Tajlandia - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 13:14   #151
obniski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Tajlandia

Witam

W 23 stycznia lecę do Tajlandii na 3tyg. Interesuje mnie taka kwestia gdzie najlepiej wymieniać pieniądze. Posiadam Dolary, Funty i złotówki, nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem jest płacenie w THB czy może dolarami. Zastanawia mnie też gdzie ewentualnie wymienić pieniądze.

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, chciałbym kupić aparat canon 500d plus z dwa obiektywy. Czy ktoś oriętuje się jaka jest cena w Tajlandii i jak potem przekłada sie gwarancja w razie jakiś usterek.

Z góry dziękuję
Robert

Edytowane przez obniski
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:45
obniski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 15:38   #152
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez obniski Pokaż wiadomość
Witam

W 23 stycznia lecę do Tajlandii na 3tyg. Interesuje mnie taka kwestia gdzie najlepiej wymieniać pieniądze. Posiadam Dolary, Funty i złotówki, nie wiem czy najlepszym rozwiązaniem jest płacenie w THB czy może dolarami. Zastanawia mnie też gdzie ewentualnie wymienić pieniądze.

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, chciałbym kupić aparat canon 500d plus z dwa obiektywy. Czy ktoś oriętuje się jaka jest cena w Tajlandii i jak potem przekłada sie gwarancja w razie jakiś usterek.

Z góry dziękuję
Robert
Weź dolary, ewentualnie funty, które w kantorze (kantor tam nietrudno znaleźć) wymienisz na bahty. Samymi dolarami raczej nigdzie za nic nie zapłacisz.

Co do aparatu: http://www.thecameracity.com/product...0Kit%20%20DSLR
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 22:07   #153
obniski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Tajlandia

Wielkie dzieki za stronke ktorą mi wysłałeś. Według moich obserwacji, aparaty są nie wiele taniej jest nież w UK. Rabid, czy Ty mieszkasz w Thajlandii i mógłbyś coś doradzić z własnego doświadczenia. Mam jeszcze 10dni i nei wiem czy kupić coś tutaj i ciągnać to z soba. Czy znajdę jakaś fajną ofertę już na miejscu?

Dziekuję za info o walutach.
obniski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 13:38   #154
vaios
Przyczajenie
 
Avatar vaios
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Tajlandia

powiedzcie mi zwrocilam uwage na rozne fotografie z tajlandii i zauwazylam ze tzadko swieci slonce te niebo takie mgliste bardzo parne. czy mi sie tylko wydaje ????
vaios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:19   #155
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Tajlandia

vaois tylko ci sie wydaje wszystko jest ok , słoneczko świeci , choc nie jest tak internsywne jak np. w Turcji , ale jest naprawde mega i jest ciepło i opalic sie mozna bez problemu , są czasami dni pochmurne ale to żadko sie zdarza
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:51   #156
ozzy253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Tajlandia

Witam poszukuje osób, które będą w okresie 11-26 luty w w Tajlandii Wybieram sie dokładnie do Pattay, chętnie poznał bym Ludzi z Polski, mozna pisać wiadomości na maila ozzy253@o2.pl. pozdrawiam
ozzy253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 16:17   #157
tortownica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 142
Dot.: Tajlandia

chciałabym pojechąc do Tajlandii i zobaczyć te wszystkie piękne miejsca! ale wolałabym jechać na własną rękę niż z biurem.
tortownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 20:01   #158
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez tortownica Pokaż wiadomość
chciałabym pojechąc do Tajlandii i zobaczyć te wszystkie piękne miejsca! ale wolałabym jechać na własną rękę niż z biurem.
Tylko i wyłącznie na włąsną rękę. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mi mówił ile czasu mam na zwiedzanie, ile na siusianie, kiedy "zbiórka" - jak w przedszkolu.

Ja pierwszy raz w kwietniu tamtego roku byłam na własną rękę, pod koniec lutego jadę po raz drugi.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:12   #159
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość

Ja pierwszy raz w kwietniu tamtego roku byłam na własną rękę, pod koniec lutego jadę po raz drugi.
Możesz zdradzić skąd i jakimi liniami lecisz i za ile upolowałaś bilet (czy w ogóle polowałaś na tani lot?)?
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:18   #160
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Możesz zdradzić skąd i jakimi liniami lecisz i za ile upolowałaś bilet (czy w ogóle polowałaś na tani lot?)?
Ja latam KLM'em przez Amsterdam. Bilety mam za darmo, więc niestety nie doradzę nic.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:42   #161
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Ja latam KLM'em przez Amsterdam. Bilety mam za darmo, więc niestety nie doradzę nic.
zapomniałam o Twoim uprzywilejowaniu
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 10:49   #162
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
zapomniałam o Twoim uprzywilejowaniu
Ostatnio szukałam biletów dla TŻ, bo chciałam żeby poleciał ze mną i była promocja w Aeroflocie za ok 2100zł i w Locie za chyba 1950zł (ale to na początku roku). Więc proponuję śledzic promocje
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:22   #163
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Tajlandia

Painka, a nie balabys sie aeroflotem? Niby sa tansi od reszty, ale podobno koszmarnie sie leci no i niewiadomo, co pod maską Patrzylam na KLM, w okresie ktory mnie interesuje przez Amsterdam 2950 zł ok. troche duzo, myslisz, ze bedzie cos taniej, czy tylko drozej? Tez spojrzałam na loty przez Turcję dosyc tanie, ok. 2600 zł.

Edytowane przez pumas
Czas edycji: 2011-02-01 o 13:29
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 14:20   #164
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Painka, a nie balabys sie aeroflotem? Niby sa tansi od reszty, ale podobno koszmarnie sie leci no i niewiadomo, co pod maską Patrzylam na KLM, w okresie ktory mnie interesuje przez Amsterdam 2950 zł ok. troche duzo, myslisz, ze bedzie cos taniej, czy tylko drozej? Tez spojrzałam na loty przez Turcję dosyc tanie, ok. 2600 zł.
Co do Aeroflotu to moja mama zawsze lata tymi liniami do Indii (przez Moskwę) i nie narzeka Jest znacznie szybciej tzn. podróż nie jest taka męcząca. Ja np. latam przez Londyn i potem cały dzień odsypiam kilkunastogodzinną podróż. A bilety są tanie, bo kosztują ok. 1900zł, czasami nawet 1700 (w obie strony). Moje 2 ciotki i wujek też polecieli do rodziców Aeroflotem, jak ktoś chce zaoszczędzic to polecam Gdybym musiała płacic za bilet to też wybrałabym aeroflot.
Ps. Pamiętaj że piszę o locie do Delhi a nie Bangkoku

Ja teraz lecę do Bangkoku Lufthansa przez Frankfurt i cenowo nie polecam -> koszt biletu to 7256,51zł! Pierwszy raz leciałam właśnie KLM'em, cenowo to ciężko mi powiedziec, ale myślę że 2600zł to raczej mało jak na KLM. Ja na podróż drugi raz przez Amsterdam się nie zdecydowałam ze względu na długi czas podróży tzn. 2h na lotnisku w Warszawie + 2,5 godz. lotu do Amsterdamu + 3h odprawy (lot dwu-pięrtowym Boeingiem 747, sam boarding trwa godzinę!) + 10,5h lotu do Bkk. A jeszcze jak ktoś leci dalej np. ja dalej 2h na Phuket samolotem (czyli też z 1-2h wcześniej na lotnisku) + 40 minut samochodem do promu + 1,5h promem = mniej więcej doba w podróży...

I taka rada odnośnie lotniska w Amsterdamie - jest meeeeeega duże, czasami gate jest oddalony o 25 minut piechotą (na monitorach pokazany jest czas) Więc trzeba byc naprawdę duuużo wcześniej na lotnisku. My mieliśmy 2 godziny na przesiadkę i się nie wyrobiliśmy, po prostu jest to nierealne na takim dużym lotnisku. Ale za to pozwiedzaliśmy sobie Amsterdam
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2011-02-01 o 14:22
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 18:32   #165
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Tajlandia

Kurcze Painka, to mnie troche nastraszylas Wczoraj nawet slyszalam o tym lotnisku w Amsterdamie, ze przeogromne, nie zgubic sie to sztuka. Ja oczywiscie mowie o locie do Bangkoku, a nie do Delhi, wiec to sa te ceny. Poszukam w aeroflocie, moze bedzie taniej. I tak wybralam opcje z najmniejsza iloscia godzin czekania
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 07:25   #166
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Painka, a nie balabys sie aeroflotem? Niby sa tansi od reszty, ale podobno koszmarnie sie leci no i niewiadomo, co pod maską Patrzylam na KLM, w okresie ktory mnie interesuje przez Amsterdam 2950 zł ok. troche duzo, myslisz, ze bedzie cos taniej, czy tylko drozej? Tez spojrzałam na loty przez Turcję dosyc tanie, ok. 2600 zł.

Ja leciałam Aeroflotem do Indii i było wszystko ok, nie narzekałam. W marcu do Tajlandii lecę Finnair przez Helsinki. Kupiłam bilety po 2700 ale teraz to widzę, że kosztują ponad 3000 zł.
Lecisz w grudniu, więc ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała z kupnem biletów. Moim zdaniem teraz są najdroższe, bo w końcu tam jest okres wakacyjny. W ubiegłym roku tak sierpień/wrzesień bilety były nawet po 1400 zł-1700 zł. Ja nie mogę sobie podarować, że wtedy nie kupiłam....
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2011-02-02 o 07:29 Powód: dopisek
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:10   #167
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Tajlandia

Hmmm rozumiem, ze teraz jest sezon, ale na grudzień również jest sezon. Czyli radzisz mi poszukac czegos kolo naszego lata, czerwiec lipiec?
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:35   #168
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Ja leciałam Aeroflotem do Indii i było wszystko ok, nie narzekałam. W marcu do Tajlandii lecę Finnair przez Helsinki. Kupiłam bilety po 2700 ale teraz to widzę, że kosztują ponad 3000 zł.
Lecisz w grudniu, więc ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała z kupnem biletów. Moim zdaniem teraz są najdroższe, bo w końcu tam jest okres wakacyjny. W ubiegłym roku tak sierpień/wrzesień bilety były nawet po 1400 zł-1700 zł. Ja nie mogę sobie podarować, że wtedy nie kupiłam....
Cena nie dziwi, bo wtedy jest monsun i deszcz pada non stop przez kilka miesięcy = nie ma sezonu Chyba że mówisz o tym że w sierpniu/wrześniu znalazłaś taką cenę za bilety na jakiś inny miesiąc?

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Hmmm rozumiem, ze teraz jest sezon, ale na grudzień również jest sezon. Czyli radzisz mi poszukac czegos kolo naszego lata, czerwiec lipiec?
Jak u nas jest lato to tam jest monsun, nie radzę wtedy jechac, chyba że lubisz taką pogodę

Art. z kwietnia:
"W polskich biurach podróży trwa wielka obniżka cen wycieczek do Tajlandii. Ten mało znany, tropikalny kraj kusi Polaków egzotycznymi krajobrazami, które można podziwiać za wyjątkowo małe pieniądze. Niestety pełnego piękna Tajlandii poczuć nie można, gdyż w wielkim popycie na wycieczki tkwi haczyk. Otóż od kwietnia do października w Tajlandii, leżącej na południowym wschodzie Azji trwa pora deszczowa. Między innymi przez ten kraj, sąsiadujący z Malezją, przechodzą codzienne ulewy i burze. Zjawiska są zdecydowanie gwałtowniejsze niż u nas w porze letniej. Burze trwają całymi dniami, a podczas nich spadają istne hektolitry wody doprowadzając do powodzi i osunięć ziemi. W regionie turystycznych kurortów w ciągu każdego miesiąca spada nawet 300 litrów deszczu na metr kwadratowy, czyli tyle ile przykładowo w Polsce przez pół roku."
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2011-02-02 o 11:36
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:47   #169
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Cena nie dziwi, bo wtedy jest monsun i deszcz pada non stop przez kilka miesięcy = nie ma sezonu Chyba że mówisz o tym że w sierpniu/wrześniu znalazłaś taką cenę za bilety na jakiś inny miesiąc?


Wiem, że wtedy jest pora deszczowa. Osobiście w tym okresie bym do Tajlandii nie pojechała. Ja szukałam biletów lotniczych na marzec i były w tej cenie co podałam powyżej. To była okazja. Myślę, że w tym roku też będą takie okazje. Zresztą teraz to chyba są najdroższe w tym kierunku, więc i tak bym poczekała.....

__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2011-02-02 o 11:48
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 13:13   #170
gehas89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tajlandia

znalazłem bilety zprzełom luty/marzec za 2300 z warszawy a pod koniec września za 1900 też z wawy, w tym czasie z berlina są za 2100pln
gehas89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:18   #171
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Cena nie dziwi, bo wtedy jest monsun i deszcz pada non stop przez kilka miesięcy = nie ma sezonu Chyba że mówisz o tym że w sierpniu/wrześniu znalazłaś taką cenę za bilety na jakiś inny miesiąc?
To ciekawe, bo ja tam w różnych miejscach spędziłem cały wrzesień, z czego przez trzy tygodnie w ogóle nie widziałem deszczu.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:31   #172
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
To ciekawe, bo ja tam w różnych miejscach spędziłem cały wrzesień, z czego przez trzy tygodnie w ogóle nie widziałem deszczu.
To tylko pogratulowac ze trafiłeś na taką pogodę, ale jednak jak ktoś jedzie plażowac to lepiej wybrac pewny miesiąc.
No ja tak samo spędziłam cały kwiecień tylko z kilkoma małymi opadami.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 18:11   #173
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Tajlandia

Painka, ja nie chce jechac w lecie polskim, ale w grudniu 2011. Pytalam tylko, czy mozliwe jeest by cena biletu na grudzien zakupionego w czerwcu byla nizsza niz zakupionego np. w marcu.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 07:10   #174
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Painka, ja nie chce jechac w lecie polskim, ale w grudniu 2011. Pytalam tylko, czy mozliwe jeest by cena biletu na grudzien zakupionego w czerwcu byla nizsza niz zakupionego np. w marcu.
Nikt nie da Ci gwarancji. Jednak moim zdaniem teraz bilety są najdroższe. Trzeba szukać w necie promocji cały czas a jak będzie to się nie zastanawiać a kupować.

Do wiadomości napiszę, że w okresie od 11 maja 2010 roku do 31 marca 2011 roku, wizy turystyczne są bez opłaty.
http://www.mfa.go.th/web/2637.php
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:03   #175
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Tajlandia

No to ja chyba jeszcze poczekam trochę
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 21:43   #176
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Jakoś mnie wzięło na wspomnienia i wrzuciłam kilka filmików na youtube

Poniżej link do filmiku z Maya Bay - najpiękniejsze miejsce w jakim dotąd byłam. Kręcili tam film The Beach z Leo DiCaprio i stąd też podkład z filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=DZSakUJoQtg
Zachęcam do obejrzenia innych filmików z Tajlandii
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 06:16   #177
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Jakoś mnie wzięło na wspomnienia i wrzuciłam kilka filmików na youtube

Poniżej link do filmiku z Maya Bay - najpiękniejsze miejsce w jakim dotąd byłam. Kręcili tam film The Beach z Leo DiCaprio i stąd też podkład z filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=DZSakUJoQtg
Zachęcam do obejrzenia innych filmików z Tajlandii
Painka, filmik super Uwielbiam takie plaże
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 23:23   #178
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Tajlandia

przepiekna plaza...bylam tam pare razy... uwielbiam tailandie

co do przelotow osobiscie latam z londynu tanio i wygodnie
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 10:53   #179
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
przepiekna plaza...bylam tam pare razy... uwielbiam tailandie

co do przelotow osobiscie latam z londynu tanio i wygodnie
czyli? jakimi liniami?
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:35   #180
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
ostatnio lecialam Kuwait airways...tani sa i nic im zarzucic nie moge
mozna znalez tanie czartery np. thomas cook
z londynu lata tego cala masa ...wyszukiwarka..
a ceny jakie polskie biura oferuja sa smieszne...
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-13 11:44:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.