❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-30, 05:37   #2431
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Niuniuś dzisiaj odszedł. Tak dla niego lepiej. Strasznie się irytował, że musiał ostatnie dni leżeć plackiem. Machał łapkami, tłukł łokciami o podłogę, ale nie mógł się unieść

W nocy zachowywał się nieracjonalnie, nie spał. Wyniki wszystkich badań były idealne jak na jego wiek. Miał tylko anemię. Chyba prof Vetulani opowiadał kiedyś o tym, w jakiej kolejności zaczyna umierać mózg. Moja babcia umierała tak samo - odeszła na ostatnie dni w świat omamów, widziała swoja mamę, rozmawiała z nią. Nie poznawała nas.

Będę snuła się po domu taka nieobecna pewnie kilka dni, a w sobotę i niedzielę mam egzaminy.

Maks miał za to atak paniki na spacerze wczorajszej nocy. Zgubił się za długim płotem, nie reagował na wołanie, biegał w tę i z powrotem. Cały spacer w ogóle się mnie nie słuchał, wybiegł na jezdnię, choć jest wyszkolony, żeby stawać przed pasami i przechodzić przy nodze. Pan z owczarkiem, który go zauważył mówił, że wygląda jakby się czegoś przestraszył. Było cicho, pusto, godzina 23. Teraz będę się bała go puszczać poza parkiem.
Współczuję strasznie i tego sie tez obawiam, ze moja sunia klapnie na ziemi i wtedy bedzie koniec .... ach, czemu te psy tak krotko żyja ...

Jedyny plus, ze nie musiałas go uśpic, ze sam sobie spokojnie odszedl ...
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 06:14   #2432
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Szkoda psiny ,wspolczuje
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 19:16   #2433
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Współczuję bardzo straty zwierzaka, to strasznie boli… Trzymaj się ciepło, czas leczy rany…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-01, 20:43   #2434
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziękuję dziewczyny

Ja ogólnie dostałam dużo wsparcia od ludzi online, często zupełnie obcych. Są takie momenty, że się "natykam", a to na uprząż na tylne łapki, buty ochronne, filiżankę z przygotowanymi lekami, jego suplementy. Miałam się uczyć, a oczy mokre. Z jednej strony tak lekko, bo jednak lata miałam psa chorego, ostatnie dwa - z niedowładem, a z drugiej uporczywy brak i to taki zdysocjowany. Snuję się i "czegoś nie ma", nie do końca wiem co zrobić z nadmiarem czasu. Moje realia od lat to mycie, pieluchy, cewnikowanie, opatrunki, czyszczenie noska. Mega się w tym odnajdowałam. Nie wiem czy nie wezmę jakiegoś psa na wózku. Mniejszego, bo kręgosłup, ale brakuje mi tego. Nawet tego, że w domu śmierdzi od pieluch. Pierwszej nocy miałam wrażenie, że jestem w podobnym mieszkaniu do swojego, ale innym.

W sobotę mam dwa egzaminy i nie wiem czy przejdą gładko
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-02, 00:10   #2435
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 770
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie pada, wróciłam niedawno ze spaceru z chłopakiem, przygotowaliśmy sobie warzywka i jak zwykle jemy po nocy. Wczoraj była tutaj burza z piorunami i gradem.
Strasznie brakuje mi klimatu południa Europy, szczególnie że facet każdego dnia dostaje zdjęcia, nagrania od siostry, oni mają tam słońce a u nas dzień w dzień napiernicza deszczem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-02, 08:28   #2436
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny

Ja ogólnie dostałam dużo wsparcia od ludzi online, często zupełnie obcych. Są takie momenty, że się "natykam", a to na uprząż na tylne łapki, buty ochronne, filiżankę z przygotowanymi lekami, jego suplementy. Miałam się uczyć, a oczy mokre. Z jednej strony tak lekko, bo jednak lata miałam psa chorego, ostatnie dwa - z niedowładem, a z drugiej uporczywy brak i to taki zdysocjowany. Snuję się i "czegoś nie ma", nie do końca wiem co zrobić z nadmiarem czasu. Moje realia od lat to mycie, pieluchy, cewnikowanie, opatrunki, czyszczenie noska. Mega się w tym odnajdowałam. Nie wiem czy nie wezmę jakiegoś psa na wózku. Mniejszego, bo kręgosłup, ale brakuje mi tego. Nawet tego, że w domu śmierdzi od pieluch. Pierwszej nocy miałam wrażenie, że jestem w podobnym mieszkaniu do swojego, ale innym.

W sobotę mam dwa egzaminy i nie wiem czy przejdą gładko
Wez pieska, pomoze Ci a ty pomozesz malej bidzie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 17:43   #2437
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 770
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ostatnio mało się odzywałam, bo totalnie nie mam nastroju, każdy mój związek prędzej czy później (tym razem z przyczyn niezależnych ode mnie) przechodzi do historii. Tzn. tym razem chłopak jeszcze nie wyjechał, ale wkrótce będzie musiał a na odległość to wiadomo jak jest. Myślę że jeżeli tym razem to się rozwali, to całkowicie stracę motywację do jakichkolwiek kolejnych nawet rozmów zapoznawczych z facetami, bo później każda porażka miesiącami tkwi we mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

I najgorsze, że tym razem wszystko było super to działania związane z wojną nam zepsuły plany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 19:21   #2438
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ostatnio mało się odzywałam, bo totalnie nie mam nastroju, każdy mój związek prędzej czy później (tym razem z przyczyn niezależnych ode mnie) przechodzi do historii. Tzn. tym razem chłopak jeszcze nie wyjechał, ale wkrótce będzie musiał a na odległość to wiadomo jak jest. Myślę że jeżeli tym razem to się rozwali, to całkowicie stracę motywację do jakichkolwiek kolejnych nawet rozmów zapoznawczych z facetami, bo później każda porażka miesiącami tkwi we mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

I najgorsze, że tym razem wszystko było super to działania związane z wojną nam zepsuły plany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eeej, może nie będzie tak źle? Na długo wyjeżdża?
Rozumiem cię po części, bo ja też nie nadaje się do związków na odległość,ale może dacie radę? Pozytywne nastawienie też dużo daje

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 21:41   #2439
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 770
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Eeej, może nie będzie tak źle? Na długo wyjeżdża?
Rozumiem cię po części, bo ja też nie nadaje się do związków na odległość,ale może dacie radę? Pozytywne nastawienie też dużo daje

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję Misiu, na razie mało ciekawie to wygląda, z pewnych przyczyn (politycznych, bo to tylko takie kwestie) nie będę pisać o szczegółach. W każdym razie tak mi źle, że pół dnia przepłakałam, widzę że w nim też są emocje, tylko on zwłaszcza przy mnie stara się trzymać. Siedzieliśmy teraz wieczorem i długo gadaliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 17:46   #2440
szymonowamatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 61
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Wiecie, że w Tedim już świąteczny asortyment.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szymonowamatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 18:28   #2441
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez szymonowamatka Pokaż wiadomość
Wiecie, że w Tedim już świąteczny asortyment.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wow! U mnie chyba nie ma tego sklepu. Nawet wczoraj się zastanawiałam czy ktoś tu jeszcze zagląda w środku upalnego lata.
Dla mnie mogłoby się już skończyć! Ta prognoza i te codzienne 30 stopni to nie dla mnie.
Już pobyło fajnie, wystarczy.
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-11, 07:26   #2442
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Bylam jakies dwa tygodnie temu tam,to byly juz dynie ,nie specjalnie duzo, moze pozostalosci z tamtego roku,kusily nie powiem ,ale nie chce zagracic domu,swiatecznych jeszcze nie widzialam,jak przyjade z urlopu to sie tam chyba z ciekawosci przejde
Wiem ,ze to jakis obled gadac o swietach w lipcu ,ale wlasnie kilka dni temu myslalam o tym ,ze w tym roku kupie w tk,maxxie dzwonki ,robione na stare w kolorze zlota
Co do lata ja lubie ,upal tez ,ale u nas jest 37 ,co za duzo to nie zdrowo ,na dodatek okazalo ze nie mam kiecek takich typowow na deptak ,plaze , na zar tropikow , a w piatek jedziemy do hiszpani na dwa tydodnie ,to znaczy mialam duzo ,ale robilam wczoraj przeglad i 6 wyrzucilam ,zostaly tylko dwie ,mam dwa wyjscia ,wyrobic sie w tym upale i pojechac w jakis dzien wieczorem jeszcze po kilka kiecek,lub poswiecic jeden dzien i obkupic sie tam na miejscu
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 09:39   #2443
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hey, wczoraj mi tez przemknęła myśl, w jakich kolorach ubiore w tym roku choinke i zaczynam o prezentach troche myslec

U nas tez goraco ale daje rade Byłam juz nad morzem i za tydzien znowu jade
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 11:46   #2444
Asa31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 178
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez szymonowamatka Pokaż wiadomość
Wiecie, że w Tedim już świąteczny asortyment.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas w tedi jesiennie, az kupilam dynie na swieczke na Halloween
Asa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-25, 20:56   #2445
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Byłam w Tedim wczoraj i już są działy jesienno- świąteczne
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 08:16   #2446
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja sie wybieram dzisiaj na miasto ,mam ochote sprawdzic w tk maxie czy maja juz dynie Do tedi tez sie wybiore w tym tygodniu, obczaic czy maja swiateczne ,nie kupuje niczego ale jestem ciekawa ,tak po babsku
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 19:58   #2447
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Ja sie wybieram dzisiaj na miasto ,mam ochote sprawdzic w tk maxie czy maja juz dynie Do tedi tez sie wybiore w tym tygodniu, obczaic czy maja swiateczne ,nie kupuje niczego ale jestem ciekawa ,tak po babsku
Ja mam dynie w ogródku, ale do zjedzenia

A co tu taka cisza, zawsze od czerwca się wątek rozkręcał, a tu cisza Nie czujecie świąt?
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-31, 06:58   #2448
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Ja mam dynie w ogródku, ale do zjedzenia

A co tu taka cisza, zawsze od czerwca się wątek rozkręcał, a tu cisza Nie czujecie świąt?
Zupa krem z dyni,uwielbiam
Ja dopiero wrocilam z wakacji,wiec myslami jestem jeszcze na tych wakacjach a niedlugo czeka mnie jeszcze jeden wyjazd ,chociaz od kilku dni pada ,odkad przyjechalismy z wakacji i juz palilam swieczke dyniowa ,jakas stara z tamtego roku a od dyni do swiat to juz tylko jeden krok
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-31, 09:26   #2449
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Zupa krem z dyni,uwielbiam
Ja dopiero wrocilam z wakacji,wiec myslami jestem jeszcze na tych wakacjach a niedlugo czeka mnie jeszcze jeden wyjazd ,chociaz od kilku dni pada ,odkad przyjechalismy z wakacji i juz palilam swieczke dyniowa ,jakas stara z tamtego roku a od dyni do swiat to juz tylko jeden krok
w sumie to ja się już nastrajam tym, że liście się robią czerwonawe gdzieniegdzie plus jarzębina zaczyna się pojawiać Jeszcze zielonkawa aaaaaaale... A co do dyni to polecam krem z dyni z imbirem i skórką pomarańczy. Cuuudooo!
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-31, 10:10   #2450
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez SanaPL Pokaż wiadomość
w sumie to ja się już nastrajam tym, że liście się robią czerwonawe gdzieniegdzie plus jarzębina zaczyna się pojawiać Jeszcze zielonkawa aaaaaaale... A co do dyni to polecam krem z dyni z imbirem i skórką pomarańczy. Cuuudooo!
Nastepnym raezm wyprobuje ,bo brzmi smacznie
U nas juz pola pokoszone ,wiec troche smuteczek ,zostaly za to pola pieknych slonecznikow,kukurydzy i nagietkow ,smutno mi bedzie jak to wszystko skosza ,taki maly raport baby ze wsi
Jarzebiny jeszcze nie widzialam,musze sie wybrac na dluzszy spacer ,ale za to bylam w ogrodniczym po rosliny na balkon i tam juz wysyp astrow i innych jesiennych kwiatow wiec dzieje sie ,gdzies juz widzialam tez reklame jesiennych dekoracji a tymczasem ja sie szykuje na jeszcze jedne wakacje co wcale nie oznacza, ze nie przygarne ladnej dekoracji jesiennej jak gdzies po drodze bede widziala ,cos w tym roku mocno mi siedza w glowie dekoracje jesienne ,chociaz nigdy wlasciwie niczego nie mialam oprocz ceramicznej dyni
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-31, 17:50   #2451
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

A kiedy zerwać tą dynię? Znam się na cukiniach Mam hokkaido i chyba zwykłą.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-31, 18:07   #2452
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
A kiedy zerwać tą dynię? Znam się na cukiniach Mam hokkaido i chyba zwykłą.
Nie mam zielonego pojecia ,a moze juz sa ,chociaz ja nie widzialam jeszcze ,to i zrywac mozna jak urosla i dojrzala,cukinie tez lubie
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-01, 10:13   #2453
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Pogoda u nas jesienna wiec mam juz ochote palic lampioniki

Mam juz na oku prezent dla mamy - zestaw kosmetykow Lierac Premium

Dla meza szukam butow lub cos na motor z ubran : kurtka lub spodnie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 01:16   #2454
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie już jabłecznik i kawiarniany jazz wjechały, w sklepach dynie na półkach. Niedługo czas na korzenne herbatki... a święta szykują się pierwszy raz od prawie 10 lat z kimś bliskim A moze sobie zrobie wlasnie taka herbatkę... noc juz, chlodniej jest


Ja się bardzo staram nie kupić KOLEJNYCH ceramicznych dyń...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2023-08-03 o 01:17
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 06:41   #2455
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas caly czas pada i jakos tak sie wydaje ,ze jest jesien,wiatry ,ulewy ,ciemno , wczoraj ogladalam dekoracje jesienne na pinterescie i zastanawiam sie czy w tym roku nie zrobic dekoracji typowo jesiennych ,deszcze maja byc jeszcze w przyszlym tygodniu,ciagnie sie to juz ,nas nie bylo dwa tygodnie i podobno juz leje od naszego wyjazdu ,szarlotke bym zjadla

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
U mnie już jabłecznik i kawiarniany jazz wjechały, w sklepach dynie na półkach. Niedługo czas na korzenne herbatki... a święta szykują się pierwszy raz od prawie 10 lat z kimś bliskim A moze sobie zrobie wlasnie taka herbatkę... noc juz, chlodniej jest


Ja się bardzo staram nie kupić KOLEJNYCH ceramicznych dyń...
Ja wczoraj przekopalam mieszkanie i kilka znalazlam,kusi mnie jeszcze jakas sobie dokupic ,u mnie miodowa ,biala i taka brudna bezowa ,nie wiem ,nie chce zagracic mieszkania
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 08:37   #2456
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ach, czyli nie tylko mnie już wzięło na jesienny klimat Już czekam. A nawet już zaczęłam myśleć, jak fajnie by było wyjechać przed świętami gdzieś, gdzie na pewno byłby śnieg...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 11:54   #2457
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Jejku. Tu już mówicie o końcu lata, a ja dopiero przed urlopem i jeszcze nie zdążyłam nawet swoich letnich nowych ciuchów założyć ani koszyczka plecionego 🥲
Miałam nadzieję, że na urlopie, ale zostaję w Polsce, więc… nie wiem czy będzie okazja.

Koleżanka mi pisała, że u niej w sklepie już hurtownie rozprowadzają świąteczny asortyment.
No mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
Współczuję tym, którym to przeszkadza, bo muszą z tym żyć.
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 12:24   #2458
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ach, czyli nie tylko mnie już wzięło na jesienny klimat Już czekam. A nawet już zaczęłam myśleć, jak fajnie by było wyjechać przed świętami gdzieś, gdzie na pewno byłby śnieg...
Ja również chcę, żeby już była jesień. Mam dosyć tej zmiennej pogody - albo upał, albo nagle marznę i moknę. Jesień jakaś taka stabilniejsza mi się wydaje. Plus urok kolorowych liści, kasztany.

Kto chce, niech potrzyma za mnie kciuki, bo może tegoroczne święta spędzę z rodziną już w nowym, większym mieszkaniu. Oby to się ziściło.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 12:40   #2459
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Jejku. Tu już mówicie o końcu lata, a ja dopiero przed urlopem i jeszcze nie zdążyłam nawet swoich letnich nowych ciuchów założyć ani koszyczka plecionego 🥲
Miałam nadzieję, że na urlopie, ale zostaję w Polsce, więc… nie wiem czy będzie okazja.

Koleżanka mi pisała, że u niej w sklepie już hurtownie rozprowadzają świąteczny asortyment.
No mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
Współczuję tym, którym to przeszkadza, bo muszą z tym żyć.
Ja tez czekam jeszcze na jeden wyjazd ,u nas leje juz trzeci tydzien,na szczescie kiecki,klapki i koszyk wykorzystalam ,bylismy dwa tygodnie w hiszpani ,teraz nie wiem gdzie pojedziemy maz chce na tydzien do wenecji , ja bym chetnie pojechala do krakowa

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ja również chcę, żeby już była jesień. Mam dosyć tej zmiennej pogody - albo upał, albo nagle marznę i moknę. Jesień jakaś taka stabilniejsza mi się wydaje. Plus urok kolorowych liści, kasztany.

Kto chce, niech potrzyma za mnie kciuki, bo może tegoroczne święta spędzę z rodziną już w nowym, większym mieszkaniu. Oby to się ziściło.
Ja bym chetnie jeszcze wykorzystala slonce i ciepla pogode ,20-25 stopni mogloby jeszcze byc ,no i trzymam kciuki w takim razie za nowe M.
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 13:27   #2460
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja nie lubię jesieni. Wolę lato.
Więc nie myślę jeszcze nawet o świętach czy jesiennych wieczorach.
Chociaż w tym roku święta będą wyjątkowe,bo pierwsze jako żona
Ale na razie nie zdążyłam się nacieszyć dobrze latem...

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.