Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 07:36   #2431
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Mnie rozwalił styl subkultury

Cholombians
http://www.viceland.com/pl/v2n3/htdo...mbians-731.php
Ja myślę, że subkultury to jednak co innego. To nie jakieś głupie modowe wpadki a coś specjalnie stworzonego aby się wyróżnicać. Mi się bardzo nie podobają skejtowskie spodnie w kroku, ale rozumiem, że ktoś to nosi dla większej ideologii...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 07:49   #2432
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Mnie rozwalił styl subkultury

Cholombians
http://www.viceland.com/pl/v2n3/htdo...mbians-731.php
Nie to żebym się z nich miała naśmiewać, ale muszę przyznać, że są mega egzotyczni z tymi fryzurami. A wiecie przecież, że komu żel się na głowie jawi ...


I (nie wiem czemu!) skojarzyło mi się z tzw. ladyboys
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 07:52   #2433
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Dzisiaj rozwalila mnie pewna Pani,ktora stala za mna w kolejce w New Looku.
Widuje ja m/w raz na 2 tygodnie.
Pani ta ma na moje oko jakies 60-63 lata.
Jest to typ kobiety na maksa odmladzajacej sie
Cale cialo w natryskowej opaleniznie, proteze zebow to ma chyba z najwyzszej polki-przepieknie rowne i mega biale
Wlosy dlugie, takie za ramie- oczywiscie w kolorze platynowym,poza tym czarna kreska na powiekach, przedluzone rzesy... dzis ubrana byla w skorzane rurki, open toe butki na obcasie i obcisla kurteczke..kupowala botki na wysokim obcasie, cale w panterke

Pisze o tym,poniewaz po czesci tego nie rozumiem. Wiem,ze kazda kobieta chce wygladac ladnie bez wzgledu na wiek, jednak ta Pani troche przegina..do tego ma strasznie 'stara' buzke i ta sztuczna opalenizna i rzesami uwydatnia jeszcze bardziej..przypomina mi ona Donatelle Versace, naprawde sa mega podobne
Z tyłu licum z przodu muzemu :P

Mam taką sąsiadke też pani koło 60, na siłe chce się odmłodnić właśnie platynom, opalenizną, lateksami
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 08:16   #2434
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mam taką sąsiadkę! Cudna jest. Myślę, że w wieku o jakim piszecie, włoski platynowe, zawsze mega mocny make up ( np turkusowy + pomalowane na różowo usta), strój też dość nietypowy - np pani lubi chadzać w trampkach na szpilce etc. Ale, nie żadna "pani z solarium" - pani to artystka ( chyba malarka, albo projektantka, mamy "okno w okno" i jakieś tajemnicze kukły (?) w jej mieszkanku stoją... wystrój mieszkania bardzo fajny i oryginalny), taka artystyczna dusza... ale bez tego makijażu jej nie widziałam nigdy, a gdy kiedyś szła obok w tych trampkach, chyba fioletowych to mi szczęka opadła
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 08:49   #2435
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja myślę, że subkultury to jednak co innego. To nie jakieś głupie modowe wpadki a coś specjalnie stworzonego aby się wyróżnicać. Mi się bardzo nie podobają skejtowskie spodnie w kroku, ale rozumiem, że ktoś to nosi dla większej ideologii...
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 09:06   #2436
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja myślę, że subkultury to jednak co innego. To nie jakieś głupie modowe wpadki a coś specjalnie stworzonego aby się wyróżnicać. Mi się bardzo nie podobają skejtowskie spodnie w kroku, ale rozumiem, że ktoś to nosi dla większej ideologii...
To nie jest żadna ideologia, zwyczaj wziął się z biednych dzielnic amerykańskich gdzie dzieci donaszały po sobie ubrania albo matki kupowały im pare rozmiarów za duże żeby wystarczyły na pare lat Naśladownictwo nie zna granic...
swoją drogą jest to straszne, szczególnie jak są nisko opuszczone i widać majtki
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:08   #2437
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
To nie jest żadna ideologia, zwyczaj wziął się z biednych dzielnic amerykańskich gdzie dzieci donaszały po sobie ubrania albo matki kupowały im pare rozmiarów za duże żeby wystarczyły na pare lat Naśladownictwo nie zna granic...
swoją drogą jest to straszne, szczególnie jak są nisko opuszczone i widać majtki
Kiedyś miałam takie spodnie w rękach i te "majtki", a raczej ich góra, były celowo doszyte
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 11:44   #2438
Izulkowa
Raczkowanie
 
Avatar Izulkowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 260
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Wczoraj miałam dwa przypadki od których nie mogłam oderwać oczu, a jako że podczytuje wasz wątek postanowiłam się podzielić
1. Dziewczyna, pulchniutka. Ubrana w jakąś białą krótką koszulkę i legginsy, jeszcze jakby były całkiem kryjące, ale nieee... one były z tych co są jak rajstopy. Tak więc co się wszystkim od razu rzucało w oczy? Czerwone majtki pod spodem.
2. I druga dziewczyna. Z przodu wyglądała okey. Jakaś fajna bluzka i dżinsowa spódniczka (noo trochę za krótka, ale dziewczyna szczupła, długie nogi, więc może być) ale z tyłu... Ehmm.. Ta dżinsowa spódnica miała rozcięcie, które kończyło się tej dziewczynie zaraz przez tyłkiem. Jestem pewna, że wystarczyło by spódnica o centymetr podjechała do góry to było jej widać majtki.

Na prawdę nie rozumiem. Czy ludzie nie mają w domu luster? Jeszcze gdzie były te "cudowne przypadki"? U mnie w liceum. Obie dziewczyny tak chodziły po szkole. No po prostu...
__________________
Maturzystka 2013

"Życie przypomina paczkę fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta.
Wyjmujesz którąś i masz nadzieję, że wreszcie jest to coś dobrego, a zazwyczaj okazuje się, że gorzej nie mogłeś trafić."
Izulkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:50   #2439
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja dzisiaj rozwaliłam samą siebie
Założyłam spódniczkę srebrny metallic z tasiemką zawiązaną w kokardę - jednym słowem boska, ale bombka.
Idę ulicą, patrzę w witrynę a zamiast tyłka mam potężny jak od morza do Tatr KUPER !!!

Idzie na allegro natychmiast
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:56   #2440
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Mi się bardzo nie podobają skejtowskie spodnie w kroku, ale rozumiem, że ktoś to nosi dla większej ideologii...

Baggy jeans (za duże spodnie)
http://www.denimology.com/2008/11/davidbeckham3.jpg

i saggy pants (spodnie z nisko spuszczonym krokiem. przeważnie noszone z pośladkami na wierzchu, w niektórych stanach USA można dostać mandat za noszenie tak spodni w miejscach publicznych)
http://im.rediff.com/getahead/2007/sep/27funda.jpg

Wywodzą się z amerykańskich wiezień i mają więcej wspólnego z hip hop niż z skateboardem. Tylko hiphopowi skejci z lat 90tych nosili szerokie spodnie. Większość jeździ w rurkach (skinny jeans), bo w takich spodniach podobno lepiej się jeździ na desce.

Z subkultury skateboardowej wywodzi się styl noszenia sznurowadła zamiast paska (tzw. shoelace belt).
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:07   #2441
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mnie tradycyjnie rozwala styl "bluzka i legginsy/rajstopy". Dzisiaj na przystanku wypatrzyłam kobietę koło 30 w kwiatowej tunice i czarnych rajstopach. Wszystko wyłoby super, gdyby nie to, że cały czas tą tunikę podciągała DO GÓRY, tak że widać było majtkową część rajstop i taki klin w kroczu . Już nie wspominam o tym, że te rajtuzy miały góra 30-40 den i na udach/pupie były przezroczyste...
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 15:28   #2442
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Dużo osób rozwala to, że chodzę po ulicy w kapciach wsuwkach i czasem nosze getry do krótkich spodenek.

Edytowane przez podwodniak
Czas edycji: 2011-10-05 o 15:29
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:35   #2443
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam takie spodnie w rękach i te "majtki", a raczej ich góra, były celowo doszyte
hahahha bomba

ostatnio było na pudelku:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1d0001f400097ad24e7f03ff.jpg (81,4 KB, 438 załadowań)
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:45   #2444
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Mnie tradycyjnie rozwala styl "bluzka i legginsy/rajstopy". Dzisiaj na przystanku wypatrzyłam kobietę koło 30 w kwiatowej tunice i czarnych rajstopach. Wszystko wyłoby super, gdyby nie to, że cały czas tą tunikę podciągała DO GÓRY, tak że widać było majtkową część rajstop i taki klin w kroczu . Już nie wspominam o tym, że te rajtuzy miały góra 30-40 den i na udach/pupie były przezroczyste...
Tu nasuwa mi się kolejne skojarzenie - czyli mnie rozwala jak dziewczyna ma na sobie dłuższą bluzkę i udaje że to sukienka

Często widywałam w lecie tak ubrane dziewczyny, bez rajstop, bez legginsów w tunice ledwo zakrywającej tyłek.

Naoglądały się pewnie allegro, gdzie prawie każdą dłuższą bluzkę przedstawia modelka bez ubranego dołu i tak potem chodzą. Dla mnie dramat!
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 15:55   #2445
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Kiedy widzę kogoś na ulicy w takich spodniach bądź jakiegoś czarnego rapera to zawsze zastanawiam się, jak oni to robią, że spodnie nie zjeżdżają im do kostek...


A tu rozwiązanie tajemnicy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22550_108828442464710_100000126630269_247329_3138169_n.jpg (52,7 KB, 282 załadowań)
__________________
Te perfumy, nie ten perfum!
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:21   #2446
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Dużo osób rozwala to, że chodzę po ulicy w kapciach wsuwkach i czasem nosze getry do krótkich spodenek.
I mieszkasz w kartonie przy dworcu?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:07   #2447
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez FckingPrincessMia Pokaż wiadomość
Kiedy widzę kogoś na ulicy w takich spodniach bądź jakiegoś czarnego rapera to zawsze zastanawiam się, jak oni to robią, że spodnie nie zjeżdżają im do kostek...


A tu rozwiązanie tajemnicy:
za 10lat zaczną nosić spodnie przy kostkach

The Evolution of Baggy Pants
http://bbcicecream.com/blog/wp-conte...aggy-pants.jpg

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
I mieszkasz w kartonie przy dworcu?
Nie, bo inspiruje się stylem cholo
http://img58.imageshack.us/img58/526...5f2ce34iv4.jpg
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/i...b875a6d451.jpg

A nie Homeless.
Musze Cię zmartwić, w raz z powrotem na modę lat 90tych wrócił styl noszenia normalne skarpetek (takie na pół łydki) i getrów do krótkich spodenek u facetów - stópki wyszły już z mody. Szerokie ciuchy (Oversize/Baggy Clothing) też wrócą.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 18:23   #2448
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Musze Cię zmartwić, w raz z powrotem na modę lat 90tych wrócił styl noszenia normalne skarpetek (takie na pół łydki) i getrów do krótkich spodenek u facetów
Nie przypominam sobie, żeby w latach 90tych była taka "moda". Było to wtedy równie obciachowe jak teraz.
A dla mnie wręcz obleśne
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 18:33   #2449
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mnie dziś rozwalił stanik w panterkę pod białą bluzkę i nigdy też nie zrozumiem idei noszenia czarnego stanika pod białą bluzeczkę.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 18:50   #2450
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Mnie dziś rozwalił stanik w panterkę pod białą bluzkę i nigdy też nie zrozumiem idei noszenia czarnego stanika pod białą bluzeczkę.
to działa na zasadzie "czarny do wszystkiego pasuje", samej mi sie czasem zdarza i niebieski do białej bluzki też nosze, a co

"rozwalają" mnie laski, które uparcie chodzą na wysokich obcasach mimo, że kompletnie nie potrafią i przy każdym kroku robią skłon bo im sie kolana uginają
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:03   #2451
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Mnie dziś rozwalił stanik w panterkę pod białą bluzkę i nigdy też nie zrozumiem idei noszenia czarnego stanika pod białą bluzeczkę.
a mi wlasnie sie strasznie podoba czarny stanik do białej/kremowej bokserki

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość

"rozwalają" mnie laski, które uparcie chodzą na wysokich obcasach mimo, że kompletnie nie potrafią i przy każdym kroku robią skłon bo im sie kolana uginają
łohohoh to też dobre
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:05   #2452
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Nie przypominam sobie, żeby w latach 90tych była taka "moda". Było to wtedy równie obciachowe jak teraz.
A dla mnie wręcz obleśne
Stópki pojawiły się chyba pod koniec lat 90tych, przynajmniej w modzie męskiej.

Chris Brown w skarpetach za kostkę
http://www.upscalehype.com/wp-conten...L-Sneakers.jpg
Pusha-T i Tyler, The Creator w getrach
http://1.bp.blogspot.com/-6TvhEggqy6...sneakers1.jpeg

Gwiazdy hip hopu z USA już się tak noszą, Cholos (gangsterzy pochodzenia chicano. chicano to Amerykanin meksykańskiego pochodzenia).

noszą getry od 40lat.

Jest też coś takiego jak Chola (damska wersja stylu cholo)

Sandra Bullock Chola Makeover
http://www.youtube.com/watch?v=OTAYM8y2OXo
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:16   #2453
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Nie, bo inspiruje się stylem cholo
http://img58.imageshack.us/img58/526...5f2ce34iv4.jpg
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/i...b875a6d451.jpg

A nie Homeless.
Musze Cię zmartwić, w raz z powrotem na modę lat 90tych wrócił styl noszenia normalne skarpetek (takie na pół łydki) i getrów do krótkich spodenek u facetów - stópki wyszły już z mody. Szerokie ciuchy (Oversize/Baggy Clothing) też wrócą.
Pierwsze widzę !!! Nie wiedziałam nawet, że tak się faceci ubierają teraz
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:26   #2454
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mój brat jeździ na desce i rzeczywiście-i on i jego koedzy raczej jeżdżą w wąskich spodniach, żeby nic się nie pałętało pod nogami. Jak to mówi moja babcia :"Praw fizyki panie nie zmienisz"

Ale co do spodni "krok-w-kolanach' vel "narobiłem-w-gacie" to mam znajomą, która ma dużo starszego od siebie męża-koleś jest po czterdziestce i WIDAĆ (chocby z twarzy) że faktycznie wiek chrystusowy juz dawno przekroczył i chyłkiem do Abrahama się zbliża.

I słuchajcie, ten koleś, ten nikifor gustu i stylu, ubiera się właśnie w baggy, wielgachne t-shirty, bluzy JP na 100%, adidasy-czołgi... no kurczę, ja bym starała się go z domu nie wypuszczać, albo jak już to szła 5 metrów za nim. To nie jest kryzys wieku sredniego, no chyba, że zaczął mu się ileś lat temu i tak sobie trwa, bo koleżanka mówi, że jej mężuś zawsze był "przeciwko konwenansom" i w ogóle.

Po mojemu to koleś w ogóle nie wie co to jest ten cały "konwenans", żeby mógł być przeciwko, po prostu jest męską wersją "starej maleńkiej" znanej również jako "dzidzia piernik".

__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:30   #2455
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Pierwsze widzę !!! Nie wiedziałam nawet, że tak się faceci ubierają teraz
Bo u nas w Polsce chyba tylko ja tak chodze ubrany Chociać Glaca z My Riot/Sweet Noise ostatnio też sie tak nosi.
W USA to standardowy mundurek każdego więźnia i ulicznego gangstera z Kalifornii.
Czyli najniższych wartstwy społeczne, coś jak dresiarze u nas.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 20:18   #2456
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Mój brat jeździ na desce i rzeczywiście-i on i jego koedzy raczej jeżdżą w wąskich spodniach, żeby nic się nie pałętało pod nogami. Jak to mówi moja babcia :"Praw fizyki panie nie zmienisz"

Ale co do spodni "krok-w-kolanach' vel "narobiłem-w-gacie" to mam znajomą, która ma dużo starszego od siebie męża-koleś jest po czterdziestce i WIDAĆ (chocby z twarzy) że faktycznie wiek chrystusowy juz dawno przekroczył i chyłkiem do Abrahama się zbliża.

I słuchajcie, ten koleś, ten nikifor gustu i stylu, ubiera się właśnie w baggy, wielgachne t-shirty, bluzy JP na 100%, adidasy-czołgi... no kurczę, ja bym starała się go z domu nie wypuszczać, albo jak już to szła 5 metrów za nim. To nie jest kryzys wieku sredniego, no chyba, że zaczął mu się ileś lat temu i tak sobie trwa, bo koleżanka mówi, że jej mężuś zawsze był "przeciwko konwenansom" i w ogóle.

Po mojemu to koleś w ogóle nie wie co to jest ten cały "konwenans", żeby mógł być przeciwko, po prostu jest męską wersją "starej maleńkiej" znanej również jako "dzidzia piernik".

Świetnie opisane.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:22   #2457
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez podwodniak Pokaż wiadomość
Bo u nas w Polsce chyba tylko ja tak chodze ubrany Chociać Glaca z My Riot/Sweet Noise ostatnio też sie tak nosi.
W USA to standardowy mundurek każdego więźnia i ulicznego gangstera z Kalifornii.
Czyli najniższych wartstwy społeczne, coś jak dresiarze u nas.
Z tym to bym sie troszke klocila...
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 22:23   #2458
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
I słuchajcie, ten koleś, ten nikifor gustu i stylu, ubiera się właśnie w baggy, wielgachne t-shirty, bluzy JP na 100%, adidasy-czołgi...
Czyli PRAWILNIE
reprezentuje ulice do końca życia

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Z tym to bym sie troszke klocila...
Przeciętny Chicano już nie chodzi tak ubrany?

W serialu dokumentalny "Gangland" większość członków ulicznych latynoskich gangów takich jak Surenos, Nortenos i MS13 raczej nosiło takie ciuchy.

Gangland: The Assassins [43:36] Gang: Logan Height z San Diego,CA
http://www.youtube.com/watch?v=dNi3j9LE-oM
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 23:20   #2459
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A moim zdaniem skarpetki zaraz za kostkę to normalne skarpetki, większość facetów nigdy z nich nie zrezygnowała. U dziewczyn, gdy zakładają sportowy strój też są wg mnie normalne. Zresztą większość skarpetek w sieciówkach to właśnie takie zwykłe skarpetki, aż mnie dziwi, że kogoś to dziwi
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 23:31   #2460
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
A moim zdaniem skarpetki zaraz za kostkę to normalne skarpetki, większość facetów nigdy z nich nie zrezygnowała. U dziewczyn, gdy zakładają sportowy strój też są wg mnie normalne. Zresztą większość skarpetek w sieciówkach to właśnie takie zwykłe skarpetki, aż mnie dziwi, że kogoś to dziwi
Większość moich kumpli nosi tylko stópki do krótkich spodenek i tylko takie skarpety akceptuje do tego typu spodni.

stópki to skarpety przed kostkę, ale są też skarpety lekko za kostkę, dość popularne w koszykówce. potem normalne i getry/podkolanówki.

Ja skarpet przed kostkę nie lubię, bo robią mi się rany na piętach. Chociaż to zależy do jakich butów się je ubiera.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.