Louis Vuitton część III - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-19, 10:01   #4891
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Louis Vuitton część III

ja bym nie odpuściła przecież to duża kwota.. przynajmniej dla mnie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 10:13   #4892
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Rany, dziewczyny. Ja rozumiem Wasze intencje, jak najbardziej szlachetne, rady również dobre były - ale takimi tekstami przeginacie, w mojej ocenie. Tak samo nie na miejscu było imputowanie, jakoby bag było szkoda pieniędzy na prawnika (nie kojarzę, aby coś takiego napisała). Dziewczyna się po prostu pożaliła, poza tym przestrzegła Was przed ewentualnymi transakcjami z Patrysienką - tak bym na to spojrzała.
Tak w ogóle to smutne, że jednak nie można być już pewnym transakcji nawet z - wydawałoby się, zaufaną Wizażanką.
Tez jestem tego zdania- bardzo dobrze ze napisala o tej sytuacji w formie ostrzezenia
Ja bym nie odpuscila, ale nie ocenialabym tak ostro kupujacej... Co najwyzej sprzedajaca!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 11:06   #4893
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Tez jestem tego zdania- bardzo dobrze ze napisala o tej sytuacji w formie ostrzezenia
Ja bym nie odpuscila, ale nie ocenialabym tak ostro kupujacej... Co najwyzej sprzedajaca!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niekoniecznie skoro znamy tylko jedna stronę medalu i ciągu dalszego historii brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 13:03   #4894
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie skoro znamy tylko jedna stronę medalu i ciągu dalszego historii brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drugiej strony medalu nie dane bylo mam poznac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 15:39   #4895
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Drugiej strony medalu nie dane bylo mam poznac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co owszem budzi jednoznaczne skojarzenia, ale jak dla mnie to zachowanie obu stron takie nie ten teges.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 19:04   #4896
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Co owszem budzi jednoznaczne skojarzenia, ale jak dla mnie to zachowanie obu stron takie nie ten teges.
A co złego zrobiła kupująca?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 19:39   #4897
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A co złego zrobiła kupująca?

Mnie się nasuwa identyczne pytanie


Dziewczyny, wiem, ze chcecie dobrze i uważam, że Wasze rady byly bardzo pomocne i rzeczowe i że dla szeroko rozumianej "sprawiedliwości" powinno się dochodzić swoich praw, ale nie mozemy nikogo do tego zmusić. I jeszcze mieć pretensje.


Absolutnie, nie chcę na nikogo najeżdzać, bo jak już wspomniałam, zrobiłyście wiele dobrego , jednak nie można bag uszczęśliwiać na siłę.


Osobiście jestem jej wdzięczna za to, że opisała sytuację, bo owszem, wizaz nie zezwala na transakcje poza targowiskiem, ale nie oszukujmy się, nikt na zdjęcia z ofertami mówiącymi, że coś jest do adopcji, do tej pory nie reagował i panowało na to przyzwolenie. Dlatego uważam, ze bag zrobiła dobrze, opisując tutaj tę sytuację, bo ja rozumiem, zdecydowała się na zakup torebki, która na tym forum była do adopcji oferowana. Przyznała się do błędu i nas ostrzegła i za to jej dziękuję.


Oczywiscie, można popatrzeć na tę sprawę obiektywnie i dojść do wniosku, że dobrze byłoby usłyszeć i wersję patrysieńki, ale jak mamy ją poznać, skoro patrysieńska milczy.
Morelle w swoim poście świetnie to ujęła :
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Patrysienka miło by było gdybyś wyjaśniła tutaj tą sytuację. To że milczysz działa bardzo na Twoją niekorzyść.

Uważam, że przesadzamy, zarzucając (sama nie wiem co) kupującej, tylko dlatego, że sprzedająca nie chce się wypowiedzieć. Nie lubię tak mysleć, ale jednak w tym wypadku dla mnie działa zasada "Nieobecni racji nie mają". Uważam, ze póki co, w uczciwość bag nie mamy podstaw powątpiewać, zwłaszcza, ze inna wizażanka jej wersję (o braku zdjęć przedstawiającyc uszkodzony glazing) poparła
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
O kurde.. ja prawie te torebkę kupiłam od niej.. szok.. dostałam mnóstwo zdjec i uszkodzenia nie było widać.. poza przebarwieniami na rączce.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Sama łapię się na tym, że nieraz chcę komuś pomóc na siłę, ale dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane Robmy, co możemy i nie denerwujmy się
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 20:16   #4898
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Mnie się nasuwa identyczne pytanie


Dziewczyny, wiem, ze chcecie dobrze i uważam, że Wasze rady byly bardzo pomocne i rzeczowe i że dla szeroko rozumianej "sprawiedliwości" powinno się dochodzić swoich praw, ale nie mozemy nikogo do tego zmusić. I jeszcze mieć pretensje.


Absolutnie, nie chcę na nikogo najeżdzać, bo jak już wspomniałam, zrobiłyście wiele dobrego , jednak nie można bag uszczęśliwiać na siłę.


Osobiście jestem jej wdzięczna za to, że opisała sytuację, bo owszem, wizaz nie zezwala na transakcje poza targowiskiem, ale nie oszukujmy się, nikt na zdjęcia z ofertami mówiącymi, że coś jest do adopcji, do tej pory nie reagował i panowało na to przyzwolenie. Dlatego uważam, ze bag zrobiła dobrze, opisując tutaj tę sytuację, bo ja rozumiem, zdecydowała się na zakup torebki, która na tym forum była do adopcji oferowana. Przyznała się do błędu i nas ostrzegła i za to jej dziękuję.


Oczywiscie, można popatrzeć na tę sprawę obiektywnie i dojść do wniosku, że dobrze byłoby usłyszeć i wersję patrysieńki, ale jak mamy ją poznać, skoro patrysieńska milczy.
Morelle w swoim poście świetnie to ujęła :



Uważam, że przesadzamy, zarzucając (sama nie wiem co) kupującej, tylko dlatego, że sprzedająca nie chce się wypowiedzieć. Nie lubię tak mysleć, ale jednak w tym wypadku dla mnie działa zasada "Nieobecni racji nie mają". Uważam, ze póki co, w uczciwość bag nie mamy podstaw powątpiewać, zwłaszcza, ze inna wizażanka jej wersję (o braku zdjęć przedstawiającyc uszkodzony glazing) poparła





Sama łapię się na tym, że nieraz chcę komuś pomóc na siłę, ale dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane Robmy, co możemy i nie denerwujmy się
Dokładnie, jest strasznie atakowana
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 20:42   #4899
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dokładnie, jest strasznie atakowana
Atakowana? Raczej jest tu zaskoczenie jej obojętnością w tej sytuacji. Dlatego właśnie, że ludzie nie reagują tylko zostawiają sprawę tak, jak jest pełno w przestrzeni publicznej takich "wykorzystywaczy", którzy mają się dobrze i jak widać będzie tak nadal.
Nieuczciwość jakakolwiek by nie była trzeba piętnować i od tego i do tego są odpowiednie paragrafy.

Dla mnie EOT
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-19, 20:51   #4900
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oczywiście, że przestrzec chciała, ale niezrobienie nic z tym, chociaż można to jest taka sama sytuacja jak ja tu napiszę, żeby nikt nie siadał za kółko z pijanym, bo wiadomo, co się może wydarzyć, a potem gdybym spotkała takiego pijaka za kółkiem nic bym z tym nie zrobiła. No bo nie, ale przecież ostrzegałam. Dziwne zachowanie w kontekście tej sytuacji z tak drogą torebką. Brak działania to przecież też działanie. W tej sytuacji jest to godzenie się na takie oszustwa, co też daje przyzwolenie takim niefajnym osobom, na dalsze takie zachowania.
Jak nikt nie będzie nic robił z takimi osobami i ich zachowaniami to uważasz siarka, że to jest ok, tak? No to super. Najlepiej być obojętnym, a takie osoby niech sobie dalej swobodnie działają.

Dokładnie. Nic nierobienie z tym to przyzwolenie na takie traktowanie siebie. Dla mnie oczywiście, żeby nie było. Piszę tu swoje zdanie.
Porównania tej sytuacji do przyzwolenia na jazdę samochodem po pijanemu nie skomentuję nawet.
Żebyśmy się dobrze zrozumiały - ja jestem jak najbardziej za działaniem w takim przypadku. Co więcej - sama na moim poletku (Targowisku) nie szczędzę gorzkich słów osobom, które nie wystawiają negatywnych przekupek, pomimo ich zasadności. Jednakże czym innym jest "wymaganie" od kogoś, aby wystawił taką przekupkę, a czym innym najpierw pójście do prawnika, potem pójście na rozprawę sądową (niekoniecznie jedną) - no jest to trochę zachodu i po prostu jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może zwyczajnie nie chcieć tracić na to czasu czy dalszych nerwów. Bo uważam, że pójście na policję nic tu nie da, według mnie to klasyczna sprawa cywilna.

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja bym nie odpuściła przecież to duża kwota.. przynajmniej dla mnie
Przy czym mówimy pewnie o kilkuset złotych, nie o całej kwocie zakupu - bo zakładam, że tyle kosztowałaby naprawa (ale może błędnie).

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie skoro znamy tylko jedna stronę medalu i ciągu dalszego historii brak.
Wiem, co masz na myśli. Tylko trudno mi uwierzyć w taką koincydencję, że Patrysienka przestaje się logować akurat od tego dnia, kiedy bag opisała tutaj całą historię. No i wierzę, że nie odbiera telefonów od bag. Tak że tylko powtórzę to, co już tu napisano - uważam, że milczenie działa na jej niekorzyść. Aczkolwiek chętnie bym wysłuchała jej relacji.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 07:30   #4901
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A co złego zrobiła kupująca?
Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Mnie się nasuwa identyczne pytanie


Dziewczyny, wiem, ze chcecie dobrze i uważam, że Wasze rady byly bardzo pomocne i rzeczowe i że dla szeroko rozumianej "sprawiedliwości" powinno się dochodzić swoich praw, ale nie mozemy nikogo do tego zmusić. I jeszcze mieć pretensje.


Absolutnie, nie chcę na nikogo najeżdzać, bo jak już wspomniałam, zrobiłyście wiele dobrego , jednak nie można bag uszczęśliwiać na siłę.


Osobiście jestem jej wdzięczna za to, że opisała sytuację, bo owszem, wizaz nie zezwala na transakcje poza targowiskiem, ale nie oszukujmy się, nikt na zdjęcia z ofertami mówiącymi, że coś jest do adopcji, do tej pory nie reagował i panowało na to przyzwolenie. Dlatego uważam, ze bag zrobiła dobrze, opisując tutaj tę sytuację, bo ja rozumiem, zdecydowała się na zakup torebki, która na tym forum była do adopcji oferowana. Przyznała się do błędu i nas ostrzegła i za to jej dziękuję.


Oczywiscie, można popatrzeć na tę sprawę obiektywnie i dojść do wniosku, że dobrze byłoby usłyszeć i wersję patrysieńki, ale jak mamy ją poznać, skoro patrysieńska milczy.
Morelle w swoim poście świetnie to ujęła :



Uważam, że przesadzamy, zarzucając (sama nie wiem co) kupującej, tylko dlatego, że sprzedająca nie chce się wypowiedzieć. Nie lubię tak mysleć, ale jednak w tym wypadku dla mnie działa zasada "Nieobecni racji nie mają". Uważam, ze póki co, w uczciwość bag nie mamy podstaw powątpiewać, zwłaszcza, ze inna wizażanka jej wersję (o braku zdjęć przedstawiającyc uszkodzony glazing) poparła





Sama łapię się na tym, że nieraz chcę komuś pomóc na siłę, ale dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane Robmy, co możemy i nie denerwujmy się
Nic złego nie zrobiła i przeglądam ten wątek, nie sądzę żeby Bag była atakowana. Przynajmniej ja się nie dopatrzyłam, jeżeli macie inne zdanie to proszę zgłaszać, bo każdy ma swój obiektywny próg wrażliwości, ale oczywiście wtedy będę reagować.


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Porównania tej sytuacji do przyzwolenia na jazdę samochodem po pijanemu nie skomentuję nawet.
Żebyśmy się dobrze zrozumiały - ja jestem jak najbardziej za działaniem w takim przypadku. Co więcej - sama na moim poletku (Targowisku) nie szczędzę gorzkich słów osobom, które nie wystawiają negatywnych przekupek, pomimo ich zasadności. Jednakże czym innym jest "wymaganie" od kogoś, aby wystawił taką przekupkę, a czym innym najpierw pójście do prawnika, potem pójście na rozprawę sądową (niekoniecznie jedną) - no jest to trochę zachodu i po prostu jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może zwyczajnie nie chcieć tracić na to czasu czy dalszych nerwów. Bo uważam, że pójście na policję nic tu nie da, według mnie to klasyczna sprawa cywilna.


Przy czym mówimy pewnie o kilkuset złotych, nie o całej kwocie zakupu - bo zakładam, że tyle kosztowałaby naprawa (ale może błędnie).


Wiem, co masz na myśli. Tylko trudno mi uwierzyć w taką koincydencję, że Patrysienka przestaje się logować akurat od tego dnia, kiedy bag opisała tutaj całą historię. No i wierzę, że nie odbiera telefonów od bag. Tak że tylko powtórzę to, co już tu napisano - uważam, że milczenie działa na jej niekorzyść. Aczkolwiek chętnie bym wysłuchała jej relacji.
Pozwolę sobie napisać swoje zdanie pod postem Siarki chociaż tylko częściowo się on do niego odnosi. Owszem, zbieg okoliczności to raczej nie jest, skojarzenia są ewidentne, ale dalej jest to tylko wersja jednej strony. Widzę inne możliwe opcje tej historii i to że np. Patrysieńka wyjechała na wakacje i ani jej w głowie Wizaż. Mamy tylko stanowisko Bag, która tak naprawdę macha ręką, nie prosi o żadną interwencję, przepraszam że to powiem wprost, ale nawet o rady Was nie prosiła.

Co do przyzwolenia- nie raz i nie dwa pisałam, upominałam, że możecie sobie napisać, że macie coś, ale transakcja ma się odbywać na innym portalu, jaki dusza zapragnie, ale który jest do tego przeznaczony.

Waham się jeszcze, ale jeszcze raz przeczytam, że Wizaż na to pozwala to trzeba będzie to usankcjonować i skończą się np. oddawania sukienek z wyprzedaży, które ktoś upolował, prośby o zakup etc. I skoro na Modzie to pewnie też na każdym innym poletku.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2019-08-20 o 08:42
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 08:33   #4902
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Louis Vuitton część II

Zgadzam się z siarką, p4w i Kariną
Ja bym tego tak nie zostawiła. No, ale to ja.
Nie znam też wersji patrysienki. Aczkolwiek kiepsko to wygląda. Dlatego napisałam, że miło by było jakby wyjaśniła sytuację. Nie odp, więc wygląda to bardzo źle. ...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 10:56   #4903
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

A teraz historia z mojej strony, bo smutno mi się to czyta.

Wysłałam bardzo dokładne zdjęcia z każdej strony torby i jej faktyczny stan, wszelkie informacje o wadach i poinformowałam, że torba była używana. Śladu, o którym jest ww dyskusja nie było, co jest widoczne na zdjęciach. Przykro mi czytać, to co czytam. A nie logowałam się tutaj, bo w ogóle nie korzystam w większości z wizażu.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 16:43   #4904
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Atakowana? Raczej jest tu zaskoczenie jej obojętnością w tej sytuacji. Dlatego właśnie, że ludzie nie reagują tylko zostawiają sprawę tak, jak jest pełno w przestrzeni publicznej takich "wykorzystywaczy", którzy mają się dobrze i jak widać będzie tak nadal.
Nieuczciwość jakakolwiek by nie była trzeba piętnować i od tego i do tego są odpowiednie paragrafy.

Dla mnie EOT
Ale żeby mówić o nieuczciwości trzeba znać wersję też 2 strony.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-20, 19:53   #4905
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Louis Vuitton część III

Dlatego ja zapisałam sie na listę oczekująych na Favorite do vitkaca....jestem milionowa, ale moze kiedys

szok ....ze tyle trzeba czekać....
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2019-08-20 o 20:33
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 03:17   #4906
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
A teraz historia z mojej strony, bo smutno mi się to czyta.

Wysłałam bardzo dokładne zdjęcia z każdej strony torby i jej faktyczny stan, wszelkie informacje o wadach i poinformowałam, że torba była używana. Śladu, o którym jest ww dyskusja nie było, co jest widoczne na zdjęciach. Przykro mi czytać, to co czytam. A nie logowałam się tutaj, bo w ogóle nie korzystam w większości z wizażu.
Prawdę znacie tylko wy dwie. Mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia. Podkreślam to co już wcześniej napisałam: sprzedaż na wizażu jest zabroniona. Na przyszłość pamiętaj proszę o tym. Żebyśmy nie musiały rozdawać banów.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 08:31   #4907
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Prawdę znacie tylko wy dwie. Mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia. Podkreślam to co już wcześniej napisałam: sprzedaż na wizażu jest zabroniona. Na przyszłość pamiętaj proszę o tym. Żebyśmy nie musiały rozdawać banów.
Podobnie uważam, poza tym zalatwilyscie to poza Wizazem i tam też powinniście się dogadać. Wszelkie dalsze żale również proszę tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 20:32   #4908
Bebe_Lilly5
Raczkowanie
 
Avatar Bebe_Lilly5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 190
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cześć dziewczyny!

Szybciutkie pytanie czy wiadomo coś na temat podwyżek cen w LV? Czy i kiedy szykują się następne?

Pozdrawiam!
Bebe_Lilly5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 21:48   #4909
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Dziewczyny, czy orientujecie się się kosztuje croisette w Polsce? zastanawiam się gdzie korzystniej kupić.
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 18:08   #4910
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Ilona321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy orientujecie się się kosztuje croisette w Polsce? zastanawiam się gdzie korzystniej kupić.
Zadzwoń do salonu lv we Warszawie, powinni udzielić informacji, poleciałbym Berlin,.ale euro teraz skoczyło do góry także tego....
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 08:32   #4911
martaa5986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 80
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Dziewczyny czy któraś z Was wie jak z dostępnością speedy 35 monogram bandouliere w Warszawie? albo ew jak długo trzeba czekać? Próbowałam się dodzwonić, ale nikt nie odbiera


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martaa5986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:04   #4912
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez martaa5986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was wie jak z dostępnością speedy 35 monogram bandouliere w Warszawie? albo ew jak długo trzeba czekać? Próbowałam się dodzwonić, ale nikt nie odbiera


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jak z dostępnością torebki, ale próbowałabym dzwonić do pana Kamila. Salon w Warszawie jest chyba otwarty od 11 i ja nigdy nie miałam problemu zawsze ktoś odbierał telefon.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 11:04   #4913
krolewna110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Cytat:
Napisane przez Ilona321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy orientujecie się się kosztuje croisette w Polsce? zastanawiam się gdzie korzystniej kupić.
ceny sa porownywalne. Zawsze mozesz "probowac" dodzwonic sie do butiku w Warszawie (nie odbieraja telefonów chetnie ), nawet jak piszesz na komórke do sprzedawcy to tez nie zawsze Ci odpisze. Ja mam miłe doświadczenia z Berlinskimi butikami ( w kazdym pracuje polski sprzedawca, bo Polacy jezdzac wlasnie do Berlina na zakupy zeby nie uzerac sie w Vitkacu - tam pracownicy wola obsługiwac instacelebrytów niz anonimowych klientów ). Mam wrażenie ze w Warszawie robią "łaskę".

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Daj znac jak juz kupisz Croisette,

jestem ustawiona w kolejce po Pochette Metis poza Polska ale zastanawiam sie jeszcze nad croisette.
krolewna110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 17:04   #4914
3e5f82c1ceef662b365dcf5d1696fa27ccae964a_5d72e517ee181
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Louis Vuitton część III

Witam zakupiłam buty i nie wiem czy są oryginalne czy to podrobki. Bardzo Was proszę o pomoc w ustaleniu tego, jesli to podróbki to powiedzcie czym się różnią od oryginału, bardzo dziekuje

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-09-06 o 20:58 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
3e5f82c1ceef662b365dcf5d1696fa27ccae964a_5d72e517ee181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 17:19   #4915
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Louis Vuitton część III

[1=3e5f82c1ceef662b365dcf5 d1696fa27ccae964a_5d72e51 7ee181;87149980]Witam zakupiłam buty i nie wiem czy są oryginalne czy to podrobki. Bardzo Was proszę o pomoc w ustaleniu tego, jesli to podróbki to powiedzcie czym się różnią od oryginału, bardzo dziekuje [/QUOTE]

Podstawowe pytanie gdzie je kupiłaś i za ile?
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 17:33   #4916
3e5f82c1ceef662b365dcf5d1696fa27ccae964a_5d72e517ee181
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Louis Vuitton część III

kupilam je w paczce ciuchów i butów od polskiej projektantki, którą na pewno stać na oryginalne rzeczy ale jesli chodzi o rozkład wzorów na bucie to mi coś nie pasuje bo oryginalne mają inny, zdjecie mojego i oryginalnego

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-09-06 o 20:58 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
3e5f82c1ceef662b365dcf5d1696fa27ccae964a_5d72e517ee181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 18:11   #4917
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

[1=3e5f82c1ceef662b365dcf5 d1696fa27ccae964a_5d72e51 7ee181;87150048]kupilam je w paczce ciuchów i butów od polskiej projektantki, którą na pewno stać na oryginalne rzeczy ale jesli chodzi o rozkład wzorów na bucie to mi coś nie pasuje bo oryginalne mają inny, zdjecie mojego i oryginalnego[/QUOTE]

A gdzie takie paczki się kupuje? Przepraszam, ale pierwszy raz słyszę o takich zakupach i chętnie się dowiem o nowych ścieżkach zakupowych.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 18:43   #4918
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A gdzie takie paczki się kupuje? Przepraszam, ale pierwszy raz słyszę o takich zakupach i chętnie się dowiem o nowych ścieżkach zakupowych.
Ja też
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 18:48   #4919
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja też
I ja chętnie się dowiem, nigdy nie słyszałam o czymś takim.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 06:54   #4920
krolewna110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Co to za model Louis Vuitton ?

Nauczcie sie w koncu ze takie rzeczy najlepiej kupowac w butikach! Masz pudelko i worek na te buty? Co to za projektantka? Pokaz zdjecia

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Wiec jak cie nie stac na torebke z luksusowego domu mody to nie kupuj podrobek, by byc bardziej fashion, bo przez to psujesz rynek i psujesz wizerunek marki (nosisz tandete na miescie ktora szybko sie psuje, ludzie widza i potem twierdza ze torebki nie sa warte swojej ceny). Otoz torebki LV sa prawie niezniszczalne! Najstarsza jaka mam ma 12 lat i zapewne bede ja nosic przez kolejne 20, gdyz nadal wyglada dobrze!
krolewna110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-08 17:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.