Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-12-10, 18:29   #31
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Cytat:
Napisane przez Aolbonska Pokaż wiadomość
Staremu to nawet Święte Boże nie pomoże, a umarłemu kadzidło ;-P
Nie pomoże puder, róż, kiedy d...a stara już
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 21:05   #32
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Według mnie najbardziej postarzają te ciemne krechy wokół oczu, nie znoszę takiego makijażu.
właśnie tak
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 22:02   #33
Posh Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Przede wszystkim zbyt ciemny odcień cery!
Posh Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:30   #34
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Cytat:
Napisane przez _Juliette_ Pokaż wiadomość
Nie pomoże puder, róż, kiedy d...a stara już
Oj, tu się nie zgodzę. Znam osobiście kilka kobiet, które w wersji "gołej" wyglądają bardzo nieciekawie, a po "zrobieniu" wyglądają o wiele korzystniej. I wcale nie sztucznie. Zdarzyło mi się nie poznać np. sąsiadki któregoś razu, gdy spotkałam ją z "czystą" twarzą. Zresztą wcale nie trzeba daleko szukać. Internet aż roi się od zdjęci aktorek, celebrytek, innych takich, w wersji z i bez makijażu. Niektóre nie są w ogóle do siebie podobne.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 07:14   #35
maximumwizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Najbardziej postarza ciemny mocno kryjący podkład, brak różu i rozświetlacza... tragedia.
maximumwizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:18   #36
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Źle dobrane kolory np. chlodne przy ciepłej karnacji i odwrotnie. Poza tym za mocna opalenizna, czy to prawdziwa czy od samoopalacza. Za gruba warstwa podkładu, za dużo pudru, różu, bronzera itd. Niedokładne nałożenie kosmetyków.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 15:55   #37
Anna_al
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 52
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Zbyt jasny podkład też wygląda nieładnie. Jednak zdaję sobie sprawę, że czasem trudno jest wybrać odpowiedni odcień. Panie w drogeriach/perfumeriach też czasami źle doradzają. Miałam już zbyt ciemny odcień właśnie źle dobrany w perfumerii Douglas, który przy pełnym profesjonalnym makijażu nie był aż tak bardzo widoczny, jednak w samodzielnym dziennym makijażu to i owszem, gdyż na co dzień nie maluję się tak mocno.
Anna_al jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 14:40   #38
Cheriish
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Bardzo postarzają:
- kreski narysowane kredką czarną na ookoło oczu, co daje efekt "pandy"
- zbyt mocno wytuszowane rzęsy
- za ciemny podkład
- podkład rozprowadzony tylko do linii żuchwy
Cheriish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 14:02   #39
avantassia
Raczkowanie
 
Avatar avantassia
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 436
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Przede wszystkim młoda twarz musi być lekka i świeża, czyli z niczym nie przesadzać.. Jeśli oczy, to nie usta, i odwrotnie
avantassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:01   #40
Nekomiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Czasem faktycznie panie w drogeriach doradzą nam jakieś niewiadomo co, ale prawie w każdym sklepie możemy sobie wziąć próbkę, pojemniczki do próbek można kupić np. na allegro, a np. w sephorze jak poprosi się o próbkę, to Pani sama mam da taki pojemniczek
Nekomiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:04   #41
wallping
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

w każdym sklepię chcą wepchać w Ciebie jak najwięcej

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-06 o 08:50 Powód: reklama
wallping jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 15:32   #42
Nekomiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Postarzający makijaż, czyli jak się nie malować, żeby nie dodawać sobie lat

Nie zawsze, ja mam 3 ulubione miejsca, gdzie ekspedientki są bardzo rzeczowe, umieją doradzić i są zawsze bardzo sympatyczne. Natura w Grodzisku Mazowieckim, Superpharm w złotych tarasach w Warszawie i Sephora w Arkadii, również w Warszawie. Nigdy nie chciały mnie namówić na nic droższego niż chciałam, a jak zastanawiałam się nad czymś droższym, często doradzały mi coś tańszego a lepszego dla mnie. Coraz częściej w takich miejscach bardziej im zależy na kliencie niż na samej sprzedaży, bo co im po tym, jak kupię coś 20 droższego, jak tam więcej nie wrócę?
Nekomiko jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-06 16:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.