Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 20:57   #2011
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

skoro Insane uprzedała was ze ma mniej czasu to trzeba bylo zwrócic na to uwage i albo sie nie zapisywać albo teraz czekać na zamówienie. A nie jakieś bunty wszczynacie
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 21:07   #2012
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Insane, sprawdź proszę skrzynkę i odezwij się czy wiadomość doszła. Wysłałam Ci dane do zwrotu pieniążków i adres do wysyłki ciuszków.
Pozdrawiam.

Ps. - Przepraszam Cię z góry mart89 i nie obraź się za to co teraz napiszę... Z całym szacunkiem, ale Ciebie ta sprawa nie dotyczy. Czekamy jedynie na informację od Insane, a forum PLOTKOWE właśnie od tego jest - aby dogadać niektóre kwestie związane z zamówieniem.
Nikt tu nie wszczyna żadnych buntów, na spokojnie się dogadujemy. A nowe zamówienie nie zostało jeszcze złożone, bo Insane nic nie wspominała na temat domówienia, a my (przynajmniej niektóre z nas) nie dokonałyśmy jeszcze wpłat. Pozdrawiam.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2011-04-29 o 21:16
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 21:22   #2013
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Insane, sprawdź proszę skrzynkę i odezwij się czy wiadomość doszła. Wysłałam Ci dane do zwrotu pieniążków i adres do wysyłki ciuszków.
Pozdrawiam.

Ps. - Przepraszam Cię z góry mart89 i nie obraź się za to co teraz napiszę... Z całym szacunkiem, ale Ciebie ta sprawa nie dotyczy. Czekamy jedynie na informację od Insane, a forum PLOTKOWE właśnie od tego jest - aby dogadać niektóre kwestie związane z zamówieniem.
Nikt tu nie wszczyna żadnych buntów, na spokojnie się dogadujemy. A nowe zamówienie nie zostało jeszcze złożone, bo Insane nic nie wspominała na temat domówienia, a my (przynajmniej niektóre z nas) nie dokonałyśmy jeszcze wpłat. Pozdrawiam.

tylko ze takie sprawy uzgadnia/obgaduje się z organizatorka, a nie miedzy sobą, tzn. miedzy dwoma osobami z całego zamówienia. A dobrze ze wspomniałas, ze to forum plotkowe, dlatego kazdy moze wyrazic swoja opinie i tak tez robie. Wiesz brałam już udział w nie jednym zamówieniu, wiec wiem jak to działa i jak któraś z organizatorek nie odpisuje na wasze wiadomości znaczy, ze faktycznie nie ma czasu, wiec wypadałoby to uszanować.
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 21:25   #2014
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

hejka

dostałam dziś swoje prywatne zamówionko, ciuszków troche mi przyszło, oczywiście są perełki i są i szity
Na szczęście mało, i prawie wszystko to niestety ten II gatunek ...
Jutro opisze co i jak , dziś już nie dam rady
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 21:52   #2015
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez mart89 Pokaż wiadomość
tylko ze takie sprawy uzgadnia/obgaduje się z organizatorka, a nie miedzy sobą, tzn. miedzy dwoma osobami z całego zamówienia. A dobrze ze wspomniałas, ze to forum plotkowe, dlatego kazdy moze wyrazic swoja opinie i tak tez robie. Wiesz brałam już udział w nie jednym zamówieniu, wiec wiem jak to działa i jak któraś z organizatorek nie odpisuje na wasze wiadomości znaczy, ze faktycznie nie ma czasu, wiec wypadałoby to uszanować.
Uzgadniałyśmy na forum, że osoby chętne wezmą udział w domówieniu - zatem ja z domówienia się wypisuję. Sorry, ale nie chcę się przed Tobą tłumaczyć. Piszę na PLOTKOWYM, bo w ten sposób dogadujemy się z naszą organizatorką. Chciałam wiedzieć, co o tym myślą pozostałe dziewczyny.

Ps. - Pisałam już o tym wielokrotnie. Wiem, że Insane nie ma czasu, zatem NIE CHCEMY (niektóre z nas) jej dalej męczyć. Rozumiesz? Jeżeli pozostałe dziewczyny chcą jednak złożyć domówienie to ok, przecież ja im tego nie bronię. Po prostu piszę na ogólnym, żeby potem nikt nie czekam aż złożę zamówienie i dołożę się do wspólnej przesyłki. Nie wiem co w tym złego, że o tym piszemy, przecież domówienie jest dobrowolne i sama organizatorka to zaznaczyła, że jeżeli zbierze się kilka chętnych to je złoży do hurtowni. Na razie się dogadujemy, sprawdzamy, czy w ogóle są osoby chętne, czy opłaca się domawiać ciuszki i zawracać głowę organizatorce. Cóż my takiego strasznego zrobiłyśmy? Nic więcej nie muszę i nie chcę dodawać.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2011-04-29 o 21:58
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 22:05   #2016
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Uzupełniłam wątek o nadania - paczki poszły do osób które wysłały mi najprędzej adresy.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 22:09   #2017
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Uzgadniałyśmy na forum, że osoby chętne wezmą udział w domówieniu - zatem ja z domówienia się wypisuję. Sorry, ale nie chcę się przed Tobą tłumaczyć. Piszę na PLOTKOWYM, bo w ten sposób dogadujemy się z naszą organizatorką. Chciałam wiedzieć, co o tym myślą pozostałe dziewczyny.

Ps. - Pisałam już o tym wielokrotnie. Wiem, że Insane nie ma czasu, zatem NIE CHCEMY (niektóre z nas) jej dalej męczyć. Rozumiesz? Jeżeli pozostałe dziewczyny chcą jednak złożyć domówienie to ok, przecież ja im tego nie bronię. Po prostu piszę na ogólnym, żeby potem nikt nie czekam aż złożę zamówienie i dołożę się do wspólnej przesyłki. Nie wiem co w tym złego, że o tym piszemy, przecież domówienie jest dobrowolne i sama organizatorka to zaznaczyła, że jeżeli zbierze się kilka chętnych to je złoży do hurtowni. Na razie się dogadujemy, sprawdzamy, czy w ogóle są osoby chętne, czy opłaca się domawiać ciuszki i zawracać głowę organizatorce. Cóż my takiego strasznego zrobiłyśmy? Nic więcej nie muszę i nie chcę dodawać.
ale wymyślacie, kombinujecie, a to przecież wszystko zależy od organizatorki
nigdy nie widziałam tu takich dyskusji, bez udziału organizatorki

poza tym jak nie odpisuje, to nie zasypujcie jej pytaniami


sorry za off
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 22:14   #2018
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Piszę na PLOTKOWYM, bo w ten sposób dogadujemy się z naszą organizatorką.
jakoś nie zauważyłam, abyś dogadywała się teraz z organizatorka
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 22:25   #2019
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Uzupełniłam wątek o nadania - paczki poszły do osób które wysłały mi najprędzej adresy.
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 22:38   #2020
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Dyskusję uważam za zakończoną z mojej strony.
_________________________ __________________

Opiszę kilka ciuszków, które zamówiłam z AWANTI poprzez Allegro. Może którejś z Was taka recenzja się przyda

1) opisywana przeze mnie wcześniej koszulka firmy FISHBONE z wizerunkiem duszka - dla mnie osobiście rewelacja. Świetna gatunkowo za dosyć okazyjną cenę (aktualnie kosztują 10zł na stronie hurtowni).

2) Tunika nietoperz firmy Amisu. Koszulka jest w dosyć żywych kolorach, taka szalona zieleń nie wszystkim odpowiada. Na przodzie koszulki wszyte zostały cekiny, które bardzo fajnie się prezentują. Na dole znajduje się ściągacz, zaś dekolt jest w kształcie bardzo luźnej fali (trzeba nosić cienki t-shirt pod spodem albo się nie nachylać). Poza tym fajny, przewiewny materiał, który prześwituje, ale tylko na pleckach. Ogólnie polecam, bo jest na prawdę oryginalna.

3) Swego czasu były w ofercie hurtowni Disney'owskie koszulki z wizerunkiem Kubusia Puchatka i osiołka. Materiał cienki, przewiewny, ale dobry gatunkowo. Bluzeczka się rozciąga, ciało przez nią oddycha - na lato jest akurat.

4) Ciemno różowa bluzeczka-tunika (jest dosyć długa jak na t-shirt) firmy BSK. Bluzeczka posiada fajne aplikacje w formie małych, czarnych kamyczków, które umieszczone są na wizerunku kotków. Fajniutka, materiał dosyć solidny.

5) Z tego zakupu jestem bardzo zadowolona. Bluzeczka firmy Blind Date jest fantastyczna, ładny kolor, standardowa rozmiarówka, extra materiał (najlepszy gatunkowo ze wszystkich wymienionych przeze mnie ciuszków). Na pewno w przyszłość zamówię tą bluzeczkę jeszcze raz, tylko może tym razem w innym kolorze.

6) Niestety trafiłam na jeden chybiony ciuszek. W rzeczywistości ta bluza (firma SOPHIE) nie prezentowała się tak rewelacyjnie jak na zdjęciu. Ogólnie bluza była szersza, aniżeli dłuższa (taki worek troszkę), sprawiała wrażenie powyciąganej, rozciągniętej. Cekiny były bardzo brzydko naszyte na ramionach... Tego samego dnia od razu zrobiłam zwrot bluzki. Stanowczo odradzam zakupu.

Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję że pomoże to niektórym w ewentualnych przyszłych zakupach.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2011-04-29 o 23:00
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 23:32   #2021
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Dotarłam do domu i odczytałam wszystkie PW. Zgodnie z ostatnim wynika, że rezygnujecie z domówienia, pomimo wcześniejszych deklaracji (w moim ostatnim poście napisałam, że okres świąteczny to dla mnie wyrabianie 300% normy w pracy i najbardziej realny termin wysyłki rzeczy włącznie z domówieniem to czas po weekendzie majowym )
To nie jest tak, że nie odpisuję na 5 takich samych PW dziennie, bo jestem złośliwa albo mi się nie chce. Tylko po prostu nie ma mnie w domu, bo mam w pracy 14 albo 16-godzinną zmianę

Domówienie zostało już wysłane do hurtowni. Niemniej jednak widnieje informacja, że hurtownia ma wolne do 3 maja. Więc jeśli rezygnujecie, to proszę o wspólną decyzję, a postaram się po prostu zrezygnować z całego zamówienia.
Przy czym w takiej sytuacji nie ma możliwości, że np. 2 osoby rezygnują, a 5 osób chce realizować domówienie.

a teraz idę nadrabiać wątek
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 08:26   #2022
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Domówienie zostało już wysłane do hurtowni.
Oooo to bardzo Cię przepraszam!! Na prawdę nie widziałam, że już zrobiłaś domówienie, bo nic na ten temat nie pisałaś, a ja nawet nie dopłaciłam Ci brakującej kaski. Zatem przepraszam za zamieszanie. Przepraszam Cię Insane, skoro domówienie już wysłane to ja nadal CHCĘ w nim uczestniczyć. Wybacz mi proszę.
Pozdrawiam.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 09:04   #2023
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Dotarłam do domu i odczytałam wszystkie PW. Zgodnie z ostatnim wynika, że rezygnujecie z domówienia, pomimo wcześniejszych deklaracji (w moim ostatnim poście napisałam, że okres świąteczny to dla mnie wyrabianie 300% normy w pracy i najbardziej realny termin wysyłki rzeczy włącznie z domówieniem to czas po weekendzie majowym )
To nie jest tak, że nie odpisuję na 5 takich samych PW dziennie, bo jestem złośliwa albo mi się nie chce. Tylko po prostu nie ma mnie w domu, bo mam w pracy 14 albo 16-godzinną zmianę

Domówienie zostało już wysłane do hurtowni. Niemniej jednak widnieje informacja, że hurtownia ma wolne do 3 maja. Więc jeśli rezygnujecie, to proszę o wspólną decyzję, a postaram się po prostu zrezygnować z całego zamówienia.
Przy czym w takiej sytuacji nie ma możliwości, że np. 2 osoby rezygnują, a 5 osób chce realizować domówienie.

a teraz idę nadrabiać wątek
Hej

mysłalysmy ze nie robiłas domowienia zatem skoro poszlo to mysle ze sprawa jest jak najbardziej aktualna.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 10:01   #2024
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

wysłałam wczoraj paczki dziewczynom zaznaczonym na żółto w moim arkuszu
rozliczenie zrobię jak tylko znajdę jakąś dłuższą chwilkę
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 10:29   #2025
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Olu jesteś niesamowita w ogóle to chyba pierwszy raz jest wszystko co chciałam
Jak tylko uzupełnisz arkusz o koszty wysyłki to puszczę Ci przelew
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 13:05   #2026
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II


Niuto - wysyłać jeszcze raz dane? Bo wysyłałam wczoraj i nie wiem czy dobrze zatytułowałam, no i danych do zwrotu nie podałam
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 13:53   #2027
miracle2808
Raczkowanie
 
Avatar miracle2808
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
GG do miracle2808 Send a message via Skype™ to miracle2808
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Bethie, rozumiem, że AVANTI 5 czeka cierpliwie za weryfikacją?
__________________
bo czasem mam taką chwilę,
że chciałabym dostać szczęście za darmo

miracle2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 14:52   #2028
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Uzupełniłam wątek o nadania - paczki poszły do osób które wysłały mi najprędzej adresy.

Rozumiem, że Miracollo jeszcze nie wysyłasz? Pisałam, że możesz rzeczy z Awanti i Miracollo posłać razem, a adres wysłałam już dawno
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 15:16   #2029
mnka
Zakorzenienie
 
Avatar mnka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 927
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez mart89 Pokaż wiadomość
skoro Insane uprzedała was ze ma mniej czasu to trzeba bylo zwrócic na to uwage i albo sie nie zapisywać albo teraz czekać na zamówienie. A nie jakieś bunty wszczynacie
Insane powiedziała o braku czasu dopiero PO złożeniu zamówienia, więc wyluzuj.

Czy ktoś ma już Disneyowskie koszulki i zmierzyłby mi jakąś?

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mnka Pokaż wiadomość
Hej, nie usuwałam zdjęć, tylko po prostu hotlinkowałam z awanti, więc jak u nich zginęły to w poście też. Nie zamawiałam białej z myszką miki, ale gdybyś miała chwilę zrobić zdjęcie (nie ma jej na stronie, nie pamiętam która to jest) to może bym się na nią zdecydowała

Insane nie wiem czy widziałaś tą moją poprzednią wiadomość, więc cytuję jeszcze raz.
mnka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 15:21   #2030
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość

Rozumiem, że Miracollo jeszcze nie wysyłasz? Pisałam, że możesz rzeczy z Awanti i Miracollo posłać razem, a adres wysłałam już dawno
Wszystko jest w moim wątku.
Tak jak wspomniałam wysłałam tym którzy wysłałi najszybciej i tyle ile byłam w stanie wziąć na pocztę- a było to ok.30paczek licząc jeszcze inne zamówienia. Więc widocznie wysłałaś adres później niż dziewczyny do których przesyłki poszły. A oczywiście resztę paczek mam w planach wysłać, ale kiedy dokładnie to nie wiem bo nie orientuję się w tych dniach wolnych.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 15:27   #2031
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Wszystko jest w moim wątku.
Tak jak wspomniałam wysłałam tym którzy wysłałi najszybciej i tyle ile byłam w stanie wziąć na pocztę- a było to ok.30paczek licząc jeszcze inne zamówienia. Więc widocznie wysłałaś adres później niż dziewczyny do których przesyłki poszły. A oczywiście resztę paczek mam w planach wysłać, ale kiedy dokładnie to nie wiem bo nie orientuję się w tych dniach wolnych.
Spokojnie, tylko zapytałam W Twoim wątku nie ma nic o wysyłce Miracollo. I rozumiem, że masz dużo paczek, nie mam żadnych pretensji, bo znam zasady, a że to wątek plotkowy to uznałam że nie zaszkodzi zapytać.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 15:33   #2032
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Ale ja jestem spokojna. W moim poście nie ma złości ani nic.
Wszystko jest- w 1 poście, tam przeważnie umieszczam "aktualności".
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 15:48   #2033
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ale ja jestem spokojna. W moim poście nie ma złości ani nic.
Wszystko jest- w 1 poście, tam przeważnie umieszczam "aktualności".
A no jest, ja informacji szukałam w poście z zamówieniem, a nie w pierwszym Będę wiedzieć na przyszłość, dziękuję
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 19:43   #2034
viconia89
Raczkowanie
 
Avatar viconia89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 286
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Właśnie przelałam dopłatę Jeszcze raz dziękuję baaardzo Olu za zamówienie
__________________
i shopping
viconia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:24   #2035
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość

Niuto - wysyłać jeszcze raz dane? Bo wysyłałam wczoraj i nie wiem czy dobrze zatytułowałam, no i danych do zwrotu nie podałam
jeżeli nie podałaś nr konta, to poproszę jeszcze raz
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 22:28   #2036
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez miracle2808 Pokaż wiadomość
Bethie, rozumiem, że AVANTI 5 czeka cierpliwie za weryfikacją?
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 08:10   #2037
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Coś ruszyło z naszą weryfikacją u Angel001 ?
weela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:09   #2038
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
Coś ruszyło z naszą weryfikacją u Angel001 ?
jeszcze nie odesłali weryfikacji
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:22   #2039
KASIA EN
Raczkowanie
 
Avatar KASIA EN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Strasznie się grzebią nygusy
__________________
Don’t let anyone ever make you feel like you don’t deserve what you want.
KASIA EN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:56   #2040
wark0cz
Rozeznanie
 
Avatar wark0cz
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 623
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY II

Bethie mam pytanie bo już troszkę zgłupiałam.

Przez ten cały szum z nowym wizażem nie wiem w końcu czy jestem w tym zamówieniu czy nie (chodzi o to ostatnie zamówienie).
Pomimo, że wysłałam pw do Ciebie - nie dostałam odpowiedzi. Nie dostałam również danych do przelewu.
Prosiłabym o odpowiedź, bo nie wiem czy mam odkładać pieniądze czy nie.

Tą wiadomość piszę na plotkowym już drugi raz.
wark0cz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.