pozdrawiam
AndziaSM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:14   #321
kiti86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 112
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

czesc dziewczyny ;-))

ja ze swoim TZ jestem od 9m-cy , za miesiac ma urodziny ;-) i nie mialam za bardzo pomyslu az do przeczytania forum w sumie pomysly byly ale ciezko je zrealizowac ( TZ mieszka 150km dalej w miescie gdzie studiujemy zaocznie) wiec..
wymyslilam sobie tak:
uwielbia marcepan - podkradam jeden z pomyslow - kupie mu 24 cukierki marcepanowe (24urodziny) do kazdego dołącze karteczke zwinieta w rulonik lub harmonijke z tekstami jak bardzo i za co go kocham na kazdej co innego i zapakuje to jakiegos ozdobnego pudełka z wielką czerwoną kokardą. To rano po sniadaniu Straszny z niego łakomczuch na słodycze!

Pozniej zabiore go na tor kartingowy, wspominal mi czasem ze chcialby pojezdzic sobie i nie ukrywam ze ja tez a ponoc jest niezla masakra na tych torach zreszta koszt 50pln za 20min jazdy mowi sam za siebie..

Po powrocie do domku (TZ wynajmuje pokoj w mieszk stud) TZ bedzie myslal ze juz koniec :p zrobimy jakas kolacje pyszna.. a wieczorem dostanie jeszcze jedno pudelko a w nim kajadanki z futerkiem i butelke szampana

Co wy na to ? mi sie podoba
kiti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:34   #322
DoOtii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cytat:
Napisane przez kiti86 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ;-))

ja ze swoim TZ jestem od 9m-cy , za miesiac ma urodziny ;-) i nie mialam za bardzo pomyslu az do przeczytania forum w sumie pomysly byly ale ciezko je zrealizowac ( TZ mieszka 150km dalej w miescie gdzie studiujemy zaocznie) wiec..
wymyslilam sobie tak:
uwielbia marcepan - podkradam jeden z pomyslow - kupie mu 24 cukierki marcepanowe (24urodziny) do kazdego dołącze karteczke zwinieta w rulonik lub harmonijke z tekstami jak bardzo i za co go kocham na kazdej co innego i zapakuje to jakiegos ozdobnego pudełka z wielką czerwoną kokardą. To rano po sniadaniu Straszny z niego łakomczuch na słodycze!

Pozniej zabiore go na tor kartingowy, wspominal mi czasem ze chcialby pojezdzic sobie i nie ukrywam ze ja tez a ponoc jest niezla masakra na tych torach zreszta koszt 50pln za 20min jazdy mowi sam za siebie..

Po powrocie do domku (TZ wynajmuje pokoj w mieszk stud) TZ bedzie myslal ze juz koniec :p zrobimy jakas kolacje pyszna.. a wieczorem dostanie jeszcze jedno pudelko a w nim kajadanki z futerkiem i butelke szampana

Co wy na to ? mi sie podoba
No super poMysł !! ; )

Ja mam problem.. mój chłopak ma już za miesiąc urodziny [ 18] a nie wiem co mu kupic ; (( pomóżcie mi girls ; **!
DoOtii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 23:53   #323
mala111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

jestem tu nowa:0 pomozcie....nie chce kupowac zadnych kubeczkow maskotek podusze perfum nie chce tez dawac zadnych ramek ze zdjeciami ogolnie moj chlopak lubi samochody jest rozrywkowy,lubi dobra muzyke
macie jakis pomysl? z gory dzieki
mala111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 07:44   #324
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cytat:
Napisane przez mala111 Pokaż wiadomość
jestem tu nowa:0 pomozcie....nie chce kupowac zadnych kubeczkow maskotek podusze perfum nie chce tez dawac zadnych ramek ze zdjeciami ogolnie moj chlopak lubi samochody jest rozrywkowy,lubi dobra muzyke
macie jakis pomysl? z gory dzieki
jak lubi samochody to kup mu samochód "w skali" albo miniaturkę jakieś autobusu czy czegoś takiego

w zależności ile chcesz dać i jak bardzo rozrywkowy jest Twój chłopak proponuję koszulkę migającą w rytm muzyki

więcej pomysłów nie mam
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 12:51   #325
klaudia2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Cześć Jestem tutaj nowa i nie chciałabym być od razu "pojechana" za mój - według mnie całkiem fajny - pomysł

Otóż w dzień Barburki mój Piotrek kończy lat 20 Długo szukałam na forach czegoś odpowiedniego, ale w końcu wpadłam na pomysł sama. Otóż kupię małego jaśka ( najzwyklejszego ) i jakąś kolorową poszewkę na niego i na tej poszewce wyszyję mu na jednej stronie jakiś wierszyk urodzinowy ( żeby pamiętał na jaką okazję owy prezent dostał ) a na drugiej jakieś moje słodkie wyznanie Żeby nie dać samej poszewki wpadłam na pomysł zrobienia aniołka z masy solnej a na miejsce twarzyczki wkleić po prostu jego zdjęcie ( on bardzo lubi jak mówię do niego Aniołku ). Przed chwilą wpadł mi jeszcze do glowy pomysł żeby pójść do ciupka ( lumpeksu ) kupić różowy sweterek i naszyć na srodku gruszkę ( ostatnio widział taki w reklamie i mu się spodobał ).

To są moje pomysly Koszty niewielkie a radość mam nadzieję będzie ogromna

Pozdrawiam !
klaudia2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 17:04   #326
grzee_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Prezenty :)

Witam Jestem tu nowa więc witam wszystkich
Wielkimi krokami zbliżają się święta więc przeglądnęłam cały wątek w poszukiwaniu inspiracji by stworzyć oryginalny prezent i z góry wszystkim dziękuję hehe

może podziele się moimi pomysłami a dokładniej prezentami jakimi obdarowałam chłopaka

dla chłopaka
-zabrałam go do parku linowego żeby mógł się trochę namęczyć i spocić hihi i szczerze mówiąc, ta niespodzianka chyba najbardziej go ucieszyła
-satynowe bokserki z motywem komiksowym a dokładniej supermana
-oczywiście przeróżne koszulki, sweterki, bluzki itp itp
-album typu "scrapbook" od samych początków związku (dołączone różne cytaty, bilety, opisy, rysunki, wycinki z gazet itp)
-wielka antyrama z mixem naszych zdjęć
-baaaardzo duży lizak w kształcie serca z napisem "kocham Cię"
-osobiście zrobiony tort-miniaturka ze świeczkami "22"
-mnóstwo rysunków w tym mój autoportret (to moja pasja a On bardzo je lubi)
-własnoręcznie wykonane pudełeczku w kształcie serca ozdobione różową perłowopodobną masą i mnóstwem brokatu, a w środku chyba z 200zdjęć (wydrukowane na maluśkim formacie) przewiązanych różową wstążką
-kaczuszkę do kąpieli (bo uwielbia się kąpać )
-ramkę na zdjęcie ozdobioną własnoręcznie przeróżnymi świecącymi koralikami, cekinkami itp
-portfel, perfumy, pasek, zegarek itd
-ogromny plakat FCBarcelony (maniak!)
-shisha (fajka wodna)
-no i siebie przebraną za śnieżynkę hehehe

dołączam zdjęcie ramki na zdjęcie, którą dziś wykonałam na mikołajki

pozdrawiam!

Edytowane przez grzee_
Czas edycji: 2009-11-27 o 17:15
grzee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 11:14   #327
rudykotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Napisane przez Alex922

Na święta kupiłam mu koszulkę, trochę za dużą (To skejt) z taką kulą dyskotekową czarną i z tyłu napisałam 'I never dance alone because I lova Ola'


Cytat:
Napisane przez sysecka Pokaż wiadomość
Rozbroiłaś mnie tą koszulką
i pewnie w tej koszulce wygladał jakby URWAŁ SIĘ Z CHOINKI....

Edytowane przez rudykotek
Czas edycji: 2009-12-11 o 11:16
rudykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 13:06   #328
lovely_paramour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

e. no ja mam teraz taki problem . nie mam pojęcia jaki prezent kupić chłopakowi . !
on lubi
- czekolade
-kawe
-hokeja
-piłkę nożną
-rysować [ bardzo ładnie rysuje ]
- w przyszłości chce być tatuażystą
interesuje sie
-językami obcymi
-komputeram [ haker itp ]
-pali
najczęściej słucha eminema . obejrzał wszystkie serie doktora Housa . podziwia Wojewódzkiego .
mam nadzieje że mi jakoś pomożecie
lovely_paramour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 15:42   #329
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

W Empiku jest fajna ksiązką o Housie za ok.40zł , co jest prawdą w serialu a co nie, sama chciałabym taką dostać, bo uwielbiam Hausa.
Jeśli rysuje, to kup mu zapas gumek chlebowych, jakiś fajny miękki ołowek, może jakiś specjalny blok, sztalugę do rysowania.
Co do piłki nożnej, to albo jakieś szorty do biegania za piłką, piłkę ale wypytaj jaką-sama chciałam kupic kiedyś-o mały włos kupiłabym złą.
Kawa i czekolada to jasne chyba.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:28   #330
esel12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
Dot.: Prezent Dla Chłopaka Na Urodziny !!

Jeśli pali to moze kup mu zapalniczke ZIPPO. moj nie pali a cieszył się jak dziecko.. w sumie dużo facetów lubi takie bajery
esel12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 16:15:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.