Torebki O-bag - miłośniczki, część II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-13, 17:45   #2521
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Dziękuję *
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 17:51   #2522
mimika13
Raczkowanie
 
Avatar mimika13
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

zastanawia mnie czemu narzekają wszyscy na czarnego o baga ...jestem posiadaczka takowego w rozmiarze mini noszę go na zmianę z czerwienią i nie dzieje się z nim nic...ani rys ani płowienia nie zauważyłam ....hmmm czyżby mój egzemplarz był jakis inny ????
mimika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 17:53   #2523
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mimika13 Pokaż wiadomość
zastanawia mnie czemu narzekają wszyscy na czarnego o baga ...jestem posiadaczka takowego w rozmiarze mini noszę go na zmianę z czerwienią i nie dzieje się z nim nic...ani rys ani płowienia nie zauważyłam ....hmmm czyżby mój egzemplarz był jakis inny ????
Ja mam to samo z czarnym ale już nie chce go zachwalac bo za kazdyn razem czarny zbiera mnóstwo negatywów. Od niego całe obagowe szaleństwo się zaczęło i ja będę polecać czarnego
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 18:51   #2524
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Jak myslicie basket lub foro beda pasowały na zime?? Wlasnie stwierdziłam ze do rozowych ala magenta kozakow z crocsa obag magenta by mi sie przydał. Chic raczej odpada bo za głeboki w stosunku do szeroknsci
__________________
.

Edytowane przez dwi071
Czas edycji: 2015-07-13 o 18:54
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 20:25   #2525
_Leena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Ja mam to samo z czarnym ale już nie chce go zachwalac bo za kazdyn razem czarny zbiera mnóstwo negatywów. Od niego całe obagowe szaleństwo się zaczęło i ja będę polecać czarnego
Ja mam dokładnie tak samo
_Leena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 20:31   #2526
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

basket ujdzie ,ale foro nieeee . podoba mi się durszlak ale tylko na wiosnę lato.

Anitka, portable home hahahhaha, faktycznie nazwa adekwatna . ale portable home to ja już mam w postaci Obag
niemniej jednak , przygarnęłabym za jakąś hiper super niską cenę
jak Wy tam w ogóle dorwałyście te mega okazje na korsy moschino itd ??
__________________
"A teraz prędko ,zanim dotrze do nas że to bez sensu" by król Julian
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 20:54   #2527
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Jak myslicie basket lub foro beda pasowały na zime?? Wlasnie stwierdziłam ze do rozowych ala magenta kozakow z crocsa obag magenta by mi sie przydał. Chic raczej odpada bo za głeboki w stosunku do szeroknsci
Ja mam basketa czerwonego i zamierzam go nosić w zimę do parki khaki moim zdaniem będzie idealnie pasował, i do Emu

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
basket ujdzie ,ale foro nieeee . podoba mi się durszlak ale tylko na wiosnę lato.

Anitka, portable home hahahhaha, faktycznie nazwa adekwatna . ale portable home to ja już mam w postaci Obag
niemniej jednak , przygarnęłabym za jakąś hiper super niską cenę
jak Wy tam w ogóle dorwałyście te mega okazje na korsy moschino itd ??
A co to za okazja?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 21:08   #2528
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Moja czarna też elegancko się sprawuje Żadnych rys, brudzi się troszkę od kurzu, ale przy Waszych opisach to praktycznie nic

Edytowane przez tanzanka
Czas edycji: 2015-07-13 o 21:17
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 21:32   #2529
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Listonoszka firmy volum. Nigdzie w necie nie mogę nawet jej zdjęcia znaleźć. Zgnila zieleń,rączka do ręki i długi beżowy pasek. Taka sportowa,materiał śliski. Rewelka była
Będę miała w pamięci, choć nie wybieram się w najbliższym czasie

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Jak myslicie basket lub foro beda pasowały na zime?? Wlasnie stwierdziłam ze do rozowych ala magenta kozakow z crocsa obag magenta by mi sie przydał. Chic raczej odpada bo za głeboki w stosunku do szeroknsci
Basket moim zdaniem spoczko całorocznie Do cienkiej puchóweczki czy innej pikowanej kurteczki, ale i do płaszczyka by się chyba nadał Z foro gorzej, chyba że też do bardziej sportowej stylówki
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 21:33   #2530
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Będę miała w pamięci, choć nie wybieram się w najbliższym czasie
Spoko,już poruszylam temat i może się uda nie zawracaj sobie głowy. W czwartek będę wybierać obagi w Wenecji także nie pali się
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 21:47   #2531
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
basket ujdzie ,ale foro nieeee . podoba mi się durszlak ale tylko na wiosnę lato.

Anitka, portable home hahahhaha, faktycznie nazwa adekwatna . ale portable home to ja już mam w postaci Obag
niemniej jednak , przygarnęłabym za jakąś hiper super niską cenę
jak Wy tam w ogóle dorwałyście te mega okazje na korsy moschino itd ??
No genialna seria ja z nawet basketa robię portable home zwłaszcza odkąd mam dziecko.
Edycisko, trzeba polować (dosłownie!) Pootwierać okna z niedostępnymi chciejstwami i odświeżać po pare razy dziennie do oporu, na ile czas pozwoli... najlepiej rano w okolicach 8. Ale teraz już kody nie działają niestety - mi kod wszedł tylko na Jest Seta i tą Moschino, reszta bez kodu, ale i tak okazyjnie
Teraz jeszcze upolowałam tą DK, ale przeszło tydzień ją klikałam bez kodu, ale z zniżką z newslettera to w sumie wyszło jak -15%
Też atrakcyjnie moim zdaniem jak za skórzaną torebkę:
https://www.zalando.pl/dkny-active-t...1h02t-q11.html
Na tych wyprzedażach jeszcze się zaopatrzyłam na jesień w kurteczki, conversy (za niecałe 100zł) i jeszcze tylko muszę dorwać te Emu, albo Ugg tym razem , portfel, sandałki jakieś i będę happy... aż do zimowych wyprzedaży

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Spoko,już poruszylam temat i może się uda nie zawracaj sobie głowy. W czwartek będę wybierać obagi w Wenecji także nie pali się

Uuuu.... zazdroszczę! Przewiduję szaleństwo! Ochic pozycja obowiązkowa
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 22:53   #2532
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

a ja nie lubię skórzanych torebek, bo szkoda mi na nie kasy torebki bardzo szybko mi się nudzą, i co mi po torebce za 800zł jak ponosiłabym ją tylko rok, a potem leżałaby w szafie... bo po roku pojawiłoby sie nowe "chciejstwo"
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 23:21   #2533
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
No genialna seria ja z nawet basketa robię portable home zwłaszcza odkąd mam dziecko.
Edycisko, trzeba polować (dosłownie!) Pootwierać okna z niedostępnymi chciejstwami i odświeżać po pare razy dziennie do oporu, na ile czas pozwoli... najlepiej rano w okolicach 8. Ale teraz już kody nie działają niestety - mi kod wszedł tylko na Jest Seta i tą Moschino, reszta bez kodu, ale i tak okazyjnie
Teraz jeszcze upolowałam tą DK, ale przeszło tydzień ją klikałam bez kodu, ale z zniżką z newslettera to w sumie wyszło jak -15%
Też atrakcyjnie moim zdaniem jak za skórzaną torebkę:
https://www.zalando.pl/dkny-active-t...1h02t-q11.html
Na tych wyprzedażach jeszcze się zaopatrzyłam na jesień w kurteczki, conversy (za niecałe 100zł) i jeszcze tylko muszę dorwać te Emu, albo Ugg tym razem , portfel, sandałki jakieś i będę happy... aż do zimowych wyprzedaży

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------




Uuuu.... zazdroszczę! Przewiduję szaleństwo! Ochic pozycja obowiązkowa
Skąd takie tanie conversy i w jakim kolorze?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 23:39   #2534
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
a ja nie lubię skórzanych torebek, bo szkoda mi na nie kasy torebki bardzo szybko mi się nudzą, i co mi po torebce za 800zł jak ponosiłabym ją tylko rok, a potem leżałaby w szafie... bo po roku pojawiłoby sie nowe "chciejstwo"
U mnie to jest tak, że właśnie te droższe rzeczy mi się nie nudzą... a z tanioszką to różnie bywa, czasem po jednym wyjściu mam dość - to chyba w głowie siedzi No ale 800zł za torebkę jeszcze nie dałam, za skąpa jestem... za chytra... albo jeszcze do tego nie dojrzałam, wszak apetyt rośnie w miarę jedzenia, jakiegoś snoba wyjściowego kiedyś bym chciała, ale najlepiej w prezencie

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
Skąd takie tanie conversy i w jakim kolorze?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja swoje wzięłam na zalando rozm 36,5, o takie:

https://www.zalando.pl/converse-chuc...1s01g-q11.html
Chciałam właśnie ciemne, z myślą o końcu lata i jesieni, i jeszcze pare dni temu kilka takich było do wyboru, nawet taniej, ale mnie się te uwidziały z kodem -15% wyszły jakieś 95zł zobaczę jak mi się ten model spisze, jak będą zgrabne to może rozglądnę się za czymś weselszym
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 05:35   #2535
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
a ja nie lubię skórzanych torebek, bo szkoda mi na nie kasy torebki bardzo szybko mi się nudzą, i co mi po torebce za 800zł jak ponosiłabym ją tylko rok, a potem leżałaby w szafie... bo po roku pojawiłoby sie nowe "chciejstwo"
mam tak samo
Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ja crocsow tez troche mam, oprocz klasycznych dziurawcow mam zamszowe mokasyny, ktorb przetrwały nie jedna ulewe, kozaczko gumowce rożowe i z tego roku super baletki z pianki neoprenowej- te sa genialne polecam jak lubisz :-D
ten model jaunt? ja go miałam kurcze i sprzedałam.. bo jakoś za sztywny był na kalosze i źle mi się w nim chodziło
Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Też o torebkę U mnie wczoraj widziałam taką która mi pasowała,zastanowilam się w domu I pojechałam dziś rano....I już nie było I tak myślę czy w tk maxxach innych mogą być
ja bylam ale w sobote :/

z ciekawosci zerknelam na korsy, bo czasem bywają;
tylko jeden model za 800 zł
https://lh3.googleusercontent.com/-D...90992155_n.jpg

ale bardziej mi się ta podobała
https://lh3.googleusercontent.com/-P...97164666_n.jpg
w śrdoku taka za☠☠☠ista fuksja przez te gwiazdki prześwitywała,
ale uszkodzone literki, jak widać na fot

__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 09:15   #2536
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
a ja nie lubię skórzanych torebek, bo szkoda mi na nie kasy torebki bardzo szybko mi się nudzą, i co mi po torebce za 800zł jak ponosiłabym ją tylko rok, a potem leżałaby w szafie... bo po roku pojawiłoby sie nowe "chciejstwo"

Mam to samo,skórzane kupuję tylko buty na zimę torebki skórzane u mnie robiły się takie plackowate.
Zawsze oglądam Korsy w tk maxxie i są tak babcine modele że ja nie ogarniam.




Kobitki,ta listonoszka była w takim stylu jak ta pierwsza na zdjęciu tylko zielona
http://www.outletvolum.com/noticias/...escuentos.html
__________________
Jason Wu szuka domu

Edytowane przez czarne
Czas edycji: 2015-07-14 o 09:56
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 10:40   #2537
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

miałam 2 skórzane torebki z życiu jedna czarna, po prostu po 1,5 roku przestała mi sie podobac, stała sie taka zeszłosezonowa... i leżała w szafie, nikt nie chciał jej kupic, bo to był "stary model", a szał był na inne modele za grosze nie chciałam sie jej pozbyć, więc leżała i leżała, aż oddałam komuś ... za darmo
Za to druga, byłą właśnie za 800zł... mam ją do dziś fajna, nadal świetnie wygląda, ale najzwyczajniej znudziła mi się, pozatym mam obagii
bardzo podoba mi sie kors szary, ten wiekszy travel.. no ale szkoda mi kasy no chyba,ze trafi sie okazja... zobaczyłam go na żwyo, ale czrany i była LOVE

czarne też na zimę musze mieć skórzane buty
za to na lato/ wiosnę śmigam w w zwyklakach, albo conversach
Musze zrobic przegląd szafy z butami, bo jestem zawalona butami

qrcze, tel nie czyta mi karty sim...;/ testowałam nowy smartfon i przekładałam karty.Teraz chciałam wrócić do starego, bo jednak go wolę ,ale juz 30 tyś razy próbuje włożyć kartę sim, ale jej nie czyta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kors.jpg (9,1 KB, 19 załadowań)
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 10:58   #2538
chilli87
Raczkowanie
 
Avatar chilli87
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 125
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

dwi071 zgadzam się z poprzedniczką foro na lato chyba nie bardzo, za to basket w stonowanym kolorze czemu nie.

Ja z foro na razie się wstrzymam bo dorwałam na schaffie jasony wu jean różowe i zostawie je jako komplet letni z foro pudrowym bo są wygodne jak kapcie Wrzucam Wam poglądowo zdjęcie

Anitka przybij piątke zamówiłam te same conversy tyle że w wersji high

A jeszcze sie pochwale że tez na schaffie skusiłam się na botki baldowski:
http://schaffaconcept.pl/data/shop_i...083/572a94.jpg
normalnie nie mogłam odpuścić - czekam aż moje dzieciątko na dniach łaskawie opuści brzuch i będe mogła na najbliższe wesele je założyć.
Ma któraś z Was ich buty? Wygodne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150714_114934.jpg (79,2 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez chilli87
Czas edycji: 2015-07-14 o 11:03
chilli87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:48   #2539
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez chilli87 Pokaż wiadomość
dwi071 zgadzam się z poprzedniczką foro na lato chyba nie bardzo, za to basket w stonowanym kolorze czemu nie.

Ja z foro na razie się wstrzymam bo dorwałam na schaffie jasony wu jean różowe i zostawie je jako komplet letni z foro pudrowym bo są wygodne jak kapcie Wrzucam Wam poglądowo zdjęcie

Anitka przybij piątke zamówiłam te same conversy tyle że w wersji high

A jeszcze sie pochwale że tez na schaffie skusiłam się na botki baldowski:
http://schaffaconcept.pl/data/shop_i...083/572a94.jpg
normalnie nie mogłam odpuścić - czekam aż moje dzieciątko na dniach łaskawie opuści brzuch i będe mogła na najbliższe wesele je założyć.
Ma któraś z Was ich buty? Wygodne?
He he... a doszły Ci już? Bo moje od piątku w realizacji
Prześliczna jest ta foro ale te meliski mi się nie podobają, zbyt trącą mi PRLem ale jak już, to tylko w tym Twoim kolorku, albo czarne

Fajne te botki, ja od Badowskiego nic nie miałam.

Pięknie wyglądasz! A Dzidzia widać faktycznie już tuż tuż, bo brzuszek niziutko Pozdrawiam Was cieplutko, byle do szczęśliwego rozwiązania!

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
bardzo podoba mi sie kors szary, ten wiekszy travel.. no ale szkoda mi kasy no chyba,ze trafi sie okazja... zobaczyłam go na żwyo, ale czrany i była LOVE
Ja właśnie go kliknęłam na zalando tylko, że w Pale Blue - prześliczny jaśniuteńki lekko poszarzały błękit, moja babcia nazwała go gołąbkowym i wyszedł mnie 460zł Jest genialna, ale naprawdę duuuża i dość ciężka - zdecydowanie nie będzie trafiona dla zwolenniczek Obag mini Ta Twoja szara też była przeceniona, ale chyba tylko na 30% i wychodziła jakoś właśnie niecałe 800zł
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 18:07   #2540
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Po tygodniu używania obag mini przesiadłam się na standard .... i przestał mi się podobać - jest za duży i nieporęczny, w tramwaju zahaczam o ludzi, jak pcham wózek z dzieckiem to łokciem co chwilę go stukam i na plecy przerzucam.
Szkoda mi go w świat puścić bo kolorek super (szałwia)
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 21:11   #2541
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Sandałki crocsa turkusowo-granatowe, takie proste: pasek na srodstopiu granatowy a po bokach turkus, bardzo ładnie wygladaja na stopie juz od dluzszego czasu sie do nich usmiecham a tu taka promocja.
Ja crocsow tez troche mam, oprocz klasycznych dziurawcow mam zamszowe mokasyny, ktorb przetrwały nie jedna ulewe, kozaczko gumowce rożowe i z tego roku super baletki z pianki neoprenowej- te sa genialne polecam jak lubisz :-D

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------



Jak gdzies znajde we wroc to dam znac, w sobote i nidziele bede w tk
poka te sandałki! i gdzie, jaka promocja?



Cytat:
Napisane przez chilli87 Pokaż wiadomość
dwi071 zgadzam się z poprzedniczką foro na lato chyba nie bardzo, za to basket w stonowanym kolorze czemu nie.

Ja z foro na razie się wstrzymam bo dorwałam na schaffie jasony wu jean różowe i zostawie je jako komplet letni z foro pudrowym bo są wygodne jak kapcie Wrzucam Wam poglądowo zdjęcie

Anitka przybij piątke zamówiłam te same conversy tyle że w wersji high

A jeszcze sie pochwale że tez na schaffie skusiłam się na botki baldowski:
http://schaffaconcept.pl/data/shop_i...083/572a94.jpg
normalnie nie mogłam odpuścić - czekam aż moje dzieciątko na dniach łaskawie opuści brzuch i będe mogła na najbliższe wesele je założyć.
Ma któraś z Was ich buty? Wygodne?
ślicznie!
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 21:18   #2542
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
poka te sandałki! i gdzie, jaka promocja?
:
http://www.crocs.eu/womens-colorbloc...otwear#start=5 - to ten model, tylko że ja kupowałam na schaffie za 113 zł
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:46   #2543
kreolka7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 377
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Otworzyli u mnie dużyyy obag store . Jest wszystko.. foro, chic zegarki i opocket do wyboru do koloru . Ale się cieszę.. skuszę się wreszcie na pudrowy róż z linami . Widziałam też klapki do zamykania obag mini i standard.
__________________
Możesz coś z tym zrobić..pytanie czy chcesz?
http://unicef.pl/nmaction/lpage/29?n...eolka7%40o2.pl
kreolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 08:52   #2544
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez kreolka7 Pokaż wiadomość
Otworzyli u mnie dużyyy obag store . Jest wszystko.. foro, chic zegarki i opocket do wyboru do koloru . Ale się cieszę.. skuszę się wreszcie na pudrowy róż z linami . Widziałam też klapki do zamykania obag mini i standard.
A gdzie to?
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:02   #2545
kreolka7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 377
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
A gdzie to?
Cesena, Włochy. Wrzucam fotkę . Z pocketów widziałam przepiękny czerwony rubin, błękit i żółty!! Wszystkie mocne kolorki. Cuda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150714_174221.jpg (110,2 KB, 88 załadowań)
__________________
Możesz coś z tym zrobić..pytanie czy chcesz?
http://unicef.pl/nmaction/lpage/29?n...eolka7%40o2.pl
kreolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:07   #2546
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Zdecydowałam, że sprzedaje standardowy obag. Dziś znów przerzuciłam się na mini i jest mi wygodniej. W ramach rekompensaty utraty szałwii, zamówiłam basketa szałwiowego z organizerem w fale i czarnym paskiem Teraz tylko sprzedać tamtą i czekać na paczkę z schaffy
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:16   #2547
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez kreolka7 Pokaż wiadomość
Cesena, Włochy. Wrzucam fotkę . Z pocketów widziałam przepiękny czerwony rubin, błękit i żółty!! Wszystkie mocne kolorki. Cuda
Heej orientujesz się czy w Wenecji lmlub nad Garda mają też takie zaopatrzenie. Dziś wyjeżdżam do Piove di sacco i obagi są na liście zakupów
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 09:49   #2548
izydorek
Raczkowanie
 
Avatar izydorek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 348
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Hej dziewczyny,

Ja niedawno zamawiałam z schaffy o baga, tak mi się wymarzył lazurowy, przysłali, ale z błędem no i musiałam odesłać, bo tyle kasy a z uszkodzoną torbą to nie ma opcji, żeby chodzić, jeszcze w dość widocznym miejscu..
No i wyobraźcie sobie, że 1go lipca przyjechał po nią kurier i do dzisiaj cisza! W końcu zadzwoniłam a pani poinformowała mnie, że już tego koloru nie mają na stanie i albo wybiorę sobie inny albo odeślą mi pieniądze. Więc wybrałam sobie, atramentową, mam nadzieję, że nie będę żałowała, w sumie najbardziej mi się ta podobała z tych pozostałych, które mieli na stanie.
Jak dojdzie, dodam fotki na wątek ze zdjęciami, bo przeglądałam i nie zauważyłam, żeby któraś z dziewczyn dodała tam zdjęcie torby w tym właśnie kolorze
__________________

,,(...) when you feel my heat
look into my eyes
it's where my demons hide
it's where my demons hide
don't get too close
it's dark inside
it's where my demons hide (...)


izydorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:40   #2549
kreolka7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 377
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Heej orientujesz się czy w Wenecji lmlub nad Garda mają też takie zaopatrzenie. Dziś wyjeżdżam do Piove di sacco i obagi są na liście zakupów
Hej . W Wenecji masz aż 3 sklepy, wklejam adres:

via Sestiere Cannaregio 5692
tel. 0415226442

via Sestiere San Polo 781
tel. 0498936336

via Sestiere San Geremia 314
tel. 041716840
__________________
Możesz coś z tym zrobić..pytanie czy chcesz?
http://unicef.pl/nmaction/lpage/29?n...eolka7%40o2.pl
kreolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:52   #2550
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Żegnam się z moją piękną szałwią - ale na krótko, mam nadzieje.

Sprzedałam standard, zamówiłam zestaw basket Może w przyszłym tygodniu doczekam się super paczuszki
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 23:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.