Kompleks, nos ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 20:09   #31
MystifyGirl
Rozeznanie
 
Avatar MystifyGirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 739
Dot.: Kompleks, nos ...

Hej, chciałam tylko napisac,ze jestes przesliczna.
Nawet nie zwróciłam uwagi na Twój kompleks
Głowa do gory, pamietaj,że TO tam właśnie siedzi.

Pozdrawiam
MystifyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 20:11   #32
Indya
Raczkowanie
 
Avatar Indya
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Málaga, ES
Wiadomości: 52
Send a message via Skype™ to Indya
Dot.: Kompleks, nos ...

Jesteś przepiękna, delikatna, cudowna, dziewczęca uroda Gdybym była facetem to ani bym się nie zastanawiała, żeby do Ciebie podbijać Na twoim miejscu tylko zapuściłabym włosy.

A propos brzydkiego nosa to odsyłam do zdjęcia, które załączyłam w tym poście - Rossy de Palma, muza Almodovara
Indya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 21:43   #33
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Kompleks, nos ...

tez mam duzy nos i mały garbek,jakos sie tym nie martwie Ty tez nie powinnas jestes przesliczna włosy oczy usta nosek jak nosek w ogole uwagi na niego nie zwrociłam ,a dzieki garbkowi jestes inna oryginalna nie taka jak wiekszosc moze w ten sposob na to popatrz?
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 10:15   #34
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Kompleks, nos ...

ALe ty jesteś piękna!!!!

Masz taki ładny i łagodny uśmiech, błyszczące oczy. I to właśnie one przyciągają uwagę, a nie ten lekki garbek na nosie.

Dla pewności pokazałam Twoje zdjęcie mojemu mężowi, no i on stwierdza,że masz piękną buzię. Nawet nie zauważył "problemu" na nosie.

Ja bym nie polecała ciężkiej grzywy, bo masz delikatną twarz, zakryje czoło,oczy i wtedy będzie widać nos....

Jeśli w przyszłości uzbierasz odpowiednią kwotę na korektę nosa, zrób to dla Twojego dobrego samopoczucia, bo innym ten nos nie przeszkadza.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:35   #35
taka pani
Raczkowanie
 
Avatar taka pani
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
Dot.: Kompleks, nos ...

Twój nos, Twoim zdaniem duży, jest proporcjonalny do twarzy. Zaczęłam się mu przyglądać dopiero jak przeczytałam, że Twoim zdaniem jest z nim coś nie w porządku. Nie masz też "pełnej" twarzy, tylko zupełnie normalną, proporcjonalną i symetryczną. We wszystkich fryzurach pokazanych na zdjęciach jest Ci bardzo ładne.
Podobnie jak reszta wypowiadających się dziewczyn uważam, że szukasz dziury w całym. Jeśli na zdjęciu widzisz tylko duży nos, a nie całą swoją twarz, to żeby polepszyć swoje samopoczucie poszukaj informacji jak zmniejszyć optycznie nos poprzez makijaż (umiejętne użycie bronzera (bez drobinek) i rozświetlacza + dobre pędzle do makijażu, wszelkie rady odnośnie kosmetyków znajdziesz tutaj https://wizaz.pl/kosmetyki/ o czym na pewno wiesz). Możesz też poszukać pomocy u dobrej makijażystki - na pewno doradzi Ci, jak dokładnie malować nos i jego okolice w Twoim przypadku.
Jeśli dla Ciebie jedynym dobrym rozwiązaniem jest operacja plastyczna - to udaj się na konsultację do dobrego specjalisty - dowiesz się, co można zrobić, czy warto i ile będzie to kosztować.

Jeżeli chodzi o problemy z cerą to udaj się do dobrego dermatologa, kosmetyczki i sprawdź, czy problemy skórne nie są powodem zaburzonej gospodarki hormonalnej (najlepiej udaj się do dobrego endokrynologa, ale możesz też sama zrobić sobie płatne badania hormonalne w swojej przychodni - na cerę ma wpływ m.in. poziom wolnego testosteronu i androstendionu (koszt w sumie około 50-100zł - w zależności od przychodni, pobierają Ci krew i po kilku dniach masz wynik). Jeśli to problemy hormonalne, to wszelkie leki od dermatologów pomogą Ci tylko chwilowo. Ja mam niewielkie zaburzenia hormonalne, od kilku lat zażywam leki i stan mojej cery obecnie jest bardzo dobry, a wcześniej trwałam w stanie ciągłego wysypu. Jeśli do tej pory nie wykluczyłaś/potwierdziłaś zaburzeń hormonalnych to najwyższy czas.

Dobrych lekarzy szukam zazwyczaj tutaj: http://www.znanylekarz.pl/, może
taka pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 22:09   #36
rozanebostewko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 25
Dot.: Kompleks, nos ...

Jak masz kompleks i sama się sobie nie podobasz to niestety najszczersza prawda że nie masz do kompleksów powodów Cię nie wyleczy.

Tylko dodam, jak już powiedziałam, nie masz żadnych powodów do kompleksów.
rozanebostewko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 15:09   #37
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Kompleks, nos ...

Autorko, jesteś śliczna, nie rozumiem dlaczego się martwisz-jak patrzę na zdjęcia to zauważam miły uśmiech, śliczne oczy i ładne włosy. Ja też mam kompleksy z powodu swojego nosa-jest spory, ma małego garba. Mam brzydką twarz, strasznie taką krzywą Ale uczę się z tym żyć, nie martwię się swoim kinolem. A ty jesteś bardzo ładna i powinnaś to podkreślać!
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 14:43   #38
Antarktyda
Raczkowanie
 
Avatar Antarktyda
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 449
Dot.: Kompleks, nos ...

Rety! Muszę to napisać - jesteś p r z e ś l i c z n a
Naprawdę. Proszę Cię, nie skupiaj się na nosie, gdybyś o tym nie wspomniała, wcale bym go nie zauważyła, jestem pewna
Naprawdę, przepiękne masz oczy, uśmiech, włosy!
Kształt buzi też. Nie masz wcale zbyt pełnej. Ale nie masz też spiczastej, ta delikatna "pełność" dodaje Ci dziewczęcego uroku.
Naprawdę jesteś śliczna, wcale Cię nie pocieszam. Prawie nigdy nie piszę w tych wątkach na metamorfozach, tylko oglądam, no ale teraz musiałam się odezwać
__________________
"Wolę być jego dziwką, niż Twoją żoną!" - Rose (Titanic)


"
Antarktyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 18:16   #39
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Kompleks, nos ...

Jak wyświetliły mi się fotki to nie rozumiałam o co ci chodzi potem przeczytałam dopiero post i uwierz że nie zauważyłam zupełnie wad o których piszesz,twoja uroda je przyćmiewa także luzik nie jedna z nas chciałaby tak wygladać
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 10:54   #40
Ann1994
Raczkowanie
 
Avatar Ann1994
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 172
Dot.: Kompleks, nos ...

Gdybyś nie napisała tych bzdur o dużym nosie, to w życiu nie wpadłoby mi do głowy, że masz taki kompleks! Jesteś piękna, naturalna... Jak dla mnie nic nie musisz zmieniać Żebyś zobaczyła mój kartoflasty nos - nad nim można płakać, ale swoim nie masz się co martwić!
Ann1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 22:34   #41
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Kompleks, nos ...

Jesteś mega śliczna, a nos w ogóle nie odbiera Ci urody, wręcz dodaje uroku, pasuje do Ciebie, patrząc na zdjęcia, nie myślę, że przydałaby się korekta nosa, tylko, że widzę piękną dziewczynę
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 12:38   #42
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Kompleks, nos ...

Jesteś piękna! Na prawdę, spodziewałam się, kogoś brzydkiego z wielkim nosem, który zasłania całą twarz a zobaczyłam śliczną dziewczynę Każdy wyolbrzymia swoje wady
__________________
Te perfumy, nie ten perfum!
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 07:34   #43
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Kompleks, nos ...

powtórzę pewnie po poprzedniczkach...no ale... nawet nie zwróciłam uwagi na twój nos. jesteś prześliczna
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 07:46   #44
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Kompleks, nos ...

jesteś naprawdę śliczna, żeby cokolwiek zauważyć z nosem musiałam na siłe szukać, a i tak w sumie nie znalazłam. Na oststnim zdjeciu wygladasz najlepiej (w lekko ciemniejszych włosach)
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 14:26   #45
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kompleks, nos ...

Ktoś w ogóle zwraca uwagę na Twój nos patrząc na Ciebie? Chyba zazdrosne koleżanki...
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 15:11   #46
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Kompleks, nos ...

Dziewczyno, masz normalny nos. Jak Calista Flockhart. Mi się podoba i nic bym nie zmieniała.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.