bio cla z zielona herbata czy bio cla duo? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 15:10   #31
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

No dzięki rozumie kwestie finansowe bo ja tez gdyby nie stypendium to bym nie kupiła ich życzę powodzenia
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 10:54   #32
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

A próbowałaś slimitin? bo ja na nim się odchudzam. Porównywałam składy bio-cla i slimitin i slimitinu jest fajniejszy w składzi, no i do tego tańszy.
Slimitin:
CLA - 600 mg
HCA - 100 mg
ananas - 20 mg
zielona herbata - 15mg
chrom - 50 ug

nie mogę teraz znaleźć składu bio-cla, ale kiedyś sprawdzałam; ja się doszukam to dokleję;
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:41   #33
justynnak
Przyczajenie
 
Avatar justynnak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez Martini17 Pokaż wiadomość
A próbowałaś slimitin? bo ja na nim się odchudzam. Porównywałam składy bio-cla i slimitin i slimitinu jest fajniejszy w składzi, no i do tego tańszy.
Slimitin:
CLA - 600 mg
HCA - 100 mg
ananas - 20 mg
zielona herbata - 15mg
chrom - 50 ug

nie mogę teraz znaleźć składu bio-cla, ale kiedyś sprawdzałam; ja się doszukam to dokleję;
A ile to kosztuje? Bo w moim Cerochromie jest 40ug chromu i 80mg ekstraktu z czerownej herbaty, więc w sumie ten sam skład, a przynjamniej jest czerwona herbata, która ma wspomagać odchudzanie
justynnak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:26   #34
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Jeśli chodzi o skład bio cla to wyglada tak:
w 4 kapsułki zawierają
białko 586,4 mg
węglowodany 651,6 mg
C.L.A 1200 mg
wyciąg z zielonej herbaty 500 mg

ja brałam na poczatku tylko 3 kapsułki a od jakiegos czasu 2 i tez waga spada wiec nie żałuję tych 50zl wydawanych na nie
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 17:00   #35
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o skład bio cla to wyglada tak:
w 4 kapsułki zawierają
białko 586,4 mg
węglowodany 651,6 mg
C.L.A 1200 mg
wyciąg z zielonej herbaty 500 mg

ja brałam na poczatku tylko 3 kapsułki a od jakiegos czasu 2 i tez waga spada wiec nie żałuję tych 50zl wydawanych na nie
Dziubasku, ale Ty piszesz o składzie, aż 3 kapsułek. Jak ten skład podzielisz przez 3 nie wyjdzie już to ciekawie.
A co do zielonej i czerwonej herbaty, dziewczyny sorry, ale przecież można ją pić. Będzie miała wtedy mocniejsze działanie. Z resztą czytałam ostatnio, że herbata czy to zielona czy czerwona ma działanie moczopędne i na tym polega jej cudowne działanie. Wystarczy pić więcej wody, będziesz więcej sikać to i oczyścisz organizm.
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 19:37   #36
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

No tak ja nie mowie ze te sa najlepsze tylko podalam sklad dla porownania co do herbat, to mam swoje zdanie bo pijac sama wode nie schudlam nigdy ani grama, pijac herbaty czerwona i zielona troszke waga spadala dopiero odkad zaczelam sie wspomagac bio sa efekty, ale to nie znaczy ze inne suplementy, tansze nie beda dzialaly podobnie, ja mowie o swoim przypadku i o tym co u mnie sie sprawdzilo(wreszcie) u innych moze dzialac co innego, wiadomo
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 09:48   #37
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Ale ja nie rozumiem... jeśli coś jest tańsze, a w składzie bardzo dobre dlaczego ma nie działać??? Ja na swoim przykładzie wiem, że nie zawsze to co reklamowane w TV i drogie działa, już tyle razy się na to nabrałam, że cud. Teraz przede wszystkim sprawdzam skład, no i działanie. Jeśli na mnie działa to nie czuję potrzeby kupować coś bardzo podobnego tylko droższego. Bo po co.

A co do herbaty, jak tylko znajdę ten artykuł to go podlinkuję. A tracić na wadze po herbacie mogłaś, bo działa ona moczopędnie, czyli tracisz wodę, a tym samym te kilogramy. Tyle tylko, że w odchudzaniu przecież nie chodzi o to żeby tracić wodę, tylko tłuszcze.

Miłego dnia
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 14:11   #38
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

No właśnie widzę że nie rozumiesz tego co napisałam ani troszkę podałaś skład slimitin a bio nie znalazłaś więc podałam go i wyraźnie napisałam że w moim przypadku dopiero bio dało efekty bo same herbaty czy picie wody nie przyniosło żadnych ale może u innych co innego, tańszego będzie działało podobnie, ale nie chce już mi się więcej tłumaczyć tego, jak ktoś nie czyta tego co piszę ze zrozumieniemto trudno.
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 05:57   #39
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

A nie lepiej zdrowo jeść, ruszyć pupę i zacząć ćwiczyć, a później kupić sobie jakąs nagrodę niż wydawać pieniądze na tabletki, które działają na zasadzie placebo, w dodatku uzależniają i później, jak przerwiesz 'kuracje' masz efekty odwrotne? Nie mówię że wszystkie, ale większość, które obecnie 'zrzucają' za nas zbędne kg, kiedy my lenimy się na kanapie ... Nigdy nie zrozumiem takiego zachowania, trzeba być naprawdę w ciężkiej desperacji ...
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:05   #40
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

to nie musi byc desperacja, można miec ruchu po samą szyje, jeść malo a i tak się nie chudnie i co wtedy trzeba by było poprostu pogodzic się z losem albo głodzić, jednak w jakims stopniu nie wszystkie ale suplementy pomagają, nie każdemu, bo moze proporcje skladnikow nie odpowiadaja albo nie ma czegos w skladzie co by powodowalo spadek wagi opcji jest sporo, wiadomo dobrze jak mozna pozbyc sie tłuszczyku bez tego ale co jeśli sie nie da. Każdy ma swoje zdanie i swoje podejście do sprawy bo co człowiek to opinia i indywidualny przypadek wydaje mi sie że po to jest jakiś temat żeby wyrażać swoją opinię biorąc pod uwage swoje doświadczenia, to chyba nic złego
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:25   #41
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Wtedy nalezy pomyśleć co się zrobiło w przeszłości swojemu organizmowi i nie robić podobnych błędów. Owszem, niektórzy jak zjedzą więcej to tyją, inni jedzą 3x większe porcje i nie tyją. Ale z reguł jest tak, że zaczyna się do głodówkami, dziecinnym podejściem do odchudzania pt: im mniej tym lepiej, a kończy się w aptece, szukając i wydając pieniądze na specyfiki które atakują nas z każdej niemal strony i zapewniają o genialnej skuteczności.

Najlepiej jeśc zdrowo, regularnie, KONSEKWENTNIE, dodać odrobinę ruchu i sukces murowany. A nie ratować się takimi głupotami ...

Jednak jak napisałaś - każdy wie swoje i każdy za swoje błędy wcześniej czy później płaci
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 18:35   #42
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

a czy te tabletki mają jakiś wpływ na stosowanie innych tabeletek? np. anty? Któraś z Was może coś słyszała?
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 15:11   #43
ZoskaImin080
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Katowice/Lublin/Wwa
Wiadomości: 95
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Tabletki? Komus to kiedyś pomogło, serio? Ja bym nie pomyslala o testowaniu tego. Wolerozsądnie się odżywiać nie licząc małych weekendowych szaleństw, zero alko i słodyczy, za to herbatki ziolowe są moim zdaniem strzałem w dziesiątke, szczególnie jeśli lubisz pic herbate, u mnie króluje zielona i „super linia” malwa tea. Ogólnie zioła są wskazane przy opdchudzaniu, ale trzeba znac umiar i odpowiednio dawkować!
ZoskaImin080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 15:35   #44
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

Cytat:
Napisane przez ZoskaImin080 Pokaż wiadomość
Tabletki? Komus to kiedyś pomogło, serio? Ja bym nie pomyslala o testowaniu tego. Wolerozsądnie się odżywiać nie licząc małych weekendowych szaleństw, zero alko i słodyczy, za to herbatki ziolowe są moim zdaniem strzałem w dziesiątke, szczególnie jeśli lubisz pic herbate, u mnie króluje zielona i „super linia” malwa tea. Ogólnie zioła są wskazane przy opdchudzaniu, ale trzeba znac umiar i odpowiednio dawkować!
Ten temat został założony prawie 6 lat temu. Ostatni post został napisany w lipcu 2011 r.
Mella91 wyszukała stary wątek, żeby tylko wcisnąć swoją reklamę.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 16:11   #45
Lena783
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 187
Dot.: bio cla z zielona herbata czy bio cla duo?

omg
Lena783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-28 17:11:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.