Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-07, 14:47   #1
KamilaBee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1

Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.


Hej
mam pewien problem którym chciałabym się podzielić i pozanać wasze opinie na ten temat. Mam 25 lat, mój partner 26. Jesteśmy ze sobą 2,5 roku. Kiedyś uprawialiśmy seks prawie codziennie, czasem nawet kilka razy dziennie. Później ze sobą zamieszkaliśmy i nadal było tak samo, ale od pół roku coś się zmieniło. Mój chłopak przestał mieć ochotę i jak mówi - siłę na seks. Wiem że mnie nie zdradza i że mu się podobam bo mi o tym często mówi, że jestem piękna i że go pociągam. Kwestia tego, że on jest zbyt zmęczony. Mówi że jemu ta sytuacja też przeszkadza ale nie bardzo może z tym cokolwiek zrobić.
Zaczęło się od tego, że miał trudny okres i wtedy przez jakiś miesiąc uprawialiśmy seks może 4 razy, ale rozumiałam to , czekałam aż ten trudny okres minie. Ale później miał problemy w pracy, zaczął się niektórymi sprawami mocno przejmować i stresować. Wtedy seks był ze dwa, trzy razy w miesiącu. Próbowałam go nakręcać, inicjować ten stosunek ale mówił że nie ma ochoty/siły/czasu teraz o tym myśleć. To znaczy czasami się udawalo i dochodzilo do stosunku ale musial byc wypoczęty i nie pracowac w tym dniu. W końcu zaczęło mi to bardzo przeszkadzać, dla mnie seks jest ważny, rozmawialiśmy o tym parę razy, płakałam, prosiłam że ja nie chcę zyc jak stare małżeństwo bo jesteśmy na to zbyt młodzi. Ale od pół roku się tak czuję a on ciągle chodzi zestresowany albo zmęczony. Jak rzucił poprzednią pracę to zaczął się stresować innym problem i tak jest ciągle. Najgorsze jest to, że nie dość że teraz już tylko ja inicjuję seks to to jeszcze bardzo mało się całujemy czy dotykamy. Mówię mu że mi tego brakuje a on na to że jak się calujemy to ja się nakręcam na seks a on teraz nie ma sily. Mówiłam ze w takiej sytuacji niech chociaż mi robi dobrze bo ja tego potrzebuję, posłuchał mnie RAZ.
Nie wiem co robić bo jest to uciążliwe, boję się ze przestanie mi zależeć, jestem osobą która musi mieć w związku ogień, potrzebuje flirtować ze swoim facetem. Po prostu to lubię i kocham bliskość. On mi tego nie daje, już się go pytałam ile mam jeszcze czekać aż wrócimy do normalnego życia, to mówi że nie okazuję mu zrozumienia. A co ze zrozumieniem dla mnie? Mam skakać w bok i będzie ok ? Albo może zacząć mieć go w dupie i wychodzić na imprezy. Zaczynam mieć taką ochotę, może wtedy by się ogarnął. A z drugiej strony wiem że oddalilibyśmy się od siebie, bo jak ja bym zaczęła sobie wychodzić i mieć na niego wywalone to stopniowo "nie byłby mi potrzebny" i to by tylko doprowadziło do końca związku , a kocham go i wiem że on mnie też. Co robić?? miała któraś z was podobnie i znalazła na to sposób?

Edytowane przez KamilaBee
Czas edycji: 2019-05-07 o 16:09
KamilaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 15:07   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

opatrzyłaś się.
Jakbyś mu podsunęła koleżankę to by odzyskał wigor.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 18:51   #3
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez KamilaBee Pokaż wiadomość
Albo może zacząć mieć go w dupie i wychodzić na imprezy.
Tak, robić na złość - mega dojrzałe.
Facet daje Ci jasno do zrozumienia, że nie ma ochoty bo stres. Nie wiem co tu więcej chcesz. Akceptujesz, albo szukaj innego.
Długotrwały stres odbiera chęci na cokolwiek. Może zaproponuj mu jakąś terapię, nauczy sobie z nim radzić.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 20:44   #4
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Chłopak przede wszystkim powinien zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, bo długotrwały stres może skończyć się nerwicą czy depresją i ogólnie źle wpływa na organizm. Ja bym oszlalała na jego miejscu gdyby partner mnie dręczył o seks gdy ja mam jakieś sprawy na głowie które powodują złe samopoczucie i stres. Jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza to się rozstań, on nie musi się do niczego zmuszać, do zaspokajania Cię oralnie też nie. Tak w życiu bywa że czasem są okresy gdy się tej ochoty ma mniej. Jakby partner zachorował to też byś mu tak truła o seks?

Oczywiście jest też opcja że mu się już znudzilas pod kątem seksualnym ale tego nie wywrozymy przez internet. Mnie to bardziej brzmi na duży stres odbijający się na zdrowiu.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 20:56   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
opatrzyłaś się.
Jakbyś mu podsunęła koleżankę to by odzyskał wigor.
obrzydliwy komentarz, powinno za to polecieć ostrzeżenie

Autorko, zazwyczaj tak jest, że na początku związku uprawia się więcej seksu, a potem z czasem sytuacja się normuje. Ludzie mają różne libido. Niektórzy potrzebują seksu codziennie, inni tylko raz w tygodniu. Nie ma w tym nic złego. Trzeba po prostu dobrać się podobnie. Natomiast w przypadku twojego chłopaka najpierw wykonałabym badania i zadbała o mniej stresujące życie, bo tu może być pies pogrzebany. Zmęczony i znerwicowany człowiek nie w głowie ma igraszki. Wysoki poziom kortyzolu może wpływać na inne hormony, w tym płciowe.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 23:50   #6
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Co jest w nim obrzydliwego?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 23:54   #7
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Co jest w nim obrzydliwego?
Chciałabyś coś takiego usłyszeć o sobie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-08, 09:28   #8
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86790517]Chciałabyś coś takiego usłyszeć o sobie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Rozumiem, ze w twoim mniemaniu doradzanie na forum służy wyłącznie przytakiwaniu?
Prawda, nawet jak jest niewygodna, musi zostać przemilczana?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 09:34   #9
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze w twoim mniemaniu doradzanie na forum służy wyłącznie przytakiwaniu?
Prawda, nawet jak jest niewygodna, musi zostać przemilczana?
A ty uważasz, że możesz walić prawdę każdemu między oczy? Weźmiesz odpowiedzialność za późniejsze kompleksy albo problemy psychiczne osoby, której 'doradzasz'? Po co ten dodatek o koleżance?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 14:38   #10
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Co jest w nim obrzydliwego?
Wszystko. Złośliwość, zła wola, chęć dokopania, gruboskórne słowa.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze w twoim mniemaniu doradzanie na forum służy wyłącznie przytakiwaniu?
Prawda, nawet jak jest niewygodna, musi zostać przemilczana?
Prawda nie jest usprawiedliwieniem dla chamstwa. Jak ktoś ci powie, jesteś gruba i brzydka, to nawet jeśli o tym wiesz, uznasz to za złą wolę.
Tobą się już znudził, zerznąłby za to koleżankę- też złej woli dowodzi, nawet jeśli podano to w mniej wulgarnych słowach.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 14:39   #11
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze w twoim mniemaniu doradzanie na forum służy wyłącznie przytakiwaniu?
Prawda, nawet jak jest niewygodna, musi zostać przemilczana?
A Ty rozumiem czytasz w myślach partnerowi autorki? Z doświadczenia wiem, że nawet przy partnerze, którego uważa się za bardzo atrakcyjnego stres oraz zmęczenie może odebrać ochotę na seks. Nie możesz więc z całą pewnością stwierdzić, że masz rację. Dlatego komentarz był nie na miejscu. Zastanów się czasem.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-08, 15:37   #12
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

A wydawałoby się, że wizażanka o takim stażu powinna wiedzieć, jak się zachować.

Wracając do meritum. Autorko, przykro mi, ale przeważnie takie zachowanie, jest początkiem końca. Mowa nie tylko o braku seksu, bo z tym może różnie być w różnych okresach, ale o braku czułości. To źle wróży. Jednak sprobuj porozmawiać o braku czułości, przytulania, pocałunku. Jeśli zaczniecie żyć jak kumple, to się nimi staniecie.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2019-05-08 o 15:39
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 19:22   #13
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
opatrzyłaś się.
Jakbyś mu podsunęła koleżankę to by odzyskał wigor.
Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze w twoim mniemaniu doradzanie na forum służy wyłącznie przytakiwaniu?
Prawda, nawet jak jest niewygodna, musi zostać przemilczana?

Prawda może i nie powinna być przemilczana, ale nie mamy nic co by wskazywało na to, że to prawda, a nie czysta złośliwość.


Autorko, jeśli on jest tak zestresowany to nic dziwnego, że nie ma ochoty.
Nie ma też nic złego w uprawianiu seksu kilka razy w miesiącu - nie jest to żadne zaburzenie.

Pytanie z czego wynika to niskie libido - stres, czy naturalne potrzeby, które na początku związku były mocniej rozbujane.
Brakuje tutaj poważnej rozmowy, a nie pretensji i prób wymuszenia zrobienia czegoś, na co się nie ma ochoty.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 21:48   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

To nie była próba dokopania tylko charakterystyka mentalności części mężczyzn.

Ale jasne, poklepujcie się po pleckach i tłumaczcie misia stresem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 22:25   #15
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
To nie była próba dokopania tylko charakterystyka mentalności części mężczyzn.

Ale jasne, poklepujcie się po pleckach i tłumaczcie misia stresem.
Skąd twoja niezachwiana pewność, że akurat facet autorki przejawia taką mentalność?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 22:38   #16
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

a gdzieś napisałam, że to niezachwiana pewność?
Gdybym napisała, że się zestresował to skąd miałabym pewność?
Albo że ma problemy zdrowotne?
Przedstawiłam jedną z możliwości.
Z tym, że niektórzy widzę nie potrafią odczytywać prostych tekstów. Od razu zaczęli się wkręcać w jakieś złośliwości i dziwaczne podteksty.

A chodziło o prostą sytuację, której odpowiednikiem jest praca w fabryce cukierków - pierwszego dnia podjadasz ile możesz z taśmy a po miesiącu na cukierki patrzeć nie możesz.
I tak miewają niektórzy mężczyźni (kobiety z resztą też) - nowość podnieca, stałość się opatrzy.
Dla nowej dziewczyny facet się stara, staje na rzęsach, chce wypaść jak najlepiej a potem mu przechodzi. Pojawia się rutyna, brak jest wyzwań, nowych emocji.
A starczy zmienić fabrykę i od nowa pojawia się pokusa podjadania a tym razem np. kiełbasek.

To podobna sytuacja gdy chłopak się skarży, że dziewczyna na randki chodziła odpicowana, a jak zamieszkali razem to chodzi w dresie i maluje się od święta.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2019-05-08 o 22:40
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 23:16   #17
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
a gdzieś napisałam, że to niezachwiana pewność?
Gdybym napisała, że się zestresował to skąd miałabym pewność?
Albo że ma problemy zdrowotne?
Przedstawiłam jedną z możliwości.
Z tym, że niektórzy widzę nie potrafią odczytywać prostych tekstów. Od razu zaczęli się wkręcać w jakieś złośliwości i dziwaczne podteksty.

A chodziło o prostą sytuację, której odpowiednikiem jest praca w fabryce cukierków - pierwszego dnia podjadasz ile możesz z taśmy a po miesiącu na cukierki patrzeć nie możesz.
I tak miewają niektórzy mężczyźni (kobiety z resztą też) - nowość podnieca, stałość się opatrzy.
Dla nowej dziewczyny facet się stara, staje na rzęsach, chce wypaść jak najlepiej a potem mu przechodzi. Pojawia się rutyna, brak jest wyzwań, nowych emocji.
A starczy zmienić fabrykę i od nowa pojawia się pokusa podjadania a tym razem np. kiełbasek.

To podobna sytuacja gdy chłopak się skarży, że dziewczyna na randki chodziła odpicowana, a jak zamieszkali razem to chodzi w dresie i maluje się od święta.
Udajesz, że nie zrozumiałaś, by wyjść z twarzą. A prawda jest taka, że wykazałaś tą konkretną swą wypowiedzią brak empatii, złą wolę i złośliwość. Nie odwracają kota ogonem, nie udawaj, że tego nie było o naszych komentarzy też nie.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 23:20   #18
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Nie nie miałam.
To wy doszukujecie się wszystkiego co najgorszego i nie chcecie się teraz przyznać że zareagowałyście histerycznie.
Kwestia doświadczenia życiowego i grzebania na różnych forach.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-02, 14:35   #19
c8dd71788cd585b81e32e6bc76ca9ca2365a608a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Od pół roku bardzo rzadko uprawiamy seks.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
To nie była próba dokopania tylko charakterystyka mentalności części mężczyzn.

Ale jasne, poklepujcie się po pleckach i tłumaczcie misia stresem.
Ty sie musiałas niezle w zyciu przejechac na kims zeby takie głupoty wygadywac...

Facet tez człowiek!
c8dd71788cd585b81e32e6bc76ca9ca2365a608a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-02 15:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.