Śląskie Panny Młode cz.III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 18:16   #31
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Hej , dawno sie nie odzywałam ... ale mam ndzieje ze teraz nadrobie . Otoz ja mam slub 20 Lipca 2013 r, i teraz w środe zamówiłam suknie. A przymiarke mam juz 30 stycznia wiec za 2 tygodnie.
pochwal się jaka kiecka
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 18:28   #32
Laacroossee
Raczkowanie
 
Avatar Laacroossee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do Laacroossee
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Więc , taka jak na zdjęciu tylko jedna warstwa tiulu mniej , i dół sukni bedzie wyżyłkowany .
Kolekcja BRILLANT 2203
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k1p219_1_l.jpg (45,7 KB, 80 załadowań)
__________________
Razem od 17.08.2007 r.
Zaręczeni od 08.04.2011 r
.

Ślubujemy 20.07. 2013r.


Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera.


Laacroossee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 18:41   #33
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc , taka jak na zdjęciu tylko jedna warstwa tiulu mniej , i dół sukni bedzie wyżyłkowany .
Kolekcja BRILLANT 2203
bardzo ładna - delikatna ale elegancka. Jakie planujesz buty?
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 18:42   #34
Laacroossee
Raczkowanie
 
Avatar Laacroossee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do Laacroossee
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Własnie nie wiem jakie może białe albo kolorowe jestem w trakcie poszukiwań
__________________
Razem od 17.08.2007 r.
Zaręczeni od 08.04.2011 r
.

Ślubujemy 20.07. 2013r.


Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera.


Laacroossee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 18:49   #35
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc , taka jak na zdjęciu tylko jedna warstwa tiulu mniej , i dół sukni bedzie wyżyłkowany .
Kolekcja BRILLANT 2203
Śliczna
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.

Edytowane przez Waniliova
Czas edycji: 2013-01-10 o 18:53
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 21:23   #36
agulina90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 38
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc , taka jak na zdjęciu tylko jedna warstwa tiulu mniej , i dół sukni bedzie wyżyłkowany .
Kolekcja BRILLANT 2203
Ale ładna jak ja bym tak chciała wyglądać

Edytowane przez agulina90
Czas edycji: 2013-01-10 o 21:27
agulina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 07:47   #37
NightButterflyVIP
Rozeznanie
 
Avatar NightButterflyVIP
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Dublinia// Silesia // Kraina Lajkonika
Wiadomości: 920
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc , taka jak na zdjęciu tylko jedna warstwa tiulu mniej , i dół sukni bedzie wyżyłkowany .
Kolekcja BRILLANT 2203
Baaardzo ładna suknia księżniczka Ja też miałam suknię z kolekcji Brillant
__________________
http://emaluszki.pl/suwaczek2-20151219.jpg
Czekamy na Nasze Szczęście - Victoria
NightButterflyVIP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 08:57   #38
GossiaW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 34
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc , taka jak na zdjęciu tylko jedna warstwa tiulu mniej , i dół sukni bedzie wyżyłkowany .
Kolekcja BRILLANT 2203

Bardzooo ładna sukienka
Ja sama nie wiem jeszcze co mi się podoba wybieram sie w przyszłym tygodniu do Ksymeny w Tąpkowicach zobaczę czy tak coś znajdę

Na targi też się wybieramy szkoda że nie są wcześniej organizowane tylko jeszcze miesiąc trzeba czekać Tak by może juz z tamtych ofert można wybrać: fotografa, zaproszenia, itp,
GossiaW2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 14:20   #39
Laacroossee
Raczkowanie
 
Avatar Laacroossee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do Laacroossee
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez GossiaW2 Pokaż wiadomość
Bardzooo ładna sukienka
Ja sama nie wiem jeszcze co mi się podoba wybieram sie w przyszłym tygodniu do Ksymeny w Tąpkowicach zobaczę czy tak coś znajdę

Na targi też się wybieramy szkoda że nie są wcześniej organizowane tylko jeszcze miesiąc trzeba czekać Tak by może juz z tamtych ofert można wybrać: fotografa, zaproszenia, itp,


Więc co do ksymeny , to byłam ale w katowicach. Wrażenie hmmmmmmm.... Panie w salonie miłe . Jednak żeby wejsć dalej i coś zobaczyc trzeba ściągnąć buty , bo jest dywan niestety . Kilka sukien wystawionych , reszta za szybą. Katalogi owszem , duży wybór ale to co mi się podobało to tylko jest w tąpkowicach. I zdziwiło mnie , że zaraz na wstepie pytają się jaki przedział cenowy itp. Ogólnie suknie piękne ale ceny wysokie jak np cena welonu 250 zł , gdzie na kościuszki i przy dworcu w katowicach 80 zł, 100 zł , do 150 zł.
__________________
Razem od 17.08.2007 r.
Zaręczeni od 08.04.2011 r
.

Ślubujemy 20.07. 2013r.


Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera.


Laacroossee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 18:46   #40
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez NightButterflyVIP Pokaż wiadomość
Ale teraz już się nie robi przeciez takich filmów, jak to było 10 czy 15 lat temu Jak oglądam nieraz te filmy na wedding tv to masakra widać od razu, że 1998 czy coś
Teraz kręci się lustrzankami lub kamerami na wysięgnikach czy innych steadycamach i wiadomo, wesele trwa najdłużej i zajmuje największą część płyty/płyt, ale nie trwa już 4 czy 5h bo w 9h to aż mi uwierzyć ciężko
Mój film miał trwać ok godzinę tak umawialismy się na samym początku, jednak tak pięknie był wykonany, że chcieliśmy dołożyć "jeszcze to i jeszcze tamto" wyszło ok. 2 godziny lecz goście i znajomi którzy nie byli na weselu mówią "czemu tak krótko". Także zależy jak jest nakręcony film

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez agulina90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybieracie się może na targi do Katowic?
9 lutego są. Co sądzicie warto, bo nigdy nie uczestniczyłam w czymś takim. Nawet nie wiem jak to wygląda
Byłam na targach w Sosnowcu o których wcześniej pisałam, porażka, jednak do Katowic warto się wybrać ponadto zawsze mają świetne niespodzianki i konkursy, w których warto brać udział

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiekk20 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny Jestem tu nowa ! Widzę ,że piszą tu dziewczyny ,które już niedługo wychodzą za mąż ?! Ja również wychodzę za mąż 3 Sierpnia 2013 roku ! I teraz mam pytanie do Was kobietki ile przed ślubem szłyście na pierwsze przymiarki sukni ? Pozdrawiam

Pierwsza miara wzięta pół roku przed ślubem, natomiast stricte przymiarka sukni ok 4 miesiące przed ślubem, suknię odebrałam na tydzień przed.

Jednak spotkałam sie z przypadkiem, że koleżanka pierwszą przymiarkę miała na 2 tygodnie przed ślubem, gdzie najadła się sporo stresu, bo dostała ją dzień przed i o godzinie 23 musiała po nią jechać.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc , taka jak na zdjęciu tylko jedna warstwa tiulu mniej , i dół sukni bedzie wyżyłkowany .
Kolekcja BRILLANT 2203

Piękna suknia

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc co do ksymeny , to byłam ale w katowicach. Wrażenie hmmmmmmm.... Panie w salonie miłe . Jednak żeby wejsć dalej i coś zobaczyc trzeba ściągnąć buty , bo jest dywan niestety . Kilka sukien wystawionych , reszta za szybą. Katalogi owszem , duży wybór ale to co mi się podobało to tylko jest w tąpkowicach. I zdziwiło mnie , że zaraz na wstepie pytają się jaki przedział cenowy itp. Ogólnie suknie piękne ale ceny wysokie jak np cena welonu 250 zł , gdzie na kościuszki i przy dworcu w katowicach 80 zł, 100 zł , do 150 zł.
Z tego co pamiętam Ksymena i Evita sponsorują suknie ślubne na targach w Katowicach bo można wygrać suknie, sesje zdjęciowe itp. dlatego warto się wybrać tak jak wspomniałam
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 18:57   #41
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiekk20 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny Jestem tu nowa ! Widzę ,że piszą tu dziewczyny ,które już niedługo wychodzą za mąż ?! Ja również wychodzę za mąż 3 Sierpnia 2013 roku ! I teraz mam pytanie do Was kobietki ile przed ślubem szłyście na pierwsze przymiarki sukni ? Pozdrawiam
Ja mam ślub we wrześniu i sukienkę już mam wybraną, umowę podpisana i zaliczkę wpłaconą, aczkolwiek pierwszą przymiarkę mam mieć na 2 miesiące przed ślubem
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 20:12   #42
agulina90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 38
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ciągle zastanawiam się nad motywem przewodnim wesela. Nie wiem co wybrać, czy tylko kolor, czy może pójść dalej i wybrać konkretniej tzn, w stylu lat 60 - tych, nie wiem chciałabym być oryginalna, ale brak pomysłów
agulina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 09:26   #43
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

U mnie w czerwcu bedzie juz 3 lata po slubie ale ten czas leci
Podczytuje sobie watek tak juz z przyzwyczajenia fajnie poczytac o Waszych przygotowaniach i powspominac jak to bylo z nami Pannami z 2010r
Co do kamery i fotografa to u nas bylo tak,ze wybralismy fotografa a kamera byla nasza kuzyn zgodzil sie nagrac te najwazniejsze momenty a mezus pozniej sam obrobil filmik wedlug naszego uznania i wyszlo extra jak na amatora
Co do fryzjera to Ja mialam pania z Katowic ale ona dojezdza do domu bez problemu pewnie juz nie raz tu ja ktos polecal
http://www.makeupslubny.pl/kontakt/
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 09:48   #44
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
U mnie w czerwcu bedzie juz 3 lata po slubie ale ten czas leci
Podczytuje sobie watek tak juz z przyzwyczajenia fajnie poczytac o Waszych przygotowaniach i powspominac jak to bylo z nami Pannami z 2010r
Co do kamery i fotografa to u nas bylo tak,ze wybralismy fotografa a kamera byla nasza kuzyn zgodzil sie nagrac te najwazniejsze momenty a mezus pozniej sam obrobil filmik wedlug naszego uznania i wyszlo extra jak na amatora
Co do fryzjera to Ja mialam pania z Katowic ale ona dojezdza do domu bez problemu pewnie juz nie raz tu ja ktos polecal
http://www.makeupslubny.pl/kontakt/
O, widzę, że z DG jesteś nie znasz jakiegoś dobrego fryzjera z tych okolic? Chce się obciąć i zastanawiam się gdzie ostatnio trafiłam na kiepską fryzjerkę. My też właśnie nie bierzemy kamerzysty, znajomy będzie trochę kamerował
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 10:22   #45
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ja mam ślub w grudniu, ale na luty planuje pierwsza wyprawę na kiecki - zastanawiam się, czy nie za wcześnie, ale z drugiej strony od marca zacznę może staż, więc luty to ostatni miesiąc lasy studenckiej dla mnie

A tak stricte plotkowo - jak Wasi przyszli mężowie zaopatrują na przygotowania? Pomagają Wam, przeszkadzają, w ogóle się nie interesują? Bo na przykład ja wyciagnelam mojego chłopa na te Targi Ślubne! A mój tato złapał się za głowę i powiedział, ze chłopa zamecze... Mamy podzielone obowiązki - na pewn zajmuje się organizacja alkoholu, dojazdu, a sale, dj, fotografa czy tort razem wybieramy...Chyba tak powinno być? Bo zglupialam troche
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:11   #46
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
O, widzę, że z DG jesteś nie znasz jakiegoś dobrego fryzjera z tych okolic? Chce się obciąć i zastanawiam się gdzie ostatnio trafiłam na kiepską fryzjerkę. My też właśnie nie bierzemy kamerzysty, znajomy będzie trochę kamerował
Wiesz co jezdze do Sosnowca do salonu Raj kiedys trafilam tam przez przypadek okazalo sie,ze moja kolezanka z podstawowki tam pracuje i dopiero ona jako jedyna potrafila wycieniowac mi tak wlosy,ze moge teraz chodzic w rozpuszczonych Przez wiele lat ciagle chodzilam w kucyku mam bardzo grube i geste wlosy zawsze fryzjerzy mi tylko podcinali z dlugosci nigdy nie potrafili z objetosci No a u niej sie udalo wiec moge polecic Ja jestem bardzo zadowolona Ogolem ma fantazje
No i dobrze jak macie taka mozliwosc zeby ktos nagral duza oszczednosc i mozna potem wyciac co sie chce i zrobic tak jak sie chce caly filmik co nie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:15   #47
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Wiesz co jezdze do Sosnowca do salonu Raj kiedys trafilam tam przez przypadek okazalo sie,ze moja kolezanka z podstawowki tam pracuje i dopiero ona jako jedyna potrafila wycieniowac mi tak wlosy,ze moge teraz chodzic w rozpuszczonych Przez wiele lat ciagle chodzilam w kucyku mam bardzo grube i geste wlosy zawsze fryzjerzy mi tylko podcinali z dlugosci nigdy nie potrafili z objetosci No a u niej sie udalo wiec moge polecic Ja jestem bardzo zadowolona Ogolem ma fantazje
No i dobrze jak macie taka mozliwosc zeby ktos nagral duza oszczednosc i mozna potem wyciac co sie chce i zrobic tak jak sie chce caly filmik co nie
O, ja właśnie też chcę mieć fajnie pocieniowane, tzn. te takie pazurki i ostatnio fryzjerka tak mi zrobiła, że masakra a gdzie dokładnie jest ten salon?

Dokładnie tak jak mówisz, duża oszczędność i można wyciąć co się chce

sugarfreeee ja ślub mam w czerwcu 2014, a za sukniami planuje zacząć się rozglądać w październiku więc moim zdaniem ten luty to nie za wcześnie

Mój właśnie wczoraj dostał ochrzan, że ostatnio mało się tym interesuje i w ogóle nie przegląda nic ale wcześniej razem słuchaliśmy zespołów, oglądaliśmy fotografów. Powiedział, że to się zmieni i na dniach znowu razem poszukamy więc nie mogę powiedzieć, że się w ogóle nie interesuje tym bardziej, że do naszego ślubu jest 1,5 roku
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:36   #48
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
O, ja właśnie też chcę mieć fajnie pocieniowane, tzn. te takie pazurki i ostatnio fryzjerka tak mi zrobiła, że masakra a gdzie dokładnie jest ten salon?

Dokładnie tak jak mówisz, duża oszczędność i można wyciąć co się chce

sugarfreeee ja ślub mam w czerwcu 2014, a za sukniami planuje zacząć się rozglądać w październiku więc moim zdaniem ten luty to nie za wcześnie

Mój właśnie wczoraj dostał ochrzan, że ostatnio mało się tym interesuje i w ogóle nie przegląda nic ale wcześniej razem słuchaliśmy zespołów, oglądaliśmy fotografów. Powiedział, że to się zmieni i na dniach znowu razem poszukamy więc nie mogę powiedzieć, że się w ogóle nie interesuje tym bardziej, że do naszego ślubu jest 1,5 roku
Tzn ja dokladnie nie mam takich typowych pazurkow ale jak powiesz to na pewno tak zrobi mysle
To jest na starym Sosnowcu ul. Pilsudskiego tu jest link do stronki
http://www.raj-salonurody.pl/ ( mnie obcina Edyta )
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:36   #49
GossiaW2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 34
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc co do ksymeny , to byłam ale w katowicach. Wrażenie hmmmmmmm.... Panie w salonie miłe . Jednak żeby wejsć dalej i coś zobaczyc trzeba ściągnąć buty , bo jest dywan niestety . Kilka sukien wystawionych , reszta za szybą. Katalogi owszem , duży wybór ale to co mi się podobało to tylko jest w tąpkowicach. I zdziwiło mnie , że zaraz na wstepie pytają się jaki przedział cenowy itp. Ogólnie suknie piękne ale ceny wysokie jak np cena welonu 250 zł , gdzie na kościuszki i przy dworcu w katowicach 80 zł, 100 zł , do 150 zł.

Ooo no to dalaś mi do myśłenia? w ksymenie w Katowicach też byłam, Panie mile i ogólnie chciały zebym cos poprzymierzala, ale nie byłam przygotowana i nie bardzo chciało mi się rozbierać. Zastanawiam się jeszcze o jakie Salony "zahaczyć"? Tąpkowice napewno i tak odwiedzę.
GossiaW2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 11:58   #50
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
O, widzę, że z DG jesteś nie znasz jakiegoś dobrego fryzjera z tych okolic? Chce się obciąć i zastanawiam się gdzie ostatnio trafiłam na kiepską fryzjerkę. My też właśnie nie bierzemy kamerzysty, znajomy będzie trochę kamerował
Ja chodzę na Mydlice do salonu Kameleon Pracują tam 2 swietne dziewczyny - Gosia i Bożena No i cenowo jest przystępnie, nie to co na centrum
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 15:03   #51
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Tzn ja dokladnie nie mam takich typowych pazurkow ale jak powiesz to na pewno tak zrobi mysle
To jest na starym Sosnowcu ul. Pilsudskiego tu jest link do stronki
http://www.raj-salonurody.pl/ ( mnie obcina Edyta )
Dzięki wielkie zaraz zobacze sobie stronke

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja chodzę na Mydlice do salonu Kameleon Pracują tam 2 swietne dziewczyny - Gosia i Bożena No i cenowo jest przystępnie, nie to co na centrum
O, dzięki wielkie na mydlice mam blisko
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 20:11   #52
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

nie zauważyłam nowej części
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 22:55   #53
Movable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc , taka jak na zdjęciu tylko jedna warstwa tiulu mniej , i dół sukni bedzie wyżyłkowany .
Kolekcja BRILLANT 2203
Cudowna
Nie mogę się doczekać kiedy będe przymierzac , ale z tym to dopiero na koniec roku zamierzam się zmierzyć^^
Movable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 08:59   #54
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Jeśli chodzi o fotografa to polecam Michała Gajznera-chłopak jest z Częstochowy nic nam nie policzył za dojazd a ślub był w Rudzie Śląskiej. Nie wiem jak cennik na ten rok ale my płaciliśmy 2400 w 2012 i w tym mieliśmy: przygotowania, ceremonie, wesele i plener w innym terminie.
Jeśli chodzi o sale to polecam Sale Bankietową Constantin w Bytomiu: jedzenia mnóstwo podane w oryginalny sposób, obsługa pierwsza klasa, właścicielka kobieta do rany przyłóż ułatwia a nie przeszkadza parze młodej. Chodziłam po wielu weselach i obawiałam się toalet bo te zazwyczaj na takich imprezach wyglądają koszmarnie a tam czysto, regularnie opróżniane kosze na śmieci. Bardzo fajne że zespół rozkłada swój sprzęt na takiej małej scenie i nie ma możliwości że w trakcie wesela wpadniesz na głośnik tudzież perkusistę. Z całego serca polecam
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 16:35   #55
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez songoku Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o fotografa to polecam Michała Gajznera-chłopak jest z Częstochowy nic nam nie policzył za dojazd a ślub był w Rudzie Śląskiej. Nie wiem jak cennik na ten rok ale my płaciliśmy 2400 w 2012 i w tym mieliśmy: przygotowania, ceremonie, wesele i plener w innym terminie.
Jeśli chodzi o sale to polecam Sale Bankietową Constantin w Bytomiu: jedzenia mnóstwo podane w oryginalny sposób, obsługa pierwsza klasa, właścicielka kobieta do rany przyłóż ułatwia a nie przeszkadza parze młodej. Chodziłam po wielu weselach i obawiałam się toalet bo te zazwyczaj na takich imprezach wyglądają koszmarnie a tam czysto, regularnie opróżniane kosze na śmieci. Bardzo fajne że zespół rozkłada swój sprzęt na takiej małej scenie i nie ma możliwości że w trakcie wesela wpadniesz na głośnik tudzież perkusistę. Z całego serca polecam


Jeżeli chodzi o Constantin, to także rozważaliśmy. Byliśmy na miejscu i rozmawialiśmy z właścicielką - rzeczywiście przemiła osoba. Termin na lipiec też był wolny, opinie o jedzeniu same dobre. Jedyne co nas odrzuciło - sala jest położona na ogródkach działkowych... niestety okolica jest straszna i niestety ale nas zraziła od samego początku. A wielka szkoda, bo w innym wypadku od razu zarezerwowalibyśmy tam termin.

songoku a może Ty polecisz fryzjerkę/kosmetyczkę ze swoich okolic? Wcześniej głównie polecane były Panie z Mysłowic lub Katowic a to już troche daleko od Zabrza/Gliwic. Planuję iśc do fryzjera do salonu a kosmetyczkę zaprosić do domu.

Edytowane przez madziocha
Czas edycji: 2013-01-13 o 16:40
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:51   #56
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Witam się w nowej części
Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Więc , taka jak na zdjęciu tylko jedna warstwa tiulu mniej , i dół sukni bedzie wyżyłkowany .
Kolekcja BRILLANT 2203
Bardzo ładna sukienka, chciałam mieć podobną ale jakoś nie czułam się w niej dobrze i niestety wybrałam inną
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 21:35   #57
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Constantin, to także rozważaliśmy. Byliśmy na miejscu i rozmawialiśmy z właścicielką - rzeczywiście przemiła osoba. Termin na lipiec też był wolny, opinie o jedzeniu same dobre. Jedyne co nas odrzuciło - sala jest położona na ogródkach działkowych... niestety okolica jest straszna i niestety ale nas zraziła od samego początku. A wielka szkoda, bo w innym wypadku od razu zarezerwowalibyśmy tam termin.

songoku a może Ty polecisz fryzjerkę/kosmetyczkę ze swoich okolic? Wcześniej głównie polecane były Panie z Mysłowic lub Katowic a to już troche daleko od Zabrza/Gliwic. Planuję iśc do fryzjera do salonu a kosmetyczkę zaprosić do domu.
Jeśli chodzi o makijaż to mnie malowała Ania Wróbel z Gliwic i mogę polecić
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:00   #58
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o makijaż to mnie malowała Ania Wróbel z Gliwic i mogę polecić
Dziękuję. Napisałam już do tej Pani maila z kilkoma pytaniami
a jak u Ciebie było z fryzjerką?
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:22   #59
agulina90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 38
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

A moje okolice, może już było, ale nie doczytałam, czy znacie wizażystkę, godną polecenia z okolic Wodzisałwia, czy Rybnika ? Myślę, że to czas najwyższy zaklepać termin.
agulina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:24   #60
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Dziękuję. Napisałam już do tej Pani maila z kilkoma pytaniami
a jak u Ciebie było z fryzjerką?
U fryzjerki byłam w Zabrzu, w salonie niedaleko mnie wybranym dość przypadkowo.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 17:40:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.