Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 20:22   #31
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Jestem nieco w szoku, czytając co napisałeś o sobie.
Po pierwsze nie wiem absolutnie w którym miejscu jesteś gruby. Albo wrzuciłeś jakieś zdjęcia, które super tuszują Twoją tuszę ( marzenie chyba każdej kobiety by takie jej zdjęcia wychodziły) albo po prostu masz jakiś złośliwych znajomych. W moich oczach jesteś bardzo szczupły.
Dlatego jeśli w sylwetce chcesz coś zmienić to niestety skuteczne będą głównie ćwiczenia. Nie musisz przemęczać się na siłowni 5x w tygodniu, jeśli zachowasz regularność wystarczą 2,3 x po godzince i po pewnym czasie będą efekty.
Włosy- moim zdaniem krótkie są bardzo twarzowe i męskie. Nie lubię tych obecnych emo włosów, a to dlatego, że od razu mężczyźni kojarzą mi się z kobietami, a nie mężczyznami. Nie mniej to już rzeczywiście musi być Twoja decyzja. Przemyśl w czym się dobrze czujesz, jeśli dla Ciebie wygodne są krótkie włosy zostań przy nich- przynajmniej odpadnie problem stylizacji.
I absolutnie nie farbuj- chyba, że w ramach letniego luuuzu zrobisz sobie jakiś kolorek do kilku myć. Poza tym w naturalnym jest dobrze.
Pryszcze- cóż, sama miałam 17 lat i niestety wiek dojrzewania funduje nam takie atrakcje, jedyne co możesz zrobić to starać się o cerę maksymalnie zadbać. Przejść się do dermatologa, zakupić jakiś żel do mycia twarzy przeznaczony do skóry z problemami i wypryskami, maść do posmarowania punktowo na noc. Absolutnie nie wyciskać...a jeśli czujesz, że skóra po tych zabiegach jest napięta to kup krem, obecnie jest dostępnych mnóstwo kremów również dla mężczyzn.
Okulary, moim zdaniem do twarzy Ci w okularach i osobiście uważam, że mężczyźni w okularach są atrakcyjni.
Tutaj znów musisz sam się zastanowić czy tak Ci przeszkadzają mocno i ewentualnie zmienić je na szkła kontaktowe czy może po prostu zmienić nieco kształt oprawek. Wiem, że są dostępne oprawki prawie niewidoczne np. takie, więc może w tych będziesz czuł się lepiej
13469147_1_644x461_okulary-korekcyjne-na-zylkach-zupelnie-przezroczyste-niewidoczne-krakow.jpg

Do stroju też nie mam super zastrzeżeń w gruncie rzeczy ubrałeś t-shirt i jeansy- najbardziej zwykły strój na świecie dla mężczyzny i dla mnie nie jest to złe. Przecież nie musisz ślepo biegać za modą, która nota bene czasami odejmuje męskości.
Osobie, która powiedziała, że Twoja twarz to porażka możesz ładnie pokazać środkowy palec. Nie jest to prawdą. Jesteś całkiem normalnym, młodym chłopakiem, który wyrośnie na przystojnego mężczyznę.

p.s. no może kolczyki z uszu bym wyjęła
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 21:54   #32
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Słowem dziewczyny - spotkałby się z nami na 2h w centrum handlowym i bylby nie do poznania
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 01:03   #33
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Gdzie Ty jesteś gruby? Ja nic nie widzę.
Teraz tylko trochę poćwiczyć (ale bez przesady) i będzie jeszcze lepiej.

Fajnie by było zamienić okulary na soczewki.
Nie ma problemu z doborem oprawek i podnosi się pewność siebie (wiem po sobie).

Sugerowałabym też zapuścić włosy. Aktualna fryzura jest zbyt krótka.
Moim zdaniem, im dłuższe tym lepsze Ale mną się nie sugeruj w tej kwestii, bo ja uwielbiam długie włosy u facetów Z reszta z powyższych wpisów widać, że każda dziewczyna inaczej widzi włosy u faceta.
No i obowiązkowo fajna koszula oraz dobrze skrojone spodnie.


Słowem dziewczyny - spotkałby się z nami na 2h w centrum handlowym i bylby nie do poznania



Aha, z tym farbowaniem włosów i maseczkami to chyba lekka przesada.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 10:40   #34
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Porażka to osoba, która w ogóle tak powiedziała o Tobie. Nie przejmuj się, bo niektórzy żyją tylko po to, żeby leczyć swoje kompleksy poprzez sprawianie, że inni będą czuli się gorzej od nich.
Po pierwsze - nie masz nadwagi. I nie wiem czemu myślisz, że masz, mam nadzieję, że to nie przez kolegów, którzy mają patyczki zamiast nóg i chodzą w rureczkach - nie idź tą drogą.

Po drugie: moim zdaniem mógłbyś trochę zapuścić włosy, nie ługie oczywiście, ale tak żeby np dało się z nimi coś zrobić :P w Twoim przypadku nie będzie to trudne, zaledwie jakiś miesiąc, a potem do fryzjera, żeby mniej więcej to jakoś wyglądąło.

Po trzecie: Jesteś jeszcze bardzo młody i Twój wygląd zmieni się BARDZO szybko, nawet nie zauważysz. (mam tu na myśli szczękę i ogólnie ciało)

I ostatnie co mam Ci do powiedzenia - wyglądasz normalnie. Nie jesteś ani brzydki ani nie jesteś porażką. W zasadzie jedyne co musisz zmienić to nastawienie.
A co z tego, że nie miałeś jeszcze dziewczyny? Ja mam 22 lata i pierwszy raz chłopaka miałam w wieku 20 lat taki sekret - wiele dziewczyn myśli podobnie jak ja - nie ma sensu tracić czasu na młodych chłopców, którzy nie wiedzą czego chcą. A Ty, wierz mi, nie wiesz czego chcesz. Samym faktem, że dołujesz się, że "jeszcze nie miałeś dziewczyny" troche obrażasz wszystkie dziewczyny :P Miłości się nie szuka, miłość sama Cię znajdzie. No, chyba, że jesteś zdesperowany i potrzebujesz dziewczyny tylko, żeby się pochwalić przed kolegami.
Pozdrawiam i zmień nastawienie!
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 13:03   #35
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Siłownia, siłownia, jeszcze raz siłownia. Nie mówię, że masz wyglądać jak kulturysta ale trochę mięśni by Ci się przydało, dla samego zdrowia
__________________
Te perfumy, nie ten perfum!
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 13:13   #36
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Powtórzę to co wyżej, nie jesteś absolutnie gruby, oprawki są do wymiany, to naprawdę wiele zmienia w wizerunku... ja bym natomiast napewno odpuściła ten kolczyk, raczej mało męsko to wygląda...
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 12:03   #37
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Cytat:
Napisane przez FckingPrincessMia Pokaż wiadomość
Siłownia, siłownia, jeszcze raz siłownia. Nie mówię, że masz wyglądać jak kulturysta ale trochę mięśni by Ci się przydało, dla samego zdrowia
Są gusta i guściki...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 12:22   #38
Juliax3
Raczkowanie
 
Avatar Juliax3
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Tak jak napisały dziewczyny powyżej - nie jest źle. Nadwagi nie masz z pewnością, to widać chociażby po szczupłych rękach, luźno "wiszących" na Tobie ubraniach (które na pewno nie mają rozmiaru XXL ). Radzę Ci przede wszystkim zapuścić trochę włosy i iść do dobrego fryzjera (nie myśl o tym, żeby wydać jak najmniej, bo będzie jeszcze gorzej niż jest!). Dopasuje fryzurę do Twojego kształtu głowy i wyglądu, bo teraz masz po prostu fryzurę "na łatwiznę", bo nic prostszego niż zwyczajne obcięcie krótko włosów.
Radziłabym zmienić okulary - aż tak źle nie jest, ale najlepiej przejdź się do optyka (okulisty? nie odróżniam) i przymierzaj różne modele, najlepiej weź ze sobą kogoś typu brat, siostra, przyjaciel, przyjaciółka (byle nie tego kogoś, kto powiedział, że Twoja twarz jest porażką!) i jeśli to możliwe zapytaj Pani/Pana ze sklepu z okularami, w którym modelu będzie Ci dobrze. Jeśli dysponujesz odpowiednią ilością pieniędzy i nie masz nic przeciwko soczewkom - to też będzie odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie

Co do ubrań - zmień trochę styl. Chodząc w obtartych T-shirtach na pewno nie będziesz ładniejszy Możesz rozejrzeć się za koszulkami z minimalistycznymi nadrukami czy koszulami w kratkę.

Zadbaj o twarz, może kup sobie żel do mycia twarzy i krem? Będziesz lepiej wyglądać, na pewno Do tego koniecznie dbaj o higienę.

Co do siłowni to nie sądzę, żeby była konieczna, ale możesz chodzić z dwa razy w tygodniu po godzinkę-dwie.

Najważniejsze - pamiętaj, że wartość człowieka to nie jego twarz, czy ubrania, ale osobowość! Zadbany człowiek to piękny człowiek. To, że w wieku 17 lat nie miałeś jeszcze dziewczyny (a pewnie kumple już zaliczają) nic nie znaczy - całe życie przed Tobą )

Powodzenia!
Juliax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:27   #39
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Ja ☠☠☠☠☠☠☠e jak mnie wkurza takie cos, takie gadanie komuś ze jest gruby. Nie nie jesteś, ta osoba, która ci to mówiła to chyba nigdy nie widziała grubej osoby O.o
Niektórzy robią to też specjalnie żeby sie dowartościowac...
Jak dla mnie dobrze wyglądasz, okulary możesz na soczewki zamienić ale z nimi też dobrze wyglądasz tylko inne oprawki A co do tej całej "nadwagi" to wystarczą cwiczenia 3 razy w tyg i bd cacy A ruch napewno poprawi ci też samopoczucie
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 20:41   #40
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Jestem chłopakiem i potrzebuję pomocy

Proponowałabym jakieś zdjęcie po Jak już się zorganizujesz oczywioście
__________________
Praca??!!
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.