Moje pierwsze seks spotkanie - porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-13, 08:35   #1
martikax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 8

Moje pierwsze seks spotkanie - porady


Poznałam go na portalu randkowym. Pisujemy od kilku dni już poza tym portalem i nie potrafię o nim przestać myśleć a nie wiem nawet jak on wygląda i jak się nazywa.
Piszemy godzinami dzień w dzień. Czuję, że mogę mu opowiedzieć o wszystkim i tak zresztą jest.
Tak jak teraz o tym piszę i myślę, to brzmi to śmiesznie, bo mam już te 36 lat, a on powoduje, że czuję się jak nastolatka - ciągle uśmiechnięta, zarumieniona i bardzo podniecona.

On cały czas podkreśla, że nie chce związku, że nie chce mnie skrzywdzić jeśli się spotkamy. Zaakceptowałam to, będzię to tylko seks. Nie chcę nawet myśleć jak cudowny będzie, bo on samym tekstem powoduje, że odpływam i masturbuję się 2-3 razy dziennie.

Niedawno zakończyłam swój związek, był beznadziejny, zbyt wiele lat straciłam. Miałam bardzo małą liczbę mężczyzn, boję się że podczas spotkania on to zauważy, bo jest bardzo doświadczony a nie chcę go zawieść.
Mamy już wybrany termin, wybrał mi w co mam się ubrać i co robić.
Nigdy nie spotykałam się z nikim wcześniej na sam seks. Czy możecie mi poradzić czego mam oczekiwać i jak to wygląda? Na co uważać?
martikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 09:07   #2
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Co masz robić? Dobrze się bawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 09:23   #3
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Chcesz iść gdzieś z facetem, który nie wiesz nawet jak wyglada i jak się nazywa, ale już wybiera ci ubrania i mowi, co masz robić i twoim problemem jest nie to, żeby nic ci się nie stało, tylko to, żeby go nie zawieść?
Serio?
Co zrobić: zacząć myśleć głową, a nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 10:01   #4
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 478
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Boję się, że niedługo sama będę zakładać taki wątek... :/

Ja bym się na Twoim miejscu świetnie bawiła i oddała pięknej chwili. Oboje tego chcecie, jesteście dorośli. Nie wstydź się.

Ja bym wybrała jednak jakiś hotel czy coś, że jakby coś... No to wiadomo. Nie spodoba się, to trudno ale spróbować możesz Sama o tym myślę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 10:07   #5
martikax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez black_elderflower Pokaż wiadomość
Boję się, że niedługo sama będę zakładać taki wątek... :/

Ja bym się na Twoim miejscu świetnie bawiła i oddała pięknej chwili. Oboje tego chcecie, jesteście dorośli. Nie wstydź się.

Ja bym wybrała jednak jakiś hotel czy coś, że jakby coś... No to wiadomo. Nie spodoba się, to trudno ale spróbować możesz Sama o tym myślę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo za radę, kochana

Jestem pewna, że będzie cudownie, bo wydaje się być bardzo inteligentnym mężczyżną.

Chcemy oboje tego bardzo, ale nie będzie to w hotelu. Zaprosiłam do siebie, będę się czuć u siebie bardziej bezpiecznia i pewna
martikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 10:09   #6
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Najgorszy będzie do pokonania wstyd i skrępowania będziecie sie widzieć pierwszy raz i będziecie chcieli uprawiać seks oddać swoją intymność. Ten wstyd może zepsuć doznania ake jak to pikonacie to może być bardzo przyjemnie. Tylko faktycznie hotel będzie najlepszy neutralny grunt dla niego i dla Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 10:40   #7
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Najgorszy będzie do pokonania wstyd i skrępowania będziecie sie widzieć pierwszy raz i będziecie chcieli uprawiać seks oddać swoją intymność. Ten wstyd może zepsuć doznania ake jak to pikonacie to może być bardzo przyjemnie. Tylko faktycznie hotel będzie najlepszy neutralny grunt dla niego i dla Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki wstyd? Wstydzisz sie rozebrac przed kims? Do lekarza chodzisz z mamą?

Nie wiem czy on wie jak Ty wygladasz, autorko, ale w kazdym razie Ty nie wiesz jak on.
Polecam zawsze abys miala jakis gaz lzawiacy pod reka, obojetne czy witasz znajomych czy nieznajomych. To po pierwsze.

A po drugie jesli on Ci sie nie bedzie podobać fizycznie, to powiedz mu jak najszybciej, ze nic z tego nie bedzie, aby sie nie napalal bardziej z kazda minuta u Ciebie. Podziekuj, przepros i wskaz drzwi.

Bedzie wszystko gralo, to jedyne o czym pamietaj, to popros go aby przyniosl swoje aktualne badania na wenery i nawet jesli bierzesz pigułki, to uzywaj gumy przy takich przypadkowych kontaktach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 10:41   #8
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 478
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

A może zamiast tego robić na pierwszym spotkaniu zróbcie na drugim? Idźcie po prostu się zobaczyć, bo w internecie każdy może mieć swoje wyobrażenie o drugiej osobie a prawda może okazać się inna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 10:45   #9
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Jaki wstyd? Wstydzisz sie rozebrac przed kims? Do lekarza chodzisz z mamą?

Nie wiem czy on wie jak Ty wygladasz, autorko, ale w kazdym razie Ty nie wiesz jak on.
Polecam zawsze abys miala jakis gaz lzawiacy pod reka, obojetne czy witasz znajomych czy nieznajomych. To po pierwsze.

A po drugie jesli on Ci sie nie bedzie podobać fizycznie, to powiedz mu jak najszybciej, ze nic z tego nie bedzie, aby sie nie napalal bardziej z kazda minuta u Ciebie. Podziekuj, przepros i wskaz drzwi.

Bedzie wszystko gralo, to jedyne o czym pamietaj, to popros go aby przyniosl swoje aktualne badania na wenery i nawet jesli bierzesz pigułki, to uzywaj gumy przy takich przypadkowych kontaktach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z mamą do lekarza dobre haha. Chodzi mi o to że mogą mieć obawy czy się spodobają sobie mogą się wstydzić pokazać nago każdy ma jakieś kompleksy. Jak się znamy i jesteśmy w stałym związku to jest inaczej niż z osobą nieznajoma na pierwszym spotkaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 10:51   #10
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Z mamą do lekarza dobre haha. Chodzi mi o to że mogą mieć obawy czy się spodobają sobie mogą się wstydzić pokazać nago każdy ma jakieś kompleksy. Jak się znamy i jesteśmy w stałym związku to jest inaczej niż z osobą nieznajoma na pierwszym spotkaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro Ty tak masz, to oznacza że na pewno tak masz Ty, ze sie wstydzisz.
Ja tak nie mam, duza liczba kobiet jakie poznalem tez byla w pelni dojrzala psychicznie i nie miala takich problemow.
Ona chce seksu i on. Tylko seksu i dobrze sie przy tym bawic. Nie musisz jej wmawiac wstydu za swoje cialo, bo nie wiemy czy jest nieśmiała, ma jakies kompleksy, czy ma sie czego wstydzic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 10:57   #11
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Skoro Ty tak masz, to oznacza że na pewno tak masz Ty, ze sie wstydzisz.
Ja tak nie mam, duza liczba kobiet jakie poznalem tez byla w pelni dojrzala psychicznie i nie miala takich problemow.
Ona chce seksu i on. Tylko seksu i dobrze sie przy tym bawic. Nie musisz jej wmawiac wstydu za swoje cialo, bo nie wiemy czy jest nieśmiała, ma jakies kompleksy, czy ma sie czego wstydzic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niczego jej nie wmawia tylko mówię że może się coś takiego pojawić przy pierwszym spotkaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 13:36   #12
martikax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie wiem czy się będę wstydzić. Jestem niepewna całej tej sytuacji.

Mam fantazje o byciu zdominowaną i on obiecał mi, że je spełni. Pragnę być związana, marzę o mocnych klapsach. Powiedział, że też to lubi i już ma takie doświadczenie. Zapytał o anal. Nigdy nie uprawiałam, ale czuję, że z nim bym mogła i mu to napisałam.
Podobno umie i nie ma problemu by mnie nauczył.
martikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 13:38   #13
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez martikax Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie wiem czy się będę wstydzić. Jestem niepewna całej tej sytuacji.

Mam fantazje o byciu zdominowaną i on obiecał mi, że je spełni. Pragnę być związana, marzę o mocnych klapsach. Powiedział, że też to lubi i już ma takie doświadczenie. Zapytał o anal. Nigdy nie uprawiałam, ale czuję, że z nim bym mogła i mu to napisałam.
Podobno umie i nie ma problemu by mnie nauczył.
Spore wyzwanie i oczekiwania jak na pierwszy raz ale mam nadzieję że spełniasz fantazje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:17   #14
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Swego czasu też się tak nakręciłam na wspaniałe doznania z gościem z neta.. pisał super, nakręcona byłam na niego totalnie, do tego wydawało mi się, że pasujemy do siebie idealnie pod względem seksualnym.. niestety rzeczywistość okazała się inna, Pan wcale nie był dominujący, a seks był na serio słaby...

także nie nakręcaj się za bardzo, bo rzeczywistość może dośc brutalnie Twoje plany zrewidować
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:34   #15
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Swego czasu też się tak nakręciłam na wspaniałe doznania z gościem z neta.. pisał super, nakręcona byłam na niego totalnie, do tego wydawało mi się, że pasujemy do siebie idealnie pod względem seksualnym.. niestety rzeczywistość okazała się inna, Pan wcale nie był dominujący, a seks był na serio słaby...

także nie nakręcaj się za bardzo, bo rzeczywistość może dośc brutalnie Twoje plany zrewidować
Pewnie tak jest, ze niektorzy klamia jacy z nich to nie sa bogowie seksu. Ale wsrod kobiet tez takie sa, co to opisują czego nie robią, a potem jest cieniutko.
Tak jest wszedzie, nie tylko w sieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:34   #16
martikax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Swego czasu też się tak nakręciłam na wspaniałe doznania z gościem z neta.. pisał super, nakręcona byłam na niego totalnie, do tego wydawało mi się, że pasujemy do siebie idealnie pod względem seksualnym.. niestety rzeczywistość okazała się inna, Pan wcale nie był dominujący, a seks był na serio słaby...

także nie nakręcaj się za bardzo, bo rzeczywistość może dośc brutalnie Twoje plany zrewidować
Nie, mam nadzieję, że tak nie będzie. Ale teraz dałaś mi do myślenia, może nie powinnam, bo faktycznie będzie źle
martikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:48   #17
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez martikax Pokaż wiadomość
Nie, mam nadzieję, że tak nie będzie. Ale teraz dałaś mi do myślenia, może nie powinnam, bo faktycznie będzie źle
no ja jechałam na spotkanie jak na skrzydłach
gość był na serio świetny w gadce, potrafił mnie rozgrzać do czerwoności.. a jak się spotkaliśmy to czar prysł, nie potrafił przejąć inicjatywy, ja musiałam tak na serio być siłą sprawczą.. z opisywanej przez niego męskości, namiętności i dominacji nie było nic...

Nie mówię, że tak być musi i w Twoim przypadku, tylko przestrzegam, że nie ma się co za bardzo nakręcać
w każdym razie mimo wszystko życzę miłej zabawy i oby moja historia się nie powtórzyła w Twoim przypadku
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 15:18   #18
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
no ja jechałam na spotkanie jak na skrzydłach
gość był na serio świetny w gadce, potrafił mnie rozgrzać do czerwoności.. a jak się spotkaliśmy to czar prysł, nie potrafił przejąć inicjatywy, ja musiałam tak na serio być siłą sprawczą.. z opisywanej przez niego męskości, namiętności i dominacji nie było nic...

Nie mówię, że tak być musi i w Twoim przypadku, tylko przestrzegam, że nie ma się co za bardzo nakręcać
w każdym razie mimo wszystko życzę miłej zabawy i oby moja historia się nie powtórzyła w Twoim przypadku
Moze to jest ten sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 15:38   #19
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez martikax Pokaż wiadomość
Poznałam go na portalu randkowym. Pisujemy od kilku dni już poza tym portalem i nie potrafię o nim przestać myśleć a nie wiem nawet jak on wygląda i jak się nazywa.
Piszemy godzinami dzień w dzień. Czuję, że mogę mu opowiedzieć o wszystkim i tak zresztą jest.
Tak jak teraz o tym piszę i myślę, to brzmi to śmiesznie, bo mam już te 36 lat, a on powoduje, że czuję się jak nastolatka - ciągle uśmiechnięta, zarumieniona i bardzo podniecona.

On cały czas podkreśla, że nie chce związku, że nie chce mnie skrzywdzić jeśli się spotkamy. Zaakceptowałam to, będzię to tylko seks. Nie chcę nawet myśleć jak cudowny będzie, bo on samym tekstem powoduje, że odpływam i masturbuję się 2-3 razy dziennie.

Niedawno zakończyłam swój związek, był beznadziejny, zbyt wiele lat straciłam. Miałam bardzo małą liczbę mężczyzn, boję się że podczas spotkania on to zauważy, bo jest bardzo doświadczony a nie chcę go zawieść.
Mamy już wybrany termin, wybrał mi w co mam się ubrać i co robić.
Nigdy nie spotykałam się z nikim wcześniej na sam seks. Czy możecie mi poradzić czego mam oczekiwać i jak to wygląda? Na co uważać?
Po pierwsze mega dziwne jest dla mnie jak ludzie nie widząc się na oczy ustalają co będą robić w łóżku.
Po drugie piszesz trochę tak jak byś miała już dość życia bez seksu ale z drugiej strony nie wiesz czy seks z nieznajomym to dobre rozwiązanie i czy ty się w ogóle do tego nadajesz.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 15:51   #20
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Pomysł aby sie spotkać gdzieś na mieście jest najbezpieczniejszy. Nigdy nie wiadomo jak gość zareaguje na Twoje Nie. Moze to jest psychol i już nie jedna mu odmówiła.Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Aktualne badania Twoje i jego + gumka to podstawa.
Poza tym co szkodzi po szybkiej kawie jak,wszystko bedzie grać,udac sie do Ciebie i oddać sie przyjemności. To nawet bardziej może podkręcić atmosferę,wbrew pozorom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:16   #21
martikax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Pomysł aby sie spotkać gdzieś na mieście jest najbezpieczniejszy. Nigdy nie wiadomo jak gość zareaguje na Twoje Nie. Moze to jest psychol i już nie jedna mu odmówiła.Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Aktualne badania Twoje i jego + gumka to podstawa.
Poza tym co szkodzi po szybkiej kawie jak,wszystko bedzie grać,udac sie do Ciebie i oddać sie przyjemności. To nawet bardziej może podkręcić atmosferę,wbrew pozorom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już zaplanowałam z nim u siebie wino na początek dlatego kawy na mieście nie będzie.
Pewnie jestem głupia, ale ja mu jakoś ufam i nie wierzę, że mógłby mi coś zrobić. Ciągle ze sobą piszemy

Zaczynam się bać bardziej tego, że nie biorę pigułek, bo nie musiałam i że gumka pęknie, a nasze spotkanie wypada dokładnie wtedy kiedy będę mieć owulację
martikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:21   #22
amor_latino
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 78
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;86807338]Chcesz iść gdzieś z facetem, który nie wiesz nawet jak wyglada i jak się nazywa, ale już wybiera ci ubrania i mowi, co masz robić i twoim problemem jest nie to, żeby nic ci się nie stało, tylko to, żeby go nie zawieść?
Serio?
Co zrobić: zacząć myśleć głową, a nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Właśnie dziś ludzie są skorzy do ryzyka a przecież świrów co niemiara.
amor_latino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:26   #23
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez martikax Pokaż wiadomość
Już zaplanowałam z nim u siebie wino na początek dlatego kawy na mieście nie będzie.
Pewnie jestem głupia, ale ja mu jakoś ufam i nie wierzę, że mógłby mi coś zrobić. Ciągle ze sobą piszemy

Zaczynam się bać bardziej tego, że nie biorę pigułek, bo nie musiałam i że gumka pęknie, a nasze spotkanie wypada dokładnie wtedy kiedy będę mieć owulację
Jezu ale masz rozkminy z jednaj strony jesteś napalona a z drugiej masz pełno wątpliwości jesteś pewna że chcesz to zrobić i nie będziesz mieć wyrzutów sumienia?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:32   #24
martikax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Jezu ale masz rozkminy z jednaj strony jesteś napalona a z drugiej masz pełno wątpliwości jesteś pewna że chcesz to zrobić i nie będziesz mieć wyrzutów sumienia?
Dlaczego mam mieć? Nic złego nie robię. Nie chcę teraz związków. Mam dość po moich nieudanych i szczególnie ostatnim palancie. Chcę poczuć się atrakcyjna. Mam ochotę na szaloną przygodę
Potem zacznę szukać nowego mężczyzny do wspólnego życia.

Teraz chcę przyjemności z radości seksu.

Wyrzuty sumienia powinien mieć zresztą mój adorator z internetu, bo kogoś ma, ale nie drążę, bo mnie to nie interesuje.
martikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:38   #25
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez martikax Pokaż wiadomość
Dlaczego mam mieć? Nic złego nie robię. Nie chcę teraz związków. Mam dość po moich nieudanych i szczególnie ostatnim palancie. Chcę poczuć się atrakcyjna. Mam ochotę na szaloną przygodę
Potem zacznę szukać nowego mężczyzny do wspólnego życia.

Teraz chcę przyjemności z radości seksu.

Wyrzuty sumienia powinien mieć zresztą mój adorator z internetu, bo kogoś ma, ale nie drążę, bo mnie to nie interesuje.
Teraz to pojechałaś po całości facet ma kogoś a ciebie to nie odstrasza, czy chciała byś być na miejscu tej kobiety?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:43   #26
martikax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 8
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Teraz to pojechałaś po całości facet ma kogoś a ciebie to nie odstrasza, czy chciała byś być na miejscu tej kobiety?
Nie jestem. Ja nie znam tej kobiety, chcę się dobrze zabawić.
martikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:45   #27
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez martikax Pokaż wiadomość
Nie jestem. Ja nie znam tej kobiety, chcę się dobrze zabawić.
Dla mnie to żałosne jak ktoś świadomie idzie do łóżka z osobą, która jest w związku ale twój wybór.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 16:53   #28
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Dla mnie to żałosne jak ktoś świadomie idzie do łóżka z osobą, która jest w związku ale twój wybór.
Wez ochlon. Nie ona jest z ta laska w zwiazku, nie ona zdradza(albo nie, bo moze to otwarty związek), jej zalezy na milym wieczorze i byc moze nocy.
Ona nie aspiruje do roli moralizatora czyjegos zycia, bo po cholere ma? Maja jasny uklad - przyjemny seks.
Skup sie na tym. Tematow o zdradach jest od groma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 17:01   #29
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Wez ochlon. Nie ona jest z ta laska w zwiazku, nie ona zdradza(albo nie, bo moze to otwarty związek), jej zalezy na milym wieczorze i byc moze nocy.
Ona nie aspiruje do roli moralizatora czyjegos zycia, bo po cholere ma? Maja jasny uklad - przyjemny seks.
Skup sie na tym. Tematow o zdradach jest od groma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Był już raz wątek i jakoś o twoich przygodach z mężatkami i raczej nie było tam oklasków dla ciebie.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 17:04   #30
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Był już raz wątek i jakoś o twoich przygodach z mężatkami i raczej nie było tam oklasków dla ciebie.
nie oczekiwalem oklaskow. A problem byl bardziej skomplikowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-29 16:18:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.