Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz. 34 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 17:10   #4831
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
ZUPEŁNIE nie o to mi chodziło...
A w ogóle co z P.? Odzywa się?
Wiem Justynko, że nie o to
Wem, że raczej się wielu osobom nie podobają takie tatuaże, zwłaszcza u kobiety.

A P. się już długo, długo nie odzywał. Chyba ostatni raz w okolicach moich urodzin
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:11   #4832
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
w ogóle nie chcę nic mówić, ale te , które nie jadą do krakowa powinny zrobić konkurencyjny zlot...np. we wrocku
może poczekajmy aż pogoda sie ustabilizuje


Ins brrr


Justynko wrzuć no jakiś avatarek
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:15   #4833
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość


Justynko wrzuć no jakiś avatarek
Przyłączam się do prośby pusto ta bez niego
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:15   #4834
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Wiem Justynko, że nie o to
Wem, że raczej się wielu osobom nie podobają takie tatuaże, zwłaszcza u kobiety.

A P. się już długo, długo nie odzywał. Chyba ostatni raz w okolicach moich urodzin
cóż, lepiej że masz taki wielki tatuaż niż to paskudztwo które miałaś wcześniej; nie wiedziałam że tak wygląda ten tatuaż który zrobiłaś w wieku 12 lat
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:16   #4835
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
może poczekajmy aż pogoda sie ustabilizuje
wyobrażasz sobie jak pusto tu będzie w sobotę?

w ogóle panika się we mnie obudziła..do końca maja muszę złożyć pracę mgr oprawioną i gotową, bo inaczej będę się mogła pożegnac z obroną w czerwcu no to zapowiada się bardzo pracujący weekend i święta
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:18   #4836
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

kurcze, może jestem dziwna, ale gdybym była facetem, to pewnie 'pomalowałabym' się prawie cała a tak to jednak uważam, że dla kobiety powinny być pewne granice.

Dlatego właśnie nie zrobiłam tego gryfa, co pokazywałam. Bo prawdopodobnie nie oparłabym się na dokończenie rysunku na całe plecy, a jego wizję mam już od lat
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:21   #4837
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Przyłączam się do prośby pusto ta bez niego
właśnie

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
wyobrażasz sobie jak pusto tu będzie w sobotę?

w ogóle panika się we mnie obudziła..do końca maja muszę złożyć pracę mgr oprawioną i gotową, bo inaczej będę się mogła pożegnac z obroną w czerwcu no to zapowiada się bardzo pracujący weekend i święta
przynajmniej bedzie mniej nadrabiania


dasz rade z mgr zdolna jesteś
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 17:23   #4838
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
cóż, lepiej że masz taki wielki tatuaż niż to paskudztwo które miałaś wcześniej; nie wiedziałam że tak wygląda ten tatuaż który zrobiłaś w wieku 12 lat
kurcze, on nie jest wcale aż taki wielki, nie jest po sam łokieć no

A tego tatuażu robionego za dzieciaka wcale nie żałowałam, nigdy dla mnie nigdy to nie było "paskudztwo". Tzn. ja tam się nie gniewam za takie określenia
Ale cóż no, był robiony domowej roboty maszynką, to raz. I w sumie zrobiony był całkiem nieźle - tylko jeden wąs nie do końca wyszedł a kontury no cóż, rozjechały się trochę. Ale trudno się dziwić, trochę mi się urosło przez te 9 lat naprawdę mógł wyglądać o wiele gorzej - istniało duże prawdopodobieństwo, że jak urosnę i skóra się rozciągnie (w sumie efekt ten sam, co zajście w ciążę, tak obrazowo mówiąc ) to będę miała wielką, czarną, bezkształtną plamę
O wartości sentymentalnej się rozwodzić nie będę
W każdym razie, nawet gdybym nie miała możliwości go poprawić, dalej nosiłabym go z wielką sympatią
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:23   #4839
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
właśnie


przynajmniej bedzie mniej nadrabiania


dasz rade z mgr zdolna jesteś
no kurczę nie ma bata żebym nie dała rady..juz ja się zepnę..napisałam do swojej promotor, że jej całą prace przyniosę z końcem kwietnia więc teraz w weekend zasiadam i potem przez święta posiedzę po nocach, poprawię i heja do niej..bo wiem, że poprawki mnie będą czekać..poza tym chcę sprawdzić kto będzie recenzentem, bo nie wiem czy jeden rozdział dobrze napisałam..
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014

Edytowane przez majasn
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:25
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:25   #4840
stygmatek
Zakorzenienie
 
Avatar stygmatek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 704
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Bry

Jestem wyrąbana jak koń po westernie.
Nie mogłam spać w nocy, poszłam 'do szkoły' na 8. Napisałam 2 zaliczenia (jedno raczej zdam, z drugim będzie gorzej). Potem miałam 3h przerwy do kolejnego zaliczenia. Nie poszłam do domu, bo chciałam sie jeszcze pouczyć i wylądowałam w Plazie. Obeszłam wszystkie stoiska ubraniowe, ale nic konkretnego nie wpadło mi w oko niestety (a może stety bo z kasą nie za dobrze). Poszłam na zaliczenie nr 3 dzisiejszego dnia, z potwornym bólem głowy. Coś tam napisałam, ale pewnie nie zdam
Później przyszłam do domu, przeczytałam Was, przespałam się godzinę i wyruszyłam do ortodonty. Z racji tego, że pani przyjmuje w tak dziwnym miejscu, że żeby dojechać, musiałabym się 2 razy przesiadać a tego nie lubię (ogólnie nie lubię autobusów), postanowiłam iść na piechotę.
Zgubiłam się na osiedlu, bo na mapie "jak do nas dojechać" budynek był zaznaczony po drugiej stronie ulicy + w ogóle nie wygląda z zewnątrz jak gabinet, raczej jak jakiś barak. Ale w końcu trafiłam.
I... i sraczka.
Pani miła, wszystko bardzo fajnie tiru riru aleeee... powiedziała, że "istnieją 2 możliwości leczenia", z czego jedna bez usuwania zębów, druga z usuwaniem.
Powiedziałam, że zależy mi na zostawieniu wszystkich zębów- wtedy pani stwierdziła, że tak właściwie to "raczej" się tak nie da Powiedziałam, że zawsze warto spróbować zanim się pozbędę 3 zębów (nie mam już ósemek więc trochę słabo w wieku 23 lat nie mieć 7 zębów + jednego martwego, który nie wiadomo jak długo mi się w paszczy utrzyma); ale pani stwierdziła, że preferuje usuwanie zębów...
No cóż, trochę się zawiodłam i pojadę jeszcze do innej babki na konsultacje. Jeśli potwierdzi, że się nie da bez usuwania zębów to... to chyba nie założę aparatu. Nie wiem, ale nie podoba mi się to.
W drodze powrotnej zahaczyłam o Rossmana i kupiłam sobie peeling + maskę regenerującą do rąk Perfecta spa. Rewelacja!!! W takich saszetkach podwójnych jest. Już po peelingu miałam gładziutkie dłonie. Polecam
A poza tym, zrobiłam same niezbędne zakupy kosmetykowe, starałam się wybierać artykuły w promocjach i ogólnie jakieś tańsze; rachunek- 80zł
Paranoja.

Padam na ryj.
stygmatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:27   #4841
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Ins najważniejsze,że Ty jesteś zadowolona


Maja to jak bedziesz chciała baty za przesiadywanie na wizażu zamiast zajecie sie magisterką to służe pomocą




Britney a Twój avatar (kolorystycznie) kojarzy mi sie ze Smerfetką i myli mi sie



Ola nie myśl pesymistycznie, może akurat zdasz a co do wyrywania zebów ..dobrze ,że chcesz pójść na konsultacje gdzie indziej może uda sie ten ząb uratować
__________________
Miłość nie zna granic ...

Edytowane przez madziamacius8786
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:29
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 17:27   #4842
stygmatek
Zakorzenienie
 
Avatar stygmatek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 704
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Ins jakbym była mężczyzną to bym się bała kobiety z takimi grawerami.
stygmatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:29   #4843
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
Ins najważniejsze,że Ty jesteś zadowolona


Maja to jak bedziesz chciała baty za przesiadywanie na wizażu zamiast zajecie sie magisterką to służe pomocą




Britney a Twój avatar (kolorystycznie) kojarzy mi sie ze Smerfetką i myli mi sie
a dziękuję, ale mam nadzieję, że nie skorzystam
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:30   #4844
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Maja nie bluźnij reke mam wyćwiczoną
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:33   #4845
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
Maja nie bluźnij reke mam wyćwiczoną
Ciekawe gdzieś Ty tę rękę wyćwiczyła?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:33   #4846
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
Maja nie bluźnij reke mam wyćwiczoną
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:33   #4847
stygmatek
Zakorzenienie
 
Avatar stygmatek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 704
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość

Ola nie myśl pesymistycznie, może akurat zdasz a co do wyrywania zebów ..dobrze ,że chcesz pójść na konsultacje gdzie indziej może uda sie ten ząb uratować
Ja myślę raczej realistycznie nie uczyłam się więc raczej nie liczę na jakieś nagłe olśnienie. Napisałam to, co pamiętałam, na moje oko trochę mało. Ale moja wina lenistwo to straszna rzecz.
Ale profesor od okulistyki powiedział, że on lubi jak ktoś przychodzi na poprawki bo przynajmniej potem na zjazdach wie, z kim wódkę pije Jak zabierał ode mnie kartkę i spytał "i jak koleżanko?", ja "chyba się z profesorem na kielonka umówię", on "o proszę, taka postawa mi się podoba, ktoś jeszcze?"; parę osób się zgłosiło a on "ooo mocna ekipa". Śmieszny facet bardzo go lubię. Jest surowy, wymagający ale jednocześnie rewelacyjnie uczy i tak przekazuje wiedzę, że się go słucha z rozdziawioną paszczą

A co do zębów... gdyby chodziło o 1 zęba, chyba bym się zgodziła, ale nie o 2 czy 3... za duża strata, bo jak mi zaczną na starość wypadać, to zawsze o te 3 będzie mniej
stygmatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:34   #4848
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez stygmatek Pokaż wiadomość
Ins jakbym była mężczyzną to bym się bała kobiety z takimi grawerami.
ahahaha w sumie ja wiem, że niektórzy tak reagują

jakbym była meżczyzną bałabym się dziuni al'a skwareczka w mini i białych kozaczkach z tipsami
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:35   #4849
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Ej, to tylko avek
Ins, no a skończyliśmy na statusie "zerwani"? Tzn. pytam z ciekawości, żeby nie było, bo nie mam pojęcia, jak to wszystko się toczyło
Ola, rozumiem, jak to jest z tymi "tanimi" zakupami kosmetycznymi... A co do ortodonty, to bardzo prawdopodobne, że najpierw musisz coś usunąć, ja musiałam się pozbyć wszystkich zębów mądrości, a i był pomysł na rozłupanie mi szczęki może kiedyś się zdecyduję, ale póki co się boję.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 17:40   #4850
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

kurcze, problemy z zębami mnie przerażają
Z jednej strony, chyba nie mam na co narzekać, bo zęby mam (jeszcze) w miarę zdrowe. Nie wiem, co to ból zęba, poza rosnącymi ósemkami. Rosną sobie już ponad 1,5 roku, ale zdaje się że nawet całkiem prosto. No niech sobie rosną w każdym razie.

Tylko mam zgryz krzyżowy (cóż, od kiedy pamiętam ciągle łażę z gumą do żucia w buzi, wiem że to niezdrowe dla zębów i szczeki....). No i oczywiście chciałabym mieć zęby bardziej proste i bielsze

Aż wstyd się przyznać, ale u dentysty nie byłam już dłuuuugie lata i jakoś ciągle nie mogę się zebrać. Boję się jak diabeł święconej wody, mimo że wiem, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. I jeśli coś się dzieje, to lepiej żebym teraz się za to zabrała, niż jak już nie pozostanie nic innego, niż usuwanie ale no nie mogę się zebrać, z roku na rok przekładam

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Justynko, no dla mnie taki status osiągnęliśmy już dawno, dawno
Jak składał mi życzenia urodzinowe to "normalnie", tzn. włącznie z Miśkami, Słońcami i generalnie 'po staremu'.
Nie wiem, co on o tej sytuacji myśli. Nie wiem, czy nadal uważa, że jeszcze zostanę jego żoną
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:40   #4851
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez stygmatek Pokaż wiadomość
Później przyszłam do domu, przeczytałam Was, przespałam się godzinę i wyruszyłam do ortodonty. Z racji tego, że pani przyjmuje w tak dziwnym miejscu, że żeby dojechać, musiałabym się 2 razy przesiadać a tego nie lubię (ogólnie nie lubię autobusów), postanowiłam iść na piechotę.
Zgubiłam się na osiedlu, bo na mapie "jak do nas dojechać" budynek był zaznaczony po drugiej stronie ulicy + w ogóle nie wygląda z zewnątrz jak gabinet, raczej jak jakiś barak. Ale w końcu trafiłam.
I... i sraczka.
Pani miła, wszystko bardzo fajnie tiru riru aleeee... powiedziała, że "istnieją 2 możliwości leczenia", z czego jedna bez usuwania zębów, druga z usuwaniem.
Powiedziałam, że zależy mi na zostawieniu wszystkich zębów- wtedy pani stwierdziła, że tak właściwie to "raczej" się tak nie da Powiedziałam, że zawsze warto spróbować zanim się pozbędę 3 zębów (nie mam już ósemek więc trochę słabo w wieku 23 lat nie mieć 7 zębów + jednego martwego, który nie wiadomo jak długo mi się w paszczy utrzyma); ale pani stwierdziła, że preferuje usuwanie zębów...
No cóż, trochę się zawiodłam i pojadę jeszcze do innej babki na konsultacje. Jeśli potwierdzi, że się nie da bez usuwania zębów to... to chyba nie założę aparatu. Nie wiem, ale nie podoba mi się to.
zęby masz zepsute czy chodzi tylko o przygotowanie pod aparat ? Nie daj sobie nic wyrywać; już lepiej mieć troszeczkę nierówne niż stracić 3 tylne zęby
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:42   #4852
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Ciekawe gdzieś Ty tę rękę wyćwiczyła?
kreciłam sobie nadgarstkiem a co myślałaś????!!

Cytat:
Napisane przez stygmatek Pokaż wiadomość
Ja myślę raczej realistycznie nie uczyłam się więc raczej nie liczę na jakieś nagłe olśnienie. Napisałam to, co pamiętałam, na moje oko trochę mało. Ale moja wina lenistwo to straszna rzecz.
Ale profesor od okulistyki powiedział, że on lubi jak ktoś przychodzi na poprawki bo przynajmniej potem na zjazdach wie, z kim wódkę pije Jak zabierał ode mnie kartkę i spytał "i jak koleżanko?", ja "chyba się z profesorem na kielonka umówię", on "o proszę, taka postawa mi się podoba, ktoś jeszcze?"; parę osób się zgłosiło a on "ooo mocna ekipa". Śmieszny facet bardzo go lubię. Jest surowy, wymagający ale jednocześnie rewelacyjnie uczy i tak przekazuje wiedzę, że się go słucha z rozdziawioną paszczą

A co do zębów... gdyby chodziło o 1 zęba, chyba bym się zgodziła, ale nie o 2 czy 3... za duża strata, bo jak mi zaczną na starość wypadać, to zawsze o te 3 będzie mniej
no to fajnie masz na uczelni ja i tak trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Ej, to tylko avek
ale z avkiem bardziej rzucasz sie w oczy

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
kurcze, problemy z zębami mnie przerażają
Z jednej strony, chyba nie mam na co narzekać, bo zęby mam (jeszcze) w miarę zdrowe. Nie wiem, co to ból zęba, poza rosnącymi ósemkami. Rosną sobie już ponad 1,5 roku, ale zdaje się że nawet całkiem prosto. No niech sobie rosną w każdym razie.

Tylko mam zgryz krzyżowy (cóż, od kiedy pamiętam ciągle łażę z gumą do żucia w buzi, wiem że to niezdrowe dla zębów i szczeki....). No i oczywiście chciałabym mieć zęby bardziej proste i bielsze

Aż wstyd się przyznać, ale u dentysty nie byłam już dłuuuugie lata i jakoś ciągle nie mogę się zebrać. Boję się jak diabeł święconej wody, mimo że wiem, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. I jeśli coś się dzieje, to lepiej żebym teraz się za to zabrała, niż jak już nie pozostanie nic innego, niż usuwanie ale no nie mogę się zebrać, z roku na rok przekładam
no to dzwon teraz do zebolożki
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:45   #4853
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
kreciłam sobie nadgarstkiem a co myślałaś????!!
A nic zupełnie nic.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:46   #4854
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Usuwanie zębów pod aparat jest be. Usunęłam 4 (bo musiało być symetrycznie, jak tu to i tu) i teraz mam za mało, żeby cokolwiek zrobić... A co z Twoją szyną? Nie możesz jej już zawsze mieć? Wydaje się mniej inzwazyjna i problemowa niż aparat stały.

Ins, z chęcią oglądam programy jak LA czy Miami Ink, niektóre tatuaże są piękne, ale akurat Twój jest przerażający. Koszmary nocne uwieczniasz?
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:47   #4855
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Madzia Ty mówiłaś, że peeling można robić tylko raz w miesiącu? Ale enzymatyczny też czy tylko to się odnosiło do mechanicznego?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:48   #4856
stygmatek
Zakorzenienie
 
Avatar stygmatek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 704
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
ahahaha w sumie ja wiem, że niektórzy tak reagują

jakbym była meżczyzną bałabym się dziuni al'a skwareczka w mini i białych kozaczkach z tipsami
A to też
Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Ola, rozumiem, jak to jest z tymi "tanimi" zakupami kosmetycznymi... A co do ortodonty, to bardzo prawdopodobne, że najpierw musisz coś usunąć, ja musiałam się pozbyć wszystkich zębów mądrości, a i był pomysł na rozłupanie mi szczęki może kiedyś się zdecyduję, ale póki co się boję.
Justi ale ja już nie mam żadnego zęba mądrości. Gdybym je miała to bez wahania bym coś usunęła. Ale nie mam już 4 zębów i nie dam sobie wyrwać 3 zdrowych.
Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
kurcze, problemy z zębami mnie przerażają
Z jednej strony, chyba nie mam na co narzekać, bo zęby mam (jeszcze) w miarę zdrowe. Nie wiem, co to ból zęba, poza rosnącymi ósemkami. Rosną sobie już ponad 1,5 roku, ale zdaje się że nawet całkiem prosto. No niech sobie rosną w każdym razie.

Tylko mam zgryz krzyżowy (cóż, od kiedy pamiętam ciągle łażę z gumą do żucia w buzi, wiem że to niezdrowe dla zębów i szczeki....). No i oczywiście chciałabym mieć zęby bardziej proste i bielsze

Aż wstyd się przyznać, ale u dentysty nie byłam już dłuuuugie lata i jakoś ciągle nie mogę się zebrać. Boję się jak diabeł święconej wody, mimo że wiem, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. I jeśli coś się dzieje, to lepiej żebym teraz się za to zabrała, niż jak już nie pozostanie nic innego, niż usuwanie ale no nie mogę się zebrać, z roku na rok przekładam
Ja do dentystów straciłam zaufanie, jak chodziłam w Lublinie przez 2 lata do babki. Tzn. byłam raz, potem tylko kontrole i twierdziła, że mam "piękne ząbki", a potem poszłam do Rzeszowa i się okazało, że mam 6 ubytków i to wcale nie malutkich.

Edytowane przez stygmatek
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:49
stygmatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:48   #4857
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Ins, z chęcią oglądam programy jak LA czy Miami Ink, niektóre tatuaże są piękne, ale akurat Twój jest przerażający. Koszmary nocne uwieczniasz?
Też lubię Miami Ink, arcydzieła tam robią.
Jak buzia? Łuszczysz się?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:50   #4858
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

med, wyżywam się graficznie na byłych facetach
(uśmiałam się, jak powiedziałaś o tych koszmarach, bo B. się dłużej przyglądał, tak patrzy i patrzy i mówię: "widzisz, nawet podobny do Ciebie" )

No cóż, może coś tam siedzi takiego w moim chorym umyśle, że mi się takie rzeczy podobają no. jak trafię kiedyś na kozetkę, to będzie o czym rozmawiać
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:52   #4859
stygmatek
Zakorzenienie
 
Avatar stygmatek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 704
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
zęby masz zepsute czy chodzi tylko o przygotowanie pod aparat ? Nie daj sobie nic wyrywać; już lepiej mieć troszeczkę nierówne niż stracić 3 tylne zęby
Nie mam zepsutych.
Nie chcę prostować dla samej siebie, bo mnie to wali, że mam trochę krzywe, ale takie mam wskazanie od dentysty, że powinnam założyć aparat.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Usuwanie zębów pod aparat jest be. Usunęłam 4 (bo musiało być symetrycznie, jak tu to i tu) i teraz mam za mało, żeby cokolwiek zrobić... A co z Twoją szyną? Nie możesz jej już zawsze mieć? Wydaje się mniej inzwazyjna i problemowa niż aparat stały.
Ale szyna mi nie prostuje zębów, tylko zapobiega zaciskaniu i zgrzytaniu zębami w nocy. Poza tym, nie daje zupełnie nic.
stygmatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:52   #4860
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Przyszła wiosna, ptaszki ćwierkają, a Zazdrośnice na pierścionki czekają! - cz.

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Też lubię Miami Ink, arcydzieła tam robią.
Jak buzia? Łuszczysz się?
Prawie niezauważalnie Dzisiaj dojrzałam kilka suchych miejsc, z których lekko schodzi skóra, ale w sumie to poza tym nic

Ins, szczery był, nie ma co

Olka, ja myślę że ty masz ładne zęby. Nie idealne, ale po kiego Ci proste jak druty takim nakładem pieniędzy i bólu? Do teleturnieju na ładne zeby nie biorą
__________________

30.12.2012
26.04.2014

Edytowane przez medeline
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:54
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.