MAKIJAŻ AYLAR LIE (laska z klipów basshuntera) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 15:57   #1
Katarina425
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1

MAKIJAŻ AYLAR LIE (laska z klipów basshuntera)


Hej Bardzo chciałabym się dowiedzieć jak robic makijaż jak u tej dziewczyny (odcien rozu błyszczyka itp). Na kazdym teledysku wygląda zjawiskowo i makijaż nie jest przesadnie mocny.Ona jest przepiekna! Mam podobny typ urody, ciemna karnacja, ciemne oczy, czarne włosy. Bardzo mi na tym zależy. Jeżeli ktos by widział jakies sukienki podobne do tej czarnej z teledysku Now You're Gone lub rozowej z "topem" z All I Ever Wanted, bardzo proszę o odpowiedz!
Pozdawiam
kilka fotek (niestety jeżeli chodzi o sukienki, trzeba ogladnac teledyski bo nie ma wyraznych zdjec). Prosiłabym jeszcze o pomoc w sprawie włosów. Ostatnie zdjecie zalaczam swoje. imagesCA1O3CZU.jpg

SNF01BIZ5-280_568740a.jpg

n%19.jpg

z5617479X.jpg

0.jpg

now%20you're%20gone.jpg

Aylar_Lie_1.jpg

DCB 100067.jpg

Edytowane przez Katarina425
Czas edycji: 2011-01-29 o 17:26
Katarina425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 16:56   #2
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: MAKIJAŻ AYLAR LIE (laska z klipów basshuntera)

no faktycznie trzeba przyznać, ze jestes podobna :p
Moim zdaniem ta dzieczyna w swoim makijażu bazuje na podkładzie, bronzerze, rozświetlaczu, oko oprawia kreską eyelinerem, tuszem i na niektórych zdjęciach ma jeszcze brązowy, beżowy i jaśniejszy (pod brwiami) cień , usta delikatnym różowym lub cielistym błyszczykiem. No i weź pod uwagę, że te zdjęcia są obrabiane w photoshopie ale myślę, że nie będziesz miała problemu z uzyskaniem podobnego efektu.

Edytowane przez roxanaL
Czas edycji: 2011-01-29 o 21:46
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 11:27   #3
Ashkali
Raczkowanie
 
Avatar Ashkali
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: afer dhe larg
Wiadomości: 42
Dot.: MAKIJAŻ AYLAR LIE (laska z klipów basshuntera)

aj, jesteś śliczna i bardzo podobna do Aylar! co do włosów, to też się nad tym zastanawiałam..., ona ma tak ślicznie natapirowane włosy na czubku (a może ma taki gąszcz włosów, że nie potrzebuje do tego fryzjerów??), że też bym tak chciała, bo niestety naturalnie mam przyklapnięte;p jakiś sposób jak podnieść u nasady włosy a la Aylar? dziewczynki, piszcie!
__________________
her love is like a Cheshire cat
at first so friendly, but at you it laughs

http://www.pustamiska.pl
http://www.karmimypsiaki.pl
http://www.centaurus.org.pl
Ashkali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 15:34   #4
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: MAKIJAŻ AYLAR LIE (laska z klipów basshuntera)

podbijam mnie tez ciekawi jej makijaz bo hjest delikatny a jednak podkresla urode....kreska eyelinerem jest chyba od polowy oka....nie wiem bo nie widac nic;/ moze ktos ma dokladniejsze zdjecia makijazu jej oka????

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

jak zrobic makijaz z pocztku tego teeldysku gdy lezy w lozku??? czy to jest kreska brazowa od polowy oka czy cien?? prosze o pomoc http://www.youtube.com/watch?v=XsTMn...feature=relmfu
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.