bio cla z zielona herbata czy bio cla duo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 19:49   #1
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296

bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?


zakladam nowy watek na szybko bo na poprzedni nikt od roku nie wchodzil wiec nie predko uzyskam odpowiedz

zastanawiam sie nad kupnem tych tabletek ale zastanawiam sie czy lepsze beda bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?
odzywiam sie zdrowo i cwicze regularnie 3 lub 4 razy w tygodniu, wcieram preparaty wyszczuplajace i antycelu i nie widze efektu
wiec pomyslalam ze zdecyduje sie na taki preparat zeby mi pomogl w moich wysilkach

ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:48   #2
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez ksiezniczka elegantka Pokaż wiadomość
zakladam nowy watek na szybko bo na poprzedni nikt od roku nie wchodzil wiec nie predko uzyskam odpowiedz

zastanawiam sie nad kupnem tych tabletek ale zastanawiam sie czy lepsze beda bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?
odzywiam sie zdrowo i cwicze regularnie 3 lub 4 razy w tygodniu, wcieram preparaty wyszczuplajace i antycelu i nie widze efektu
wiec pomyslalam ze zdecyduje sie na taki preparat zeby mi pomogl w moich wysilkach

niemożliwe, że nie masz efektów, jeżeli robisz to wszystko poprawnie, wklej swój przykładowy jadłospis z kilku dni i napisz jak wyglądają ćwiczenia...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:48   #3
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Mogę się wypowiedzieć co do bio cla z zieloną herbatą bo stosuję prawie półtora miesiąca i biorę je nadal i od razu mówię że będę nadal stosowała bo jak dla mnie działa
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:58   #4
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
niemożliwe, że nie masz efektów, jeżeli robisz to wszystko poprawnie, wklej swój przykładowy jadłospis z kilku dni i napisz jak wyglądają ćwiczenia...

mozliwe, zawsze bylam przyzwyczajona do takie trybu zycia bo dosc dlugo gralam w pilke reczna ( i nawet wtedy przy codziennych treningach mialam celulit). plus problemy hormonalne na kotre niestety nic nieda sie poradzic- i tak sie ciesze ze przy braniu moich tabletek nie tyje, a wiem ze takie moga byc skutki uboczne.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
Mogę się wypowiedzieć co do bio cla z zieloną herbatą bo stosuję prawie półtora miesiąca i biorę je nadal i od razu mówię że będę nadal stosowała bo jak dla mnie działa
dziala? to znaczy ze co? a co jeszcze robisz w tym kierunku?
czy moze nic nie robisz, a to ma takie cudownie dzialnie
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:11   #5
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Diety specjalnej nie stosuję, tłustych potraw unikam, chipsów, i innych tego typu "przekąsek", alkoholu, słodyczy aczkolwiek czasami coś zjem(kawałek domowego ciasta czy kostkę czekolady)jem też ziemniaki czasami czy makaron, ćwiczę tylko codziennie 8 min abs i buns, piję czerwoną herbatę i biore 3 kapsułki bio dziennie i schudłam jak narazie prawie 6 kg, skóra jest inna taka delikatniejsza ujędrniła się zmniejszyły mi się boczki, mam mniejszy apetyt jestem zadowolona. Wcześniej tez się tak odżywiałam ćwiczyłam i nie chudłam a odkąd biorę bio wreszcie waga drgnęła no i inni to zauważyli a nie wiedzieli o moim odchudzaniu więc sobie nie wymyśliłam
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:16   #6
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
Diety specjalnej nie stosuję, tłustych potraw unikam, chipsów, i innych tego typu "przekąsek", alkoholu, słodyczy aczkolwiek czasami coś zjem(kawałek domowego ciasta czy kostkę czekolady)jem też ziemniaki czasami czy makaron, ćwiczę tylko codziennie 8 min abs i buns, piję czerwoną herbatę i biore 3 kapsułki bio dziennie i schudłam jak narazie prawie 6 kg, skóra jest inna taka delikatniejsza ujędrniła się zmniejszyły mi się boczki, mam mniejszy apetyt jestem zadowolona. Wcześniej tez się tak odżywiałam ćwiczyłam i nie chudłam a odkąd biorę bio wreszcie waga drgnęła no i inni to zauważyli a nie wiedzieli o moim odchudzaniu więc sobie nie wymyśliłam

no to swietnie, gratuluje spadku wagi
czerwona herbata? dobra jest? od kad nie slodze zwracam uwage na walory smakowe-sama pije tylko zielona
niema zadnych skutkow ubocznych prawda?
nie wiecie moze jaki jest zalecany najkrotszy czas brania tabletek a jaki najdluzszy?
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:26   #7
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Co do czerwonej herbaty to na początku przeszkadza jej zapach hmm taką ziemią ale ja się po dwóch dniach przyzwyczaiłam i tak mi smakuje zieloną raz dziennie też lubię sobie wypić tak po śniadaniu a co do brania tabletek to wyczytałam, że najkrócej tak trzy miesiące powinno się stosować, dużo prześledziłam opinii zanim je kupiłam i doszłam do wniosku że jak sama ni spróbuję to się nie dowiem czy działają bo wiadomo nie każdy ma taki sam organizm skutków ubocznych żadnych nie zauważam a wręcz czuję się lepiej bo wcześniej ciągle tylko spać mi się chciało i nie miałam na nic ochoty a teraz to co innego
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 21:29   #8
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

dobra namowilas mnie-jutro kupuje
tez czytalam duzo innych opini ale zawsze to lepiej sie poradzic kogos z wizazu
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:36   #9
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

No tak wiadomo, nie ma za co
sama się zastanawiałam nad tym duo ale poczekam aż trochę pojawi się opinii od osób które spróbują na razie jest dobrze z tym bio tak ok 1kg czasami mniej 0,5 kg na tydzień mi spada waga więc tak spokojnie i o to mi chodziło, koleżanka stosowała dukana schudła w półtora miesiąca 6 kg i przerwała bo miała dość no i 2,5 wróciło po tygodniu i teraz przejęła moją taktykę
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:41   #10
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
No tak wiadomo, nie ma za co
sama się zastanawiałam nad tym duo ale poczekam aż trochę pojawi się opinii od osób które spróbują na razie jest dobrze z tym bio tak ok 1kg czasami mniej 0,5 kg na tydzień mi spada waga więc tak spokojnie i o to mi chodziło, koleżanka stosowała dukana schudła w półtora miesiąca 6 kg i przerwała bo miała dość no i 2,5 wróciło po tygodniu i teraz przejęła moją taktykę
no tak bio cla duo reklamuje Kasia Cichopek i tym bardziej mnie to nie zacheca
tez bylam na diecie dukana ale musialam przerwac bo mialam zakwaszenie organizmu i bylam bardzo slaba (jeszcze jak biore te tabletki hormonalne to juz wogule byla masakra), a w moim zyciu niema czasu na obijanie sie
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:45   #11
Yonia12
Raczkowanie
 
Avatar Yonia12
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 86
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

@ksiezniczka elegantka - a moze podasz swoje wymiary... skoro twierdzisz, ze niechudniesz to moze Twoje ciało ma optymalne dla siebie rozmiary w stosunku do cwiczen i diety i to stąd...?
Yonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 13:50   #12
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

I co skusiłaś sie jednak na te bio?
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:57   #13
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez Yonia12 Pokaż wiadomość
@ksiezniczka elegantka - a moze podasz swoje wymiary... skoro twierdzisz, ze niechudniesz to moze Twoje ciało ma optymalne dla siebie rozmiary w stosunku do cwiczen i diety i to stąd...?

waga teoretycznie dobra do wzrostu niema nadwagi ani niedowagi, wymiary tez w wiekszosci ciala w porzadku, tylko wystajacy brzuch i BOKI tysiac razy bardziej bym wolala zeby mi szlo w biodra bo wtedy to ladnie i kobieco wyglada a w boki... mam beznadziejna figure przez to-przekresla to noszenie wielu ubran.. co z tego ze mam dlugie szczuple nogi jak u gory boki wiec opinajace rurki biodrowki odpadaja bo sie bedzie wylewac
a gora czyli bluzki i sukienki-wszystko musi byc luzne (a tak mi sie podobaja np wyciete w talii albo nawet naprostsze , ale moj klasyczny model to odcinana pod biustem...) co z tego ze jestem zadowolna z ramion, piersi, bioder, pupy, nog, skoro boki (w centralnej czesci mnie) psuja caly efekt

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
I co skusiłaś sie jednak na te bio?

tak biore od soboty wiec na razie sie nie wypowiadam
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:11   #14
21magdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

nie polecam bio cla duo to następna ściema
to aż 6 tabletek dziennie a z 1 opakowania starcza na 15 dni więc pomyści sobie ile trzeba tego jesć
wypłukuje wodę z organizmu przynajmniej u mnie bo się dużo sika
wiec same pomyście czy nie lepiej jesć mniej i więcej ruchu niż faszerować się proszkami ???
21magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:02   #15
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez 21magdalena Pokaż wiadomość
nie polecam bio cla duo to następna ściema
to aż 6 tabletek dziennie a z 1 opakowania starcza na 15 dni więc pomyści sobie ile trzeba tego jesć
wypłukuje wodę z organizmu przynajmniej u mnie bo się dużo sika
wiec same pomyście czy nie lepiej jesć mniej i więcej ruchu niż faszerować się proszkami ???
ok, dzieki za rade juz sie zdecydowalam na te drugie

moze sie myle ale sadze ze powinnas poczytac troche wiecej postow na roznych forach na tematy diety bo rada: jesc mniej i wiecej ruchu jest troche... nie na miejscu nie kazdy jest taki sam
wypowiem sie tylko na moim przykladzie:
wiecej ruchu-przez 11 lat trenowalam 7dni w tygodniu, a teraz gora 4 duzo lzejsze treningi i nie widze roznicy.
mniej jesc-mniej juz jesc nie moge bo przewaznie mam tak napiety plan dnia ze nawet czasem dwa razy dziennie niemam czasu zjesc ale jest to po prostu niewykonalne(wiem ze powinnam male posilki 5 razy dziennie ) ale przeciez nie powiem nagle w pracy, na kursie czy na wykladach, cwiczeniach: sorrry ale musze sobie zrobic przerwe na posilek

pomyslalam o takim srodku jak bio cla bo nigdy nic takiego nie jadlam a moze to by jakos ruszylo moje wysilki
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:40   #16
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Ksiezniczka elegantka, ja Ciebie jak najbardziej rozumiem, mam w sumie podobna sytuacje...otoz u mnie wszystko idzie za to w udka i pupe...tzn w sumie nie powinnam narzekac na swoja figure no ale wiadomo...kobieta zawsze cos znajdzie. Wymiary i wage mam prawidlowa, cwicze regularnie....i nic. Waga stoi w miejscu, chcialabym 2 kilogramy schudnac i pozbyc sie cellulitu i nie wiem jak....cwiczenia mi nie pomagaja. Oj ciezkie to nasze "kobiece" zycie czasem
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:18   #17
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Witam
ja chyba też przyłączę się do łykających Bio.. Chcę zrzucić 5kg bo po zmianie trybu życia i brania tabletek anty przytyłam 10kg
ćwiczę, zdrowo się odżywiam ale chciałam się wspomóc bo efektów póki co brak ;/ czuję że mieśnie mam silniejsze ale tłuszczyk się trzyma
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:47   #18
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

ja juz zauwazylam poprawe gorzej bedzie teraz w swieta codziennie u jakiejs rodzinki i wszedzie obiadki
dobrze ze mam takiego plusa ze wogule nie jem slodyczy w sensie wypiekow, tortow, ciast, babeczek-pare kalorii mniej
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 08:36   #19
5basia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

właśnie kupiłam ten specyfik i od 10 dni nie zauważyłam zmiany na plus...przeciwnie przytyłam prawie 2 kg. Ciągle jestem głodna i mam ochotę na słodycze....Liczyłam że pozbędę się opony wokół brzucha ale te tabletki to kolejny chwyt reklamowy...a może robię coś nie tak???
5basia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 18:10   #20
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

po tak krotkim czasie nie zauwazysz poprawy. moim zdaniem to nie jest chwyt reklamowy bo mi w koncu cos ruszylo po tylu wysilkach
napisz co jeszcze robisz co jesz jak cwiczysz i ile razy w tygodniu.
mam nadzieje ze mimo ochoty na slodycze ich nie jesz bo wtedy na pewno nie zauwazysz zadnych efektow...
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 20:33   #21
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

U mnie po prawie 2,5 miesiąca - 8kg, biorę teraz po dwie kapsułki dziennie bio i waga też spada więc jest ok jak skończę to opakowanie to z następnego będę brała już tylko jedną
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:13   #22
5basia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Witam ponownie...
Ja chcę zgubić tylko oponę wokół pasa i nic więcej, może 10 dni to rzeczywiście jeszcze za mało by coś ruszyło....co do jedzenia to nie jem dużo np. gotową owsiankę (coś na ząb lub nes vita płatki owsiane) sucharki z rodzynkami, pieczywo ciemne lub jasne żytnie z roladą z kury lub wędliną z drobiu, coś na słodko (pozostałości po świętach), piję ok.1-1,5 l wody,na obiad to co jest na stołówce -tylko drugie danie ale często są to ziemniaki z jakimś mięsem (straszna monotonia ale nie mam czasu by to zmienić i tak zostanie)....co do ćwiczeń to niestety nie ćwiczę (choć mam w domu rowerek) i nie obiecuję że będę bo jestem niesystematyczna i leniwa, najmniejsze ćwiczenia to dla mnie rzecz skomplikowana i tego nie zmienię...to tyle jeśli chodzi o mnie..pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

po jakim czasie zauważyłaś że waga ruszyła i co jesz w ciągu dnia????
5basia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 16:20   #23
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

aha. w Twoim przypadku niepotrzebnie bierzesz tabletki nic Ci to nie pomoze. nie mozna czekac na cud nie robiac nic od siebie.

a co do mojego jedzenia to zero slodyczy, chipsow, slonych przekasek,
pije tylko wode i zielona herbate, z alkoholu tylko czerwone wino czasami ze znajomymi. warzywa, owoce( tylko nie banany i winogrona bo sa bardzo kaloryczne, najczesciej grejpfruty-podobno dobre na celulit:P ). Nie jem ziemniakow, tylko kasze, czasem gora raz na dwa tygodnie makaron z pomidorami, ryz z warzywami. raz w tygodniu rybka, z miesa jem tylko czasem kurczaka albo chudziutka wedlina, po prostu nie lubie i nie potrzebuje. Najwiecej chyba korzystam z nabialu serki wiejskie, lekkie topione, kefiry, jogurty naturalne. Jem jajka-tylko tu uzywam masla do przyzadzenia, tak to nie smaruje. Nie uzywam cukru, smietanki itp. Takie drobnostki najbardziej nas tucza dlatego wymyslilam swoje triki nie uznaje majonezu, keczupu, musztardy, wszelkich sosow (tak naprawde zadne miesa, makarony itp nie bylyby tak kaloryczne gdyby nie te sosy). co jeszcze.. chleb ciemny najlepiej z ziarnami.
jak o czyms zapomnialam to napisze oto moje swiateczne grzeszki: kawaleczek mazurka i ser plesniowy
a grzech ktorego chce sie pozbyc i nie moge: pasta z lososia
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:33   #24
5basia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
U mnie po prawie 2,5 miesiąca - 8kg, biorę teraz po dwie kapsułki dziennie bio i waga też spada więc jest ok jak skończę to opakowanie to z następnego będę brała już tylko jedną
podaj co jesz biorąc te tabletki bo efekty są imponujące...
5basia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 16:05   #25
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Najlepsze jest to że jem niemal wszystko ograniczyłam jedynie słodycze ale nie całkiem, zero chipsów i tym podobnych rzeczy, nie piję alkoholu, chleb jem jedynie na śniadanie i to z błonnikiem, mniej jem ilościowo jakoś nie potrzebuje tak dużo jak wcześniej na kolację cos lekkiego zazwyczaj, serek czy uwielbiam kukurydze z puszki piję czerwoną herbatę i wieczorem prawie codziennie ćwiczę 8 min abs lub 7 min abs2 i jakoś waga leci ciesze się że akurat mi podpasowały te kapsułki i dają efekty bo wcześniej jakos nie moglam schudnąć i za dużo ich nie biorę, od początku tylko po 3 kapsułki dziennie. Cieszy mnie to że spadły cm i pozbyłam się wystających boczków
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 10:50   #26
agencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Hej Dziewczyny,Ja na bio cla z zieloną herbatą schódłam 3 lata temu prawie 15 kg w niecały rok, bez ćwiczeń za to ograniczałam jedzenie. Teraz jestem 4 miesiące po porodzie i mam do zrzucenia 12 kg, czekam na przesyłkę bio cla duo - mam nadzieję, że pomogą mi po raz drugi. Tanie te tabletki nie są, ale warto.
agencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:39   #27
chickita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Jeśli chodzi o mnie, to łykam CLA ponad miesiąc (teraz będzie 5 tydzień), systematycznie co jest nielada wyczynem z mojej strony Przyjmuję 2700 mg/dobe. Nastawiałam się przede wszystkim na wygładzenie skóry. Jestem zadowolona z CLA bo w tej kwestii się sprawdził - cellulitis jeszcze jest, szczególnie jak chwytam za skórę wyłazi to świństwo, ale widzę też dużą poprawę. Nie wiem jak to opisać, ale skóra na udach i pośladkach zrobiła się taka zwarta (bardziej gęsta - jeśli to dobre słowo ) i zdecydowanie gładsza. Schudnać nie schudłam bo nie ma co się spodziewać cudów po tak krótkim czasie, ale lepszy stan wizualny jest i kurację będę kontynuować. Ruchu nie mam zbyt wiele ze względu na pracę, ale każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie. Co do diety to cóż - nie jem fast foodów i ograniczyłam słodycze. Tak czy siak jeśli komuś zależy na poprawie stanu skóry to myślę że pomoże
chickita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 08:56   #28
justynnak
Przyczajenie
 
Avatar justynnak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
Co do czerwonej herbaty to na początku przeszkadza jej zapach hmm taką ziemią ale ja się po dwóch dniach przyzwyczaiłam i tak mi smakuje zieloną raz dziennie też lubię sobie wypić tak po śniadaniu a co do brania tabletek to wyczytałam, że najkrócej tak trzy miesiące powinno się stosować, dużo prześledziłam opinii zanim je kupiłam i doszłam do wniosku że jak sama ni spróbuję to się nie dowiem czy działają bo wiadomo nie każdy ma taki sam organizm skutków ubocznych żadnych nie zauważam a wręcz czuję się lepiej bo wcześniej ciągle tylko spać mi się chciało i nie miałam na nic ochoty a teraz to co innego
ja jakoś nie mogę pić czerwonej herbaty, a też staram się zrzucić ostatnio kilka kilogramów Ale pomyślałam, że zamiast pić czerwoną herbatę będę ją łykać w tabletkach. Zamówiłam na internecie suplement diety z chromem i czerwona herbata (cerochrom)- nie wiem, czy mi pomoże, ale w sumie cena była bardzo atrakcyjna, więc i tak nie będę żałować.
justynnak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 14:37   #29
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

No jeśli nie można się przemóc do jej picia to w innej formie pozostaje ja nadal łykam bio cla z zielona tyle że od 1,5 miesiąca tylko 2 kapsólki dziennie i od połowy lutego prawie 11 kg mniej no i oczywiście herbata czerwona ale to też raz dziennie zazwyczaj czasami jedna zielona. Życzę powodzenia ja znalazłam odpowiednią dla siebie metodę odchudzania i tabletki oby i Wam się udało
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 10:05   #30
justynnak
Przyczajenie
 
Avatar justynnak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
No jeśli nie można się przemóc do jej picia to w innej formie pozostaje ja nadal łykam bio cla z zielona tyle że od 1,5 miesiąca tylko 2 kapsólki dziennie i od połowy lutego prawie 11 kg mniej no i oczywiście herbata czerwona ale to też raz dziennie zazwyczaj czasami jedna zielona. Życzę powodzenia ja znalazłam odpowiednią dla siebie metodę odchudzania i tabletki oby i Wam się udało
Wow 11kg to naprawde dużo-a suplementow na rynku jest naprawde dużo, więc spokojnie kazdy moze cos wybrac dla siebie. Ja z powodu ograniczonego budżetu szukałam tych tańszych (bo wiadomo,że nieraz płaci się za firme,a zawartosc leku jest taka sama), więc ja znalazłąm ten cerochrom, bo 12zł za 100 tabletek to byla bardzo atrakcyjan cena.
Życze powodzenia w dochudzaniu w kolejnych etapach
justynnak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-28 17:11:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.