Cellulit - tylko sprawdzone zabiegi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-17, 14:05   #1
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112

celulit


drogie kolezanki znacie może jakieś dobre sposoby na zwalczenie celulitisu????
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 11:17   #2
margot-sz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 38
GG do margot-sz
Dot.: celulit

chodzi ci o domowe sposoby, czy chirurgiczne?
margot-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 12:48   #3
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112
Dot.: celulit

o domowe i dobre
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 15:48   #4
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112
Dot.: celulit

no to znaćie jakieś metody czy nie ???
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 14:35   #5
anadiable
Przyczajenie
 
Avatar anadiable
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 18
Wink Dot.: celulit

Przede wszystkim odpowiednia dieta, cwiczenia no i odpowiednie kremy do pielegnacji - same specyfiki nie pomoga,najwazniejszy jest ruch, cwiczenia. Ja zaczełam od calkowitego wykluczenia soli, prawie zrezygnowałam z kawy<pije tylko czasem> czarna herbate zamieniłam na zielona, zwykly chleb na czarny, duzo owoców i warzyw, <smazone jedzenie rzadko >cwiczyłam i stosowałam kremy i pomoglo.
anadiable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 11:11   #6
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: celulit

Ja zauważyłam , że gdy jem więcej słodyczy,to cellulit się pogłębia.Od maja rezygnuję ze słodkości ,żeby latem nie straszyć pomarańczową skórką na plaży.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 14:05   #7
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez papi1989
drogie kolezanki znacie może jakieś dobre sposoby na zwalczenie celulitisu????
Podpinam się pod pytanie
Chętnie bym sie dowiedziała też jakichkolwiek nowości/plotek o cellulicie
I co go powoduje? np. u szczupłych osób :/
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-25, 17:37   #8
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez okretka
I co go powoduje? np. u szczupłych osób :/
Wlasnie :/ Sama nosze rozmiar 32, 34, jestem szczupla, a celluit mam. :/ Jak bylam ostatnio w aptece po jakis krem, to kobieta mnie po prostu wysmiala. :/ Juz nie chodze do tej apteki i roznosze o niej zle plotki.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 20:01   #9
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: celulit

Cytat:
Napisane przez Ewusia
Wlasnie :/ Sama nosze rozmiar 32, 34, jestem szczupla, a celluit mam. :/ Jak bylam ostatnio w aptece po jakis krem, to kobieta mnie po prostu wysmiala. :/ Juz nie chodze do tej apteki i roznosze o niej zle plotki.
Łomatko! 32? 34?! Dla mnie 38 to OK :P sama mam 36... ale nie wyobrażam sobie osoby 170cm w roz. 34

WIĘC JAK TO JEST Z TYM CELLULITEM???
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 21:39   #10
freya82
Raczkowanie
 
Avatar freya82
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Dot.: celulit

hmm cos z "madrej" gazetki: "moze on byc nastepstwem zaburzen hormonalnych, genetycznej slabosci scian zyl, zaklocen krazenia zylnego i limfatycznego, zbyt kalorycznej diety" i nastepnie " w zaleznosci od przyczyny lekarz ustali terapie, moze zalecic lykanie witaminy C, uszczelniajacej naczynia krwionosne, i lekow z wyciagiem z kasztanowca. Może tez skierowac na USG metoda dopplera aby zobaczyc jak powazne sa problemy z krazeniem. Z kolei przy sklonnosciach do slabych zyl zaleci noszenie rajstop przeciwzylakowych. A w przypadku nadwagi lub otylosci skieruje takze na dodatkowe badania krwi okreslajace poziom cholestereli i trojglicerydow"
pozd
freya82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 21:47   #11
freya82
Raczkowanie
 
Avatar freya82
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Dot.: celulit

ja tez jestem szczupla roz 36 i tez go mam moja osobista terapia to
-zero slodyczy czasem gorzka czekolada :P
-ciemne pieczywo
-owoce warzywa
-zero wedlin
-zero gazowanych napojow
- ogolnie wszystko co zawiera malo tluszczu i nie zawiera soli bo to ona wszystkiemu winna
-ok 2 l wody mineralnej
a i do tego
- 2,3 razy w tygodniu rower
- no i kremy(smaruje na noc) na poczatku 1 opakowanie vichy liposyne, nastepnie serum z tolpy w ramach oszczednosci, a teraz serum lirene
no i dzewczyny cellulit mam mniejszy o polowe
freya82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-27, 22:57   #12
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: celulit

Oto artykulik, ktory wlasciwie tylko potwierdza racje zawarte w powyzszych postach, ale i tak warto go przeczytac.
http://www.twojadieta.info/artykul/cellulitis/

Tez jestem osoba dosyc szczupla, ale posiadajaca dosyc duza pupe no i celulit na niej . Ostatnio wzialam sie za cwiczenia, i mam nadzieje ze mi ten caly celulit nigdzie nizej nie powedruje, a moze nawet zniknie.
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 22:32   #13
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: celulit

Polecam na forum www.wizaz.pl jest parę artykułów na temat cellulitu, min masaż w terapii cellulit. Mam wrażenie że ewidentnie Panie mylicie właściwy cellulit (PEFS) Panikulopatie obrzekowo-włóknikowo-stwardnieniową z lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Podstawowa metoda fizykalna w terapii cellulite to masaż, a w szczególnosci Manualny Drenaż Limfatyczny. No ale do domowych sposobów napewno nie należy.

Powyzsze sposoby które opisujecie działają na powierzchniowym poziomie, ale problem tkwi głębiej. Warto jednak wspierać terapie domowymi sposobami.

Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:42   #14
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: celulit

Walczę z nim od kiedy pamiętam.Jestem szczupła ale cellulit miałam widoczny gołym okiem.Nie da się go pozbyć ,ale można sprawić ,żę będzie niewidoczny.Trzeba nastawić się na 6-18 miesięcy walki,nie wierzcie w cuda,aczkolwiek stan poprawia się z tygodnia na tydzień ,jeśli jest się dzielnym.Reasumując:
Aktywnośc fizyczna,ale spora-mi nie pomagał nawet basen,tylko aerobik-2,3 x w tygodniu + siłownia -tu ja polecam przyrządy aerobowe-eliptyka ,bieżnia i stepper-ten ostatni jest znakomitym pogromcą cellulitu.
Jeśli kogoś nie stać to trzeba coś kombinować zamiennie,dobre są ćwiczenia Cindy Crowford-ona też walczy z cellulitem i callanetics.

Dobry masażysta może zdziałać cuda.

Dieta.Polecam dietę Montignac: www.dietamm.com.
Znam dziewczynę ,która pozbyła się cellulitu będąc na tej diecie,a nie robiła specjalnie nic innego,ale u mnie przynajmniej sama dieta nie działa.Nie jest to żadna dieta cud,tylko sposób na zdrowe odżywianie.
Dużo wody,herbata zielona i pu earh.

No i kremy,ale nie te drogie ,bo one tylko mocniej napinaja skórę dlatego wydaje się ,że lepiej działają,a chodzi o to ,żeby stosować długo i sposobami tzn.najlepiej działają przy rozgrzanych mięśniach-ja smaruję się przed ćwiczeniami -ostatnio Bielendy Zel fitness-rozgrzewający.Naprawdę rozgrzewa nawet przez 2 h. treningu.Dobrze też po posmarowaniu się kremem owinąć się folią spożywczą od kostek w górę-krem też lepiej wnika (choć 1x w tyg.).Peeling(mi pasuje Lirene antycellulit) i ostra rękawica a dopiero potem krem,wtedy też lepiej będzie działał.

I to tyle,ale najważniejsza jest wytrwałość, systematyczność i cierpliwość.
Ale warto!!! sie tak męczyć...dla tego co zobaczycie w lustrze...
Powodzenia
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:25   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: celulit

mnie cellulit zmniejszył sie bardzo po odstawieniu pigułek anty.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 14:31   #16
*Aga*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: celulit

No co do celulitu - to o matkoooo-zmora...Ale wlasnie kupilam plastry na niego - VitaCell...Narazie nakleilam jedenJeszcze 27. Zobaczymy-podobno skutkuja.
*Aga* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 06:44   #17
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Wink Dot.: celulit

Mnie też ostatnio dopadł ten straszny cellulit i jakoś nie chce odejść. Rozpanoszył się na dobre odkąd siedzę za biurkiem po 8 godzin dziennie . Wcześniej pomagał mi krem z Avonu, ale teraz jakoś nic z nim nie mogę zrobić, nawet siłownia 3 razy w tygodniu niezbyt pomaga. Od przyszłego tygodnia zaczynam chodzić na masaże, tylko, że jeden na cellulit kosztuje 30zł.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:15   #18
serce20l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: celulit

hej ja tez jestem szczupła i mam ten przeklęty celulit ale mały narazie. ćwicze jestem na diecie. Polecam piling z kawy robiony sam w domu Wiecie moze co jest lepsze: serum+krem EVELINE czy zel antycelulitisowy ATW? pomóżcie mi jakis dobrac
serce20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 10:27   #19
Alinusia
Przyczajenie
 
Avatar Alinusia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4
Dot.: celulit

Witam!
Nie przeczytałam wszystkich waszych postów - brak czasu ale jeśli chodzi o wypróbowany w 100% sposób TO TAKI POSIADAM!!!! Stosuję go od 2lat i jest spektakularny Bierzemy:
CYNAMON - ze sklepu, wszystko jedno jaki
IMBIR - -//-
KAWĘ
HERBATĘ - wyszczuplającą z guaraną albo z jakims innym srodkiem (tanio mozna kupić w Biedronce)
OLEJEK - polecam cedr lub paczulę

Herbatkę zaparzamy, usuwamy wisiorek. Wsypujemy w jakieś większe naczynie cynamon, imbir, kawę i olejek i zalewamy herbatą. UWAGA!!!!NIE GORACĄ TRZEBA POCZEKAĆ AŻ WYSTYGNIE BO ZROBI SIĘ ZAMIAST DOBREJ PAPKI ŻEL!!!CIĘŻKO SIĘ GO NAKŁADA.
Mieszamy wszystko - na początku składniki nie będą chciały się wymieszać, ale później będzie ok.
Jeśli ktoś ma bardzo "trudny" cellulit to mozna dodać soli morskiej z algami - szybciej pójdzie.
Ostatni etap to OKRYĆ SIĘ FOLIĄ SPOŻYWCZĄ NA GODZIĘ.

UWAGA!!!SKÓRA BĘDZIE PIEC, BĘDZIE CZERWONA, SZCZYPIE, SWĘDZI. Dlatego po zabiegu radzę użyć balsamu - ja używałam Eveline i Perfekta na rozstępy - świetny efekt
No i trzeba to robić codziennie
__________________
*Alinusia*
Alinusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 10:28   #20
Alinusia
Przyczajenie
 
Avatar Alinusia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4
Dot.: celulit

Ten produkt sprzedają na allegro - za 250ml ok. 20zł
Aha - nie polecam osobom, które mają mocno rozszerzone naczynka krwionośne. Nie mogę przez to wykonywać zabiegu codziennie - pojawiły się pajączki...niestety...ale osoby, które nie mają z tym problemu mogą spróbować
Od20dni używam cellastar + Vitacell no i muszę przyznać, że efekty są - skóra jest gładsza, jędrniejsza ale na ostateczne rezultaty muszę poczekać jeszcze troszkę...
__________________
*Alinusia*
Alinusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 17:55   #21
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Ultradźwiękowe usuwanie cellulitu - med contour itp

Dobry wieczór

czy któraś w Was miała ten zabieg wykonywany? Możecie coś na ten temat powiedzieć, albo polecić? Czy możecie polecić jakieś kliniki, gabinety (najchętniej Poznań), które warto w tym celu odwiedzić?
Pozdrawiam
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:42   #22
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Ultradźwiękowe usuwanie cellulitu - med contour itp

nikt nic nie wie?
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 17:22   #23
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Ultradźwiękowe usuwanie cellulitu - med contour itp

dziękuję za odp. Nie pytam w swojej sprawie, ale nie, żadnych zabiegów nie miała robionych.
Pozdrawiam
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:16   #24
dorcia ef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ultradźwiękowe usuwanie cellulitu - med contour itp

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

czy któraś w Was miała ten zabieg wykonywany? Możecie coś na ten temat powiedzieć, albo polecić? Czy możecie polecić jakieś kliniki, gabinety (najchętniej Poznań), które warto w tym celu odwiedzić?
Pozdrawiam
Ja byłam na takim zabiegu (właściwie na serii 4 zabiegów) i mogę polecić. Moim zdaniem to na obecną chwilę najlepsza alternatywa na usuwanie cellulitu (i ogólnie na redukcję tkanki tłuszczowej w dowolnym miejscu ciała - chyba poza twarzą i szyją, z tego co się orientuję, bo w tych obszarach nie powinno się robić takiego zabiegu). Nie dowierzam kosmetykom antycellulitowym, a diety jeśli działają antycellulitowo, to nie na wszystkich, bo mi nie pomogły. Med Contour za to na mój cellulit zadziałał, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona efektem.
Gabinetów w Poznaniu niestety żadnych nie polecę, bo ja robiłam sobie zabiegi w warszawie. Najlepiej poszukaj sobie takich miejsc, gdzie akurat są promocje, bo można wtedy dużo zaoszczędzić, szczególnie jeżeli bierze się całą serię.
Aha - jakiś czas temu na TVN Style w programie Klinika Urody mówili o tym zabiegu i p. Anna Popek mu się poddawała - może znajdziesz gdzieś sobie ten archiwalny odcinek.
dorcia ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:46   #25
Bierzlina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Ultradźwiękowe usuwanie cellulitu - med contour itp

Ja jestem wierna starej zasadzie, że na cellulit najlepsza jest woda, dieta i... masaż Ale masaż nie musi być stary. Fajną opcją wydaje się endermologia LPG i wydaje mi się, że to znacznie lepsze rozwiązanie, a przynajmniej ja polecam, bo u mnie się sprawdziło. Zerknij sobie na czym to polega: http://klinika-esthetique.pl/oferta/endermologia-lpg/ Niezły salon, któremu jestem wdzięczna za pozbycie się tego okropieństwa!
Bierzlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 01:28   #26
account12x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ultradźwiękowe usuwanie cellulitu - med contour itp

Bardzo skuteczne jest usuwanie celulitu za pomocą mezoterapi igłowej ( tutaj więcej o tym http://www.laserdelux.pl/poznan/mezo...rapii-iglowej/
account12x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 00:14   #27
olaciach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 9
Dot.: celulit

Witam
Mam 19 lat i od zawsze uprawiam sport. Nie taki, żeby sobie coś tam pomachać przed telewizorkiem... 4 lata akrobatyki i 8 lat karate, od 1,5 roku ze względów zdrowotnych chodzę na siłownię i wcale nie umniejszam sobie wysiłku. Powiem wam i nie wiem jak to jest, ale od kiedy zaczęłam chodzić na siłownie i słuchać się rad "internetu", gdy sama sobie ustalałam daty i rodzaj treningów to moje ciało zmieniło się... na gorsze. Mam na prawdę wysportowane, silne nogi, które fakt najszczuplejsze nie są, ale dalej moja tkanka tłuszczowa to ok 20 %, więc jest w porządku, A CELULIT JEST. Odżywiam się normalnie, raczej w kierunku "zdrowym" i nie uważam żeby pasek czekolady mi szkodził. Przestawiłam się na wodę, nie pije soków, jedynie kawa/herbata,a 1,5 roku temu wody piłam max 1 litr na treningu... Ogólnie zmieniłam też inne rzeczy na stałe, jak brak ziemniaków, brak panierowanych kotletów, pieczywo zazwyczaj ciemne, a i tak jedynie mi przybywa i tłuszczu i celulitu... Wiem już że konkretne treningi.. z trenerem przynoszą całkiem inne efekty, nawet jeśli jest to karate, to rzeźbi ciało lepiej niż jakieś treningi cardio, interwały, aero itp Niestety nie stać mnie na osobistego trenera, na niektóre dyscypliny sportowe już bym się nie odważyła, niektóre mogłabym tylko uprawiać hobbistycznie- niestety.
W każdym razie, jestem młoda, dość szczupła, wysportowana, dobrze się odżywiam, a mam celulit większy niż moja mama. Nie wiem kogo obwiniać w takim razie, ale nie wiem jak można było kobiecie taką krzywdę zrobić...
PS jak macie lub miałyście podobnie, to bardzo chętnie poczytam wasze sposoby na walkę z tym CZYMŚ! (pliss, tylko nie piszcie, żebym ćwiczyła i piła dużo wody )
))
olaciach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 11:11   #28
MagdalenaWojtczak
Przyczajenie
 
Avatar MagdalenaWojtczak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Obecnie Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: celulit

Ja dziewczyny jeż mam z tym problem.
Nie jestem gruba, nigdy nie byłam. Nigdy tez się nie odchudzałam. W zasadzie utrzymuję obecną wagę odkąd pamiętam. I jakiś czas temu stanęłam u mojego chłopaka w łazience i tak sie sobie przyglądnęłam. I co? Taki celulut, że masakra! Dziury takie, że szparagi można sadzić!
Tylko pytanie skąd?

Ruszam się sporo, bo mam pracę w której jestem cały czas na nogach. Odżywiam się tez nie najgorzej bo dużo warzyw i owoców w diecie mam. Uzywałam zawsze balsamów nawilżających i odżywiających.
A tu bach! I teraz pytanie co mogę z tym zrobić?
ktoś powie sport - ale kiedy? pracuję po 10-14h dzienne. Moim sportem jest praca, bo jestem kelnerką.
Środki doustne - ale czy one pomagają? Polecacie coś konkretnego?
Kremy i balsamy - to wydaje mi się, że może byc najbardziej skuteczne. Używałyście? Znacie dobre?
Już kupiłam sobie taką gabkę do masażu i gruboziarniste peelingi.
Co jeszcze mogę zrobić?
MagdalenaWojtczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 11:30   #29
kozikowa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: celulit

Z cellulitem nie jest łatwo. I działa na pewno wszystko, tylko, że w długim terminie i w określonym stopniu.
ja polecam tez masaże na rozbijanie cellulitu, mozna takie wykonywac w salonach.
Co prawda wielkiego cellulitu nie miałam, ale takie poczatki były. Pozbyłam się ich za pomocą własnie masaży i kremów.
Ja stosowałam kosnetyki GUAM, takie błoto wyszczuplające i kremy rózne, np ten http://guam24.pl/pl/guam-duo-intensy...wy-200-ml.html
Mi cała seria bardzo pomogła, bo jak mówię na chwile obecną cellulitu nie mam. Ale oczywiście nie jest tak, ze pochodzialm na masaze i posmarowałam i koniec. Walczylam z tym kilka miesiecy, a do dziś stosuję profilakatykę.
kozikowa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 14:03   #30
Liskowe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 36
Dot.: celulit

Celulit pokonać jest trudno? Bzdura!
Od zawsze wchodziłam w xs, miałam zgrabne nogi... (nie) Pięknie ozdobione fałdkami celulitu.

Jak się go pozbyłam?

1. Trening.
Sport, bieganie, rower, basen, czy jakikolwiek inny wysiłek fizyczny jest naszym przyjacielem w walce z celulitem. Do wakacji dużo czasu, akurat żeby wziąć się za siebie i zacząć walkę z brzydkim dodatkiem.

2. DIETA!

Powiem tak. Zrobiłam mały test - odstawiłam słodycze, fast foody, przetworzone jedzenie, cukier CHIPSY i celulit po miesiącu... Zninął. Widać go było nie tylko przy zbijaniu skóry.

Kiedy zniknął, przez dwa tygodnie, dalej ćwicząc - każdego praktycznie wieczoru jadłam paczkę chipsów. Efekt? Nawrót celulitu.

Wnisoki chyba nasuwają się same.


4. Woda

Trzeba nawadniać organizm i pić dziennie 2 litry wody.


Do dzieła, odstawcie chemię, ćwiczcie, a problem zniknie.
Liskowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-28 00:27:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.