Ukrywanie przeszłości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-15, 00:01   #1
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 294

Ukrywanie przeszłości


Cześć, chciałam poradzić się Was w kwestii pytań o przeszłość i zaufania w związku. Jestem z moim obecnym partnerem od 10 miesięcy, rozmawialiśmy bardzo ogólnie o naszych poprzednich związkach, czy mamy kontakt z byłymi, czy zdarzały się przygodne kontakty, ale bez żadnych imion ani szczegółów. Ostatnio rozmawiałam z partnerem o wieczorach kawalerskich/panieńskich, po czym on przyznał się że był raz na kawalerskim w klubie nocnym ze striptizem. Zabolało mnie, bo wcześniej wspominał o tym wieczorze że spotkali się na gokarty i piwo, że brzydzi się klubami go-go, ale dopiero teraz opowiedział jak to dokładnie wyglądało. Podobnie był kiedyś na ślubie i mówił mi o tym, ale dopiero po czasie przyznał, że na wesele z noclegiem zabrał dziewczynę z którą wcześniej się spotykał i rzekomo uciął kontakt bo źle im się spędzało czas (a nie mówił o niej wcześniej, gdy rozmawialiśmy o byłych). Zastanawia mnie to wychodzenie na jaw różnych szczegółów po czasie. Sama jestem typem spokojnej dziewczyny, oczywiście spotykam się ze znajomymi i chodziłam na domówki, ale nie robiłam tego co on. Jakby facet wiedział, że nie akceptuję pewnych zachowań, wstydził się rozrywkowej przeszłości i udawał świętego. Widzę, jaki on ma stosunek do kobiet - ma być naturalna, bez nałogów, nie chodzić do klubów, tatuaże są be, on jest taki nieśmiały i nie szuka przygód ale po czasie dowiaduję się takich rzeczy. Rozumiem, że każdy ma swoje tajemnice i życie przed związkiem, nie wypytuję go, ale boję się tych szczegółów, które wychodzą na jaw po czasie, a dla mnie są trudne do zaakceptowania. Boję się, że on mówi mi to co chcę usłyszeć, a pewnego dnia dowiem się o nim czegoś naprawdę przykrego. Co o tym sądzicie? Czy miałyście podobne sytuacje w związku i jak radzicie z tym postąpić? Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie i dyskusję.

Edytowane przez Aelora
Czas edycji: 2021-11-17 o 02:33
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 10:07   #2
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ukrywanie przeszłości

On ci się nie musi spowiadać z każdej pierdoły z wielu lat życia przez związkiem z tobą.
Ja bym nie wpadła na to, że partner może mi robić problemy i że w ogóle to robi różnicę, czy x lat temu poszłam na wesele sama czy z kimś, czy tam spaliśmy, czy nie, czy w jednym łóżku, czy w dwóch osobnych i ręce na kołderce. Zwłaszcza że jeśli dobrze rozumiem, to była w tamtym czasie jego dziewczyna, a nie grzybiarka zgarnięta z drogi przez las.
Nie wiem, jakie to jest przekroczenie pewnych granic, o ile nie jesteście głęboko wierzącymi w obojętnie jakiej religii.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 10:14   #3
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
. Zabolało mnie,
Serio?

Może powiedz mu, żeby szczegółowo opisał ci całe swoje życie, począwszy od pierwszych zabaw w doktora w dzieciństwie, żebyś później nie była rozczarowana i mogła to ewentualnie skonfrontować z rzeczywistością.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 10:22   #4
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Macie całkowitą rację, że nie musi mi się spowiadać i ja go nie wypytuję, po prostu martwi mnie że tak dawkuje informacje. Oba tematy były poruszone dużo wcześniej, tylko po czasie wyszło na jaw że wyglądały inaczej niż je przedstawił i to wzbudza mój niepokój, czy też się z tym spotkałyście?. Widzę, jaki on ma stosunek do kobiet - ma być naturalna, bez nałogów, nie chodzić do klubów, tatuaże są be, on jest taki nieśmiały i nie szuka przygód ale po czasie dowiaduję się takich rzeczy
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 10:33   #5
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
wyszło na jaw
Niepokojące jest to, jak to przeżywasz.

Tak, moj partner zataił przede mną, ale była bardziej istotną kwestia, niż opisywane przez Ciebie pierdoły. Przejawiasz objawy bluszczowatości.

A jeśli nie ufasz swojemu partnerowi, sądząc że coś więcej ukrywa, to związek raczej bez przyszłości.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 10:36   #6
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Macie całkowitą rację, że nie musi mi się spowiadać i ja go nie wypytuję, po prostu martwi mnie że tak dawkuje informacje. Oba tematy były poruszone dużo wcześniej, tylko po czasie wyszło na jaw że wyglądały inaczej niż je przedstawił i to wzbudza mój niepokój, czy też się z tym spotkałyście?. Widzę, jaki on ma stosunek do kobiet - ma być naturalna, bez nałogów, nie chodzić do klubów, tatuaże są be, on jest taki nieśmiały i nie szuka przygód ale po czasie dowiaduję się takich rzeczy
Jeśli mu nie ufasz i uważasz go za hipokrytę to nic na siłę. Możesz go w każdej chwili pożegnać. Z jednej strony uważam, że nie fair jest mieć pretensje do ludzi o przeszłość, z drugiej, że nie ma co się męczyć z kimś kto nam nie pasuje z jakiś względów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 10:51   #7
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Macie całkowitą rację, że nie musi mi się spowiadać i ja go nie wypytuję, po prostu martwi mnie że tak dawkuje informacje. Oba tematy były poruszone dużo wcześniej, tylko po czasie wyszło na jaw że wyglądały inaczej niż je przedstawił i to wzbudza mój niepokój, czy też się z tym spotkałyście?. Widzę, jaki on ma stosunek do kobiet - ma być naturalna, bez nałogów, nie chodzić do klubów, tatuaże są be, on jest taki nieśmiały i nie szuka przygód ale po czasie dowiaduję się takich rzeczy

Czyli tak naprawdę problemem chyba jest to, że udaje kogoś innego niż jest. Tutaj cudów nie ma - albo akceptujesz albo się wycofujesz.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-15, 10:58   #8
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Ale jakich rzeczy Ty się dowiadujesz? Jakie granice on niby przekroczył?

Że zaprosił koleżankę na weselę? No, jak nie miał pary i nie chciał iść sam to zaprosił. Co w tym dziwnego? A że wesele było z noclegiem - większość jest, bo ciężko oczekiwać, że goście będą po nocy wracać do domu, więc rezerwuje im się jakiś hotel, żeby mogli się kimnąć. To nie znaczy z automatu, że on się z tą koleżanką przespał.

Jedyne, do czego w zasadzie można się doczepić to ta striptizerka na kawalerskim, ale tu też - gdyby on sam z siebie chodził do klubów nocnych to okej, jest to jakaś "rozrywkowa przeszłość", ale to, że raz poszedł na imprezę, gdzie ktoś zamówił panu młodemu taką usługę... No, nie przesadzajmy.

Jak dla mnie to czepiasz się go o zupełne pierdoły i patrząc na Twoją reakcję - zastanów się, czy powodem, dla którego on nie powiedział Ci tego od razu nie jest przypadkiem to, że on wiedział, że z powodu tak błahych i nic nie znaczących rzeczy Ty będziesz miała do niego pretensje.

EDYCJA: doczytałem - to na weselu to nie była koleżanka, ale dziewczyna, z którą się spotykał, czyli jak rozumiem po prostu jakaś laska, z którą parę razy umówił się na randkę, ale nie byli oficjalnie parą. Nie widzę nic złego ani w tej relacji, ani w tym, że zaprosił taką dziewczynę na wesele.

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-11-15 o 11:36
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 11:03   #9
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Macie całkowitą rację, że nie musi mi się spowiadać i ja go nie wypytuję, po prostu martwi mnie że tak dawkuje informacje. Oba tematy były poruszone dużo wcześniej, tylko po czasie wyszło na jaw że wyglądały inaczej niż je przedstawił i to wzbudza mój niepokój, czy też się z tym spotkałyście?. Widzę, jaki on ma stosunek do kobiet - ma być naturalna, bez nałogów, nie chodzić do klubów, tatuaże są be, on jest taki nieśmiały i nie szuka przygód ale po czasie dowiaduję się takich rzeczy
Z tego co piszesz wynika, że Twój chłopak to zapewne ten typ co sam żyje przeciętnym życiem, gdzie związki, randki bez określenia statusu, ewentualnie czasem jednonocna przygoda na imprezie jest okej, ale kobiety o takim trybie życia nie chce i najlepiej by była szarą myszką, która z płcią przeciwną to raptem w podstawówce na lody wyszła.
Zwykły hipokryta o podwójnych standardach. Do ciebie należy decyzja czy taki światopogląd ci przeszkadza czy nie. Na zmianę w tym zakresie raczej nie masz co liczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 11:15   #10
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Macie całkowitą rację, że nie musi mi się spowiadać i ja go nie wypytuję, po prostu martwi mnie że tak dawkuje informacje. Oba tematy były poruszone dużo wcześniej, tylko po czasie wyszło na jaw że wyglądały inaczej niż je przedstawił i to wzbudza mój niepokój, czy też się z tym spotkałyście?. Widzę, jaki on ma stosunek do kobiet - ma być naturalna, bez nałogów, nie chodzić do klubów, tatuaże są be, on jest taki nieśmiały i nie szuka przygód ale po czasie dowiaduję się takich rzeczy
To po prostu mu powiedz, że jak opowiada o czymkolwiek z przeszłości, to ma to robić maksymalnie obszernie, kwieciście, nie pomijając tego jak był ubrany, kto z nim był, co robił, co jadł, co myślał itp.
Tak jak to opowiada Gloria z Modern Family
https://youtu.be/XcOZVGe1ZSo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 11:17   #11
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Calla_ Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz wynika, że Twój chłopak to zapewne ten typ co sam żyje przeciętnym życiem, gdzie związki, randki bez określenia statusu, ewentualnie czasem jednonocna przygoda na imprezie jest okej
Na jakiej podstawie Ty w ogóle wyciągasz takie wnioski?

Bo jedyne, co widzę w postach autorki to to, że zaprosił koleżankę na wesele, gdzie był zapewniony nocleg i że raz poszedł na kawalerski, gdzie ktoś zamówił panu młodemu striptizerkę. Gdzie Ty tu widzisz jakieś "jednonocne przygody" czy "związki lub randki bez określenia statusu"?

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-11-15 o 11:22
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-15, 11:22   #12
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
😂😂😂

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ElBelzebub Pokaż wiadomość
Na jakiej podstawie Ty w ogóle wyciągasz takie wnioski? Bo czytam posty autorki i ja tam nie widzę nic, co sugerowałoby to, co napisałaś.
Bo był na kawalerskim i poszli wszyscy do klubu ze striptizem, a on się nie wyłamał, a taki nieśmiały niby, a bezczelnie i być mozecpazernie 😂 wgapał się na zdzirowatą ociekającą seksem, wulgarną i lubieżną tancerkę, a taki nieśmiały i skromny.
Ale dopytaj może, odwracał wzrok lub odwracał głowę,gdy ściągała staniczek z nabrzmiałych piersi.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 11:33   #13
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Bo był na kawalerskim i poszli wszyscy do klubu ze striptizem, a on się nie wyłamał, a taki nieśmiały niby, a bezczelnie i być mozecpazernie �� wgapał się na zdzirowatą ociekającą seksem, wulgarną i lubieżną tancerkę, a taki nieśmiały i skromny.
No tak, powinien był uciec z kawalerskiego i pobiec po księdza egzorcystę, żeby wodą święconą wypalić nasienie szatana z oczu zboczonych kolegów i posłać tego grzesznego demona do piekła

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-11-15 o 11:34
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 11:35   #14
obLIWion
Raczkowanie
 
Avatar obLIWion
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 180
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Cześć, chciałam poradzić się Was w kwestii pytań o przeszłość i zaufania w związku. Jestem z moim obecnym partnerem od 10 miesięcy, rozmawialiśmy bardzo ogólnie o naszych poprzednich związkach, czy mamy kontakt z byłymi, czy zdarzały się przygodne kontakty, ale bez żadnych imion ani szczegółów. Ostatnio rozmawiałam z partnerem o wieczorach kawalerskich/panieńskich, po czym on przyznał się że był raz na jednym kawalerskim, który zakończył się wyjściem do klubu nocnego i pokazem striptizerki. Zabolało mnie, bo wcześniej wspominał o tym wieczorze że spotkali się na gokarty i piwo, ale dopiero teraz opowiedział jak to dokładnie wyglądało. Podobnie był kiedyś na ślubie i mówił mi o tym, ale dopiero po czasie przyznał, że na wesele z noclegiem zabrał dziewczynę z którą wcześniej się spotykał (a nie mówił o niej wcześniej, gdy rozmawialiśmy o byłych). Zastanawia mnie to wychodzenie na jaw różnych szczegółów po czasie. Sama jestem typem spokojnej dziewczyny, oczywiście spotykam się ze znajomymi i chodziłam na domówki, ale nigdy nie przekroczyłam pewnych granic. Jakby facet wiedział, że nie akceptuję pewnych zachowań, wstydził się rozrywkowej przeszłości i udawał świętego. Rozmawialiśmy o potrzebie szczerości, on sam podkreśla że podstawą związku jest zaufanie ale boję się tych szczegółów, które wychodzą na jaw po czasie. Boję się, że on mówi mi to co chcę usłyszeć, a pewnego dnia dowiem się o nim czegoś naprawdę przykrego. Co o tym sądzicie? Czy miałyście podobne sytuacje w związku i jak radzicie z tym postąpić? Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie i dyskusję.

Nie widzę problemu, widzę za to plus. Masz wyszalanego gościa, który mimo głowy pełnej męskich szaleństw postanowił związać się ze "spokojną dziewczyną", której jedynym szaleństwem mogło być posłodzenie herbaty dwoma łyżeczkami cukru zamiast jedną. Nie dopisuj sobie. To, że ktoś próbował narkotyków, wcale nie znaczy że leżał w jakimś brudnym kiblu (takim ze sceny w filmie Desperado), a bardziej zapalił trawę, pośmiał się albo zaliczył doła i rzyganko i ot cała kariera ćpuna. W ogóle po co to wałkujesz? Skup się na tym co jest teraz. Facet zdrowy na ciele i umyśle? Nie daje oznak zaburzonego? No to ino go kochej
__________________
"Bardzo ładny frak masz Billy,
Ale kiepski byłby z Ciebie mąż, kiepski byłby z Ciebie mąż.
obLIWion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 11:46   #15
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 14:06
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 11:47   #16
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Cześć, chciałam poradzić się Was w kwestii pytań o przeszłość i zaufania w związku. Jestem z moim obecnym partnerem od 10 miesięcy, rozmawialiśmy bardzo ogólnie o naszych poprzednich związkach, czy mamy kontakt z byłymi, czy zdarzały się przygodne kontakty, ale bez żadnych imion ani szczegółów. Ostatnio rozmawiałam z partnerem o wieczorach kawalerskich/panieńskich, po czym on przyznał się że był raz na jednym kawalerskim, który zakończył się wyjściem do klubu nocnego i pokazem striptizerki. Zabolało mnie, bo wcześniej wspominał o tym wieczorze że spotkali się na gokarty i piwo, ale dopiero teraz opowiedział jak to dokładnie wyglądało. Podobnie był kiedyś na ślubie i mówił mi o tym, ale dopiero po czasie przyznał, że na wesele z noclegiem zabrał dziewczynę z którą wcześniej się spotykał (a nie mówił o niej wcześniej, gdy rozmawialiśmy o byłych). Zastanawia mnie to wychodzenie na jaw różnych szczegółów po czasie. Sama jestem typem spokojnej dziewczyny, oczywiście spotykam się ze znajomymi i chodziłam na domówki, ale nigdy nie przekroczyłam pewnych granic. Jakby facet wiedział, że nie akceptuję pewnych zachowań, wstydził się rozrywkowej przeszłości i udawał świętego. Rozmawialiśmy o potrzebie szczerości, on sam podkreśla że podstawą związku jest zaufanie ale boję się tych szczegółów, które wychodzą na jaw po czasie. Boję się, że on mówi mi to co chcę usłyszeć, a pewnego dnia dowiem się o nim czegoś naprawdę przykrego. Co o tym sądzicie? Czy miałyście podobne sytuacje w związku i jak radzicie z tym postąpić? Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie i dyskusję.
Czyli zabolalo cie co dokladnie? to co robil przed zwiuazkime kiedy cie nie znal?
Czy to ze sie nie spowiadal ze swojego zycia? NIE MUSI.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 12:47   #17
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Nie rozumiem totalnie Twojego problemu. Grubo przesadzasz a mówię to jako zazdrośnica. Zakładam że nie macie po 18 lat, więc ileś tam tych znajomości, imprez i spotkań się przewinęło, jak miałby Ci to wszystko opowiedzieć ? Nawet ostatnio miałam analogiczną sytuację i mój mąż opowiadał mi o jakimś weselu na którym był jak się jeszcze nie znaliśmy i też powiedział że był z jakąś dziewczyną z którą się niezobowiązująco spotykał. I ja bym miała teraz się na niego obrazić że mi o tym wcześniej nie powiedział ? Ty swojemu facetowi opowiedziałaś o każdej randce i spotkaniu z innym facetem jakie miałaś przed nim ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 13:32   #18
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Cześć, chciałam poradzić się Was w kwestii pytań o przeszłość i zaufania w związku. Jestem z moim obecnym partnerem od 10 miesięcy, rozmawialiśmy bardzo ogólnie o naszych poprzednich związkach, czy mamy kontakt z byłymi, czy zdarzały się przygodne kontakty, ale bez żadnych imion ani szczegółów. Ostatnio rozmawiałam z partnerem o wieczorach kawalerskich/panieńskich, po czym on przyznał się że był raz na jednym kawalerskim, który zakończył się wyjściem do klubu nocnego i pokazem striptizerki. Zabolało mnie, bo wcześniej wspominał o tym wieczorze że spotkali się na gokarty i piwo, ale dopiero teraz opowiedział jak to dokładnie wyglądało. Podobnie był kiedyś na ślubie i mówił mi o tym, ale dopiero po czasie przyznał, że na wesele z noclegiem zabrał dziewczynę z którą wcześniej się spotykał (a nie mówił o niej wcześniej, gdy rozmawialiśmy o byłych). Zastanawia mnie to wychodzenie na jaw różnych szczegółów po czasie.
Skoro rozmawialiście bardzo ogólnie, to dostałaś bardzo ogólne odpowiedzi. Chyba nie oczekiwałaś, że dostaniesz na dzień dobry szczegółowe sprawozdanie z jego przeszłości?
Cytat:
Sama jestem typem spokojnej dziewczyny, oczywiście spotykam się ze znajomymi i chodziłam na domówki, ale nigdy nie przekroczyłam pewnych granic. Jakby facet wiedział, że nie akceptuję pewnych zachowań, wstydził się rozrywkowej przeszłości i udawał świętego. Rozmawialiśmy o potrzebie szczerości, on sam podkreśla że podstawą związku jest zaufanie ale boję się tych szczegółów, które wychodzą na jaw po czasie. Boję się, że on mówi mi to co chcę usłyszeć, a pewnego dnia dowiem się o nim czegoś naprawdę przykrego. Co o tym sądzicie? Czy miałyście podobne sytuacje w związku i jak radzicie z tym postąpić? Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie i dyskusję.
Skąd facet miałby wiedzieć czego nie akceptujesz u partnera? Zastanów się czy to nie ty wyobrażasz sobie nie wiadomo co i sama bezpodstawnie nie przypisujesz mu pożądanych przez ciebie cech. Jeśli chcesz partnera, który nie przekracza "pewnych granic", to zapytaj osobiście, czy je przekracza zamiast liczyć na to, że sam się domyśli gdzie ty te granice masz i ci opowie.
Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Macie całkowitą rację, że nie musi mi się spowiadać i ja go nie wypytuję, po prostu martwi mnie że tak dawkuje informacje. Oba tematy były poruszone dużo wcześniej, tylko po czasie wyszło na jaw że wyglądały inaczej niż je przedstawił i to wzbudza mój niepokój, czy też się z tym spotkałyście?. Widzę, jaki on ma stosunek do kobiet - ma być naturalna, bez nałogów, nie chodzić do klubów, tatuaże są be, on jest taki nieśmiały i nie szuka przygód ale po czasie dowiaduję się takich rzeczy
To normalne, że ludzi się poznaje stopniowo, a nie hurtem po całości na postawie kilku rozmów. Zwłaszcza że ty wcale nie jestem z nim bardzo długo.
Co do jego prefererowanego typu kobiet, to w sumie o co chodzi? Że nie szuka swojej własnej kopii?
No i na koniec, czego takiego strasznego się dowiedziałaś? Że zaprosił koleżankę na wesele i że koledzy zabrali go do klubu? Nigdzie się kłóci się to z nieśmiałością ani z tym, że obecnie może nie szukać żadnych przygód (nawet jeśli kiedyś szukał). Po prostu cię zabolało, że niepradą okazały się rzeczy, które sobie sama wymyśliłaś.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 13:54   #19
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Macie całkowitą rację, że nie musi mi się spowiadać i ja go nie wypytuję, po prostu martwi mnie że tak dawkuje informacje. Oba tematy były poruszone dużo wcześniej, tylko po czasie wyszło na jaw że wyglądały inaczej niż je przedstawił i to wzbudza mój niepokój, czy też się z tym spotkałyście?. Widzę, jaki on ma stosunek do kobiet - ma być naturalna, bez nałogów, nie chodzić do klubów, tatuaże są be, on jest taki nieśmiały i nie szuka przygód ale po czasie dowiaduję się takich rzeczy
Nie sadze, że facet jakoś świadomie dawkuje informacje w celach manipulacji. Bo te sprawy nie są wcale ostrego kalibru, więc po co miałby je ukrywać? Spotykał się z jakąś panną, zaprosił ja na wesele z noclegiem - co w tym złego, skoro nawet się wtedy nie znaliscie? Nikogo nie zdradził. Striptizerki też sobie sam nie zamówił, był na kawalerskim, gdzie akurat byla taka atrakcja, był nawet wtedy wolny - gdzie tu jest przekroczenie granicy ? I czyja to miałaby być granica, skoro był wtedy wolny?

A nawet jakby wstydził się tej striptizerki i dlatego o niej wcześniej nie mówił - czy jest w tym coś złego? Chyba każdy z nas ma jakieś głupie akcje z przeszłości albo robione za młodu, których się wstydzi albo woli o nich nie pamiętać. Nie świadczy to, że wszyscy jesteśmy złymi ludźmi, no bez przesady ! Zwłaszcza, że facet nie zrobił nikomu żadnej krzywdy. To jest jego PRZESZŁOŚĆ, o co ty chcesz mieć pretensje? Przecież nie poszedł na striptiz będąc z toba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-15, 14:08   #20
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Macie całkowitą rację, że nie musi mi się spowiadać i ja go nie wypytuję, po prostu martwi mnie że tak dawkuje informacje. Oba tematy były poruszone dużo wcześniej, tylko po czasie wyszło na jaw że wyglądały inaczej niż je przedstawił i to wzbudza mój niepokój, czy też się z tym spotkałyście?. Widzę, jaki on ma stosunek do kobiet - ma być naturalna, bez nałogów, nie chodzić do klubów, tatuaże są be, on jest taki nieśmiały i nie szuka przygód ale po czasie dowiaduję się takich rzeczy
Jakie to są takie rzeczy? Że poszedł na wesele ze swoją dziewczyną?
Nie da się opowiedzieć całego życia na raz.
Zresztą, spotykał się kiedyś z jakąś tam dziewczyną, może nigdy do związku nie doszło, teraz jest z tobą, pewnie tamta go obchodzi równie mocno, co zeszłoroczny śnieg. Ludzie generalnie nie opowiadają na wstępnie rzeczy totalnie dla nich nieistotnych, bo po pierwsze po co, a po drugie ludzie o rzeczach dla nich nieistotnych przez większość czasu nawet nie myślą.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 15:07   #21
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Ludzie opowiadają sobie więcej rzeczy, więcej detali, w miarę rozwoju związku oraz rosnącego, wzajemnego zaufania.


Serio przeszkadza Ci, że spał z laską, z która poszedł na wesele, czy brał bierny udział w wieczorze kawalerskim, zorganizowanym przez kogoś innego i dla kogoś innego? Właściwie dlaczego? To było przed poznaniem ciebie, nie wiedział wtedy, że Cię pozna.


To, że ktoś jest nieśmiały i obecnie nie szuka przygód, nie jest tożsame z tym, że kiedyś, gdy był wolny, nie był otwarty na owe przygody (może sam nie szukał aktywnie, bo taki nieśmiały, wiadomo, ale jeśli trafiła się okazja, to czemu nie). Nie oznacza też, że żył w ascezie. Mimo wszystko, zastanów się, dlaczego Ci to przeszkadza?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 16:36   #22
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Ja tu widzę tylko jedną rzecz nie w porządku - że facet najpierw skłamał o gokartach i piwie, podczas gdy był to klub nocny i striptiz. W kłamstwie jest problem, nie w samym striptizie jako takim.
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 17:31   #23
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Ukrywanie przeszłości

moze najpierw byly gokarty, a potem klub? xd

moze sklamal bo sie wstydzil. ja tez tak sklamalam, impulsywnie, ukrylam czesc prawdy bo sie wstydzilam, dopiero pozniej sie przyznalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 17:38   #24
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Ukrywanie przeszłości

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;88995754]moze najpierw byly gokarty, a potem klub? xd

moze sklamal bo sie wstydzil. ja tez tak sklamalam, impulsywnie, ukrylam czesc prawdy bo sie wstydzilam, dopiero pozniej sie przyznalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie chciałabym być z kimś kto ma impulsy do okłamywania mnie. Też uważam, że kłamstwa i brak zaufania są najgorsze w tej historii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 17:41   #25
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ukrywanie przeszłości

A chodziło mu o to samo kawalerskie, może były to dwie różne imprezy.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 18:04   #26
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
Ja tu widzę tylko jedną rzecz nie w porządku - że facet najpierw skłamał o gokartach i piwie, podczas gdy był to klub nocny i striptiz. W kłamstwie jest problem, nie w samym striptizie jako takim.
A gdzie tam jest info, że facet kłamał? Przecież te rzeczy się nie wykluczają albo to mogły być różne imprezy
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 18:14   #27
kici88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 470
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
on przyznał się że był raz na kawalerskim w klubie nocnym ze striptizem. Zabolało mnie, bo wcześniej wspominał o tym wieczorze że spotkali się na gokarty i piwo, że brzydzi się klubami go-go, ale dopiero teraz opowiedział jak to dokładnie wyglądało.
Z tego rozumiem, że mowa jest o jednej i tej samej imprezie - skoro "wcześniej wspomniał o TYM wieczorze" - jak dla mnie chodzi o ten striptizowy właśnie, opisany w pierwszej wersji jako gokarty.
kici88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 18:20   #28
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Czepianie się szczegółów. Pewnie byli na gokartach, potem na piwie w pubie, potem była niespodzianka dla pana młodego w postaci striptizu.

Jeśli koleś opowiadał na przykład: "byłem kiedyś na gokartach, przy okazji wieczoru kawalerskiego, fajnie było" - to kłamie, bo nie zdał od razu całej relacji ze szczegółami pełnego wieczoru? Może miał jeszcze opowiadać, w co pani była ubrana ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 20:20   #29
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ukrywanie przeszłości

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88995851]Czepianie się szczegółów. Pewnie byli na gokartach, potem na piwie w pubie, potem była niespodzianka dla pana młodego w postaci striptizu.

Jeśli koleś opowiadał na przykład: "byłem kiedyś na gokartach, przy okazji wieczoru kawalerskiego, fajnie było" - to kłamie, bo nie zdał od razu całej relacji ze szczegółami pełnego wieczoru? Może miał jeszcze opowiadać, w co pani była ubrana ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ale ja nie mam problemu gdyby powiedział "byłem na kawalerskim z tańcem dla pana młodego", nie proszę o detale, tylko sam wspominał wieczór kilkukrotnie jako gokarty i piwo, wygadał się jak było naprawdę gdy sami trochę wypiliśmy. Mówił, że pan młody był niezadowolony z prezentu, teraz tłumaczy że to nie klub nocny tylko zwykły z nieoficjalną opcją zamówienia prywatnego tańca. Co o tym sądzicie?
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 20:35   #30
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ukrywanie przeszłości

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Ale ja nie mam problemu gdyby powiedział "byłem na kawalerskim z tańcem dla pana młodego", nie proszę o detale, tylko sam wspominał wieczór kilkukrotnie jako gokarty i piwo, wygadał się jak było naprawdę gdy sami trochę wypiliśmy. Mówił, że pan młody był niezadowolony z prezentu, teraz tłumaczy że to nie klub nocny tylko zwykły z nieoficjalną opcją zamówienia prywatnego tańca. Co o tym sądzicie?
Sądzę, że już był taki wątek tutaj o chodzeniu na striptiz na kawalerskim zamiast na gokarty. Dziwna zbieżność. Poza tym to już drugi twój wątek na temat tego pana. Skoro ta relacja wzbudza w tobie tyle wątpliwości to po co to ciągniesz na siłę? Jakich odpowiedzi oczekujesz? Magicznych zaklęć, żeby facet robił to co chcesz i czytał ci w myślach?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-21 14:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.