Nie rozumiem fenomenu..., cz.2. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-22, 13:31   #1
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Post

Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.


Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 08:31   #2
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

A ja uwielbiam wesela.
Nie rozumiem tego fenomenu zrzedzenia, obraniania młodym dupy jaka sukienka, i jakie żarcie iwogule. Ktoś zrobił wedle własnej wizji, nigdy nie spodoba się każdemu. Bardzo lubię tanczyć i wesela to jedna z okazji. Fakt, że nie byłam na takim na którym diskopolo stanowiłoby by więcej niz jakieś 5% całości. Jest tyle piosenek które nadają się na imprezy że chyba nawet nie ma na to czasu jak ktoś nie lubi. Zresztą przez to nawet z diskopolo mam kilka piosenek które mi się podobają (Ruda tanczy jak szalona, Nie daj w zyciu się, Zawsze coś czy Pragnienie Miłości Akcentu (swoją drogą to jakaś rosyjska kapela zapodała oryginał) albo ona czuje we mnie piniondz - i zdarza mi się takie zamawiać na innych imprezach . Rzadko, bo z reguły zamawiam to co lubię bardziej, czyli z setów ). Gdyby nie wesela bym nie znała. Imprezy firmowe też lubię. I u kontrahentów.
Nie lubię za to muzyki którą niektórzy usiłują określać jako ''z klasą'', nudne smęty przy których mało komu chce się naprawdę iść na parkiet (jakieś Dirty Dancing, chociaż to jeszcze ujdzie, może przez to że jest to tak znany kawałek; ale takie coś w tym stylu). Dla mnie ma być energetycznie, również z cięższymi brzmieniami (np. Bałkanica jak była hiciorem mnie mierziła (chociaż ogólnie lubiłam Piersi) ale teraz lubię).
Generalnie wg mnie jak się nie lubi tanczyć to za bardzo nie ma po co chodzić na wesela, nie dziwię się że ludzie marudzą jak płaszczą godzinami tyłek na krzesłach.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2021-10-24 o 08:37
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 09:10   #3
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Ja jestem taką osobą, co wesel nie znosi, nie ma znaczenia co tam młodzi wymyślą, po prostu taki typ głośnej imprezy na dużą liczbę osób z tańcami mi nie odpowiada. Nie ma w sumie nawet znaczenia, co zagra orkiestra i tak mnie irytuje Dlaczego chodzę na wesela? Bo chcę, żeby zapraszającemu było miło. Wychodzę z założenia, że skoro już ktoś mnie zaprosił, to zależy mu, żebym była tam obecna. Poza tym skoro to bliskie mi osoby to chcę uczestniczyć w jednym z najważniejszych momentów ich życia.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 07:06   #4
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Generalnie wg mnie jak się nie lubi tanczyć to za bardzo nie ma po co chodzić na wesela, nie dziwię się że ludzie marudzą jak płaszczą godzinami tyłek na krzesłach.
Ja lubię tańczyć, ale nie przy discopolo.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 08:28   #5
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

A ja już dawno nie byłam na żadnym weselu i chętnie bym poszła, pobawiła się
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 09:26   #6
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Ja mam mieszane odczucia względem wesel. Kiedyś byłam przekonana, że bardzo nie lubię żadnych wesel, więc bardzo długo nie chodziłam na jakiekolwiek. Na weselach kuzynostwa męczyła rodzina, a na weselach koleżanek nieznajomość innych.
Ale z czasem doszłam do tego, że po prostu nie lubię plot i ekscytacji okołoweselnej, więc na wesela w rodzinie nadal nie chodzę (mieszkam daleko od krewnych, kontaktów nie ma praktycznie żadnych i to od lat, nie rozumiem po co mnie w ogóle zapraszają), a na wesela wśród znajomych tak - o ile będzie jakaś grupa znajomych (niekoniecznie starych znajomych, bo kiedyś kumpela po prostu zorganizowała jakiś wspólny weekend parę tygodni przed weselem, by poznać ze sobą nawzajem swoich znajomych z różnych "źródeł", to wystarczyło, żeby potem fajna była między nami atmosfera też w czasie wesela).
Za to nadal nie lubię przebywać w otoczeniu tzw. bridezilla (tj. mentalność a la pieluchowe zapalenie mózgu, ale na punkcie wesela).
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 09:38   #7
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja lubię tańczyć, ale nie przy discopolo.

Mi tam disco polo nie przeszkadza o ile jest w rozsądnych dawkach. Na co dzień do słuchania taki rodzaj muzyki to dramat, ale jeśli chodzi o takie imprezy to się nadje. Wpada w ucho i ludzie zwykle się przy tym dobrze bawią.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 18:03   #8
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Odbiegając od tematu wesel

Nie rozumiem fenomenu tego typu kamizelek dzianinowych, zwłaszcza długich i szerokich


Edit: nie wkleiły mi się zdjęcia :/ chodziło mi o coś takiego:
https://www.reserved.com/pl/pl/7515l...hoCcWQQAvD_BwE

https://www.levi.com/PL/pl_PL/clothi...E&gclsrc=aw.ds

https://www2.hm.com/pl_pl/productpag...RoC-yUQAvD_BwE

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2021-10-26 o 18:04
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 18:08   #9
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu wesel

Nie rozumiem fenomenu tego typu kamizelek dzianinowych, zwłaszcza długich i szerokich


Edit: nie wkleiły mi się zdjęcia :/ chodziło mi o coś takiego:
https://www.reserved.com/pl/pl/7515l...hoCcWQQAvD_BwE

https://www.levi.com/PL/pl_PL/clothi...E&gclsrc=aw.ds

https://www2.hm.com/pl_pl/productpag...RoC-yUQAvD_BwE
A mi się podobają, o ile nie są zbyt szerokie
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 18:57   #10
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu wesel

Nie rozumiem fenomenu tego typu kamizelek dzianinowych, zwłaszcza długich i szerokich


Edit: nie wkleiły mi się zdjęcia :/ chodziło mi o coś takiego:
https://www.reserved.com/pl/pl/7515l...hoCcWQQAvD_BwE

https://www.levi.com/PL/pl_PL/clothi...E&gclsrc=aw.ds

https://www2.hm.com/pl_pl/productpag...RoC-yUQAvD_BwE
o nie, kojarzy mi się to ze sweterkami dziadków
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 19:09   #11
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu wesel

Nie rozumiem fenomenu tego typu kamizelek dzianinowych, zwłaszcza długich i szerokich


Edit: nie wkleiły mi się zdjęcia :/ chodziło mi o coś takiego:
https://www.reserved.com/pl/pl/7515l...hoCcWQQAvD_BwE

https://www.levi.com/PL/pl_PL/clothi...E&gclsrc=aw.ds

https://www2.hm.com/pl_pl/productpag...RoC-yUQAvD_BwE
Ostatnia stylizacja jak dla Cześka spod monopolowego. Jak oglądam jakieś skandynawskie seriale, tak tam się właśnie ubierają.

Nie podoba mnie się to w ogóle. Nie rozumiem też fenomenu misiowatych kurtek, wielkich okularów 'kujonek'. Paskudne to wszystko

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Ja jestem taką osobą, co wesel nie znosi, nie ma znaczenia co tam młodzi wymyślą, po prostu taki typ głośnej imprezy na dużą liczbę osób z tańcami mi nie odpowiada. Nie ma w sumie nawet znaczenia, co zagra orkiestra i tak mnie irytuje Dlaczego chodzę na wesela? Bo chcę, żeby zapraszającemu było miło. Wychodzę z założenia, że skoro już ktoś mnie zaprosił, to zależy mu, żebym była tam obecna. Poza tym skoro to bliskie mi osoby to chcę uczestniczyć w jednym z najważniejszych momentów ich życia.
Ja nie chodzę w ogóle, do bliskich też nie. Wysyłam prezent i przepraszam, że mnie nie będzie. Wesela, śluby i przyjęcia tego typu to dla mnie katorga. Nienawidzę. Tym bardziej, że większość osób, która się pobrała z mojego otoczenia miała jakieś śluby 'z motywem'. I jak ktoś sobie wymyślił, że chce jesienny ślub, to wszystkie druhny (zaproszona byłam jako druhna) miały być w pomarańczowych sukienkach. No, nieee. Nie dla mnie takie zabawy.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 19:36   #12
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość

Nie rozumiem fenomenu tego typu kamizelek dzianinowych, zwłaszcza długich i szerokich [/url]
Może nie tak ładne ale grzeje plecy i mogę to zrozumieć. Nie mam i nie będę mieć takiej kamizelki ale rozważam wełnianą podkoszulkę (no też są urodziwe inaczej lub pas wełniany pod ubrania tak więc wiesz )

Ale ale, w mohito z myślą o zimie nabyłam ostatnio kamizelkę polarową. Dlatego że nie wygląda jak dziadkowa w kratkę - czarna uszyta na wzór marynarki/płaszcza, z klapami, kieszeniami i ozdobnymi guzikami. Będę się dogrzewać, zimno z okien w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 19:41   #13
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu wesel

Nie rozumiem fenomenu tego typu kamizelek dzianinowych, zwłaszcza długich i szerokich


Edit: nie wkleiły mi się zdjęcia :/ chodziło mi o coś takiego:
https://www.reserved.com/pl/pl/7515l...hoCcWQQAvD_BwE

https://www.levi.com/PL/pl_PL/clothi...E&gclsrc=aw.ds

https://www2.hm.com/pl_pl/productpag...RoC-yUQAvD_BwE
Moja babcia takie lubiła, nosiła absolutnie zawsze w chłodniejsze dni. ;-)
Jak widzę w tym jakieś praktyczne atuty (na pewno dogrzewa), to wolę tę funkcję powierzyć ciepłej i obcisłej bieliźnie - bez rękawów - zakładanej pod bluzkę. ;-)
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 19:44   #14
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Może nie tak ładne ale grzeje plecy i mogę to zrozumieć. Nie mam i nie będę mieć takiej kamizelki ale rozważam wełnianą podkoszulkę (no też są urodziwe inaczej lub pas wełniany pod ubrania tak więc wiesz )

Ale ale, w mohito z myślą o zimie nabyłam ostatnio kamizelkę polarową. Dlatego że nie wygląda jak dziadkowa w kratkę - czarna uszyta na wzór marynarki/płaszcza, z klapami, kieszeniami i ozdobnymi guzikami. Będę się dogrzewać, zimno z okien w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrzucisz fotke?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 20:44   #15
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Moja babcia takie lubiła, nosiła absolutnie zawsze w chłodniejsze dni. ;-)
Jak widzę w tym jakieś praktyczne atuty (na pewno dogrzewa), to wolę tę funkcję powierzyć ciepłej i obcisłej bieliźnie - bez rękawów - zakładanej pod bluzkę. ;-)
Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Może nie tak ładne ale grzeje plecy i mogę to zrozumieć. Nie mam i nie będę mieć takiej kamizelki ale rozważam wełnianą podkoszulkę (no też są urodziwe inaczej lub pas wełniany pod ubrania tak więc wiesz )

Ale ale, w mohito z myślą o zimie nabyłam ostatnio kamizelkę polarową. Dlatego że nie wygląda jak dziadkowa w kratkę - czarna uszyta na wzór marynarki/płaszcza, z klapami, kieszeniami i ozdobnymi guzikami. Będę się dogrzewać, zimno z okien w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, że dzięki takiej kamizelce jest cieplej, jednak teraz na różnych vlogach/instagramie widzę, że laski traktują takie kamizelki jako ozdobną część garderoby i stylizują je z np/ białymi koszulami i eleganckimi spodniami. O ile zdarza mi się być fashion victim na jeden, dwa silne trendy w sezonie, to takie kamizelki są dla mnie nie do przeskoczenia i idealnie wpisują się w ten wątek

A co do ciepłych stylizacji na zimę, to staram się ubierać warstwowo i w tym sezonie myślę o kupnie kilku żonobijek pod spód. Zobaczę, czy nie będzie to wyglądać gorzej, niż kamizelki
Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ostatnia stylizacja jak dla Cześka spod monopolowego. Jak oglądam jakieś skandynawskie seriale, tak tam się właśnie ubierają.


Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
o nie, kojarzy mi się to ze sweterkami dziadków
Niestety, ale mam podobne skojarzenia
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 21:00   #16
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość

A co do ciepłych stylizacji na zimę, to staram się ubierać warstwowo i w tym sezonie myślę o kupnie kilku żonobijek pod spód. Zobaczę, czy nie będzie to wyglądać gorzej, niż kamizelki
Etam sprzedaje spoko żonobijki, część ma fajne koronkowe wykończenia. I względnie trwałe są - dobrze się trzymają mimo suszarki bębnowej.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 21:15   #17
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu wesel

Nie rozumiem fenomenu tego typu kamizelek dzianinowych, zwłaszcza długich i szerokich


Edit: nie wkleiły mi się zdjęcia :/ chodziło mi o coś takiego:
https://www.reserved.com/pl/pl/7515l...hoCcWQQAvD_BwE

https://www.levi.com/PL/pl_PL/clothi...E&gclsrc=aw.ds

https://www2.hm.com/pl_pl/productpag...RoC-yUQAvD_BwE
O nie dzianinowy worek na ziemniaki

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 21:19   #18
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ostatnia stylizacja jak dla Cześka spod monopolowego. Jak oglądam jakieś skandynawskie seriale, tak tam się właśnie ubierają.

Nie podoba mnie się to w ogóle. Nie rozumiem też fenomenu misiowatych kurtek, wielkich okularów 'kujonek'. Paskudne to wszystko

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------



Ja nie chodzę w ogóle, do bliskich też nie. Wysyłam prezent i przepraszam, że mnie nie będzie. Wesela, śluby i przyjęcia tego typu to dla mnie katorga. Nienawidzę. Tym bardziej, że większość osób, która się pobrała z mojego otoczenia miała jakieś śluby 'z motywem'. I jak ktoś sobie wymyślił, że chce jesienny ślub, to wszystkie druhny (zaproszona byłam jako druhna) miały być w pomarańczowych sukienkach. No, nieee. Nie dla mnie takie zabawy.
Jakie to są misiowate kurtki?

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 21:26   #19
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88966642]Jakie to są misiowate kurtki?

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 21:32   #20
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;88966635]O nie dzianinowy worek na ziemniaki

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]True. Oglądam filmik z propozycjami wystylizowania takiej kamizelki i o ile bardzo lubię dziewczyny z kanału LGS, to chyba żaden proponowany outfit mi nie podszedł (ewentualnie wybierałabym na zasadzie najmniejszego zła)
https://youtu.be/RcRbIvvCy5Y
Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Czy to jest kadr z jakiegoś serialu? Jeśli tak, to z jakiego?

Niektóre kurtki "misie" są całkiem ładne, ale ta ze zdjęcia jest mocno średnia xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 21:39   #21
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Czy to jest kadr z jakiegoś serialu? Jeśli tak, to z jakiego?

Niektóre kurtki "misie" są całkiem ładne, ale ta ze zdjęcia jest mocno średnia xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z serialu Ragnarok. Mnie się akurat miśki podobają. Mam sentyment z dzieciństwa, bo w takie mnie ubierali. Jeden sobie zarzygałam w tramwaju, bo miałam chorobę lokomocyjną jadąc wszystkim, co nie było rowerem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 21:45   #22
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
True. Oglądam filmik z propozycjami wystylizowania takiej kamizelki i o ile bardzo lubię dziewczyny z kanału LGS, to chyba żaden proponowany outfit mi nie podszedł (ewentualnie wybierałabym na zasadzie najmniejszego zła)
https://youtu.be/RcRbIvvCy5YCzy to jest kadr z jakiegoś serialu? Jeśli tak, to z jakiego?

Niektóre kurtki "misie" są całkiem ładne, ale ta ze zdjęcia jest mocno średnia xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ragnarok. Norweski serial. Ubierają się, jakby zebrali datki dla wrocławskich powodzian. Jak na nich spojrzysz to ci wszystkie kompleksy przejdą

Powrót do lat 90 mnie się kojarzy z bezdomnością, biedotą. Jakby ktoś ze śmietnika wyszedł. I jeszcze te fryzury. Może mi się to z czasem powodzi w latach 90 kojarzy Mała byłam, ale wszyscy faceci tak wyglądali.

Matek Mostowiak vol 2.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mata_Flintesencja.-@piotr_tarasewicz-@cgmcreativestudio-@cgm.pl_.jpg (49,9 KB, 203 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 21:47   #23
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Powrót do lat 90 mnie się kojarzy z bezdomnością, biedotą. Jakby ktoś ze śmietnika wyszedł. I jeszcze te fryzury. Może mi się to z czasem powodzi w latach 90 kojarzy Mała byłam, ale wszyscy faceci tak wyglądali.

Matek Mostowiak vol 2.
Uwielbiam fryzury z lat 90 za ich naturalność i jednocześnie volume. Nienawidzę tych z lat 00. Ile ja się naprosiłam o cięcie na prosto wtedy. Ale gdzie tam, nie było przecież modne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 22:51   #24
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ragnarok. Norweski serial. Ubierają się, jakby zebrali datki dla wrocławskich powodzian. Jak na nich spojrzysz to ci wszystkie kompleksy przejdą

Powrót do lat 90 mnie się kojarzy z bezdomnością, biedotą. Jakby ktoś ze śmietnika wyszedł. I jeszcze te fryzury. Może mi się to z czasem powodzi w latach 90 kojarzy Mała byłam, ale wszyscy faceci tak wyglądali.

Matek Mostowiak vol 2.
Akurat w Norwegii się tak średnio urodziwe ubierają w standardzie. Nogawki od spodni wsadzone w skarpetki to norma.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 01:25   #25
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ragnarok. Norweski serial. Ubierają się, jakby zebrali datki dla wrocławskich powodzian. Jak na nich spojrzysz to ci wszystkie kompleksy przejdą

Powrót do lat 90 mnie się kojarzy z bezdomnością, biedotą. Jakby ktoś ze śmietnika wyszedł. I jeszcze te fryzury. Może mi się to z czasem powodzi w latach 90 kojarzy Mała byłam, ale wszyscy faceci tak wyglądali.

Matek Mostowiak vol 2.
... No bo lata 90 to byla bieda w Polsce. I to spora bieda. Lata 00 w sumie dosyc tez. Ja mam takie wspomnienie, ze bylo kilku miastowych bogaczy - ktorzy sie na czyms wybili albo byli na stanowiskach dyrektorskich w jakichs duzych firmach - a ludzie majacy zwykla prace nie mieli za duzo pieniedzy. Na pewno nie mozna sobie bylo pozwolic na tyle luksusu (ciuchy, bizuteria, wyjscia na jedzenie na miasto, drinki, itd.) na ile mozemy sobie pozwolic teraz.

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Akurat w Norwegii się tak średnio urodziwe ubierają w standardzie. Nogawki od spodni wsadzone w skarpetki to norma.
To prawda. Nie wiem czy to taki protestancki wplyw? Bo w Niemczech, w Holandii widuje to samo. Drogie ciuchy z jakichs magazynow czy domow handlowych, ktorych ja bym nawet za 1/10 ceny nie kupila.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 06:42   #26
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ragnarok. Norweski serial. Ubierają się, jakby zebrali datki dla wrocławskich powodzian. Jak na nich spojrzysz to ci wszystkie kompleksy przejdą
Dzięki, obczaję ten serial

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Akurat w Norwegii się tak średnio urodziwe ubierają w standardzie. Nogawki od spodni wsadzone w skarpetki to norma.
O, to zburzyłyście moje wyobrażenia o norweskiej, eleganckiej prostocie

A jeszcze co do seriali, to bardzo podobał mi się styl Noory w norweskim serialu "Skam"

I, tak samo jak chimay- bardzo lubię modę lat 90. Świetnie jest ona oddana w serialu My mad fat diary, zresztą cała atmosfera tych lat jest cudownie uchwycona w tym serialu.

Oczywiście mówię o amerykańsko-"zachodnich" latach 90, nie o polskich które wyglądały strasznie ze względu na biedę.
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 07:29   #27
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu wesel

Nie rozumiem fenomenu tego typu kamizelek dzianinowych, zwłaszcza długich i szerokich


Edit: nie wkleiły mi się zdjęcia :/ chodziło mi o coś takiego:
https://www.reserved.com/pl/pl/7515l...hoCcWQQAvD_BwE

https://www.levi.com/PL/pl_PL/clothi...E&gclsrc=aw.ds

https://www2.hm.com/pl_pl/productpag...RoC-yUQAvD_BwE
Jestem w stanie zrozumieć fenomen kamizelek z uwagi na ich użytkowość i praktyczność szczególnie w pracy gdy jest zimno, po prostu jest w nich cieplej. Te akurat ze zdjęć mi się nie podobają, mam kilka kamizelek ale zupełnie w innym stylu
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 07:31   #28
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
I, tak samo jak chimay- bardzo lubię modę lat 90. Świetnie jest ona oddana w serialu My mad fat diary, zresztą cała atmosfera tych lat jest cudownie uchwycona w tym serialu.

Oczywiście mówię o amerykańsko-"zachodnich" latach 90, nie o polskich które wyglądały strasznie ze względu na biedę.
Ja w sumie nie mogę powiedzieć, że bardzo lubię modę lat 90. Parę rzeczy mi się podoba, zwłaszcza z wybiegów tamtych czasów, ale na ulicach to właśnie ta uniseksowa, workowata bieda była.
Z kolei lata 00 to zbytnia seksualizacja i tandeta, ale przynajmniej ludzie przestali chodzić w worach.
Ale jak mam wybierać między współczesną interpretacją mody lat 90 a y2k, to chyba wolę to pierwsze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 08:34   #29
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu wesel

Nie rozumiem fenomenu tego typu kamizelek dzianinowych, zwłaszcza długich i szerokich


Edit: nie wkleiły mi się zdjęcia :/ chodziło mi o coś takiego:
https://www.reserved.com/pl/pl/7515l...hoCcWQQAvD_BwE

https://www.levi.com/PL/pl_PL/clothi...E&gclsrc=aw.ds

https://www2.hm.com/pl_pl/productpag...RoC-yUQAvD_BwE

Jeśli chodzi o to żeby było ciepło to ok, jeśli o walory wizualne to mi się nie podoba Ale pamiętam, że jak byłam w gimnazjum czyli jakieś 18 lat temu to była moda, że nosiło się koszulę w takie cieniutki paseczki i do tego właśnie taką kamizelkę pod kolor któregoś z paseczków
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 16:29   #30
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;88966522]Wrzucisz fotke?[/QUOTE]

https://www.mohito.com/pl/pl/6082i-9...k-tz21-swd1540

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-01 14:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.