Prezenty dla par - Rodziców, znajomych, rodzeństwa, ślubne, rocznicowe, parapetówka - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 20:01   #661
maruda_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Czy pasuje taki prezent??

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
wg mnie to wszystkie twoje pomysly są dobre. Konkretne i napewno sie przydadzą ale ciężko doradzić czy to ma być czajnik, expres czy grill bo nie wiadomo czego im brakuje są kawoszami ?? przesiadują czesto w ogródku? to ty ich znasz, ale chcę tylko powiedzieć że jesteś na dobrym tropie i co z tego nie wybierzesz myśle że będzie dobrze

ja a w zasadzie moje rodzieństwo kupilismy juz rodzicom i expres i taki lepszy czajnik z ustawianiem temp itp i byli zadowoleni, a kawę to oni piją codziennie jak nie kilka razy dziennie

Właśnie brakuje im czajnika, mieli jakiś ale odmówił posłuszeństwa. Teraz gotują wodę na gazie..
Piszesz że kupiliście czajnik z ustawianiem temperatury - ja właśnie taki sobie upatrzyłam.. Fajna rzecz
maruda_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 18:19   #662
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
prezent na bierzmowanie

zostałam poproszona przez siostrę mojego tż-ta żebym była jej świadkiem na bierzmowaniu i tu pojawia się problem jaki dać jej prezent z okazji tego bierzmowania ja dostałam od swojej świadkowej kolczyki ale ona raczej nie chodzi w biżuterii a jeśli już coś to jakaś kolorowa bransoletka pod kolor bluzki, nie mam pojęcia co by jej się spodobało, mój tż-et też nie zna jej gustu może wy macie jakiś pomysł? jeśli był już taki temat w którym znajdę odpowiedź na moje pytanie to jeśli byście mogły wyślijcie mi do niego linka, z góry dziękuję za pomoc
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:49   #663
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: prezent na bierzmowanie

Ja od świadka dostałam pieniądze i czekoladki. Bierzmowanie to nie Komunia św. i nie musisz jej kupować nic drogiego i wystawnego, wystarczy skromny prezent symbolizujący przyjęcie sakramentu. Dziewczyna w wieku 15/16 lat chyba najbardziej byłaby zadowolona z pieniędzy, które będzie mogła wykorzystać na własne potrzeby.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!



Edytowane przez Diversification
Czas edycji: 2010-03-30 o 21:52
Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:40   #664
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: prezent na bierzmowanie

ale czy nie głupio jest dać pieniądze dziewczynie która jest siostrą mojego tż-ta (jestem z nim 1,5 roku)? Czy jego rodzina źle by tego nie odebrała? Mi właśnie chodzi o skromny prezent symbolizujący przyjęcie sakramentu tylko nie mam pomysłu co by to mogło być
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:58   #665
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: prezent na bierzmowanie

W Twoim przypadku dawanie pieniędzy nie jest najlepszym pomysłem. Jeśli nie biżuteria to może książka? musi to być coś co pozostanie z nią na dłużej, mimo że może nie od razu to doceni. Niech ją TŻ podpyta albo jej rodzice
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:50   #666
expectation
Zadomowienie
 
Avatar expectation
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 707
Dot.: prezent na bierzmowanie

U mnie kupuje się skromne prezenty - ja dostałam łańcuszek z krzyżykiem, i różę, mój kolega dostał spinki do mankietów i był bardzo zadowolony.
__________________
W życiu dróg wiele jest, którą wybrać jak iść?

A Bóg map nie rozdaje, nie wiesz dokąd iść...

expectation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 21:14   #667
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: prezent na bierzmowanie

Pismo Święte jest idealnym prezentem na tę okazję.

A taki wątek był całkiem niedawno
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 21:39   #668
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: prezent na bierzmowanie

wiem że taki temat był ale tam wszyscy pisali o biżuterii a ona w niej nie chodzi... tż-et mówi żebym nic jej nie kupowała i jego rodzice na pewno powiedzieliby to samo ale jednak jakiś drobiazg wypada, prawda? Pismo Święte odpada bo mają dostać je wszyscy w kościele na pamiątkę bierzmowania. a książkę to o jakiej tematyce? To jest typowa gimnazjalistka która swój wolny czas spędza ze znajomymi albo na gg i z książką jej nigdy nie widziałam wiec nie mam pojęcia jaka by ją zainteresowała
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:34   #669
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: prezent na bierzmowanie

Biżuteria odpada, Pismo Święte również, a książkę uważam za mało atrakcyjny prezent. Skoro to typowa gimnazjalistka, która lubi wychodzić ze znajomymi to na pewno jakieś pieniądze jej by się przydały, więc podtrzymuję swoją propozycję i uważam, że jej rodzice nie mieliby do Ciebie żadnych pretensji czy coś w tym stylu. Przecież nie mówimy tutaj o kwocie 200/300 zł tylko 50/100.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:30   #670
daemonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 99
Dot.: prezent na bierzmowanie

Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o dawaniu prezentów na bierzmowanie.
daemonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 22:17   #671
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: prezent na bierzmowanie

Ja dostałam kolczyki od świadkowej. I na prawdę również byłam zaskoczona ,że daje się prezenty na bierzmowanie. Prawie nikt nic nie dostał z moich znajomych. Tylko rodzice kasę dali. ;D
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 21:43   #672
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Miś

Misia Giganta jako prezent weselny? Nie sądzę, aby młodzi byli zadowoleni.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:20   #673
Tarara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Miś

Cytat:
Napisane przez Diversification Pokaż wiadomość
Misia Giganta jako prezent weselny? Nie sądzę, aby młodzi byli zadowoleni.
Zgadzam się. Misia możesz podarować koleżance na urodziny, ale na ślub nie wypada...
Tarara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 13:19   #674
PannaDelikatna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wyżyna Katowicka
Wiadomości: 2 485
Dot.: Miś

Prezent powinien być dla pary,a nie tylko dla panny młodej. Miś nie jest tu dobrym pomysłem. Możesz go podarować siostrze z innej okazji,a w cenie misia kupić coś innego.
PannaDelikatna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 18:32   #675
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Miś

Szlag by mnie trafił, gdybym dostała takiego łapacza kurzu...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:57   #676
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Miś

Oj nie nie nie. Szkoda pieniędzy na MISIA. Co taki prezent miałby wyrażać? Bo nie rozumiem. Zszokować gości czy młodych?To ma być zabawne? Bez sensu zupełnie. Moja koleżanka dostała zamiast kwiatów maskotkę wypełnioną grosikami na szczęście ale to była maskotka wiążąca się z jej ksywką z młodości. Jak chcesz być oryginalna to kup duży kosz wiklinowy taki prezentowy, i np. idź do mydlarni i wypełnij go różnymi żelami, olejkami do masażu, mydełkami, świeczkami itp. Będzie efektownie i przynajmniej skorzystają z tego prezentu bo go zużyją w końcu.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:47   #677
natalkaqwert
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pomorze :)
Wiadomości: 146
Dot.: Miś

ucieszylabym sie z misia, ale w jednym przypadku chyba tylko wtedy gdyby w lapce dzierzyl, wycieczke dla dwoch
natalkaqwert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 17:24   #678
joasia65
Raczkowanie
 
Avatar joasia65
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 438
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Wybieram się do kuzynki na 18 urodziny, na początku chciałam jej kupić jakiś mały komplet ze srebra (łańcuszek i zawieszka) ale dziś w sklepie widziałam śliczny serwis do kawy na 4 osoby. Pomyślałam sobie że od koleżanek lub chrzestnych na pewno dostanie jakąś biżuterię i czy nie kupić jej jednak tego zestawu. Miała by pamiątkę na lata i mogła by go używać jak będą do niej koleżanki przychodzić. Jak sądzicie to dobry prezent czy lepiej zostać przy srebrze?
__________________
Pani Magister
joasia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:18   #679
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Cytat:
Napisane przez joasia65 Pokaż wiadomość
Wybieram się do kuzynki na 18 urodziny, na początku chciałam jej kupić jakiś mały komplet ze srebra (łańcuszek i zawieszka) ale dziś w sklepie widziałam śliczny serwis do kawy na 4 osoby. Pomyślałam sobie że od koleżanek lub chrzestnych na pewno dostanie jakąś biżuterię i czy nie kupić jej jednak tego zestawu. Miała by pamiątkę na lata i mogła by go używać jak będą do niej koleżanki przychodzić. Jak sądzicie to dobry prezent czy lepiej zostać przy srebrze?
Serwis do kawy...mając 18lat chyba bym wyśmiała taki prezent a z koleżankami śmiałabym się, że od ciotki klotki dostałam takie coś nie piję herbaty z serwisu jak babcia gdy przychodzą kumpele, piją w kubkach........wolałabym nawet jakąś poduszkę zabawną z dedykacją to też pamiątka na lata, albo magiczną kulę nr8 jak z serialu przyjaciele, albo bym została przy biżuterii tego nigdy za dużo i raczej obędzie się bez obciachu i rozczarowania

A co sądzicie o kuferku na kosmetyki wypełnionym różnymi saszetkami maseczek na twarz, włosy i płatków pod oczy?
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb


Edytowane przez malenstfo24
Czas edycji: 2010-04-07 o 21:11 Powód: dopisek
malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 21:50   #680
natalkaqwert
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pomorze :)
Wiadomości: 146
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Serwis do kawy...mając 18lat chyba bym wyśmiała taki prezent a z koleżankami śmiałabym się, że od ciotki klotki dostałam takie coś
haha dostalam taki od ciotki do tej pory czuje niesmak z udawanego usmieszku bo w sumie prezent to prezent, nie mozna pokazac komus jak daje od serca, ze niestety nie trafil...
Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o kuferku na kosmetyki wypełnionym różnymi saszetkami maseczek na twarz, włosy i płatków pod oczy?
super
ucieszylabym sie:p
moglaby sie znalezc jeszcze jakas odzywka do paznokci
ladny lakier, pare kulek do kapieli ... w sumie super pomysl
natalkaqwert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:46   #681
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Cytat:

super
ucieszylabym sie:p
moglaby sie znalezc jeszcze jakas odzywka do paznokci
ladny lakier, pare kulek do kapieli ... w sumie super pomysl
Nie byłam pewna czy tak biednie nie będzie, ale chyba każda z nas lubi pogrzebać w stoisku z maseczkami, dorzucę lakierki jumpy vipery malutkie mają takie letnie kolory i takie śmieszne kulki widziałam w kształcie delfinków, rozgwiazd, pingwinków za grosze lubię takie duperelki a zawsze szkoda mi kasy, więc zgromadzić tak to wszystko razem tylko znajdę czas i popatrzę za tymi kuferkami i pomęczę was o opinie, który lepszy
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 18:08   #682
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Pytanie do dziewczyn z Trójmiasta głównie. Moja współlokatorka ma niedługo urodziny i postanowiłam sprawić jej jakiś prezent. Jakiś czas temu kupiła ona swojej koleżance na urodziny czarny szal boa i tak jej się spodobał, że zastanawiała się czy sobie nie zostawić . Nie jestem przekonana czy to dobry prezent, ale mamy różne gusta, poza tym przyda jej się na imprezę . No i w końcu to nie mnie ma się podobać.

Moje pytanie to czy orientujecie się może gdzie mogę dostać takie boa i jak to wygląda cenowo?
Wiem, że są na allegro, ale boję się, że wyślą mi jakieś wyliniałe i nie będzie ładnie wyglądało
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 10:45   #683
Monika355
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Myślę że na 18 urodziny biżuteria to lepszy prezent, może jej ewentualnie kupić jakąś bluzeczkę, albo kosmetyk, perfumy.
Monika355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:58   #684
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Cytat:
Napisane przez Monika355 Pokaż wiadomość
Myślę że na 18 urodziny biżuteria to lepszy prezent, może jej ewentualnie kupić jakąś bluzeczkę, albo kosmetyk, perfumy.
Jeżeli to dotyczy mojej wypowiedzi to nigdzie nie napisałam, że to 18 urodziny .
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:12   #685
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Miś na ślub? Też ywazam, że to kiepski pomysł - no chyba, że po slubie, ale dla maleństwa

generalnie uważam, że jeżeli młodzi chca kase to powinno się im ją dać, jeżeli liczą na prezenty to sprawdza się wszystko do domu . . . kieliszki, posciel, naczynia, zastawy stołowe, parowary itp.

A dla koleżanki? Świetny pomysł z tym kuferkiem sama chciałabym coś takiego dostać!!!

ja już zaczynam mysleć o dniu mamy! Strasznie lubie kupowac mojej mamie prezenty.
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:50   #686
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Dla koleżanki mamy siostry fajnym prezentem jest torebka O ile zna się ich gust Tak samo biżuteria - trzeba wiedzieć co się komu spodoba.
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 22:01   #687
QBridgeQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 26
Exclamation prosze o rade-podziekowanie i prezent dla kumpeli

witajcie! Mam taki problem z ktorym nie moge sobie jakos dac rady... Otorz mam kumpele dzieki ktorej poznalam mojego wspanialego mezczyzne i chcialam jej za to podziekowac i moze jakis prezencik dac. Cos malego, skromnego ale od serca i zeby wyrazalo wszystko co chce powiedziec- dziekuje za niego, nas i za swaty!!! Pomozcie... prosze
QBridgeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 13:42   #688
Monika355
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Prezenty dla siostry/kuzynki/przyjaciółki/znajomej

Moja odpowiedź dotyczyła użytkownika Nataliaa
Monika355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 17:15   #689
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: prosze o rade-podziekowanie i prezent dla kumpeli

tak mi się skojarzyło, widziałam ostatnio na allegro takie statuetki w formie podziękowania wygrawerują ci napis jaki tylko chcesz, nie było to zbyt drogie
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 17:43   #690
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Czy pasuje taki prezent??

No to teera jaa byłam świadkową na ślubie mojej siostry i w maju mają 1 rocznice ślubu ii mysle co by im kupić... nie mam zielonego pojęcia... rodzice zamawiają ich zdjęcie na takim płótnie.. takie duze ok 60 na 80 cm. I tak myslalam ze coś ode mnie chyba też by sie przydało?? mają 30-32 lata... hm..hm..
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 23:34:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.